Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní přebor skupina A-starší žactvo

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK TENNISPOINT FM A
Tisknout
7
0
49:14
103:33
707:417
14
2
TK PRECHEZA Přerov B
Tisknout
5
2
42:21
87:50
633:459
12
3
Tennis Hill Havířov A
Tisknout
4
3
34:29
76:65
590:564
11
4
TK Havířov B
Tisknout
4
3
31:32
69:71
558:555
11
5
SK JC Sport Opava B
Tisknout
3
4
29:34
64:76
562:584
10
6
Slavoj Český Těšín
Tisknout
3
4
28:35
64:75
527:551
10
7
TK Hlučín
Tisknout
2
5
26:37
62:81
538:624
9
8
TJ Start Ostrava - Poruba B
Tisknout
0
7
13:50
29:103
322:683
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2018
4
Slavoj Český Těšín SK JC Sport Opava B
6:3
12:7
92:60
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Spirka Simon
20
Kuřitka Adam
6
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Sochor Matyáš
9
Kubiš Filip
4
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Mlčochová Zuzana
6
Molinová Manon
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Ondrzejek Michalina (EU)
3
Schlischková Veronika
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Bonk Vojtěch (H)
6
Kinček Ondřej
4
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
6.
SOSNA MAXIM
4
Kuřitka Lukáš
6
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Spirka Simon
Sochor Matyáš
20
9
Kuřitka Adam
Kubiš Filip
6
4
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Bonk Vojtěch (H)
SOSNA MAXIM
6
4
Kinček Ondřej
Kuřitka Lukáš
4
6
7:6
6:7
1:0
14
13
2
1
1
0
9.
Mlčochová Zuzana
Ondrzejek Michalina (EU)
6
3
Molinová Manon
Schlischková Veronika
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
               
92
60
12
7
6
3

Soupiska Slavoj Český Těšín

jméno
nar.
BH
1
Spirka Simon
19.02.2004
111
20
2
Sochor Matyáš
01.06.2004
262
9
3
Bonk Vojtěch (H)
26.04.2005
395
6
4
SOSNA MAXIM
21.06.2005
675
4
5
Zasada Filip (EU)
11.08.2006
892
3
6
Spirka Jonas
19.10.2006
1023
3
7
Wróbel Pawel (EU)
21.06.2004
1126
1
8
Benroth Kilián
30.08.2006
1126
1
9
Banot Hubert (EU)
09.04.2006
1126
1
10
Krawiec Kristián
22.12.2008
1126
1
11
Kafka Jakub
30.11.2008
1126
1
21
Mlčochová Zuzana
01.02.2004
320
6
22
Macurová Hana
30.06.2007
461
4
23
Ondrzejek Michalina (EU)
01.09.2007
560
3
24
Pasterny Marta (EU)
02.01.2007
560
3
25
Wawrzykova Laura
27.07.2005
786
1
26
Ryboňová Marie
12.02.2005
786
1
27
Ryboňová Ester
15.12.2006
786
1
28
Dronia Emilia (EU)
24.06.2008
786
1

Soupiska SK JC Sport Opava B

jméno
nar.
BH
1
Kuřitka Adam
02.06.2005
431
6
2
Kubiš Filip
08.09.2005
646
4
3
Drastík Matyáš
15.04.2005
595
4
4
Kinček Ondřej
05.09.2005
728
4
5
Kuřitka Lukáš
11.10.2006
435
6
6
Beneš Daniel
24.06.2006
477
6
7
Podzemný Jiří
07.07.2006
775
4
8
Mucha Richard (EU)
14.08.2004
261
12
9
Rzepczyk William Krzysztof (EU)
04.02.2004
530
6
10
Onderka Karel
15.03.2006
1126
1
11
Rožnovský Matyáš
04.01.2006
1126
1
12
Medveď Jakub (EU)
02.01.2006
1126
1
21
Bártová Natálie
03.01.2005
395
4
22
Maníková Ema (EU)
28.07.2006
786
1
23
Molinová Manon
19.03.2004
786
1
24
Schlischková Veronika
18.02.2005
786
1
25
Havlová Nela
10.07.2008
786
1
26
Zimenová Sára (EU)
24.09.2007
786
1
27
Cela Olivia (EU)
08.06.2007
786
1
28
Sproga Martina
10.07.2006
786
1