Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum06. - 08.11.2020
Název:Školení trenérů III.třídy
Druh:trenéři
Místo:Zlín
Region:jihomoravský
Další info:Druhá část školení proběhne 14.-15.11.2020
Podrobné informace obdrží přihlášení účastníci e-mailem
Vedoucí lektor Mgr.Jan Macharacek j.macharacek@jmts.cz

napište číslo tři sta osmdesát osm

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Bejlek Andrea Hrušovany nad Jevišovkou schváleno
Pisková Lenka Okříšky schváleno
Židel Miroslav Březí schváleno
Židelová Terezie Březí schváleno
Laciga Radek Zlín schváleno
Pres Jiří Židlochovice schváleno
Horáčková Gabriela Otnice schváleno
Václavíková Petra Karolinka schváleno
Majer Lukáš Brno schváleno
Bárta Martin Brno schváleno
Plšek Jaroslav Brno schváleno
Hauerland Adam Uherský Brod schváleno
Tlačbaba Jakub Brno schváleno
Ziegelbauer Vladislav Namest na Hané schváleno
Marcin Miloslav Čelechovice na Hané schváleno
Nešpor Filip Brno schváleno
Toulová Michaela Březová u Zvole schváleno
Ondryáš Zdeněk Halenkov schváleno
Vintr Jan Strání schváleno
Tichá Miluše Brno schváleno
Blažej Tomáš Brno schváleno
Mikulenková Alice Brno schváleno
Kasl Tomáš Zlín schváleno
Šich Štěpán Vyškov schváleno
Vondrák Martin Bítovčice 52 schváleno
Smolinska Anna Vyskov schváleno
Alan Matyáš Brno schváleno
Otypka Matouš Opava schváleno
Bednář Patrik Vyškov schváleno
Krakovská Veronika Letonice schváleno
Žílová Petra Olomouc schváleno
Michaela Šandová Odry schváleno
Hasoň Rostislav Uherský Brod schváleno
Forgáč David Zlin schváleno
Slivková Simona Ždánice schváleno
Kolařík Martin Hodonín schváleno
Blažková Eva Tvrdonice schváleno
Kučera Daniel Malhostovice schváleno
Mihlová Monika Uherský Brod schváleno
Váňa Martin Praha 5 schváleno
Jagos Jan Hroznova Lhota schváleno
Macháň Petr Ivanovice na Hané schváleno
Odstrčilík Květoslav Bystřice pod Hostýnem schváleno
Najman Erik Uherský Brod schváleno
Jankovič Martin Brno schváleno
Suchánek Jakub Rohatec schváleno
Doušek Adam Brno, Líšeň v řízení
Novotná Vanesa Brno v řízení
Cvingráf Adam Hrušovany nad Jevišovkou v řízení
Mrázek Lukáš Hvozdec schváleno
Novák Jakub Brno v řízení
Machová Kateřina Brno v řízení
Kordonowy Charlotte Brno v řízení
Slaninová Michaela Valtice v řízení
Červenková Silvie Brno-Bohunice v řízení
Wind Adam Prostějov v řízení
Sopoušek Miroslav Hrušovany u Brna v řízení
Kocí Kateřina Brno v řízení
Petláková Klára Brno v řízení
Přádová Adéla Praha v řízení
Turčin Ondřej Ostrožská Lhota v řízení
Doušková Eliška Brno v řízení
Stindl Rudolf Staré Město v řízení
Robiček Jan Brno schváleno
Hůza Jakub Brno v řízení
Doležal Lukáš Kudlovice v řízení
Řezníčková Natálie Kunštát v řízení
Filáková Barbora Telnice v řízení
Krejčí Kateřina Brno v řízení
Procházka Matyáš Brno v řízení
Podškubková Klára Jihlava v řízení
Mareček Ondřej Brno-Žebětín (okres Brno-město) v řízení
Marhefka Filip Bzenec v řízení
Metelka Adam Vyškov v řízení
Budinová Simona Mohelnice v řízení
Bubeníková Miroslava Velké Opatovice schváleno
Kajabová Klára Vsetín v řízení
Súček Petr Strážnice v řízení
Kuncková Martina Brno v řízení
Švarcová Natali Prostějov v řízení
Doušková Eliška Brno v řízení
Paleček Adam Brno v řízení