Český tenisový svaz

Pech Karel

Datum narození:
03.07.2007
Platnost reg. do:
13.03.2019
Klub:
Lokomotiva Zdice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Lokomotiva Zdice
1179 (4)
 
 
 
2019
Lokomotiva Zdice
809 (6)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38- III.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Lokomotiva Zdice - TK Roja Příbram z.s.
1
2.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Lokomotiva Zdice - TK Hořovice
1
3.
38- III.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, Lokomotiva Zdice - Sokol Králův Dvůr
0
4.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Beroun B - Lokomotiva Zdice
0
5.
38- III.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Lokomotiva Zdice - Spartak Rožmitál
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38- III.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Lokomotiva Zdice - TK Roja Příbram z.s.
1
2.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Lokomotiva Zdice - TK Hořovice
1
3.
38- III.třída C
19.5.2018 NT 27.5.2018, Lokomotiva Zdice - Sokol Králův Dvůr
1
4.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Beroun B - Lokomotiva Zdice
1
5.
38- III.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Lokomotiva Zdice - Spartak Rožmitál
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
48 - III. třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun B - Sokol Králův Dvůr
1
2.
48 - III. třída C
10.6.2018 NT 16.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - Sokol Králův Dvůr
0
3.
48 - III. třída C
6.5.2018 NT 19.5.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Hořovice
1
4.
48 - III. třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sokol Králův Dvůr - LTC Beroun B
1
5.
48 - III. třída C
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sokol Králův Dvůr - LTC Rakovník
1
6.
48 - III. třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Rudná - Sokol Králův Dvůr
3
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
48 - III. třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun B - Sokol Králův Dvůr
3
2.
48 - III. třída C
10.6.2018 NT 16.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - Sokol Králův Dvůr
1
3.
48 - III. třída C
6.5.2018 NT 19.5.2018, Sokol Králův Dvůr - TK Hořovice
1
4.
48 - III. třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sokol Králův Dvůr - LTC Beroun B
0
5.
48 - III. třída C
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sokol Králův Dvůr - LTC Rakovník
0
6.
48 - III. třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Rudná - Sokol Králův Dvůr
3
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14