Český tenisový svaz

Hostování pro sezónu 2017

Jméno hráčeDatum narozeníMat. klubDo klubuVěková kategorieDatum realizace hostování
Abbasov Teymur 10.05.2005 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. starší žactvo 08.03.2017
Abbasov Teymur 10.05.2005 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Zašová starší žactvo 07.03.2017
Adam Matěj 02.06.2006 TK Spartak Jihlava LTC Kolín mladší žactvo 14.03.2017
Adam Matěj 24.07.1999 Tenisový klub SPORT,o.s. TK Kvasiny dorost 09.03.2017
Adamčík Marek 09.09.1971 Tenisový klub Černošice Tenis Club Mokropsy dospělí 15.03.2017
Adamová Nella 02.08.1985 TGC Kunratice TGC Kunratice dospělí 08.03.2017
Akivanova Pavlína 19.07.2002 TJ Baník Ostrava OKD VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 08.03.2017
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 14.03.2017
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 14.03.2017
Altrichterová Veronika 02.12.2000 TK Spartak Jihlava TK ČLTK Jihlava dospělí 14.03.2017
Andělová Šárka 13.04.1971 Spartak Průhonice Baník Praha dospělí 06.03.2017
Ander Josef 20.06.2002 TK Milo Olomouc Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 20.03.2017
Andres Erik 19.05.1997 TK Neridé Tenis Libochovice dospělí 15.03.2017
Antoš Ondřej 12.01.2004 TJ Slavoj Velké Pavlovice Slovan Hodonín starší žactvo 07.03.2017
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha Tenisový klub Černošice dorost 14.03.2017
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava TK Slavia Orlová starší žactvo 03.03.2017
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava TK Slavia Orlová mladší žactvo 03.03.2017
Arandjič Alex 04.03.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov starší žactvo 14.03.2017
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s. Sport club Na Zámečku dorost 07.03.2017
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha Lokomotiva Zdice dospělí 14.03.2017
Arnošt Jakub 25.11.2001 Sport club Na Zámečku Sport club Na Zámečku dorost 13.03.2017
Audy Norbert 12.03.1974 TO Slavoj Davle Sokol V.Popovice dospělí 09.03.2017
Audy Patrik 14.10.1975 TO Slavoj Davle Sokol V.Popovice dospělí 14.03.2017
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dorost 07.03.2017
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dorost 17.03.2017
Babka Martin 04.11.2004 I.NTC Olomouc Tenisový klub Šternberk, z.s. starší žactvo 13.03.2017
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor SKT Planá n.Luž. dospělí 06.03.2017
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor SKT Planá n.Luž. dorost 06.03.2017
Badhe Ashmit Samir 13.08.2004 TK Start Praha-Topolka TJ Spoje Praha starší žactvo 13.03.2017
Bail Šimon 22.02.2000 SK Aritma Praha TK Radošovice dorost 13.03.2017
Bajer Matyáš 21.01.2005 TK Tenisek Buštěhrad LTC Slovan Kladno starší žactvo 22.03.2017
Bajer Matyáš 21.01.2005 TK Tenisek Buštěhrad LTC Slovan Kladno mladší žactvo 22.03.2017
Bajerová Michaela 05.08.1992 SK Aritma Praha Tenis Libochovice dospělí 17.03.2017
Bako Jan 23.08.2005 TK Havířov Městský tenisový klub Karviná starší žactvo 08.03.2017
Balajka Milan 07.06.1998 Jiskra Otrokovice TK Zlín dospělí 15.03.2017
Balážik Adam 09.09.1996 TO SK Žamberk LTC Nový Bydžov dospělí 08.03.2017
Balíková Justýna 05.03.2007 TK Roja Příbram z.s. TK Bohutín, z.s. mladší žactvo 14.03.2017
Balšínková Elena 06.04.2004 TO Odry TO TJ Nový Jičín starší žactvo 08.03.2017
Balun Jonáš 18.01.1996 LTC Hodonín Slovan Hodonín dospělí 07.03.2017
Baný Michael Otakar 06.06.2002 ŽLTC Brno TK Tuřany dorost 08.03.2017
Barčáková Adéla 10.05.2005 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 01.03.2017
Barčáková Karolína 15.10.1998 TK Kadaň TK Žatec dospělí 07.03.2017
Barnat Jiří 26.07.2001 TK Neridé TJ Sokol Vysočany dospělí 09.03.2017
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava TK Havířov starší žactvo 07.03.2017
Barochová Adéla 17.05.2003 TJ Sokol Hostivice LTC Rudná dorost 06.03.2017
Barrow Tina Jolie 27.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska mladší žactvo 10.03.2017
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice Slavoj Český Brod starší žactvo 09.03.2017
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov TK Start Praha-Topolka dospělí 13.03.2017
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 09.03.2017
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC Kopřivnice dospělí 10.03.2017
Bartoň Jakub 29.08.2000 TK Spartak Jihlava TJ Jiskra Havlíčkův Brod dorost 06.03.2017
Bartoněk Ivo 22.09.1975 Spartak Rožmitál TK Týnec nad Sázavou dospělí 08.03.2017
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno. Mosilana Brno dospělí 07.03.2017
Bartošová Anežka 14.03.1999 TJ Spoje Praha TK Oáza Říčany dospělí 14.03.2017
Bartošová Hana 30.12.2002 TK Radošovice TJ Sokol Strančice dorost 10.03.2017
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha TJ Radlice starší žactvo 08.03.2017
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 09.03.2017
Basík Libor 23.01.1986 TC Spořilov Praha TC Spořilov Praha dospělí 07.03.2017
Baštářová Radka 18.06.1992 TK Roja Příbram z.s. LTC Slovan Kladno dospělí 08.03.2017
Baštová Julie 25.05.2003 SPORT EDEN Beroun LTC Beroun, z.s. dorost 02.03.2017
Baštýř Štěpán 23.10.2007 TK Sezimovo Ústí TK Pelhřimov mladší žactvo 08.03.2017
Batlička Michal 16.07.1999 Clasic Tenis Club o.s. Severočeská tenisová o.s. dorost 07.03.2017
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. dorost 15.03.2017
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 15.03.2017
Bazgierová Aneta 23.06.2000 Městský tenisový klub Karviná TC Třinec dorost 09.03.2017
Bedáň Jan 24.04.1987 Sokol Brno Žabovřesky TC Brno. dospělí 07.03.2017
Bednář Jan 30.11.2001 TC Chrudim z.s. TC Chrudim z.s. dorost 10.03.2017
Bednář Karel 31.10.1973 LTC Velen Boskovice Sokol Rudice dospělí 15.03.2017
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TK Neridé TK FZŠ Trávníčkova dospělí 08.03.2017
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s. TJ LTC Poděbrady dorost 13.03.2017
Bejček Jan 31.10.1993 TK Ústí n.Labem TJ Sokol Ústí n.L. dospělí 15.03.2017
