Český tenisový svaz

Šindler Matěj

Datum narození:
04.01.2002
Platnost reg. do:
03.03.2020
Klub:
SK LAMA o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
SK LAMA o.s.
1280 (3)
 
 
 
2014
SK LAMA o.s.
834 (6)
 
 
 
2015
SK LAMA o.s.
481 (1)
 
 
 
2016
SK LAMA o.s.
 
871 (3)
 
 
2017
SK LAMA o.s.
 
493 (1)
 
 
2018
SK LAMA o.s.
 
 
872 (3)
 
2019
SK LAMA o.s.
 
 
652 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2019, SK LAMA o.s. - SK JC Sport Opava B
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, Tenisový klub Šternberk, z.s. - SK LAMA o.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2019, SK LAMA o.s. - SLOVAN HRANICE, z.s.
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2019, TK Opava A - SK LAMA o.s.
0
5.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2019, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
1
6.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SK LAMA o.s. - Sokol Zábřeh
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2019, SK LAMA o.s. - SK JC Sport Opava B
0
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2019, Tenisový klub Šternberk, z.s. - SK LAMA o.s.
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
04.05.2019, SK LAMA o.s. - SLOVAN HRANICE, z.s.
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
11.05.2019, TK Opava A - SK LAMA o.s.
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
25.05.2019, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
1
6.
Oblastní soutěž skupina C
15.06.2019, SK LAMA o.s. - Sokol Zábřeh
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-EXTRA LIGA -O putovní pohár prezidenta ČTS
16.06.2019, TK Na Dolině Trojanovice A - SK LAMA o.s.
0
1.
Oblastní soutěž skupina C
05.05.2019, TK TENNISPOINT FM C - SK LAMA B
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
08.05.2019, SK LAMA B - TJ Start Ostrava - Poruba C
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
12.05.2019, TC Kopřivnice - SK LAMA B
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
26.05.2019, SK LAMA B - TK Slavia Orlová C
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
09.06.2019, TK Zašová - SK LAMA B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-EXTRA LIGA -O putovní pohár prezidenta ČTS
16.06.2019, TK Na Dolině Trojanovice A - SK LAMA o.s.
0
1.
Oblastní soutěž skupina C
05.05.2019, TK TENNISPOINT FM C - SK LAMA B
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
08.05.2019, SK LAMA B - TJ Start Ostrava - Poruba C
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
12.05.2019, TC Kopřivnice - SK LAMA B
1
4.
Oblastní soutěž skupina C
26.05.2019, SK LAMA B - TK Slavia Orlová C
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
09.06.2019, TK Zašová - SK LAMA B
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8