Český tenisový svaz

Přestupy pro sezónu 2018

Jméno hráčeDatum narozeníPůvodní klubNový klubDatum realizace přestupu
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Sokolov TK Slavia Plzeň 20.12.2017
Adam Matěj 02.06.2006 TK Čáslav TK Spartak Jihlava 16.01.2018
Adamová Nella 02.08.1985 KAPITOL Tenis TGC Kunratice 01.02.2018
Amelyanenka Katsiaryna 04.07.2007 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha 08.01.2018
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 05.01.2018
Arnošt Jakub 25.11.2001 TJ Sokol Strančice Sport club Na Zámečku 09.02.2018
Augustýn Mikoláš 01.02.2003 1. Vestecká sportovní o.s. SK HAMR, z.s. 08.12.2017
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 1. Vestecká sportovní o.s. SK HAMR, z.s. 08.12.2017
Babka Jakub 22.04.2004 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň 01.02.2018
Badžgoň David 01.11.2006 TC Ostrava Nová Ves TJ MSV Studénka, z.s. 22.01.2018
Bako Jan 23.08.2005 TK SC OSTRAVA TK Havířov 30.11.2017
Bálek Miloslav 22.03.1978 TJ ZD Záboří Tenis Akademie Bálek 15.01.2018
Barták Antonín 27.01.2003 Sport club Na Zámečku TK Radošovice 23.01.2018
Barták Matěj 14.06.2003 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. 08.12.2017
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 Start Brno TC Brno. 30.01.2018
Basík Libor 23.01.1986 TJ Solidarita Praha 10 TC Spořilov Praha 30.01.2018
Baštářová Radka 18.06.1992 TK Bohutín, z.s. TK Roja Příbram z.s. 22.01.2018
Bauman Michal 31.08.1998 TK Neridé Slavoj Český Brod 28.12.2017
Bayerl Michal 27.04.1984 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC Velešín 12.01.2018
Bednář Jan 30.11.2001 Tenisová akademie Siesta resort TC Chrudim z.s. 10.01.2018
Beníček Jonáš 27.08.2005 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod 23.01.2018
Beran Jaroslav 15.08.2001 TK ZVVZ Milevsko LTC Tábor 1903 30.01.2018
Beránek Radek 13.08.1963 Lokomotiva Zdice TK Březnice 12.12.2017
Beranová Michaela 12.09.2006 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TJ Sokol Vysočany 05.12.2017
Berenreiterová Anna 27.01.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Sokol Vysočany 28.12.2017
Bernat Lukáš 11.12.2003 TK Stochov LTC Slovan Kladno 02.02.2018
Beznoska Jaroslav 09.01.2003 TK Radošovice TJ Jiskra Zruč n.Sáz. 08.02.2018
Bien Daniel 05.05.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 07.02.2018
Bílková Karolína 24.08.2000 TK Ostrožská Lhota TENIS SLOVÁCKO z.s. 30.01.2018
Birnerová Tereza 13.09.2003 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. 08.12.2017
Bíško Michal 07.05.1994 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka 01.02.2018
Bláha Martin 30.12.2003 Tenis Club Mokropsy Tenisový klub Černošice 24.01.2018
Bláha Vojtěch 17.06.2006 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs 23.01.2018
Blahovec Ondřej 13.07.2007 TK SLOVANKA Č. Lípa SK Podještědští Pardálové 23.01.2018
Blaženínová Linda 28.02.1978 TJ TK Neratovice TJ Sokol Dobřichovice 08.12.2017
Bodnárová Kristýna 03.12.1997 TC Ostrava Nová Ves TJ TO Sokol Stará Bělá 29.01.2018
Boháč Daniel 07.11.1995 VSK VŠB-TU Ostrava SK JC Sport Opava 28.11.2017
Böhm Milena 16.02.1984 Slovan Liberec Sokol Dolní Počernice z.s. 24.01.2018
Brávek Vojtěch 26.04.1998 SK OAZA Praha KAPITOL Tenis 30.01.2018
Bražina Michael 12.03.2004 TK Písnice TK Neridé 17.01.2018
Brett Daniel 03.11.2000 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou 21.12.2017
Briestenský Tadeáš 08.06.2004 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 30.01.2018
Bromová Rozumková Lenka 10.07.1977 Sokol Ondřejov TO Spartak Modřany 26.01.2018
Brown Tomáš František 25.10.2000 TK Dubí LTC Svoboda Praha 24.01.2018
Broža Tobiáš 03.02.2006 ŽLTC Brno BLTC Brno 22.11.2017
Brožek Tomáš 08.11.1995 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Bakov n.Jiz. 25.01.2018
Brožková Tereza 17.03.2007 LTC Rakovník Open Tennis Club 14.12.2017
Brucháčková Anna 21.01.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek TC BORS CLUB-STK Břeclav 07.11.2017
Bruk Adam 27.01.2005 TK Neridé TK Písnice 01.02.2018
Brychta Tomáš 02.07.2007 Tenisový klub Mikulov, spolek TK Dolní Dunajovice,spolek 28.12.2017
Bryol Filip 22.06.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. TK Pelhřimov 26.01.2018
Březina Jiří 22.10.1997 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. 16.01.2018
Bubeníková Miroslava 31.03.2004 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. 30.01.2018
Budík Ondřej 16.03.1994 TCG Karlovy Vary TK Sokolov 04.12.2017
Budinová Simona 01.07.2001 TK Mohelnice, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. 08.12.2017
Bureš Oliver 04.04.2007 SK HAMR, z.s. Tenis Cibulka 18.01.2018
Bürgerová Jana 13.03.1987 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín 02.02.2018
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Neridé 30.11.2017
Buriánová Anna 17.02.2005 Tsport Votice o.s. SK OAZA Praha 06.02.2018
Bušková Kateřina 27.01.2006 Tenis Libochovice TJ Sokol Vysočany 24.01.2018
Bužek Václav 02.05.2002 TK Bohutín, z.s. TK Slavia Plzeň 04.01.2018
Cabal Mario 13.08.1991 Slovácký TK Břeclav Sokol Lanžhot 19.12.2017
Cahová Julie 23.04.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TŠ Hostivař 31.01.2018
Cajthamlová Barbora 16.07.2000 TK Sparta Praha Sportovní klub Žižkov Praha 23.01.2018
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK DEZA Valašské Meziříčí U.S.SPA TC Dolní Dobrouč 12.12.2017
Celerin Jan 18.07.1991 TK Lány TK Botanika Bezděkov-Unhošť 01.02.2018
Cerhák Matěj 12.10.2001 T.T.C.Rožnov Beskydský tenisový klub 30.01.2018
Cinková Natálie 24.09.2005 TK Na Dolině o.s. SK LAMA o.s. 09.11.2017
Crha Jiří 08.01.1975 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TO TJ Svitavy 04.01.2018
Cvingráf Adam 03.11.2004 TK Znojmo TKB Hrušovany z.s. 17.01.2018
Čapek Bohumil 29.09.2006 Azura-sport club Pardubice TO TJ Tesla Pardubice 28.12.2017
Čása Libor 25.04.1964 TK Milo Olomouc SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 22.01.2018
Čech Jan 01.06.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí TK PRECHEZA Přerov o.s. 30.01.2018
Čech Vojtěch 01.10.2006 SHARK Brno TC Fit4all Brno 02.02.2018
Čechová Markéta 01.10.2006 SHARK Brno TC Fit4all Brno 02.02.2018
Čechura Tomáš 15.12.2006 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram 19.01.2018
Čepl Filip 24.01.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 21.11.2017
Černíková Michaela 10.04.2004 LTK Bílina Severočeská tenisová o.s. 13.12.2017
Černochová Sofie 22.04.2007 TK Na Dolině o.s. Rožnovský tenisový klub 25.01.2018
Černý Jakub 27.06.2004 TK SC OSTRAVA TK PRECHEZA Přerov o.s. 08.12.2017
Černý Matyáš 15.10.2001 TK SLOVANKA Č. Lípa Severočeská tenisová o.s. 23.01.2018
Červený Vítězslav 24.05.1971 Lokomotiva Zdice TK Březnice 03.11.2017
Čížek Adam 10.12.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek TC BORS CLUB-STK Břeclav 03.11.2017
Čížek Radovan 24.01.1953 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice 27.11.2017
Čížková Martina 03.04.1965 1.TK Pacov Sokol Dolní Počernice z.s. 24.01.2018
David Martin 18.10.1982 Tenis klub FÉNIX Nedvězí TK Konstruktiva, z.s. 24.01.2018
Dejmek Aleš 17.08.1984 TK Opava SK JC Sport Opava 01.02.2018
Deptová Veronika 23.03.1997 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Radegast 31.01.2018
Dinh Pavel 01.10.2001 TK Neridé SK HAMR, z.s. 22.11.2017
Dofek David 31.12.2003 TK Drnovice TK PRECHEZA Přerov o.s. 08.12.2017
