Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

31 KADET TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
54:5
111:11
702:223
14
2
Lokomotiva Beroun
Tisknout
5
2
33:30
67:60
475:475
12
3
Tenis Dobříš
Tisknout
4
3
38:25
78:58
600:491
11
4
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
30:29
67:64
560:563
10
5
1. Vestecká sportovní
Tisknout
3
4
30:33
68:70
559:541
10
6
Open Tennis Club
Tisknout
3
4
29:34
60:74
525:572
10
7
WILSON Tenis Centrum
Tisknout
3
4
27:36
62:79
514:619
10
8
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
0
7
7:56
18:115
294:745
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2018 NT 6.5.2018
1
TK Neridé 1. Vestecká sportovní
9:0
18:1
113:35
Zápis o utkání - oficiální
2
WILSON Tenis Centrum Lokomotiva Beroun
2:7
4:15
49:99
Zápis o utkání - oficiální
3
Tenis Dobříš TJ LTC Poděbrady
8:1
16:2
104:18
Zápis o utkání - oficiální
4
Slavoj Český Brod Open Tennis Club
3:6
7:13
74:101
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2018 NT 20.5.2018
5
Open Tennis Club TK Neridé
1:8
2:16
32:97
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ LTC Poděbrady Slavoj Český Brod
0:9
0:18
34:108
Zápis o utkání - oficiální
7
Lokomotiva Beroun Tenis Dobříš
6:3
12:6
81:60
Zápis o utkání - oficiální
8
1. Vestecká sportovní WILSON Tenis Centrum
3:6
8:12
71:95
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.2018 NT 27.5.2018
9
TK Neridé WILSON Tenis Centrum
8:1
17:2
107:32
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenis Dobříš 1. Vestecká sportovní
6:3
12:9
81:74
Zápis o utkání - oficiální
11
Slavoj Český Brod Lokomotiva Beroun
3:6
6:12
59:90
Zápis o utkání - oficiální
12
Open Tennis Club TJ LTC Poděbrady
8:1
17:3
120:62
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2018 NT 10.6.2018
13
TJ LTC Poděbrady TK Neridé
0:9
0:18
18:108
Zápis o utkání - oficiální
14
Lokomotiva Beroun Open Tennis Club
5:4
10:8
64:66
Zápis o utkání - oficiální
15
1. Vestecká sportovní Slavoj Český Brod
5:4
10:10
89:85
Zápis o utkání - oficiální
16
WILSON Tenis Centrum Tenis Dobříš
1:8
3:16
49:104
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2018 NT 17.6.2018
17
TK Neridé Tenis Dobříš
7:2
16:4
114:57
Zápis o utkání - oficiální
18
Slavoj Český Brod WILSON Tenis Centrum
5:4
12:11
102:97
Zápis o utkání - oficiální
19
Open Tennis Club 1. Vestecká sportovní
5:4
10:9
83:81
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ LTC Poděbrady Lokomotiva Beroun
3:6
6:12
51:83
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2018 NT 24.6.2018
21
Lokomotiva Beroun TK Neridé
1:8
2:16
29:102
Zápis o utkání - oficiální
22
1. Vestecká sportovní TJ LTC Poděbrady
8:1
17:4
121:55
Zápis o utkání - oficiální
23
WILSON Tenis Centrum Open Tennis Club
5:4
13:8
91:80
Zápis o utkání - oficiální
24
Tenis Dobříš Slavoj Český Brod
3:6
8:14
91:112
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2018 NT 30.6.2018
25
TK Neridé Slavoj Český Brod
5:0
10:0
61:20
Zápis o utkání - oficiální
26
Open Tennis Club Tenis Dobříš
1:8
2:16
43:103
Zápis o utkání - oficiální
27
TJ LTC Poděbrady WILSON Tenis Centrum
1:8
3:17
56:101
Zápis o utkání - oficiální
28
Lokomotiva Beroun 1. Vestecká sportovní
2:7
4:14
29:88
Zápis o utkání - oficiální