Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

32 - Královéhradecký krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
6
0
46:8
96:19
651:352
12
2
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
5
1
34:20
73:48
571:476
11
3
TC Dvůr Králové A
Tisknout
3
3
29:25
60:52
508:404
9
4
TJ Červený Kostelec
Tisknout
3
3
29:25
60:54
526:463
9
5
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
3
3
28:26
58:57
497:488
9
6
TK Dynamo Hradec Králové
Tisknout
1
5
14:40
33:82
351:585
7
7
TK Kvasiny
Tisknout
0
6
9:45
24:92
273:609
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
19.5.
10
TENIS-CENTRUM DTJ HK C TJ Červený Kostelec
6:3
13:6
98:90
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Flídr Rodan
1
Rada Pavel
6
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
2.
El Gazzar Tarek
1
Vejrek Adam
1
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
3.
Korencová Nicole
9
Janovská Klára (H)
4
6:3
7:6
 
13
9
2
0
1
0
4.
Balounová Aneta
1
LUŠTINCOVÁ NATALI (H)
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
5.
Jandík Patrik
1
Fučík David
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Hep Matyáš
1
Vacek Šimon (H)
1
7:5
1:6
4:6
12
17
1
2
0
1
7.
Korencová Nicole
Balounová Aneta
9
1
Janovská Klára (H)
LUŠTINCOVÁ NATALI (H)
4
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
8.
Flídr Rodan
El Gazzar Tarek
1
1
Rada Pavel
Vejrek Adam
6
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
9.
Jandík Patrik
Hep Matyáš
1
1
Fučík David
Vacek Šimon (H)
1
1
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
               
98
90
13
6
6
3

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK C

jméno
nar.
BH
1
Flídr Rodan
12.12.2007
1126
1
2
El Gazzar Tarek
12.03.2007
1126
1
3
Jandík Patrik
25.09.2007
1126
1
4
Hep Matyáš
27.01.2007
1126
1
5
Vašíček Dominik
09.05.2007
1126
1
6
Pokorný Martin
31.08.2007
1126
1
7
Jelínek Štěpán
29.07.2006
1126
1
8
Kvapil Martin
27.01.2005
1126
1
9
Hájek Jakub
20.03.2005
1126
1
21
Brožová Natálie
06.02.2006
372
4
22
Korencová Nicole
09.05.2004
206
9
23
Prouzová Anna-Marie
30.04.2004
256
6
24
Balounová Aneta
13.02.2006
786
1
25
Bezděková Ema
24.09.2006
786
1
26
Horáčková Žaneta
09.05.2006
786
1
27
Pinková Natálie
12.12.2007
786
1
28
Grüberová Tereza
21.01.2007
786
1

Soupiska TJ Červený Kostelec

jméno
nar.
BH
1
Rada Pavel
07.01.2004
403
6
2
Vejrek Adam
17.10.2004
1126
1
3
Fučík David
30.07.2004
1126
1
4
Vacek Šimon (H)
09.04.2004
1126
1
5
Bílý Jonáš
05.07.2007
1126
1
6
ŠTROF Petr
30.10.2007
1126
1
7
Celba Tomáš
15.06.2007
1126
1
8
Neuman Ondřej
09.10.2008
1126
1
9
Stuchlík Lukáš
05.04.2006
1126
1
10
Souček Ondřej
12.05.2008
1126
1
21
Janovská Klára (H)
02.12.2004
432
4
22
Madarasová Lucie
22.09.2005
786
1
23
LUŠTINCOVÁ NATALI (H)
22.11.2005
786
1
24
Bolková Sára Anna
07.02.2006
786
1
25
Jará Natálie
10.06.2008
786
1
26
Telková Viktorie
16.09.2007
786
1