Bejin Ivan 03.04.2001 TŠ Pohořelec Tenis Cibulka dorost 10.03.2017
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB-STK Břeclav starší žactvo 08.03.2017
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Bystřice p.H. dorost 09.03.2017
Bělohoubková Anna 14.03.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž mladší žactvo 13.03.2017
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé TJ Spoje Praha mladší žactvo 08.03.2017
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé WILSON Tenis Centrum starší žactvo 07.03.2017
Bencová Veronika 30.07.1998 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 13.03.2017
Beneda Petr 28.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 14.03.2017
Beneda Petr 28.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 14.03.2017
Benedikt Šimon 11.11.2004 LTC Zbraslav LTC Houštka starší žactvo 15.03.2017
Benedikt Tobiáš 30.07.2006 LTC Zbraslav Sokol Říčany starší žactvo 15.03.2017
Benedikt Tobiáš 30.07.2006 LTC Zbraslav LTC Houštka mladší žactvo 15.03.2017
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 14.03.2017
Beneš Michal 07.03.2003 SK OAZA Praha TGC Kunratice dorost 31.03.2017
Beneš Tomáš 09.07.2001 TK Hrušov Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 14.03.2017
Benešová Laura 01.08.2001 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 15.03.2017
Benešová Linda 22.06.2006 SK OAZA Praha Tsport Votice o.s. mladší žactvo 02.03.2017
Benešová Linda 22.06.2006 SK OAZA Praha Tsport Votice o.s. starší žactvo 06.03.2017
Benešová Tereza 25.05.2005 TK Slavia Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. mladší žactvo 09.03.2017
Benešová Tereza 25.05.2005 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov starší žactvo 14.03.2017
Bennett Róza 18.06.2002 Tenis DLI Kladno TK Stochov dorost 06.03.2017
Benno Matyáš 05.05.2006 TK Česká Kamenice TO TJ Slovan Varnsdorf mladší žactvo 15.03.2017
Benovič Martin 04.06.1999 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec dorost 07.03.2017
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 24.03.2017
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dospělí 24.03.2017
Beránková Adriana 04.05.2004 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 dorost 15.03.2017
Beránková Julie 06.11.2001 Sokol Plzeň Doudlevce TK Škoda Plzeň z.s. dorost 06.03.2017
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha 1. Východočeská Tenisová mladší žactvo 14.03.2017
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha 1. Východočeská Tenisová starší žactvo 14.03.2017
Beranová Kristýna 16.10.2004 TK Sparta Praha 1. Východočeská Tenisová dorost 14.03.2017
Beranová Kristýna 16.10.2004 TK Sparta Praha 1. Východočeská Tenisová starší žactvo 14.03.2017
Beranová Veronika 01.09.2003 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 17.03.2017
Berenreiterová Anna 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany LTC Podolí Praha mladší žactvo 06.03.2017
Bermannová Lucie 13.07.2004 Spartak Vrchlabí Tenis Nová Paka starší žactvo 10.03.2017
Bernardová Pavla 28.03.2000 Tenisový klub SPORT,o.s. Lokomotiva Trutnov dorost 06.03.2017
Bernat Lukáš 11.12.2003 LTC Slovan Kladno LTC Slovan Kladno starší žactvo 10.03.2017
Bešťák Jiří 04.05.2006 TK Slavia Plzeň TK FUNTOM Dobřany starší žactvo 14.03.2017
Běťák Michal 19.01.2005 Tenisový klub TSRM,z.s. Orel jednota Uherský Brod mladší žactvo 13.03.2017
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč Spartak Polička dorost 16.03.2017
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice starší žactvo 08.03.2017
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč TO TJ Tesla Pardubice dorost 08.03.2017
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 08.03.2017
Bezdíčková Šárka 08.08.1997 TK Ústí n. Orlicí TO TJ Svitavy dospělí 08.03.2017
Bezemek Petr 18.03.1997 TK Neridé Sokol Petrovice dospělí 14.03.2017
Beznoska Jaroslav 09.01.2003 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 08.03.2017
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha TK Oáza Říčany dospělí 20.03.2017
Bielik Lukáš 03.09.2001 Beskydský tenisový klub TK Radegast dorost 08.03.2017
Bielik Lukáš 03.09.2001 Beskydský tenisový klub TK Radegast dospělí 08.03.2017
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha SK Meteor Praha starší žactvo 10.03.2017
Bilanyuk Vitaliy 07.02.2000 TK EMA o.s. Tenis Cibulka dorost 13.03.2017
Bílek Adam 21.02.2002 SK Meteor Praha TK Roudnice n.L. dorost 07.03.2017
Biroščák Ondřej 09.01.2007 TK SC OSTRAVA TC BIOCEL Vratimov z.s. mladší žactvo 08.03.2017
Bischoff Benno 21.03.2003 DTJ Jinonice Sokol Smíchov I. starší žactvo 13.03.2017
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka TK Start Praha-Topolka dospělí 06.03.2017
Bláha Matěj 14.12.1995 LTC Rudná TO Sokol Nehvizdy dospělí 06.03.2017
Bláhová Ema 04.11.2007 TCM Praha I.ČLTK Praha mladší žactvo 06.03.2017
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod Sokol Týnec n.L. dospělí 09.03.2017
Bláhová Eva 06.12.2001 TK Tuřany SHARK Brno dorost 20.03.2017
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod Lokomotiva Beroun mladší žactvo 03.03.2017
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod TK Čelákovice starší žactvo 03.03.2017
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod TK Čelákovice mladší žactvo 03.03.2017
Blažek Jan 04.03.1994 TC Dvůr Králové, z.s. TK Kvasiny dospělí 13.03.2017
Blažek Radek 24.08.1975 TK Ústí n.Labem Severočeská tenisová o.s. dospělí 14.03.2017
Blažková Jovana 08.05.2002 Slovan Hodonín TK Velké Bílovice dospělí 07.03.2017
Blažková Zuzana 19.08.1987 TTK Hranice-zrušen TENIS TONDACH Hranice, o.s. dospělí 31.03.2017
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s. Lokomotiva Beroun dospělí 10.03.2017
Blecha Jan 18.03.1989 RPM OÁZA Říčany TK Neridé dospělí 10.03.2017
Blumensteinová Jana 11.11.1988 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 24.03.2017
Boboková Michaela 30.08.2007 TJ Radlice LTC Svoboda Praha mladší žactvo 14.03.2017
Bodor Michael Alfred 19.03.2005 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno mladší žactvo 06.03.2017