Dofková Tereza 15.09.2000 TK Drnovice TK PRECHEZA Přerov o.s. 08.12.2017
Dolenská Jana 02.12.1975 Lokomotiva Zdice TK Březnice 03.11.2017
Dolenský Jakub 30.06.2004 Lokomotiva Zdice TK Březnice 03.11.2017
Dolenský Vojtěch 01.08.2007 Lokomotiva Zdice TK Březnice 03.11.2017
Doležal Tadeáš 12.03.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice U.S.SPA TC Dolní Dobrouč 18.12.2017
Doleželová Nathalia 28.01.2001 Wilson Tenis Průhonice LTC Modřany 2005 08.12.2017
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Ostrava Nová Ves 14.11.2017
Dostálová Lucie 13.07.2007 TO Sokol Nehvizdy TENIS Klánovice 18.12.2017
Dostálová Markéta 23.01.2001 TJ Solidarita Praha 10 TJ Kyje Praha 14 06.02.2018
Došič Nikola 16.12.2002 TK Sokolov TCG Karlovy Vary 01.12.2017
Dovrtělová Eliška 14.03.2007 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 24.01.2018
Dragoun Štěpán 19.08.2004 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. TK Mnichovo Hradiště 24.01.2018
Dražný Richard 05.03.1975 TC Spořilov Praha Tenis Nová Paka 31.01.2018
Drobná Tereza 21.03.2005 LTC Nový Bydžov Slavoj Žiželice 30.01.2018
Drobný Jan 20.01.2007 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 30.01.2018
Duričič Nikola 26.02.1999 TJ Solidarita Praha 10 TJ Kyje Praha 14 26.01.2018
Elavský Michael 06.11.2005 SK JC Sport Opava TK Krnov 30.01.2018
Fadrná Veronika 09.04.1992 TK Ústí n. Orlicí U.S.SPA TC Dolní Dobrouč 23.01.2018
Faltýnek Tomáš 12.03.2004 I.NTC Olomouc T.J. Sokol Šumperk 30.01.2018
Fatka Petr 27.08.1998 TJ Sokol Vršovice II. Sportovní klub Žižkov Praha 25.01.2018
Fiala Petr 14.10.2005 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice 01.02.2018
Fiala Šimon 13.06.2007 TCG Karlovy Vary TK Sokolov 12.01.2018
Fiala Tomáš 14.10.2005 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice 01.02.2018
Fialová Irena 31.10.1963 TJ ZD Záboří TK Strakonice 17.01.2018
Filo Daniel 23.04.1995 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA 01.02.2018
Filo Roman 14.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. SKP Ostrava-DATO 23.11.2017
Fišer Petr 05.03.2002 TK Slavia Plzeň TK Březnice 07.11.2017
Flosmann Vojtěch 20.09.2006 SK JC Sport Opava TK Krnov 30.01.2018
Foltýnová Jitka 26.06.2004 Tenisový klub Mikulov, spolek TC BORS CLUB-STK Břeclav 03.11.2017
Forejtek Jonáš 10.03.2001 I.ČLTK Praha TK Škoda Plzeň z.s. 08.01.2018
Fraňková Anna Marie 15.02.2006 Sokol Jemnice HTK Třebíč 31.01.2018
Franta Adam 17.09.2003 TJ Sokol Choteč LTC Radotín 30.01.2018
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha TK Radošovice 15.12.2017
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha TK Radošovice 15.12.2017
Frömelová Ella 11.07.2003 TK Milo Olomouc SK Véska 23.01.2018
Frýba Filip 28.01.1999 TC Realsport Nymburk o.s. TK Čáslav 30.01.2018
Fuchs Martin 15.03.1967 Lob S.A. Bohnice, zs TJ Sokol Domoušice 10.11.2017
Fuksa Petr 19.12.1993 ŽLTC Brno TJ Zbrojovka Vsetín 02.02.2018
Gáborík Trajan 16.06.2005 TJ Sokol Hostivice TK Sparta Praha 02.02.2018
Gajdůšek Tomáš 13.07.1988 Tenis Banka Praha TK Start Praha-Topolka 18.01.2018
Galová Nikola 31.03.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek TK Dolní Dunajovice,spolek 22.01.2018
Gaňová Adriana 06.07.2002 TK SC OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava 11.12.2017
Gerschpacher Thomas Alexander 05.08.2007 TK Sparta Praha TC VŠ Praha 05.02.2018
Goca Mikuláš 24.05.2007 TK Sparta Praha SK Aritma Praha 06.11.2017
Gorbušinová Anna 23.09.1997 TC VŠ Praha TJ Sokol Stodůlky 29.01.2018
Gorecký Lukáš 04.01.1995 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. 03.11.2017
Gregora Karel 10.12.2005 TK Prachatice z.s. Tenis DDM Prachatice,z.s. 15.12.2017
Grossová Aneta 15.12.1989 TK Ústí n. Orlicí U.S.SPA TC Dolní Dobrouč 05.01.2018
Gruber Filip 11.12.1999 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 26.01.2018
Guziur Filip 26.01.1998 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno 26.01.2018
Hájková Karolína 19.07.2005 TK Kubáň Ostrava TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. 15.01.2018
Hammer Lukáš 27.05.2007 SKT Planá n.Luž. TJ TK MANE Hluboká n.V. 31.01.2018
Hampl Ladislav 19.01.2001 Lokomotiva Trutnov Baník Žacléř 30.01.2018
Hanesová Kristýna 26.11.1985 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy 30.01.2018
Hanzlík Prokop 13.06.2006 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 23.01.2018
Harantová Věra 20.07.1977 LTC Český Krumlov TK SK Dobrá Voda u Č.B. 22.12.2017
Hašek Roman 18.03.2000 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Bakov n.Jiz. 31.01.2018
Hauerland Adam 08.12.2003 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod 23.01.2018
Hauerlandová Helena 05.05.2001 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod 23.01.2018
Hauzar Šimon 06.06.2006 LTC Velen Boskovice TK Kunštát 10.01.2018
Havel Miloš 29.09.1980 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. Sokol Čimice 12.02.2018
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 01.02.2018
Havlovicová Simona 22.09.1999 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín 30.01.2018
Hebelka Jan 14.02.1980 TK SC OSTRAVA TJ Baník Ostrava OKD 24.01.2018
Heiderová Karolína 04.10.2006 SK JC Sport Opava TK PRECHEZA Přerov o.s. 31.01.2018
Hejčová Dominika 24.10.2000 SK Vitality Slezsko o.s. TK Slavia Orlová 25.01.2018
Hejna Antonín 18.07.2004 TK Březnice Sokol Králův Dvůr 25.01.2018
Hejtmánková Sára 17.03.2004 SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK 21.11.2017
Helešic Martin 04.04.2003 TJ Kraví Hora Brno TJ Brno-Komín 30.01.2018
Herda Milan 15.05.1990 LTC Mladá Boleslav o.s. TJ LTC Poděbrady 18.12.2017
Hereit Martin 16.08.1998 TCG Karlovy Vary TK Sokolov 04.12.2017
Heřmanová Blanka 22.06.1976 TK Louny Tsport Votice o.s. 31.01.2018
Heřmanová Lucie 31.08.2002 Sokol Týnec n.L. Energetik Chvaletice 16.01.2018
Himal Tomáš 18.12.1999 Slovácký TK Břeclav Sokol Lanžhot 04.01.2018
Hladil Tomáš 30.07.1983 Baník Praha TK FZŠ Trávníčkova 17.01.2018
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 Start Brno BLTC Brno 12.12.2017
Hodková Veronika 31.08.1982 Tenisový klub Benátky nad Jizerou TK Lysá n.L. 24.01.2018
Hofman Matěj 01.08.2006 TC Mozkové lázně Doubice SK Matchball Česká Lípa 10.01.2018
Hofman Tadeáš 06.09.2007 SK Tenis Kladno Open Tennis Club 14.12.2017
Hofmanová Hana 01.09.2004 SK Tenis Kladno Open Tennis Club 14.12.2017
Holeš Marcel 30.10.2001 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 26.01.2018
Holoubek Radek 10.11.2002 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč 18.01.2018
Holub Vojtěch 08.04.2005 TK Hostýnská TJ Solidarita Praha 10 22.11.2017
Holubář Mathias 21.05.2007 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 23.01.2018
Holubář Viktor 08.11.2004 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 23.01.2018
Homola Patrik 10.02.2004 TC Ostrava Nová Ves TK AGROFERT Prostějov 06.11.2017
Homolková Nikola 11.04.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Pelhřimov 15.01.2018
Honajzer Jiří 06.02.1995 VŠSK Univerzita Zlín TK Zlín 12.12.2017
Horák Dan 17.12.2002 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice 22.01.2018
Horák Radim 07.05.2000 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 26.01.2018
Hošek David 24.11.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 31.01.2018
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Neridé TK Olymp Praha 27.11.2017
