Český tenisový svaz

Byrtusová Klára

Datum narození:
07.02.2005
Platnost reg. do:
09.01.2020
Klub:
TJ TK Neratovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TJ TK Neratovice
679 (4)
 
 
 
2017
TJ TK Neratovice
343 (9)
 
 
 
2018
TJ TK Neratovice
243 (1)
575 (3)
 
 
2019
TJ TK Neratovice
 
356 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - TJ TK Neratovice
3
1.
25 - III.třída A
26.5.2019 NT 1.6.2019, Open Tennis Club - TJ TK Neratovice B
0
2.
25 - III.třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ TK Neratovice B - TK Tenisek Buštěhrad
1
3.
25 - III.třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Slovan Kladno B - TJ TK Neratovice B
1
4.
25 - III.třída A
12.5.2019 NT 18.5.2019, Sokol Libiš - TJ TK Neratovice B
1
5.
25 - III.třída A
19.5.2019 NT 25.5.2019, TJ TK Neratovice B - SK Tenis Kladno B
1
6.
25 - III.třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Lány - TJ TK Neratovice B
1
7.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TJ TK Neratovice B - TJ Sokol Hostivice
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun - TJ TK Neratovice
0
1.
25 - III.třída A
26.5.2019 NT 1.6.2019, Open Tennis Club - TJ TK Neratovice B
0
2.
25 - III.třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ TK Neratovice B - TK Tenisek Buštěhrad
2
3.
25 - III.třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Slovan Kladno B - TJ TK Neratovice B
0
4.
25 - III.třída A
12.5.2019 NT 18.5.2019, Sokol Libiš - TJ TK Neratovice B
1
5.
25 - III.třída A
19.5.2019 NT 25.5.2019, TJ TK Neratovice B - SK Tenis Kladno B
2
6.
25 - III.třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Lány - TJ TK Neratovice B
0
7.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TJ TK Neratovice B - TJ Sokol Hostivice
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TJ TK Neratovice
4
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ TK Neratovice - SPORT EDEN Beroun
1
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ TK Neratovice - Sportclub Řevnice B
1
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno B
1
5.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TO SK Mělník - TJ TK Neratovice
1
6.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Spartak Hořovice - TJ TK Neratovice
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TJ TK Neratovice
0
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ TK Neratovice - SPORT EDEN Beroun
1
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, TJ TK Neratovice - Sportclub Řevnice B
1
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ TK Neratovice - SK Tenis Kladno B
1
5.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TO SK Mělník - TJ TK Neratovice
1
6.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Spartak Hořovice - TJ TK Neratovice
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11