Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum26.09. - 04.10.2020
Název:Školení trenérů III.třídy
Druh:trenéři
Místo:Praha - Horní Měcholupy
Region:Praha
Další info:Termín 26.-28.9.2020 a 02.-04.10.2020.Školení proběhne ve sportovním centru Tenis Hostivař, Turínská 1, 10900 Praha 15, kontaktní osoba Mgr.Jana Strnisková - jana.strniskova@cztenis.cz; tel.777922391
Týden před školením obdrží každý přihlášený zájemce konkrétní informace e-mailem.

napište číslo sedm set čtyřicet šest

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Stolz Maxim Praha schváleno
Ondřejová Markéta Praha schváleno
Šprojcarová Veronika Josefův Důl schváleno
Nováčková Karolína Praha schváleno
Žďánská Veronika Dolní Bousov v řízení
Plecháč Ondřej Praha 5 schváleno
Beneš Tomáš Pyšely schváleno
Kračman Jiří Prague schváleno
Šmída David Praha schváleno
Šmejkal David Štětí schváleno
Jampílek Josef Roudnice nad Labem schváleno
Vašíčková Adéla Praha 4 schváleno
Malická Hana Klášterec nad Ohří schváleno
Knap Lukas Mukařov schváleno
Horák Tomáš Písek schváleno
Markvartová Anna Hostivice schváleno
Rejlková Denisa Ostrovec schváleno
Brožová Kateřina Blatná schváleno
Fischer Jonatan Praha schváleno
Horčák Václav Praha 9 schváleno
Hrach Tomáš Ostrovec schváleno
Poslední Tomáš Praha schváleno
Syrový Jakub Praha 9 schváleno
Kopecký Maxmilián Albert Praha 1 schváleno
Ferfecká Valentina Praha 9 schváleno
Krstev Ondřej Praha schváleno
Šmída Daniel PRAHA schváleno
Dejnožková Tereza Praha 10 schváleno
Škréta Martin Praha schváleno
Lackovicova Katarína Praha 8 schváleno
Slavíčková Jana Praha schváleno
Kleisnerová Eliška Praha schváleno
Ticháčková Nela Praha schváleno
Mazur Jiří Praha 8 schváleno
Špringer Adam Praha schváleno
Beneš Michal Jesenice u Prahy schváleno
Švoncová Adéla Praha schváleno
Komora David Hradec Králové schváleno
Pražák Jiří Hradec Králové schváleno
Žák Kryštof Praha schváleno
Hegenbart Max Praha schváleno
Schier Michael Lety schváleno
Macek Vojtěch Praha schváleno
Hošek David Praha schváleno
Kuracinová Kristýna Jesenice - Osnice schváleno
Princ Jonáš Písek schváleno
Čápová Kateřina Chomutov schváleno
Kučerová Barbora Chomutov schváleno
Kölblová Kateřina Chomutov schváleno
Hauba Filip Praha schváleno
Fara Lukas Kněževes schváleno
Kučerová Barbora Chomutov schváleno
Burianová Kristína Zvolen schváleno
Kratochvil Michal Praha schváleno
Brejšková Jana Praha schváleno
Krejčík Lukáš Jaroslav Praha schváleno
Dolezelova Nathalia Praha 5 schváleno
Kučerová Barbora Chomutov schváleno
Novák Vojtěch Praha schváleno
Dolezelova Nathalia Praha 5 schváleno
Horáčková Lucie Kosmonosy schváleno
Kunc Jakub Veřovice schváleno
Švejcar Václav Český Brod schváleno
Douděrová Jana Praha 10 schváleno
Paterová Dominika Braškov v řízení
Kučerová Barbora Chomutov v řízení
Matějka Tomáš Kolín 3 v řízení
Rikl Patrik Čelákovice v řízení
Hanzal Jan Holedeč v řízení
Rikl Patrik Čelákovice v řízení
Rikl Patrik Čelákovice v řízení