Hradecký Lukáš 27.07.2002 LTK Liberec TK Semily 30.01.2018
Hrdličková Karolina 08.07.1989 Lokomotiva Plzeň Slavoj Stod 30.01.2018
Hromková Lucie 26.07.2000 TK Natali SK Tenis Tišnov 25.01.2018
Hronza Zdeněk 14.12.1992 TJ TK MANE Hluboká n.V. Jiskra Bechyně 12.12.2017
Hronzová Anežka 27.06.2002 TK Pelhřimov Jiskra Bechyně 23.01.2018
Hrubý Lukáš 16.05.2006 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 30.01.2018
Hrudka Jakub 23.06.2000 TJ Spoje Praha Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 08.11.2017
Hruška Karel Marek 24.12.2008 SK Meteor Praha Slavoj Čerčany 22.01.2018
Hruška Vojtěch 16.10.2006 Tsport Votice o.s. TK Benešov 19.01.2018
Hrušková Karolína 18.01.2004 SK Meteor Praha Slavoj Čerčany 01.02.2018
Hrzánová Karolína 22.07.2001 TK Ruzyně Praha TK Sparta Praha 08.01.2018
Hubičková Magdalena 19.08.2000 SK Aritma Praha TK Olymp Praha 21.11.2017
Hůlková Natálie 08.09.2005 Sokol Bohumín TK Slavia Orlová 02.02.2018
Huml Oliver 15.03.2004 TK Horní Měcholupy Sokol Petrovice 08.01.2018
Humpl Otakar 20.06.1974 VSK Elektro ČVUT Praha - klub zrušen KAPITOL Tenis 09.01.2018
Hurych Vladimír 10.07.1992 TK Břízky Jablonec n.Nis. TO Bohemians Praha 30.01.2018
Hybner Tomáš 12.01.2000 Sokol Říčany TK Radošovice 31.01.2018
Hynek Ondřej 15.01.1990 Tenisový klub Přerov, spolek TJ MSV Studénka, z.s. 01.02.2018
Hypšová Barbora 26.06.2002 TK Horní Měcholupy Sokol Petrovice 09.02.2018
Chmelíková Veronika 26.03.2001 TK LTC Děčín TK Česká Kamenice 31.01.2018
Chocholouš Petr 29.06.1980 VŠTJ UK Hradec Králové TK Kvasiny 02.02.2018
Chot Vladimír 27.08.1979 Lokomotiva Zdice TK Březnice 12.12.2017
Chowaniok Adam 06.11.2006 LTC Beroun, z.s. SK Tenis Mýto, o.s. 21.11.2017
Chudík Jan 08.07.2002 TK Ostrožská Lhota TENIS SLOVÁCKO z.s. 30.01.2018
Chval Petr 21.06.1988 Lokomotiva Plzeň TK Ruzyně Praha 16.11.2017
Chvalovská Jana 07.01.1976 LTC Starý Kolín LTC Kolín 30.01.2018
Ivanová Lucie 07.07.2004 TK AGROFERT Prostějov I.ČLTK Praha 09.02.2018
Jalůvka Břetislav 15.11.2005 Jiskra Otrokovice SK Zlín-Mladcová 13.11.2017
Janča Josef 23.05.1976 TK Benešov Tatran Brno Kohoutovice 19.01.2018
Janík Petr 09.03.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Radegast 17.01.2018
Janka Libor 12.06.1977 TK Sokolov Lokomotiva Karlovy Vary 09.01.2018
Janota Jiří 02.12.1975 TK Dobříš Tenis Dobříš 09.02.2018
Janovská Klára 02.12.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. TC Nové Město n. Metují 12.01.2018
Jantačová Elen 16.08.2005 SK Jundrov Brno Tatran Starý Lískovec 24.01.2018
Jarošová Kateřina 27.01.2004 Lokomotiva Beroun LTC Beroun, z.s. 15.12.2017
Jašková Miluše 09.11.1999 Sokol Bohumín TK Slavia Orlová 08.12.2017
Javůrková Anna Lucie 02.03.2005 SPORT EDEN Beroun TK Hořovice 09.11.2017
Jelínková Anna 31.07.2005 TKB Hrušovany z.s. HTK Třebíč 01.12.2017
Jermář Jan 12.04.2000 TOPTENNIS club TK PRECHEZA Přerov o.s. 29.01.2018
Jeřábek Antonín 24.09.1974 SK Tenis Kladno TK Tenisek Buštěhrad 25.01.2018
Jež Viktor 06.08.2005 TK Drnovice TK Vyškov 19.01.2018
Ježková Aneta 23.04.2004 TK Český Krumlov TJ Spartak Trhové Sviny 08.12.2017
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Sokolov TK Slavia Plzeň 15.12.2017
Jílková Martina 13.05.1987 TK Lysá n.L. TJ Kralupy o.s. 01.02.2018
Jindáček Jiří 20.08.2003 TK Radošovice LTC Slovan Kladno 02.02.2018
Jindra Jakub 02.06.2005 TJ Kraví Hora Brno TJ Brno-Komín 30.01.2018
Jindřich Tomáš 06.06.1996 TK Vítkovice 1926 z.s. VSK VŠB-TU Ostrava 10.11.2017
Jirka Jáchym 18.08.2006 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK 28.12.2017
Jiřička Jakub 30.05.1992 TJ TK MANE Hluboká n.V. Start České Budějovice 29.01.2018
Josef Jan 18.05.2007 TC Mozkové lázně Doubice SK Matchball Česká Lípa 10.01.2018
Juha Konrád 10.07.2003 TK Sokolov TK Škoda Plzeň z.s. 30.01.2018
Junek Jan 13.02.1990 TO SK Žamberk U.S.SPA TC Dolní Dobrouč 14.12.2017
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 03.01.2018
Jupa Jakub 18.09.2003 SK Tenis Kladno Open Tennis Club 21.11.2017
Jurásek Jakub 09.04.1998 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Fatra Napajedla 11.01.2018
Jurka Tomáš 23.07.2007 TK Vítkovice 1926 z.s. Prestige tennis club Frýdek-Místek 14.11.2017
Jüttner Maxmilián 27.02.2006 TK Vítkovice 1926 z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 25.01.2018
Kacbundová Natálie 18.09.2006 SK SPORTCENTRUM Roudná Lokomotiva Plzeň 23.01.2018
Kačerovský Jan 26.07.2007 TK SC OSTRAVA SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. 06.11.2017
Kadlec Libor 05.03.1987 TK Mnichovo Hradiště LTC Mladá Boleslav o.s. 25.01.2018
Kadlecová Nikol 05.03.2005 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 29.01.2018
Kadulová Michaela 01.05.2000 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 26.01.2018
Kalistová Gabriela 17.02.1978 TJ Spartak Trhové Sviny LTC Český Krumlov 30.01.2018
Kalivoda Adam 17.04.1997 TK Louny Lob S.A. Bohnice, zs 19.12.2017
Karásek David 07.02.2006 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. 05.01.2018
Kašparovská Kateřina 09.07.2005 TJ Kraví Hora Brno TJ Brno-Komín 30.01.2018
Kaštovský Ondřej 10.04.2001 TJ Baník Ostrava OKD Tenisový klub Tenet 31.01.2018
Keller Oliver 22.01.2001 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 30.01.2018
Kessler Miroslav 28.07.2007 TC Mozkové lázně Doubice SK Matchball Česká Lípa 10.01.2018
Klápa Kryštof 15.04.2001 TJ Kralupy o.s. Sokol Praha Dejvice 20.11.2017
Klemens Filip 13.08.2003 TK SC OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava 30.11.2017
Klimeš Prokop 04.08.2005 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. 30.01.2018
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK AGROFERT Prostějov 30.01.2018
Klíšť Jakub 08.07.2004 TK SC OSTRAVA TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. 30.11.2017
Kljujev Leon 12.02.2002 TK Sparta Praha SK OAZA Praha 17.01.2018
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 02.02.2018
Klokočka Marek 18.07.1993 SK Aritma Praha LTC Roztoky u Prahy 31.01.2018
Kneys Radek 22.09.2004 Sportík, z.s. LTC České Budějovice,z.s. 20.11.2017
Kobza Martin 15.09.1993 ŽLTC Brno TCV Strání 24.01.2018
Kocí Kateřina 15.07.2002 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 31.01.2018
Kocková Karolína 05.07.2005 Tenis Banka Praha LTC Modřany 2005 01.12.2017
Kocur Josef 26.07.1987 VSK VŠB-TU Ostrava TK SC OSTRAVA 30.01.2018
Kocúrová Lucie 05.01.1977 Tenis klub FÉNIX Nedvězí KAPITOL Tenis 13.02.2018
Kodad Patrik 07.07.2004 TENIS Klánovice TJ Radlice 31.01.2018
Kodešová Klára 28.05.2006 1. Vestecká sportovní o.s. SK HAMR, z.s. 04.12.2017
Kodýtek Jakub 09.03.2004 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. 18.01.2018
Kohout Štěpán 30.09.1981 TK Sparta Praha Tenis Cibulka 23.01.2018
Kolář Jaroslav 07.07.1963 Sportcentrum Uhříněves Sokol Královice 30.01.2018
Kolářová Veronika 26.11.1988 TK Start Praha-Topolka LTC Modřany 2005 01.02.2018
Kolínská Klára 20.01.2007 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. SK Podještědští Pardálové 30.01.2018
Kolmanová Leona 31.07.2003 SK Tenis Duchcov TK Jirkov 25.01.2018
Kolodziejová Miriam 11.04.1997 I.ČLTK Praha RPM OÁZA Říčany 05.01.2018
Kolouch Tomáš 19.10.1995 TJ Sokol Uherský Brod TJ Spoje Praha 30.01.2018
Konečný Adam 13.05.1987 Slavia VŠST Liberec Tennis Hill Havířov o.s. 05.01.2018
Konešová Karin 09.09.2004 Tenisový klub Mikulov, spolek TC BORS CLUB-STK Břeclav 06.11.2017
