Název: | WILSON CUP | Pořadatel: | SK Tenis Tišnov | Datum: | 23.-25.11. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Paleček Adam | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Gessl Alois | | 5:7, 6:3, 1:0 (6) | | | |
| | | | | |
Valenta Radim | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Melichar Ivan | | | 6:4, 4:6, 1:0 (10) | | |
| | | | | |
Rychtář Hans | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Pobořil Jan Mgr. | | | | | |
| | | | | |
Doseděl Jakub | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Navrátil Filip | | 6:2, 6:7 (4), 1:0 (7) | | | |
| | | | | |
Křipský Filip | 6:4, 2:6, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Hlavačka Martin | | | 7:5, 4:6, 1:0 (5) | | |
| | | | | |
Kučera Dominik | 6:4, 1:6, 1:0 (2) | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Klakurka Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Daniel Jan | | | | | 6:1, 4:6, 1:0 (6) |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Černý Jan | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Suchánek David | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Doušek Adam | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Zeman Radim | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vaculík Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Vítek Kryštof | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Goldman Jakub | | 7:6 (0), 6:3 | | | |
| | | | | |
Blumaier Daniel | 4:6, 6:2, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Tesař Pavel | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Veselý Matěj | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 1:0, scr. | | | |
| | | | | |
Hlavoň Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Křipský Filip (platná licence B do 27.04.2020) |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Paleček Adam | 159 | 12 | Hlavoň Ondřej | 169 | 12 | Vaculík Lukáš | 187 | 12 | Doseděl Jakub | 195 | 12 | Daniel Jan | 224 | 9 | Vítek Kryštof | 311 | 6 | Pobořil Jan Mgr. | 327 | 6 | Křipský Filip | 349 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 102019 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Dostál Petr | 22.02.1988 | BLTC Brno |
|