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava SK JC Sport Opava dospělí 10.03.2017
Bohatová Gabriela 22.12.2003 TJ Sokol Vysočany TK Sport Kolovraty starší žactvo 17.03.2017
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany TŠ Hostivař starší žactvo 15.03.2017
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany TK Sport Kolovraty mladší žactvo 17.03.2017
Bohušík Albert 16.10.2006 TK Radegast Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 08.03.2017
Bohušíková Kateřina 29.01.2002 TK Radegast Rožnovský tenisový klub dorost 10.03.2017
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov TK Louny dospělí 10.03.2017
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná TK SC OSTRAVA mladší žactvo 14.03.2017
Boubelíková Jana 27.03.1994 TK Olymp Praha Severočeská tenisová o.s. dospělí 20.03.2017
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Pernštýn 1897 Pardubice starší žactvo 06.03.2017
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 06.03.2017
Brabec Filip 11.05.1994 TK Tenisek Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dospělí 13.03.2017
Bratrych František 06.05.2005 TJ Solidarita Praha 10 TK Konstruktiva, z.s. mladší žactvo 14.03.2017
Brávek Vojtěch 26.04.1998 KAPITOL Tenis KAPITOL Tenis dospělí 09.03.2017
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou TCEN Hrádek nad Nisou dorost 07.03.2017
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 07.03.2017
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dorost 07.03.2017
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 07.03.2017
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TK Sokolov starší žactvo 08.03.2017
Brouček Dominik 14.10.2003 TK ZVVZ Milevsko TK Písek starší žactvo 10.03.2017
Brož Daniel 27.03.2000 TC Jičín TK Lomnice n.Pop. dospělí 10.03.2017
Brož Dominik 27.05.2004 TJ Radlice LTC Svoboda Praha dorost 13.03.2017
Brožová Eva 19.07.1987 TO BREAK Statenice TJ Tatran Střešovice dospělí 07.03.2017
Brožová Viktorie 20.04.2003 TK TILIA Brno SK Jundrov Brno dospělí 13.03.2017
Brückner Lukáš 25.02.2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod HTK Třebíč dorost 10.03.2017
Brückner Lukáš 25.02.2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TK ČLTK Jihlava dospělí 14.03.2017
Bruk Adam 27.01.2005 TK Písnice TK Písnice starší žactvo 13.03.2017
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 09.03.2017
Bryol Filip 22.06.2007 TK Pelhřimov TK Pelhřimov mladší žactvo 06.03.2017
Březina Jiří 22.10.1997 TK Lysá n.L. TK Lysá n.L. dospělí 07.03.2017
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty Tenis Dobříš mladší žactvo 09.03.2017
Bubeníková Miroslava 31.03.2004 TC Brno. TC Brno. starší žactvo 07.03.2017
Bubeníková Miroslava 31.03.2004 TC Brno. TC Brno. dorost 07.03.2017
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec TK Pelhřimov dorost 08.03.2017
Budík Lukáš 24.01.2003 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla starší žactvo 09.03.2017
Budina Martin 21.01.2005 TK Mohelnice, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 08.03.2017
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Lipník n.B. dospělí 08.03.2017
Bůcha Milan 21.11.2005 Tenisklub Cheb TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 21.03.2017
Bujok Jan 28.07.1999 TC Třinec Městský tenisový klub Karviná dorost 13.03.2017
Burda Oliver Petr 24.12.2006 TK Sparta Praha TENIS Klánovice starší žactvo 07.03.2017
Burda Oliver Petr 24.12.2006 TK Sparta Praha TENIS Klánovice mladší žactvo 07.03.2017
Bureš Jan 21.12.2003 DTK Skuteč TC Chrudim z.s. starší žactvo 10.03.2017
Burešová Sofie 05.03.2006 TK Radegast Tenis Rožnov p.Radhoštěm mladší žactvo 13.03.2017
Bürgerová Jana 13.03.1987 LTC Velešín LTC Velešín dospělí 14.03.2017
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé TK Neridé dorost 07.03.2017
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 15.03.2017
Buriánová Anna 17.02.2005 SK OAZA Praha SK OAZA Praha mladší žactvo 07.03.2017
Bursa Matyáš 24.07.1998 TK Neridé TC Pankrác dospělí 16.03.2017
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec Clasic Tenis Club o.s. starší žactvo 07.03.2017
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany Tenis Libochovice dorost 06.03.2017
Bušková Kateřina 27.01.2006 TJ Sokol Vysočany Slavoj Litoměřice mladší žactvo 03.03.2017
Bušková Michaela 16.09.1997 Sportclub Řevnice, z.s. Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 13.03.2017
Bužek Václav 02.05.2002 TK Slavia Plzeň F.H.TK Dobřichovice dorost 13.03.2017
Bydžovský Oto 11.05.2007 LTK Liberec TK Rochlice Liberec mladší žactvo 13.03.2017
Cablík Adam 15.11.1994 VŠSK Univerzita Zlín TK Zlín dospělí 09.03.2017
Cahová Julie 23.04.2007 TŠ Hostivař LTC Podolí Praha mladší žactvo 07.03.2017
Caisová Helena 27.01.1998 TJ Sokol Vysočany SK Meteor Praha dospělí 08.03.2017
Caisová Šárka 24.04.2004 LTC České Budějovice,z.s. TO Sokol Kamenný Újezd dospělí 08.03.2017
Cakl Tomáš 25.04.1981 LTK Liberec TK SB Světlá n.Sáz. dospělí 08.03.2017
Cela Olivia 08.06.2007 SK JC Sport Opava TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 09.03.2017
Celinová Sára 10.08.2005 TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál starší žactvo 09.03.2017
Cerhák Matěj 12.10.2001 Beskydský tenisový klub TK Radegast dospělí 06.03.2017
Cieslar Matteo Danilo 20.07.2006 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec mladší žactvo 06.03.2017
Cikán Jaroslav 29.11.1983 TC VITALITY Březnice TK Bohutín, z.s. dospělí 09.03.2017
Cmarová Lucie 12.10.2000 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dospělí 15.03.2017
Crha Vlastimil 20.08.1972 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TK Ústí n. Orlicí dospělí 07.03.2017
Crhák Adam 08.03.1999 SK Tenis Tišnov SK Jundrov Brno dospělí 08.03.2017
Crhák Adam 08.03.1999 SK Tenis Tišnov SK Jundrov Brno dorost 08.03.2017
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dospělí 09.03.2017
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dorost 09.03.2017
