Český tenisový svaz

Hostování pro sezónu 2018

Jméno hráčeDatum narozeníMat. klubDo klubuVěková kategorieDatum realizace hostování
Povolný Dalibor 14.09.2006 TC Austerlitz TK Vyškov mladší žactvo 13.03.2018
Abbasov Teymur 10.05.2005 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. starší žactvo 09.03.2018
Abrahámová Angelika 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Ústí n.Labem dospělí 19.04.2018
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava TK Čáslav starší žactvo 21.03.2018
Adamčík Marek 09.09.1971 Tenisový klub Černošice Tenis Club Mokropsy dospělí 08.03.2018
Adamec Jan 31.08.1999 TK Drnovice TK Blansko dospělí 13.03.2018
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dorost 15.03.2018
Albrechtová Natálie 25.01.2006 WILSON Tenis Centrum TJ Radlice mladší žactvo 06.03.2018
Alinčová Kamila 17.08.1996 TK Louny Tenisová akademie Březno u Loun dospělí 13.03.2018
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Podolí Praha starší žactvo 07.03.2018
Amelyanenka Katsiaryna 04.07.2007 TJ Spoje Praha TK Horní Měcholupy starší žactvo 15.03.2018
Andělová Šárka 13.04.1971 Spartak Průhonice Baník Praha dospělí 12.03.2018
Andres Erik 19.05.1997 TK Neridé TK Benešov dospělí 15.03.2018
ANTL Václav 26.02.2007 Tenis Cibulka TK Horní Měcholupy mladší žactvo 20.04.2018
Antoš Ondřej 12.01.2004 TJ Slavoj Velké Pavlovice Slovácký TK Břeclav starší žactvo 09.03.2018
Antoš Petr 19.04.1975 TK Velké Bílovice TJ Slavoj Velké Pavlovice dospělí 09.03.2018
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha TJ Radlice dorost 15.03.2018
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava TK Slavia Orlová dorost 06.03.2018
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava TK Slavia Orlová starší žactvo 06.03.2018
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s. Sport club Na Zámečku dospělí 12.03.2018
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s. SK Tenis Tišnov dorost 09.03.2018
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 13.03.2018
Audy Norbert 12.03.1974 TO Slavoj Davle Sokol V.Popovice dospělí 15.03.2018
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dospělí 14.03.2018
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň Sokol Nepomuk dorost 13.03.2018
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 09.03.2018
Babka Martin 04.11.2004 I.NTC Olomouc Tenisový klub Šternberk, z.s. starší žactvo 02.03.2018
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor SKT Planá n.Luž. dospělí 12.03.2018
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor SKT Planá n.Luž. dorost 12.03.2018
Bajer Matyáš 21.01.2005 TK Tenisek Buštěhrad LTC Slovan Kladno starší žactvo 21.03.2018
Bajerová Michaela 05.08.1992 SK Aritma Praha T.J. Sokol Sedlčany dospělí 07.03.2018
Balajka Milan 07.06.1998 Jiskra Otrokovice TJ Sokol Vizovice dospělí 12.03.2018
Balážik Adam 09.09.1996 TO SK Žamberk LTC Nový Bydžov dospělí 09.03.2018
Bálek Kryštof 10.06.1998 TK SC OSTRAVA Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 13.03.2018
Balog Lukáš 07.09.2008 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy mladší žactvo 05.03.2018
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové mladší žactvo 22.03.2018
Balšínková Elena 06.04.2004 TO Odry TO TJ Nový Jičín starší žactvo 14.03.2018
Balun Jiří 04.09.1998 TC Brno. Slovan Hodonín dospělí 15.03.2018
Balun Jonáš 18.01.1996 LTC Hodonín Slovan Hodonín dospělí 15.03.2018
Bánhidai Sandra 21.12.2003 SK HAMR, z.s. CPM Tenis Praha dospělí 20.03.2018
Baný Michael Otakar 06.06.2002 ŽLTC Brno Start Brno dorost 06.03.2018
Barčáková Adéla 10.05.2005 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 13.03.2018
Barčáková Karolína 15.10.1998 TK Kadaň TK Žatec dospělí 14.03.2018
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava TK Havířov dorost 06.03.2018
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava TK Havířov starší žactvo 06.03.2018
Baroch Václav 03.01.2003 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad dospělí 08.03.2018
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice LTC Rudná dorost 09.03.2018
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice LTC Rudná dospělí 09.03.2018
Barrow Timothy 18.09.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. starší žactvo 13.03.2018
Barrow Timothy 18.09.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. dorost 13.03.2018
Bárta Jan 07.08.2005 TO TJ Nový Jičín TK Opava dorost 12.03.2018
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice Sport club Na Zámečku dospělí 13.03.2018
Barták Matěj 14.06.2003 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín dorost 05.03.2018
Bartek David 07.11.2008 TK TJ Ostrava TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 22.03.2018
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov TCV Strání dospělí 07.03.2018
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC Kopřivnice dospělí 07.03.2018
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 12.03.2018
Bartoněk Ivo 22.09.1975 Spartak Rožmitál TK Týnec nad Sázavou dospělí 12.03.2018
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno. Mosilana Brno dospělí 12.03.2018
Bartoňová Adéla 10.08.2007 TREND SPORT, z.s. TK Gymnázium Uničov mladší žactvo 14.03.2018
Bartoš Adam 06.12.1994 VSK VŠB-TU Ostrava Sokol Bohumín dospělí 23.04.2018
Bartošová Anežka 14.03.1999 TJ Spoje Praha TK Oáza Říčany dospělí 08.03.2018
Bartošová Barbora 28.03.2008 Tenis club Úvaly TJ Sokol Praha 9-Běchovice mladší žactvo 23.04.2018
Bartošová Hana 30.12.2002 TK Radošovice TJ Sokol Strančice dorost 13.03.2018
Bartošová Hana 30.12.2002 TK Radošovice TJ Sokol Strančice dospělí 23.04.2018
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 08.03.2018
Baštová Julie 25.05.2003 SPORT EDEN Beroun LTC Beroun, z.s. dorost 13.03.2018
Batlička Michal 16.07.1999 Clasic Tenis Club o.s. TK Turnov dospělí 06.03.2018
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dospělí 13.03.2018
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dorost 13.03.2018
Bazgierová Aneta 23.06.2000 Městský tenisový klub Karviná TC Třinec dorost 06.03.2018
Bečička Robin 21.10.1994 TO SK Žamberk U.S.SPA TC Dolní Dobrouč dospělí 08.03.2018
Bečičková Laura 25.08.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s. Rožnovský tenisový klub babytenis 08.03.2018
Bednarzová Barbora 22.12.1993 Slavia VŠST Liberec TK ZVVZ Milevsko dospělí 08.03.2018
Bednář Karel 31.10.1973 LTC Velen Boskovice Sokol Rudice dospělí 29.03.2018
Bednář Vojtěch 22.02.2006 TC-MJ TENIS Líšeň TC Brno. starší žactvo 09.03.2018
Bednář Vojtěch 22.02.2006 TC-MJ TENIS Líšeň TC Brno. mladší žactvo 09.03.2018
Bednářová Leona 10.12.2008 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 mladší žactvo 27.03.2018
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TK Neridé TK Olymp Praha dorost 09.03.2018
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TK Neridé TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2018
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s. TJ LTC Poděbrady dospělí 07.03.2018
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dorost 27.03.2018
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín starší žactvo 06.03.2018
Bělohoubková Anna 14.03.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž mladší žactvo 09.03.2018
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod starší žactvo 06.03.2018
Bémová Alena 03.03.2005 TK Semily TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 09.03.2018
Bena Libor 03.01.1986 TJ Baník Hrušov Sokol Petrovice dospělí 07.03.2018
Bencová Veronika 30.07.1998 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 19.03.2018
Benda Marek 24.03.1998 Tenis Cibulka Lokomotiva Beroun dospělí 13.03.2018
Bendel Matyáš 08.06.2000 TJ Sokol Ústí n.L. Severočeská tenisová o.s. dorost 15.03.2018
Benedikt Šimon 11.11.2004 LTC Zbraslav Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 09.03.2018
Benedikt Šimon 11.11.2004 LTC Zbraslav Sportclub Řevnice, z.s. dorost 09.03.2018
Benedikt Tobiáš 30.07.2006 LTC Zbraslav Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 12.03.2018
Benedikt Tobiáš 30.07.2006 LTC Zbraslav Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 12.03.2018
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé TJ Sokol Vysočany dorost 13.03.2018
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé TC Přelouč dospělí 15.03.2018
Beneš Michal 07.03.2003 SK OAZA Praha TC Pankrác dospělí 13.03.2018
Beneš Tomáš 09.07.2001 TK Hrušov TJ Sokol Vysočany dospělí 13.03.2018
Beneš Tomáš 09.07.2001 TK Hrušov TJ Sokol Vysočany dorost 13.03.2018
Benešová Laura 01.08.2001 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 14.03.2018
Benešová Tereza 25.05.2005 TK Slavia Plzeň TK Dýšina dorost 06.03.2018
Benešová Tereza 25.05.2005 TK Slavia Plzeň SK Tenis Mýto, o.s. starší žactvo 21.03.2018
Benešová Valentýna 05.07.2009 SK TALENT 13 - spolek Open Tennis Club babytenis 02.03.2018
Bennett Róza 18.06.2002 Tenis DLI Kladno TK Stochov dorost 06.03.2018
Benno Matyáš 05.05.2006 TK Česká Kamenice TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. mladší žactvo 08.03.2018
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 15.03.2018
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dospělí 22.03.2018
Beran Michal 20.05.2008 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín starší žactvo 06.03.2018
Beránková Adriana 04.05.2004 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 dorost 08.03.2018
Beránková Adriana 04.05.2004 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 dospělí 08.03.2018
Beránková Bára 27.03.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 09.03.2018
Beránková Julie 06.11.2001 Sokol Plzeň Doudlevce TK Škoda Plzeň z.s. dorost 23.03.2018
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha LTC Pardubice mladší žactvo 05.03.2018
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha LTC Pardubice starší žactvo 05.03.2018
Beranová Kristýna 16.10.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice dorost 05.03.2018
Beranová Kristýna 16.10.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice starší žactvo 05.03.2018
Beranová Veronika 01.09.2003 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dospělí 15.03.2018
Berenreiterová Lucie 13.02.2009 TJ Sokol Vysočany TK Praga-Vysočany babytenis 08.03.2018
Bernas Daniel 11.11.2004 TK Olymp Praha SK OAZA Praha dorost 08.03.2018
Bernat Lukáš 11.12.2003 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad dorost 21.03.2018
Bernáthová Adéla 01.11.2006 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha mladší žactvo 19.03.2018
Bernatova Magdalena 24.09.2003 Tenis DLI Kladno TO Staré Splavy dospělí 21.03.2018
Bezděková Nicol 13.04.2008 Lokomotiva Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 19.03.2018
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TC Chrudim z.s. dorost 09.03.2018
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TO TJ Svitavy starší žactvo 05.03.2018
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč TO TJ Tesla Pardubice dorost 08.03.2018
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 09.03.2018
Bezdíčková Šárka 08.08.1997 TK Ústí n. Orlicí TO TJ Svitavy dospělí 05.03.2018
Bezemek Petr 18.03.1997 TK Neridé TK Březnice dospělí 08.03.2018
Biben Ivan 03.05.2005 TK Jirkov TK Chomutov starší žactvo 16.03.2018
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha TK Oáza Říčany dospělí 13.03.2018
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha LTC Modřany 2005 dorost 09.03.2018
BIDZILIA Barbora 04.01.2009 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek TK Čelákovice babytenis 12.03.2018
Bielik Lukáš 03.09.2001 Beskydský tenisový klub TK Radegast dospělí 08.03.2018
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 14.03.2018
Bílek Adam 21.02.2002 SK Meteor Praha TK Roudnice n.L. dorost 05.03.2018
Bílek David 30.05.2003 SK Týniště nad Orlicí LTC Vysoké Mýto dorost 06.03.2018
Bílková Jana 13.03.1994 TK Mnichovo Hradiště TK Mnichovo Hradiště dospělí 14.03.2018
Bínová Eliška 13.01.2008 Lokomotiva Beroun SK Tenis Kladno mladší žactvo 07.03.2018
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dospělí 07.03.2018
Bláhová Ema 04.11.2007 TCM Praha TC VŠ Praha mladší žactvo 05.03.2018
Bláhová Ema 04.11.2007 TCM Praha TC VŠ Praha starší žactvo 05.03.2018
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod TK Čelákovice starší žactvo 08.03.2018
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod TŠ Hostivař mladší žactvo 07.03.2018
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod TK Čelákovice mladší žactvo 07.03.2018
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod TK Čelákovice starší žactvo 07.03.2018
Blaščík Matyáš Dominik 26.09.2013 Lokomotiva Plzeň Dioss Nýřany minitenis 14.03.2018
Blaščík Tobiáš Samuel 27.05.2012 Lokomotiva Plzeň Dioss Nýřany minitenis 14.03.2018
Blažek Jan 13.09.2008 Open Tennis Club TK Lány mladší žactvo 07.03.2018
Blažek Jan 04.03.1994 TC Dvůr Králové, z.s. TK Kvasiny dospělí 12.03.2018
Blažek Rostislav 20.12.1970 LTC Jaroměř TK Kvasiny dospělí 14.03.2018
Blažková Barbora 10.06.2011 Tenisový klub Benátky nad Jizerou Lokomotiva Zdice minitenis 08.03.2018
Blažková Elen 19.04.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav starší žactvo 19.03.2018
Blažková Jovana 08.05.2002 Slovan Hodonín TK Velké Bílovice dospělí 07.03.2018
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha Tenis Dobříš mladší žactvo 15.03.2018
Blechová Tereza 25.01.2007 TJ Slavia Radonice TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 21.03.2018
Blümelová Jana 24.05.1978 TK Frýdlant v Čechách TO Staré Splavy dospělí 14.03.2018
Blumensteinová Jana 11.11.1988 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 14.03.2018
Bodlák Dominik 14.06.2008 TK Zlín TK 2000 Luhačovice starší žactvo 07.03.2018
Bodor Michael Alfred 19.03.2005 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno starší žactvo 12.04.2018
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany TŠ Hostivař starší žactvo 15.03.2018
Bohušík Albert 16.10.2006 TK Radegast Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 09.03.2018
Bohušík Albert 16.10.2006 TK Radegast Rožnovský tenisový klub starší žactvo 09.03.2018
Bojkanič Vasil 27.07.1997 TŠ Pohořelec Tenis Cibulka dospělí 19.03.2018
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2018
Bolf David 21.11.1974 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TO Rotas Rotava dospělí 06.03.2018
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná Slavoj Český Těšín starší žactvo 12.03.2018
Bonnerová Anna 14.06.2008 Tenis club Úvaly TJ Sokol Praha 9-Běchovice mladší žactvo 19.04.2018
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 13.03.2018
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 13.03.2018
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 06.03.2018
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Pernštýn 1897 Pardubice starší žactvo 06.03.2018
Brada Matěj 28.03.2001 Slovácký TK Břeclav TC BORS CLUB-STK Břeclav dorost 16.03.2018
Bradáč Matěj 20.04.2004 Sokol Smíchov I. TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 13.03.2018
Braunová Alžběta 04.04.2003 TJ Sokol Vysočany TJ TK Březiněves dospělí 14.03.2018
Brázda Albert 19.12.2006 TJ Sokol Uherský Brod TK Zlín mladší žactvo 16.03.2018
Brázdová Eliška 29.11.2002 TK Konstruktiva, z.s. Tempo Praha dorost 12.03.2018
Bražina Michael 12.03.2004 TK Neridé TK Písnice dorost 12.03.2018
Brejšková Jana 23.09.2000 SK Kometa Praha TJ Radlice dorost 12.03.2018
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 08.03.2018
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dorost 08.03.2018
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TCG Karlovy Vary starší žactvo 15.03.2018
Brňák Radek 03.04.1970 LTC Svoboda Praha TJ Břevnov dospělí 12.03.2018
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka LTC Svoboda Praha dorost 13.03.2018
Brož Daniel 27.03.2000 TC Jičín TK Lomnice n.Pop. dospělí 09.03.2018
Brož Dominik 23.03.2001 TJ Baník Ostrava OKD TJ MSV Studénka, z.s. dospělí 26.03.2018
Brož Petr 15.06.2003 TK Škoda Plzeň z.s. Tenisový klub Rokycany dospělí 08.03.2018
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club LTC Rakovník starší žactvo 08.03.2018
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 07.03.2018
Brožová Eva 19.07.1987 TO BREAK Statenice LTC Svoboda Praha dospělí 09.03.2018
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 09.03.2018
Brückner Lukáš 25.02.2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod HTK Třebíč dorost 12.03.2018
Brunclík Michal 05.12.1983 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Mnichovo Hradiště dospělí 12.03.2018
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 13.03.2018
Brunclíková Kateřina 27.09.2006 TK Turnov TK Lomnice n.Pop. mladší žactvo 09.03.2018
Brunclíková Kateřina 27.09.2006 TK Turnov TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 09.03.2018
Brusenbauch Karel 03.06.1971 TJ Nové Město na Moravě SK Tenis Tišnov dospělí 09.03.2018
Brychta Tomáš 02.07.2007 TK Dolní Dunajovice,spolek TC BORS CLUB-STK Břeclav mladší žactvo 06.03.2018
Brychta Tomáš 02.07.2007 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. starší žactvo 06.03.2018
Březíková Anna 07.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska mladší žactvo 16.03.2018
Březina Jakub 20.06.2001 TK Ruzyně Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 06.03.2018
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty Tenis Dobříš starší žactvo 15.03.2018
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty SK HAMR, z.s. mladší žactvo 08.03.2018
Bsteh Matthias 28.06.2003 TKB Hrušovany z.s. TC-MJ TENIS Líšeň dorost 16.04.2018
Bubik Jan 12.02.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec starší žactvo 09.03.2018
Buček Jan 09.05.2000 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín dospělí 22.03.2018
Buček Jan 09.05.2000 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dorost 09.03.2018
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec TK Pelhřimov dorost 06.03.2018
Budina Martin 21.01.2005 TK Mohelnice, z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dorost 07.03.2018
Budina Martin 21.01.2005 TK Mohelnice, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 08.03.2018
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO TJ Svitavy dospělí 08.03.2018
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2018
Bujok Jan 28.07.1999 TC Třinec Městský tenisový klub Karviná dospělí 22.03.2018
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno SK Jundrov Brno dorost 07.03.2018
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 07.03.2018
Burda Oliver Petr 24.12.2006 TK Sparta Praha TENIS Klánovice starší žactvo 13.03.2018
Burda Oliver Petr 24.12.2006 TK Sparta Praha SK Meteor Praha mladší žactvo 13.03.2018
Burešová Karolína 15.09.2008 SK Aritma Praha TJ Tatran Střešovice mladší žactvo 14.03.2018
Burešová Liliana 25.06.2011 LTC Litvínov TK Kadaň babytenis 08.03.2018
Burget Ctirad 27.02.1971 Sokol Velké Opatovice Sokol Rudice dospělí 16.03.2018
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Mladá Boleslav o.s. mladší žactvo 08.03.2018
Burian Marek 06.10.2007 TREND SPORT, z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. mladší žactvo 06.03.2018
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 06.03.2018
Buriánová Anna 17.02.2005 SK OAZA Praha TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 16.03.2018
Bursa Matyáš 24.07.1998 TK Neridé TK Horní Měcholupy dospělí 16.03.2018
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany Tenis Libochovice dospělí 12.03.2018
Bušková Michaela 16.09.1997 Sportclub Řevnice, z.s. Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 07.03.2018
Bušta Adam 11.06.2002 TK Kruh Spartak Vrchlabí dorost 12.03.2018
Bužek Václav 02.05.2002 TK Slavia Plzeň TK Bohutín, z.s. dospělí 08.03.2018
Bužková Radka 02.03.2000 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 08.03.2018
Bydžovská Adéla 01.02.1993 LTK Liberec Start Liberec dospělí 13.03.2018
Byrtusová Klára 07.02.2005 TJ TK Neratovice Sokol Libiš dorost 06.03.2018
Caisová Helena 27.01.1998 TJ Sokol Vysočany SK Meteor Praha dospělí 27.04.2018
Cajthamlová Barbora 16.07.2000 Sportovní klub Žižkov Praha Tenis Cibulka dorost 20.03.2018
Cakl Tomáš 25.04.1981 LTK Liberec TK SB Světlá n.Sáz. dospělí 09.03.2018
Cerhák Matěj 12.10.2001 Beskydský tenisový klub TK Radegast dospělí 06.03.2018
Cevik Mert 24.02.2004 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dorost 28.03.2018
Ciferský Filip 12.07.2010 TK Havířov TK Talent Bohumín babytenis 16.03.2018
Cikán Jaroslav 29.11.1983 TC VITALITY Březnice TK Bohutín, z.s. dospělí 13.03.2018
Cikl Martin 24.10.1997 ŽLTC Brno TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2018
Cincibuchová Magdaléna 18.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety starší žactvo 14.03.2018
Cinková Natálie 24.09.2005 SK LAMA o.s. TK Havířov starší žactvo 06.03.2018
Cita Vojtěch 02.02.2006 TK Unex Uničov Tenisový klub Šternberk, z.s. starší žactvo 09.03.2018
Cmarová Lucie 12.10.2000 TK Slavia Plzeň Slavoj Stod dospělí 12.03.2018
Crha Jiří 15.05.2008 TO TJ Svitavy TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. mladší žactvo 23.03.2018
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2018
Cvačka Matyáš 15.01.2005 TJ Sokol Liboc SK Meteor Praha dorost 13.03.2018
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dospělí 29.03.2018
Czudek Michael 13.10.2003 Beskydský tenisový klub TK Radegast dospělí 06.03.2018
Czudek Michael 13.10.2003 Beskydský tenisový klub Rožnovský tenisový klub dorost 06.03.2018
Čabala Sebastian 31.05.2007 Energetik Chvaletice Slavoj Žiželice mladší žactvo 16.03.2018
Čabanovová Terezie 03.07.2007 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. mladší žactvo 07.03.2018
Čada Pavel 23.07.1976 TK Zliv SKP České Budějovice dospělí 08.03.2018
Čachotská Helena 04.10.2008 TK Třebíč HTK Třebíč mladší žactvo 14.03.2018
Čajka Václav 09.09.2000 TK Havířov Tenisový klub Tenet dorost 16.03.2018
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 06.03.2018
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 05.03.2018
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 05.03.2018
Čapek Jakub 26.04.1972 Sparta Kutná Hora LTC Starý Kolín dospělí 15.03.2018
Čapek Jakub 07.05.2000 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Zdice dospělí 16.03.2018
Čapka Jakub 14.06.2003 Sokol Letovice LTC Velen Boskovice dorost 12.03.2018
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dorost 09.03.2018
Čech Jan 01.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 06.03.2018
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov SK Véska starší žactvo 16.03.2018
Čech Michal 14.09.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Nové Město n. Metují dorost 20.03.2018
Čech Miroslav 01.08.1983 TJ Sokol Mělník-Pšovka Sokol Libiš dospělí 15.03.2018
Čech Vilém 22.10.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. SK Véska dorost 06.03.2018
Čechová Karolína 15.01.1992 Severočeská tenisová o.s. Tenis Cibulka dospělí 07.03.2018
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 13.03.2018
Čermák Petr 07.03.1984 TK Škoda Plzeň z.s. SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 17.04.2018
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 12.03.2018
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha LTC Svoboda Praha dospělí 15.03.2018
Černíková Nikola 16.07.1990 TK Lipník n.B. TK Gymnázium Uničov dospělí 15.03.2018
Černohlávková Vendula 21.08.1985 Top Tennis Academy TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 05.03.2018
Černoch Brian Michael 09.09.1999 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2018
Černoch Jakub 07.06.1998 ŽLTC Brno TC-MJ TENIS Líšeň dospělí 15.03.2018
Černovický Jakub 20.12.2008 I.ČLTK Praha LTC Houštka starší žactvo 14.03.2018
Černý Jakub 27.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dorost 07.03.2018
Černý Tobiáš 03.02.2011 Lokomotiva Plzeň Dioss Nýřany minitenis 16.03.2018
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s. LTC Panorama Teplice mladší žactvo 23.04.2018
Červenka Roman 10.12.1985 TK Oáza Říčany TK Oáza Říčany dospělí 07.03.2018
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005 TK Sport Kolovraty starší žactvo 07.03.2018
Čipera Lukáš 19.04.2002 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dorost 09.03.2018
Čížek Adam 10.12.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav LTC Hodonín dorost 07.03.2018
Čížek Adam 10.12.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav Sokol Lanžhot starší žactvo 12.03.2018
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dorost 15.03.2018
Čížek Robert 23.09.1997 TK Olymp Praha LTC Modřany 2005 dospělí 09.03.2018
Čížková Natali 18.09.2007 TO SK Mělník Tenis Brandýs n.L. mladší žactvo 08.03.2018
Čížková Natali 18.09.2007 TO SK Mělník Tenis Brandýs n.L. starší žactvo 12.03.2018
Čížková Šárka 03.01.1996 TK Neridé TJ Sokol Dobřichovice dospělí 07.03.2018
Čižmářová Denisa 24.07.2000 TJ Sokol Vizovice TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 08.03.2018
Čižmářová Denisa 24.07.2000 TJ Sokol Vizovice TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 08.03.2018
Čmelík Jan 14.02.2001 DTK Skuteč TK Holice dorost 09.03.2018
Čoupek Alex 06.12.2006 ŽLTC Brno TK TILIA Brno starší žactvo 05.03.2018
Čtverák František 13.05.1973 TC Veverská Bítýška z.s. Sokol Chudčice dospělí 13.03.2018
Čumpelíková Karolína 28.08.2005 Sokol Říčany 1. Vestecká sportovní o.s. starší žactvo 29.03.2018
Čurda Tomáš 26.09.2007 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. mladší žactvo 06.03.2018
Čurlej Michal 20.09.2004 TK Radegast Beskydský tenisový klub dorost 09.03.2018
Čuřín Adam 03.04.1976 Tenis klub FÉNIX Nedvězí Spartak Vlašim dospělí 06.04.2018
Danielová Šárka 28.08.1989 SKT Planá n.Luž. Jiskra Bechyně dospělí 06.03.2018
Danišová Natálie 11.12.2004 SKP České Budějovice SK ČEMBY SPORT dorost 13.03.2018
Darmovzal Dominik 06.06.1997 TK SC OSTRAVA Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 13.03.2018
David Jan 22.02.2006 TK Ústí n.Labem TJ Sokol Budyně n.Ohř. mladší žactvo 07.03.2018
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Milo Olomouc dorost 08.03.2018
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Gymnázium Uničov dospělí 09.03.2018
