Český tenisový svaz

Nováková Natálie

Datum narození:
25.02.2008
Platnost reg. do:
17.10.2019
Klub:
SK LAMA o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK LAMA o.s.
511 (6)
609 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
27.04.2019, TK Milo Olomouc C - SK LAMA B
0
2.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
01.05.2019, SK LAMA B - TK Opava
1
3.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
04.05.2019, SK JC Sport Opava C - SK LAMA B
0
4.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
11.05.2019, SK LAMA B - Tenisový klub Minerva Opava
1
5.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
25.05.2019, SK Véska Olomouc - SK LAMA B
3
6.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
15.06.2019, Tenisový klub Sokol Lipník n.B. - SK LAMA B
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
27.04.2019, TK Milo Olomouc C - SK LAMA B
0
2.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
01.05.2019, SK LAMA B - TK Opava
0
3.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
04.05.2019, SK JC Sport Opava C - SK LAMA B
1
4.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
11.05.2019, SK LAMA B - Tenisový klub Minerva Opava
2
5.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
25.05.2019, SK Véska Olomouc - SK LAMA B
0
6.
Oblastní soutěž I.třída- skupina B
15.06.2019, Tenisový klub Sokol Lipník n.B. - SK LAMA B
2
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, SK LAMA o.s. - SK JC Sport Opava B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, Tenis Vsetín A - SK LAMA o.s.
1
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, SK LAMA o.s. - Tennis Hill Havířov o.s. A
0
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, TK Slavia Orlová A - SK LAMA o.s.
9
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, SK LAMA o.s. - TJ MSV Studénka, z.s. A
0
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Na Dolině o.s. B - SK LAMA o.s.
9
7.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, SK LAMA o.s. - Tenisový klub Šternberk, z.s. A
4
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, SK LAMA o.s. - SK JC Sport Opava B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, Tenis Vsetín A - SK LAMA o.s.
1
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, SK LAMA o.s. - Tennis Hill Havířov o.s. A
0
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, TK Slavia Orlová A - SK LAMA o.s.
0
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, SK LAMA o.s. - TJ MSV Studénka, z.s. A
0
6.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Na Dolině o.s. B - SK LAMA o.s.
5
7.
Oblastní přebor skupina A
16.06.2019, SK LAMA o.s. - Tenisový klub Šternberk, z.s. A
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29