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dospělí 17.03.2017
Čadil Patrik 25.01.2000 TK PTA Kolín Sparta Kutná Hora dorost 17.03.2017
Čajka Václav 09.09.2000 TK Havířov TJ Baník Ostrava OKD dorost 07.03.2017
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dorost 14.03.2017
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dospělí 14.03.2017
Čank Mikuláš 05.11.2006 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 14.03.2017
Čapek Bohumil 29.09.2006 TO TJ Tesla Pardubice TK Holice mladší žactvo 09.03.2017
Čapek Jakub 07.05.2000 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Zdice dospělí 23.03.2017
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Spartak Jihlava starší žactvo 06.03.2017
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dorost 13.03.2017
Čech Jan 01.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO TJ Nový Jičín dorost 08.03.2017
Čech Vojtěch 01.10.2006 TC Fit4all Brno TC Fit4all Brno mladší žactvo 10.03.2017
Čechová Karolína 15.01.1992 Severočeská tenisová o.s. Tenis Cibulka dospělí 17.03.2017
Čechová Markéta 01.10.2006 TC Fit4all Brno TC Fit4all Brno mladší žactvo 10.03.2017
Čechura Tomáš 15.12.2006 Baník Příbram Baník Příbram mladší žactvo 10.03.2017
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 07.03.2017
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 15.03.2017
Černíková Michaela 10.04.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Dubí dorost 09.03.2017
Černoch Jakub 07.06.1998 ŽLTC Brno TC-MJ TENIS Líšeň dospělí 15.03.2017
Černochová Sofie 22.04.2007 Rožnovský tenisový klub Tenis Rožnov p.Radhoštěm mladší žactvo 09.03.2017
Černý Jakub 27.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dorost 07.03.2017
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s. SK Matchball Česká Lípa dospělí 07.03.2017
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Vysočany dorost 10.03.2017
Červinková Petra 20.07.1974 TJ Žďár nad Sázavou TJ Nové Město na Moravě dospělí 08.03.2017
Česal Maxmilián 24.10.2007 Tenis Libochovice TJ Sokol Budyně n.Ohř. mladší žactvo 09.03.2017
Česalová Nelly 11.08.1999 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TK Sokolov dorost 08.03.2017
Čipera Lukáš 19.04.2002 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dorost 13.03.2017
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dorost 10.03.2017
Čížková Martina 03.04.1965 Sokol Dolní Počernice z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. dospělí 08.03.2017
Čížková Natali 18.09.2007 TO SK Mělník Tenis Brandýs n.L. mladší žactvo 09.03.2017
Čížková Šárka 03.01.1996 TK Neridé TJ Sokol Dobřichovice dospělí 07.03.2017
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín starší žactvo 07.03.2017
Čmelík Jan 14.02.2001 DTK Skuteč TK Holice dorost 09.03.2017
Čornyjová Yvona 28.04.2005 TJ Spoje Praha TK Neridé mladší žactvo 10.03.2017
Čujan Matěj 03.01.2006 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 14.03.2017
Danielová Šárka 28.08.1989 SKT Planá n.Luž. TK Sezimovo Ústí dospělí 07.03.2017
Danišová Natálie 11.12.2004 SKP České Budějovice SK ČEMBY SPORT dorost 21.03.2017
Danišová Natálie 11.12.2004 SKP České Budějovice SK ČEMBY SPORT dospělí 18.04.2017
Darmovzal Dominik 06.06.1997 TK SC OSTRAVA Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 15.03.2017
David Martin 18.10.1982 TK Konstruktiva, z.s. TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2017
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Milo Olomouc dorost 14.03.2017
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 14.03.2017
Davidová Amálie 25.12.2006 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní TO Slavoj Tachov mladší žactvo 14.03.2017
Děd Pavel 02.10.1978 LTC Modřany 2005 TK Start Praha-Topolka dospělí 15.03.2017
Dejl Filip 24.03.2007 SHARK Brno TC Fit4all Brno mladší žactvo 13.03.2017
Deml Jakub 26.06.2005 TK Start Praha-Topolka Tenisový klub Mníšek starší žactvo 10.03.2017
Deverová Michaela 21.03.2005 Spartak Hořovice LTC Beroun, z.s. mladší žactvo 14.03.2017
Diviš Matěj 30.10.2006 TK Čáslav LTC Kolín mladší žactvo 06.03.2017
Dobeš Ondřej 27.06.2000 TO Slavoj Davle TC Return dorost 07.03.2017
Dobšíková Kateřina 19.03.1997 Start Brno ŽLTC Brno dospělí 20.03.2017
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 07.03.2017
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dorost 07.03.2017
Dohnalová Simona 18.10.2006 JUNIOR CENTRUM Krnov TK Krnov mladší žactvo 02.03.2017
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha SKT Planá n.Luž. starší žactvo 06.03.2017
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 06.03.2017
Dolenský Jakub 30.06.2004 TK Březnice TK Březnice dorost 13.03.2017
Dolenský Vojtěch 01.08.2007 TK Březnice TK Březnice mladší žactvo 13.03.2017
Doležal Tadeáš 12.03.2004 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč U.S.SPA TC Dolní Dobrouč dorost 02.03.2017
Doležal Tadeáš 12.03.2004 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč U.S.SPA TC Dolní Dobrouč starší žactvo 02.03.2017
Doležalová Barbora 28.03.1991 TC Týn nad Vltavou TK Zliv dospělí 13.03.2017
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005 LTC Modřany 2005 dorost 10.03.2017
Donthová Jolana 11.04.2006 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary mladší žactvo 21.03.2017
Doppler Patrik 01.08.2003 BLTC Brno TK Brno - Chrlice dorost 10.03.2017
Dorda Lukáš 24.09.2001 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dorost 10.03.2017
Dorda Lukáš 24.09.2001 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dospělí 10.03.2017
DOROT Ondřej 07.04.2004 TO Slavoj Tachov TJ Sokol Planá u Mar.Lázní starší žactvo 22.03.2017
Dořičák Adam 18.10.2006 T.T.C.Rožnov Tenis Rožnov p.Radhoštěm mladší žactvo 23.03.2017
Dostál Marek 10.09.1973 TJ Kraví Hora Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 09.03.2017
Dostálek Jiří 17.12.2003 TJ Radlice LTC Svoboda Praha dorost 14.03.2017
Dostálková Johana 10.08.1995 TK Uherské Hradiště TJ Sokol Bílovice n.Svit. dospělí 08.03.2017
Dostálová Adéla 13.02.2003 TO Odry TO TJ Nový Jičín starší žactvo 08.03.2017
