Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: mladší žactvo

I.TŔÍDA M

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Brno B
Tisknout
7
0
51:12
104:31
727:391
14
2
Jiskra Otrokovice
Tisknout
6
1
39:24
82:54
650:508
13
3
TK Znojmo
Tisknout
5
2
46:17
96:40
653:435
12
4
ŽLTC Brno B
Tisknout
4
3
35:28
75:63
620:587
11
5
SK Tenis Tišnov
Tisknout
3
4
22:41
51:84
503:653
10
6
TK TILIA Brno
Tisknout
2
5
25:38
58:82
526:657
9
7
SK Zlín-Mladcová
Tisknout
1
6
22:41
50:83
478:591
8
8
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
0
7
12:51
29:108
411:746
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.2018
1
SK Zlín-Mladcová TENIS SLOVÁCKO z.s.
8:1
17:2
107:32
Zápis o utkání - oficiální
2
Jiskra Otrokovice ŽLTC Brno B
8:1
16:4
114:68
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Znojmo SK Tenis Tišnov
9:0
18:1
111:33
Zápis o utkání - oficiální
4
TC Brno B TK TILIA Brno
7:2
14:5
93:55
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2018
5
TENIS SLOVÁCKO z.s. TC Brno B
1:8
3:17
60:118
Zápis o utkání - oficiální
6
TK TILIA Brno TK Znojmo
1:8
4:17
59:118
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Tenis Tišnov Jiskra Otrokovice
3:6
7:12
70:93
Zápis o utkání - oficiální
8
ŽLTC Brno B SK Zlín-Mladcová
7:2
14:5
99:57
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.2018
9
ŽLTC Brno B TENIS SLOVÁCKO z.s.
8:1
16:3
108:61
Zápis o utkání - oficiální
10
SK Zlín-Mladcová SK Tenis Tišnov
2:7
4:14
55:89
Zápis o utkání - oficiální
11
Jiskra Otrokovice TK TILIA Brno
5:4
11:9
97:74
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Znojmo TC Brno B
3:6
8:12
72:97
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2018
13
TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Znojmo
1:8
2:17
43:108
Zápis o utkání - oficiální
14
TC Brno B Jiskra Otrokovice
7:2
15:5
105:56
Zápis o utkání - oficiální
15
TK TILIA Brno SK Zlín-Mladcová
5:4
10:8
66:68
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Tenis Tišnov ŽLTC Brno B
2:7
6:14
80:108
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.2018
17
SK Tenis Tišnov TENIS SLOVÁCKO z.s.
5:4
12:9
98:91
Zápis o utkání - oficiální
18
ŽLTC Brno B TK TILIA Brno
7:2
16:7
125:88
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Zlín-Mladcová TC Brno B
1:8
4:16
58:107
Zápis o utkání - oficiální
20
Jiskra Otrokovice TK Znojmo
5:4
10:8
80:58
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2018
21
TENIS SLOVÁCKO z.s. Jiskra Otrokovice
2:7
5:15
66:109
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Znojmo SK Zlín-Mladcová
7:2
14:6
97:66
Zápis o utkání - oficiální
23
TC Brno B ŽLTC Brno B
6:3
12:6
98:55
Zápis o utkání - oficiální
24
TK TILIA Brno SK Tenis Tišnov
4:5
9:11
86:98
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2018
25
TK TILIA Brno TENIS SLOVÁCKO z.s.
7:2
14:5
98:58
Zápis o utkání - oficiální
26
SK Tenis Tišnov TC Brno B
0:9
0:18
35:109
Zápis o utkání - oficiální
27
ŽLTC Brno B TK Znojmo
2:7
5:14
57:89
Zápis o utkání - oficiální
28
SK Zlín-Mladcová Jiskra Otrokovice
3:6
6:13
67:101
Zápis o utkání - oficiální