Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  SK Satalice
Datum:  25.-27.11.
Věk. kategorie:  dospělí
Blecha Adam
 
 
 
Šilhavý Jan
6:3, 6:1
 
Cintl Matěj
7:6, 1:6, 1:0 (8)
 
Hartmann Michal
6:2, 6:0
 
 
 
Adamec Martin
7:6, 3:6, 1:0 (1)
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Solař David
 
Ruprecht Daniel
6:3, 3:6, 1:0 (5)
 
Musil Mathias
6:1, 6:2
 
Mikula Jakub
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Januška Adam
scr.
 
 
6:3, 6:1
 
Pučálka Jan
 
 
scr.
 
Hudeček Petr
 
Šťastný Boris
6:2, 6:2
 
Červinka Petr
6:1, 6:4
 
Martinec Jan
scr.
 
Ježek Vojtěch
6:4, 6:4
 
 
6:3, 7:5
 
Řihovský Ondřej
 
Beneš Michal
6:2, 0:6, 1:0 (8)
 
 
 
Vyhlas Radek
7:6 (5), 6:0
 
Černý Matyáš
6:0, 6:0
 
Krejčík David
7:6 (6), 4:0, scr.
 
Pařízek Radim
6:2, 7:6 (4)
 
 
6:2, 6:2
 
Arendar Roman
 
Poznámka pořadatele: Finále se bude hrát v Pondělí ve 12:30.
Počet účastníků23
NasazeníBH
Blecha Adam 7220
Arendar Roman 11115
Řihovský Ondřej 11615
Solař David 11615
Beneš Michal 12115
Hudeček Petr 13412
Adamec Martin 14212
Pučálka Jan 16312
Kategorie : 6Součet BH: 116
Kódové číslo akce: 102017

Arendar Roman - Solař David
 
 
 
Ruprecht Daniel - Hartmann Michal
6:1, 3:6, 1:0 (7)
 
Januška Adam - Pučálka Jan
6:2, 6:3
 
Hudeček Petr - Adamec Martin
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
Šilhavý Jan - Černý Matyáš
6:2, 6:4
 
Musil Mathias - Šťastný Boris
scr.
 
Krejčík David - Beneš Michal
6:2, 6:7, 1:0 (8)
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Arendar Roman 11115
Solař David 11615
Beneš Michal 12115
Hudeček Petr 13412
Adamec Martin 14212
Pučálka Jan 16312
Černý Matyáš 16912
Krejčík David 18912
Kategorie : 5Součet BH: 105
Kódové číslo akce: 104017

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čermák Pavel10.04.1990TC ESO Praha z.s.
Adámek Jiří28.09.1987TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Horčák Václav11.07.1975TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Bíško Michal07.05.1994TK Start Praha-Topolka
Pokorný Daniel26.10.1988SK Satalice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pařízek Radim24.06.2000TJ Spoje Praha
Řihovský Ondřej31.03.1972Spartak Rožmitál
Černý Matyáš15.10.2001Severočeská tenisová o.s.
Vyhlas Radek19.03.1993Sokol Horní Branná
Ježek Vojtěch17.06.2000I.ČLTK Praha
Martinec Jan07.07.1974SK Satalice
Červinka Petr05.04.2000Severočeská tenisová o.s.
Hudeček Petr27.12.1973TK Start Praha-Topolka
Solař David07.06.1999TK Olymp Praha