Děd Pavel 02.10.1978 LTC Modřany 2005 TK Start Praha-Topolka dospělí 13.03.2018
Deliano Lucas Dominik 06.01.2004 TK Slavia Plzeň TK Slavia Plzeň starší žactvo 15.03.2018
Deliano Lucas Dominik 06.01.2004 TK Slavia Plzeň TK Slavia Plzeň dorost 26.03.2018
Deml Jakub 26.06.2005 TK Start Praha-Topolka Tenisový klub Mníšek starší žactvo 08.03.2018
Derkova Sabina 31.08.2004 TJ Spoje Praha TK Ruzyně Praha dorost 15.03.2018
Desteová Lucrezia 19.02.2007 TJ Slavia Radonice TK Sokol Horní Počernice,p.s. mladší žactvo 15.03.2018
Detiuc Anastasia 14.12.1998 I.ČLTK Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 19.04.2018
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. babytenis 09.03.2018
Dlouhý Lukáš 09.04.1983 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 12.04.2018
Dluhoš Martin 14.05.1988 VŠSK MFF Praha VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 08.03.2018
Dobeš Ondřej 18.09.2005 LTC České Budějovice,z.s. SK ČEMBY SPORT dorost 15.03.2018
Dobeš Ondřej 27.06.2000 TO Slavoj Davle 1.TK Pacov dospělí 12.03.2018
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 mladší žactvo 08.03.2018
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 starší žactvo 08.03.2018
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 07.03.2018
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dorost 07.03.2018
Dohnalová Simona 18.10.2006 JUNIOR CENTRUM Krnov TK Krnov mladší žactvo 09.03.2018
Dohnalová Simona 18.10.2006 JUNIOR CENTRUM Krnov TK Krnov starší žactvo 09.03.2018
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 09.03.2018
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha starší žactvo 09.03.2018
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno Tatran Starý Lískovec starší žactvo 13.03.2018
Doležalová Alžběta 03.03.2001 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Spartak Vrchlabí dorost 06.03.2018
Doležalová Barbora 28.03.1991 TC Týn nad Vltavou TK Zliv dospělí 15.03.2018
Doležalová Michaela 28.09.1979 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 13.03.2018
Doležel Jiří 13.01.1995 TTK ESOX SK Slatina dospělí 08.03.2018
Dorda Lukáš 24.09.2001 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dorost 23.03.2018
Dorociaková Adéla 28.06.2003 TJ Kralupy o.s. DTJ Jinonice dospělí 14.03.2018
DOROT Ondřej 07.04.2004 TO Slavoj Tachov TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dorost 19.04.2018
Dostál Marek 10.09.1973 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 05.03.2018
Dostál Marek 14.12.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. mladší žactvo 22.03.2018
Dostálek Jiří 17.12.2003 TJ Radlice LTC Svoboda Praha dorost 15.03.2018
Dostálková Johana 10.08.1995 TK Uherské Hradiště TJ Sokol Bílovice n.Svit. dospělí 08.03.2018
Dostálová Alexandra 20.04.2005 TJ Kraví Hora Brno TJ Brno-Komín starší žactvo 12.03.2018
Dostálová Ema 11.08.2005 TO Odry TK Bílovec starší žactvo 23.03.2018
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. starší žactvo 07.03.2018
Dostálová Markéta 23.01.2001 TJ Kyje Praha 14 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 15.03.2018
Dostálová Markéta 10.09.2003 TENIS Klánovice Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 06.03.2018
Dostálová Natálie 30.05.2005 SK Tenis Kladno LTC Slovan Kladno starší žactvo 12.03.2018
Dostálová Natálie 30.05.2005 SK Tenis Kladno LTC Rudná dorost 12.03.2018
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 14.03.2018
Drábík Martin 18.11.1977 Sokol Chudčice TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 16.03.2018
Drábková Aneta 09.10.2004 Tempo Praha Tenis Brandýs n.L. starší žactvo 06.03.2018
Drábková Aneta 09.10.2004 Tempo Praha Tenis Brandýs n.L. dorost 06.03.2018
Drabová Adéla 31.07.2003 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Opava dospělí 08.03.2018
Drabová Adéla 31.07.2003 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Opava dorost 08.03.2018
Drahoš Jan 16.09.2004 Tělocvičná jednota Sokol Osek SK Tenis Duchcov starší žactvo 09.03.2018
Dressler Vojtěch 19.10.1999 Sokol Říčany TJ Sokol Strančice dospělí 14.03.2018
Drlík Štěpán 14.10.2009 TJ Sokol Vysočany TK Praga-Vysočany babytenis 13.03.2018
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves LTC Modřany 2005 mladší žactvo 09.03.2018
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves WILSON Tenis Centrum starší žactvo 12.03.2018
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves TJ Solidarita Praha 10 dorost 12.03.2018
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 15.03.2018
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dospělí 14.03.2018
Dubová Barbora 10.01.2005 TK Gymnázium Uničov TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 02.03.2018
Dubová Magdalena 21.08.2001 TK Slavia Plzeň LTC Domažlice dospělí 09.03.2018
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy I.ČLTK Praha mladší žactvo 15.03.2018
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha dorost 27.03.2018
Duda Filip 30.09.1998 TK Sparta Praha TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 12.03.2018
Dufek Ondřej 09.03.1998 HTK Třebíč STK Okříšky dospělí 13.03.2018
Dufek Pavel 15.04.2008 TK Písek TK Ostrovec starší žactvo 12.03.2018
Dufek Václav 17.06.1992 TK Horní Měcholupy Tenis Banka Praha dospělí 13.03.2018
Duffek Ondřej 27.12.1989 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TENIS Klánovice dospělí 16.03.2018
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko TK Choceň dorost 08.03.2018
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko TK Choceň starší žactvo 08.03.2018
Ducháč Adam 07.03.2008 TK Česká Skalice TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 20.03.2018
Duchoslav Josef 15.11.1994 TTK ESOX Sokol Husovice dospělí 16.04.2018
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha Lokomotiva Beroun starší žactvo 09.03.2018
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 dorost 08.03.2018
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 09.03.2018
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 09.03.2018
Dušák Matěj 16.06.2009 Tenis Brandýs n.L. LTC Houštka babytenis 09.04.2018
Dušátko Jiří 13.08.1973 Start Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 13.03.2018
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice Tenis Cibulka dorost 27.03.2018
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 12.03.2018
Dušek Zdeněk 25.01.1983 Kelly Tennis Academy TK Oáza Říčany dospělí 07.03.2018
Dušková Adéla 09.03.2004 Severočeská tenisová o.s. SK Štětí dorost 06.03.2018
Dušková Adéla 09.03.2004 Severočeská tenisová o.s. Slavia VŠST Liberec dospělí 06.03.2018
Dušková Hana 21.05.1999 TJ Slovan Broumov TK Kvasiny dospělí 10.04.2018
Dvořáček David 02.10.2011 ŽLTC Brno TK AGROFERT Prostějov minitenis 07.03.2018
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s. SK Meteor Praha mladší žactvo 06.03.2018
Dvořák Jonáš 09.05.2011 Slavoj Český Brod Tenis club Úvaly minitenis 12.03.2018
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s. Tenis Brandýs n.L. dorost 07.03.2018
Dvořák Vojtěch 15.08.2003 TK PTA Kolín LTC Kolín dorost 12.04.2018
Dvořáková Daniela 12.03.2003 Junior TC Praha LTC Svoboda Praha dorost 15.03.2018
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 06.03.2018
Dvořáková Nikola 20.04.2008 TK Písek TK Ostrovec starší žactvo 20.03.2018
Dvořáková Simona 29.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK Tenisový klub Eden starší žactvo 05.03.2018
Dvořáková Tereza 17.04.2005 TC Brno. TK Vyškov dorost 13.03.2018
Dvořáková Valentina 15.05.2004 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 14.03.2018
Dvořáková Valentina 15.05.2004 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 14.03.2018
Dvořáková Veronika 06.06.1989 HTK Třebíč STK Okříšky dospělí 13.03.2018
Dyba Jan 24.05.2002 TK Neridé TJ Sokol Vysočany dorost 09.04.2018
Elexová Chantal 10.10.1995 TK Louny TK Louny dospělí 13.03.2018
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 14.03.2018
Encinas Michelle Diane 23.12.2002 CPM Tenis Praha TJ Sokol Strančice dorost 12.03.2018
Endršt Kryštof 22.07.2006 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice starší žactvo 13.03.2018
Ercolino Sofie Marie 18.08.2005 RS SPORTCENTRUM Tenis Lekce club Praha starší žactvo 23.03.2018
Eršil David 13.08.2004 I.ČLTK Praha TK Březnice dorost 15.03.2018
Eršil David 13.08.2004 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 08.03.2018
Evanžin Martin 18.05.2006 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín starší žactvo 13.03.2018
Exnerová Ella 17.09.2008 TENIS Klánovice TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. mladší žactvo 12.03.2018
Fabiánová Petra 08.04.1988 TK FZŠ Trávníčkova VŠSK MFF Praha dospělí 07.03.2018
Fafl Martin 07.04.1984 SK Aritma Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 13.03.2018
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé Lokomotiva Zdice starší žactvo 23.04.2018
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé Lokomotiva Zdice mladší žactvo 15.03.2018
Faltová Olga 23.03.1975 TO TJ Slovan Varnsdorf LTK Liberec dospělí 06.03.2018
Faltysová Nela 10.12.2008 TK Sparta Praha TJ Radlice mladší žactvo 16.03.2018
Fanta Tadeáš 24.03.2008 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy starší žactvo 05.03.2018
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé TO SK Mělník dospělí 14.03.2018
Farkaš Filip 25.06.2003 TC Realsport Nymburk o.s. TK Lysá n.L. dospělí 06.03.2018
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 15.03.2018
Fedor Jakub 15.03.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. TK AGROFERT Prostějov babytenis 06.03.2018
Fejka Štěpán 13.07.2011 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. babytenis 06.03.2018
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí TO TJ Nový Jičín mladší žactvo 14.03.2018
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí TO TJ Nový Jičín starší žactvo 14.03.2018
Fenyk Martin 10.12.2002 BLTC Brno Start Brno dorost 06.03.2018
Ferfecká Valentina 10.07.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 13.03.2018
Fiala Karel 23.01.1982 Lokomotiva Praha TK Horní Měcholupy dospělí 07.03.2018
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 06.03.2018
Fiala Milan 24.05.1972 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb dospělí 13.03.2018
Fialová Nikola 24.06.2000 Mladý tenista, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 27.03.2018
Fialová Nikola 24.06.2000 Mladý tenista, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 27.03.2018
Fialová Sára 31.01.2004 Mladý tenista, z.s. Beskydský tenisový klub starší žactvo 26.03.2018
Fialová Sára 31.01.2004 Mladý tenista, z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 27.03.2018
Ficová Markéta 12.11.2004 Tenis Dobříš Spartak Hořovice starší žactvo 13.03.2018
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 13.03.2018
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha Tenisový klub SPORT,o.s. dospělí 13.03.2018
Fiedler Matěj 22.11.2006 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. LTC České Budějovice,z.s. mladší žactvo 06.03.2018
Fiedler Pavel 25.12.2005 LTC Svoboda Praha TJ Radlice starší žactvo 16.03.2018
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 13.03.2018
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 06.03.2018
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dorost 09.03.2018
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 09.03.2018
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. dorost 05.04.2018
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 13.03.2018
Filípková Jiřina 14.07.2000 Tenis Dobříš Tenis Cibulka dospělí 16.03.2018
Filípková Lucie 25.12.2001 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Soběslav dorost 17.04.2018
Filipský Jakub 12.06.1995 TK Sparta Praha TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 06.03.2018
Filo Roman 14.03.1999 SKP Ostrava-DATO TK SC OSTRAVA dospělí 14.03.2018
Fížová Vendula 22.10.2001 Beskydský tenisový klub TK Radegast dospělí 08.03.2018
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s. TK Hlučín dorost 09.03.2018
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s. TK Hlučín dospělí 09.03.2018
Forejtek Jonáš 10.03.2001 TK Škoda Plzeň z.s. TK Sparta Praha dorost 15.03.2018
Formánek Filip 27.06.2007 TO TJ Nový Jičín TK Bílovec starší žactvo 23.03.2018
Fraenkl Jiří 23.03.1977 LTK Liberec Start Liberec dospělí 13.03.2018
Franc Jaroslav 15.01.1986 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 12.03.2018
Frankl Jan 31.12.1966 Tsport Votice o.s. Slavoj Čerčany dospělí 13.03.2018
Freeman Eva Savannah 25.06.2009 TJ Sokol Vysočany Sokol Čimice babytenis 14.03.2018
Fridrich Radim 08.09.2008 NTC Kyjov Tenisový klub Bzenec mladší žactvo 13.03.2018
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Radošovice Slavoj Český Brod starší žactvo 06.03.2018
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Radošovice LTC Modřany 2005 mladší žactvo 06.03.2018
Fröhlich Max 09.07.2007 TK Radošovice LTC Modřany 2005 mladší žactvo 06.03.2018
Fröhlich Max 09.07.2007 TK Radošovice Slavoj Český Brod starší žactvo 06.03.2018
Frojdová Jana 24.03.1986 TC VŠ Praha Lokomotiva Beroun dospělí 13.03.2018
Frolíková Veronika 14.03.2006 LTC Beroun, z.s. LTC Rudná mladší žactvo 07.03.2018
Frömel Karel 13.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 09.03.2018
Frömel Karel 13.01.2006 TK AGROFERT Prostějov SK Véska dorost 09.03.2018
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska dospělí 13.03.2018
Frömmel Tomáš 04.05.1989 SK OAZA Praha LTC Slovan Kladno dospělí 09.03.2018
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 14.03.2018
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 14.03.2018
Fukalová Barbora 24.12.2002 Rožnovský tenisový klub TK Radegast dospělí 06.03.2018
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub TK Slavia Orlová mladší žactvo 06.03.2018
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín babytenis 13.03.2018
Fuksová Adéla 07.04.2008 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. mladší žactvo 07.03.2018
Furtwängler Petra 28.11.1976 SK HAMR, z.s. TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 06.03.2018
Gáborík Trajan 16.06.2005 TK Sparta Praha TJ Sokol Hostivice dorost 10.04.2018
Gajdošová Liliana 19.01.2003 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. dospělí 09.03.2018
Gajdůšková Magdaléna 30.10.2003 TJ TK Neratovice Sokol Libiš dorost 14.03.2018
Galová Nikola 31.03.2005 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. starší žactvo 07.03.2018
Galová Simona 15.06.2008 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. mladší žactvo 07.03.2018
Gaňová Adriana 06.07.2002 VSK VŠB-TU Ostrava TK Havířov dorost 06.03.2018
Gašicová Kateřina 24.04.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dospělí 06.03.2018
Gašicová Kateřina 24.04.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dorost 06.03.2018
Geburová Jitka 21.01.1983 SK Štětí SK Štětí dospělí 23.03.2018
Gedeon Petr 06.04.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí SK Véska dospělí 13.03.2018
Gengel Marek 17.09.1995 RPM OÁZA Říčany SK HAMR, z.s. dospělí 08.03.2018
Gengelová Natálie 07.01.2005 LTC Rakovník SK TALENT 13 - spolek dorost 07.03.2018
Georgesova Hana 24.04.2007 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky mladší žactvo 24.04.2018
Gerišer David 25.02.2011 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy babytenis 02.03.2018
Ghoubrial Věra 17.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska dospělí 06.03.2018
Gibek Jan 09.01.2005 TK Neridé TJ Jiskra Zruč n.Sáz. starší žactvo 15.03.2018
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dorost 14.03.2018
Goldmanová Kamila 06.01.1998 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 16.03.2018
Gööz Tomáš 30.03.1979 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 09.03.2018
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 14.03.2018
Gosler Marek 09.08.2003 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dospělí 12.03.2018
Graman Miroslav 11.06.1968 LTC České Budějovice,z.s. SKT Planá n.Luž. dospělí 07.03.2018
Grecová Tereza 14.07.2009 TK TILIA Brno TK Bystřice n.Pernštejnem babytenis 18.04.2018
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TK 2000 Luhačovice TK Zlín mladší žactvo 06.03.2018
Grin Ivan 09.06.1990 TK FZŠ Trávníčkova T.J. Sokol Sedlčany dospělí 14.03.2018
Gröppl Miloslav 04.12.1974 Tatran Brno Kohoutovice SHARK Brno dospělí 07.03.2018
Grossmann David 01.08.2003 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dorost 12.03.2018
Grubauerová Helena 10.12.2003 TJ Jiskra Havlíčkův Brod LTC Humpolec dospělí 08.03.2018
Grübel Petr 30.11.2007 Slovan Liberec TK Rochlice Liberec mladší žactvo 08.03.2018
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč TJ Jiskra Havlíčkův Brod dospělí 06.03.2018
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč TJ Jiskra Havlíčkův Brod dorost 06.03.2018
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 06.03.2018
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč TJ Jiskra Havlíčkův Brod dorost 06.03.2018
Grygoriv Inna 14.05.1996 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 08.03.2018
Gula Pavel 07.04.2004 TC-MJ TENIS Líšeň TC BORS CLUB-STK Břeclav dorost 23.03.2018
Gula Pavel 07.04.2004 TC-MJ TENIS Líšeň TC BORS CLUB-STK Břeclav starší žactvo 23.03.2018
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dospělí 13.03.2018
Habr Oliver 16.03.2005 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 15.03.2018
Hadamcziková Aneta 20.11.2006 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. mladší žactvo 09.03.2018
Hadamcziková Aneta 20.11.2006 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. TK Hlučín starší žactvo 21.03.2018
Hájek Jakub 17.05.2002 TK SLOVANKA Č. Lípa SK Matchball Česká Lípa dorost 14.03.2018
Hájek Jakub 12.03.2004 TJ Sokol Dolní Lhota TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 14.03.2018
Hájek Matyáš 27.01.1994 TŠ Pohořelec Tenis Cibulka dospělí 19.03.2018
Hájek Michal 19.03.2002 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Krnov dorost 12.03.2018
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 13.03.2018
Hájek Tomáš 21.03.1999 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí dospělí 05.03.2018
Hájek Tomáš 25.04.1991 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 08.03.2018
Hájek Tomáš 11.02.1980 Sokol Plzeň Doudlevce TK Slavia Plzeň dospělí 16.03.2018
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha TK Strakonice dospělí 13.03.2018
Hajkr Tomáš 13.10.2003 TREND SPORT, z.s. ITS Tennis Club, z.s. dorost 13.03.2018
Hajná Kateřina 17.05.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 07.03.2018
Halama Kryštof 16.04.2007 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. mladší žactvo 07.03.2018
Halamíček Jaromír 13.08.2007 Mosilana Brno TK TILIA Brno mladší žactvo 09.03.2018
Halounová Alexandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 14.03.2018
Halounová Sandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 14.03.2018
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice TJ Sokol Vizovice dospělí 06.03.2018
Hamerník Adam 19.07.2004 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 16.03.2018
Hamerník Jan 01.07.2001 TK Ústí n. Orlicí U.S.SPA TC Dolní Dobrouč dorost 07.03.2018
Hamous Robert 23.10.1983 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 27.02.2018
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec LTK Liberec mladší žactvo 05.03.2018
Hanke Magdalena 04.07.2006 TK Lysá n.L. TC Realsport Nymburk o.s. starší žactvo 06.03.2018
Hanke Magdalena 04.07.2006 TK Lysá n.L. TC Realsport Nymburk o.s. mladší žactvo 06.03.2018
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 08.03.2018
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 08.03.2018
Hánová Mariel 11.10.2006 1.ČLTK Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 12.03.2018
Hanuš Jaroslav 30.11.1970 VŠTJ UK Hradec Králové TJ Lázně Bělohrad dospělí 14.03.2018
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 09.03.2018
Haresta Jakub 01.12.2006 TK Třebíč TK Znojmo mladší žactvo 15.03.2018
Hartigova Valerie 27.10.2008 Slavoj Žiželice TK PTA Kolín starší žactvo 13.03.2018
Hartlová Eva 19.06.1982 TJ Sokol Ústí n.L. TK Severní Terasa dospělí 14.03.2018
Hartmanová Lucie 20.01.2002 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 12.03.2018
Hartmanová Lucie 20.01.2002 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 12.03.2018
Hasman Tomáš 03.12.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov dorost 14.03.2018
Hatinová Tereza 28.07.2007 TO SK Mělník Tenis Brandýs n.L. mladší žactvo 05.03.2018
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 06.03.2018
Havelka Luděk 31.08.1970 TJ Žďár nad Sázavou TJ Sokol Bedřichov Jihlava dospělí 15.03.2018
Havelková Eliška 01.01.2004 TK Česká Kamenice TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. starší žactvo 07.03.2018
Havelková Eliška 08.05.2003 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 12.03.2018
Havlasová Kateřina 29.05.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. starší žactvo 13.03.2018
Havlíček Adam 06.10.2005 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň starší žactvo 05.03.2018
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Olymp Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 12.03.2018
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz. TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 12.03.2018
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz. TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 12.03.2018
Havlíková Viktorie 08.11.2010 LTC Slovan Kladno TK Olymp Praha babytenis 05.03.2018
Havlínová Andrea 06.12.1995 Chlumec n/Cidlinou TC Nové Město n. Metují dospělí 07.03.2018
Havlínová Veronika 17.12.2002 Chlumec n/Cidlinou Slavoj Žiželice dorost 07.03.2018
Havlova Barbora 19.12.2003 Sokol Říčany 1.TK Pacov dospělí 20.03.2018
Havránek Jakub 15.06.2006 Tenisklub Cheb TK Slavia Plzeň mladší žactvo 15.03.2018
Havránek Šimon 04.02.2005 TJ Solidarita Praha 10 Tenis Cibulka dorost 09.03.2018
Hayek Lukáš 04.01.1978 Spartak Vrchlabí TK Turnov dospělí 06.03.2018
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 12.03.2018
Hebelka Jan 14.02.1980 TJ Baník Ostrava OKD HTK Třebíč dospělí 12.03.2018
Heidekerová Lenka 27.02.2002 TK Vyškov TK Města Bučovice dospělí 05.03.2018
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava starší žactvo 14.03.2018
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dorost 14.03.2018
Hejčová Dominika 24.10.2000 TK Slavia Orlová SK Vitality Slezsko o.s. dorost 09.03.2018
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava TK ČLTK Jihlava dospělí 13.03.2018
Hejna Aleš 30.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. mladší žactvo 13.03.2018
Hejna Miloslav 07.08.1984 TO Meziboří Lokomotiva Praha dospělí 16.03.2018
Hendrych Filip 02.05.1993 SK OAZA Praha LTC Český Krumlov dospělí 07.03.2018
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 06.03.2018
Hermanová Dita 31.03.2001 TK Drnovice TK Blansko dospělí 13.03.2018
Hermanová Dita 31.03.2001 TK Drnovice TK Blansko dorost 14.03.2018
Herrmann Vojtěch 09.04.1989 TK Pernštýn 1897 Pardubice Slovan Liberec dospělí 12.03.2018
Heřmanová Barbora 28.03.2005 TJ TK Neratovice Sokol Libiš starší žactvo 06.03.2018
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s. LTC Modřany 2005 starší žactvo 09.03.2018
Heřmanová Ráchel 22.02.2003 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. dospělí 07.03.2018
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s. TK Sparta Praha babytenis 23.03.2018
Hlatká Nikol 18.12.2001 TK Znojmo Start Brno dorost 07.03.2018
Hlaváč Jan 20.05.1994 TO SK Žamberk U.S.SPA TC Dolní Dobrouč dospělí 06.03.2018
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé TK Březnice dospělí 14.03.2018
Hlaváčová Veronika 08.12.1998 F.H.TK Dobřichovice TK Roja Příbram z.s. dospělí 08.03.2018
Hlavatý Jan 16.03.1988 LTC Domažlice TJ Sokol Jílové TK dospělí 07.03.2018
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno Start Brno dorost 14.03.2018
Hloušek Dominik 02.06.1996 TK Blansko Sokol Velké Opatovice dospělí 19.03.2018
Hloušková Josefína 24.01.2007 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín mladší žactvo 16.03.2018
Hlubučková Denisa 19.05.1987 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. dospělí 17.04.2018
Hodan Marek 21.05.2008 TK Bílovec TO Odry mladší žactvo 26.03.2018
Hoffmann Petr 18.07.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Městský tenisový klub Karviná dorost 14.03.2018
Hofman Jáchym 02.09.2008 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy mladší žactvo 05.03.2018
Hofman Matěj 27.09.2011 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy minitenis 10.04.2018
Hofmanová Hana 01.09.2004 Open Tennis Club TK Lány dorost 19.03.2018
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s. Sokol Zábřeh dospělí 05.03.2018
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 05.03.2018
Holánková Andrea 07.04.2002 TK Oáza Říčany TJ Sokol Strančice dorost 11.03.2018
Holešovská Josefína 14.11.2007 TK Radegast Beskydský tenisový klub starší žactvo 09.03.2018
Holešovská Josefína 14.11.2007 TK Radegast Beskydský tenisový klub mladší žactvo 09.03.2018
Holešovský Marian 25.06.2001 TK Radegast Beskydský tenisový klub dorost 09.03.2018
Holík Daniel 17.01.2011 LTC Velen Boskovice TK Znojmo minitenis 06.03.2018
Holík Denis 26.06.2004 SK Meteor Praha Lob S.A. Bohnice, zs dorost 08.03.2018
Holík Jakub 02.01.1992 1. Vestecká sportovní o.s. SK Meteor Praha dospělí 14.03.2018
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 14.03.2018
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast TJ Zbrojovka Vsetín dorost 14.03.2018
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 08.03.2018
Holiš Šimon 13.07.2004 TK Na Dolině o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 12.03.2018
Holišová Alexandra 06.10.2002 ŽLTC Brno LTC Hodonín dorost 07.03.2018
Holšánová Tereza 18.01.2000 SK OAZA Praha TK Benešov dospělí 13.03.2018
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum LTC Beroun, z.s. starší žactvo 15.03.2018
Holý Tomáš 26.02.2008 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Hlučín mladší žactvo 08.03.2018
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 14.03.2018
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dorost 14.03.2018
