Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum06. - 08.11.2020
Název:Školení trenérů III.třídy
Druh:trenéři
Místo:Zlín
Region:jihomoravský
Další info:Druhá část školení proběhne 14.-15.11.2020
Podrobné informace obdrží přihlášení účastníci e-mailem
Vedoucí lektor Mgr.Jan Macharacek j.macharacek@jmts.cz

napište číslo dvě stě dvacet tři

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Bejlek Andrea Hrušovany nad Jevišovkou schváleno
Pisková Lenka Okříšky schváleno
Židel Miroslav Březí schváleno
Židelová Terezie Březí schváleno
Laciga Radek Zlín schváleno
Pres Jiří Židlochovice schváleno
Macek Vojtěch Praha 5 schváleno
Horáčková Gabriela Otnice schváleno
Václavíková Petra Karolinka schváleno
Majer Lukáš Brno schváleno
Bárta Martin Brno schváleno
Plšek Jaroslav Brno schváleno
Hauerland Adam Uherský Brod schváleno
Tlačbaba Jakub Brno schváleno
Ziegelbauer Vladislav Namest na Hané schváleno
Macek Vojtěch Praha 5 schváleno
Marcin Miloslav Čelechovice na Hané schváleno
Nešpor Filip Brno schváleno
Toulová Michaela Březová u Zvole schváleno
Ondryáš Zdeněk Halenkov schváleno
Vintr Jan Strání schváleno
Tichá Miluše Brno schváleno
Bejlek Andrea Hrušovany nad Jevišovkou schváleno
Blažej Tomáš Brno schváleno
Mikulenková Alice Brno schváleno
Kasl Tomáš Zlín schváleno
Šich Štěpán Vyškov schváleno
Vondrák Martin Bítovčice 52 schváleno
Smolinska Anna Vyskov schváleno
Alan Matyáš Brno schváleno
Otypka Matouš Opava schváleno
Bednář Patrik Vyškov schváleno
Krakovská Veronika Letonice schváleno
Žílová Petra Olomouc schváleno
Michaela Šandová Odry schváleno
Hasoň Rostislav Uherský Brod schváleno
Forgáč David Zlin schváleno
Slivková Simona Ždánice schváleno
Kolařík Martin Hodonín schváleno
Blažková Eva Tvrdonice schváleno
Kučera Daniel Malhostovice schváleno
Mihlová Monika Uherský Brod schváleno
Váňa Martin Praha 5 schváleno
Jagos Jan Hroznova Lhota schváleno
Macháň Petr Ivanovice na Hané v řízení
Odstrčilík Květoslav Bystřice pod Hostýnem v řízení
Najman Erik Uherský Brod v řízení
Najman Erik Uherský Brod v řízení
Najman Erik Uherský Brod v řízení
Válek Ondřej Třebíč v řízení
Válek Ondřej Třebíč v řízení
Jankovič Martin Brno v řízení
Suchánek Jakub Rohatec v řízení