Konopiský Daniel 03.07.2006 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. SK Podještědští Pardálové 30.01.2018
Kopáč František 11.01.2007 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa 23.01.2018
Korábečný Matyáš 29.09.2006 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc 11.01.2018
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. 30.01.2018
Korselt Ondřej 04.05.2001 TK LTC Děčín TKX Tennis Team Krupka z.s. 29.01.2018
Korytková Jana 14.07.2004 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad 15.01.2018
Kosíková Zuzana 02.10.2002 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu 25.01.2018
Košanová Martina 02.05.1978 Baník Praha TC Pankrác 05.02.2018
Kotarac Alex 22.06.2005 Tenis Cibulka TK Sparta Praha 07.02.2018
Kotarac Oliver 14.07.2002 Tenis Cibulka TJ Spoje Praha 17.01.2018
Kotorová Veronika 23.04.1992 TK Škoda Plzeň z.s. LTC Radotín 08.02.2018
Kottink Tobias 17.06.2005 TK Oáza Říčany Sokol Říčany 12.01.2018
Kouba Lukáš 12.02.1980 TK Praha 2010 o.s. Baník Praha 01.02.2018
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Bakov n.Jiz. LTC Mladá Boleslav o.s. 18.12.2017
Koutek Kryštof 20.01.2007 Tsport Votice o.s. LTC Tábor 1903 31.01.2018
Koutný Matěj 18.08.2007 TENIS TONDACH Hranice, o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. 01.02.2018
Kovačka Petr 23.12.1971 Slavoj Český Brod Sokol Říčany 31.01.2018
Kovačková Eva 02.04.1975 TC Realsport Nymburk o.s. Sokol Říčany 31.01.2018
Kovář Adam 21.11.2007 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 26.01.2018
Kozáková Natálie 06.09.2000 LTC České Budějovice,z.s. LTC Český Krumlov 01.02.2018
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 23.01.2018
Krajnikovská Anna 13.07.2006 LTC Beroun, z.s. Lokomotiva Beroun 16.01.2018
Král David 14.01.2002 Sportclub Řevnice, z.s. F.H.TK Dobřichovice 28.11.2017
Králová Lucie 27.09.2000 Sportclub Řevnice, z.s. F.H.TK Dobřichovice 28.11.2017
Kramolišová Dominika 14.08.2001 TK Havířov TK Radegast 15.01.2018
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 ITS Tennis Club, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. 30.01.2018
Krejčí Barbora 22.05.2006 ŽLTC Brno TC Fit4all Brno 09.02.2018
Krejzová Andrea 02.01.2004 TK Roudnice n.L. Severočeská tenisová o.s. 10.01.2018
Kreuzer Tomáš 27.03.1992 TK ZVVZ Milevsko Jiskra Bechyně 06.02.2018
Krchňáček Lukáš 06.08.2005 TK Ostrožská Lhota TENIS SLOVÁCKO z.s. 30.01.2018
Krchňáček Tomáš 23.09.2002 TK Ostrožská Lhota TENIS SLOVÁCKO z.s. 30.01.2018
Krchová Michaela 20.06.1994 TK Tuřany TCV Strání 30.01.2018
Krist Tomáš 19.05.2004 TK Kyjov LTC Hodonín 16.01.2018
Krňávek David 07.10.2006 TC-MJ TENIS Líšeň ŽLTC Brno 22.11.2017
Krutil Tomáš 15.03.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. 08.11.2017
Krýl Kevin 17.05.2003 TK Praha 2010 o.s. TJ Kralupy o.s. 30.01.2018
Krýlová Adriana 08.10.2000 TK Praha 2010 o.s. TJ Kralupy o.s. 23.01.2018
Křesina Adam 06.01.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK AGROFERT Prostějov 29.11.2017
Křikava Pavel 15.03.1986 Sokol Jemnice Slavoj Třešť 07.11.2017
Křipský Dominik 06.09.1999 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov 30.01.2018
Kříž Nikolas 30.08.2005 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. 18.01.2018
Kubec Michal 20.04.1982 TC Spořilov Praha SK HAMR, z.s. 01.12.2017
Kubín Petr 26.10.1985 TK PTA Kolín LTC Kolín 30.01.2018
Kubiš Filip 08.09.2005 TK Hlučín SK JC Sport Opava 28.11.2017
Kučerová Martina 20.12.2001 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno 16.11.2017
Kuchařová Nela 17.09.2006 TK Na Dolině o.s. TK Zlín 08.11.2017
Kultová Ellen 14.05.2007 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Olymp Praha 22.12.2017
Kunc Adam 05.04.2003 SK OAZA Praha TK Horní Měcholupy 29.01.2018
Kunc Jan 20.06.1979 Lokomotiva Zdice TK Březnice 10.11.2017
Kundrát Martin 27.05.2003 Tenis Tábor TK Sezimovo Ústí 15.01.2018
Kupková Aneta 15.03.2000 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Města Bučovice 21.12.2017
Kusý Jan 14.03.2005 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 15.12.2017
Kutil Šimon 11.10.2001 TO Slavoj Davle LTC Radotín 01.12.2017
Kuzma Lukáš 03.04.2007 Lokomotiva Plzeň TK Dýšina 11.01.2018
Kvasnička Ondřej 27.05.1995 TJ Sokol Vysočany Sokol Libiš 02.02.2018
Kvochová Kristýna 05.02.2000 Lokomotiva Trutnov TO SK Mělník 31.01.2018
Kynčlová Anna 01.01.2000 TK AGROFERT Prostějov TK Pelhřimov 15.01.2018
Kyselka David 12.06.1994 TK Konstruktiva, z.s. Sokol Libiš 02.02.2018
Kyselý Daniel 19.01.2007 BLTC Brno TJ Sokol Bílovice n.Svit. 08.12.2017
Lalošák Martin 04.04.1992 SK Slatina SK Jundrov Brno 18.01.2018
Landa Tomáš 21.03.1980 Sokol Týnec n.L. LTC Kolín 12.12.2017
Lang Tobiáš 21.08.2005 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka LTC Modřany 2005 02.02.2018
Langmajer Dominik 21.08.1999 TK Slavia Plzeň RPM OÁZA Říčany 09.11.2017
Langr Petr 15.03.1995 LTC Pardubice USK Pardubice 29.01.2018
Látalová Adéla 20.02.2005 TJ Radlice SK HAMR, z.s. 20.12.2017
Laubeová Lucie 01.05.2006 Sokol Petrovice TK Horní Měcholupy 29.01.2018
Laurýnová Natálie 06.06.2007 TK Tanvald Severočeská tenisová o.s. 04.12.2017
Lecjaksová Michaela 14.01.1994 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota SK SPORTCENTRUM Roudná 11.01.2018
Lečbych Petr 23.02.1980 TJ Sokol Uherský Brod TJ Kyje Praha 14 18.01.2018
Lehningová Michela 22.04.2002 TJ Sokol Choteč LTC Radotín 25.01.2018
Lehocká Lea 05.12.2004 Sportklub Tenis Kolovraty Sokol Petrovice 23.01.2018
Lenc Petr 10.09.2004 TK Vodní stavby Plzeň Dioss Nýřany 29.01.2018
Lencová Tereza 01.11.2007 TJ Sokol Vejprnice Tempo Praha 31.01.2018
Levá Eliška 25.04.1996 TJ Solidarita Praha 10 KAPITOL Tenis 09.02.2018
Lhotáková Barbora 23.01.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Spoje Praha 16.01.2018
Linhart Jan 22.05.2004 SK Žalov T.J. Sokol Lety 31.01.2018
Linhart Vojta 03.03.2000 SK Žalov T.J. Sokol Lety 31.01.2018
Linhartová Nela 12.04.2007 Sportovní centrum Linhart I.ČLTK Praha 23.01.2018
Loder David 09.11.1999 SK OAZA Praha TJ Radlice 25.01.2018
Lukášová Natálie 29.03.2006 TK Blansko BLTC Brno 11.01.2018
Macnar Alex 03.02.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 15.11.2017
Mádlo Jakub 02.01.2002 TCEN Hrádek nad Nisou TO TJ Slovan Varnsdorf 18.01.2018
Macháček Pavel 30.01.1981 SK ČEMBY SPORT TK SK Dobrá Voda u Č.B. 05.01.2018
Machala Martin 18.04.2003 TK Milo Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. 30.01.2018
Macháňová Markéta 15.12.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. 25.01.2018
Machek Jiří 20.01.1995 F.H.TK Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice 31.01.2018
Machovská Barbora 06.06.1980 TK Krnov Sokol Vrbno p.Pradědem 26.01.2018
Malek Erik 03.06.2005 I.ČLTK Praha TK Spartak Jihlava 08.11.2017
Málek Petr 13.11.1975 Sokol Zbečník Sokol Bukovice 30.01.2018
Malina Viktor 03.08.2000 TK Ostrožská Lhota TENIS SLOVÁCKO z.s. 30.01.2018
Malypetrová Viktorie 30.11.2001 Tělocvičná jednota Sokol Osek Sokol Košťany 23.01.2018
Mandelík Lukáš 09.09.2005 TK Brno - Chrlice SK Vitality Slezsko o.s. 08.01.2018
Marek Josef 21.11.1999 TK Drnovice TK Města Bučovice 30.01.2018
Mareš Karel 18.09.2006 TK Škoda Plzeň z.s. Lokomotiva Plzeň 01.12.2017
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé Slavoj Český Brod 01.02.2018
Marešová Adéla 14.12.1993 TJ Solidarita Praha 10 TJ Kyje Praha 14 22.01.2018