Homolková Nela 28.07.2005 Tenisový klub Nejdek z.s. TK Evženie Klášterec n/O starší žactvo 08.03.2018
Honková Dana 01.10.1964 ASK Lipůvka Sokol Brno Žabovřesky dospělí 07.03.2018
Honsová Kristýna 26.08.2009 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň babytenis 12.03.2018
Hora Martin 27.06.1969 SK Rapid Praha Sportcentrum Uhříněves dospělí 06.03.2018
Hora Václav 06.10.1998 Severočeská tenisová o.s. Tenis Libochovice dospělí 15.03.2018
Horáček Filip 14.12.2011 TK RAPID LIBEREC ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2018
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 12.03.2018
Horáčková Michaela 27.12.2001 SK Matchball Česká Lípa TK Mnichovo Hradiště dorost 12.03.2018
Horáčková Michaela 27.12.2001 SK Matchball Česká Lípa TK Mnichovo Hradiště dospělí 12.03.2018
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 08.03.2018
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 08.03.2018
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. starší žactvo 13.03.2018
Horák Adam 28.12.2005 TENIS TONDACH Hranice, o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. starší žactvo 15.03.2018
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň dorost 13.03.2018
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň starší žactvo 13.03.2018
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2018
Horák Vojtěch 16.12.2008 TK Roja Příbram z.s. TK Bohutín, z.s. mladší žactvo 07.03.2018
Horáková Jana 15.02.1997 LTC Pardubice TK Holice dospělí 06.03.2018
Horáková Kateřina 13.05.1983 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. dospělí 08.03.2018
Horčičková Viktorie 07.10.2007 SK HAMR, z.s. Tenis Brandýs n.L. dorost 09.03.2018
Hořavková Nicole 24.05.2000 TK Havířov TK Slavia Orlová dorost 13.03.2018
Hořavková Nicole 24.05.2000 TK Havířov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 13.03.2018
Hořejší Vladimíra 19.01.2001 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dospělí 08.03.2018
Hostáková Julie 21.04.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Podolí Praha starší žactvo 07.03.2018
Hošek David 24.11.2001 TJ Kyje Praha 14 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 06.03.2018
Hošpes Matyáš 04.08.2008 TK Sparta Praha Tenisový klub Mníšek mladší žactvo 07.03.2018
Hošpes Matyáš 04.08.2008 TK Sparta Praha Tenisový klub Mníšek starší žactvo 13.03.2018
Houdková Martina 03.10.1996 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice dospělí 16.03.2018
Houdková Sandra 08.01.2000 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice dospělí 21.03.2018
Housa Václav 23.10.2007 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 08.03.2018
Houšková Kristýna 20.11.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice mladší žactvo 09.03.2018
Houžvičková Sandra 19.01.1991 TK Start Praha-Topolka TC Pankrác dospělí 14.03.2018
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha TK Čelákovice dorost 12.03.2018
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Čelákovice TK Radošovice dorost 07.03.2018
Hrabal Hugo 14.06.2008 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 12.03.2018
Hrabalová Dominika 12.02.1998 TC Classic Brno ŽLTC Brno dospělí 15.03.2018
Hrabánková Viktorie 07.09.2009 Tenis Brandýs n.L. LTC Houštka babytenis 09.04.2018
Hradecká Gabriela 20.05.2001 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu SK Meteor Praha dospělí 06.03.2018
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s. Tempo Praha dospělí 24.04.2018
Hradilová Lucie 15.09.2006 Sport club Na Zámečku Slavoj Čerčany mladší žactvo 13.03.2018
Hrach Tomáš 01.11.2002 TK Ostrovec TK Písek dorost 08.03.2018
Hrach Vít 29.05.2007 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice starší žactvo 12.03.2018
Hrachová Vendula 17.06.2001 Spartak Hořovice TJ Radlice dorost 16.03.2018
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová TK Radegast dospělí 06.03.2018
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 06.03.2018
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín starší žactvo 06.03.2018
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno TTK ESOX dospělí 07.03.2018
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé TK Radošovice dorost 07.03.2018
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé SK Meteor Praha dospělí 14.03.2018
Hrdina Jakub 25.04.2001 TK Dynamo Hradec Králové TC Hořice dospělí 15.03.2018
Hrdličková Gabriela 06.04.2004 SK Tenis Tišnov Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 15.03.2018
Hrdý Štěpán 21.08.2007 TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 09.03.2018
Hrebičík Michal 21.05.1968 TK Benešov SPORTTENIS dospělí 16.03.2018
Hromková-Fialová Lenka 10.04.1979 Tatran Brno Kohoutovice BTK Ingstav Brno dospělí 07.03.2018
Hron Radek 29.05.1976 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín dospělí 08.03.2018
Hrstková Jolana 05.07.2005 SK Tenis Tišnov Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 15.03.2018
Hrubá Tereza 19.07.2006 TJ TK Neratovice Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 09.03.2018
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 07.03.2018
Hrubý Jan 22.02.1995 Severočeská tenisová o.s. TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 12.03.2018
Hrubý Zdeněk 20.08.1971 TJ Sokol Hostivice TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 09.03.2018
Hrušovský Gustav 31.08.1987 BTK Ingstav Brno BTK Ingstav Brno dospělí 12.03.2018
Hrzánová Karolína 22.07.2001 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 06.03.2018
Hubáčková Karolína 25.11.2008 D&M Tennis Academy, z.s. TC Brno. starší žactvo 09.03.2018
Hubáčková Karolína 25.11.2008 D&M Tennis Academy, z.s. TC Brno. mladší žactvo 09.03.2018
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK Olymp Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2018
Hüblová Agáta 26.11.2008 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety mladší žactvo 14.03.2018
Hudec Adam 26.05.2005 LTC Panorama Teplice TK Ústí n.Labem dorost 13.03.2018
Hudec Adam 26.05.2005 LTC Panorama Teplice TK Ústí n.Labem starší žactvo 13.03.2018
Huf Samuel 02.12.2006 Jiskra Otrokovice TJ Sokol Vizovice starší žactvo 06.03.2018
Hulanová Kristýna 04.03.1989 1.TK Pacov TK Oáza Říčany dospělí 07.03.2018
Huňková Denisa 22.12.2002 TK AGROFERT Prostějov TK Neridé dorost 09.03.2018
Husáková Regina 18.01.1990 TK Neridé TCV Strání dospělí 07.03.2018
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dorost 14.03.2018
Hyánek Jan 03.05.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Soběslav starší žactvo 07.03.2018
Hybner Tomáš 12.01.2000 TK Radošovice Sokol Říčany dospělí 07.03.2018
Hylák Radoslav 05.05.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TK Frýdlant v Čechách starší žactvo 14.03.2018
Hylák Radoslav 05.05.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TK Frýdlant v Čechách dorost 14.03.2018
Hynková Lucie 12.12.1969 TK Brno - Chrlice Tatran Brno Kohoutovice dospělí 09.03.2018
Hynšt Tomáš 28.11.1994 TK Natali TK Drnovice dospělí 13.03.2018
Hýsková Karolína 23.10.2003 TK TILIA Brno SK Jundrov Brno dospělí 06.03.2018
Cháberová Marie 02.10.1998 TK PTA Kolín LTC Starý Kolín dospělí 19.03.2018
Chábová Julie 19.11.2001 F.H.TK Dobřichovice T.J. Sokol Sedlčany dospělí 13.03.2018
Chábová Julie 19.11.2001 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dorost 15.03.2018
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s. Tenis Brandýs n.L. dospělí 08.03.2018
Charvátová Nela 26.06.2006 LTC Litvínov Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 06.03.2018
Charvátová Nela 26.06.2006 LTC Litvínov Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 06.03.2018
Chipashvili Giorgi 04.02.2007 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha mladší žactvo 15.03.2018
Chmelina Vojtěch 25.05.2010 Tennis Hill Havířov o.s. Městský tenisový klub Karviná babytenis 14.03.2018
Chodorová Nikola 28.02.2004 Sokol Petrovice TK Start Praha-Topolka starší žactvo 08.03.2018
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA starší žactvo 14.03.2018
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA mladší žactvo 14.03.2018
Christensen Sebastian 14.11.1992 Jiskra Bechyně TJ Solidarita Praha 10 dospělí 12.03.2018
Chrtková Lenka 01.02.1985 TK Studenec Sokol Horní Branná dospělí 09.03.2018
Chudějová Aneta 01.08.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Radegast dospělí 06.03.2018
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha TK Čelákovice dorost 13.03.2018
Chvátal Vladislav 13.04.1985 LTC Slovan Kladno TK Ruzyně Praha dospělí 06.03.2018
Chvojková Tereza 28.03.1980 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 08.03.2018
Chylík Oliver 28.02.2006 TC Brno. Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 16.03.2018
Chylík Oliver 28.02.2006 TC Brno. Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 16.03.2018
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov starší žactvo 16.03.2018
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín mladší žactvo 14.03.2018
Chytilová Sára 24.07.2002 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov dorost 16.03.2018
Chytilová Sára 06.07.2005 TK Zlín TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 07.03.2018
Impsel Daniel 29.03.1995 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK Nová Ves dospělí 13.03.2018
Irgl Patrik 22.03.2004 TK TJ Ostrava TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 15.03.2018
Ivanová Lucie 07.07.2004 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 15.03.2018
Jač Ladislav 11.05.1976 TK RAPID LIBEREC TK Frýdlant v Čechách dospělí 14.03.2018
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň Slavoj Stod dospělí 23.04.2018
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku Slavoj Český Brod dorost 12.03.2018
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku Slavoj Český Brod dospělí 23.04.2018
Jahodová Karolína 13.07.1999 LTC Zbraslav Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 08.03.2018
Jampílek Josef 25.05.2000 TK Roudnice n.L. TC ESO Praha z.s. dorost 23.03.2018
Janák David 04.08.2001 ŽLTC Brno Start Brno dorost 26.03.2018
Janata Jakub 28.06.2005 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TK Benešov starší žactvo 15.03.2018
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Sparta Praha SK Meteor Praha babytenis 06.03.2018
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. dospělí 19.03.2018
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha starší žactvo 08.03.2018
Janeček Ondřej 01.03.2006 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 06.03.2018
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 06.03.2018
Janík Petr 09.03.2003 TK Radegast Rožnovský tenisový klub dorost 14.03.2018
Janischová Dagmar 26.12.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ MSV Studénka, z.s. dospělí 06.03.2018
Jankovič Martin 05.03.1988 TK Komárov TK Tuřany dospělí 08.03.2018
Jankovská Tereza 17.10.1994 TK Sparta Praha Tenis Cibulka dospělí 15.03.2018
Jánošík Kryštof 12.03.1995 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec dospělí 05.04.2018
Janošíková Barbora 31.10.2005 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy starší žactvo 05.03.2018
Janota Jiří 02.12.1975 Tenis Dobříš Tenisový klub Mníšek dospělí 12.03.2018
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 09.03.2018
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dospělí 09.03.2018
Janoušek Matěj 20.08.2007 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 mladší žactvo 15.03.2018
Janoušek Šimon 16.03.2011 LTK Klatovy TK Sparta Praha minitenis 09.03.2018
Janovská Klára 02.12.2004 TC Nové Město n. Metují TJ Červený Kostelec starší žactvo 09.03.2018
Jansíková Adéla 21.10.2003 TK SB Světlá n.Sáz. TK Spartak Jihlava dorost 27.03.2018
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé SK Tenis Rohatsko dospělí 13.03.2018
Jareš Vojtěch 28.04.2006 Tsport Votice o.s. TK Radošovice starší žactvo 05.03.2018
Jarešová Iva 23.10.1986 TK Brno Bosonohy,z.s. TK Tuřany dospělí 16.03.2018
Jarolímek Josef 28.08.2006 SK Žalov WILSON Tenis Centrum mladší žactvo 02.03.2018
Jaroš Václav 02.09.2004 LTK Liberec Clasic Tenis Club o.s. dorost 07.03.2018
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé SK OAZA Praha dospělí 13.03.2018
Jaszová Natálie 12.11.1998 Tsport Votice o.s. SPORTTENIS dospělí 15.03.2018
Jaša Miloslav 06.01.2002 TO Rotas Rotava TCG Karlovy Vary dorost 09.03.2018
Jašek Josef 21.06.1968 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 08.03.2018
Javůrková Andrea 28.07.2007 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. mladší žactvo 15.03.2018
Jedlička Adam 10.07.2005 TCG Karlovy Vary TK Olymp Praha starší žactvo 06.03.2018
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš babytenis 15.03.2018
Jedlička Šimon Pavel 26.12.2003 LTK Liberec TK Mnichovo Hradiště dorost 27.03.2018
Jedlička Tomáš 21.11.2008 TK Komárov SHARK Brno mladší žactvo 15.03.2018
Jedličková Veronika 21.09.2001 F.H.TK Dobřichovice LTC Beroun, z.s. dorost 13.03.2018
Jelen Martin 09.04.1981 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 07.03.2018
Jelínek Adam 23.04.2000 Spartak Polička TK Česká Třebová, z.s. dorost 12.03.2018
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha LTC Kolín babytenis 12.03.2018
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč TC Austerlitz starší žactvo 09.03.2018
Jelínková Barbora 19.05.2004 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. dorost 13.03.2018
Jelínková Barbora 19.05.2004 I.ČLTK Praha TC Přelouč dospělí 13.03.2018
Jelínková Nikola 11.08.2005 TK Moravský Krumlov z.s. TKB Hrušovany z.s. starší žactvo 07.03.2018
Jemelková Jitka 26.10.2002 TJ Sokol Vizovice SK Zlín-Mladcová dorost 16.03.2018
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. BLTC Brno dospělí 13.03.2018
Jeřábek Daniel 26.04.2002 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 27.03.2018
Ježek Adam 06.04.1997 1.ČLTK Plzeň TK Nová Ves dospělí 14.03.2018
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha TO Bohemians Praha dospělí 08.03.2018
Ježek Vojtěch 13.05.2010 Start Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2018
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. mladší žactvo 06.03.2018
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. starší žactvo 09.03.2018
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 12.03.2018
Jílková Ema 08.06.2008 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. mladší žactvo 06.03.2018
Jindřichovská Sára 13.04.2001 Orel jednota Praha-Balkán TJ Spoje Praha dorost 13.03.2018
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 09.03.2018
Jiras Zbyněk 14.08.1975 Sokol Řeporyje LTC Rudná dospělí 14.03.2018
Jirka Jonáš 02.06.2000 TK FZŠ Trávníčkova TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 15.03.2018
Jirka Jonáš 02.06.2000 TK FZŠ Trávníčkova Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 09.03.2018
Jirka Maxmilián 05.07.2002 TK FZŠ Trávníčkova Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 09.03.2018
Jirka Maxmilián 05.07.2002 TK FZŠ Trávníčkova TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 15.03.2018
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé TK ZVVZ Milevsko dospělí 14.03.2018
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 18.04.2018
Jiříček David 21.08.2003 TJ Tatran Střešovice TK Ruzyně Praha dorost 19.04.2018
Jiřička Jakub 30.05.1992 Start České Budějovice TK Start Praha-Topolka dospělí 15.03.2018
Jiříková Iva 19.10.1993 TK Brno - Chrlice Sokol Brno Žabovřesky dospělí 12.03.2018
Johanides Jan 15.02.2000 LTC Radotín TK Konstruktiva, z.s. dorost 14.03.2018
Jón Mikuláš 14.03.2005 Tenisový klub Mikulov, spolek Sokol Lanžhot starší žactvo 12.03.2018
Jones Patrik 13.05.2002 Tenis Tábor TK Sezimovo Ústí dorost 13.03.2018
Jordanov Petr 19.07.1995 T.J. Sokol Šumperk SK JC Sport Opava dospělí 07.03.2018
Jörková Nicol 29.01.2004 SK Jundrov Brno BTK Ingstav Brno dorost 06.03.2018
Jörková Nicol 29.01.2004 SK Jundrov Brno BTK Ingstav Brno starší žactvo 06.03.2018
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTC Panorama Teplice LTK TEPLICE o.s. dorost 18.04.2018
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTC Panorama Teplice TK Chomutov dospělí 14.03.2018
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dorost 07.03.2018
Jupa Jakub 18.09.2003 Open Tennis Club SK Tenis Kladno dorost 08.03.2018
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 12.03.2018
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 12.03.2018
Jurajdová Zuzana 09.05.2004 Rožnovský tenisový klub TK Radegast dospělí 08.03.2018
Jurák Jaroslav 16.05.2006 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 14.03.2018
Jurčíková Aneta 18.06.2003 Tenisový klub Bzenec NTC Kyjov dospělí 13.03.2018
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov starší žactvo 12.03.2018
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 09.03.2018
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 08.03.2018
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dospělí 14.03.2018
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dorost 09.03.2018
Jüttner Maxmilián 27.02.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Hlučín mladší žactvo 09.03.2018
Kabelka David 27.04.1992 TJ Centropen Dačice LTC Humpolec dospělí 08.03.2018
Kačerovský Jan 26.07.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Hlučín mladší žactvo 06.03.2018
Kadeřábková Alena 11.05.1983 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 07.03.2018
Kadlec Jakub 16.04.2001 WILSON Tenis Centrum Sportcentrum Uhříněves dorost 09.03.2018
Kadrlová Nikola 23.09.1990 TK SK Kladno, z.s. Sokol Buštěhrad dospělí 16.03.2018
Kahounová Karolína 29.11.2001 SPORTTENIS Slavoj Čerčany dorost 06.03.2018
Kachlířová Adéla 06.03.2000 ŽLTC Brno Start Brno dospělí 15.03.2018
Kachlířová Adéla 06.03.2000 ŽLTC Brno Start Brno dorost 15.03.2018
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín TK Na Dolině o.s. starší žactvo 12.03.2018
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 06.04.2018
Kalinová Anna Kateřina 30.05.2002 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dorost 20.04.2018
Kalinová Anna Kateřina 30.05.2002 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 20.04.2018
Kalistová Anna 03.01.2001 SK OAZA Praha TJ Sokol Vršovice II. dospělí 13.03.2018
Kalivodová Linda 24.11.1999 TO TJ Svitavy Tennis club Litomyšl, z.s. dospělí 23.03.2018
Kalle Nicholas 27.04.2007 TK Neridé Lokomotiva Zdice mladší žactvo 16.03.2018
Kallmünzerová Natálie 11.06.1997 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2018
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha Jiskra Bechyně dospělí 06.03.2018
Kalousová Michaela 09.07.1993 Start Brno Mosilana Brno dospělí 15.03.2018
Kalvodová Dominika 29.10.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Bystřice p.H. starší žactvo 12.03.2018
Kamiš Kilián 20.02.2001 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 16.03.2018
Kanda Hugo 07.10.2004 TJ Radlice LTC Svoboda Praha dorost 15.03.2018
Kandrač Kim 12.05.2004 TK Havířov TK Talent Bohumín dorost 16.03.2018
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub TK Slavia Orlová mladší žactvo 06.03.2018
Karbanová Barbora 05.07.2006 LTC Litvínov LTC Modřany 2005 mladší žactvo 09.03.2018
Karel Daniel 06.09.2000 SK Štětí TO SK Mělník dorost 14.03.2018
Karenová Lucie 26.05.2008 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. mladší žactvo 16.03.2018
Kares Tomáš 26.09.2006 Sokol Blovice Sokol Nepomuk starší žactvo 14.03.2018
Karhanová Klára 29.05.2003 ITS Tennis Club, z.s. TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dospělí 14.03.2018
Karlický Jan 12.03.1988 Tenisový klub Karlický, z.s. VŠSK MFF Praha dospělí 06.03.2018
Karlický Josef 27.09.1984 Tenisový klub Karlický, z.s. VŠSK MFF Praha dospělí 13.03.2018
Karmazín Jakub 24.09.2009 Start Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2018
Kárník Matěj 10.01.2004 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dorost 12.03.2018
Karol Miloš 13.12.2002 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 14.03.2018
Kárychová Viktorie 05.04.2007 Tenisová akademie Siesta resort LTC Pardubice mladší žactvo 05.03.2018
Kaslová Sofie 29.08.2010 Lokomotiva Plzeň Dioss Nýřany babytenis 15.03.2018
Kasparová Karolína 20.04.2001 TC Classic Brno Mosilana Brno dospělí 16.03.2018
Kašík Vojtěch 18.10.2001 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dorost 06.03.2018
Kašovská Dominika 08.04.1991 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Slavia Orlová dospělí 07.03.2018
Kašpárek Jáchym 16.12.2004 Sokol Libiš TJ TK Neratovice starší žactvo 14.03.2018
Katz Joshua 25.07.2008 TK Zašová Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 07.03.2018
Katz Joshua 25.07.2008 TK Zašová Prestige tennis club Frýdek-Místek starší žactvo 15.03.2018
Kaufmannová Miriam 31.03.1999 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 06.04.2018
Kec Martin 22.01.2005 SK Matchball Česká Lípa TO Staré Splavy dospělí 08.03.2018
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Podolí Praha starší žactvo 07.03.2018
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 20.03.2018
Kellovský Dominik 24.07.1996 TK AGROFERT Prostějov TK Neridé dospělí 14.03.2018
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TO TJ Tesla Pardubice TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 08.03.2018
Kembická Marta 05.09.2004 Baník Příbram TK Bohutín, z.s. starší žactvo 12.03.2018
Keršláger Šimon 11.07.2003 TC Pankrác TK Konstruktiva, z.s. dorost 14.03.2018
Kij Tobias 11.06.2008 TK Třebíč TK Znojmo mladší žactvo 12.03.2018
Kindlová Denisa 13.07.2007 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. mladší žactvo 15.03.2018
Kischer Martin 10.08.1997 Sportclub Řevnice, z.s. Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 07.03.2018
Klápa Kryštof 15.04.2001 Sokol Praha Dejvice TK Ruzyně Praha dorost 16.03.2018
Kleinová Jana 04.06.2000 Lokomotiva Praha TJ Spoje Praha dorost 19.03.2018
Kleinová Nelly 01.08.2007 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov starší žactvo 14.03.2018
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 06.03.2018
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. dospělí 13.03.2018
Klement Jan 25.11.2006 Tenis Akademie Bálek TK Čechie Karlín z.s. mladší žactvo 14.03.2018
Klementová Ingrid 29.01.1990 TK Krásné Březno TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 17.04.2018
Klimánková Stella 06.06.2007 Mladý tenista, z.s. Beskydský tenisový klub starší žactvo 16.03.2018
Klimánková Stella 06.06.2007 Mladý tenista, z.s. Beskydský tenisový klub mladší žactvo 16.03.2018
Klímová Eliška 22.05.2002 SK OAZA Praha TJ Sokol Vršovice II. dospělí 12.03.2018
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc dospělí 08.03.2018
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dorost 12.03.2018
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dorost 16.03.2018
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 15.03.2018
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha TC VŠ Praha starší žactvo 20.03.2018
Klokočková Simona 26.01.2003 TCG Karlovy Vary TO Rotas Rotava dospělí 06.03.2018
Klos František 20.05.2004 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 16.03.2018
Kloutvorová Adéla 06.06.2005 TC Hořice TC Jičín dorost 22.03.2018
Klůfová Iva 27.02.2007 TJ Solidarita Praha 10 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka mladší žactvo 06.03.2018
Kment Vojtěch 01.12.2007 Energetik Chvaletice Slavoj Žiželice mladší žactvo 15.03.2018
Kmentová Julie 20.07.2004 SK Kometa Praha TO Bohemians Praha starší žactvo 15.03.2018
Knapp Vlastimil 30.06.1985 Lokomotiva Plzeň Slavoj Stod dospělí 14.03.2018
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dospělí 13.03.2018
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 13.03.2018
Kniezek Šimon 20.08.2008 TK Slavia Orlová Tennis Hill Havířov o.s. starší žactvo 16.03.2018
Knihová Žaneta 13.07.1989 1. Vestecká sportovní o.s. Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 19.03.2018
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 20.03.2018
Kobera Jakub 10.04.2000 1. Vestecká sportovní o.s. TK Oáza Říčany dospělí 08.03.2018
Kobrle Martin 09.06.1965 TK EMA o.s. Spartak Vlašim dospělí 13.03.2018
Kobrlová Lucie 04.05.2007 LTC Bakov n.Jiz. TK Mnichovo Hradiště mladší žactvo 14.03.2018
Koc Daniel 24.04.1995 TJ Solidarita Praha 10 TK KAJA dospělí 13.03.2018
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 08.03.2018
Kodad Patrik 07.07.2004 TJ Radlice TENIS Klánovice starší žactvo 08.03.2018
Kodad Patrik 07.07.2004 TJ Radlice TENIS Klánovice dorost 08.03.2018
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s. 1. Vestecká sportovní o.s. mladší žactvo 14.03.2018
Kodýtek Jakub 09.03.2004 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. SK Týniště nad Orlicí starší žactvo 08.03.2018
Köhler Matěj 05.07.2009 SK Satalice I.ČLTK Praha babytenis 13.03.2018
Kohnová Kateřina 18.07.2003 TK Spartak Jihlava TJ Jiskra Havlíčkův Brod dospělí 15.03.2018
Kohout JAN 26.02.2008 TC Mozkové lázně Doubice SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 14.03.2018
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov SK Véska babytenis 07.03.2018
Kohut Jiří 19.02.2003 TK Havířov TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 08.03.2018
Kochman Kryštof 27.03.2005 Tenis Cibulka SK Meteor Praha dorost 15.03.2018
Kokinčáková Anežka 18.01.2006 Sokol Košťany Tělocvičná jednota Sokol Osek mladší žactvo 08.03.2018
Kolaciová Viola 12.10.1998 ŽLTC Brno TJ Sokol Uherský Brod dospělí 09.03.2018
Koláčková Barbora 18.12.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 14.03.2018
Kolarová Šarlota 30.11.2007 TC Mozkové lázně Doubice TO TJ Slovan Varnsdorf mladší žactvo 16.03.2018
Kolář Jan 21.03.2007 TJ Kraví Hora Brno BLTC Brno mladší žactvo 09.03.2018
Kolář Jan 25.05.1999 SK OAZA Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 13.03.2018
Kolářová Kateřina 28.09.1988 TC Kopřivnice TO TJ Nový Jičín dospělí 14.03.2018
Kolářová Tereza 20.02.1998 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice dospělí 13.03.2018
Koleňová Claudie 26.10.2006 LTC Panorama Teplice TK Severní Terasa starší žactvo 08.03.2018
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 19.04.2018
Kolka Tomáš 08.12.2009 TK Roja Příbram z.s. TK Neridé babytenis 09.03.2018
