Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: mladší žactvo

72b - II.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Radošovice
Tisknout
7
0
41:22
86:47
643:443
14
2
TK Oáza Říčany
Tisknout
5
2
44:19
92:47
655:491
12
3
Slavoj Český Brod B
Tisknout
4
3
41:22
85:49
638:435
11
4
TC Realsport Nymburk o.s.
Tisknout
4
3
31:32
63:69
517:576
11
5
TO SK Mělník
Tisknout
3
4
27:36
57:73
468:532
10
6
Sokol Říčany
Tisknout
3
4
27:36
56:74
481:576
10
7
Tenis Brandýs n.L.
Tisknout
2
5
27:36
57:75
461:560
9
8
TJ LTC Poděbrady B
Tisknout
0
7
14:49
38:100
426:676
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
25.6.2017 NT 2.7.2017
25
Slavoj Český Brod B TJ LTC Poděbrady B
9:0
18:2
112:39
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Losman Matěj
9
Kříž Daniel
6
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
2.
Mareš Maxmilián
6
Svoboda Prokop
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Veranová Alice
3
Jandurová Adéla
1
1:6
6:3
6:4
13
13
2
1
1
0
4.
Procházková Eliška (H)
1
Kroulíková Lucie
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
5.
Petrák Robert
6
Černý Josef
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Hrabánek Petr
1
Marek Marian
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Veranová Alice
Procházková Eliška (H)
3
1
Jandurová Adéla
Kroulíková Lucie
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Losman Matěj
Petrák Robert
9
6
Kříž Daniel
Šandor David
6
6
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Mareš Maxmilián
Hrabánek Petr
6
1
Marek Marian
Černý Josef
1
1
6:2
2:6
7:6
15
14
2
1
1
0
               
112
39
18
2
9
0

Soupiska Slavoj Český Brod B

jméno
nar.
BH
1
Losman Matěj
14.06.2005
597
9
2
Mareš Maxmilián
14.06.2006
745
6
3
Petrák Robert
22.10.2006
773
6
4
Šrajer Adam
09.08.2006
1026
4
5
Zhříval Jakub
22.10.2006
991
4
6
Zhříval Filip
24.01.2005
1202
4
7
Vojtíšek Petr
01.02.2005
1443
4
8
Kallup Matyáš
12.12.2006
1443
4
9
šulc Jakub
16.01.2007
2068
1
10
Hrabánek Petr
05.01.2007
2068
1
21
Stastna Veronika
17.06.2005
756
4
22
Veranová Alice
07.05.2005
994
3
23
Procházková Eliška (H)
04.08.2007
1253
1
24
Kolářová Vanda
27.06.2006
1253
1
25
Šťastná Andrea
12.12.2007
1253
1

Soupiska TJ LTC Poděbrady B

jméno
nar.
BH
1
Šandor David
23.07.2005
933
6
2
Kříž Daniel
21.06.2006
874
6
3
Černý Josef
12.04.2006
2068
1
4
Svoboda Prokop
15.02.2007
2068
1
5
Marek Marian
17.01.2006
2068
1
21
Jandurová Adéla
01.10.2005
1253
1
22
Kaurová Anna
18.01.2005
1253
1
23
Kroulíková Lucie
28.08.2006
1253
1
24
Bečvářová Kamila
02.10.2007
1253
1