Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: starší žactvo

51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:13
103:29
674:364
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
44:19
92:42
673:424
13
3
Tenis Dobříš
Tisknout
5
2
41:22
85:52
632:453
12
4
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
38:25
84:57
630:498
10
5
Lokomotiva Beroun
Tisknout
3
4
31:32
67:68
545:547
10
6
1. Vestecká sportovní
Tisknout
3
4
30:33
62:68
507:520
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
13:50
32:104
386:704
8
8
LTC Slovan Kladno
Tisknout
0
7
5:58
13:118
215:752
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
10.6.2017 NT 18.6.2017
18
LTC Slovan Kladno Slavoj Český Brod
0:9
1:18
23:108
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mrůzek Štěpán
12
Kubelka David
15
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Bajer Matyáš (H)
1
Barták Antonín (H)
15
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Šulc Dominik
12
 
 
 
0
12
0
2
0
1
4.
Fernando Timothy
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Leipnerová Anna
12
Jäger Michaela (H)
15
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Škachová Magdaléna
12
Bláhová Ema Albína
12
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Mrůzek Štěpán
Bajer Matyáš (H)
12
1
Kubelka David
Barták Antonín (H)
15
15
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Šulc Dominik
Fernando Timothy
12
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
9.
Leipnerová Anna
Škachová Magdaléna
12
12
Jäger Michaela (H)
Bláhová Ema Albína
15
12
3:6
7:5
0:1
10
12
1
2
0
1
               
23
108
1
18
0
9

Soupiska LTC Slovan Kladno

jméno
nar.
BH
1
Mrůzek Štěpán
18.11.2004
228
12
2
Baroch Václav
03.01.2003
316
9
3
Jirák Adam
14.07.2004
916
3
4
Bernat Lukáš (H)
11.12.2003
1111
1
5
Bajer Matyáš (H)
21.01.2005
1111
1
6
Brůha Filip
24.11.2004
1111
1
7
STRNAD Daniel
21.07.2007
1111
1
8
Tůma Jakub
24.07.2005
1111
1
9
Pavelka Tomáš
14.05.2005
1111
1
10
Dlouhý Jan
23.11.2007
1111
1
21
Leipnerová Anna
29.05.2003
131
12
22
Škachová Magdaléna
08.12.2003
137
12
23
Lakomá Klára
17.04.2006
773
1
24
Baničová Adela
14.02.2006
773
1
25
Burgrová Nela
11.04.2005
773
1
26
Císařová Karolína
27.05.2005
773
1
27
Tůmová Kateřina
24.07.2005
773
1
28
Richtrmocová Agáta
19.03.2007
773
1

Soupiska Slavoj Český Brod

jméno
nar.
BH
1
Kubelka David
28.07.2003
134
15
2
Barták Antonín (H)
27.01.2003
154
15
3
Šulc Dominik
06.06.2003
220
12
4
Švejcar Václav
12.03.2004
560
4
5
Fernando Timothy
06.04.2004
1111
1
6
Botek Radovan
28.01.2005
1111
1
7
Ledvina Jan
06.04.2006
1111
1
8
Picek Samuel
01.12.2005
1111
1
9
Losman Matěj
14.06.2005
1111
1
10
šulc Jakub
16.01.2007
1111
1
21
Jäger Michaela (H)
02.06.2003
87
15
22
Bláhová Ema Albína
15.09.2003
155
12
23
Krsková Eliška (H)
26.04.2004
387
4
24
Pavelková Petra
23.02.2004
616
3
25
Příhodová Zuzana
01.08.2004
773
1
26
Stastna Veronika
17.06.2005
773
1
27
Veranová Alice
07.05.2005
773
1