Marešová Kateřina 05.03.2003 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 18.01.2018
Marianová Monika 22.06.2006 TJ Solidarita Praha 10 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 17.01.2018
Marková Tereza 27.03.2004 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. TK Mnichovo Hradiště 24.01.2018
Maršálková Aneta 06.03.2005 TK Blansko Sokol Letovice 30.01.2018
Maršálková Nicol 01.07.2001 TK Blansko Sokol Letovice 30.01.2018
Martincová Julie 15.06.2000 LTK Liberec TCEN Hrádek nad Nisou 21.11.2017
Martincová Nicole 02.01.1996 SK HAMR, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 02.02.2018
Martinek Jiří 23.06.1982 TK Ústí n.Labem TK Krásné Březno 30.01.2018
Martínek Lukáš 12.04.2006 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 30.01.2018
Máša Filip 07.08.1987 Tenis Dobříš Baník Příbram 16.01.2018
Mašič Daniel 10.01.1995 TŠ Pohořelec F.H.TK Dobřichovice 01.02.2018
Mašík Jan 11.09.1983 LTK Liberec I.NTC Olomouc 11.01.2018
Mašková Michaela 06.05.2003 TO Odry TK Bílovec 30.01.2018
Matelová Zita 17.08.2006 TC Austerlitz ŽLTC Brno 18.12.2017
Maťhová Žaneta 22.02.1998 Tenis Tábor LTC České Budějovice,z.s. 17.01.2018
Matoulek Petr 21.03.1960 TK Náchod Sokol Bukovice 30.01.2018
Matula Maxmilián 31.07.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí TJ TO Gumárny Zubří 02.02.2018
Matušková Hana 22.05.2005 Tělocvičná jednota Sokol Osek LTK TEPLICE o.s. 16.01.2018
Matušková Veronika 26.05.1996 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. SK JC Sport Opava 07.11.2017
Melichar Tomáš 24.05.2006 TK Velké Bílovice Slovácký TK Břeclav 08.01.2018
Mendesová Pernilla 06.06.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava 30.01.2018
Mezerová Adéla 23.01.2001 TJ Sokol Choteč LTC Radotín 29.01.2018
Mičola Vítek 27.11.2005 T.T.C.Rožnov TJ TO Gumárny Zubří 01.02.2018
Michalec Robert 11.10.2005 SK Jundrov Brno Tatran Starý Lískovec 29.12.2017
Michalička Marek 23.12.1986 TK Sparta Praha TK Radošovice 03.01.2018
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 08.01.2018
Michálková Julie 27.03.2001 TK Benešov 1. Vestecká sportovní o.s. 22.01.2018
Miketová Amálie 06.09.2007 SK Kravaře TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. 25.01.2018
Mikulcová Ester 25.06.2003 TC-MJ TENIS Líšeň TC Brno. 21.11.2017
Milička Jakub 17.02.2005 SK Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod 31.01.2018
Milovanovič Ilija 12.09.2003 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha 01.02.2018
Minařík Jan 15.04.2005 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota 25.01.2018
Mitana Dalibor 29.12.2001 TK Kunovice Orel jednota Uherský Brod 23.11.2017
Mitanová Karolína 15.11.2004 TK Uherské Hradiště Orel jednota Uherský Brod 25.01.2018
Mlčochová Zuzana 01.02.2004 SK Vitality Slezsko o.s. Slavoj Český Těšín 26.01.2018
Mokienko Anastázie 30.07.2000 1. Vestecká sportovní o.s. TC Spořilov Praha 02.02.2018
Moravcová Nikola 21.06.2000 LTC Kolín TK Neridé 24.01.2018
Moravcová Viktorie 09.09.2005 Sportovní centrum Linhart TK Neridé 22.01.2018
Muchová Karolína 21.08.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.ČLTK Praha 02.02.2018
Musilová Alena 13.07.1981 TO Bohemians Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 25.01.2018
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé TK AGROFERT Prostějov 29.01.2018
Navrátil Jakub 09.12.2005 TK Březnice Sokol Králův Dvůr 25.01.2018
Naxerová Karolína 22.08.2003 Slavoj Český Brod Sokol Říčany 31.01.2018
Naxerová Natálie 25.02.2001 TK Neridé Sokol Říčany 31.01.2018
Neček Pavel 11.05.2005 TK Unex Uničov TK Gymnázium Uničov 24.01.2018
Neděla Petr 19.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. 31.01.2018
Nehasil David 01.10.2002 Sokol Týnec n.L. Energetik Chvaletice 10.01.2018
Nekvinda Lukáš 13.03.2000 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy 04.12.2017
Němcová Nela 08.02.2004 TC VŠ Praha TJ Sokol Stodůlky 18.12.2017
Němec Vojtěch 26.06.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK AGROFERT Prostějov 03.11.2017
Neřold Tomáš 21.06.1977 LTC Radotín Sokol Dolní Počernice z.s. 24.01.2018
Neštická Anna Marie 13.03.2006 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. 24.11.2017
Nevšímalová Denisa 03.12.2006 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary 04.01.2018
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Start Praha-Topolka TK Sparta Praha 02.02.2018
Nicolardi Alberto 01.01.2005 TJ Sokol Uherský Brod Orel jednota Uherský Brod 23.11.2017
Nosková Linda 17.11.2004 TK Na Dolině o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. 29.01.2018
Nováček Filip 13.02.2002 TK Čáslav TO TJ Tesla Pardubice 05.01.2018
Novák Jakub 22.03.2003 LTK Liberec TK AGROFERT Prostějov 26.01.2018
Novák Vojtěch 16.05.1989 Tenis Dobříš Tenisový klub Mníšek 22.01.2018
Nováková Ema 29.09.2006 LTC Tábor 1903 LTC České Budějovice,z.s. 17.01.2018
Nováková Karolína 26.10.2002 Severočeská tenisová o.s. TCG Karlovy Vary 18.01.2018
Nováková Natálie 07.04.2004 TJ Sokol Praha 9-Běchovice Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek 28.12.2017
Novotný Eduard 31.05.2004 BTK Ingstav Brno Tenisový klub Tesla Brno 31.01.2018
Novotný Jiří 14.11.1983 TK Kadaň Lokomotiva Praha 13.11.2017
Novotný Josef 05.05.2006 BTK Ingstav Brno Tenisový klub Tesla Brno 31.01.2018
Novotný Šimon 02.10.2006 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín 30.01.2018
Nuhlíček Václav 26.01.1978 TJ Malenovice TC Holešov, o.s. 03.01.2018
Oborníková Žofie 21.10.2003 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 24.01.2018
Odehnalová Tereza 21.09.2006 TK Blansko TK Kunštát 29.11.2017
Oleksy Šimon 22.02.2004 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 30.01.2018
Olšanský Viktor 23.05.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Slavia Plzeň 27.11.2017
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 TK SC OSTRAVA Prestige tennis club Frýdek-Místek 11.12.2017
Opršal Ondřej 21.12.2004 Slavoj Polná TJ Sokol Bedřichov Jihlava 30.01.2018
Opršalová Adéla 27.01.2007 Slavoj Polná TJ Sokol Bedřichov Jihlava 30.01.2018
Ordoš Jan 17.05.1982 TK Praha 2010 o.s. Baník Praha 15.02.2018
Orlita Daniel 08.07.1997 TK AGROFERT Prostějov TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 12.12.2017
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenis Dobříš Tenisový klub Černošice 29.01.2018
Páleníček Oskar 05.10.2006 Slavoj Čerčany LTC České Budějovice,z.s. 04.12.2017
Palicová Barbora 11.03.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Sparta Praha 05.02.2018
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 10.01.2018
Pánová Karolina 23.06.1998 TK TENNISPOINT FM VSK VŠB-TU Ostrava 20.12.2017
Parvonič Lukáš 28.06.2007 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň 23.01.2018
Paštiková Julie 31.05.2008 TC VŠ Praha TK SC OSTRAVA 01.02.2018
Paštiková Valentýna 25.06.2002 TC VŠ Praha I.NTC Olomouc 31.01.2018
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 19.01.2018
Pathy Ondřej 14.11.2007 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň 23.01.2018
Patyk Jakub 18.05.1999 Severočeská tenisová o.s. TK Ústí n.Labem 16.01.2018
Patyk Michal 09.10.2005 Severočeská tenisová o.s. TK Ústí n.Labem 16.01.2018
PAVEL Richard 02.02.2007 TK Bílovec TJ MSV Studénka, z.s. 06.11.2017
Pávková Viktorie 06.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s. TJ Sokol Vysočany 25.01.2018
Pavlasová Lucie 31.10.2001 TK Ostrožská Lhota TENIS SLOVÁCKO z.s. 30.01.2018
