Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: mladší žactvo

DM1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Liberec A
Tisknout
6
0
51:3
102:8
637:172
12
2
LTC Panorama Teplice
Tisknout
5
1
37:17
75:36
523:301
11
3
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
Tisknout
4
2
26:26
52:57
412:430
10
4
TK LTC Děčín
Tisknout
3
3
31:23
66:48
504:425
9
5
Severočeská tenisová o.s. A Most
Tisknout
3
3
26:26
52:54
401:409
9
6
TK Frýdlant v Čechách A
Tisknout
2
4
20:34
42:74
370:544
8
7
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
1
5
12:42
33:85
345:611
7
8
Slavoj Litoměřice A
Tisknout
0
6
11:43
29:89
318:618
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4. 2018
1
SK Matchball Česká Lípa A LTK Liberec A
0:9
0:18
19:108
Zápis o utkání - oficiální
2
Severočeská tenisová o.s. A Most TK Frýdlant v Čechách A
9:0
18:1
115:36
Zápis o utkání - oficiální
3
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec TK LTC Děčín
5:4
10:9
82:81
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Panorama Teplice Slavoj Litoměřice A
7:2
14:5
99:48
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5. 2018
5
LTK Liberec A LTC Panorama Teplice
9:0
18:1
110:27
Zápis o utkání - oficiální
6
Slavoj Litoměřice A Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
2:7
6:15
57:117
Zápis o utkání - oficiální
7
TK LTC Děčín Severočeská tenisová o.s. A Most
4:5
8:10
66:83
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Frýdlant v Čechách A SK Matchball Česká Lípa A
6:3
12:8
95:72
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5. 2018
9
TK Frýdlant v Čechách A LTK Liberec A
1:8
2:16
29:105
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Matchball Česká Lípa A TK LTC Děčín
1:8
4:16
60:103
Zápis o utkání - oficiální
11
Severočeská tenisová o.s. A Most Slavoj Litoměřice A
7:2
14:5
94:46
Zápis o utkání - oficiální
12
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec LTC Panorama Teplice
2:7
3:14
37:86
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5. 2018
13
LTK Liberec A Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
9:0
18:0
109:14
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Panorama Teplice Severočeská tenisová o.s. A Most
8:1
16:2
102:20
Zápis o utkání - oficiální
15
Slavoj Litoměřice A SK Matchball Česká Lípa A
4:5
9:12
93:96
Zápis o utkání - oficiální
16
TK LTC Děčín TK Frýdlant v Čechách A
5:4
12:8
101:72
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6. 2018
17
TK LTC Děčín LTK Liberec A
1:8
3:16
44:99
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Frýdlant v Čechách A Slavoj Litoměřice A
8:1
16:4
103:45
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Matchball Česká Lípa A LTC Panorama Teplice
2:7
5:14
51:103
Zápis o utkání - oficiální
20
Severočeská tenisová o.s. A Most Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
3:4
6:8
50:53
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6. 2018
21
LTK Liberec A Severočeská tenisová o.s. A Most
8:1
16:2
106:39
Zápis o utkání - oficiální
22
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec SK Matchball Česká Lípa A
8:1
16:4
109:47
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Panorama Teplice TK Frýdlant v Čechách A
8:1
16:3
106:35
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Litoměřice A TK LTC Děčín
0:9
0:18
29:109
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6. 2018
25
Slavoj Litoměřice A LTK Liberec A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
TK LTC Děčín LTC Panorama Teplice
0:0
 
 
 
27
TK Frýdlant v Čechách A Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
SK Matchball Česká Lípa A Severočeská tenisová o.s. A Most
0:0