Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: starší žactvo

51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:13
103:29
674:364
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
44:19
92:42
673:424
13
3
Tenis Dobříš
Tisknout
5
2
41:22
85:52
632:453
12
4
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
38:25
84:57
630:498
10
5
Lokomotiva Beroun
Tisknout
3
4
31:32
67:68
545:547
10
6
1. Vestecká sportovní
Tisknout
3
4
30:33
62:68
507:520
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
13:50
32:104
386:704
8
8
LTC Slovan Kladno
Tisknout
0
7
5:58
13:118
215:752
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5.2017 NT 21.5.2017
8
LTC Slovan Kladno 1. Vestecká sportovní
1:8
2:16
25:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Baroch Václav
9
Augustýn Mikoláš
6
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Bernat Lukáš (H)
1
Skřička Jan
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Leipnerová Anna
12
Pávková Katrin (H)
20
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Lakomá Klára
1
Russová Nicole
9
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
5.
Bajer Matyáš (H)
1
Jurák Jaroslav (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
STRNAD Daniel
1
Štyler Adam (H)
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Baroch Václav
Bernat Lukáš (H)
9
1
Augustýn Mikoláš
Skřička Jan
6
6
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Bajer Matyáš (H)
STRNAD Daniel
1
1
Jurák Jaroslav (H)
Štyler Adam (H)
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Leipnerová Anna
Lakomá Klára
12
1
Pávková Katrin (H)
Russová Nicole
20
9
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
               
25
101
2
16
1
8

Soupiska LTC Slovan Kladno

jméno
nar.
BH
1
Mrůzek Štěpán
18.11.2004
228
12
2
Baroch Václav
03.01.2003
316
9
3
Jirák Adam
14.07.2004
916
3
4
Bernat Lukáš (H)
11.12.2003
1111
1
5
Bajer Matyáš (H)
21.01.2005
1111
1
6
Brůha Filip
24.11.2004
1111
1
7
STRNAD Daniel
21.07.2007
1111
1
8
Tůma Jakub
24.07.2005
1111
1
9
Pavelka Tomáš
14.05.2005
1111
1
10
Dlouhý Jan
23.11.2007
1111
1
21
Leipnerová Anna
29.05.2003
131
12
22
Škachová Magdaléna
08.12.2003
137
12
23
Lakomá Klára
17.04.2006
773
1
24
Baničová Adela
14.02.2006
773
1
25
Burgrová Nela
11.04.2005
773
1
26
Císařová Karolína
27.05.2005
773
1
27
Tůmová Kateřina
24.07.2005
773
1
28
Richtrmocová Agáta
19.03.2007
773
1

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Augustýn Mikoláš
01.02.2003
366
6
2
Skřička Jan
03.11.2004
402
6
3
Šedivý Jan
27.11.2003
702
4
4
Šafařík Jakub (H)
18.09.2005
851
3
5
Arefe Tarkan
20.11.2004
871
3
6
Jurák Jaroslav (H)
16.05.2006
1111
1
7
Štyler Adam (H)
08.03.2005
1111
1
8
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
1111
1
9
Peterka Ondřej
08.05.2004
1111
1
10
kukuczka alex
08.08.2006
1111
1
11
Lamža Julián
09.02.2006
1111
1
21
Pávková Katrin (H)
06.07.2005
69
20
22
Poláková Tereza
15.06.2004
141
12
23
Russová Nicole
14.04.2003
194
9
24
Kodešová Klára
28.05.2006
773
1
25
Pavelková Adéla
26.02.2006
773
1
26
Duchačová Nela
28.12.2005
773
1