Název: | I-TEC cup | Pořadatel: | TK Havířov | Datum: | 25.-27.11. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kadora Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Myslivec Šimon | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Špok David | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Šlachta Cyril František | | | scr. | | |
| | | | | |
Hrbáč Daniel | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Petřík Tomáš | | 3:6, 6:4, 1:0 (6) | | | |
| | | | | |
Přeček Michal | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Filo Daniel | | | | 6:4, 3:6, 1:0 (11) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Divila Radek Adam | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Bugel Daniel | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Poljak Martin | | | 7:5, 1:6, 1:0 (8) | | |
| | | | | |
Rodák Jan | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Valigůra Radim | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Wawrzyczek Andrej | 6:1, 5:7, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
Boháč Daniel | | | | | 6:1, 4:6, 1:0 (6) |
| | | | | |
Bollog Jiří | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hrachovec Tomáš | | 6:3, 6:7 (5), 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Myslivec Matouš | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Ondrašík Adam | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Opálka Matyas | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Mališ Filip | | | | | |
| | | | | |
Trčka Daniel | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
Zoubek Vojtěch | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Podzemný Vojtěch | | 6:0, 1:6, 1:0 (7) | | | |
| | | | | |
Kovařík David | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Štrbavý Jan | | | 4:6, 7:6 (2), 1:0 (4) | | |
| | | | | |
Segeťa Petr | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Holiš Štěpán | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Petr Špok, David Špok |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 27.11.2017 - 8:30 finále dvouhry, 10:00 finále čtyřhry |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Kadora Jakub | 39 | 25 | Holiš Štěpán | 47 | 25 | Mališ Filip | 79 | 20 | Filo Daniel | 84 | 15 | Wawrzyczek Andrej | 89 | 15 | Boháč Daniel | 116 | 15 | Trčka Daniel | 134 | 12 | Přeček Michal | 171 | 12 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 139 |
Kódové číslo akce: 102013 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Ščudlík Rudolf | 13.05.1993 | SLOVAN HRANICE, z.s. | Tajdus Martin | 21.05.1977 | TK Slavia Orlová |
|