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dorost 09.03.2018
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 09.03.2018
Kománek Daniel 11.12.2003 TK Drnovice TK Vyškov dorost 04.04.2018
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod starší žactvo 18.04.2018
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod mladší žactvo 06.03.2018
Kondysová Martina 05.06.2003 Slavoj Čerčany TK Benešov dorost 22.03.2018
Konečná Ema 24.05.2004 ŽLTC Brno Tatran Starý Lískovec starší žactvo 08.03.2018
Konečná Julie 06.11.2001 ŽLTC Brno TJ Brno-Komín dospělí 14.03.2018
Konečná Julie 06.11.2001 ŽLTC Brno Sokol Brno Žabovřesky dorost 08.03.2018
Konešová Karin 09.09.2004 TC BORS CLUB-STK Břeclav TKB Hrušovany z.s. starší žactvo 06.03.2018
Königsmark Jan 14.12.1984 TK Horní Měcholupy VŠTJ Ekonom Praha dospělí 17.04.2018
Koníř Jan 18.12.2001 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 06.03.2018
Kopáčiková Michaela 02.02.1993 TK Rochlice Liberec TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 09.03.2018
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 06.03.2018
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka TC VŠ Praha dorost 13.03.2018
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka TJ Břevnov dospělí 13.03.2018
Kopf Václav 06.11.1971 Baník Příbram Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 09.03.2018
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín ŽLTC Brno starší žactvo 07.03.2018
Koplová Tereza 23.06.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dospělí 13.03.2018
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy Slavoj Žiželice starší žactvo 12.03.2018
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy Slavoj Český Brod mladší žactvo 09.03.2018
Kornel Jan 06.04.2006 Tenisový Klub Kozlovice z.s. T.J. Sokol Přerov - Lipník n/B mladší žactvo 14.03.2018
Korous Matyáš 12.07.2006 TJ Sokol Budyně n.Ohř. TK Roudnice n.L. starší žactvo 07.03.2018
Koryčánek Adam 28.02.1986 I.NTC Olomouc ITS Tennis Club, z.s. dospělí 23.04.2018
Korytár Lukáš 05.01.1993 TK Zašová Tenisový klub Příbor,z.s. dospělí 08.03.2018
Kořán Kryštof 31.05.2009 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín babytenis 15.03.2018
Kosejková Barbora 27.01.1997 Slavoj Český Brod LTC Slovan Kladno dospělí 13.03.2018
Kosová Karolína 01.01.1996 TK Semily TK Lomnice n.Pop. dospělí 09.03.2018
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TC Classic Brno TC Brno. dorost 07.03.2018
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TC Classic Brno TC Brno. starší žactvo 07.03.2018
Kostelný Kryštof 08.02.2008 TC Classic Brno TC BORS CLUB-STK Břeclav mladší žactvo 06.03.2018
Kostelný Marek 05.01.1975 TK Dolní Dunajovice,spolek TK Velké Bílovice dospělí 07.03.2018
Kostková Karolína 19.06.2001 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. dorost 09.03.2018
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. Severočeská tenisová o.s. dorost 09.03.2018
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 09.03.2018
Košek Martin 11.12.2006 Tenisový klub Rokycany TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 06.03.2018
Košín Josef 01.09.1968 Tenis Libochovice TJ Hvězda Kladno dospělí 15.03.2018
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TK Praha- Jižní Město TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka mladší žactvo 14.03.2018
Kotajny Jakub 30.01.2003 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec dorost 27.03.2018
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov SK OAZA Praha babytenis 07.03.2018
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha Lokomotiva Plzeň starší žactvo 13.03.2018
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha TK Slavia Plzeň mladší žactvo 09.03.2018
Kotvalová Hanka 16.12.2000 TK Radošovice LTC Modřany 2005 dorost 09.03.2018
Kotvová Kateřina 06.02.2004 Spartak Polička TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 14.03.2018
Kotvová Kateřina 06.02.2004 Spartak Polička TK Česká Třebová, z.s. dorost 14.03.2018
Kotzmannová Emma 19.01.2006 TJ TK Šumperk ITS Tennis Club, z.s. mladší žactvo 14.03.2018
Koubek Adam 27.05.2006 TC Austerlitz TK Vyškov mladší žactvo 20.03.2018
Koubová Kristýna 18.06.2003 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Jílové TK dospělí 27.03.2018
Koudelková Žaneta 18.04.2002 TK ZVVZ Milevsko Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 07.03.2018
Koukalová Vanda 17.06.2002 TK Zlín TK Bystřice p.H. dospělí 09.03.2018
Koulová Kristina 07.02.1982 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka dospělí 12.04.2018
Kouřilová Eliška 26.03.2004 NTC Kyjov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 05.03.2018
Kouřilová Eliška 26.03.2004 NTC Kyjov Tenisový klub Bzenec dorost 06.03.2018
Kouřilová Martina 11.06.1986 TK Znojmo TK Stochov dospělí 06.03.2018
Koutek Karel 17.03.2004 Tsport Votice o.s. LTC Tábor 1903 starší žactvo 07.03.2018
Koutný Vojtěch 30.06.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Mohelnice, z.s. babytenis 12.03.2018
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Mnichovo Hradiště mladší žactvo 07.03.2018
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Mnichovo Hradiště mladší žactvo 07.03.2018
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha Sokol Říčany starší žactvo 12.03.2018
Kovář Aleš 29.03.1994 Mosilana Brno TTK ESOX dospělí 12.03.2018
Kovář Petr 09.10.1956 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec dospělí 09.03.2018
Kovář Petr 26.08.1998 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec dospělí 09.03.2018
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Nový Jičín dospělí 17.04.2018
Kovařík Josef 23.01.2004 Tenisový klub Bruntál, z.s. I.NTC Olomouc starší žactvo 26.03.2018
Kovaříková Tereza 26.11.1997 TJ Sokol Stodůlky LTC Houštka dospělí 13.03.2018
Kovářová Martina 16.08.1981 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 08.03.2018
Kozáková Tereza 12.04.2008 TK Písek TK Ostrovec starší žactvo 09.03.2018
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha TK Sparta Praha starší žactvo 13.04.2018
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s. HTK Třebíč starší žactvo 15.03.2018
Kracík Matěj 09.01.1991 VSK VŠB-TU Ostrava TK Březnice dospělí 07.03.2018
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dospělí 09.03.2018
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha TJ Spoje Praha dorost 09.03.2018
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA Městský tenisový klub Karviná dorost 14.03.2018
Krajča Jakub 24.01.2008 TK Zlín TK 2000 Luhačovice starší žactvo 15.03.2018
Krajdlová Tereza 01.03.1997 TK Horní Měcholupy Sokol Petrovice dospělí 12.03.2018
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s. TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 06.03.2018
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s. TK Slavia Orlová starší žactvo 06.03.2018
Král Adam 11.01.2005 Sokol Dolní Počernice z.s. 1.TK Pacov starší žactvo 08.03.2018
Král David 25.02.1977 Sportovní klub Žižkov Praha Sokol Chuchle dospělí 07.03.2018
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Ústí n. Orlicí dorost 08.03.2018
Králová Magdaléna 11.01.2005 Sokol Dolní Počernice z.s. 1.TK Pacov starší žactvo 08.03.2018
Králová Michaela 25.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dorost 13.03.2018
Kramolišová Dominika 14.08.2001 TK Radegast Beskydský tenisový klub dorost 09.03.2018
Krasová Klára 27.10.2003 SK JC Sport Opava Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 08.03.2018
Krátká Aneta 02.02.2005 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy starší žactvo 08.03.2018
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice dorost 05.03.2018
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha TC Přelouč dospělí 13.03.2018
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. starší žactvo 19.03.2018
Kratochvíl Tomáš 18.09.2000 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice dospělí 26.03.2018
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. dorost 19.03.2018
Kratochvíl Tomáš 18.09.2000 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice dorost 26.03.2018
Kratochvílová Lucie 25.02.1994 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 14.03.2018
Kraus Jan 19.07.2006 VŠTJ Technika Praha strojní TK Hanspaulka starší žactvo 16.03.2018
Kraus Štěpán 13.10.2004 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TK Benešov starší žactvo 15.03.2018
Krause Adam 10.10.2007 TC BORS CLUB-STK Břeclav LTC Hodonín mladší žactvo 07.03.2018
Krause Adam 10.10.2007 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav starší žactvo 22.03.2018
Krausová Tereza 12.12.1981 TJ Tatran Střešovice LTC Modřany 2005 dospělí 09.03.2018
Krautman Patrick Joseph 11.09.2001 LTC Modřany 2005 Tempo Praha dospělí 24.04.2018
Krčmář Karel 01.08.2008 TC Spořilov Praha TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. mladší žactvo 15.03.2018
Krejčík Lukáš Jaroslav 31.07.1999 TK EMA o.s. Tenis Cibulka dospělí 19.03.2018
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Roudnice n.L. dospělí 15.03.2018
Kresl Jan 02.02.2000 LTK Klatovy Lokomotiva Beroun dospělí 13.03.2018
Kresl Jan 02.02.2000 LTK Klatovy Lokomotiva Beroun dorost 13.03.2018
Kroftová Eliška 26.03.2007 LTC Litvínov TK Jirkov mladší žactvo 29.03.2018
Kroftová Viktorie 26.03.2007 LTC Litvínov TK Jirkov mladší žactvo 29.03.2018
Kroupa Adam 29.05.2003 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dospělí 09.03.2018
Kroupa Matěj 08.04.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TK Frýdlant v Čechách dorost 14.03.2018
Kroupa Matěj 08.04.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TK Frýdlant v Čechách starší žactvo 14.03.2018
Kroupová Aneta 11.05.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. starší žactvo 08.03.2018
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dospělí 07.03.2018
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany Slavoj Český Brod dorost 06.03.2018
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany Slavoj Český Brod starší žactvo 06.03.2018
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 19.04.2018
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko TJ Jiskra Havlíčkův Brod babytenis 14.03.2018
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha LTC Kolín dospělí 23.04.2018
Krupa Lukáš 04.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová mladší žactvo 05.03.2018
Krupička Matěj 22.04.2005 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice dorost 07.03.2018
Krupička Matěj 22.04.2005 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice starší žactvo 07.03.2018
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice starší žactvo 13.03.2018
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava mladší žactvo 15.03.2018
Krymlová Marie 13.12.2006 SK OAZA Praha TO SK Mělník starší žactvo 13.03.2018
Krytinářová Amalie 20.02.2000 TC Brno. Sokol Chudčice dospělí 14.03.2018
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TK Hlučín dorost 09.03.2018
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 08.03.2018
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub Beskydský tenisový klub dorost 09.03.2018
Křepelková Tereza 05.04.1989 LTC Litvínov TJ Hvězda Kladno dospělí 23.03.2018
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov SK Véska dospělí 13.03.2018
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov T.J. Sokol Šumperk dorost 13.03.2018
Křičenská Sandra 23.04.1986 TO Bohemians Praha TK Sezimovo Ústí dospělí 14.03.2018
Křivanec Jakub 10.11.2008 Lokomotiva Plzeň Dioss Nýřany mladší žactvo 09.03.2018
Křivanec Lukáš 15.06.2010 Lokomotiva Plzeň Dioss Nýřany babytenis 09.03.2018
Kříž Jaromír 10.08.1979 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 13.03.2018
Kříž Quido 20.04.2002 TJ Sokol Choteč LTC Svoboda Praha dorost 15.03.2018
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 05.03.2018
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dospělí 02.03.2018
Křížová Izabela 17.07.2007 Tenisový klub Vnorovy, o.s. Tenisový klub Bzenec mladší žactvo 13.03.2018
Kub Adam 18.07.2005 LTC Český Krumlov Sokol TK Kaplice starší žactvo 07.03.2018
Kubáčová Veronika 09.05.1983 TJ Karlín Tesla TO Bohemians Praha dospělí 16.03.2018
Kubáň Jan 19.12.1991 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. dospělí 07.03.2018
Kubáňová Karolína 28.05.2001 TK Slavia Orlová TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 08.03.2018
Kubec Pavel 21.09.1978 SK OAZA Praha Tenisový klub Mníšek dospělí 13.03.2018
Kubecová Iveta 17.10.1988 SK OAZA Praha Tenisový klub Mníšek dospělí 06.03.2018
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod Sokol Týnec n.L. dospělí 06.03.2018
Kubelka Miroslav 20.04.1968 Slavoj Český Brod Sokol Týnec n.L. dospělí 06.03.2018
Kubeš Milan 08.04.1978 TK Natali TK Drnovice dospělí 16.03.2018
Kubíčková Rozálie 21.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. T.J. Sokol Přerov - Lipník n/B mladší žactvo 14.03.2018
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha TK Sparta Praha dorost 12.03.2018
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé TK Radošovice dorost 08.03.2018
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé Sportcentrum Uhříněves dospělí 09.03.2018
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dospělí 07.03.2018
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dorost 07.03.2018
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast Beskydský tenisový klub dorost 09.03.2018
Kubina Pavel 16.10.2004 Family Tennis Ostrava SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. starší žactvo 12.03.2018
Kuboň Jan 17.02.2004 TJ Sokol Choteč LTC Radotín dorost 23.03.2018
Kuboň Jan 17.02.2004 TJ Sokol Choteč LTC Radotín starší žactvo 23.03.2018
Kubschová Kateřina 18.10.2004 TREND SPORT, z.s. ITS Tennis Club, z.s. starší žactvo 13.03.2018
Kučera Daniel 06.04.2007 Mosilana Brno TK TILIA Brno mladší žactvo 06.03.2018
Kučera Václav 25.06.1987 I.ČLTK Praha LTC Slovan Kladno dospělí 08.03.2018
Kučerová Barbora 25.03.1996 TK Blansko ASK Lipůvka dospělí 13.03.2018
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. BLTC Brno dospělí 07.03.2018
Kuděj František 03.10.2001 TK Písek TK ZVVZ Milevsko dorost 13.03.2018
Kudelová Martina 05.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 07.03.2018
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno Lokomotiva Beroun mladší žactvo 13.03.2018
Kudlička Adam 09.09.2008 Tenisový klub Brozany,z.s. TJ Sokol Budyně n.Ohř. mladší žactvo 19.03.2018
Kudrna David 05.06.1992 Sportcentrum Uhříněves TJ Sokol Strančice dospělí 14.03.2018
Kudrnová Andrea 11.03.1994 TK Hrušov TJ Sokol Strančice dospělí 23.04.2018
Kudrnová Olga 08.11.1966 TJ Sokol Strančice 1.TK Pacov dospělí 14.03.2018
Kühnová Karolína 06.06.2008 Tenisový klub Brozany,z.s. TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 13.03.2018
Kuchařová Anna 23.08.2007 TO SK Mělník TJ TK Neratovice mladší žactvo 08.03.2018
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dospělí 14.03.2018
Kulhánek Jáchym 13.01.2005 TJ Lázně Bělohrad TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 15.03.2018
Kulhánková Denisa 28.09.1995 TJ Spoje Praha Lokomotiva Plzeň dospělí 12.03.2018
Kulichová Adéla 23.02.2002 Tělocvičná jednota Sokol Osek SK Tenis Duchcov dospělí 09.03.2018
Kulichová Adéla 23.02.2002 Tělocvičná jednota Sokol Osek SK Tenis Duchcov dorost 09.03.2018
Kulinová Hana 25.11.2002 LTC Panorama Teplice Sokol Košťany dorost 13.03.2018
Kulová Daniela 19.04.2000 Sokol Nepomuk Lokomotiva Plzeň dospělí 13.03.2018
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 13.03.2018
Kulveit Drahoslav 05.03.1985 SK OAZA Praha TC Pankrác dospělí 14.03.2018
Kumbár Kamil 24.03.1970 TC Return Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 09.03.2018
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov HTK Třebíč starší žactvo 12.03.2018
KUPKOVÁ KRISTÝNA 17.01.2004 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Opava starší žactvo 05.03.2018
Kurajský Josef 15.10.1991 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 16.03.2018
Kurcová Denisa 30.09.2005 LTK Klatovy Lokomotiva Plzeň starší žactvo 08.03.2018
Kuropčáková Klára 25.12.2003 TK SC OSTRAVA TO VOKD Ostrava-Poruba dospělí 22.03.2018
Kuryviál Martin 02.04.1986 Tenisový klub Vnorovy, o.s. NTC Kyjov dospělí 15.03.2018
Kusnierzová Petra 05.06.1990 Slavoj Polná Slavoj Polná dospělí 26.03.2018
Kutač Vojtěch 25.07.1999 TK Choceň Nespin, z.s. dospělí 15.03.2018
Kutová Nikola 10.04.1987 TJ Tatran Střešovice Tennis club Hýskov dospělí 15.03.2018
Kužela Filip 18.08.2000 Tenis Club Mokropsy SK OAZA Praha dorost 08.03.2018
Kužela Tomáš 04.05.2007 TK 2000 Luhačovice TK Zlín mladší žactvo 09.03.2018
Kyliánová Justina 29.04.2005 Sokol Králův Dvůr Lokomotiva Zdice dorost 20.04.2018
Kysel Adrián 03.09.2007 Open Tennis Club SK Tenis Kladno mladší žactvo 12.03.2018
Kysilko Oliver 06.09.2003 TO TJ Nový Jičín TC Kopřivnice dospělí 07.03.2018
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dospělí 09.03.2018
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc starší žactvo 15.03.2018
Lachman Lukáš 18.05.2007 LTC Bakov n.Jiz. TK Mnichovo Hradiště mladší žactvo 09.03.2018
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 15.03.2018
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno Lokomotiva Beroun mladší žactvo 07.03.2018
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 05.03.2018
Lamiová Tereza 31.03.1999 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 05.03.2018
Langerová Anneta 16.03.2005 TK Gymnázium Uničov TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 02.03.2018
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany TK Roja Příbram z.s. dospělí 09.03.2018
Lašanová Simona 26.07.2004 Slavoj Třešť Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 15.03.2018
Laššan Radek 10.08.2009 Tenisový klub Mikulov, spolek TC BORS CLUB-STK Břeclav babytenis 07.03.2018
Laštovic Matěj 18.05.2007 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec mladší žactvo 09.03.2018
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s. LTC Modřany 2005 starší žactvo 09.03.2018
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 06.03.2018
Lazarčík Markus 10.07.2005 TK Sparta Praha HTK Třebíč starší žactvo 16.03.2018
Lazarová Lucie 13.07.2004 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 16.03.2018
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 13.03.2018
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice SK Tenis Tišnov dorost 09.03.2018
Lebloch Jakub 07.10.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav TJ Slavoj Velké Pavlovice dospělí 09.03.2018
Lehečka Jiří 08.11.2001 TK AGROFERT Prostějov Severočeská tenisová o.s. dospělí 07.03.2018
Leipner Petr 13.02.2006 TK Písek SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 08.03.2018
Leja Michal 13.03.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec starší žactvo 08.03.2018
Lenk Jan 24.09.1982 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 08.03.2018
Lesch Adam 04.08.2000 TJ Radlice LTC Svoboda Praha dospělí 09.03.2018
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov SK Véska babytenis 06.03.2018
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha LTC Řevnice dospělí 06.03.2018
Lhotáková Laura 23.01.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 06.03.2018
Lhotáková Markéta 25.01.1971 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Řevnice dospělí 06.03.2018
Lhotová Adéla 06.05.2009 Tenisová akademie Siesta resort TC Chrudim z.s. babytenis 16.03.2018
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha Lokomotiva Beroun starší žactvo 13.03.2018
Liczki Linda 18.09.2003 TK Sparta Praha SK Meteor Praha dorost 18.04.2018
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart I.ČLTK Praha babytenis 08.03.2018
Linhart Josef 31.10.2001 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 08.03.2018
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha TJ Radlice starší žactvo 09.03.2018
Lipavská Kateřina 23.04.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TJ Republikán dospělí 23.03.2018
Lipovská Kateřina 29.01.2003 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka TJ Solidarita Praha 10 dorost 06.03.2018
Liška Vojtěch 31.03.2000 LTC Slovan Kladno Lokomotiva Beroun dorost 14.03.2018
Liška Vojtěch 31.03.2000 LTC Slovan Kladno SK Tenis Kladno dospělí 14.03.2018
Lloydová Petra 09.02.1974 TK Písnice Lokomotiva Praha dospělí 24.04.2018
Lorencová Andrea 08.02.1990 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč dospělí 13.03.2018
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod LTC Kolín dorost 07.03.2018
Louda Miroslav 06.11.1993 1. Východočeská Tenisová Chlumec n/Cidlinou dospělí 15.03.2018
Loudová Jana 01.08.1984 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 12.04.2018
Lukáš Lukáš 30.11.2009 Tenisový klub Vracov, z.s. Tenisový klub Vnorovy, z.s. babytenis 07.03.2018
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 12.03.2018
Lukyanov Alexey 29.10.1992 Tenis Centrum Lužiny TJ Radlice dospělí 13.04.2018
Lušovský Michal 31.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 16.03.2018
LUŠTINCOVÁ NATALI 22.11.2005 TJ Sparta Úpice TJ Červený Kostelec starší žactvo 06.03.2018
Lutovský Ondrěj 13.09.2010 Start Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2018
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk T.J. Sokol Šumperk dospělí 13.03.2018
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk T.J. Sokol Šumperk dorost 13.03.2018
Macek Šimon 17.04.2007 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh mladší žactvo 15.03.2018
Macurová Valérie 24.12.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 05.03.2018
Magula Marek 18.08.2002 Slovácký TK Břeclav LTC Hodonín dorost 15.03.2018
Magula Marek 18.08.2002 Slovácký TK Břeclav Sokol Lanžhot dospělí 13.03.2018
Magula Martin 19.11.2000 Slovácký TK Břeclav Sokol Lanžhot dospělí 13.03.2018
Magula Martin 19.11.2000 Slovácký TK Břeclav TC BORS CLUB-STK Břeclav dorost 09.03.2018
Magulák Krystof 04.07.2009 Tenisový klub Vracov, z.s. Tenisový klub Vnorovy, z.s. babytenis 07.03.2018
Mach Karel 14.08.2009 TC Spořilov Praha Lokomotiva Nymburk babytenis 13.03.2018
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách TCEN Hrádek nad Nisou dorost 08.03.2018
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 09.03.2018
Macháč Tomáš 13.10.2000 TK Sparta Praha Tenis Cibulka dospělí 14.03.2018
Macháček Filip William 03.05.2005 SK Tenis Duchcov Severočeská tenisová o.s. dorost 15.03.2018
Macháček Filip William 03.05.2005 SK Tenis Duchcov Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 15.03.2018
Macháčková Tereza 13.05.2002 TK Česká Skalice Tenisový klub SPORT,o.s. dospělí 16.03.2018
Machačová Jindra 25.11.1975 LTC Svoboda Praha Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 12.03.2018
Macháčová Kateřina 09.08.1991 TK Sparta Praha Sportclub Řevnice, z.s. dospělí 20.04.2018
Machačová Zuzana 20.10.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. mladší žactvo 12.03.2018
Machalínková Agáta 13.01.2005 TK Zlín TJ Sokol Uherský Brod starší žactvo 09.03.2018
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín Jiskra Otrokovice dospělí 13.03.2018
Macharáček Jan 11.12.1971 TK Uherské Hradiště Jiskra Otrokovice dospělí 13.03.2018
Machourek Jan 10.04.2006 TC Brno. Sokol Čebín mladší žactvo 16.03.2018
Machová Kateřina 15.04.2004 Tenisový klub Tesla Brno SK Tenis Tišnov starší žactvo 15.03.2018
Machovec Petr 25.12.1972 TK Oáza Říčany TJ Blatná dospělí 09.03.2018
Macht Matěj 01.09.2004 TJ Solidarita Praha 10 TO Bohemians Praha starší žactvo 19.04.2018
Macht Matěj 01.09.2004 TJ Solidarita Praha 10 TO Bohemians Praha dorost 19.04.2018
Majer Lukáš 30.12.2002 ŽLTC Brno TK Tuřany dospělí 14.03.2018
Majera Denis 25.03.2009 TC Dvůr Králové, z.s. I.ČLTK Praha babytenis 14.03.2018
Majerek Michal 21.02.2004 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 06.03.2018
Majerek Michal 21.02.2004 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 06.03.2018
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec TK Železný Brod dospělí 14.03.2018
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 08.03.2018
Malá Denisa 03.05.1995 VŠTJ UK Hradec Králové TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 16.03.2018
Malá Eliška 17.05.2004 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 13.03.2018
Malá Eliška 17.05.2004 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 13.03.2018
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod starší žactvo 06.03.2018
Malá Tereza 11.02.2007 SK JC Sport Opava Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 09.03.2018
Malaník Lukáš 16.09.2005 TK Zlín TJ Sokol Vizovice starší žactvo 06.03.2018
Maleček Pavel 08.10.1973 Lokomotiva Beroun SK Nižbor dospělí 07.03.2018
Malečková Natálie 02.12.2003 TC Pankrác TJ Blatná dorost 13.03.2018
Málek Richard 12.05.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko mladší žactvo 07.03.2018
Málek Richard 12.05.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko starší žactvo 08.03.2018
Maléř Šimon 04.06.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Zašová babytenis 08.03.2018
Malík Jakub 25.01.1999 TK Start Praha-Topolka TK Montáže, z.s. dospělí 13.03.2018
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 14.03.2018
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dorost 12.03.2018
Malkus Vladan 15.07.1974 Severočeská tenisová o.s. TK Chomutov dospělí 05.03.2018
Malý Lukáš 28.09.1989 TC Dvůr Králové, z.s. Start České Budějovice dospělí 08.03.2018
Malý Miroslav 15.01.1993 TK FZŠ Trávníčkova TK FZŠ Trávníčkova dospělí 18.04.2018
Maňásek David 27.08.2007 TC Brno. SK Tenis Tišnov mladší žactvo 08.03.2018
Maňásek David 27.08.2007 TC Brno. SK Tenis Tišnov starší žactvo 08.03.2018
Manda Ondřej 14.07.2004 Tenisový klub Mníšek Tenis Dobříš dorost 19.03.2018
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov SK Vitality Slezsko o.s. dospělí 08.03.2018
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany TK Praga-Vysočany babytenis 13.03.2018
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 12.03.2018
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 14.03.2018
Mareček Ondřej 20.09.2004 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno starší žactvo 06.03.2018
Marečková Vendula 03.04.2006 Prestige tennis club Frýdek-Místek TK TENNISPOINT FM mladší žactvo 13.03.2018
