Český tenisový svaz

VALHODOVA MARIE

Datum narození:
04.10.2006
Platnost reg. do:
18.01.2022
Klub:
TK ZVVZ Milevsko
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK ZVVZ Milevsko
714 (4)
 
 
 
2018
TK ZVVZ Milevsko
314 (9)
 
 
 
2019
TK ZVVZ Milevsko
226 (1)
622 (3)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.04.2019, Meziokresní přebor Písek a Strakonice

TK ZVVZ Milevsko (P - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.04.2019, Meziokresní přebor Písek a Strakonice

TK ZVVZ Milevsko (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. Krajský přebor I.
16.6.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. - TK ZVVZ Milevsko
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. Krajský přebor I.
16.6.2019, TJ TK MANE Hluboká n.V. - TK ZVVZ Milevsko
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Meziokresní přebor Písek a Strakonice

TK Písek (P - 200), K: 4/-

15
2
01.06.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
15/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Meziokresní přebor Písek a Strakonice

TK Písek (P - 200), K: 4/-

-
2
01.06.2019, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13. Krajský přebor II.
04.5.2019, TK ZVVZ Milevsko A - Sokol TK Kaplice
0
2.
13. Krajský přebor II.
11.5.2019, TK ZVVZ Milevsko A - LTC Velešín
1
3.
13. Krajský přebor II.
25.5.2019, TK Ostrovec - TK ZVVZ Milevsko A
1
4.
13. Krajský přebor II.
08.6.2019, TK ZVVZ Milevsko A - LTC Český Krumlov B
3
5.
13. Krajský přebor II.
15.6.2019, Jiskra Bechyně - TK ZVVZ Milevsko A
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13. Krajský přebor II.
04.5.2019, TK ZVVZ Milevsko A - Sokol TK Kaplice
2
2.
13. Krajský přebor II.
11.5.2019, TK ZVVZ Milevsko A - LTC Velešín
0
3.
13. Krajský přebor II.
25.5.2019, TK Ostrovec - TK ZVVZ Milevsko A
1
4.
13. Krajský přebor II.
08.6.2019, TK ZVVZ Milevsko A - LTC Český Krumlov B
3
5.
13. Krajský přebor II.
15.6.2019, Jiskra Bechyně - TK ZVVZ Milevsko A
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
11.5.2019, 13. Krajský přebor II.
TK ZVVZ Milevsko A - LTC Velešín
team VALHODOVA MARIE - Tomanová Denisa 6:0, 6:1
získané body: 1 b.
team VALHODOVA - Tomanová scr.
získané body: 0 b.