Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2006

Věková kategorie: mladší žactvo

III.TŘÍDA AM

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SKT Tišnov B
Tisknout
7
0
50:13
106:27
708:284
14
2
TK Kunštát
Tisknout
6
1
45:18
91:42
626:384
13
3
ŽLTC Brno C
Tisknout
5
2
40:21
81:46
575:391
12
4
Spartak Jihlava C
Tisknout
4
3
37:24
79:51
559:414
11
5
SK Jundrov
Tisknout
3
4
33:28
65:61
505:478
10
6
ASK Lipůvka
Tisknout
2
5
23:34
49:72
393:506
9
7
Sokol Mor.Budějovice
Tisknout
1
6
11:48
22:97
196:626
8
8
TJ Moravský Krumlov
Tisknout
0
7
3:56
11:108
210:689
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
7.5.2006
1
TJ Moravský Krumlov Sokol Mor.Budějovice
1:6
3:12
47:78
Zápis o utkání - oficiální
2
SKT Tišnov B SK Jundrov
7:2
15:5
112:49
Zápis o utkání - oficiální
3
ŽLTC Brno C Spartak Jihlava C
6:3
12:8
88:77
Zápis o utkání - oficiální
4
ASK Lipůvka TK Kunštát
2:7
5:15
65:103
Zápis o utkání - oficiální
2
14.5.2006
5
Sokol Mor.Budějovice ASK Lipůvka
4:5
8:10
52:69
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Kunštát ŽLTC Brno C
7:2
14:5
100:73
Zápis o utkání - oficiální
7
Spartak Jihlava C SKT Tišnov B
3:6
6:14
51:101
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Jundrov TJ Moravský Krumlov
7:2
10:4
77:39
Zápis o utkání - oficiální
3
21.5.2006
9
SK Jundrov Sokol Mor.Budějovice
8:1
16:2
101:27
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Moravský Krumlov Spartak Jihlava C
0:9
0:18
16:108
Zápis o utkání - oficiální
11
SKT Tišnov B TK Kunštát
6:3
14:6
89:49
Zápis o utkání - oficiální
12
ŽLTC Brno C ASK Lipůvka
6:3
12:6
75:41
Zápis o utkání - oficiální
4
4.6.2006
13
Sokol Mor.Budějovice ŽLTC Brno C
0:7
0:14
0:84
Zápis o utkání - oficiální
14
ASK Lipůvka SKT Tišnov B
1:8
2:16
34:98
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Kunštát TJ Moravský Krumlov
9:0
18:1
116:33
Zápis o utkání - oficiální
16
Spartak Jihlava C SK Jundrov
5:4
12:9
92:76
Zápis o utkání - oficiální
5
11.6.2006
17
Spartak Jihlava C Sokol Mor.Budějovice
9:0
18:0
108:13
Zápis o utkání - oficiální
18
SK Jundrov TK Kunštát
4:5
9:10
65:81
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Moravský Krumlov ASK Lipůvka
0:7
2:14
33:89
Zápis o utkání - oficiální
20
SKT Tišnov B ŽLTC Brno C
5:4
11:8
91:59
Zápis o utkání - oficiální
6
3.9.2006
21
Sokol Mor.Budějovice SKT Tišnov B
0:9
0:18
20:109
Zápis o utkání - oficiální
22
ŽLTC Brno C TJ Moravský Krumlov
9:0
18:1
113:20
Zápis o utkání - oficiální
23
ASK Lipůvka SK Jundrov
2:5
6:10
44:75
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Kunštát Spartak Jihlava C
5:4
10:8
69:53
Zápis o utkání - oficiální
7
10.9.2006
25
TK Kunštát Sokol Mor.Budějovice
9:0
18:0
108:6
Zápis o utkání - oficiální
26
Spartak Jihlava C ASK Lipůvka
4:3
9:6
70:51
Zápis o utkání - oficiální
27
SK Jundrov ŽLTC Brno C
3:6
6:12
62:83
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Moravský Krumlov SKT Tišnov B
0:9
0:18
22:108
Zápis o utkání - oficiální