Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  BENY STAV OPEN
Pořadatel:  SK OAZA Praha
Datum:  26.-29.12.
Věk. kategorie:  dospělí
Franěk Michal
 
 
 
Peterka Adam
6:4, 6:7 (5), 1:0 (5)
 
Durovič Milan
6:3, 6:2
 
Střelec Jakub
6:4, 6:1
 
Kazda Martin
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Šťastný Boris
6:3, 2:6, 1:0 (9)
 
Beneš Petr
6:1, 6:3
 
Arendar Roman
6:2, 7:5
 
 
 
Beneš Pavel
7:6 (6), 6:1
 
Suchánek Jakub
6:2, 6:1
 
Horčák Václav
6:2, 6:4
 
Pavlikovský Eduard
6:4, scr.
 
 
6:4, 6:2
 
Beneš Michal
 
Kubík Kristián
7:6 (6), 3:6, 1:0 (8)
 
Růžička Adam
6:3, 6:4
 
Pavlišta Jonáš
6:1, 7:6 (4)
 
Sedláček Libor
7:5, 6:4
 
Kubín Marian
6:3, 7:6 (4)
 
Klír Petr
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:4
 
Michl Filip
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:1, 6:2
 
Prachař Jakub
2:6, 7:5, 1:0 (9)
 
Pech Patrik
6:1, 6:2
 
Kračman Michal
6:3, 6:0
 
Musil Mathias
2:6, 7:6 (5), 1:0 (10)
 
Beneš Martin
6:3, 6:0
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (4)
 
Vachtl Jiří
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Pavel Beneš
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů: 29.12. v 13 hod: finále
Počet účastníků27
NasazeníBH
Franěk Michal 2330
Vachtl Jiří 3330
Michl Filip 4825
Arendar Roman 11115
Beneš Michal 12115
Beneš Petr 14412
Kubík Kristián 2019
Stuchlík Oskar Oliver 2519
Kategorie : 7Součet BH: 145
Kódové číslo akce: 102031

Franěk Michal - Kubík Kristián
 
 
 
Kazda Martin - Růžička Adam
6:1, 6:3
 
Kračman Michal - Prachař Jakub
6:3, 5:7, 1:0 (8)
 
Beneš Michal - Línek Jaromír
6:2, 6:2
 
 
 
Šťastný Boris - Suchánek Martin
6:3, 2:6, 1:0 (8)
 
 
 
Pavlišta Jonáš - Střelec Jakub
6:0, 6:2
 
Pavlikovský Eduard - Peterka Adam
6:2, 6:4
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (3)
 
Beneš Pavel - Beneš Petr
 
Klír Petr - Durovič Milan
scr.
 
Musil Mathias - Stuchlík Oskar Oliver
6:1, 6:4
 
 
1:1, scr.
 
Michl Filip - Kotýk Martin
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Pavel Beneš
Počet dvojic11
NasazeníBH
Franěk Michal 2330
Michl Filip 4825
Línek Jaromír 9115
Beneš Michal 12115
Beneš Petr 14412
Kubík Kristián 2019
Stuchlík Oskar Oliver 2519
Beneš Pavel 3136
Kategorie : 6Součet BH: 121
Kódové číslo akce: 104031

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vodák Petr21.12.1993Jiskra Otrokovice
Blecha Adam30.06.1998SK HAMR, z.s.
Konšel Luděk29.03.1970TK Benešov
Blecha Jan18.03.1989RPM OÁZA Říčany
Kopf Václav06.11.1971Baník Příbram
Hudeček Petr27.12.1973TK Start Praha-Topolka

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Peterka Adam20.04.2001TK Sparta Praha
Kotýk Martin10.08.1993TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Suchánek Martin09.02.1983TK FZŠ Trávníčkova
Línek Jaromír04.10.1977LTC Modřany 2005