Dostálová Alexandra 20.04.2005 TJ Kraví Hora Brno TK TILIA Brno mladší žactvo 06.03.2017
Dostálová Ema 11.08.2005 TO Odry TK Bílovec mladší žactvo 16.03.2017
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice TK Sparta Praha mladší žactvo 10.03.2017
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 10.03.2017
Drábek Bořek 03.11.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Zašová starší žactvo 09.03.2017
Drábík Martin 18.11.1977 Sokol Chudčice TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 08.03.2017
Drábková Aneta 09.10.2004 Tempo Praha Tenis Brandýs n.L. starší žactvo 14.03.2017
Drabová Adéla 31.07.2003 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Opava dorost 10.03.2017
Dražný Richard 05.03.1975 Tenis Nová Paka Tenis Nová Paka dospělí 06.03.2017
Dressler Vojtěch 19.10.1999 Sokol Říčany TJ Sokol Strančice dorost 08.03.2017
Dressler Vojtěch 19.10.1999 Sokol Říčany TJ Sokol Strančice dospělí 08.03.2017
Drozdová Jitka 23.03.2004 SK Véska Sokol Zábřeh starší žactvo 13.03.2017
Drozdová Jitka 23.03.2004 SK Véska Sokol Zábřeh dorost 13.03.2017
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves LTC Modřany 2005 mladší žactvo 07.03.2017
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves Sokol Říčany dospělí 07.03.2017
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 08.03.2017
Dubová Barbora 10.01.2005 TK Gymnázium Uničov TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 03.03.2017
Dubová Magdalena 21.08.2001 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dorost 14.03.2017
Dubová Magdalena 21.08.2001 TK Slavia Plzeň LTC Domažlice dospělí 07.03.2017
Dubský Marek 16.01.1999 SK HAMR, z.s. TK Sparta Praha dorost 03.03.2017
Duda Filip 30.09.1998 TK Sparta Praha TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 07.03.2017
Dudková Nikol 21.02.2005 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota starší žactvo 07.03.2017
Dufek Ondřej 09.03.1998 HTK Třebíč STK Okříšky dospělí 09.03.2017
Duffek Ondřej 27.12.1989 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TENIS Klánovice dospělí 10.03.2017
Dufková Lucie 03.08.2004 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. dorost 14.03.2017
Duchoslav Josef 15.11.1994 TTK ESOX Sokol Husovice dospělí 08.03.2017
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 07.03.2017
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 07.03.2017
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 07.03.2017
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice Tenis Cibulka starší žactvo 17.03.2017
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice Tenis Cibulka dorost 17.03.2017
Dušek Zdeněk 25.01.1983 Kelly Tennis Academy Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 20.04.2017
Dušková Adéla 09.03.2004 Severočeská tenisová o.s. Slavia VŠST Liberec dospělí 07.03.2017
Dušková Adéla 09.03.2004 Severočeská tenisová o.s. ASK Lovosice dorost 06.03.2017
Dušková Hana 21.05.1999 TJ Slovan Broumov TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 08.03.2017
Dušková Hana 21.05.1999 TJ Slovan Broumov TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 08.03.2017
Dvořáček Adam 14.05.2005 Slavoj Žiželice LTC Nový Bydžov mladší žactvo 10.03.2017
Dvořáčková Klára 29.07.2000 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 10.03.2017
Dvořáčková Viktorie 30.07.2003 LTC Radotín Tenis Club Mokropsy starší žactvo 07.03.2017
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s. SK Meteor Praha mladší žactvo 10.03.2017
Dvořák Lukáš 15.05.2004 Sokol Čimice TJ Radlice starší žactvo 09.03.2017
Dvořák Lukáš 29.04.2001 TK Louny TK Chomutov dorost 08.03.2017
Dvořák Tomáš 18.08.2006 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 14.03.2017
Dvořáková Eliška 01.06.1987 TJ Sokol Budyně n.Ohř. SK Štětí dospělí 07.03.2017
Dvořáková Valentina 15.05.2004 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 16.03.2017
Dvořáková Veronika 06.06.1989 HTK Třebíč STK Okříšky dospělí 10.03.2017
Dyba Jan 24.05.2002 TK Neridé TJ Sokol Vysočany dorost 09.03.2017
Dzida Antoni 17.04.2006 Severočeská tenisová o.s. Clasic Tenis Club o.s. mladší žactvo 07.03.2017
Dzida Maurycy 11.10.2007 Severočeská tenisová o.s. Clasic Tenis Club o.s. mladší žactvo 07.03.2017
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 14.03.2017
Ercolino Sofie Marie 18.08.2005 RS SPORTCENTRUM Tenis Lekce club Praha mladší žactvo 14.03.2017
Fabiánová Petra 08.04.1988 TK FZŠ Trávníčkova VŠSK MFF Praha dospělí 09.03.2017
Fafl Martin 07.04.1984 SK Aritma Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 13.03.2017
Fajkusová Adéla 24.04.2005 SK LAMA o.s. TK Opava mladší žactvo 14.03.2017
Fajmon Radek 02.11.1987 TK DEZA Valašské Meziříčí SK Aritma Praha dospělí 14.03.2017
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé Lokomotiva Zdice mladší žactvo 14.03.2017
Faldynová Daniela 23.11.2001 TK Na Dolině o.s. TK Bílovec dorost 14.03.2017
Faltová Olga 23.03.1975 TO TJ Slovan Varnsdorf LTK Liberec dospělí 07.03.2017
Faltýnek Tomáš 12.03.2004 T.J. Sokol Šumperk T.J. Sokol Šumperk starší žactvo 15.03.2017
Fantová Jana 07.11.2004 TK Neridé TK Radošovice starší žactvo 07.03.2017
Fantová Jana 07.11.2004 TK Neridé TJ Sokol Jílové TK dospělí 08.03.2017
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé TO SK Mělník dospělí 15.03.2017
Farfánová Sára 16.01.2007 SK Aritma Praha SK Žalov mladší žactvo 21.03.2017
Fečková Barbora 06.09.2003 LTK Bílina Sokol Košťany dorost 07.03.2017
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha HTK Třebíč starší žactvo 09.03.2017
Fekiač Martin 15.06.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 10.03.2017
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí TO TJ Nový Jičín mladší žactvo 08.03.2017
Fenyk Martin 10.12.2002 BLTC Brno Start Brno dorost 07.03.2017
Ferkl Martin 01.10.2004 Lokomotiva Trutnov TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 07.03.2017
Ferkl Richard 12.11.2002 Lokomotiva Trutnov TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 07.03.2017
Feslová Markéta 18.08.2006 TJ Spartak Trhové Sviny TK Český Krumlov mladší žactvo 06.03.2017