Pavlík David 23.05.1994 TK Sparta Praha TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 17.01.2018
Pavlikovský Eduard 11.09.1983 TJ Radlice Sokol Čimice 23.01.2018
Pavliska Tomáš 27.08.2003 TK TJ Ostrava TJ Baník Ostrava OKD 18.01.2018
Pavlisová Aneta 27.09.2001 TJ Baník Ostrava OKD Tenisový klub Tenet 31.01.2018
Pavlištík Jakub 29.07.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. 29.01.2018
Pavlovič Max 23.12.2001 LTC Modřany 2005 TJ Radlice 11.01.2018
Pavlů Karel 13.04.1982 TJ Centropen Dačice SK Satalice 17.01.2018
Pavluv Richard 08.11.1996 SK Tenis Rohatsko LTC Houštka 25.01.2018
Peláková Martina 05.03.2002 WILSON Tenis Centrum TJ Spoje Praha 09.11.2017
Pelc Adam 06.09.2007 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Opava 12.01.2018
Pepelanov Mario Valentýn 06.09.2002 Junior TC Praha LTC Modřany 2005 15.12.2017
Pešat Oliver 19.02.2007 TJ MSV Studénka, z.s. TK Na Dolině o.s. 16.01.2018
Pešek Jaroslav 29.11.1976 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TJ Sokol Vysočany 30.01.2018
Petráček Petr 10.12.1963 TJ Sokol Strančice SPORTTENIS 30.01.2018
Petráš Michal 22.01.2006 LTC Slovan Kladno Open Tennis Club 19.12.2017
Pírek František 02.06.2000 Tenisový klub Černošice SK HAMR, z.s. 03.11.2017
Pixa Martin 12.02.1974 SK TK Vodňany TJ Motor České Budějovice 09.02.2018
Planková Natalie 16.08.2003 TK ARBREX-OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava 14.11.2017
Plecitá Andrea 01.04.1996 TK Neridé SK Tenis Rohatsko 30.01.2018
Pobořil Martin 27.01.1987 TK Bohutín, z.s. TK Roja Příbram z.s. 22.01.2018
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová TK PRECHEZA Přerov o.s. 30.01.2018
Pohořelá Aneta 03.06.1987 TK Dynamo Hradec Králové TK Benešov 12.01.2018
Pokorná Nela 10.08.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s. TJ Sokol Uherský Brod 31.01.2018
Pokorná Pavlína 18.09.1988 TO SK Mělník Tempo Praha 07.02.2018
Ponikelský Ondřej 27.05.2000 SK Matchball Česká Lípa TK Mnichovo Hradiště 25.01.2018
Popsimovová Nikola 03.01.2007 TK Evženie Klášterec n/O TK Kadaň 16.11.2017
Postupa Jan 04.01.2000 TK SC OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava 30.11.2017
Postupa Martin 26.04.2007 TK SC OSTRAVA TK Slavia Orlová 30.11.2017
Postupa Richard 10.03.2003 TK SC OSTRAVA VSK VŠB-TU Ostrava 30.11.2017
Potměšilová Michaela 29.08.2000 Tenis Dobříš TENIS Klánovice 14.02.2018
Prachař Jakub 09.05.2003 SK OAZA Praha SK HAMR, z.s. 23.11.2017
Procházka Jindřich 20.08.1960 Lokomotiva Zdice TK Březnice 13.12.2017
Procházka Matyáš 18.11.2004 ŽLTC Brno BLTC Brno 01.02.2018
Procházková Eva 15.05.1985 TJ Tatran Střešovice TK Horní Měcholupy 08.11.2017
Procházková Nikola 28.12.2005 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. 08.12.2017
Prokop Robin 29.08.2003 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary 01.02.2018
Prokopius Matyáš 27.12.2003 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs 22.11.2017
Prokopius Oliver 11.06.2006 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs 22.11.2017
Prokůpek Tomáš 03.10.2007 TENIS Klánovice Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 08.11.2017
Přádová Adéla 01.09.2003 Tenis Cibulka Sokol Smíchov I. 08.01.2018
Přenosil David 31.05.1986 SK HAMR, z.s. Tsport Votice o.s. 15.11.2017
Přibyl Tadeáš 25.02.2003 1.TK Pacov Tenis klub FÉNIX Nedvězí 01.02.2018
Přibylová Veronika 24.12.1999 SK HAMR, z.s. TK Sparta Praha 29.01.2018
Pudich Omar 25.10.2007 TJ Baník Ostrava OKD TK Hlučín 10.11.2017
Pulkráb Tomáš 23.04.1998 Tenis Tábor LTC Kolín 30.01.2018
Rada Pavel 07.01.2004 1. Východočeská Tenisová TJ Červený Kostelec 05.01.2018
Raška Tomáš 05.07.2003 TJ Sokol Choteč LTC Radotín 05.01.2018
Raška Vojtěch 17.02.2001 TJ Sokol Choteč LTC Radotín 05.01.2018
Reithmaierová Simona 04.07.2004 TK Slavia Plzeň TK Dýšina 24.01.2018
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Fatra Napajedla TK Zlín 23.11.2017
Rendlová Sofie 28.11.2006 TK Slavia Plzeň TK Sokolov 05.12.2017
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s. SK Tenis Mýto, o.s. 28.11.2017
Robiček Petr 13.02.2000 Tenisový klub Tesla Brno Tatran Starý Lískovec 08.12.2017
Rojíčková Eliška 27.01.2006 TŠ Hostivař Sportcentrum Uhříněves 30.01.2018
Rosendorfová Pavlína 06.03.2005 Tennis club Litomyšl, z.s. TO TJ Svitavy 18.01.2018
Rothe Jakub 28.12.2005 Tempo Praha SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s. 22.01.2018
Rothe Julie 14.10.2007 Tempo Praha SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s. 22.01.2018
Rotter Leopold 29.07.2007 TK TILIA Brno TC Brno. 12.01.2018
Rouchal Dominik 01.10.2005 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy 15.01.2018
Rozehnal Michal 31.01.2005 TJ Solidarita Praha 10 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 01.02.2018
Růčka Šimon 30.12.2005 TC Kopřivnice TJ TO Gumárny Zubří 31.01.2018
Rus Martin 13.02.2001 TK Praha 2010 o.s. TJ Kralupy o.s. 15.02.2018
Rušarová Nikola 17.03.2005 TENIS TONDACH Hranice, o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí 17.01.2018
Růžek Filip 07.10.2003 TK Sokolov TCG Karlovy Vary 05.12.2017
Růžek Filip 27.07.2006 LTC Litvínov Open Tennis Club 14.11.2017
Rybišár Dan 17.06.1986 TK Hlinsko TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17.01.2018
Rýdl Samuel 17.08.2005 Tempo Praha SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany z.s. 18.01.2018
Rygr Václav 25.07.1999 TC Dvůr Králové, z.s. Sokol Horní Branná 22.01.2018
Rys Dominik 20.09.2002 SK LAMA o.s. VSK VŠB-TU Ostrava 22.01.2018
Rysová Amálie 17.05.2007 SK LAMA o.s. SK JC Sport Opava 17.01.2018
Ryvola Tomáš 21.11.1993 TJ Karlín Tesla SK Satalice 10.11.2017
Řehák Jakub 02.09.1989 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 19.01.2018
Řežábek Robin 20.07.1995 TJ Astra Zahradní Město Sokol Smíchov I. 19.01.2018
Řežábková Marika 18.10.1992 TJ Astra Zahradní Město Sokol Smíchov I. 19.01.2018
Říha Adam 12.04.2004 TK Písnice TK Neridé 17.01.2018
Říhová Anna 03.07.2005 TC Přelouč Energetik Chvaletice 12.01.2018
Sanders Natalia 27.08.2005 TK Start Praha-Topolka Open Tennis Club 08.12.2017
Sanders Oliver 09.10.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha 19.01.2018
Savický Ondřej 16.06.2006 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 23.01.2018
Sedlák Jan 11.10.1985 Sokol Bohumín TJ Sokol Bedřichov Jihlava 05.01.2018
Sekaninová Martina 02.12.2004 Mosilana Brno ŽLTC Brno 05.12.2017
Severa Karel 11.02.1993 TJ LTC Poděbrady LTC Kolín 12.12.2017
Shejbalová Tereza 01.06.2007 Tenisový klub Jan Ševeček TENIS-CENTRUM DTJ HK 28.11.2017
Schulhauser Martin 05.05.1985 TK SC OSTRAVA TK Škoda Plzeň z.s. 18.01.2018
Simonová Daniela 14.06.1993 F.H.TK Dobřichovice Sokol Říčany 31.01.2018
Siwy Rudolf 04.02.1986 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Třinec 31.01.2018
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 LTC Slovan Kladno TK Olymp Praha 30.01.2018
Skoupilová Natálie 17.07.1997 TK Drnovice TK Města Bučovice 16.11.2017
Skřička Jan 03.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s. TJ Radlice 29.12.2017
Skucius Karel 12.06.2004 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. TK Mnichovo Hradiště 25.01.2018
Skuhravý Tomáš 07.05.1988 TJ Slavoj Plzeň TK Nová Ves 23.01.2018
Sládek Martin 19.07.2004 SK OAZA Praha TK Benešov 19.01.2018
Sláma Jakub 25.02.1998 Severočeská tenisová o.s. TK Ústí n.Labem 30.01.2018
