Český tenisový svaz

Pable Štěpán

Datum narození:
20.07.2007
Platnost reg. do:
14.11.2018
Klub:
TJ Sokol Ústí n.L.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TJ Sokol Ústí n.L.
734 (6)
 
 
 
2019
TJ Sokol Ústí n.L.
341 (12)
821 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

0
2
02.06.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

7
2
02.06.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
7/2
26.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

8>4 Licek, Pable - Krušina, Knapík 6:2, 6:3
4>2 Cihlář, Derenin - Licek, Pable 6:3, 7:6
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2D
28.4.2018, TK SLOVANKA Č. Lípa - TJ Sokol Ústí n.L.
1
2.
DS2D
19.5.2018, TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
0
3.
DS2D
26.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - Tenis Libochovice
0
4.
DS2D
9.6.2018, Slavoj Litoměřice - TJ Sokol Ústí n.L.
0
5.
DS2D
16.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - SK Štětí
1
6.
DS2D
23.6.2018, TK Doksy - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2D
28.4.2018, TK SLOVANKA Č. Lípa - TJ Sokol Ústí n.L.
2
2.
DS2D
19.5.2018, TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
4
3.
DS2D
26.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - Tenis Libochovice
0
4.
DS2D
9.6.2018, Slavoj Litoměřice - TJ Sokol Ústí n.L.
0
5.
DS2D
16.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - SK Štětí
1
6.
DS2D
23.6.2018, TK Doksy - TJ Sokol Ústí n.L.
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
19.5.2018, DS2D
TK Roudnice n.L. - TJ Sokol Ústí n.L.
team Cihlář, Černý - Licek, Pable 4:6, 6:4, 7:10
získané body: 4 b.
16.6.2018, DS2D
TJ Sokol Ústí n.L. - SK Štětí
team Licek, Pable - Vinš, Albrecht 6:1, 6:4
získané body: 1 b.
23.6.2018, DS2D
TK Doksy - TJ Sokol Ústí n.L.
team Šverma, Schacherl - Licek, Pable 7:5, 2:6, 0:1
získané body: 1 b.
30.06.2018, Střekov cup

TJ Sokol Ústí n.L. (C - 250), K: 4/4

8>4 Licek, Pable - Kohout, Kettner 6:1, 6:1
4>2 Licek, Pable - Štěpánek, Nguyen 6:2, 4:6, 1:0 (4)
2>1 Raichl, Červenka - Licek, Pable 6:1, 7:5
získané body: 10 b.
07.07.2018, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 4/4

4>2 Licek, Pable - Bešík, Straka 6:3, 6:3
2>1 Licek, Pable - Pokorný, Hauser 6:2, 6:2
získané body: 15 b.
08.09.2018

TK LTC Děčín (C - 250), K: 5/5

8>4 Pable, Licek - Furlet, Persad 6:2, 6:2
4>2 Derenin, Pajer - Pable, Licek 6:1, 6:1
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2B
29.4.2018, TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
1
2.
DM2B
6.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK TEPLICE o.s.
9
3.
DM2B
20.5.2018, TK Severní Terasa - TJ Sokol Ústí n.L.
4
4.
DM2B
27.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Ústí n.Labem
1
5.
DM2B
10.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - Tenis Proboštov z.s.
4
6.
DM2B
17.6.2018, LTK Bílina - TJ Sokol Ústí n.L.
3
7.
DM2B
24.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - Tělocvičná jednota Sokol Osek
3
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2B
29.4.2018, TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
4
2.
DM2B
6.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK TEPLICE o.s.
0
3.
DM2B
20.5.2018, TK Severní Terasa - TJ Sokol Ústí n.L.
8
4.
DM2B
27.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Ústí n.Labem
1
5.
DM2B
10.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - Tenis Proboštov z.s.
3
6.
DM2B
17.6.2018, LTK Bílina - TJ Sokol Ústí n.L.
4
7.
DM2B
24.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - Tělocvičná jednota Sokol Osek
1
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
39
29.4.2018, DM2B
TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
team Duben, Juštin - Licek, Pable 1:6, 1:6
získané body: 4 b.
17.6.2018, DM2B
LTK Bílina - TJ Sokol Ústí n.L.
team Novák, Vogl - Licek, Pable 3:6, 1:6
získané body: 4 b.