Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní přebor skupina A-starší žactvo

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK TENNISPOINT FM A
Tisknout
7
0
49:14
103:33
707:417
14
2
TK PRECHEZA Přerov B
Tisknout
5
2
42:21
87:50
633:459
12
3
Tennis Hill Havířov A
Tisknout
4
3
34:29
76:65
590:564
11
4
TK Havířov B
Tisknout
4
3
31:32
69:71
558:555
11
5
SK JC Sport Opava B
Tisknout
3
4
29:34
64:76
562:584
10
6
Slavoj Český Těšín
Tisknout
3
4
28:35
64:75
527:551
10
7
TK Hlučín
Tisknout
2
5
26:37
62:81
538:624
9
8
TJ Start Ostrava - Poruba B
Tisknout
0
7
13:50
29:103
322:683
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
05.05.2018
10
TK Havířov B TK PRECHEZA Přerov B
3:6
8:13
72:103
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Havlíček Jiří
12
Krupa Lukáš
3
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
2.
Velčovský Vojtěch
4
Kondler Libor
6
7:5
4:6
3:6
14
17
1
2
0
1
3.
Týnová Adéla
4
Huťková Melinda
4
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Ivanovičová Tereza
4
Škrabalová Gabriela
4
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Káňa Viktor
3
Zavadil Alexandr
4
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
6.
Hvolka Petr
1
Budina Martin (H)
6
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Havlíček Jiří
Káňa Viktor
12
3
Zavadil Alexandr
Budina Martin (H)
4
6
6:4
3:6
1:0
10
10
2
1
1
0
8.
Velčovský Vojtěch
Hvolka Petr
4
1
Krupa Lukáš
Kondler Libor
3
6
4:6
6:4
0:1
10
11
1
2
0
1
9.
Týnová Adéla
Ivanovičová Tereza
4
4
Huťková Melinda
Škrabalová Gabriela
4
4
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
               
72
103
8
13
3
6

Soupiska TK Havířov B

jméno
nar.
BH
1
Bako Jan
23.08.2005
401
6
2
Havlíček Jiří
05.01.2004
246
12
3
Velčovský Vojtěch
20.04.2005
621
4
4
Vajda Bořek (H)
11.06.2004
477
6
5
Káňa Viktor
09.02.2007
823
3
6
Lukáš Nikolas
21.12.2006
1126
1
7
Hvolka Petr
06.04.2007
1126
1
8
Bednarz Vítek
31.12.2005
1126
1
9
Cechel Adam
16.03.2004
1126
1
10
Migdal Alexandr
27.06.2008
1126
1
11
Hrbáč Jan
02.11.2008
1126
1
12
Kaňok Ondřej
19.12.2005
1126
1
21
Týnová Adéla
26.09.2005
440
4
22
Mazancová Alexandra
15.02.2005
607
3
23
Ivanovičová Tereza
18.11.2004
446
4
24
Kandrač Kim
12.05.2004
786
1
25
Balonová Amálie
25.06.2005
786
1
26
Ondrášková Karolína
28.10.2008
786
1
27
Řeřuchová Ines
03.08.2008
786
1

Soupiska TK PRECHEZA Přerov B

jméno
nar.
BH
1
Glocman Michal
27.04.2004
74
25
2
Krupa Lukáš
04.11.2006
1023
3
3
Kondler Libor
18.01.2005
384
6
4
Foltas Dominik
23.01.2004
384
6
5
Zavadil Alexandr
15.07.2005
640
4
6
Budina Martin (H)
21.01.2005
422
6
7
Hrubý Václav
05.08.2008
1126
1
8
Hejna Aleš
30.10.2006
1126
1
9
Machovský Benjamin
09.04.2007
1126
1
10
Veselý Marek
26.11.2005
1126
1
11
Vymazal Kryštof
04.06.2008
1126
1
21
Šmejkalová Amélie
16.02.2005
68
20
22
Huťková Klaudie
23.03.2004
124
12
23
Švarcová Natali
30.07.2004
131
12
24
Jusková Dagmar
22.04.2004
191
9
25
Huťková Melinda
06.09.2005
461
4
26
Škrabalová Gabriela
31.10.2005
470
4
27
Huťková Valerie
31.01.2007
304
6
28
Březíková Anna
07.09.2006
786
1