Český tenisový svaz

Tomášek Jakub

Datum narození:
19.04.2001
Platnost reg. do:
08.04.2020
Klub:
T.J. Sokol Šumperk
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
T.J. Sokol Šumperk
1599 (1)
 
 
 
2015
T.J. Sokol Šumperk
 
573 (4)
 
 
2016
T.J. Sokol Šumperk
 
496 (1)
657 (4)
 
2017
T.J. Sokol Šumperk
 
 
575 (4)
 
2018
T.J. Sokol Šumperk
 
 
680 (4)
 
2019
T.J. Sokol Šumperk
 
 
572 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Opava A
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, SK JC Sport Opava B - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Tenisový klub Šternberk, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Opava A
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, SK JC Sport Opava B - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Sokol Zábřeh
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
08.06.2019, T.J. Sokol Šumperk - Tenisový klub Šternberk, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK JC Sport Opava A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TJ Sparta Bílovec - T.J. Sokol Šumperk
0
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Rožnovský tenisový klub
0
4.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, SK Véska Olomouc - T.J. Sokol Šumperk
0
5.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Gymnázium Uničov
0
6.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, TO TJ Nový Jičín - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
28.04.2019, T.J. Sokol Šumperk - SK JC Sport Opava A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
05.05.2019, TJ Sparta Bílovec - T.J. Sokol Šumperk
3
3.
Oblastní přebor skupina B
08.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - Rožnovský tenisový klub
5
4.
Oblastní přebor skupina B
12.05.2019, SK Véska Olomouc - T.J. Sokol Šumperk
0
5.
Oblastní přebor skupina B
26.05.2019, T.J. Sokol Šumperk - TK Gymnázium Uničov
0
6.
Oblastní přebor skupina B
09.06.2019, TO TJ Nový Jičín - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8