Fiala Gustav 17.11.2000 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. TK ZVVZ Milevsko dorost 08.03.2017
Fiala Karel 23.01.1982 Lokomotiva Praha TK Horní Měcholupy dospělí 14.03.2017
Fiala Lukáš 07.03.1981 TK Františkovy Lázně Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 03.03.2017
Fiala Martin 12.04.2003 LTK Bílina LTC Panorama Teplice dorost 08.03.2017
Fiala Milan 24.05.1972 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb dospělí 01.03.2017
Fiala Tomáš 25.03.1957 TK Strakonice TJ ZD Záboří dospělí 06.03.2017
Fialka Jakub 26.01.2001 TGC Kunratice TENIS Klánovice dorost 07.03.2017
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s. F.H.TK Dobřichovice starší žactvo 09.03.2017
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s. Tenis Dobříš mladší žactvo 09.03.2017
Fialová Nikola 24.06.2000 Mladý tenista, z.s. TK Vítkovice 1926 z.s. dorost 08.03.2017
Fialová Nikola 24.06.2000 Mladý tenista, z.s. TK Vítkovice 1926 z.s. dospělí 08.03.2017
Fialová Sára 31.01.2004 Mladý tenista, z.s. Beskydský tenisový klub starší žactvo 13.03.2017
Ficová Markéta 12.11.2004 Tenis Dobříš Spartak Hořovice starší žactvo 14.03.2017
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha Tenisový klub SPORT,o.s. dospělí 16.03.2017
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 09.03.2017
Fiedler Matěj 22.11.2006 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Sokol Jemnice mladší žactvo 07.03.2017
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 06.03.2017
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 09.03.2017
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 15.03.2017
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 15.03.2017
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. dorost 15.03.2017
Filípková Jiřina 14.07.2000 Tenis Dobříš Tenis Cibulka dospělí 08.03.2017
Filípková Lucie 25.12.2001 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Soběslav dorost 08.03.2017
Filipský Jakub 12.06.1995 TK Sparta Praha TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dospělí 07.03.2017
Filo Daniel 23.04.1995 TK SC OSTRAVA TK TENNISPOINT FM dospělí 08.03.2017
Filo Roman 14.03.1999 SKP Ostrava-DATO TK TENNISPOINT FM dospělí 08.03.2017
Fingerhut Adam 11.05.1999 TK Lány SK Tenis Kladno dorost 22.03.2017
Fišer Filip 02.07.1993 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dospělí 15.03.2017
Fišer Petr 05.03.2002 TK Březnice TK Březnice dorost 09.03.2017
Fížová Vendula 22.10.2001 Beskydský tenisový klub TK Radegast dorost 08.03.2017
Fížová Vendula 22.10.2001 Beskydský tenisový klub TK Radegast dospělí 08.03.2017
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s. TK Hlučín dospělí 06.03.2017
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s. TK Hlučín dorost 06.03.2017
Florián Benjamin 14.10.2005 SK Meteor Praha Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 22.03.2017
Forejtek Jonáš 10.03.2001 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 17.03.2017
Forejtek Jonáš 10.03.2001 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň dorost 15.03.2017
Foret Daniel 20.01.2001 TK Vyškov TK Města Bučovice dospělí 08.03.2017
Formánek Václav 12.11.2004 TO TJ Nový Jičín TO Odry dorost 10.03.2017
Forys Martin 04.04.1994 Severočeská tenisová o.s. TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 08.03.2017
Fous Ondřej 10.04.2007 TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál starší žactvo 10.03.2017
Franc Jaroslav 15.01.1986 LTC Slovan Kladno TK Stochov dospělí 10.03.2017
Frankl Jan 31.12.1966 Tsport Votice o.s. Slavoj Čerčany dospělí 13.03.2017
Franta Adam 17.09.2003 LTC Radotín TO Slavoj Davle dorost 16.03.2017
Franta Adam 17.09.2003 LTC Radotín LTC Radotín starší žactvo 18.04.2017
Freibergová Milena 28.02.1970 TJ Tatran Střešovice TC Pankrác dospělí 10.03.2017
Freiwald Peter 02.11.2004 TJ Nové Město na Moravě SK Jundrov Brno starší žactvo 08.03.2017
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Radošovice TK Radošovice starší žactvo 06.03.2017
Fröhlich Max 09.07.2007 TK Radošovice TK Radošovice starší žactvo 06.03.2017
Frojdová Jana 24.03.1986 TC VŠ Praha Lokomotiva Beroun dospělí 10.03.2017
Frolková Monika 25.04.1999 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec dorost 07.03.2017
Frömel Karel 13.01.2006 TK AGROFERT Prostějov SK Véska starší žactvo 08.03.2017
Frömelová Ella 11.07.2003 SK Véska SK Véska starší žactvo 08.03.2017
Frömmel Tomáš 04.05.1989 SK OAZA Praha LTC Slovan Kladno dospělí 09.03.2017
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 10.03.2017
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 10.03.2017
Frýba Filip 28.01.1999 TK Čáslav TK Čáslav dospělí 09.03.2017
Frýdlová Hana 17.12.2003 TC Bajda Kroměříž TK Drnovice starší žactvo 07.03.2017
Fukalová Barbora 24.12.2002 Rožnovský tenisový klub TK Radegast dospělí 06.03.2017
Fukárek Ota 18.01.1977 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 09.03.2017
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary TK Slavia Plzeň mladší žactvo 15.03.2017
Furchová Jitka 14.09.1987 TC-MJ TENIS Líšeň TK Černovice dospělí 09.03.2017
Furtwängler Petra 28.11.1976 SK HAMR, z.s. TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 07.03.2017
Fussgängerová Anna 24.01.2002 LTC Podolí Praha TK EMA o.s. dospělí 13.03.2017
Gáborík Trajan 16.06.2005 TK Sparta Praha TK Sparta Praha mladší žactvo 07.03.2017
Gajdošová Liliana 19.01.2003 LTK Liberec Start Liberec dospělí 10.03.2017
Galičová Kristýna 03.09.1999 Sokol Čimice TJ Radlice dorost 15.03.2017
Galnorová Adéla 23.09.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. mladší žactvo 09.03.2017
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s. TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. dospělí 08.03.2017
Gaňová Adriana 06.07.2002 VSK VŠB-TU Ostrava TC Ostrava Nová Ves dospělí 22.03.2017
Gašicová Kateřina 24.04.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dorost 08.03.2017
Gašicová Kateřina 24.04.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dospělí 08.03.2017
