Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

III.TŘÍDA CS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
5
1
37:17
76:38
532:398
11
2
TK Fatra Napajedla
Tisknout
5
1
36:18
77:42
570:393
11
3
TJ Jiskra Strážnice
Tisknout
5
1
35:19
74:41
552:377
11
4
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
3
3
31:23
68:52
523:482
9
5
TK Kyjov
Tisknout
2
4
25:29
55:62
476:454
8
6
Sokol Lanžhot B
Tisknout
1
5
16:38
36:79
342:554
7
7
TENIS SLOVÁCKO z.s. C
Tisknout
0
6
9:45
21:93
305:642
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018
1
TJ Jiskra Strážnice volno
0:0
 
 
 
2
TK Kyjov Orel jednota Uherský Brod
3:6
8:13
82:96
Zápis o utkání - oficiální
3
TENIS SLOVÁCKO z.s. C TK Fatra Napajedla
1:8
3:17
58:118
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Sokol Uherský Brod Sokol Lanžhot B
9:0
18:2
115:36
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2018
5
volno TJ Sokol Uherský Brod
0:0
 
 
 
6
Sokol Lanžhot B TENIS SLOVÁCKO z.s. C
7:2
14:5
104:70
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Fatra Napajedla TK Kyjov
7:2
15:5
111:60
Zápis o utkání - oficiální
8
Orel jednota Uherský Brod TJ Jiskra Strážnice
5:4
10:9
80:87
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018
9
Orel jednota Uherský Brod volno
0:0
 
 
 
10
TJ Jiskra Strážnice TK Fatra Napajedla
5:4
12:9
93:76
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Kyjov Sokol Lanžhot B
6:3
12:7
87:62
Zápis o utkání - oficiální
12
TENIS SLOVÁCKO z.s. C TJ Sokol Uherský Brod
1:8
3:17
68:114
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018
13
volno TENIS SLOVÁCKO z.s. C
0:0
 
 
 
14
TJ Sokol Uherský Brod TK Kyjov
6:3
13:8
100:89
Zápis o utkání - oficiální
15
Sokol Lanžhot B TJ Jiskra Strážnice
1:8
3:16
36:98
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Fatra Napajedla Orel jednota Uherský Brod
5:4
10:8
79:60
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018
17
TK Fatra Napajedla volno
0:0
 
 
 
18
Orel jednota Uherský Brod Sokol Lanžhot B
6:3
13:6
92:69
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Jiskra Strážnice TJ Sokol Uherský Brod
6:3
12:7
95:65
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Kyjov (s) TENIS SLOVÁCKO z.s. C
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2018
21
volno TK Kyjov
0:0
 
 
 
22
TENIS SLOVÁCKO z.s. C TJ Jiskra Strážnice
4:5
8:11
70:94
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Sokol Uherský Brod Orel jednota Uherský Brod
1:8
3:16
42:100
Zápis o utkání - oficiální
24
Sokol Lanžhot B TK Fatra Napajedla
2:7
4:15
35:92
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2018
25
Sokol Lanžhot B volno
0:0
 
 
 
26
TK Fatra Napajedla TJ Sokol Uherský Brod
5:4
11:10
94:87
Zápis o utkání - oficiální
27
Orel jednota Uherský Brod TENIS SLOVÁCKO z.s. C
8:1
16:2
104:39
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Jiskra Strážnice TK Kyjov
7:2
14:4
85:50
Zápis o utkání - oficiální