Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum12. - 20.10.2019
Název:Školení trenérů III.třídy - Praha
Druh:trenéři
Místo:Horní Měcholupy
Region:Praha
Další info:Termín 12.-14.10.2019 a 18.-20.10.2019 Školení proběhne ve sportovním centru Tenis Hostivař, Turínská 1, 10900 Praha 15, kontaktní osoba Mgr.Jana Strnisková - jana.strniskova@cztenis.cz; tel.777922391
Týden před školením obdrží každý přihlášený zájemce konkrétní informace e-mailem.

napište číslo sto třicet dva

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Sklenička Jan Praha schváleno
Hájek Radim Praha 5 schváleno
Durčák Michal Jesenice schváleno
Martínek David Praha 1 schváleno
Roskot Petr Praha 4 schváleno
Groessl Oliver Praha 1 schváleno
Švoncová Adéla Praha schváleno
Potměšilová Michaela Nový Knín schváleno
Švoncová Adéla Praha schváleno
Forman Max Praha 4 schváleno
Krejčík David Praha 13 schváleno
Bohatová Zuzana Šestajovice schváleno
Fokt Ivan Český Brod schváleno
Herczeg Jan Praha 6 schváleno
Jurán Jiří Zdiby schváleno
Pelinka Jan Praha schváleno
Brož Daniel Praha schváleno
Lovicar Marek Praha 9 schváleno
Kocourek Adam Obříství schváleno
Duchan Samuel Hovorčovice schváleno
Trunečka Štěpán Praha schváleno
Laštůvková Lucie Rudná u Prahy schváleno
Moravcová Nikola Cerhenice schváleno
Slivová Markéta Český Brod schváleno
Froňka Martin Řevnice schváleno
Haňkovský David Hlásná Třebáň schváleno
Zavada Martin Praha schváleno
Susíková Ludmila Jeseník nad Odrou schváleno
Boucník Jaroslav Praha 7 schváleno
Kramár Martin Trenčín schváleno
Bražina Michael Dolní Břežany, okr. Praha Západ schváleno
Králová Hajdušková Eva Kamenice schváleno
Ryp Tomáš Praha schváleno
Hozmanová Vanessa Čelákovice schváleno
Klápa Kryštof Velké Přílepy schváleno
Novák Jiří Praha 4 schváleno
Křinecký Libor Praha 6 schváleno
Vašák Jakub Rudná schváleno
Průcha Patrik Praha schváleno
Chlumský Tomáš Praha 5 schváleno
Kopejtková Aneta Světice schváleno
Naxerová Karolína Světice schváleno
Ertl Milan Hořice schváleno
Liška Vojtěch Velká Dobrá schváleno
Šímová Michaela Týn nad Vltavou schváleno
Musilová Adéla Praha 5 schváleno
Kodad Jakub Bechyně schváleno
Nováčková Karolína Praha schváleno
Beranová Veronika Dobříš schváleno
Mlezivová Karolína Praha schváleno
Klimt Zdeněk Řevnice schváleno
Vondra Adam Ořech v řízení