Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní soutěž 2.třída

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
Městský tenisový klub Karviná B (1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
(7)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
(8)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TK Slavia Orlová C (2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TK Opava/TK Minerva Opava B (5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
TK Zašová B (3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
TK Zašová B (3) TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (6)
0:0
 
 
 
2
(7) (8)
0:0
 
 
 
3
Městský tenisový klub Karviná B (1) TK Slavia Orlová C (2)
0:0
 
 
 
4
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (4) TK Opava/TK Minerva Opava B (5)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
TK Opava/TK Minerva Opava B (5) TK Zašová B (3)
0:0
 
 
 
6
TK Slavia Orlová C (2) SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (4)
0:0
 
 
 
7
(8) Městský tenisový klub Karviná B (1)
0:0
 
 
 
8
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (6) (7)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
TK Zašová B (3) (7)
0:0
 
 
 
10
Městský tenisový klub Karviná B (1) TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (6)
0:0
 
 
 
11
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (4) (8)
0:0
 
 
 
12
TK Opava/TK Minerva Opava B (5) TK Slavia Orlová C (2)
0:0
 
 
 
4
13
TK Slavia Orlová C (2) TK Zašová B (3)
0:0
 
 
 
14
(8) TK Opava/TK Minerva Opava B (5)
0:0
 
 
 
15
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (6) SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (4)
0:0
 
 
 
16
(7) Městský tenisový klub Karviná B (1)
0:0
 
 
 
5
17
TK Zašová B (3) Městský tenisový klub Karviná B (1)
0:0
 
 
 
18
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (4) (7)
0:0
 
 
 
19
TK Opava/TK Minerva Opava B (5) TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (6)
0:0
 
 
 
20
TK Slavia Orlová C (2) (8)
0:0
 
 
 
6
21
(8) TK Zašová B (3)
0:0
 
 
 
22
TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (6) TK Slavia Orlová C (2)
0:0
 
 
 
23
(7) TK Opava/TK Minerva Opava B (5)
0:0
 
 
 
24
Městský tenisový klub Karviná B (1) SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (4)
0:0
 
 
 
7
25
TK Zašová B (3) SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (4)
0:0
 
 
 
26
TK Opava/TK Minerva Opava B (5) Městský tenisový klub Karviná B (1)
0:0
 
 
 
27
TK Slavia Orlová C (2) (7)
0:0
 
 
 
28
(8) TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (6)
0:0