Gernát Martin 18.10.2001 Slavoj Litoměřice ASK Lovosice dospělí 10.03.2017
Gernát Martin 18.10.2001 Slavoj Litoměřice ASK Lovosice dorost 10.03.2017
Gibek Jan 09.01.2005 TK Neridé TK Písnice mladší žactvo 13.03.2017
Ginterová Monika 04.06.1973 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek Sokol Ondřejov dospělí 16.03.2017
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK JC Sport Opava dorost 10.03.2017
Gnida David 11.10.2004 Tenisový klub Tenet Prestige tennis club Frýdek-Místek starší žactvo 09.03.2017
Gold Oliver 19.04.2001 TC-MJ TENIS Líšeň TK Tuřany dospělí 21.03.2017
Goldmanová Kamila 06.01.1998 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 10.03.2017
Gööz Tomáš 30.03.1979 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 10.03.2017
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 07.03.2017
Gorbušinová Anna 23.09.1997 TJ Sokol Stodůlky TJ Sokol Stodůlky dospělí 06.03.2017
Graman Miroslav 11.06.1968 LTC České Budějovice,z.s. SKT Planá n.Luž. dospělí 14.03.2017
Gregora Karel 10.12.2005 Tenis DDM Prachatice,z.s. Tenis DDM Prachatice,z.s. mladší žactvo 03.03.2017
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TK 2000 Luhačovice TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 10.03.2017
Grossmann David 01.08.2003 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dorost 21.03.2017
Grübel Petr 30.11.2007 Slovan Liberec TK Rochlice Liberec mladší žactvo 13.03.2017
Grubl Eliot 21.02.2002 TK SC OSTRAVA TK Slavia Orlová dorost 15.03.2017
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč TJ Jiskra Havlíčkův Brod dorost 08.03.2017
Grün Vojtěch 30.08.2003 HTK Třebíč TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 07.03.2017
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 07.03.2017
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 07.03.2017
Grunt David 07.05.1996 SK HAMR, z.s. 1. Vestecká sportovní o.s. dospělí 17.03.2017
Grygoriv Inna 14.05.1996 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 10.03.2017
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk TK Milo Olomouc mladší žactvo 14.03.2017
Guziur Filip 26.01.1998 BLTC Brno I.NTC Olomouc dospělí 08.03.2017
Gvozdek Filip 15.02.1991 TK DEZA Valašské Meziříčí Tenisový klub Černošice dospělí 10.03.2017
Ha Tuan Manh 19.03.2002 TK Ústí n.Labem TK Severní Terasa dorost 14.03.2017
Habenicht Martin 09.12.2005 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy starší žactvo 10.03.2017
Habermannová Anežka 26.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž mladší žactvo 13.03.2017
Hackerschmied Adam 14.08.2006 TK Písek TK Ostrovec mladší žactvo 21.03.2017
Hadamcziková Aneta 20.11.2006 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. TK Hlučín starší žactvo 13.03.2017
Hadamcziková Aneta 20.11.2006 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Hájek Jakub 12.03.2004 TJ Sokol Dolní Lhota TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 06.03.2017
Hájek Jakub 12.03.2004 TJ Sokol Dolní Lhota TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 14.03.2017
Hájek Jakub 17.05.2002 TK SLOVANKA Č. Lípa SK Matchball Česká Lípa dorost 08.03.2017
Hájek Jiří 27.05.1966 TK Strakonice TC VITALITY Březnice dospělí 07.03.2017
Hájek Michal 19.03.2002 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Krnov dorost 08.03.2017
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 07.03.2017
Hájek Tomáš 25.04.1991 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 07.03.2017
Hájková Karolína 19.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 09.03.2017
Hájková Sabina 01.12.2006 TK RAPID LIBEREC Start Liberec mladší žactvo 14.03.2017
Hälbigová Petra 17.11.1976 LTC Litvínov TJ Sokol Třebenice dospělí 15.03.2017
Halmlová Petra 10.07.1996 TK Horažďovice TK Březnice dospělí 08.03.2017
Halounová Alexandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň 1.ČLTK Plzeň dospělí 22.03.2017
Halounová Sandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň 1.ČLTK Plzeň dospělí 22.03.2017
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice TJ Sokol Vizovice dospělí 14.03.2017
Hamáček David 19.01.1999 TK FZŠ Trávníčkova Sportclub Řevnice, z.s. dorost 14.03.2017
Hamerník Adam 19.07.2004 LTC České Budějovice,z.s. LTC Velešín starší žactvo 14.03.2017
Hamous Robert 23.10.1983 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 07.03.2017
Hanesová Kristýna 26.11.1985 LTC Roztoky u Prahy LTC Roztoky u Prahy dospělí 08.03.2017
Hanke Magdalena 04.07.2006 TK Lysá n.L. TC Realsport Nymburk o.s. mladší žactvo 07.03.2017
Hanke Magdalena 04.07.2006 TK Lysá n.L. TC Realsport Nymburk o.s. starší žactvo 07.03.2017
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha Lokomotiva Beroun mladší žactvo 08.03.2017
Haňkovská Veronika 06.06.2006 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety starší žactvo 08.03.2017
Hánová Mariel 11.10.2006 1.ČLTK Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 08.03.2017
Hanuš Jaroslav 30.11.1970 VŠTJ UK Hradec Králové TJ Lázně Bělohrad dospělí 03.03.2017
Hanušková Eva 14.02.2001 Sokol Čimice TJ Radlice dorost 13.03.2017
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 09.03.2017
Harantová Věra 20.07.1977 TK SK Dobrá Voda u Č.B. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 07.03.2017
Harazim Tomáš 30.01.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Hartman Šimon 28.08.2001 TK Blansko Sokol Rudice dospělí 15.03.2017
Hartmanová Lucie 20.01.2002 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 07.03.2017
Hasman Tomáš 03.12.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec dorost 14.03.2017
Hašlová Markéta 05.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 14.03.2017
Hatinová Tereza 28.07.2007 TO SK Mělník Tenis Club Mokropsy mladší žactvo 06.03.2017
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 09.03.2017
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 09.03.2017
Havelková Eliška 01.01.2004 TK Česká Kamenice TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. starší žactvo 14.03.2017
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Louny dorost 14.03.2017
