Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum16. - 17.11.2020
Název:Školení rozhodčích licence B a Kadet 16. - 17. 11. 2019
Druh:rozhodčí
Místo:TKK, Mezi Sklady 107/3, Praha 4
Region:Praha
Další info:POZOR! ŠKOLENÍ PROBÍHÁ OD 16. DO 17. 11. 2019, nikoliv 2020
Školení licence B (pro starší 18 let)
Školení licence KADET (pro mladší 18 let)
Školení se uskuteční v případě, že se přihlásí více jak osm uchazečů
Školitelé: Jan Carboch, Ivan Vyvadil
Cena:
Licence B 1000,- Kč,
Licence Kadet 500,- Kč
+ registrační poplatek ČTS 400,- Kč

Místo konání: TKK Mezi Sklady, Praha 4
Doprava
MHD 170 stanice Na Vrstevnici, odtud 5 minut pěšky
Časový rozpis:
zahájení vždy v 9,30 hod
Kadet končí v sobotu odpoledne testem,
školení B v neděli okolo 15 hod testy

Obsah školení:
1. Pravidla tenisu
2. Soutěžní řád ČTS
3. Řízení turnajů jednotlivců, losování
4. Řízení utkání družstev, zápis o utkání
5. Práce hlavního rozhodčího v zápase, skórkarta
6. Závěrečné testy
Nepovinná část:
Praktická zkouška na umpire během některého z turnajů v zimní sezóně
Před zahájením školení si, prosím, opatřete a prostudujte studijní materiály
• Pravidla tenisu
• Soutěžní řád ČTS
Jsou k dispozici ke stažení z internetových stránek
http://www.cztenis.cz, resp., některé přílohy jsou na http://www.rozhodci.cztenis.cz

Přihlášky se přijímají do 14. 11. 19. Účastníci budou po tomto datu kontaktováni přes mail.
Možno po dohodě zajistit stravování v místě konání školení (menu 105,- Kč)

napište číslo dvě stě deset

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Smíšková Anna Příbram 2 v řízení
Kembická Marta Příbram v řízení
Koubovský Petr Jenštejn v řízení
Škréta Martin Praha v řízení
Camfrla Štěpán Praha 8 v řízení
Svobodová Eliška Praha 7 v řízení
Suková Klára Prah 9 v řízení
Kazda Jiří Praha 2 v řízení
Stauch Tomáš Praha 5 v řízení
Zima Tomáš Bradlec v řízení
Froňka Martin Řevnice v řízení
Vilím Jakub Zdice v řízení
Picková Tereza Statenice v řízení
Křepinská Simona Trutnov, Královéhradecký kraj v řízení
Krogman Daniel Praha v řízení
Oktiabreva Anastasiia Horoměřice v řízení
Sýkorová Andrea Zlín v řízení
Jarošová Tereza Jindřichův Hradec v řízení
Jotova Karin Praha v řízení
Dostál Patrik Kralupy nad Vltavou v řízení
Byrtusová Klára Neratovice v řízení
Koutník Marek Žatec v řízení
Jánošík Kryštof Žatec v řízení
Podškubka Karel Jihlava v řízení
Hlinková Michaela Teplice v řízení
Heller Dominik Mělník v řízení
Bureš Jan Praha 9 v řízení