Český tenisový svaz

Procházková Tereza

Datum narození:
12.03.2006
Platnost reg. do:
03.11.2018
Klub:
LTK Bílina
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTK Bílina
418 (6)
672 (3)
 
 
2018
LTK Bílina
187 (12)
664 (3)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.06.2018, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.06.2018, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2A
28.4.2018, TK Louny - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
2.
DS2A
5.5.2018, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
4
3.
DS2A
19.5.2018, TK Jirkov - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
4.
DS2A
26.5.2018, TK Kadaň A - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
5.
DS2A
9.6.2018, TK Chomutov - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
6.
DS2A
16.6.2018, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Žatec
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2A
28.4.2018, TK Louny - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
2.
DS2A
5.5.2018, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
3
3.
DS2A
19.5.2018, TK Jirkov - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
4.
DS2A
26.5.2018, TK Kadaň A - Severočeská tenisová o.s. C Most
2
5.
DS2A
9.6.2018, TK Chomutov - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
6.
DS2A
16.6.2018, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Žatec
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM1
29.4. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK Frýdlant v Čechách A
4
2.
DM1
6.5. 2018, TK LTC Děčín - Severočeská tenisová o.s. A Most
4
3.
DM1
20.5. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - Slavoj Litoměřice A
1
4.
DM1
27.5. 2018, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
5.
DM1
10.6. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
6
6.
DM1
17.6. 2018, LTK Liberec A - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
67
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
62

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM1
29.4. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK Frýdlant v Čechách A
7
2.
DM1
6.5. 2018, TK LTC Děčín - Severočeská tenisová o.s. A Most
7
3.
DM1
20.5. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - Slavoj Litoměřice A
5
4.
DM1
27.5. 2018, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
5.
DM1
10.6. 2018, Severočeská tenisová o.s. A Most - Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
5
6.
DM1
17.6. 2018, LTK Liberec A - Severočeská tenisová o.s. A Most
28
 Družstva celkem (4hra)
52
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
67
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
62