Český tenisový svaz

Červený Václav

Datum narození:
14.02.2012
Platnost reg. do:
30.09.2019
Klub:
TK Chomutov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Babytenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Memoriál Z.Kocmana sk A
26.05.2019, TK Chomutov - TK Louny
1
2.
Memoriál Z.Kocmana sk A
05.05.2019 , TJ Sokol Domoušice - TK Chomutov
1
3.
Memoriál Z.Kocmana sk A
02.06.2019 13:00., TK Chomutov - TK Kadaň
1
4.
Memoriál Z.Kocmana sk A
05.05.2019 TK Chomutov 13:00, TK Chomutov - Tenisová akademie Březno u Loun
0
5.
Memoriál Z.Kocmana sk A
26.05.2019 TK Kadan 13:00, TK Chomutov - TK Žatec
0
1.
Semifinále A - F
16.06.2019 13:00 TK CHOMUTOV, TK Chomutov - LTK Liberec B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Babytenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Memoriál Z.Kocmana sk A
26.05.2019, TK Chomutov - TK Louny
1
2.
Memoriál Z.Kocmana sk A
05.05.2019 , TJ Sokol Domoušice - TK Chomutov
1
3.
Memoriál Z.Kocmana sk A
02.06.2019 13:00., TK Chomutov - TK Kadaň
1
4.
Memoriál Z.Kocmana sk A
05.05.2019 TK Chomutov 13:00, TK Chomutov - Tenisová akademie Březno u Loun
1
5.
Memoriál Z.Kocmana sk A
26.05.2019 TK Kadan 13:00, TK Chomutov - TK Žatec
1
1.
Semifinále A - F
16.06.2019 13:00 TK CHOMUTOV, TK Chomutov - LTK Liberec B
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Minitenis - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Finále skupin A-B-C-D o postup na MČR.
16.06.2019, TK Chomutov - LTC Litvínov
1
2.
Finále skupin A-B-C-D o postup na MČR.
16.06.2019, LTK Liberec A - TK Chomutov
1
3.
Finále skupin A-B-C-D o postup na MČR.
16.06.2019, TK Chomutov - LTC Litvínov
1
4.
Finále skupin A-B-C-D o postup na MČR.
16.06.2019, LTK Liberec A - TK Chomutov
1
5.
Finále skupin A-B-C-D o postup na MČR.
16.06.2019 13:00.LTK LIBEREC, ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. - TK Chomutov
2
1.
Memoriál Z.Kocmana sk.D
18.05.2019, TK Chomutov - Severočeská tenisová o.s. Most
2
2.
Memoriál Z.Kocmana sk.D
02.06.2019, LTK Bílina B - TK Chomutov
2
3.
Memoriál Z.Kocmana sk.D
ZMĚNA 18.5.2019 13:00, TK Chomutov - LTC Panorama Teplice
2
4.
Memoriál Z.Kocmana sk.D
02.06.2019 TK Chomutov 13:00, Slavoj Litoměřice - TK Chomutov
2
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Minitenis - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Finále skupin A-B-C-D o postup na MČR.
16.06.2019, TK Chomutov - LTC Litvínov
0
2.
Finále skupin A-B-C-D o postup na MČR.
16.06.2019, LTK Liberec A - TK Chomutov
0
3.
Finále skupin A-B-C-D o postup na MČR.
16.06.2019, TK Chomutov - LTC Litvínov
0
4.
Finále skupin A-B-C-D o postup na MČR.
16.06.2019, LTK Liberec A - TK Chomutov
0
5.
Finále skupin A-B-C-D o postup na MČR.
16.06.2019 13:00.LTK LIBEREC, ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. - TK Chomutov
0
1.
Memoriál Z.Kocmana sk.D
18.05.2019, TK Chomutov - Severočeská tenisová o.s. Most
0
2.
Memoriál Z.Kocmana sk.D
02.06.2019, LTK Bílina B - TK Chomutov
0
3.
Memoriál Z.Kocmana sk.D
ZMĚNA 18.5.2019 13:00, TK Chomutov - LTC Panorama Teplice
0
4.
Memoriál Z.Kocmana sk.D
02.06.2019 TK Chomutov 13:00, Slavoj Litoměřice - TK Chomutov
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
02.06.2019, Memoriál Z.Kocmana sk.D
LTK Bílina B - TK Chomutov
team Bechyňská Adéla - Červený Václav 3:10, 1:10
získané body: 1 b.
team Černík Victor - Červený Václav 2:10, 1:10
získané body: 1 b.