Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní soutěž 1.tř. skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
odstoupila ze soutěže (5)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
Tenisový klub Šternberk, z.s. (4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
T.J. Sokol Šumperk (2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK Milo Olomouc B (1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
6  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TK Gymnázium Uničov (3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
(7)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
(8)  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
T.J. Sokol Šumperk (2) Tenisový klub Šternberk, z.s. (4)
0:0
 
 
 
2
TK Gymnázium Uničov (3) TK Milo Olomouc B (1)
0:0
 
 
 
3
odstoupila ze soutěže (5) odstoupila ze soutěže (5)
0:0
 
 
 
4
odstoupila ze soutěže (5) odstoupila ze soutěže (5)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
Tenisový klub Šternberk, z.s. (4) TK Gymnázium Uničov (3)
0:0
 
 
 
6
TK Milo Olomouc B (1) T.J. Sokol Šumperk (2)
0:0
 
 
 
7
odstoupila ze soutěže (5) odstoupila ze soutěže (5)
0:0
 
 
 
8
odstoupila ze soutěže (5) odstoupila ze soutěže (5)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
TK Milo Olomouc B (1) Tenisový klub Šternberk, z.s. (4)
0:0
 
 
 
10
T.J. Sokol Šumperk (2) TK Gymnázium Uničov (3)
0:0
 
 
 
11
odstoupila ze soutěže (5) odstoupila ze soutěže (5)
0:0
 
 
 
12
odstoupila ze soutěže (5) odstoupila ze soutěže (5)
0:0
 
 
 
4
13
TK Gymnázium Uničov (3) (8)
0:0
 
 
 
14
6 (7)
0:0
 
 
 
15
TK Milo Olomouc B (1) odstoupila ze soutěže (5)
0:0
 
 
 
16
odstoupila ze soutěže (5) Tenisový klub Šternberk, z.s. (4)
0:0
 
 
 
5
17
(8) Tenisový klub Šternberk, z.s. (4)
0:0
 
 
 
18
odstoupila ze soutěže (5) T.J. Sokol Šumperk (2)
0:0
 
 
 
19
(7) TK Milo Olomouc B (1)
0:0
 
 
 
20
TK Gymnázium Uničov (3) 6
0:0
 
 
 
6
21
6 (8)
0:0
 
 
 
22
TK Milo Olomouc B (1) TK Gymnázium Uničov (3)
0:0
 
 
 
23
T.J. Sokol Šumperk (2) (7)
0:0
 
 
 
24
Tenisový klub Šternberk, z.s. (4) odstoupila ze soutěže (5)
0:0
 
 
 
7
25
(8) odstoupila ze soutěže (5)
0:0
 
 
 
26
(7) Tenisový klub Šternberk, z.s. (4)
0:0
 
 
 
27
TK Gymnázium Uničov (3) T.J. Sokol Šumperk (2)
0:0
 
 
 
28
6 TK Milo Olomouc B (1)
0:0