Český tenisový svaz

Krýlová Adriana

Datum narození:
08.10.2000
Platnost reg. do:
08.03.2019
Klub:
TJ Kralupy o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Praha 2010 o.s.
710 (1)
532 (3)
 
 
2014
TK Praha 2010 o.s.
 
303 (6)
 
 
2015
TK Praha 2010 o.s.
 
 
527 (3)
 
2017
TK Praha 2010 o.s.
 
 
299 (6)
617 (4)
2018
TK Praha 2010 o.s.
 
 
390 (4)
794 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.06.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

30
 Jednotlivci celkem
30/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.06.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
08- III.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, Sokol Nové Strašecí - TJ Kralupy o.s.
3
2.
08- III.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sokol Buštěhrad B - TJ Kralupy o.s.
1
3.
08- III.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, F.H.TK Dobřichovice C - TJ Kralupy o.s.
0
4.
08- III.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TJ Kralupy o.s. - SPORT EDEN Beroun
1
5.
08- III.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TJ Kralupy o.s. - LTC Rudná C
1
6.
08- III.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TJ Kralupy o.s. - TJ Hvězda Kladno
0
7.
08- III.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, SK Nižbor - TJ Kralupy o.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
08- III.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, Sokol Nové Strašecí - TJ Kralupy o.s.
4
2.
08- III.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Sokol Buštěhrad B - TJ Kralupy o.s.
1
3.
08- III.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, F.H.TK Dobřichovice C - TJ Kralupy o.s.
0
4.
08- III.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, TJ Kralupy o.s. - SPORT EDEN Beroun
1
5.
08- III.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, TJ Kralupy o.s. - LTC Rudná C
1
6.
08- III.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TJ Kralupy o.s. - TJ Hvězda Kladno
0
7.
08- III.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, SK Nižbor - TJ Kralupy o.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
5.5.2018 NT 20.5.2018, 08- III.třída A
F.H.TK Dobřichovice C - TJ Kralupy o.s.
team - Krýlová Adriana scr.
získané body: 0 b.
team - Síkelová scr.
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24- II.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TJ Kralupy o.s. - Spartak Hořovice
1
2.
24- II.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, Tenisový klub Černošice - TJ Kralupy o.s.
1
3.
24- II.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TJ Kralupy o.s. - SK Talent 13 Rakovník
1
4.
24- II.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, TJ Kralupy o.s. - Sportclub Řevnice z.s. B
4
5.
24- II.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, TJ Kralupy o.s. - Baník Příbram
0
6.
24- II.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, SPORT EDEN Beroun - TJ Kralupy o.s.
1
7.
24- II.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, TC VITALITY Březnice - TJ Kralupy o.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24- II.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TJ Kralupy o.s. - Spartak Hořovice
1
2.
24- II.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, Tenisový klub Černošice - TJ Kralupy o.s.
0
3.
24- II.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TJ Kralupy o.s. - SK Talent 13 Rakovník
2
4.
24- II.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, TJ Kralupy o.s. - Sportclub Řevnice z.s. B
4
5.
24- II.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, TJ Kralupy o.s. - Baník Příbram
0
6.
24- II.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, SPORT EDEN Beroun - TJ Kralupy o.s.
1
7.
24- II.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, TC VITALITY Březnice - TJ Kralupy o.s.
3
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17