Český tenisový svaz

Kobzová Tereza

Datum narození:
20.02.2007
Platnost reg. do:
30.05.2020
Klub:
SK Zlín-Mladcová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
27.4.2019, SK Zlín-Mladcová B - TK Zlín B
0
2.
II.TŘÍDA BS
4.5.2019, ŽLTC Brno E - SK Zlín-Mladcová B
0
3.
II.TŘÍDA BS
11.5.2019, SK Zlín-Mladcová B - BLTC Brno
0
4.
II.TŘÍDA BS
25.5.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - SK Zlín-Mladcová B
0
5.
II.TŘÍDA BS
8.6.2019, TK Blansko - SK Zlín-Mladcová B
0
6.
II.TŘÍDA BS
22.6.2019, SK Zlín-Mladcová A - SK Zlín-Mladcová B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
27.4.2019, SK Zlín-Mladcová B - TK Zlín B
0
2.
II.TŘÍDA BS
4.5.2019, ŽLTC Brno E - SK Zlín-Mladcová B
0
3.
II.TŘÍDA BS
11.5.2019, SK Zlín-Mladcová B - BLTC Brno
0
4.
II.TŘÍDA BS
25.5.2019, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - SK Zlín-Mladcová B
0
5.
II.TŘÍDA BS
8.6.2019, TK Blansko - SK Zlín-Mladcová B
0
6.
II.TŘÍDA BS
22.6.2019, SK Zlín-Mladcová A - SK Zlín-Mladcová B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
4.5.2019, II.TŘÍDA BS
ŽLTC Brno E - SK Zlín-Mladcová B
team - Kobzová Tereza scr.
získané body: 0 b.
team - Škutková scr.
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA BM
28.4.2019, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
3
2.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, SK Zlín-Mladcová - ŽLTC Brno C
1
3.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - SK Zlín-Mladcová
0
4.
II.TŔÍDA BM
26.5.2019, SK Zlín-Mladcová - TK Bystřice p.H.
0
5.
II.TŔÍDA BM
9.6.2019, TC Brno C - SK Zlín-Mladcová
1
6.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, SK Zlín-Mladcová - TENIS SLOVÁCKO z.s.
1
7.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TC Bajda Kroměříž - SK Zlín-Mladcová
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA BM
28.4.2019, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová
5
2.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, SK Zlín-Mladcová - ŽLTC Brno C
0
3.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav B - SK Zlín-Mladcová
0
4.
II.TŔÍDA BM
26.5.2019, SK Zlín-Mladcová - TK Bystřice p.H.
0
5.
II.TŔÍDA BM
9.6.2019, TC Brno C - SK Zlín-Mladcová
1
6.
II.TŔÍDA BM
16.6.2019, SK Zlín-Mladcová - TENIS SLOVÁCKO z.s.
3
7.
II.TŔÍDA BM
23.6.2019, TC Bajda Kroměříž - SK Zlín-Mladcová
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15