Marek Jan 14.06.2004 T.J. Sokol Sedlčany Tenis Dobříš starší žactvo 14.03.2018
Marek Lukáš 14.09.2009 Tenisový klub Vracov, z.s. Tenisový klub Vnorovy, z.s. babytenis 07.03.2018
Marek Matei 28.12.2004 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka starší žactvo 13.03.2018
Marek Matei 28.12.2004 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka dorost 13.03.2018
Marek Patrik Samuel 15.11.2008 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka mladší žactvo 13.03.2018
Mareš Matyáš 07.09.1999 LTK Liberec Start Liberec dospělí 13.03.2018
Mareš Ondřej 22.05.1997 TK Louny Tenisová akademie Březno u Loun dospělí 14.03.2018
Mareš Petr 28.05.1982 LTC Rudná TK Oáza Říčany dospělí 21.03.2018
Marešová Beata 12.07.2012 SKT Planá n.Luž. TK Sparta Praha minitenis 14.03.2018
Marešová Kateřina 05.03.2003 Tenisový klub Eden TK Dynamo Hradec Králové dospělí 06.03.2018
Marešová Kateřina 05.03.2003 Tenisový klub Eden TK Dynamo Hradec Králové dorost 06.03.2018
Marianová Monika 22.06.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. SK OAZA Praha starší žactvo 08.03.2018
Marianová Monika 22.06.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. SK OAZA Praha mladší žactvo 08.03.2018
Markovský Matěj 09.01.2008 TJ Sokol Bludov Sokol Zábřeh mladší žactvo 05.03.2018
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha TO Bohemians Praha dospělí 06.03.2018
Maroulová Dominika 23.12.1998 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenis Semice a.s. dospělí 07.03.2018
Marschalová Zuzana 02.11.2007 TK Moravský Krumlov z.s. TKB Hrušovany z.s. mladší žactvo 08.03.2018
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice ŽLTC Brno dorost 13.03.2018
Maršík Ondřej 15.04.2003 ŽLTC Brno TK Brno - Chrlice dorost 09.03.2018
Martincová Aneta 08.02.2005 Lokomotiva Trutnov Baník Žacléř dorost 16.03.2018
Martincová Veronika 28.02.1985 Tenisový klub Mikulov, spolek TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 14.03.2018
Martinec Jakub 26.03.2003 Lokomotiva Trutnov Baník Žacléř dorost 16.03.2018
Martinec Ondřej 17.04.2007 Lokomotiva Trutnov TC Dvůr Králové, z.s. mladší žactvo 19.03.2018
Martínek Lukáš 12.04.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá TC BIOCEL Vratimov z.s. starší žactvo 05.03.2018
Martinková Bára 26.02.2008 TCEN Hrádek nad Nisou TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. mladší žactvo 16.03.2018
Martínková Veronika 03.04.1972 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. LTC Bakov n.Jiz. dospělí 12.03.2018
Martinovská Nela 29.09.2008 Tenis club Úvaly TJ Sokol Praha 9-Běchovice mladší žactvo 23.03.2018
Maříková Calista 03.07.2007 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 07.03.2018
Maříková Calista 03.07.2007 I.ČLTK Praha TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 07.03.2018
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé LTC Houštka dospělí 07.03.2018
Masárová Lucie 03.12.2004 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary starší žactvo 23.03.2018
Masopust Tomáš 27.12.2001 Tenisový klub Příbor,z.s. TC Kopřivnice dorost 08.03.2018
Mašek Jakub 15.03.2005 TJ Žďár nad Sázavou TK Bystřice n.Pernštejnem dorost 16.03.2018
Mašek Petr 31.07.1986 TC Realsport Nymburk o.s. Tenisový klub Černošice dospělí 14.03.2018
Mašková Michaela 06.05.2003 TK Bílovec TO Odry dospělí 20.04.2018
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dorost 08.03.2018
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dospělí 08.03.2018
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 08.03.2018
Matějíček Petr 20.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Choceň dorost 15.03.2018
Matějková Markéta 21.06.2005 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. starší žactvo 12.03.2018
Matějová Marie 22.12.2004 LTK Bílina TJ Sokol Ústí n.L. dorost 15.03.2018
Matějová Marie 22.12.2004 LTK Bílina TJ Sokol Ústí n.L. starší žactvo 14.03.2018
Matějovská Marika 11.09.1999 TK Turnov TK Železný Brod dospělí 06.03.2018
Matochová Sandra 30.12.2000 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TCEN Hrádek nad Nisou dorost 08.03.2018
Matochová Sandra 30.12.2000 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 08.03.2018
Matoušek David 26.03.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. LTC České Budějovice,z.s. mladší žactvo 06.03.2018
Matoušková Anna 18.03.1997 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dospělí 12.03.2018
Matoušková Jana 14.07.1993 TC Realsport Nymburk o.s. TK Bohutín, z.s. dospělí 09.03.2018
Matula Maxmilián 31.07.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub starší žactvo 08.03.2018
Matyáš Filip 14.12.2005 Sokol Blovice TK FUNTOM Dobřany starší žactvo 18.04.2018
Maximova Veronika 01.11.2006 TJ Spoje Praha TC Return starší žactvo 14.03.2018
Mayerová Marie 18.06.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 07.03.2018
Mazáč Tomáš 13.01.1993 1. Východočeská Tenisová TC Nové Město n. Metují dospělí 12.03.2018
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 14.03.2018
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 14.03.2018
Mecová Nikola 07.04.1998 TK Vítkovice 1926 z.s. Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 13.03.2018
Medřický Zdeněk 17.04.1980 Lokomotiva Beroun TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 13.03.2018
Mehrani Melina 25.06.2003 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 25.04.2018
Měchurová Martina 11.05.2002 Sokol Smíchov I. TK EMA o.s. dorost 13.03.2018
Melichar Tomáš 24.05.2006 Slovácký TK Břeclav TC BORS CLUB-STK Břeclav mladší žactvo 14.03.2018
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha TK Bohutín, z.s. mladší žactvo 12.03.2018
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha Tenis Dobříš starší žactvo 16.03.2018
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Olymp Praha TK Sparta Praha babytenis 15.03.2018
Melnikova Aleksandra 31.07.2002 TK Horní Měcholupy TJ Radlice dorost 20.04.2018
Menčíková Michaela 06.09.1987 Tenisový klub Benátky nad Jizerou Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 23.04.2018
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov LTC Hodonín dorost 09.03.2018
Menšík Jiří 22.04.2008 TC Austerlitz TK Vyškov mladší žactvo 12.03.2018
Menšíková Miroslava 16.09.1993 TK DEZA Valašské Meziříčí TTK ESOX dospělí 12.03.2018
Menšíková Štěpánka 24.04.2007 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. Spartak Vlašim mladší žactvo 29.03.2018
Metelka Adam 16.12.1995 TK Vyškov TK Města Bučovice dospělí 15.03.2018
Metlička Jonáš 10.10.2000 Lokomotiva Praha TJ Spoje Praha dorost 27.03.2018
Mičola Vítek 27.11.2005 TJ TO Gumárny Zubří TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 12.03.2018
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s. TK Slavia Orlová dorost 09.03.2018
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha Tenisklub Cheb dospělí 13.03.2018
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň starší žactvo 09.03.2018
Michal Tomáš 20.09.1998 TK Drnovice TK Města Bučovice dospělí 14.03.2018
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska starší žactvo 16.03.2018
Michálková Alena 17.11.2002 TJ Spoje Praha VŠTJ Ekonom Praha dospělí 06.03.2018
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Sparta Praha TO TJ Svitavy starší žactvo 08.03.2018
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Svoboda Praha dospělí 08.03.2018
Michálková Zuzana 28.01.1963 TK Benešov SPORTTENIS dospělí 13.03.2018
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek TO SK Mělník dospělí 15.03.2018
Michlová Lucie 08.04.2007 Tenisový klub Mníšek Tenis Dobříš mladší žactvo 15.03.2018
Michna Adam 19.08.2002 TK Hovorčovice TENIS Klánovice dorost 14.03.2018
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava TK AGROFERT Prostějov dospělí 13.03.2018
Mikeš David 06.07.2012 TK SB Světlá n.Sáz. TK Sparta Praha minitenis 07.03.2018
Mikeš Filip 24.12.2009 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň babytenis 13.03.2018
Mikešová Emilie Viktorie 30.06.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha starší žactvo 02.03.2018
Mikešová Emilie Viktorie 30.06.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha mladší žactvo 02.03.2018
Mikez Šimon 03.04.2006 Clasic Tenis Club o.s. TK Železný Brod starší žactvo 14.03.2018
Mikez Šimon 03.04.2006 Clasic Tenis Club o.s. TK Železný Brod mladší žactvo 14.03.2018
Mikláš Josef 20.11.2004 TCV Strání Orel jednota Uherský Brod dorost 09.03.2018
Mikláš Josef 20.11.2004 TCV Strání Orel jednota Uherský Brod starší žactvo 09.03.2018
Mikula Lukáš 01.06.2009 TK Turnov ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 02.03.2018
Mikula Matyáš 01.06.2009 TK Turnov ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 02.03.2018
Mikulcová Nela 12.02.2005 TK Zlín Orel jednota Uherský Brod dorost 13.03.2018
Mikulíková Melanie 05.01.2005 TK Vítkovice 1926 z.s. TK SC OSTRAVA starší žactvo 14.03.2018
Mikulíková Melanie 05.01.2005 TK Vítkovice 1926 z.s. TK SC OSTRAVA dorost 14.03.2018
Mikuš Zdeněk 11.10.2008 Sokol Týnec n.L. Slavoj Žiželice mladší žactvo 16.03.2018
Mikušík Adam 24.06.2003 DTJ Květná-tenisový klub Slovan Hodonín dorost 05.03.2018
Mikušková Natálie 17.05.2001 Sokol Dolní Počernice z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 06.03.2018
Miler Jaroslav 07.10.1985 TK Železný Brod Tenis Banka Praha dospělí 07.03.2018
Milostná Martina 10.04.1989 STK Okříšky Sokol Jemnice dospělí 09.03.2018
Milt Karel 15.12.1977 TK Škoda Plzeň z.s. Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 09.03.2018
Milt Lukáš 11.12.2002 TK Škoda Plzeň z.s. Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 09.03.2018
Minář Jan 09.04.1981 RPM OÁZA Říčany Tenis Cibulka dospělí 16.03.2018
Minařík Josef 25.06.2004 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 09.03.2018
Minařík Petr 09.01.1993 TK Hlinsko Slavia VŠST Liberec dospělí 16.03.2018
MIROSZKA JAKUB 06.11.2006 TK Frýdlant v Čechách TK Rochlice Liberec mladší žactvo 07.03.2018
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Starý Kolín LTC Kolín dospělí 12.03.2018
Mládková Ela 01.03.2006 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety dorost 13.03.2018
Mojžiš Martin 09.03.2005 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Sportcentrum Uhříněves starší žactvo 19.04.2018
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 SKT Planá n.Luž. TJ Jiskra Havlíčkův Brod babytenis 28.03.2018
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová TJ Baník Ostrava OKD starší žactvo 06.03.2018
Molnárová Zdenka 07.01.1961 TJ Lázně Bělohrad LTC Jaroměř dospělí 07.03.2018
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk TK Česká Třebová, z.s. dospělí 06.03.2018
Moravcová Nikola 21.06.2000 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 06.03.2018
Moravcová Nikola 21.06.2000 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 06.03.2018
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2018
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 06.03.2018
Moravec Filip 13.09.1983 Lokomotiva Praha TC Pankrác dospělí 16.03.2018
Moravec František 10.09.2000 TJ Sokol Vysočany SK Tenis Kladno dospělí 06.03.2018
Moravec Ondřej 25.08.2001 TK Hlučín SK LAMA o.s. dorost 08.03.2018
Morávková Valentina 08.12.1999 Sokol Říčany WILSON Tenis Centrum dospělí 27.03.2018
Morysová Michaela 17.10.2002 Prestige tennis club Frýdek-Místek TK Kyjov dorost 02.03.2018
Mošnová Kimi 21.07.2009 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota babytenis 12.03.2018
Moštěk David 02.04.2004 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TJ TK MANE Hluboká n.V. starší žactvo 07.03.2018
Moštěk David 02.04.2004 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TJ TK MANE Hluboká n.V. dorost 07.03.2018
Motyková Markéta 29.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TK Slavia Orlová starší žactvo 12.03.2018
Mouček Tomáš 17.04.2002 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 06.03.2018
Mouček Tomáš 17.04.2002 TK Slavia Plzeň Tenisový klub Rokycany dospělí 07.03.2018
Moudrá Adéla 12.11.2005 Tsport Votice o.s. T.J. Sokol Sedlčany starší žactvo 07.03.2018
Mrázková Eva 27.07.2004 Slavoj Litoměřice TK Ústí n.Labem dospělí 13.03.2018
Mrázková Eva 27.07.2004 Slavoj Litoměřice TK Ústí n.Labem starší žactvo 13.03.2018
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha Sportclub Řevnice, z.s. dorost 07.03.2018
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dospělí 07.03.2018
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s. Městský tenisový klub Karviná dorost 14.03.2018
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno TK Neridé starší žactvo 12.03.2018
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TK TILIA Brno starší žactvo 06.03.2018
Mück Filip 05.02.2007 TO Odry TO TJ Nový Jičín mladší žactvo 14.03.2018
Mück Filip 05.02.2007 TO Odry TO TJ Nový Jičín starší žactvo 14.03.2018
Müller Lukáš 15.05.2001 TJ Kraví Hora Brno Sokol Brno Žabovřesky dorost 09.03.2018
Müller Ondřej 23.09.2005 TJ Sokol Jílové TK TK Stochov starší žactvo 07.03.2018
Müller Theodor 12.08.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dorost 07.03.2018
Müllerová Kateřina 11.10.1996 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 13.03.2018
Müllerová Nicole 11.08.2002 TK Aš TK Sokolov dorost 07.03.2018
Musil Jindřich 03.09.2004 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TK Slavia Plzeň starší žactvo 07.03.2018
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha LTC Svoboda Praha dospělí 15.03.2018
Musilová Dominika 07.04.2001 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TK Ruzyně Praha dospělí 12.03.2018
Mužíková Tereza 09.01.2004 TK ZVVZ Milevsko Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 13.03.2018
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 08.03.2018
Nachtman Daniel 17.06.2003 Severočeská tenisová o.s. LTC Panorama Teplice dorost 12.03.2018
Naisar Marek 23.09.1996 Severočeská tenisová o.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. dospělí 09.03.2018
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s. TJ Sokol Uherský Brod dospělí 13.03.2018
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 07.03.2018
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 07.03.2018
Navrátil Jakub 09.12.2005 Sokol Králův Dvůr TK Březnice dorost 08.03.2018
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 06.03.2018
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Na Dolině o.s. dorost 06.03.2018
Naxerová Anna 11.01.2006 TK Písnice Sokol Říčany dospělí 13.03.2018
Nečas Tomáš Jiří 21.01.2004 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu LTC Beroun, z.s. starší žactvo 13.03.2018
Neček Pavel 11.05.2005 TK Gymnázium Uničov TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 06.03.2018
Nedbal Tomáš 11.05.2008 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy starší žactvo 05.03.2018
Nechanický Michal 30.03.2000 Severočeská tenisová o.s. TK Chomutov dospělí 12.03.2018
Nejedlá Tereza 20.09.2005 Sportík, z.s. SKT Planá n.Luž. dorost 06.04.2018
Nejedlá Tereza 20.09.2005 Sportík, z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu starší žactvo 07.03.2018
Nekvasil Jakub 20.06.2006 TŠ Pohořelec SK Žalov mladší žactvo 17.04.2018
Němcová Alžběta 11.04.1995 Slavoj Český Brod TK Hanspaulka dospělí 06.03.2018
Němec Tomáš 20.06.1974 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. TK Oáza Říčany dospělí 15.03.2018
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy starší žactvo 12.03.2018
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM mladší žactvo 13.03.2018
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s. TJ Jiskra Strážnice starší žactvo 20.03.2018
Němeček Patrik 25.06.2006 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 14.03.2018
Němečková Lenka 20.04.1976 TK Neridé SK OAZA Praha dospělí 15.03.2018
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek TK Strakonice dospělí 13.03.2018
Nerud Vladimír 21.03.2002 TK Tuřany TC-MJ TENIS Líšeň dorost 23.04.2018
Nesvorný Jan 03.05.1993 TJ Spoje Praha TO Spartak Modřany dospělí 12.03.2018
Nešpor Michael 02.03.1991 Start Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 15.03.2018
Nešpor Štěpán 18.09.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Velké Bílovice dospělí 07.03.2018
Neubauerová Hana 22.09.1988 1.ČLTK Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 08.03.2018
Neuer Tomáš 18.06.1998 ŽLTC Brno TK Mokrá-Horákov dospělí 14.03.2018
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann TK Start Praha-Topolka starší žactvo 05.03.2018
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla Jiskra Otrokovice babytenis 13.03.2018
Nguyen Docthinh 05.02.2005 TK Aš TCG Karlovy Vary dorost 15.03.2018
Nguyen Docthinh 05.02.2005 TK Aš TCG Karlovy Vary starší žactvo 15.03.2018
Nguyenova Lan Chi 16.05.2004 LTC Panorama Teplice Sokol Košťany dorost 13.03.2018
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 13.03.2018
Nguyenová Petra 10.07.2003 LTC Litvínov TK Jirkov dorost 13.03.2018
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dorost 14.03.2018
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 14.03.2018
Nichols Adam 26.02.2003 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dorost 09.03.2018
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň dospělí 15.03.2018
Nosek Viktor 17.05.2007 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 08.03.2018
Noska Daniel 05.08.2005 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK FUNTOM Dobřany dorost 13.03.2018
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 16.03.2018
Nouzová Lucie 18.05.2005 SK HAMR, z.s. TK Sport Kolovraty dorost 16.04.2018
Nová Natálie 13.09.2000 Sokol Plzeň Doudlevce TK Škoda Plzeň z.s. dorost 15.03.2018
Nová Natálie 13.09.2000 Sokol Plzeň Doudlevce TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 15.03.2018
Nováček Filip 13.02.2002 TO TJ Tesla Pardubice TK Čáslav dospělí 14.03.2018
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty SK HAMR, z.s. dorost 08.03.2018
Novák Adam 16.10.2010 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety babytenis 15.03.2018
Novák Daniel 25.02.1996 TK Spartak Jihlava Slavoj Polná dospělí 13.03.2018
Novák Filip 24.01.2002 LTC Svoboda Praha TC VŠ Praha dorost 06.03.2018
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc dospělí 08.03.2018
Novák Jan 06.08.2002 LTC Panorama Teplice Sokol Košťany dorost 06.03.2018
Novák Jaromír 03.12.2006 Start Brno TK Znojmo mladší žactvo 12.03.2018
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 08.03.2018
Novák Jiří 22.03.1975 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 07.03.2018
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé Sportclub Řevnice, z.s. dorost 06.03.2018
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé Tenisový klub Mníšek dospělí 06.03.2018
Novák Ondřej 25.03.2009 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec babytenis 13.03.2018
Novák Petr 27.08.1981 Jiskra Otrokovice TK Radošovice dospělí 14.03.2018
Nováková Alžběta 08.09.1998 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. dospělí 06.03.2018
nováková julie 10.12.2006 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň mladší žactvo 05.03.2018
nováková julie 10.12.2006 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň starší žactvo 07.03.2018
Nováková Kateřina 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 08.03.2018
Nováková Kateřina 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 08.03.2018
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň TK Sparta Praha dorost 28.03.2018
Nováková Veronika 06.10.2006 LTC Panorama Teplice TK Ústí n.Labem mladší žactvo 12.03.2018
Novikova Maria 25.01.1997 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 15.03.2018
Novotná Aneta 10.09.1995 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Mosilana Brno dospělí 15.03.2018
Novotná Karolína 27.09.1994 LTC Pardubice TK Česká Třebová, z.s. dospělí 08.03.2018
Novotná Karolína 22.12.1997 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2018
Novotný Aleš 28.09.1981 TK Vítkovice 1926 z.s. TK Milo Olomouc dospělí 12.03.2018
Novotný Daniel 19.04.2008 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 06.03.2018
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Neridé starší žactvo 05.03.2018
Nuc Petr 21.09.1977 TO Bohemians Praha TC VŠ Praha dospělí 08.03.2018
Nygrýnová Šárka 15.05.1994 HTK Třebíč VŠTJ Ekonom Praha dospělí 07.03.2018
Nývltová Natálie 20.10.2004 Lokomotiva Trutnov Baník Žacléř dorost 12.03.2018
Obenrauch Jan 25.08.1973 TK Blansko TK Kunštát dospělí 08.03.2018
Obluk Jiří 10.09.1980 TK Slavia Orlová Sokol Bohumín dospělí 15.03.2018
Oborníková Žofie 21.10.2003 Tenisový klub Eden LTC Nový Bydžov dospělí 09.03.2018
Odstrčil Lukáš 23.03.2007 TC Austerlitz TK Vyškov mladší žactvo 12.03.2018
Ohajda Filip 06.08.2003 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina dorost 06.03.2018
Ohnoutková Tereza 18.09.2003 ŽLTC Brno Start Brno dospělí 15.03.2018
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 15.03.2018
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha SK Meteor Praha starší žactvo 15.03.2018
Olša Michal 10.03.2005 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota dorost 12.03.2018
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň TJ Kyje Praha 14 dospělí 06.03.2018
Olšanský Viktor 23.05.2006 TK Slavia Plzeň Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 06.03.2018
Ondráček Kryštof 14.09.2007 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice mladší žactvo 09.03.2018
Ondrejka Vojtěch 08.04.2011 LTC Rudná SPORT EDEN Beroun minitenis 26.03.2018
Opletalová Anna 08.04.2008 TJ Radlice Sokol Čimice mladší žactvo 07.03.2018
Orlita Matyáš 22.11.2005 TO TJ Nový Jičín TK Bílovec starší žactvo 23.03.2018
Orpana Oona 21.01.2001 I.ČLTK Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 19.04.2018
Ostaš Jakub 05.09.2005 LTC Rakovník SK TALENT 13 - spolek dorost 20.03.2018
Ošlejšek Stanislav 14.06.1965 TK Blansko Sokol Rudice dospělí 15.03.2018
Otava Michal 11.01.1982 TK SC OSTRAVA Prestige tennis club Frýdek-Místek dospělí 15.03.2018
Otoupalík Karel 12.03.1967 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Turnov dospělí 06.03.2018
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2018
Pabišková Natalie 29.04.2009 TK RAPID LIBEREC ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2018
Pable Viktor 02.10.2003 TJ Sokol Ústí n.L. TK Severní Terasa dospělí 20.04.2018
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice TK Sparta Praha starší žactvo 15.03.2018
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice F.H.TK Dobřichovice dorost 13.03.2018
Pacholek Jakub 01.04.1994 TK SC OSTRAVA Prestige tennis club Frýdek-Místek dospělí 13.03.2018
Pala Jakub 04.06.2001 TK TENNISPOINT FM TK SC OSTRAVA dorost 14.03.2018
Pala Ondřej 13.07.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Pardubice starší žactvo 05.03.2018
Palán Dominik 30.09.2000 Slovan Hodonín TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 12.03.2018
Paleček Adam 09.01.2001 Tenisový klub Tesla Brno ŽLTC Brno dorost 06.03.2018
Paleček Nicole 15.11.2003 TK Neridé Lokomotiva Zdice dospělí 15.03.2018
Palicová Barbora 11.03.2004 TK Sparta Praha TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 07.03.2018
Palicová Barbora 11.03.2004 TK Sparta Praha Severočeská tenisová o.s. dorost 09.03.2018
Palme Ondřej 27.06.2011 TK Kunštát Sokol Letovice minitenis 07.03.2018
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň TK Evženie Klášterec n/O dorost 07.03.2018
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň TK Evženie Klášterec n/O starší žactvo 07.03.2018
Pánek Sebastian 19.07.2007 TK Soběslav SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 12.03.2018
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov Severočeská tenisová o.s. dospělí 06.03.2018
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov Severočeská tenisová o.s. dorost 06.03.2018
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dospělí 15.03.2018
Panošková Markéta 30.08.1979 1.ČLTK Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 08.03.2018
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s. TK AGROFERT Prostějov babytenis 05.03.2018
Paroulek Tadeáš 30.12.1999 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 15.03.2018
Pastora Jakub 04.12.1988 SK Tenis Tišnov TK Týnec nad Sázavou dospělí 14.03.2018
Pašalič Marko 11.12.1998 TK Olymp Praha Lokomotiva Plzeň dospělí 12.03.2018
Paštiková Julie 31.05.2008 TK SC OSTRAVA Tenisový klub Šternberk, z.s. starší žactvo 09.03.2018
Paštiková Valentýna 25.06.2002 I.NTC Olomouc TK Na Dolině o.s. dorost 07.03.2018
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 08.03.2018
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha Sportclub Řevnice, z.s. dorost 06.03.2018
Paučová Eva 08.02.1965 Sokol Horní Branná TK Studenec dospělí 09.03.2018
Paul Adam 19.03.2000 SK Aritma Praha Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 07.03.2018
Paul René 22.08.2003 LTC Panorama Teplice Sokol Košťany dorost 13.03.2018
PAVEL Leoš 15.01.2009 Spartak Vrchlabí TK Lomnice n.Pop. babytenis 09.03.2018
Pavelka Lukáš 16.06.2001 LTC Modřany 2005 TK Konstruktiva, z.s. dorost 14.03.2018
Pavelka Ondřej 16.06.2001 LTC Modřany 2005 TK Konstruktiva, z.s. dorost 14.03.2018
Pavelka Patrik 07.01.2000 TK TENNISPOINT FM TJ Zbrojovka Vsetín dorost 14.03.2018
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 13.03.2018
Pávková Viktorie 06.04.2003 TJ Sokol Vysočany TC Spořilov Praha dospělí 05.03.2018
Pavlica Tomáš 28.01.2001 TK Radegast Beskydský tenisový klub dorost 09.03.2018
Pavlík Vojtěch 11.07.2008 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. mladší žactvo 07.03.2018
Pavlišta Jonáš 18.04.2001 SK OAZA Praha Baník Příbram dospělí 15.03.2018
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2018
Pávová Zuzana 13.06.2004 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 15.03.2018
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dorost 15.03.2018
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé TJ Sokol Vysočany dospělí 14.03.2018
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč TK Holice dospělí 09.03.2018
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 09.03.2018
Pečenková Eliška 14.06.2000 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 09.03.2018
