Český tenisový svaz

Drobná Tereza

Datum narození:
21.03.2005
Platnost reg. do:
31.03.2021
Klub:
Slavoj Žiželice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
LTC Nový Bydžov
672 (4)
 
 
 
2017
LTC Nový Bydžov
550 (4)
 
 
 
2018
LTC Nový Bydžov
399 (1)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
29- III.třída D
24.6.2018 NT 1.7.2018, TJ Sokol Strančice - Slavoj Žiželice B
1
2.
29- III.třída D
10.6.2018 NT 16.6.2018, TO Slavoj Davle - Slavoj Žiželice B
0
3.
29- III.třída D
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Čáslav - Slavoj Žiželice B
4
4.
29- III.třída D
27.5.2018 NT 2.6.2018, Slavoj Žiželice B - T.J. Sokol Sedlčany
1
5.
29- III.třída D
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Žiželice B - Sokol Říčany
1
6.
29- III.třída D
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Žiželice B - 1.TK Pacov
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
29- III.třída D
24.6.2018 NT 1.7.2018, TJ Sokol Strančice - Slavoj Žiželice B
1
2.
29- III.třída D
10.6.2018 NT 16.6.2018, TO Slavoj Davle - Slavoj Žiželice B
0
3.
29- III.třída D
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Čáslav - Slavoj Žiželice B
3
4.
29- III.třída D
27.5.2018 NT 2.6.2018, Slavoj Žiželice B - T.J. Sokol Sedlčany
2
5.
29- III.třída D
17.6.2018 NT 23.6.2018, Slavoj Žiželice B - Sokol Říčany
1
6.
29- III.třída D
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Žiželice B - 1.TK Pacov
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
3
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
1
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav o.s.
3
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Kolín - Slavoj Žiželice
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Žiželice
0
7.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Žiželice - Slavoj Čerčany
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Slavoj Český Brod B - Slavoj Žiželice
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
5
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
1
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, LTC Kolín - Slavoj Žiželice
4
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Žiželice
8
7.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Žiželice - Slavoj Čerčany
1
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29