Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Horní Měcholupy
Datum:  28.-30.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Válek Milan
 
 
 
Kopecký Štěpán
6:4, 6:2
 
Brückner Lukáš
6:2, 6:0
 
Bena Libor
7:5, 6:2
 
Beneš Martin
3:6, 6:3, 7:6
 
Kopecký Filip
6:1, 6:2
 
Stolarik Petr
6:7, 6:1, 1:0
 
Šťastný Petr
7:6, 5:7, 7:6
 
Holán Lukáš
6:1, 6:1
 
Paleček Ondřej
3:6, 6:4, 1:0
 
Junek Štěpán
6:1, 6:3
 
Dub David
6:3, 6:2
 
Šmída Marek
6:3, 6:7, 1:0
 
Maštálka Petr
6:4, 6:3
 
Duda Václav
2:6, 3:2, scr.
 
Loder David
6:3, 6:1
 
Vodička Matěj
scr.
 
Šmída Daniel
6:2, 6:4
 
Slavík Vladimír
6:1, 6:3
 
Slabihoudek Matěj
6:3, 7:6
 
Hrouda Tomáš
6:0, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Svoboda Karel
 
Gorbušin Ivan
6:1, 6:2
 
Adámek Jiří
6:1, 6:1
 
Richtar Lukáš
6:2, 2:0, scr.
 
Strážnický Aleš
6:2, 6:2
 
Císař Luděk
6:4, 6:2
 
Beran Martin
3:6, 6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Holub David
 
Počet účastníků29
NasazeníBH
Válek Milan 8715
Holub David 10915
Šťastný Petr 15712
Svoboda Karel 18312
Stolarik Petr 18612
Loder David 2649
Gorbušin Ivan 2749
Duda Václav 3106
Kategorie : 5Součet BH: 90
Kódové číslo akce: 102033

Válek Milan - Štětka Ondřej
 
 
 
Šmída Daniel - Šmída Marek
6:1, 6:3
 
Dub - Bena
Dub David - Bena Libor
7:5, 6:3
 
Paleček Ondřej - Brückner Lukáš
6:4, 1:6, 7:6
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Duda Václav - Hrouda Tomáš
 
Loder David - Stolarik Petr
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Beran Martin - Hospodka David
 
Junek Štěpán - Slabihoudek Matěj
4:6, 6:4, 7:6
 
Slavík Vladimír - Richtar Lukáš
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Holub David - Šťastný Petr
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Válek Milan 8715
Holub David 10915
Šťastný Petr 15712
Štětka Ondřej 17312
Stolarik Petr 18612
Loder David 2649
Duda Václav 3106
Brückner Lukáš 3326
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 104033

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Slavětínský Jakub27.05.1993TJ Kyje Praha 14
Řežábek Robin20.07.1995Sokol Smíchov I.
Majšajdr Jaroslav09.12.2002LTK Liberec
Pavluv Richard08.11.1996LTC Houštka

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hospodka David07.04.1999TK Ruzyně Praha
Štětka Ondřej29.09.1999TJ Radlice