Pečenková Eliška 14.06.2000 DTK Skuteč TO TJ Tesla Pardubice dorost 08.03.2018
Pech Karel 03.07.2007 Lokomotiva Zdice Sokol Králův Dvůr mladší žactvo 15.03.2018
Pech Patrik 25.04.1995 TK Olymp Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 16.03.2018
Pechala František 29.03.1999 I.ČLTK Praha TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 14.03.2018
Pechar Ondřej 29.01.1999 F.H.TK Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice dospělí 20.03.2018
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb starší žactvo 15.03.2018
Pejčevová Jana 08.03.2005 BLTC Brno Start Brno starší žactvo 05.03.2018
Pekárková Tereza 25.10.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Velké Bílovice dospělí 07.03.2018
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 09.03.2018
Peláková Martina 05.03.2002 TJ Spoje Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 06.03.2018
Peláková Martina 05.03.2002 TJ Spoje Praha TC Realsport Nymburk o.s. dorost 06.03.2018
PELC RICHARD 14.12.2007 TC Spořilov Praha LTC Podolí Praha starší žactvo 14.03.2018
PELC RICHARD 14.12.2007 TC Spořilov Praha LTC Podolí Praha mladší žactvo 14.03.2018
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dorost 09.03.2018
Peldová Barbora 11.05.2001 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2018
Peldová Barbora 11.05.2001 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dorost 09.03.2018
Pelikán Tomáš 05.09.1991 TC Chrudim z.s. TJ Lázně Bělohrad dospělí 16.03.2018
Pelnářová Sophie 15.02.2006 TK Čechie Karlín z.s. Sokol Čimice starší žactvo 19.03.2018
Pelucha Adam 29.04.2003 Tenisový klub Vnorovy, o.s. Tenisový klub Bzenec dorost 13.03.2018
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. babytenis 12.03.2018
Peroutková Lucie 27.04.2002 TCG Karlovy Vary TO Rotas Rotava dospělí 05.03.2018
Persad Shimon 07.04.2007 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Ústí n.Labem mladší žactvo 16.03.2018
Perůtka Jan 08.04.1989 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc dospělí 07.03.2018
Peřichová Nikola 17.02.1994 VSK VŠB-TU Ostrava Sokol Bohumín dospělí 08.03.2018
Pešek Dominik 20.06.1991 TJ Sokol Vršovice Sokol Čimice dospělí 14.03.2018
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s. SK OAZA Praha dorost 07.03.2018
Pešková Klára 25.03.2009 Rožnovský tenisový klub TK Radegast babytenis 17.04.2018
Pešková Tereza 08.04.2001 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dorost 09.03.2018
Pešková Tereza 08.04.2001 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dospělí 07.03.2018
Peštál Petr 05.06.1985 HTK Třebíč TJ TK Březiněves dospělí 13.03.2018
Petáková Helena 21.04.2004 Tenis Dobříš LTC Beroun, z.s. dorost 16.03.2018
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha TJ Radlice dorost 08.03.2018
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha TJ Radlice dospělí 08.03.2018
Peterka Martin 14.05.2000 Tenis Club Mokropsy TJ Sokol Hostivice dorost 10.04.2018
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha TC BORS CLUB-STK Břeclav mladší žactvo 12.03.2018
Petláková Klára 23.05.2003 BLTC Brno Start Brno dospělí 14.03.2018
Petláková Klára 23.05.2003 BLTC Brno Start Brno dorost 14.03.2018
Petr Vojtěch 15.03.2005 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 14.03.2018
Petráček Petr 25.05.2009 SPORTTENIS Slavoj Čerčany babytenis 20.04.2018
Petrásová Valentýna 06.08.2007 TK Jirkov LTK TEPLICE o.s. mladší žactvo 16.03.2018
Petrásová Valentýna 06.08.2007 TK Jirkov LTK TEPLICE o.s. starší žactvo 16.03.2018
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice starší žactvo 13.03.2018
Petráš Michal 22.01.2006 Open Tennis Club TK Lány mladší žactvo 08.03.2018
Petrášková Lenka 24.04.1997 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dospělí 07.03.2018
Petrášová Barbora 30.06.2008 Open Tennis Club TK Lány mladší žactvo 08.03.2018
Petríková Eliška 09.02.1996 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 14.03.2018
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec TK Neridé dorost 09.03.2018
Petrželová Karolína 29.12.2006 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 07.03.2018
Petřík Edvard 05.05.2001 SK Slatina SHARK Brno dorost 15.03.2018
Petřík Ondřej 31.10.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. ITS Tennis Club, z.s. dorost 08.03.2018
Petzold Dirk 25.04.1982 TK Krásné Březno TK Krásné Březno dospělí 05.04.2018
Peyrek Štěpán 13.02.2007 Sokol Košťany Tělocvičná jednota Sokol Osek mladší žactvo 07.03.2018
Pinkrová Anna 09.11.2001 TK SPORTYS, z.s. TK Jirkov dospělí 08.03.2018
Pinkrová Barbora 16.09.2006 TK SPORTYS, z.s. TK Jirkov mladší žactvo 08.03.2018
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s. TO TJ Nový Jičín starší žactvo 13.03.2018
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s. TO TJ Nový Jičín babytenis 13.03.2018
Pitra Václav 13.03.1975 Tenis klub Nýrsko KAPITOL Tenis dospělí 21.03.2018
Plaček Tomáš 13.01.2006 TK Hlučín TC BIOCEL Vratimov z.s. starší žactvo 05.03.2018
Plachta Martin 01.06.2001 TK Týnec nad Sázavou TK Benešov dorost 14.03.2018
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 08.03.2018
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dorost 12.03.2018
Plas Radek 28.02.1979 TK Sokolov TCG Karlovy Vary dospělí 08.03.2018
Plášek Štěpán 13.02.2009 TK 2000 Luhačovice TK Zlín babytenis 09.03.2018
Plechatová Natálie 03.10.2007 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 mladší žactvo 27.03.2018
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s. TK Sparta Praha dorost 06.03.2018
Plevová Zuzana 26.04.1996 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 09.03.2018
Pliska Ondřej 19.06.1989 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 09.03.2018
Pliska Zdeněk 13.08.1997 TJ Nové Město na Moravě TK Bystřice n.Pernštejnem dospělí 09.03.2018
Plomer Michal 14.10.1983 TK Evženie Klášterec n/O TK Jirkov dospělí 13.03.2018
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 07.03.2018
Pňovská Anna 24.08.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Podolí Praha mladší žactvo 07.03.2018
Pobořil Jan 15.02.1997 TK DEZA Valašské Meziříčí TC Brno. dospělí 07.03.2018
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s. TK Louny dospělí 12.03.2018
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 09.03.2018
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TCV Strání dospělí 12.03.2018
Podsosonnaja Valeriya 31.05.1993 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 14.03.2018
Podškubka Karel 22.08.2001 TK Spartak Jihlava TK Znojmo dospělí 09.03.2018
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 09.03.2018
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK Slavia Orlová dorost 06.03.2018
Pokorná Nela 10.08.2007 TJ Sokol Uherský Brod TK Fatra Napajedla mladší žactvo 09.03.2018
Pokorný Jakub 20.04.2000 Sokol Týnec n.L. Energetik Chvaletice dorost 08.03.2018
Pokorný Jan 27.06.2008 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TJ Slavoj Chodová Planá mladší žactvo 13.03.2018
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha Open Tennis Club starší žactvo 06.03.2018
Poláková Beáta 09.03.2003 Clasic Tenis Club o.s. TK Železný Brod dospělí 19.04.2018
Polatová Natálie 20.02.2008 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov starší žactvo 13.03.2018
Polatová Natálie 20.02.2008 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. mladší žactvo 09.03.2018
Poledna Matyáš 02.04.2010 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice babytenis 09.03.2018
Poledníčková Hana 22.02.2000 LTC Rudná TO Sokol Nehvizdy dospělí 16.03.2018
Poletínová Alena 09.10.1994 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 07.03.2018
Polyak Tomáš 07.05.2001 TK Lomnice n.Pop. TK Semily dorost 07.03.2018
Pomahač Antonín 05.07.2007 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. SK OAZA Praha mladší žactvo 06.03.2018
Pomahač Antonín 05.07.2007 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. TK Start Praha-Topolka starší žactvo 12.04.2018
Pomahač Ondřej 21.04.2002 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dorost 14.03.2018
Popek Zdeněk 16.10.1990 Sportcentrum Uhříněves TK Senožaty B dospělí 14.03.2018
Popelka Vojtěch 05.01.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Turnov dospělí 06.03.2018
Popule Patrik 20.08.1987 TJ Baník Ostrava OKD TK Konstruktiva, z.s. dospělí 06.03.2018
Port Lukáš 20.01.2002 TJ TK Neratovice Sokol Libiš dorost 08.03.2018
Poskočil Vojtěch 29.05.1987 TK KAJA TO Spartak Modřany dospělí 13.03.2018
Pospíšil Jan 30.07.2001 TJ Sokol Újezd n.L. TJ Sokol Vysočany dorost 13.03.2018
Pospíšil Kristián 01.09.1992 TK PRIS Frýdek-Místek Prestige tennis club Frýdek-Místek dospělí 09.04.2018
Pospíšil Lukáš 05.12.1979 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 12.03.2018
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO TJ Svitavy mladší žactvo 05.03.2018
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž starší žactvo 08.03.2018
Pospíšil Ondřej 25.01.1987 ŽLTC Brno BTK Ingstav Brno dospělí 12.03.2018
Pospíšil Stanislav 13.06.2000 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 06.03.2018
Pospíšil Viktor 09.06.2003 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Bakov n.Jiz. dorost 12.03.2018
Pospíšilová Anna Milada 21.11.2009 Sokol Rosice n/Labem TK Hlinsko babytenis 08.03.2018
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé TK Březnice dospělí 06.03.2018
Pospíšilová Kristýna 13.06.2000 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 06.03.2018
Pospíšilová Sofie 15.09.2009 Tsport Votice o.s. TK Benešov babytenis 20.03.2018
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava SK Vitality Slezsko o.s. dorost 13.03.2018
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava SK LAMA o.s. dospělí 09.03.2018
Potměšilová Michaela 29.08.2000 TENIS Klánovice TO Bohemians Praha dorost 23.04.2018
Potužák Ladislav 24.06.2010 TK Havířov TK Talent Bohumín babytenis 16.03.2018
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. ŽLTC Brno dorost 15.03.2018
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. BLTC Brno dospělí 13.03.2018
Prádlerová Jorika 27.07.2006 Tenisový klub Mníšek Sokol Dolní Počernice z.s. mladší žactvo 13.03.2018
Prášek Miloslav 20.03.2001 TK Slavia Plzeň TK Strakonice dorost 09.03.2018
Prášek Miloslav 20.03.2001 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dospělí 08.03.2018
Prášil David 03.07.2006 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko starší žactvo 06.03.2018
Prášil David 03.07.2006 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko mladší žactvo 06.03.2018
Prášil Jakub 03.07.2006 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko starší žactvo 06.03.2018
Prášil Jakub 03.07.2006 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko mladší žactvo 06.03.2018
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 07.03.2018
Praus Rudolf 26.09.1972 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 07.03.2018
Prausová Lucie 18.03.2008 SK Týniště nad Orlicí TK Kvasiny mladší žactvo 12.03.2018
Prausová Vendula 10.05.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Holice mladší žactvo 08.03.2018
Pražanová Danuše 31.03.1984 TK Uherské Hradiště T.J. Sokol Bojkovice dospělí 15.03.2018
Pres Jiří 23.01.2002 TJ Mokrá Hora TK TILIA Brno dorost 06.03.2018
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice LTK Bílina mladší žactvo 12.03.2018
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé TK Písnice mladší žactvo 06.03.2018
Procházka David 16.06.1994 TTK ESOX Sokol Husovice dospělí 11.04.2018
Procházka Jan 27.03.2003 TK Chomutov TK Louny dorost 15.03.2018
Procházka Pavel 17.08.1983 TCEN Hrádek nad Nisou TK Frýdlant v Čechách dospělí 14.03.2018
Procházková Eliška 04.08.2007 Pála Vízner Tennis z.s. Slavoj Český Brod mladší žactvo 20.04.2018
Procházková Natálie 08.05.2001 ŽLTC Brno Start Brno dorost 15.03.2018
Procházková Natálie 08.05.2001 ŽLTC Brno Start Brno dospělí 15.03.2018
Procházková Nikol 17.07.2002 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 09.03.2018
Procházková Nikola 28.12.2005 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 08.03.2018
Procházková Sára 18.12.2002 SK Matchball Česká Lípa TO Staré Splavy dospělí 14.03.2018
Procházková Tereza 12.03.2006 LTK Bílina Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 15.03.2018
Procházková Tereza 12.03.2006 LTK Bílina Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 15.03.2018
Procházková Tereza 21.06.1999 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 08.03.2018
Prokůpek Tomáš 03.10.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Podolí Praha starší žactvo 15.03.2018
Prošek Hynek 09.01.2006 Lokomotiva Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 12.03.2018
Prstek Vojtěch 04.04.2007 Tenis Rožnov p.Radhoštěm T.T.C.Rožnov mladší žactvo 16.03.2018
Přadka Roman 05.11.2002 TO TJ Nový Jičín TO Odry dospělí 13.03.2018
Přadka Roman 05.11.2002 TO TJ Nový Jičín TK Bílovec dorost 07.03.2018
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc dospělí 13.03.2018
Přeček Michal 24.06.1993 TK Vítkovice 1926 z.s. TK Milo Olomouc dospělí 27.03.2018
Přemyslovský Tomáš 20.05.2009 TK AGROFERT Prostějov TK Znojmo babytenis 06.03.2018
Přibil Adam 27.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. mladší žactvo 09.03.2018
Přibyla Oliver 23.07.2008 TK Na Dolině o.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek mladší žactvo 07.03.2018
Příhodová Eva 14.02.1991 TJ Sokol Ústí n.L. TK Roudnice n.L. dospělí 14.03.2018
Přistoupil Marek 11.07.2006 SK Tenis Kladno Lokomotiva Beroun mladší žactvo 13.03.2018
Pšenička Tomáš 09.07.2004 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dorost 16.03.2018
Pšeničková Eva 06.05.2010 Start Liberec ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2018
Ptáček Petr 06.05.2003 TK Náchod TK Kvasiny dorost 12.03.2018
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 06.03.2018
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 06.03.2018
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 13.03.2018
Pullmann Adam 23.08.2003 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. dorost 09.03.2018
PULLMANN PETR 07.02.2007 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. starší žactvo 09.03.2018
Pumprla Jiří 26.04.1998 Sokol Zábřeh TK Milo Olomouc dospělí 14.03.2018
Racek Libor 19.09.1995 LTC Humpolec TK Pelhřimov dospělí 06.03.2018
Radová Adéla 12.11.2001 Lokomotiva Trutnov Baník Žacléř dorost 29.03.2018
Radová Sofie 21.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. LTC Houštka babytenis 07.03.2018
Rais Vítek 26.02.1998 Slavoj Žiželice TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 07.03.2018
Rajnochová Lucie 30.03.2004 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dorost 06.03.2018
Rajnochová Lucie 30.03.2004 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. starší žactvo 06.03.2018
Rak Denis 08.07.2011 LTC Kolín TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. minitenis 08.03.2018
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Hlinsko TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 05.03.2018
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Hlinsko TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 05.03.2018
Rapala Alex 26.08.2005 TJ Spoje Praha TK Ruzyně Praha starší žactvo 15.03.2018
Rašín Jakub 22.06.2007 TK Mnichovo Hradiště LTC Mladá Boleslav o.s. mladší žactvo 13.03.2018
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín mladší žactvo 06.03.2018
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 08.03.2018
Rauš Lukáš 14.09.2002 TK Tuřany ŽLTC Brno dorost 14.03.2018
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha TKX Tennis Team Krupka z.s. dospělí 13.03.2018
Reischlová Eliška 10.01.1996 Lokomotiva Praha LTC Houštka dospělí 09.03.2018
Reiter Jakub Filip 22.10.2001 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dospělí 07.03.2018
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club TK Stochov starší žactvo 16.03.2018
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club TK Lány mladší žactvo 08.03.2018
Rejlek Šimon 13.05.2008 TK Ostrovec TK Písek mladší žactvo 09.03.2018
Rejlková Denisa 12.12.2002 TK Ostrovec TK Písek dorost 09.03.2018
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín TK Fatra Napajedla starší žactvo 06.03.2018
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Zlín TK Fatra Napajedla dorost 06.03.2018
Res Richard 25.01.2002 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 07.03.2018
Ricci Alessandro 04.01.1998 I.ČLTK Praha TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 13.03.2018
Richard Pešek 06.03.2011 Rožnovský tenisový klub TK Radegast babytenis 16.04.2018
Richtar Lukáš 28.04.1976 TK Ruzyně Praha TO Bohemians Praha dospělí 27.02.2018
Richter Jonáš 28.12.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Podolí Praha mladší žactvo 08.03.2018
Richter Stanislav 19.10.1975 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. TJ TK Březiněves dospělí 13.03.2018
Richterová Alexandra 06.01.2007 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín starší žactvo 13.03.2018
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 09.03.2018
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha TK Březnice dospělí 09.03.2018
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 14.03.2018
Riklová Alice 20.06.1967 I.ČLTK Praha Tenis Libochovice dospělí 20.03.2018
Robiček Petr 13.02.2000 Tatran Starý Lískovec Slovan Hodonín dorost 14.03.2018
Ročovská Sabina 07.10.1989 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 06.03.2018
Rola Blaž 05.10.1990 RPM OÁZA Říčany SK HAMR, z.s. dospělí 08.03.2018
Rosecký Daniel 20.06.2006 Tenis Akademie Bálek TK Čechie Karlín z.s. mladší žactvo 14.03.2018
Rosenbaumová Karolína 11.08.2006 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov mladší žactvo 09.03.2018
Rousková Julie 06.05.2002 LTC Modřany 2005 TK FZŠ Trávníčkova dospělí 14.03.2018
Rousková Julie 06.05.2002 LTC Modřany 2005 TK FZŠ Trávníčkova dorost 14.03.2018
Royston Daniel 11.08.2001 Slavoj Český Brod SK OAZA Praha dorost 14.03.2018
Rubešová Sabina 24.12.1995 LTC Slaný TK Stochov dospělí 06.03.2018
Růčka Šimon 30.12.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub starší žactvo 08.03.2018
Rumler Robert 01.12.1993 SK Véska HTK Třebíč dospělí 15.03.2018
Rundervoort Robin Gertjan 26.10.2003 TC Brno. SHARK Brno dorost 15.03.2018
Ruprecht Daniel 12.07.1996 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 14.03.2018
Rusnák Lucas 15.12.2004 Sokol Lanžhot TC BORS CLUB-STK Břeclav starší žactvo 09.03.2018
Rusnák Martin 03.06.1969 F.H.TK Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice dospělí 21.03.2018
Russová Nicole 14.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s. TK Čelákovice dorost 08.03.2018
Rutar Adam 27.12.2002 Slavoj Čerčany TJ Sokol Strančice dorost 14.03.2018
Rutarová Eva 21.07.1995 TK AGROFERT Prostějov TK Start Praha-Topolka dospělí 15.03.2018
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 15.03.2018
Různarová Agáta 28.05.2011 LTC Velen Boskovice Sokol Letovice minitenis 13.03.2018
Růžanský Jan Evžen 04.04.2006 TK Písnice SK Meteor Praha starší žactvo 15.03.2018
Růžanský Jan Evžen 04.04.2006 TK Písnice SK Meteor Praha mladší žactvo 15.03.2018
Růžek Filip 27.07.2006 Open Tennis Club TK Lány dorost 07.03.2018
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dospělí 13.03.2018
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku Slavoj Český Brod mladší žactvo 15.03.2018
Růžička Petr 27.01.1990 TO SK Mělník LTC Řevnice dospělí 06.03.2018
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha TK Březnice dospělí 14.03.2018
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha TK Březnice dorost 13.03.2018
Růžičková Adéla 07.09.1991 Lokomotiva Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 15.03.2018
Růžičková Kristýna 01.11.2007 1.ČLTK Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 12.03.2018
Růžičková Nela 09.11.2009 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň babytenis 13.03.2018
Růžičková Šarlota 03.06.2009 Tenisová akademie Siesta resort TC Chrudim z.s. babytenis 13.03.2018
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Natali starší žactvo 22.03.2018
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 08.03.2018
Rybář Alex 18.11.2001 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno dospělí 16.03.2018
Rybář Daniel 06.11.2003 TK SLOVANKA Č. Lípa TK Mnichovo Hradiště dorost 12.03.2018
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé TJ Spoje Praha starší žactvo 06.03.2018
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé TJ Spoje Praha dorost 06.03.2018
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice LTC Český Krumlov mladší žactvo 16.03.2018
Rychtář Hans 21.01.2005 SK Tenis Tišnov TK Bystřice n.Pernštejnem dorost 09.03.2018
Rychtářová Hana 28.09.2010 SK Tenis Tišnov TJ Nové Město na Moravě babytenis 09.03.2018
Ryšánek David 02.01.1994 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2018
Řeháček Ondřej 23.10.2008 TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 09.03.2018
Řeháčková Bára 02.09.2006 TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 09.03.2018
Řehák Jakub 02.09.1989 Tenisový klub Eden VŠTJ UK Hradec Králové dospělí 13.03.2018
Řehola Emanuel 25.07.1990 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dospělí 13.03.2018
Řezáčová Jiřina 15.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Jaroměř dorost 06.03.2018
Řezáčová Jiřina 15.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Jaroměř dospělí 06.03.2018
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. LTC Pardubice babytenis 05.03.2018
Řezníček Vladimír 01.03.1993 SK Aritma Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 12.03.2018
Řezníčková Anna 13.08.2001 TK Kunštát TK Černovice dospělí 13.03.2018
Řezníčková Eliška 24.03.1962 Spartak Průhonice Tenisový oddíl Junior dospělí 06.03.2018
Řezníčková Eliška 12.08.2002 TK Kunštát HTK Třebíč dorost 06.03.2018
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát ŽLTC Brno starší žactvo 15.03.2018
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát TK Znojmo dorost 06.03.2018
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé TK Konstruktiva, z.s. dorost 14.03.2018
Říha Patrik 29.01.1986 TK Slavia Plzeň LTC Domažlice dospělí 09.03.2018
Řihošková Valerie 02.03.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska mladší žactvo 16.03.2018
Říhová Viktorie 18.09.2006 TC Dvůr Králové, z.s. Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 09.03.2018
Sabovčíková Thea 14.11.2004 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 13.03.2018
Sadílek Andrej 31.01.2007 Clasic Tenis Club o.s. TK Čechie Karlín z.s. mladší žactvo 16.03.2018
Sadilová Kateřina 17.07.1994 TK Konstruktiva, z.s. TO Bohemians Praha dospělí 15.03.2018
Sachinidu Eleni 03.03.2000 TK Líšeň SHARK Brno dorost 15.03.2018
Salaba Libor 26.08.1992 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně Severočeská tenisová o.s. dospělí 15.03.2018
Saláková Ema 09.12.2005 TK Dubí TK Ústí n.Labem starší žactvo 13.03.2018
Samková Michaela 16.04.2003 TK Spartak Jihlava Tenis Cibulka dorost 06.03.2018
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha TK Oáza Říčany starší žactvo 29.03.2018
Sanders Natalia 27.08.2005 Open Tennis Club TK Lány dorost 15.03.2018
Sanders Oliver 09.10.2007 TK Olymp Praha Open Tennis Club starší žactvo 13.03.2018
Sás Ondřej 24.03.2010 TK Kadaň LTC Litvínov babytenis 06.03.2018
Sedláček Jakub 12.09.2005 Tenis Tábor TK Sezimovo Ústí starší žactvo 27.03.2018
Sedláček Jakub 23.04.2005 LTC Rakovník SK TALENT 13 - spolek dorost 06.03.2018
Sedláček Marek 21.03.2007 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 08.03.2018
Sedláčková Klára 15.02.2003 TK LTC Děčín TK Česká Kamenice dospělí 14.03.2018
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 20.04.2018
Sedlák Ondřej 27.08.2010 Tenisový klub Vracov, z.s. Tenisový klub Vnorovy, z.s. babytenis 07.03.2018
Sedláková Pavla 02.09.2006 TC Brno. TK Vyškov starší žactvo 13.03.2018
Sedláková Veronika 11.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice starší žactvo 15.03.2018
Sedláková Veronika 11.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice mladší žactvo 15.03.2018
Sedlář David 11.01.2000 TC-MJ TENIS Líšeň TO TJ Sokol Kuřim dospělí 13.03.2018
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 08.03.2018
Sedlatý Matěj 18.04.2007 LTK Liberec TENIS Klánovice mladší žactvo 05.03.2018
Seemannová Anna 02.11.2009 Tenis Brandýs n.L. LTC Houštka babytenis 10.04.2018
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín TJ Sokol Vysočany dorost 13.03.2018
Sekal Matyáš 12.08.2005 TK Sparta Praha Tenis Lekce club Praha starší žactvo 09.04.2018
Sekaninová Martina 02.12.2004 ŽLTC Brno TK Blansko dorost 13.03.2018
Sembdner Adam 02.09.2004 SK Tenis Kladno LTC Slovan Kladno dorost 14.03.2018
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 14.03.2018
Semeráková Hana 04.10.2004 TJ Slovan Broumov Sokol Bukovice dospělí 14.03.2018
Schacherl Šimon 29.02.2008 TK Písek TK Ostrovec starší žactvo 09.03.2018
Schambergerová Kateřina 08.02.2006 TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál starší žactvo 07.03.2018
Schaur Roman 16.05.2007 TC BORS CLUB-STK Břeclav TKB Hrušovany z.s. starší žactvo 18.04.2018
SCHEIBINGER Valerie 22.04.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s. TJ Baník Ostrava OKD mladší žactvo 12.03.2018
Schiller Jiří 03.01.1998 LTC Pardubice Nespin, z.s. dospělí 07.03.2018
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha TJ Radlice dorost 14.03.2018
Schoffer Marek 15.05.2001 TK Talent Bohumín TJ MSV Studénka, z.s. dorost 16.04.2018
Scholz Marek 26.03.1987 VŠSK MFF Praha Start České Budějovice dospělí 12.03.2018
Schovancová Zuzana 08.01.2001 TK Česká Třebová, z.s. TK Ústí n. Orlicí dospělí 07.03.2018
Schulhauser Martin 05.05.1985 TK Škoda Plzeň z.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 06.03.2018
Sidorják Štěpán 16.08.1998 I.ČLTK Praha TC Pankrác dospělí 23.04.2018
Sikorová Sára 25.06.2006 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh mladší žactvo 14.03.2018
Sikorová Sára 25.06.2006 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh starší žactvo 14.03.2018
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA dospělí 14.03.2018
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 15.03.2018
