Český tenisový svaz
Název:
Tenis Lužiny Praha
Datum:
15.-17.12.
Pořadatel:
Tenis Centrum Lužiny (C - 400)
Místo konání:
Praha 5
Kódové číslo:
106027
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 19:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kotýk Martin
Zázvorkova 1480/11
15500 Praha-5
Tel. (1):
775770206
Tel. (2):
604388332
E-mail:
info@tenis-luziny.cz
Internet:
www.tenis-luziny.cz/cs/

Poznámka pořadatele:

Pořadí zápasů:
Tel: 775 770 206
8:30 Čermák - Bezemek, Klír - Lukyanov, Loder - Bena
9:30 Kotýk - Kolář, Bohatová - Janatová, Filip - Hubičková
10:30 Zeminová - Vlčková, Slavíčková - Křtěnová
NB:
12:00 Semifinále mužů
13:00 Semifinále žen
14:00 Vyhlas/Čermák - Ježek/Loder, Beneš/Hankovec - Kotýk/Šmída, Michl/Vašut - Bena/Vladík
15:00 Vlčková/Filip-Janatová/Zeminová, Bohatová/Králová - Kalousková/Hubičková
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Beneš Michal 22.03.1976 Baník Příbram
157
12
 
 
08.11.2018 14:20:12
2.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
166
12
90
 
04.12.2018 15:47:43
3.
Bena Libor 03.01.1986 TJ Baník Hrušov
182
12
 
 
03.12.2018 13:31:02
4.
Vyhlas Radek 19.03.1993 Sokol Horní Branná
212
9
 
 
23.11.2018 19:41:10
5.
Loder David 09.11.1999 TJ Radlice
235
9
 
 
24.11.2018 00:29:19
6.
Kotýk Martin 10.08.1993 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
274
9
 
 
27.11.2018 11:47:37
7.
Kolář Jan 25.05.1999 Sportovní klub Žižkov Praha
280
9
 
 
07.11.2018 12:59:55
8.
Šmída Daniel 04.09.1998 F.H.TK Dobřichovice
342
6
 
 
05.11.2018 17:19:23
9.
Čermák Pavel 10.04.1990 TC ESO Praha z.s.
375
6
 
 
18.11.2018 22:15:38
10.
Šebík Daniel 19.05.1994 TJ Spoje Praha
382
6
 
 
19.11.2018 23:26:49
11.
Bezemek Petr 18.03.1997 TK Neridé
414
6
 
 
04.12.2018 21:08:48
12.
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha
432
6
 
 
07.11.2018 11:35:09
13.
Lerbletier Jakub 20.05.1993 TO Bohemians Praha
520
4
 
 
01.11.2018 01:24:24
14.
Hustoles Jan 10.03.1989 LTC Rudná
733
3
 
 
04.11.2018 22:14:38
15.
Slavík Vladimír 08.06.1983 Sportcentrum Uhříněves
767
3
 
 
19.11.2018 17:10:28
16.
Vašut Carlos 01.07.1994 LTC Modřany 2005
863
3
 
 
26.11.2018 13:58:01
17.
Navrátil David 18.01.1997 TC Holešov, o.s.
1044
1
 
volná karta
01.11.2018 00:07:48
18.
Lukyanov Alexey 29.10.1992 TJ Radlice
1044
1
 
volná karta
13.11.2018 10:40:18
19.
Konšel Luděk 29.03.1970 TK Benešov
1044
1
 
volná karta
15.11.2018 20:04:31
20.
Cmunt Radek 13.07.1981 TK ČLTK Jihlava
1044
1
 
 
19.11.2018 11:16:45
21.
Hašpl František 30.04.1996 TJ Tatran Střešovice
1044
1
 
volná karta
19.11.2018 15:08:59
22.
Kratochvíl Tomáš 21.03.2000 LTC Rudná
1044
1
 
volná karta
25.11.2018 22:04:29
23.
Bulíř Adam 26.09.2000 LTC Bakov n.Jiz.
1044
1
673
 
27.11.2018 09:28:40
24.
Kubeš Jiří 14.09.1995 Lokomotiva Zdice
1044
1
 
volná karta
27.11.2018 22:54:50

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Urban Petr 26.02.1998 LTC Rudná
1044
1
 
 
25.11.2018 22:08:09
2.
Bán Zoltán 12.08.1993 TK Konstruktiva, z.s.
1044
1
 
 
28.11.2018 19:14:24
3.
Krautman Patrick Joseph 11.09.2001 LTC Modřany 2005
1044
1
372
 
06.12.2018 19:38:13
4.
Roušar Petr 14.03.1991 TK Sport Kolovraty
347
6
 
 
10.12.2018 16:19:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hankovec Václav 05.07.1975 TK Ruzyně Praha
166
12
 
odhlášeno hráčem
28.11.2018 16:17:26
2.
Šmída David 04.09.1998 F.H.TK Dobřichovice
707
4
 
odhlášeno hráčem
04.12.2018 14:42:15
3.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
150
12
266
Přijat do hlavní soutěže
10.12.2018 15:07:51
4.
Kratochvíl Jiří 19.03.1992 TO Spartak Modřany
1044
1
 
odhlášeno hráčem
11.12.2018 06:10:45
5.
Spálenský Michal 20.07.1993 TO Bohemians Praha
1044
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2018 00:05:41
6.
Řehák Jakub 02.09.1989 Tenisový klub Eden
863
3
 
odhlášeno hráčem
14.12.2018 09:42:09
7.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
1044
1
162
odhlášeno pořadatelem
14.12.2018 10:28:42