Slanec Daniel 02.03.1992 SK Aritma Praha LTC Roztoky u Prahy 23.01.2018
Slavětínský Jakub 27.05.1993 SK HAMR, z.s. TJ Kyje Praha 14 09.11.2017
Slavíček Martin 18.08.2003 TO Bohemians Praha TJ Kyje Praha 14 31.01.2018
Slavík Jakub 12.02.2006 TC Mozkové lázně Doubice SK Matchball Česká Lípa 10.01.2018
Slischková Simona 28.03.2001 TK Talent Bohumín TJ Baník Ostrava OKD 29.01.2018
Slišková Lucie 04.12.2005 Start České Budějovice LTC Český Krumlov 10.11.2017
Slíva Jakub 08.10.1981 Sokol Bohumín TK Talent Bohumín 25.01.2018
Sluka Daniel 19.11.1996 Sokol Bohumín TK SC OSTRAVA 31.01.2018
Sluková Blanka 22.09.2003 TK Ústí n.Labem TJ SVAH Všebořice, o.s. 16.01.2018
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK Hlinsko TK AGROFERT Prostějov 30.01.2018
Smola Michal 27.08.1977 Baník Příbram TK Bohutín, z.s. 19.01.2018
Smolka Bartoloměj 30.03.2006 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. 13.11.2017
Smýkalová Markéta 01.03.2005 TJ Sokol Uherský Brod Orel jednota Uherský Brod 23.11.2017
Sochůrek Dominik 20.10.1995 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. 08.01.2018
Sojková Eliška 30.08.1996 TK DEZA Valašské Meziříčí TK SC OSTRAVA 30.01.2018
Souček Jakub 07.06.1990 SK OAZA Praha Tenis & Padel klub Písečná, z.s. 31.01.2018
Soukop Jiří 21.02.2005 TJ Kraví Hora Brno TJ Brno-Komín 30.01.2018
Soukupová Barbora 09.07.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 29.01.2018
Spáčil Otakar 17.04.1980 TK Vítkovice 1926 z.s. TK Milo Olomouc 07.11.2017
Stehlík Daniel 08.01.2001 Lokomotiva Beroun LTC Beroun, z.s. 16.01.2018
Stehnová Tereza 01.11.1997 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. 16.01.2018
Stibůrek Filip 13.04.2006 TK Benešov SK OAZA Praha 31.01.2018
Stibůrková Lucie 01.03.1997 Tsport Votice o.s. SPORTTENIS 18.01.2018
Stloukalová Kateřina 24.01.1997 ŽLTC Brno BLTC Brno 26.01.2018
Stöhrová Anna 26.09.2005 TJ Solidarita Praha 10 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. 23.01.2018
Stolín Jan 10.11.2001 TK Louny TK Chomutov 16.01.2018
Strapec Michal 10.03.2004 Sokol Praha Dejvice 1. Vestecká sportovní o.s. 19.01.2018
Suchan Daniel 06.12.2005 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 05.02.2018
Suchanová Jana 12.08.1965 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. KAPITOL Tenis 02.02.2018
Suchý Ondřej 31.01.1980 KAPITOL Tenis TGC Kunratice 26.01.2018
Sulková Karolína 02.10.2007 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 02.02.2018
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TC ESO Praha z.s. Lob S.A. Bohnice, zs 28.11.2017
Světlík Bronislav 19.08.1971 HTK Třebíč TCV Strání 17.01.2018
Svoboda Petr 09.10.2003 TC Austerlitz TK Vyškov 22.01.2018
Svobodná Petra 31.05.2002 TK Česká Kamenice TO TJ Slovan Varnsdorf 15.01.2018
Sýkora Jan 14.06.1988 TK FZŠ Trávníčkova Tsport Votice o.s. 13.11.2017
Sýkora Jaroslav 08.05.1972 LTC Starý Kolín LTC Kolín 30.01.2018
Syrová Natálie 05.08.2006 Tenis Dobříš I.ČLTK Praha 29.01.2018
Syřínková Aneta 07.06.1991 LTC Kolín TK PTA Kolín 01.02.2018
Šafařík Jakub 18.09.2005 Sport club Na Zámečku 1. Vestecká sportovní o.s. 24.01.2018
Šafářová Zdena 20.08.2003 TJ Spoje Praha I.ČLTK Praha 28.12.2017
Šarochová Barbora 04.08.2002 Sportclub Řevnice, z.s. F.H.TK Dobřichovice 25.01.2018
Šedivý Jan 27.11.2003 1. Vestecká sportovní o.s. TK Třebenice 29.01.2018
Šeflová Lenka 12.05.2003 LTC Litvínov TO Meziboří 30.01.2018
Šemberová Natálie 24.09.2007 TK Slavia Orlová Sokol Bohumín 29.01.2018
Ševečková Valerie 22.10.2008 Tenisový klub Jan Ševeček TENIS-CENTRUM DTJ HK 11.01.2018
Šída Jaroslav 16.02.1979 TK Železný Brod TK Břízky Jablonec n.Nis. 02.02.2018
Šílová Nela 19.05.2006 TK PTA Kolín TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. 01.12.2017
Šimek Filip 24.10.1997 TK Chomutov TK Louny 26.01.2018
Šimonová Sára 20.06.2003 TK Drnovice ŽLTC Brno 26.01.2018
Šimůnek Jan 31.08.1980 TJ Solidarita Praha 10 TJ Kyje Praha 14 26.01.2018
Šiřinová Kristýna 30.12.1988 TK SC OSTRAVA TJ Baník Ostrava OKD 06.02.2018
Škopík Jakub 23.10.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Opava 10.01.2018
Škudrnová Sabina 01.10.2005 TK Bohutín, z.s. Tenis Dobříš 30.01.2018
Škudrnová Tereza 22.08.1998 TK Bohutín, z.s. Tenis Dobříš 30.01.2018
Škvara Eduard 25.09.2007 Prestige tennis club Frýdek-Místek TK SC OSTRAVA 01.02.2018
Šmerdová Aneta 31.01.1995 TC Austerlitz TK Tuřany 08.02.2018
Šmída Lucas 30.10.2003 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice 15.01.2018
Šmídt Daniel 06.12.2000 Lokomotiva Plzeň TK Slavia Plzeň 15.12.2017
Šnobel Pavel 28.02.1980 I.NTC Olomouc TK SC OSTRAVA 31.01.2018
Šodek David 08.01.1990 TK Horní Měcholupy SK OAZA Praha 22.11.2017
Šolc Dominik 22.03.2007 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 02.02.2018
Špirk Jakub 25.10.1976 Lokomotiva Zdice TK Březnice 13.12.2017
Šťastný Boris 24.07.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Olymp Praha 07.11.2017
Šťastný Zoran 10.06.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Spoje Praha 19.01.2018
Šteffel Jan 02.02.2005 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň 05.02.2018
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. 18.01.2018
Štěpánková Tereza 25.06.2008 D&M Tennis Academy, z.s. TC BORS CLUB-STK Břeclav 30.01.2018
Štětka Ondřej 18.05.2007 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC České Budějovice,z.s. 16.11.2017
Štillerová Adéla 30.09.2002 Sokol Praha Dejvice Lob S.A. Bohnice, zs 22.12.2017
Štillerová Eliška 30.09.2002 Sokol Praha Dejvice SK Aritma Praha 10.11.2017
Štveráková Terezie 21.03.2006 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 26.01.2018
Šugárek Albert 06.02.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá TJ Baník Ostrava OKD 30.01.2018
Šugárek Jáchym 01.04.2003 TJ TO Sokol Stará Bělá TJ Baník Ostrava OKD 30.01.2018
Šugárková Barbora 18.07.2000 TJ TO Sokol Stará Bělá TJ Baník Ostrava OKD 30.01.2018
Šulcová Tereza 28.12.1999 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad 31.01.2018
Šůsová Tereza 07.01.2006 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. 02.02.2018
Švec Martin 05.10.2006 SK HAMR, z.s. TO Sokol Nehvizdy 17.01.2018
Švecová Tereza 13.06.1991 TJ Zbrojovka Vsetín TK DEZA Valašské Meziříčí 08.02.2018
Šverma Martin 24.06.1984 TCEN Hrádek nad Nisou TK Doksy 24.11.2017
Tabara Michal 11.08.1979 TK AGROFERT Prostějov TK Fatra Napajedla 11.01.2018
Teichman Miloš 20.09.2004 1. Východočeská Tenisová TJ Slovan Broumov 08.01.2018
Tichá Lenka 04.10.1979 TJ Astra Zahradní Město TK Sport Kolovraty 20.12.2017
Tichá Šárka 04.06.2006 TJ Sokol Vizovice Jiskra Otrokovice 15.11.2017
Tichý Štěpán 16.02.2001 TJ Sokol Vizovice Jiskra Otrokovice 15.11.2017
Tikovská Adéla 12.07.2006 TK Roja Příbram z.s. TC VITALITY Březnice 03.11.2017
Tikovský Jakub 14.01.2008 TK Roja Příbram z.s. TC VITALITY Březnice 03.11.2017
Tománková Eva 08.02.2006 TK Lány Open Tennis Club 02.02.2018
Tonová Natálie 17.10.1997 TK Kročehlavy TK Tenisek Buštěhrad 26.01.2018
Torrico Marc 11.05.2006 TJ MEZ Vsetín TJ Zbrojovka Vsetín 05.12.2017
Toulec Radek 07.04.1987 TK Vyškov TK Drnovice 02.02.2018
Tran Chien 20.09.1972 Baník Příbram TK Bohutín, z.s. 19.01.2018
Trefný Martin 20.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová 30.01.2018
Tremlová Nicol 30.09.2004 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. TK Mnichovo Hradiště 24.01.2018
Trinerová Darja 01.09.2005 Slavoj Stod TK Škoda Plzeň z.s. 02.02.2018