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc dospělí 07.03.2018
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov TK Kadaň mladší žactvo 07.03.2018
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov TK Kadaň starší žactvo 08.03.2018
Sklenár Eduard 15.05.2005 TJ Radlice SK Satalice dorost 06.03.2018
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha TC VŠ Praha starší žactvo 05.03.2018
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 14.03.2018
Skopal Kristián 12.02.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Mohelnice, z.s. babytenis 08.03.2018
Skrbek Matěj 25.11.2000 LTC Sušice TK Slavia Plzeň dorost 15.03.2018
Skřebská Martina 02.12.1982 TK Gymnázium Uničov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 13.03.2018
Slabý Michal 16.02.2007 SK Kometa Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 09.03.2018
Slabý Michal 16.02.2007 SK Kometa Praha TK Čechie Karlín z.s. mladší žactvo 09.03.2018
Sláma Vlastislav 30.10.1979 LTC Podolí Praha TC Pankrác dospělí 15.03.2018
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 14.03.2018
Slaninová Anna 18.08.2004 Městský tenisový klub Karviná Tennis Hill Havířov o.s. starší žactvo 09.03.2018
Slavíček Martin 18.08.2003 TJ Kyje Praha 14 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 13.03.2018
Slavík Filip 24.10.2002 TK Oáza Říčany 1.TK Pacov dorost 07.03.2018
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. babytenis 13.03.2018
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 06.03.2018
Slezák Václav 19.01.1996 TK Sparta Praha Lokomotiva Plzeň dospělí 09.03.2018
Slischková Simona 28.03.2001 TJ Baník Ostrava OKD TK Talent Bohumín dorost 19.03.2018
Slívová Michaela 18.09.1997 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. dospělí 14.03.2018
Slováčková Tereza 12.01.2004 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 13.03.2018
Slovák Petr 21.02.2009 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín babytenis 08.03.2018
Slováková Kamila 27.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 12.03.2018
Smékalová Barbora 14.01.2010 T.J. Sokol Šumperk TK Milo Olomouc babytenis 09.03.2018
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy starší žactvo 05.03.2018
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TJ Jiskra Havlíčkův Brod dorost 05.03.2018
Smetana Adam 12.07.2002 TO SK Žamberk TK Letohrad dorost 05.03.2018
Smetanová Karolína 09.01.2007 LTC Hodonín TC Austerlitz starší žactvo 09.03.2018
Smetanová Lilian 19.08.2008 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. mladší žactvo 12.03.2018
Smílek Filip 14.02.2005 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 06.03.2018
Smolka Bartoloměj 30.03.2006 Severočeská tenisová o.s. TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 13.03.2018
Smolka Petr 31.01.1993 TK Lipník n.B. TENIS TONDACH Hranice, o.s. dospělí 06.03.2018
Smutný Josef 06.04.2000 Lob S.A. Bohnice, zs TJ TK Březiněves dospělí 08.03.2018
Sokolová Klára 09.04.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Nové Město n. Metují dospělí 02.03.2018
Sokolová Marie 14.05.2003 TO SK Žamberk LTC Vysoké Mýto dorost 06.03.2018
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 14.03.2018
Solil Petr 31.08.2008 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. mladší žactvo 09.03.2018
Sommer Vlastimil 14.09.1968 TO Slavoj Davle LTC Radotín dospělí 14.03.2018
Sommr Ondřej 29.04.2005 TK Březnice Sokol Králův Dvůr starší žactvo 08.03.2018
Souček Adam 03.04.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko starší žactvo 22.03.2018
Souček Adam 03.04.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko mladší žactvo 07.03.2018
Soukalová Bára 12.02.2006 TK SB Světlá n.Sáz. TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 08.03.2018
Soukalová Bára 12.02.2006 TK SB Světlá n.Sáz. TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 08.03.2018
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 08.03.2018
Soukupová Barbora 09.07.2002 TJ Kyje Praha 14 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 05.03.2018
Soukupová Magdaléna 27.05.1999 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 02.03.2018
Soumar Matyáš 22.07.2006 TK Česká Skalice Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 09.03.2018
Soumar Matyáš 22.07.2006 TK Česká Skalice Lokomotiva Trutnov starší žactvo 28.03.2018
Soumar Štěpán 10.11.2009 TK Česká Skalice Lokomotiva Trutnov babytenis 09.03.2018
Soušková Vanda 14.08.2005 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 12.03.2018
Spal Radek 05.08.1976 Sokol Buštěhrad TK Lány dospělí 18.04.2018
Spálenka Adam 20.05.2005 TGC Kunratice Tenis klub FÉNIX Nedvězí starší žactvo 19.03.2018
Sperátová Zuzana 04.05.2003 DTK Skuteč TO TJ Svitavy dorost 08.03.2018
Sperátová Zuzana 04.05.2003 DTK Skuteč TO TJ Svitavy dospělí 08.03.2018
Spirovová Viktorie 10.04.2007 TK Neridé TK Písnice mladší žactvo 24.04.2018
Spousta Jiří 10.10.1981 TCG Karlovy Vary TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 13.03.2018
Srovnal Pavel 16.03.1990 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 14.03.2018
Staněk Jakub 16.05.2004 ŽLTC Brno Start Brno dorost 05.03.2018
Staněk Jan 30.09.2005 ŽLTC Brno Start Brno dorost 05.03.2018
Staněk Robin 03.01.1995 I.ČLTK Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 15.03.2018
Stanislav Tobiáš 06.05.2009 TK Fatra Napajedla Jiskra Otrokovice babytenis 13.03.2018
Staňková Natálie 28.04.2001 SK TALENT 13 - spolek TK Žatec dorost 08.03.2018
Staňková Terezie 08.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice starší žactvo 15.03.2018
Staňková Terezie 08.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice mladší žactvo 15.03.2018
Starec Martin 12.01.1992 Tenisové centrum Černý Most LTC Modřany 2005 dospělí 16.03.2018
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 14.03.2018
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha Sportclub Řevnice, z.s. dorost 13.03.2018
Stárková Adéla 25.12.2005 Tsport Votice o.s. TK Radošovice starší žactvo 14.03.2018
Stárková Barbora 30.03.2006 SK Matchball Česká Lípa 1.TK Pacov mladší žactvo 08.03.2018
Starý Dominik 18.01.1997 TK AGROFERT Prostějov TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 27.03.2018
Starý Filip 17.09.2004 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice starší žactvo 13.03.2018
Starý Filip 17.09.2004 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice dorost 13.03.2018
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň dospělí 07.03.2018
Stefanova Anna 01.03.2001 Family Tennis Ostrava TK Havířov dorost 06.03.2018
Stefanova Anna 01.03.2001 Family Tennis Ostrava TK Havířov dospělí 06.03.2018
Steinhauser Robert 02.09.2000 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dospělí 16.03.2018
Steinhauser Robert 02.09.2000 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 09.03.2018
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc TK SC OSTRAVA mladší žactvo 14.03.2018
Stejskal Šimon 07.07.2008 TK Na Dolině o.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek mladší žactvo 08.03.2018
Stiblík Marek 11.01.2008 Nespin, z.s. TK Kvasiny mladší žactvo 12.03.2018
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha TK Benešov dorost 19.03.2018
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov TKX Tennis Team Krupka z.s. dorost 06.03.2018
Stolz Maxim 15.02.2002 LTC Svoboda Praha TJ Radlice dorost 15.03.2018
Stone Lukáš 28.04.2009 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek TJ Slavia Radonice babytenis 02.03.2018
Stránská Julie 29.04.2002 SK Meteor Praha Lob S.A. Bohnice, zs dorost 07.03.2018
Strážnický Filip 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov SK Véska dorost 16.03.2018
Strážnický Filip 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov SK Véska starší žactvo 16.03.2018
Strnad Štěpán 09.03.2006 Tenis Dobříš Slavoj Čerčany starší žactvo 06.03.2018
Strnad Štěpán 09.03.2006 Tenis Dobříš TJ Spoje Praha mladší žactvo 12.03.2018
Strnad Tomáš 08.11.2002 LTC České Budějovice,z.s. SK ČEMBY SPORT dorost 16.03.2018
Stropková Stella 21.03.2005 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety dorost 09.03.2018
Strouhal Martin 14.01.1993 Sokol Zábřeh T.J. Sokol Šumperk dospělí 16.03.2018
Stružka Jindřich 26.06.2006 Tenis Rožnov p.Radhoštěm T.T.C.Rožnov mladší žactvo 16.03.2018
Strýček Jan 14.07.2005 Sokol Letovice LTC Velen Boskovice dorost 13.03.2018
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 D&M Tennis Academy, z.s. TC Brno. starší žactvo 12.03.2018
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 D&M Tennis Academy, z.s. TC Brno. mladší žactvo 09.03.2018
Střelcová Tereza 30.01.2001 TK Zlín TC Holešov, o.s. dospělí 13.03.2018
Střelec Jakub 23.10.2002 SK OAZA Praha TJ Kyje Praha 14 dospělí 09.03.2018
Studený Tomáš 08.07.2004 TJ Solidarita Praha 10 TO Bohemians Praha dorost 07.03.2018
Stuchlík Jakub 03.10.2000 TC Hořice TK Dynamo Hradec Králové dorost 14.03.2018
Stuchlík Jan 06.04.2000 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. dorost 09.03.2018
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 22.03.2018
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dospělí 22.03.2018
Sudik David 15.09.2006 TK Březnice TK Bohutín, z.s. mladší žactvo 06.03.2018
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 13.03.2018
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 11.04.2018
Suchánek Ondřej 25.03.2006 Slovan Hodonín LTC Hodonín starší žactvo 07.03.2018
Suchánek Ondřej 30.10.1985 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 09.03.2018
Suchánek Ondřej 25.03.2006 Slovan Hodonín TC BORS CLUB-STK Břeclav mladší žactvo 07.03.2018
Suchánková Laura 26.09.2008 LTC Bakov n.Jiz. TK Mnichovo Hradiště mladší žactvo 14.03.2018
Surovceva Karina 08.07.2004 TK EMA o.s. TO Bohemians Praha starší žactvo 14.03.2018
Surovčíková Nina 18.03.2006 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA mladší žactvo 14.03.2018
Svatá Kateřina 23.02.2006 TK Turnov TK Lomnice n.Pop. mladší žactvo 09.03.2018
Svatá Kateřina 23.02.2006 TK Turnov TK Lomnice n.Pop. starší žactvo 09.03.2018
Svatoš Roman 05.02.1997 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín dospělí 06.03.2018
Svoboda Daniel 10.11.2003 TJ Solidarita Praha 10 TJ Kyje Praha 14 dospělí 23.03.2018
Svoboda Jan 08.09.2002 Prazdroj Plzeň Slavoj Stod dorost 07.03.2018
Svoboda Jindřich 19.09.2008 TK Na Dolině o.s. TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek mladší žactvo 06.03.2018
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy mladší žactvo 08.03.2018
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov TK Pernštýn 1897 Pardubice starší žactvo 13.03.2018
Svoboda Matouš 28.04.2007 TJ Radlice Sokol Čimice mladší žactvo 27.03.2018
Svoboda Matouš 25.06.1990 TK Brno Bosonohy,z.s. TO TJ Tesla Pardubice dospělí 15.03.2018
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 08.03.2018
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno Start Brno starší žactvo 05.03.2018
Svobodová Klára 26.11.2001 TK 2000 Luhačovice TK Bystřice p.H. dospělí 14.03.2018
Svobodová Klára 26.11.2001 TK 2000 Luhačovice TK Bystřice p.H. dorost 14.03.2018
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun TJ Sokol Vysočany starší žactvo 14.03.2018
Synková Natálie 19.08.2003 TK Spartak Jihlava TK Znojmo dospělí 14.03.2018
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha Lokomotiva Beroun starší žactvo 13.03.2018
Syrový Jakub 03.06.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 12.03.2018
Sysel Adam 21.09.2007 Lokomotiva Plzeň Dioss Nýřany mladší žactvo 22.03.2018
Sysel Lukáš 05.05.2007 TK Sparta Praha TK Ústí n.Labem starší žactvo 13.03.2018
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 09.03.2018
Šafařík Jonáš 10.03.2006 TJ Zbrojovka Vsetín TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 08.03.2018
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha LTC Svoboda Praha dospělí 14.03.2018
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 09.03.2018
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 09.03.2018
Šalamounová Tereza 20.09.2003 T.J. Sokol Šumperk Sokol Zábřeh dospělí 05.03.2018
Šašek David 13.06.2008 TK Slavia Plzeň TK Dýšina mladší žactvo 14.03.2018
Šašek Martin 15.07.2005 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy starší žactvo 15.03.2018
Šavrda Petr 14.10.1984 I.ČLTK Praha LTC Svoboda Praha dospělí 08.03.2018
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha T.J. Sokol Lety babytenis 13.03.2018
Šebek Martin 29.11.2009 SK Žalov T.J. Sokol Lety babytenis 13.03.2018
Šebesta Michal 10.12.2008 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 07.03.2018
Šebesta Michal 10.12.2008 TK ARBREX-OSTRAVA TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 07.03.2018
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 08.03.2018
Šebík Daniel 19.05.1994 TJ Spoje Praha LTC Řevnice dospělí 14.03.2018
Šebková Kateřina 13.09.2002 Tenis Dobříš TK Hořovice dorost 09.03.2018
Šebková Kateřina 13.09.2002 Tenis Dobříš TK Hořovice dospělí 09.03.2018
Šefl Vojtěch 01.07.2006 Sokol Blovice Sokol Nepomuk starší žactvo 14.03.2018
Šejnohová Natálie 29.10.2004 TO TJ Svitavy TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. starší žactvo 19.04.2018
Šenkyříková Lucie 29.10.2004 TK Brno - Chrlice Sokol Brno Žabovřesky starší žactvo 08.03.2018
Šenkýřová Nikola 22.09.2003 Jiskra Vír TK Bystřice n.Pernštejnem dorost 17.04.2018
Šestáková Tereza 22.06.2005 LTK Liberec Start Liberec dospělí 13.03.2018
Šetina Ludvík 10.09.2007 TK Neridé TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 08.03.2018
Ševčík Marek 20.09.1998 TK Velké Bílovice TJ Slavoj Velké Pavlovice dospělí 09.03.2018
Šic Daniel 10.01.2007 TC Mozkové lázně Doubice TO TJ Slovan Varnsdorf mladší žactvo 16.03.2018
Šik Michal 22.04.1999 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 09.03.2018
Šiková Lenka 12.08.2004 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dorost 09.03.2018
Šiler Martin 15.02.2005 WILSON Tenis Centrum Sokol Říčany dorost 14.03.2018
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. SK HAMR, z.s. mladší žactvo 08.03.2018
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. LTC Kolín starší žactvo 12.03.2018
Šimáček Ondřej 24.12.1979 Sokol Brno Žabovřesky Tenisový klub Tesla Brno dospělí 17.04.2018
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 06.03.2018
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 06.03.2018
Šimek Daniel 23.01.2005 I.ČLTK Praha TJ Radlice starší žactvo 10.04.2018
Šimek Jaroslav 05.06.2006 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 12.03.2018
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Roja Příbram z.s. TC VITALITY Březnice babytenis 07.03.2018
Šimková Michaela 28.03.2004 TK Skalník Mariánské Lázně TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. starší žactvo 14.03.2018
Šimková Michaela 28.03.2004 TK Skalník Mariánské Lázně TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dorost 14.03.2018
Šimková Tereza 05.01.2002 TK Skalník Mariánské Lázně TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dorost 14.03.2018
Šimonková Petra 20.02.1973 TK Dubí TC Pankrác dospělí 14.03.2018
Šimonová Běla 28.09.1988 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín dospělí 15.03.2018
Šimonová Klára 26.04.2005 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. starší žactvo 12.03.2018
Šimonová Pavlína 14.02.1997 SK Tenis Duchcov LTC Panorama Teplice dospělí 20.04.2018
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno Slovan Hodonín dorost 08.03.2018
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno TK Drnovice dospělí 15.03.2018
Šímová Michaela 15.03.2002 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dospělí 09.03.2018
Šímová Michaela 15.03.2002 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dorost 09.03.2018
Šimůnek David 09.07.1993 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka dospělí 08.03.2018
Šimůnek Radim 05.12.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa dospělí 23.04.2018
Šimůnková Lucie 10.10.1995 I.ČLTK Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 04.04.2018
Šindelka Michael 04.11.2005 TC Fit4all Brno SHARK Brno starší žactvo 15.03.2018
Šípková Agáta 14.12.2007 TJ Astra Zahradní Město Slavoj Čerčany starší žactvo 06.03.2018
Šípková Agáta 14.12.2007 TJ Astra Zahradní Město Slavoj Čerčany mladší žactvo 06.03.2018
Široká Tereza 20.11.2001 Sokol Smíchov I. TK EMA o.s. dorost 12.03.2018
Šisl Matěj 24.04.2005 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 09.03.2018
Škachová Magdaléna 08.12.2003 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 08.03.2018
Škoda Martin 22.02.1986 Tenisový oddíl Junior TK Březnice dospělí 09.03.2018
Škodová Jesika 30.03.2003 Nespin, z.s. TK Kvasiny dorost 12.03.2018
Škorpíková Aneta 29.07.2005 Tenisový klub Černošice Tenis Club Mokropsy starší žactvo 14.03.2018
Škorpíková Valentýna 29.07.2005 Tenisový klub Černošice Tenis Club Mokropsy starší žactvo 14.03.2018
Škréta Martin 15.07.2009 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek TJ Slavia Radonice babytenis 08.03.2018
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 07.03.2018
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov SK Meteor Praha starší žactvo 09.03.2018
Škudrnová Tereza 22.08.1998 Tenis Dobříš Start České Budějovice dospělí 13.03.2018
Škvara Eduard 25.09.2007 TK SC OSTRAVA Prestige tennis club Frýdek-Místek starší žactvo 13.03.2018
Škvorová Kateřina 10.05.2007 TJ Sokol Ústí n.L. TK Severní Terasa starší žactvo 12.03.2018
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dospělí 09.03.2018
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 08.03.2018
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. dospělí 06.03.2018
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. dorost 06.03.2018
Šlapáková Magdalena 20.04.2003 LTK Liberec TC Hořice dospělí 06.03.2018
Šlapáková Magdalena 20.04.2003 LTK Liberec TJ Lázně Bělohrad dorost 12.03.2018
Šlosar David 21.01.2005 WILSON Tenis Centrum Sokol Říčany dorost 14.03.2018
Šlosar Filip 21.01.2005 WILSON Tenis Centrum Sokol Říčany dorost 14.03.2018
Šloufová Kateřina 07.05.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice mladší žactvo 09.03.2018
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 08.03.2018
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 08.03.2018
Šmehil Šimon 11.09.2006 I.ČLTK Praha Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 20.04.2018
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka starší žactvo 15.03.2018
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dorost 14.03.2018
Šmejkalová Eva 09.10.1995 LTC Pardubice VŠTJ UK Hradec Králové dospělí 05.03.2018
Šmidingrová Natálie 29.12.2005 Slavoj Stod TK FUNTOM Dobřany starší žactvo 14.03.2018
Šmídová Lenka 04.07.1978 Tenisový klub SPORT,o.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 12.03.2018
Šmídt Daniel 06.12.2000 TK Slavia Plzeň TK Dýšina dorost 06.03.2018
Šmídt Daniel 06.12.2000 TK Slavia Plzeň TK Dýšina dospělí 07.03.2018
Šobrová Anna 22.02.2004 Slavoj Stod TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 14.03.2018
Šolcová Kateřina 12.01.1977 TO Bohemians Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 15.03.2018
Šoltys Radek 30.06.2002 TC Jičín TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 13.03.2018
Šoman Jan 18.05.2009 TK Dolní Dunajovice,spolek TKB Hrušovany z.s. babytenis 07.03.2018
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 14.03.2018
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc starší žactvo 27.03.2018
Šota Petr 11.11.1963 Orel jednota Praha-Balkán TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 13.03.2018
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Olymp Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 06.03.2018
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Olymp Praha TK Start Praha-Topolka dorost 06.03.2018
Špelda Vít 05.05.2009 TK Kadaň LTC Litvínov babytenis 06.03.2018
Špringer Adam 08.03.2000 LTC Radotín TK Konstruktiva, z.s. dorost 14.03.2018
Špringl David 17.10.2006 Severočeská tenisová o.s. TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 13.03.2018
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 07.03.2018
Špůrová Kateřina 14.12.2006 TC Dvůr Králové, z.s. Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 09.03.2018
Šrámek Erik 02.04.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 19.03.2018
Šrámek Erik 02.04.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 08.03.2018
Šrámek Ondřej 06.09.2006 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa mladší žactvo 13.03.2018
Šrámek Ondřej 06.09.2006 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa starší žactvo 13.03.2018
Šrámková Sofie 29.03.2010 Chotěbořské strojírny Chotěboř TJ Jiskra Havlíčkův Brod babytenis 12.03.2018
Šrotová Linda 24.09.2007 ITS Tennis Club, z.s. TK Mohelnice, z.s. starší žactvo 27.03.2018
Šrotová Linda 24.09.2007 ITS Tennis Club, z.s. TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 12.03.2018
Šrubař Adam 25.11.2005 TC Ostrava Nová Ves TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 14.03.2018
Šrubařová Valentina 31.12.2007 TK Vítkovice 1926 z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 14.03.2018
Šťastná Eva 21.01.1997 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenis Semice a.s. dospělí 14.03.2018
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha TO Bohemians Praha dospělí 09.03.2018
Štaubert Pavel 11.01.1996 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 14.03.2018
Štelzig Adam 30.07.2002 TJ SVAH Všebořice, o.s. TO SK Mělník dorost 06.03.2018
Štěpán Marek 28.11.2003 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 08.03.2018
Štěpánková Alice 08.03.1958 TJ Sokol Mělník-Pšovka TJ Sokol Dolní Beřkovice dospělí 19.04.2018
Štěpánková Jeannine 14.04.2002 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. dospělí 13.03.2018
Štěpánková Jeannine 14.04.2002 Severočeská tenisová o.s. LTC Panorama Teplice dorost 13.03.2018
Štěpánová Martina 24.03.1990 TK Horažďovice LTC Sušice dospělí 07.03.2018
Štěpničková Klára 11.07.2006 Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín mladší žactvo 12.03.2018
Štěrbová Kristýna 27.10.1998 Severočeská tenisová o.s. TK Louny dospělí 15.03.2018
Šterclová Mabel 11.04.1997 Tenisový klub Tesla Brno TTK ESOX dospělí 08.03.2018
Štětka Ondřej 18.05.2007 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín mladší žactvo 15.03.2018
Štípek Martin 27.06.1975 TK LTC Děčín TK Česká Kamenice dospělí 06.03.2018
Štorková Klára 16.08.2008 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice mladší žactvo 09.03.2018
Štorková Michaela 26.04.2001 TK Hlinsko TO TJ Tesla Pardubice dospělí 08.03.2018
Štorková Michaela 26.04.2001 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. dorost 09.03.2018
Štrbavý Jan 28.02.1999 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 14.03.2018
Štumpf Daniel 05.05.1994 LTC Modřany 2005 SPORT EDEN Beroun dospělí 13.03.2018
Štyler Adam 08.03.2005 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 07.03.2018
Šúchal Tomáš 17.03.1995 SK Podještědští Pardálové SK Tenis Rohatsko dospělí 05.03.2018
Šulák Jiří 23.12.2005 TK Opava SK LAMA o.s. starší žactvo 09.03.2018
Šuláková Bára 18.04.2010 TK Opava SK LAMA o.s. babytenis 13.03.2018
Šulc Dominik 06.06.2003 Slavoj Český Brod Slavoj Žiželice dorost 09.03.2018
Šulc Dominik 06.06.2003 Slavoj Český Brod Slavoj Žiželice dospělí 09.03.2018
Šulc Filip 23.07.1990 TJ Solidarita Praha 10 TJ Kyje Praha 14 dospělí 16.03.2018
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 07.03.2018
Šupáček Čeněk 01.05.2009 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety babytenis 14.03.2018
Šupej David 22.06.1990 Tenis Cibulka Sokol Brno Žabovřesky dospělí 20.03.2018
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav 1.TK Pacov dospělí 12.03.2018
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav Lob S.A. Bohnice, zs dorost 07.03.2018
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 TJ Sokol Hostivice TK Olymp Praha mladší žactvo 13.03.2018
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 TJ Sokol Hostivice SK Tenis Kladno starší žactvo 13.03.2018
Šustiaková Jana 29.01.1982 TK Komárov TO TJ Sokol Kuřim dospělí 06.03.2018
Šutová Gabriela 08.12.2005 TJ MEZ Vsetín TJ Zbrojovka Vsetín dorost 14.03.2018
Šutová Gabriela 08.12.2005 TJ MEZ Vsetín TJ Zbrojovka Vsetín starší žactvo 08.03.2018
Švajcrová Lucie 20.07.2008 TC Mozkové lázně Doubice SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 14.03.2018
Švamberová Barbora 19.05.2007 TJ Spartak Trhové Sviny TK Český Krumlov mladší žactvo 14.03.2018
Švaňa Daniel 06.03.2007 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 09.03.2018
Švarc Kryštof 16.07.2005 SK Žalov Sparta Kutná Hora starší žactvo 06.03.2018
Švarc Prokop 24.09.2008 TK Sparta Praha TK PTA Kolín mladší žactvo 07.03.2018
Švarc Štěpán 28.11.2008 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TK Benešov mladší žactvo 15.03.2018
Švarcová Natali 30.07.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. Slovan Hodonín dorost 07.03.2018
Švec Štěpán 18.01.2002 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy dorost 15.03.2018
Švejcarová Marie 14.05.2008 Slavoj Český Brod Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. mladší žactvo 10.04.2018
Švejcarová Marie 14.05.2008 Slavoj Český Brod TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 07.03.2018
Švejdová Johana 24.07.2000 TK Radošovice LTC Modřany 2005 dorost 09.03.2018
Švejdová Veronika 26.05.2003 TC Brno. BTK Ingstav Brno dorost 13.03.2018
Švejk Martin 16.03.2004 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 14.03.2018
Švidrnoch Alexej 21.01.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba mladší žactvo 12.03.2018
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha TJ Radlice starší žactvo 20.03.2018
Švonc Oliver 17.05.2005 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha starší žactvo 13.03.2018
Švoncová Adéla 16.06.2000 TJ Kyje Praha 14 TO Bohemians Praha dorost 16.03.2018
Švoncová Adéla 16.06.2000 TJ Kyje Praha 14 TENIS Klánovice dospělí 13.03.2018
Tajovská Karolína 24.12.2003 TJ Jiskra Havlíčkův Brod LTC Humpolec dospělí 14.03.2018
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha LTC Kolín dospělí 13.03.2018
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK Sparta Praha TK Olymp Praha babytenis 26.03.2018
