Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní soutěž 1.tř. skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenisový klub Studénka z.s. B (1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TK Bílovec (5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
TJ Sokol Dolní Lhota (3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
TK Zašová A (2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
Rožnovský tenisový klub (4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
TC Ostrava Nová Ves B (6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
ITS Tennis Club, z.s. (7)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
TJ MEZ Vsetín (8)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
Tenisový klub Studénka z.s. B (1) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
2
TJ Sokol Dolní Lhota (3) TC Ostrava Nová Ves B (6)
0:0
 
 
 
3
Rožnovský tenisový klub (4) TK Bílovec (5)
0:0
 
 
 
4
TK Zašová A (2) TJ MEZ Vsetín (8)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
Tenisový klub Studénka z.s. B (1) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
6
Tenisový klub Studénka z.s. B (1) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
7
Tenisový klub Studénka z.s. B (1) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
8
Tenisový klub Studénka z.s. B (1) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
Tenisový klub Studénka z.s. B (1) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
10
Tenisový klub Studénka z.s. B (1) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
11
Tenisový klub Studénka z.s. B (1) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
12
Tenisový klub Studénka z.s. B (1) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
4
13
TC Ostrava Nová Ves B (6) TJ MEZ Vsetín (8)
0:0
 
 
 
14
Rožnovský tenisový klub (4) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
15
TK Zašová A (2) Tenisový klub Studénka z.s. B (1)
0:0
 
 
 
16
TJ Sokol Dolní Lhota (3) TK Bílovec (5)
0:0
 
 
 
5
17
TJ MEZ Vsetín (8) TK Bílovec (5)
0:0
 
 
 
18
Tenisový klub Studénka z.s. B (1) TJ Sokol Dolní Lhota (3)
0:0
 
 
 
19
ITS Tennis Club, z.s. (7) TK Zašová A (2)
0:0
 
 
 
20
TC Ostrava Nová Ves B (6) Rožnovský tenisový klub (4)
0:0
 
 
 
6
21
Rožnovský tenisový klub (4) TJ MEZ Vsetín (8)
0:0
 
 
 
22
TK Zašová A (2) TC Ostrava Nová Ves B (6)
0:0
 
 
 
23
TJ Sokol Dolní Lhota (3) ITS Tennis Club, z.s. (7)
0:0
 
 
 
24
TK Bílovec (5) Tenisový klub Studénka z.s. B (1)
0:0
 
 
 
7
25
TJ MEZ Vsetín (8) Tenisový klub Studénka z.s. B (1)
0:0
 
 
 
26
ITS Tennis Club, z.s. (7) TK Bílovec (5)
0:0
 
 
 
27
TC Ostrava Nová Ves B (6) TJ Sokol Dolní Lhota (3)
0:0
 
 
 
28
Rožnovský tenisový klub (4) TK Zašová A (2)
0:0