Trunečková Ema 07.08.2006 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc 06.11.2017
Třetinová Lucie 15.01.2007 TK Moravský Krumlov z.s. TKB Hrušovany z.s. 28.12.2017
Tříška Martin 03.10.1991 TK Sport Kolovraty TJ Sokol Vysočany 16.11.2017
Tůmová Linda 22.03.2007 Sokol Jemnice HTK Třebíč 10.01.2018
Turková Jitka 14.07.1969 TJ Karlín Tesla TC Pankrác 04.01.2018
Turzik Jindřich 17.01.2000 SK OAZA Praha Tsport Votice o.s. 29.12.2017
Tuzarová Kristina 03.09.1986 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina 01.02.2018
Tuzarová Michaela 30.06.1989 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina 25.01.2018
Tvarůžek Stanislav 06.07.2007 ŽLTC Brno TC Fit4all Brno 01.02.2018
Tynková Beatrice 23.02.1992 TJ Sokol Mělník-Pšovka Sokol Libiš 30.01.2018
Uhlík Michal 04.11.1979 TK Písek SKT Planá n.Luž. 25.01.2018
Uhlíková Michaela 11.09.1986 TJ TK MANE Hluboká n.V. TK SK Dobrá Voda u Č.B. 30.01.2018
Uxa Robert 15.09.2003 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary 01.02.2018
Vacek Hugo 27.06.2006 ITS Tennis Club, z.s. TK Milo Olomouc 02.02.2018
Vacková Tereza 25.03.1992 TK Ústí n. Orlicí U.S.SPA TC Dolní Dobrouč 29.12.2017
Václav Jan 25.11.1981 Lokomotiva Plzeň Slavoj Stod 30.01.2018
Václavek Jonáš 29.11.1991 TJ Karlín Tesla SK Satalice 25.01.2018
Vaculíková Aneta 28.08.2005 TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. 01.02.2018
Vaculíková Nela 06.07.2007 TK Fatra Napajedla TENIS SLOVÁCKO z.s. 01.02.2018
Vágner Josef 29.05.1999 TC Austerlitz TC Bajda Kroměříž 31.01.2018
Vala Filip 23.07.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice LTC Pardubice 05.01.2018
Valachová Johana 18.02.2008 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. SK OAZA Praha 24.01.2018
Válek Milan 04.09.1999 TK Sport Kolovraty TJ Sokol Vysočany 15.11.2017
Valenta Michal 20.06.2002 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. 01.02.2018
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Olymp Praha TK Sparta Praha 09.01.2018
Valigůra Radim 29.06.2001 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. VSK VŠB-TU Ostrava 22.12.2017
Vallová Valentina 06.06.2007 TC Brno. ŽLTC Brno 25.01.2018
Valoušek Jakub 06.03.2003 TKX Tennis Team Krupka z.s. LTK TEPLICE o.s. 23.01.2018
Valoušková Eliška 19.01.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s. LTK TEPLICE o.s. 23.01.2018
Vaněk Jiří 08.06.1999 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs 13.02.2018
Vaněk Josef 23.07.1988 LTC Domažlice TC Pankrác 05.01.2018
Vaníček Josef 23.12.2005 Lokomotiva Zdice TJ Sokol Vysočany 03.11.2017
Vaníčková Anna 23.12.2005 Lokomotiva Zdice TJ Sokol Vysočany 03.11.2017
Vaníčková Lucie 18.06.1972 Lokomotiva Zdice TK Březnice 03.11.2017
Vašíček Dominik 09.05.2007 LTC Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 08.12.2017
Vašíčková Klára 08.04.2004 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 23.01.2018
Vašíčková Michelle 26.02.2005 LTC Pardubice TENIS-CENTRUM DTJ HK 08.12.2017
Vegner Václav 08.10.2005 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 25.01.2018
Veigert Vojtěch 16.06.2003 TK Pernštýn 1897 Pardubice LTC Pardubice 29.11.2017
Vejvara Lukáš 26.03.1997 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. 18.01.2018
Vencl Matyáš 23.12.2002 TJ Sokol Vysočany SK Aritma Praha 07.11.2017
Veselka Jan 03.04.2007 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 30.01.2018
Viktorin Tomáš 11.01.1990 TK Kubáň Ostrava SK Pržno,spolek 27.02.2018
Viktorová Jana 24.01.1993 TCG Karlovy Vary Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. 24.01.2018
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Škoda Plzeň z.s. SK Tenis Mýto, o.s. 28.11.2017
Vinš Adam 21.02.2005 Tenis DLI Kladno LTC Slovan Kladno 31.01.2018
Vítková Sarah 09.05.2005 VŠTJ Technika Praha strojní LTC Kolín 31.01.2018
Vítovcová Nikol 30.10.2006 TK Kaznějov TK Dýšina 12.01.2018
Vlček Daniel 31.05.2006 TK Lány Open Tennis Club 13.11.2017
Vlčková Gabriela 05.04.2004 TK Lány Open Tennis Club 13.11.2017
Vlhová Hana 06.08.2004 TK Březnice Sokol Králův Dvůr 25.01.2018
Vocel Matěj 20.05.1997 TK Sparta Praha RPM OÁZA Říčany 30.01.2018
Vodák Matěj 06.04.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí 04.01.2018
Vodháněl Ondřej 05.02.2006 TK Turnov TK Mnichovo Hradiště 30.01.2018
Vodráško Miroslav 08.02.1992 TK Dubí LTK TEPLICE o.s. 23.01.2018
Vojta Martin 09.10.2004 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha 07.11.2017
Vojtová Veronika 29.09.2002 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha 07.11.2017
Volčík Jan 02.11.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s. SK JC Sport Opava 12.02.2018
Voráček Tomáš 19.07.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. 08.12.2017
Vöröšová Gruberová Radka 12.03.1977 Baník Příbram TK Roja Příbram z.s. 26.01.2018
Votavová Eva 10.03.1993 TJ Solidarita Praha 10 SK Slatina 09.02.2018
Votavová Lucie 13.09.2002 TK Lány LTC Slovan Kladno 04.12.2017
Vrba Jakub 14.02.2005 Sokol Říčany TK Sparta Praha 22.01.2018
Vunč Jakub 10.09.2003 LTK TEPLICE o.s. TK Mnichovo Hradiště 24.01.2018
Vymazal Jakub 20.06.2005 I.NTC Olomouc TK PRECHEZA Přerov o.s. 31.01.2018
Weberová Melisa 15.02.2005 Sportík, z.s. LTC Český Krumlov 05.01.2018
Zachová Natálie 11.08.2007 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň 25.01.2018
Zachoval Jakub 07.08.2002 TJ Kraví Hora Brno Tatran Starý Lískovec 12.12.2017
Zajíčková Klára 26.09.2004 Tenisový klub Rokycany SK Tenis Mýto, o.s. 21.11.2017
Zajíčková Veronika 05.10.2006 LTC Beroun, z.s. SK Tenis Mýto, o.s. 08.01.2018
Zapský Kryštof 05.05.2001 Severočeská tenisová o.s. TCG Karlovy Vary 17.01.2018
Zatloukalová Andrea 14.07.2001 TJ Radlice Sokol Čimice 29.01.2018
Závěšický Zdeněk 21.03.1982 TK Vítkovice 1926 z.s. TK Milo Olomouc 23.11.2017
Zduba Andreas 19.03.1989 TK Tuřany Sokol Brno Žabovřesky 22.01.2018
Zdubová Lucie 28.08.1991 TK Tuřany Sokol Brno Žabovřesky 22.01.2018
Zdychyncová Dorota 12.03.1994 TK Březnice TJ Blatná 08.01.2018
Zeithamel David 27.02.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. Beskydský tenisový klub 18.01.2018
Zelená Andrea 16.03.2004 Severočeská tenisová o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. 24.01.2018
Zelený Vojtěch 30.05.2005 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. 30.01.2018
Zeman Jan 28.09.2007 Sokol Letovice TC Brno. 12.01.2018
Zemanová Adéla 07.08.2006 TREND SPORT, z.s. TK Milo Olomouc 31.01.2018
Zemek René 31.03.2004 Start České Budějovice TJ TK MANE Hluboká n.V. 30.01.2018
Zemková Emma 31.03.2004 Start České Budějovice TJ TK MANE Hluboká n.V. 30.01.2018
Zikmundová Hana 12.10.2005 LTC Hradec Králové Tenisový klub Eden 29.01.2018
Zímová Renáta 30.08.1997 TK Stochov Sokol Nové Strašecí 05.02.2018
Zounková Martina 15.07.2001 TJ Sokol Choteč LTC Radotín 23.01.2018
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK Zlín TK PRECHEZA Přerov o.s. 23.11.2017
Žáčková Jolana 31.03.2006 TK Blansko TK Kunštát 13.11.2017
Žák Kryštof 14.04.2004 TK Olymp Praha Lob S.A. Bohnice, zs 05.01.2018
Žemla Jakub 03.07.2000 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá 26.01.2018
Židelová Terezie 16.10.2003 Tenisový klub Mikulov, spolek TKB Hrušovany z.s. 16.01.2018
Židelová Viktorie 17.07.2006 Tenisový klub Mikulov, spolek TC BORS CLUB-STK Břeclav 03.11.2017
Židů Petr 21.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ LTC Poděbrady 11.12.2017