Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Mohelnice, z.s. (7)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
2
TK Milo Olomouc A (1)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
3
TK Opava/TK Minerva Opava A (6)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
4
Tenis Nový Jičín z.s. (3)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
5
TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
6
SK LAMA o.s. A (8)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
7
TJ TO Sokol Stará Bělá A (4)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. (5)
Tisknout
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
07.06.2020
1
TK Milo Olomouc A (1) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
2
Tenis Nový Jičín z.s. (3) TK Opava/TK Minerva Opava A (6)
0:0
 
 
 
3
TJ TO Sokol Stará Bělá A (4) TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. (5)
0:0
 
 
 
4
TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2) SK LAMA o.s. A (8)
0:0
 
 
 
2
21.06.2020
5
TK Milo Olomouc A (1) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
6
TK Milo Olomouc A (1) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
7
TK Milo Olomouc A (1) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
8
TK Milo Olomouc A (1) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
3
28.06.2020
9
TK Milo Olomouc A (1) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
10
TK Milo Olomouc A (1) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
11
TK Milo Olomouc A (1) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
12
TK Milo Olomouc A (1) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
4
13
SK LAMA o.s. A (8) TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. (5)
0:0
 
 
 
14
TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2) TJ TO Sokol Stará Bělá A (4)
0:0
 
 
 
15
Tenis Nový Jičín z.s. (3) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
16
TK Opava/TK Minerva Opava A (6) TK Milo Olomouc A (1)
0:0
 
 
 
5
17
TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. (5) TK Milo Olomouc A (1)
0:0
 
 
 
18
TK Mohelnice, z.s. (7) TK Opava/TK Minerva Opava A (6)
0:0
 
 
 
19
TJ TO Sokol Stará Bělá A (4) Tenis Nový Jičín z.s. (3)
0:0
 
 
 
20
SK LAMA o.s. A (8) TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2)
0:0
 
 
 
6
21
TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2) TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. (5)
0:0
 
 
 
22
Tenis Nový Jičín z.s. (3) SK LAMA o.s. A (8)
0:0
 
 
 
23
TK Opava/TK Minerva Opava A (6) TJ TO Sokol Stará Bělá A (4)
0:0
 
 
 
24
TK Milo Olomouc A (1) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
7
25
TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. (5) TK Mohelnice, z.s. (7)
0:0
 
 
 
26
TJ TO Sokol Stará Bělá A (4) TK Milo Olomouc A (1)
0:0
 
 
 
27
SK LAMA o.s. A (8) TK Opava/TK Minerva Opava A (6)
0:0
 
 
 
28
TK PRECHEZA Přerov o.s. B (2) Tenis Nový Jičín z.s. (3)
0:0