Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: mladší žactvo

72b - II.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Radošovice
Tisknout
7
0
41:22
86:47
643:443
14
2
TK Oáza Říčany
Tisknout
5
2
44:19
92:47
655:491
12
3
Slavoj Český Brod B
Tisknout
4
3
41:22
85:49
638:435
11
4
TC Realsport Nymburk o.s.
Tisknout
4
3
31:32
63:69
517:576
11
5
TO SK Mělník
Tisknout
3
4
27:36
57:73
468:532
10
6
Sokol Říčany
Tisknout
3
4
27:36
56:74
481:576
10
7
Tenis Brandýs n.L.
Tisknout
2
5
27:36
57:75
461:560
9
8
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
0
7
14:49
38:100
426:676
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2017 NT 6.5.2017
4
TK Oáza Říčany Slavoj Český Brod B
6:3
12:7
82:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Filípek Milan
4
Losman Matěj
9
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
2.
Jelínek Matouš
6
Mareš Maxmilián
6
6:3
6:0
 
12
3
2
0
1
0
3.
Heřmanová Nikola (H)
9
Stastna Veronika
4
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
4.
Vašutová Agáta (H)
4
Procházková Eliška (H)
1
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
5.
Sus Daniel
4
Petrák Robert
6
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
6.
Kukol Tomáš
1
Šrajer Adam
4
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Filípek Milan
Jelínek Matouš
4
6
Losman Matěj
Mareš Maxmilián
9
6
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
8.
Heřmanová Nikola (H)
Vašutová Agáta (H)
9
4
Stastna Veronika
Procházková Eliška (H)
4
1
4:6
6:4
1:0
11
10
2
1
1
0
9.
Sus Daniel
Kukol Tomáš
4
1
Petrák Robert
Šrajer Adam
6
4
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
               
82
73
12
7
6
3

Soupiska TK Oáza Říčany

jméno
nar.
BH
1
Filípek Milan
03.04.2005
973
4
2
Jelínek Matouš
07.09.2006
874
6
3
Sus Daniel
04.01.2005
1342
4
4
Fuxa Radan
11.03.2006
1960
3
5
Valenta Lukáš
21.10.2005
1960
3
6
Batěk Ondřej
18.11.2007
2068
1
7
Mašek Jakub
30.05.2006
2068
1
8
Kukol Tomáš
10.07.2007
2068
1
21
Heřmanová Nikola (H)
11.05.2005
357
9
22
Vašutová Agáta (H)
30.11.2006
579
4
23
Táborská Magdaléna
22.08.2005
876
3
24
Chmelařová Barbora
19.04.2005
852
4

Soupiska Slavoj Český Brod B

jméno
nar.
BH
1
Losman Matěj
14.06.2005
597
9
2
Mareš Maxmilián
14.06.2006
745
6
3
Petrák Robert
22.10.2006
773
6
4
Šrajer Adam
09.08.2006
1026
4
5
Zhříval Jakub
22.10.2006
991
4
6
Zhříval Filip
24.01.2005
1202
4
7
Vojtíšek Petr
01.02.2005
1443
4
8
Kallup Matyáš
12.12.2006
1443
4
9
šulc Jakub
16.01.2007
2068
1
10
Hrabánek Petr
05.01.2007
2068
1
21
Stastna Veronika
17.06.2005
756
4
22
Veranová Alice
07.05.2005
994
3
23
Procházková Eliška (H)
04.08.2007
1253
1
24
Kolářová Vanda
27.06.2006
1253
1
25
Šťastná Andrea
12.12.2007
1253
1