Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: mladší žactvo

soutěž mladšího žactva červená - jen termíny utkání, nepsat soupisky a výsledky

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Tenis Tišnov  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TJ Žďár nad Sázavou  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
TK Bystřice n.Pernštejnem B  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
Slavoj Třešť  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
TJ Nové Město na Moravě  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TK Bystřice n.Pernštejnem  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TK Třebíč  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
LTC Velen Boskovice  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
3.5.2020
1
Slavoj Třešť LTC Velen Boskovice
0:0
 
 
 
2
TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem B
0:0
 
 
 
3
TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Žďár nad Sázavou
0:0
 
 
 
4
TK Třebíč SK Tenis Tišnov
0:0
 
 
 
2
10.5.2020
5
LTC Velen Boskovice TK Třebíč
0:0
 
 
 
6
SK Tenis Tišnov TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
 
7
TJ Žďár nad Sázavou TJ Nové Město na Moravě
0:0
 
 
 
8
TK Bystřice n.Pernštejnem B Slavoj Třešť
0:0
 
 
 
3
17.5.2020
9
TK Bystřice n.Pernštejnem B LTC Velen Boskovice
0:0
 
 
 
10
Slavoj Třešť TJ Žďár nad Sázavou
0:0
 
 
 
11
TJ Nové Město na Moravě SK Tenis Tišnov
0:0
 
 
 
12
TK Bystřice n.Pernštejnem TK Třebíč
0:0
 
 
 
4
31.5.2020
13
LTC Velen Boskovice TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
 
14
TK Třebíč TJ Nové Město na Moravě
0:0
 
 
 
15
SK Tenis Tišnov Slavoj Třešť
0:0
 
 
 
16
TJ Žďár nad Sázavou TK Bystřice n.Pernštejnem B
0:0
 
 
 
5
7.6.2020
17
TJ Žďár nad Sázavou LTC Velen Boskovice
0:0
 
 
 
18
TK Bystřice n.Pernštejnem B SK Tenis Tišnov
0:0
 
 
 
19
Slavoj Třešť TK Třebíč
0:0
 
 
 
20
TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
 
6
21.6.2020
21
LTC Velen Boskovice TJ Nové Město na Moravě
0:0
 
 
 
22
TK Bystřice n.Pernštejnem Slavoj Třešť
0:0
 
 
 
23
TK Třebíč TK Bystřice n.Pernštejnem B
0:0
 
 
 
24
SK Tenis Tišnov TJ Žďár nad Sázavou
0:0
 
 
 
7
28.6.2020
25
SK Tenis Tišnov LTC Velen Boskovice
0:0
 
 
 
26
TJ Žďár nad Sázavou TK Třebíč
0:0
 
 
 
27
TK Bystřice n.Pernštejnem B TK Bystřice n.Pernštejnem
0:0
 
 
 
28
Slavoj Třešť TJ Nové Město na Moravě
0:0