Tarkowski Daniel 18.05.2003 TK Havířov TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 08.03.2018
Tauš Radek 19.06.1975 SKP Kometa Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 07.03.2018
Tauš Vojtěch 22.01.2005 NTC Kyjov TJ Jiskra Strážnice starší žactvo 06.03.2018
Tauš Vojtěch 22.01.2005 NTC Kyjov Tenisový klub Bzenec dorost 07.03.2018
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. starší žactvo 13.03.2018
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé TJ Sokol Jílové TK dospělí 05.03.2018
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé TK Konstruktiva, z.s. dorost 06.03.2018
Těhníková Ester 16.07.2008 TŠ Pohořelec Tenis Cibulka starší žactvo 06.03.2018
Těhníková Ester 16.07.2008 TŠ Pohořelec TK Konstruktiva, z.s. mladší žactvo 06.03.2018
Tesař Adam 12.11.2004 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 08.03.2018
Tesař Jonáš 10.01.2007 TJ Sokol Vejprnice TK Vodní stavby Plzeň mladší žactvo 05.03.2018
Tesař Pavel 06.03.1966 TC Brno. Sokol Brno Žabovřesky dospělí 08.03.2018
Tesková Petra 26.02.1999 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 13.03.2018
Tesková Sylvie 02.01.1996 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 13.03.2018
Tesner Libor 01.05.1970 VŠTJ Ekonom Praha TK Holice dospělí 06.03.2018
Teuber Eric 14.06.2006 TK Čelákovice TJ Spoje Praha mladší žactvo 14.03.2018
Texl Filip 21.03.2000 Slovácký TK Břeclav TC BORS CLUB-STK Břeclav dorost 07.03.2018
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Podolí Praha starší žactvo 13.03.2018
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dospělí 16.03.2018
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha SK Aritma Praha dorost 16.03.2018
Tichý David 20.09.1972 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TC Ostrava Nová Ves dospělí 19.03.2018
Tichý Štěpán 16.02.2001 Jiskra Otrokovice TJ Sokol Vizovice dospělí 06.03.2018
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha TK Čelákovice mladší žactvo 08.03.2018
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha TK Čelákovice starší žactvo 08.03.2018
Tkáč Dominik 20.02.2006 TK Zlín TK Fatra Napajedla starší žactvo 09.03.2018
Tlačbaba Jakub 28.09.2002 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno dorost 07.03.2018
Tlačbaba Matěj 02.07.2005 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno starší žactvo 07.03.2018
Tocháčková Dominika 15.09.1993 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka TK ZVVZ Milevsko dospělí 18.04.2018
Tolar Jan 28.02.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice mladší žactvo 09.03.2018
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc dospělí 27.03.2018
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 08.03.2018
Toman David 14.06.2006 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň mladší žactvo 16.03.2018
Toman Karel 06.02.2009 LTC Velešín LTC České Budějovice,z.s. babytenis 07.03.2018
Toman Petr 30.01.1974 TJ Blatná TC Týn nad Vltavou dospělí 13.04.2018
Tománková Eva 08.02.2006 Open Tennis Club TK Stochov starší žactvo 16.03.2018
Tománková Eva 08.02.2006 Open Tennis Club SK TALENT 13 - spolek mladší žactvo 16.03.2018
Tomasová Michaela 30.03.2001 LTK Liberec TK Frýdlant v Čechách dospělí 13.03.2018
Tomáš Navarra 26.01.2011 TJ Sokol Vysočany TK Praga-Vysočany babytenis 13.03.2018
Tomášek Lukáš 19.12.2002 TK Aš TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dospělí 06.03.2018
Tomášek Lukáš 19.12.2002 TK Aš TK Sokolov dorost 07.03.2018
Tomášková Jana 09.07.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 07.03.2018
Tomášková Jana 09.07.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 07.03.2018
Tomek Filip 27.08.2005 T.J. Sokol Přerov - Lipník n/B SLOVAN HRANICE, z.s. starší žactvo 15.03.2018
Tomíška Václav 29.04.2008 Tenisová akademie Siesta resort TC Chrudim z.s. mladší žactvo 09.03.2018
Tomková Jasmína 29.07.2006 TJ Spoje Praha TK Hovorčovice starší žactvo 19.03.2018
Tovcimaková Dita 11.06.1978 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 06.03.2018
Trázník Miroslav 02.07.2008 Tsport Votice o.s. TK Radošovice starší žactvo 06.03.2018
Trkovský Marcel 15.05.2008 TK ZVVZ Milevsko LTC Tábor 1903 mladší žactvo 15.03.2018
Trnka Ondřej 01.04.2007 LTK TEPLICE o.s. TK Ústí n.Labem mladší žactvo 16.03.2018
Trojáková Tereza 30.06.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Podolí Praha mladší žactvo 07.03.2018
Trojan Filip 18.04.2005 TJ Sokol Liboc Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 14.03.2018
Trojan Jaroslav 21.09.1984 TC VŠ Praha TK Hanspaulka dospělí 20.04.2018
Trsek Tomáš 11.12.1982 LTK Liberec Start Liberec dospělí 13.03.2018
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2018
Trunečka Štěpán 30.07.2001 SK HAMR, z.s. TJ Spoje Praha dorost 06.03.2018
Trunečka Štěpán 30.07.2001 SK HAMR, z.s. TJ Spoje Praha dospělí 06.03.2018
Třísková Tereza 16.01.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. TK SLOVANKA Č. Lípa babytenis 15.03.2018
Tříška Martin 23.09.1971 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 14.03.2018
Tříšková Petra 09.12.1995 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 14.03.2018
Tsima Elli 24.06.2005 TC Fit4all Brno SHARK Brno starší žactvo 16.03.2018
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s. LTC Beroun, z.s. starší žactvo 06.03.2018
Tuhovčák Matěj 22.09.2001 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 08.03.2018
Tůma Matěj 28.10.2006 Tsport Votice o.s. TK Radošovice starší žactvo 07.03.2018
Tůmová Dora 18.04.2009 Tsport Votice o.s. TK Benešov babytenis 07.03.2018
Tůmová Monika 04.01.1991 TK Neridé LTC Modřany 2005 dospělí 09.03.2018
Turková Veronika 17.04.2001 TJ Červený Kostelec TK Kvasiny dorost 13.03.2018
Turský Mikuláš 03.03.2003 TO TJ Nový Jičín TK Bílovec dorost 13.03.2018
Tutter Miloslav 27.08.1984 LTC Řevnice LTK Liberec dospělí 05.03.2018
Tužová Nikola 16.03.2003 Tenis Nová Paka Spartak Vrchlabí dospělí 09.03.2018
Tužová Nikola 16.03.2003 Tenis Nová Paka Spartak Vrchlabí dorost 09.03.2018
Tykva David 17.01.2009 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov babytenis 12.03.2018
Tylková Jana 18.06.2009 Sokol TK Kaplice LTC Velešín babytenis 15.03.2018
Uhlíř Lukáš 14.12.2006 I.ČLTK Praha TO Sokol Nehvizdy mladší žactvo 12.03.2018
Ulíková Julie 31.08.2007 Tenis klub FÉNIX Nedvězí TK Sport Kolovraty mladší žactvo 14.03.2018
Ullrychová Eliška 25.03.1998 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín dospělí 07.03.2018
Ulmon Nikolas 21.02.2006 LTK Liberec Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 07.03.2018
Ulrich Marek 12.05.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. mladší žactvo 15.03.2018
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín TK Neridé mladší žactvo 09.03.2018
Urban Jakub 06.09.2009 Slavoj Český Brod TO Sokol Nehvizdy babytenis 19.03.2018
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov HTK Třebíč starší žactvo 12.03.2018
Vacek Šimon 09.04.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec starší žactvo 09.03.2018
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. babytenis 02.03.2018
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 12.03.2018
Vacula Jakub 04.03.2007 TJ Sokol Uherský Brod TK Zlín mladší žactvo 06.03.2018
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 07.03.2018
Vaculín Štěpán 20.03.2000 TJ Sokol Uherský Brod T.J. Sokol Bojkovice dospělí 15.03.2018
Vacurová Tereza 15.10.1993 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Sokol Bohumín dospělí 15.03.2018
Vahala Filip 09.02.1999 TO TJ Nový Jičín TO Odry dospělí 29.03.2018
Vachovec Dominik 08.11.2003 TK Horažďovice LTK Klatovy dorost 15.03.2018
Vaigl Martin 03.09.2007 Spartak Vlašim TJ Jiskra Zruč n.Sáz. mladší žactvo 13.03.2018
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov dorost 09.03.2018
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov starší žactvo 09.03.2018
Vajdová Amálie 11.08.2009 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov babytenis 08.03.2018
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 09.03.2018
Valachová Lucie 01.11.2001 TK Písnice LTC Podolí Praha dospělí 12.03.2018
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s. SK JC Sport Opava mladší žactvo 06.03.2018
Valenta Michal 20.06.2002 SK HAMR, z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dorost 13.03.2018
Valentini Diego 28.04.2007 Lokomotiva Beroun TK Hořovice starší žactvo 13.03.2018
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 14.03.2018
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka dorost 09.03.2018
Valeš Vojtěch 03.01.2006 LTC Modřany 2005 TK Sparta Praha mladší žactvo 09.03.2018
Válková Simona 06.04.2005 Spartak Polička TO TJ Svitavy dorost 13.03.2018
Válková Simona 06.04.2005 Spartak Polička TC Brno. starší žactvo 07.03.2018
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s. TK Louny dospělí 14.03.2018
Valová Tereza 25.09.2001 TK Radegast Rožnovský tenisový klub dorost 13.03.2018
Van der Zwan Demi 11.05.2009 TJ Sokol Vysočany TK Praga-Vysočany babytenis 13.03.2018
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice TK Zlín mladší žactvo 06.03.2018
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Natali TK Milo Olomouc mladší žactvo 06.03.2018
Vaníček Josef 23.12.2005 TJ Sokol Vysočany TK Březnice dorost 13.03.2018
Vaníčková Anna 23.12.2005 TJ Sokol Vysočany TK Březnice dorost 13.03.2018
Vaňková Michaela 04.04.2000 TK LTC Děčín TK Česká Kamenice dospělí 08.03.2018
Váňová Karolína 02.01.2006 Lokomotiva Beroun SK Tenis Kladno mladší žactvo 13.03.2018
Vantuchová Aneta 19.04.2009 Sportovní centrum Linhart TK PTA Kolín babytenis 16.04.2018
Vargová Adéla 10.05.2000 Tenisový klub Bzenec NTC Kyjov dospělí 13.03.2018
Varyš Adam 17.10.1988 TK Opava TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 09.03.2018
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 06.03.2018
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 06.03.2018
Vašíček Lukáš 14.05.1980 SKP Kometa Brno TJ Brno-Komín dospělí 13.03.2018
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 08.03.2018
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 08.03.2018
Vašín Jaroslav Jan 30.10.2002 SK Tenis Tišnov Sokol Chudčice dospělí 14.03.2018
Vašina Vojtěch 03.04.2000 TK Start Praha-Topolka SK Meteor Praha dospělí 07.03.2018
Vašinová Kristýna 26.03.2002 TK Horní Měcholupy TJ Sokol Liboc dorost 08.03.2018
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. dorost 15.03.2018
Vašut Šimon 01.04.2004 Sokol Říčany 1.TK Pacov dorost 19.04.2018
Vašut Šimon 01.04.2004 Sokol Říčany TK Oáza Říčany starší žactvo 19.04.2018
Vašutová Agáta 30.11.2006 Sokol Říčany TK Oáza Říčany mladší žactvo 19.04.2018
Vašutová Agáta 30.11.2006 Sokol Říčany TK Oáza Říčany starší žactvo 19.04.2018
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice TC Dvůr Králové, z.s. babytenis 19.04.2018
Vávra Jakub 03.01.2002 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dorost 12.03.2018
Vávra Tadeáš 14.02.2009 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety babytenis 14.03.2018
Vavrečka Matěj 19.06.2003 SK LAMA o.s. TK Hlučín dorost 09.03.2018
Vavrečková Michaela 21.09.1981 TK Komárov TO TJ Sokol Kuřim dospělí 15.03.2018
Vavroušová Valérie 02.06.2007 LTK TEPLICE o.s. TK Ústí n.Labem mladší žactvo 15.03.2018
Vávrová Vanda 01.08.2003 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dospělí 12.03.2018
Vávrová Vanda 01.08.2003 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dorost 12.03.2018
Vavřich Daniel 20.10.2003 LTK Liberec Clasic Tenis Club o.s. dorost 09.03.2018
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany TK Praga-Vysočany babytenis 13.03.2018
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 07.03.2018
Velek Daniel 01.06.1999 I.ČLTK Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 13.03.2018
Veličová Emma 23.03.2006 TC Spořilov Praha LTC Podolí Praha mladší žactvo 13.03.2018
Vencl Jiří 20.12.1981 TK Mokrá-Horákov BLTC Brno dospělí 13.03.2018
Venclová Nela 06.02.2006 TJ Sokol Vysočany SK Aritma Praha starší žactvo 12.03.2018
Vencourová Romana 19.08.2004 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 15.03.2018
Venzara Lukáš 27.05.1999 TK Semily LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 08.03.2018
Verner Jan 07.09.1976 VŠSK MFF Praha Sokol Chuchle dospělí 26.03.2018
Verner Martin 06.09.2000 TTK ESOX TK TILIA Brno dorost 20.04.2018
Verner Štěpán 06.09.2000 TTK ESOX TJ Brno-Komín dorost 20.04.2018
Veselá Michaela 14.07.2007 Lokomotiva Plzeň TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota starší žactvo 23.03.2018
Větrovec Michal 31.07.1995 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 14.03.2018
Vičan Jan 03.06.2007 TK Radegast Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 06.03.2018
Vidmanov Vasiliy 14.08.1996 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 12.03.2018
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň dorost 12.03.2018
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 12.03.2018
Vignatová Anna 27.07.2006 TJ Sokol Strančice TC VŠ Praha mladší žactvo 15.03.2018
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s. TK Havířov starší žactvo 07.03.2018
Vild Ondřej 19.01.2004 SK Tenis Mýto, o.s. Tenisový klub Rokycany dospělí 14.03.2018
Vild Ondřej 19.01.2004 SK Tenis Mýto, o.s. LTC Beroun, z.s. dorost 06.03.2018
Vildová Helena 19.03.1972 SK Tenis Mýto, o.s. Spartak Rožmitál dospělí 06.03.2018
Vilím Jakub 08.12.1997 Lokomotiva Beroun Lokomotiva Zdice dospělí 15.03.2018
Vilímová Adriena 29.01.2004 TK Zlín TJ Sokol Uherský Brod starší žactvo 09.03.2018
Vilímovský Václav 29.04.2005 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TK Benešov starší žactvo 15.03.2018
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 15.03.2018
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 15.03.2018
Vintrová Adéla 09.11.2004 TCV Strání Orel jednota Uherský Brod dorost 28.03.2018
Vintrová Adéla 09.11.2004 TCV Strání Orel jednota Uherský Brod starší žactvo 09.03.2018
Vítek Lukáš 09.05.2008 1.ČLTK Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 12.03.2018
Vítková Valentina 21.07.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí TJ Zbrojovka Vsetín mladší žactvo 08.03.2018
Vitmajerová Diana 11.05.2004 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dorost 15.03.2018
Vitmajerová Diana 11.05.2004 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. starší žactvo 12.03.2018
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 15.03.2018
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club TK Lány dorost 08.03.2018
Vlčková Denisa 19.12.1990 TK EMA o.s. Tenis Cibulka dospělí 19.03.2018
Vlčková Gabriela 05.04.2004 Open Tennis Club TK Lány dorost 08.03.2018
Vlčková Kateřina 28.04.1977 LTC Rakovník TK Lány dospělí 23.04.2018
Vlčková Kristýna 26.01.2005 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov starší žactvo 09.03.2018
Vlčková Kristýna 26.01.2005 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov dorost 09.03.2018
Vlčková Tereza 01.05.2002 Sokol Plzeň Doudlevce TK Škoda Plzeň z.s. dorost 15.03.2018
Vocel Matěj 20.05.1997 RPM OÁZA Říčany TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 14.03.2018
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Bystřice p.H. dospělí 06.03.2018
Vodičková Lucie 09.03.1991 Sportclub Řevnice, z.s. LTC Svoboda Praha dospělí 14.03.2018
Vohralikova Ana 05.10.2006 SK HAMR, z.s. TK Čechie Karlín z.s. mladší žactvo 13.03.2018
Vojta Emil 16.08.1975 V-TEAM Čáslav TJ Tatran Střešovice dospělí 05.03.2018
Vojtěch Jan 14.04.1976 Baník Praha TK Týnec nad Sázavou dospělí 14.03.2018
Vojtíšek Jan 01.07.2002 TK Ústí n. Orlicí U.S.SPA TC Dolní Dobrouč dorost 12.03.2018
Vojtová Martina 11.10.1977 V-TEAM Čáslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 12.03.2018
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 12.03.2018
Vondráček David 18.11.2008 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice mladší žactvo 09.03.2018
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Spartak Jihlava dospělí 08.03.2018
Vondrák Ondřej 27.07.1998 TO Odry TO Odry dospělí 23.04.2018
Vondruška Leoš 20.06.1982 TK Soběslav Spartak Vlašim dospělí 06.03.2018
Vopálka Pavel 11.04.1992 TO TJ Svitavy TK Ústí n. Orlicí dospělí 07.03.2018
Vopalkova Tereza 06.03.2006 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov mladší žactvo 09.03.2018
Vopička Lukáš 22.05.2005 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 09.03.2018
Vopičková Michaela 05.01.2005 TK Bohutín, z.s. TK Březnice starší žactvo 12.03.2018
Voráč Jan 14.09.1979 TK Kadaň TK Žatec dospělí 14.03.2018
Voráček Tomáš 19.07.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dorost 07.03.2018
Voráček Tomáš 19.07.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. starší žactvo 07.03.2018
Vostárek Lukáš 04.03.1986 TC Realsport Nymburk o.s. Tenisový klub Mníšek dospělí 07.03.2018
Votavová Lucie 13.09.2002 LTC Slovan Kladno TK Lány dospělí 08.03.2018
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny TK Český Krumlov mladší žactvo 08.03.2018
Votruba Daniel 01.08.2000 TK Pernštýn 1897 Pardubice LTC Humpolec dospělí 14.03.2018
Votruba Mário 11.11.1981 Sparta Kutná Hora TC Přelouč dospělí 26.03.2018
Voženílek Filip 14.06.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 09.03.2018
Voženílek Filip 14.06.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 09.03.2018
Voženílek Tomáš 01.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 09.03.2018
Voženílek Tomáš 01.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 09.03.2018
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 26.03.2018
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha Tenis Dobříš starší žactvo 13.03.2018
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 08.03.2018
Vrba Lukáš 02.05.2003 TO TJ Nový Jičín TC Kopřivnice dospělí 07.03.2018
Vrba Tomáš 12.09.2004 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK FUNTOM Dobřany dorost 13.03.2018
Vrbenská Anna 29.11.1996 TC Realsport Nymburk o.s. TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2018
Vrbenský Michael 26.12.1999 TK Sparta Praha TK Spartak Jihlava dospělí 14.03.2018
Vrbňáková Valentina 26.10.2002 LTC Hodonín TK Kyjov dorost 06.03.2018
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 06.03.2018
Vrzáček Aleš 30.05.1968 TJ Červený Kostelec Sokol Bukovice dospělí 06.03.2018
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s. Tsport Votice o.s. dospělí 09.03.2018
Vyhlas Radek 19.03.1993 Sokol Horní Branná Sokol Petrovice dospělí 07.03.2018
Vykoukal Petr 17.10.1972 Lokomotiva Trutnov TJ Spoje Praha dospělí 12.03.2018
Vymazal Jakub 20.06.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc starší žactvo 12.03.2018
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. mladší žactvo 12.03.2018
Vymazalová Emma 24.06.2002 TREND SPORT, z.s. TK Milo Olomouc dorost 16.03.2018
Vyskočil Karel 05.09.2007 TK Benešov Slavoj Čerčany mladší žactvo 06.03.2018
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s. TK Strakonice mladší žactvo 06.03.2018
Wasserbauerová Tereza 27.03.1991 TK Hlinsko USK Pardubice dospělí 12.04.2018
Weberová Adéla 24.06.2004 SK ČEMBY SPORT TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 08.03.2018
Weberová Tereza 29.05.1998 SK ČEMBY SPORT SKP České Budějovice dospělí 15.03.2018
Weigert Matyáš 12.04.2012 Tenis Proboštov z.s. Sokol Košťany minitenis 06.03.2018
Wertheimerova Ema 12.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s. T.J. Sokol Přerov - Lipník n/B mladší žactvo 14.03.2018
Weston Emily Gabriela 18.08.2001 Slavoj Český Brod TK Radošovice dospělí 09.03.2018
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. starší žactvo 07.03.2018
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. mladší žactvo 07.03.2018
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo TK AGROFERT Prostějov babytenis 07.03.2018
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo ŽLTC Brno starší žactvo 15.03.2018
Wízner Petr 08.04.2007 LTC Český Krumlov Sokol TK Kaplice starší žactvo 07.03.2018
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK LAMA o.s. dorost 09.03.2018
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 14.03.2018
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 TK Praha- Jižní Město SK HAMR, z.s. babytenis 05.03.2018
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 15.03.2018
Zadubanová Alice 11.03.2002 TK Mokrá-Horákov TC Austerlitz dorost 12.03.2018
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TO TJ Tesla Pardubice TJ Jiskra Havlíčkův Brod babytenis 08.03.2018
Zahrádková Viktorie 14.11.2000 Tenisový klub Nová Ves SK Tenis Rohatsko dospělí 05.03.2018
Zahrádková Viktorie 14.11.2000 Tenisový klub Nová Ves Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 12.03.2018
Zahradníková Pavla 21.01.1988 LTC Slaný TK KAJA dospělí 13.03.2018
Zajíc Jonáš 13.05.1993 TJ Brno-Komín Sokol Brno Žabovřesky dospělí 13.03.2018
Zajíček Adam 07.08.1999 Lob S.A. Bohnice, zs TJ TK Březiněves dospělí 16.03.2018
Zálabská Eva 22.04.1961 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 14.03.2018
Zaňková Karolína 18.07.2002 SK Tenis Kladno TK Stochov dorost 14.03.2018
Zaňková Monika 19.12.2002 TK Náchod Sokol Bukovice dospělí 16.03.2018
Záplata Ondřej 09.08.2004 TK Česká Skalice TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 14.03.2018
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B. LTC České Budějovice,z.s. babytenis 13.03.2018
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Evženie Klášterec n/O dospělí 09.03.2018
Zarycká Anastasia 08.01.1998 TK Sparta Praha Severočeská tenisová o.s. dospělí 13.03.2018
Zatloukal Ondřej 14.07.2001 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 13.03.2018
Zatloukal Vojtěch 29.08.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 06.03.2018
Zatloukalová Andrea 14.07.2001 Sokol Čimice TJ Radlice dorost 13.03.2018
Zátorská Eliška 15.12.2006 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TK Hlučín mladší žactvo 09.03.2018
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice starší žactvo 13.03.2018
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. babytenis 08.03.2018
Zeibrlichová Nela 26.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety mladší žactvo 13.03.2018
Zeibrlichová Nela 26.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety starší žactvo 13.03.2018
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub TK Radegast dospělí 08.03.2018
Zelený Ladislav 29.08.1991 TC Realsport Nymburk o.s. VŠTJ UK Hradec Králové dospělí 06.03.2018
Zeman Radim 11.11.2001 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 07.03.2018
Zemek Matěj 17.04.2005 SK LAMA o.s. TK Opava dorost 09.03.2018
Zenker Jakub 28.05.1996 TK Olymp Praha LTC Rudná dospělí 19.03.2018
Zich Petr 30.06.1974 TK Hrušov TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 23.04.2018
Zika Kryštof 16.11.2001 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec dorost 28.03.2018
Zika Šimon 29.08.2005 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec dorost 14.03.2018
Zíková Veronika 24.04.1999 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dospělí 14.03.2018
Zila Michal 31.10.2006 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec mladší žactvo 09.03.2018
Zimmermannová Eliška 23.05.2005 TO Sokol Nehvizdy TK Čelákovice starší žactvo 14.03.2018
Zimmermannová Eliška 23.05.2005 TO Sokol Nehvizdy TK Čelákovice dorost 14.03.2018
Zimová Thelma 11.01.2008 TK Sparta Praha Tenisový klub Mníšek mladší žactvo 14.03.2018
Zíta Tomáš 26.06.2008 TK Lysá n.L. Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 06.03.2018
Zíta Tomáš 26.06.2008 TK Lysá n.L. Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 06.03.2018
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dorost 09.03.2018
Zloch Ondřej 03.07.1981 CPM Tenis Praha CPM Tenis Praha dospělí 14.03.2018
Zlochová Viktorie 24.12.2000 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK FUNTOM Dobřany dorost 23.03.2018
Zobačová Kateřina 09.07.2003 TK Havířov Tenisový klub Tenet dorost 27.03.2018
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov TJ Zbrojovka Vsetín dorost 14.03.2018
Zoufalý Jiří 22.06.2000 SK Tenis Tišnov Tatran Brno Kohoutovice dospělí 07.03.2018
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno mladší žactvo 06.03.2018
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno starší žactvo 06.03.2018
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Zlín dorost 06.03.2018
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Zlín dospělí 06.03.2018
Zrzavecký Tomáš 09.03.2005 SK HAMR, z.s. TK Ruzyně Praha starší žactvo 12.03.2018
Zuzaníková Kateřina 21.05.2007 JUNIOR CENTRUM Krnov TK Krnov starší žactvo 08.03.2018
Zuzaníková Kateřina 21.05.2007 JUNIOR CENTRUM Krnov TK Krnov mladší žactvo 08.03.2018
Žabková Kiara 16.05.2007 TK Olymp Praha Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 09.03.2018
Žabková Kiara 16.05.2007 TK Olymp Praha LTC Mladá Boleslav o.s. dorost 09.03.2018
Žák Otakar 08.10.2004 TC Brno. TK Vyškov dorost 09.03.2018
Žalman Jakub 07.06.2000 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč TK Letohrad dorost 16.03.2018
Žaloudík Jiří 13.05.2002 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. dorost 07.03.2018
Žaroská Natálie 28.10.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. dorost 14.03.2018
Žaroská Natálie 28.10.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 08.03.2018
Ždánská Adéla 14.06.2005 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 13.03.2018
Ždánská Adéla 14.06.2005 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín dorost 13.03.2018
Ždánská Dita 11.12.1971 TK Brno - Chrlice Tatran Brno Kohoutovice dospělí 13.03.2018
Ždánský Adam 08.03.2003 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 13.03.2018
Železný Jan 24.07.2000 LTC Starý Kolín LTC Kolín dorost 12.03.2018
Žemlová Alena 21.08.2006 TC Austerlitz TK Vyškov mladší žactvo 13.03.2018
Židelová Terezie 16.10.2003 TKB Hrušovany z.s. TC-MJ TENIS Líšeň dorost 20.04.2018
Žilinský Jan 04.01.2001 TK Radegast Beskydský tenisový klub dorost 09.03.2018
Žitníková Radka 17.03.2008 TK Radegast Beskydský tenisový klub mladší žactvo 16.03.2018
Žohová Silvie 05.06.2004 SK OAZA Praha TK Start Praha-Topolka dorost 06.03.2018
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 mladší žactvo 06.03.2018