Název: |
Compass cup |
Datum: |
02.-04.12. |
Pořadatel: |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
106023 |
Dvorců+povrch: |
2 lano Wimbledon |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Mamica Jiří |
: |
Vaňkova 4/434 |
: |
194 00 Praha 9 |
Tel. (1): |
603434947 |
E-mail: |
mamica.j@volny.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace 13:00-17:00 nejlépe SMS na mobil 603434947. Hraje se od soboty 8:30. POZOR HALA JE NA ADRESE: AREÁL ZŠ, BŘÍ VENCLÍKŮ 114, PRAHA 9 - ČERNÝ MOST |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Beneš Michal |
22.03.1976 |
Baník Příbram |
121 |
15 |
|
volná karta |
26.11.2017 15:16:43 |
2. |
Kvis Kryštof |
31.10.1998 |
LTC Modřany 2005 |
124 |
15 |
|
|
25.11.2017 07:27:39 |
3. |
Hudeček Petr |
27.12.1973 |
Slavoj Litoměřice |
134 |
12 |
|
|
21.11.2017 11:29:33 |
4. |
Stuchlík Oskar Oliver |
17.08.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
251 |
9 |
58 |
prijat |
27.11.2017 22:13:21 |
5. |
Loder David |
09.11.1999 |
TJ Radlice z.s. |
264 |
9 |
85 |
|
02.11.2017 07:14:40 |
6. |
Řežábek Robin |
20.07.1995 |
TJ Solidarita Praha 10 |
288 |
9 |
|
|
14.11.2017 21:20:13 |
7. |
Mamica Jiří |
28.11.1969 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
332 |
6 |
|
|
03.11.2017 07:10:10 |
8. |
Pejcha Jan |
24.11.1999 |
TC Chrudim z.s. |
350 |
6 |
102 |
|
16.11.2017 13:02:11 |
9. |
Fiala Milan |
18.05.1984 |
TK Louny |
639 |
4 |
|
volná karta |
22.11.2017 12:10:30 |
10. |
Valenta Marcel |
20.10.1971 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1035 |
1 |
|
|
03.11.2017 07:10:38 |
11. |
Martin Adam |
12.07.1995 |
TK Louny |
1035 |
1 |
|
volná karta |
22.11.2017 12:09:56 |
12. |
Zich Petr |
30.06.1974 |
TK Hrušov |
1035 |
1 |
|
|
25.11.2017 07:28:02 |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Kobera Jakub |
10.04.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1035 |
1 |
128 |
odhlášeno hráčem |
22.11.2017 09:29:13 |
2. |
Vaněk Michal |
01.02.1976 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1035 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
25.11.2017 07:28:21 |
3. |
Bareš David |
22.03.1976 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
720 |
3 |
|
odhlášeno pořadatelem |
25.11.2017 07:28:30 |
4. |
Šmída David |
04.09.1998 |
F.H.TK Dobřichovice |
1010 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
26.11.2017 10:33:01 |
5. |
Šmída Daniel |
04.09.1998 |
F.H.TK Dobřichovice |
792 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
26.11.2017 10:35:32 |
6. |
Svoboda Michal |
04.09.1988 |
TK Mnichovo Hradiště |
152 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.11.2017 16:17:09 |
7. |
Krejčí Dan |
12.02.1975 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
1035 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
29.11.2017 08:38:45 |
8. |
Markovič Pavel |
05.01.1989 |
TK Mnichovo Hradiště |
137 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.11.2017 06:11:02 |
9. |
Slavík Vladimír |
08.06.1983 |
Sportcentrum Uhříněves |
432 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.11.2017 14:39:24 |
10. |
Šmída Marek |
14.04.1975 |
F.H.TK Dobřichovice |
623 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
30.11.2017 16:01:31 |
11. |
Svoboda Karel |
10.11.1981 |
TC VŠ Praha |
183 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
30.11.2017 18:43:06 |
12. |
Vrba Daniel |
23.07.1996 |
Sokol Brno Žabovřesky |
57 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
01.12.2017 09:43:33 |
|