Český tenisový svaz

Tauberová Antonie

Datum narození:
10.01.2000
Platnost reg. do:
18.03.2019
Klub:
SK Tenis Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
SK Tenis Kladno
677 (1)
 
 
 
2014
SK Tenis Kladno
 
448 (4)
 
 
2015
SK Tenis Kladno
 
568 (1)
606 (3)
 
2017
SK Tenis Kladno
 
 
 
761 (3)
2018
SK Tenis Kladno
 
 
500 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Baník Příbram - SK Tenis Kladno
0
1.
12- IV.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Stochov C - SK Tenis Kladno B
1
2.
12- IV.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Kladno B - TK Tenisek Buštěhrad B
0
3.
12- IV.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Roztoky u Prahy - SK Tenis Kladno B
1
4.
12- IV.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, SK Tenis Kladno B - TK Botanika Bezděkov-Unhošť
1
5.
12- IV.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Lány - SK Tenis Kladno B
1
6.
12- IV.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Stochov B - SK Tenis Kladno B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Baník Příbram - SK Tenis Kladno
0
1.
12- IV.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Stochov C - SK Tenis Kladno B
1
2.
12- IV.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, SK Tenis Kladno B - TK Tenisek Buštěhrad B
1
3.
12- IV.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Roztoky u Prahy - SK Tenis Kladno B
3
4.
12- IV.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, SK Tenis Kladno B - TK Botanika Bezděkov-Unhošť
2
5.
12- IV.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Lány - SK Tenis Kladno B
0
6.
12- IV.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Stochov B - SK Tenis Kladno B
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, SK Tenis Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
6
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, SK Tenis Kladno - LTC Beroun, z.s.
0
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TO SK Mělník - SK Tenis Kladno
0
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Rudná - SK Tenis Kladno
0
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Březnice - SK Tenis Kladno
3
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice, z.s.
6
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, SK Tenis Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
0
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, SK Tenis Kladno - LTC Beroun, z.s.
0
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TO SK Mělník - SK Tenis Kladno
0
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Rudná - SK Tenis Kladno
1
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Březnice - SK Tenis Kladno
4
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, SK Tenis Kladno - Sportclub Řevnice, z.s.
0
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20