Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: starší žactvo

51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:13
103:29
674:364
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
44:19
92:42
673:424
13
3
Tenis Dobříš
Tisknout
5
2
41:22
85:52
632:453
12
4
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
38:25
84:57
630:498
10
5
Lokomotiva Beroun
Tisknout
3
4
31:32
67:68
545:547
10
6
1. Vestecká sportovní
Tisknout
3
4
30:33
62:68
507:520
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
13:50
32:104
386:704
8
8
LTC Slovan Kladno
Tisknout
0
7
5:58
13:118
215:752
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.5.2017 NT 28.5.2017
10
1. Vestecká sportovní Tenis Dobříš
3:6
6:12
52:83
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Augustýn Mikoláš
6
Šmída Lucas
20
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Skřička Jan
6
Padevět Jonáš
20
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Pávková Katrin (H)
20
Petáková Helena
9
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Poláková Tereza
12
Sedláčková Adéla
6
7:6
6:0
 
13
6
2
0
1
0
5.
Šafařík Jakub (H)
3
Doubek Vojtěch (H)
9
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Štyler Adam (H)
1
Vrba Jakub (H)
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Pávková Katrin (H)
Poláková Tereza
20
12
Petáková Helena
Sedláčková Adéla
9
6
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
8.
Skřička Jan
Šafařík Jakub (H)
6
3
Šmída Lucas
Padevět Jonáš
20
20
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Augustýn Mikoláš
Štyler Adam (H)
6
1
Doubek Vojtěch (H)
Vrba Jakub (H)
9
4
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
               
52
83
6
12
3
6

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Augustýn Mikoláš
01.02.2003
366
6
2
Skřička Jan
03.11.2004
402
6
3
Šedivý Jan
27.11.2003
702
4
4
Šafařík Jakub (H)
18.09.2005
851
3
5
Arefe Tarkan
20.11.2004
871
3
6
Jurák Jaroslav (H)
16.05.2006
1111
1
7
Štyler Adam (H)
08.03.2005
1111
1
8
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
1111
1
9
Peterka Ondřej
08.05.2004
1111
1
10
kukuczka alex
08.08.2006
1111
1
11
Lamža Julián
09.02.2006
1111
1
21
Pávková Katrin (H)
06.07.2005
69
20
22
Poláková Tereza
15.06.2004
141
12
23
Russová Nicole
14.04.2003
194
9
24
Kodešová Klára
28.05.2006
773
1
25
Pavelková Adéla
26.02.2006
773
1
26
Duchačová Nela
28.12.2005
773
1

Soupiska Tenis Dobříš

jméno
nar.
BH
1
Šmída Lucas
30.10.2003
110
20
2
Padevět Jonáš
05.01.2004
111
20
3
Doubek Vojtěch (H)
16.08.2005
307
9
4
Vrba Jakub (H)
14.02.2005
543
4
5
Bartášek Tomáš
06.06.2003
806
3
6
Kadlec Martin
20.01.2003
746
4
7
Nevosad Matouš
21.08.2004
942
3
8
Petera Patrik
12.10.2005
1111
1
9
Rychly Petr (H)
10.03.2005
1111
1
10
Prusík Michal
02.09.2006
1111
1
11
Slavík David
29.01.2004
1111
1
12
Veselý Tomáš
29.04.2005
1111
1
21
Petáková Helena
21.04.2004
226
9
22
Sedláčková Adéla
02.01.2004
269
6
23
Beranová Veronika (H)
01.09.2003
275
6
24
Tomanová Amálie (H)
28.11.2003
293
6
25
Syrová Natálie
05.08.2006
429
4
26
Znamenáčková Vanessa
17.03.2003
773
1
27
Prusíková Lucie
17.07.2004
773
1
28
Žádníková Jana
18.06.2006
773
1