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Olymp Praha TK Olymp Praha starší žactvo 13.03.2017
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz. TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 08.03.2017
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz. TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 08.03.2017
Havlínová Andrea 06.12.1995 Chlumec n/Cidlinou TC Nové Město n. Metují dospělí 06.03.2017
Havlínová Veronika 17.12.2002 Chlumec n/Cidlinou TK Dynamo Hradec Králové dospělí 06.03.2017
Havlínová Veronika 17.12.2002 Chlumec n/Cidlinou TK Dynamo Hradec Králové dorost 06.03.2017
Havrda Jiří 06.11.2002 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TO Slavoj Tachov dorost 28.03.2017
Hayek Lukáš 04.01.1978 Spartak Vrchlabí TK Turnov dospělí 03.03.2017
Hebelka Jan 14.02.1980 TJ Baník Ostrava OKD HTK Třebíč dospělí 15.03.2017
Heidekerová Lenka 27.02.2002 TK Vyškov TK Města Bučovice dospělí 03.03.2017
Heidekerová Lenka 27.02.2002 TK Vyškov TK Drnovice dorost 03.03.2017
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 14.03.2017
Hejcman Marek 16.07.2003 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice starší žactvo 09.03.2017
Hejčová Dominika 24.10.2000 TK Slavia Orlová TK Slavia Orlová dospělí 08.03.2017
Hejčová Dominika 24.10.2000 TK Slavia Orlová TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 08.03.2017
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava TK Znojmo dospělí 14.03.2017
Hejlová Zuzana 08.02.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TK SC OSTRAVA starší žactvo 09.03.2017
Hejna Aleš 30.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. mladší žactvo 07.03.2017
Hejna Miloslav 07.08.1984 TO Meziboří Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 07.03.2017
Hemelka Jiří 20.10.1989 TK AGROFERT Prostějov TK Natali dospělí 16.03.2017
Hendrych Filip 02.05.1993 SK OAZA Praha LTC Český Krumlov dospělí 09.03.2017
Hendrych Josef 17.07.2002 SK OAZA Praha TK Benešov dorost 17.03.2017
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 08.03.2017
Herrmann Vojtěch 09.04.1989 TK Pernštýn 1897 Pardubice Slovan Liberec dospělí 06.03.2017
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň starší žactvo 06.03.2017
Heřmánková Sandra 27.01.1999 Sokol Jemnice TJ Centropen Dačice dospělí 14.03.2017
Heřmanová Lucie 31.08.2002 Energetik Chvaletice Energetik Chvaletice dorost 10.03.2017
Heřmanová Nikola 11.05.2005 Sport club Na Zámečku TK Oáza Říčany mladší žactvo 09.03.2017
Himal Tomáš 18.12.1999 Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot dospělí 07.03.2017
Hladíková Tereza 14.04.1988 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 10.03.2017
Hladil Tomáš 30.07.1983 TK FZŠ Trávníčkova TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2017
Hladký David 19.10.2003 SPORT EDEN Beroun LTC Beroun, z.s. dorost 07.03.2017
Hlásný Jan 19.04.2001 TK EMA o.s. Tenis Cibulka dorost 17.03.2017
Hlatká Nikol 18.12.2001 TK Znojmo TC Austerlitz dorost 09.03.2017
Hlaváč Jan 23.05.2001 TK Bohutín, z.s. F.H.TK Dobřichovice dorost 08.03.2017
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé TK Březnice dospělí 15.03.2017
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé Sportclub Řevnice, z.s. dorost 14.03.2017
Hlavička Jakub 15.08.2000 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek TK Radegast dospělí 08.03.2017
Hlavička Jakub 15.08.2000 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek T.T.C.Rožnov dorost 08.03.2017
Hlosková Eliška 15.11.2007 TJ Lázně Bělohrad TC Hořice mladší žactvo 13.03.2017
Hloušek Dominik 02.06.1996 TK Blansko Sokol Velké Opatovice dospělí 24.03.2017
Hodková Veronika 31.08.1982 TK Lysá n.L. TK Lysá n.L. dospělí 07.03.2017
Hofman Matěj 01.08.2006 SK Matchball Česká Lípa SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 15.03.2017
Hofman Václav 01.04.2003 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice starší žactvo 09.03.2017
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s. Sokol Zábřeh dorost 15.03.2017
Hok Lukáš 17.08.2004 TK Slavia Orlová Tennis Hill Havířov o.s. starší žactvo 08.03.2017
Holeček Václav 13.12.2001 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dorost 13.03.2017
Holešovská Josefína 14.11.2007 TK Radegast Tenis Rožnov p.Radhoštěm mladší žactvo 13.03.2017
Holík Denis 26.06.2004 SK Meteor Praha Lob S.A. Bohnice, zs dorost 09.03.2017
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast TJ Zbrojovka Vsetín dorost 08.03.2017
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dospělí 15.03.2017
Holišová Alexandra 06.10.2002 ŽLTC Brno LTC Hodonín dospělí 06.03.2017
Holišová Alexandra 06.10.2002 ŽLTC Brno LTC Hodonín dorost 06.03.2017
Holoubek Jan 26.10.1999 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč dospělí 08.03.2017
Holoubek Lukáš 13.12.1995 TK Brno - Chrlice BLTC Brno dospělí 16.03.2017
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dorost 08.03.2017
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov TK Havířov starší žactvo 03.03.2017
Homolková Nela 28.07.2005 Tenisový klub Nejdek z.s. Lokomotiva Karlovy Vary mladší žactvo 13.03.2017
Honajzer Jiří 06.02.1995 TK Zlín TK Zlín dospělí 08.03.2017
Hönigová Sandra 15.05.1996 TK AGROFERT Prostějov Mosilana Brno dospělí 07.03.2017
Hora Martin 27.06.1969 SK Rapid Praha Sportcentrum Uhříněves dospělí 10.03.2017
Hora Václav 06.10.1998 Severočeská tenisová o.s. Tenis Libochovice dospělí 14.03.2017
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 09.03.2017
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 09.03.2017
Horáčková Michaela 27.12.2001 SK Matchball Česká Lípa TK Mnichovo Hradiště dospělí 15.03.2017
Horáčková Michaela 27.12.2001 SK Matchball Česká Lípa TK Mnichovo Hradiště dorost 15.03.2017
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 08.03.2017
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 07.03.2017
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň mladší žactvo 06.03.2017
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 07.03.2017
Horáková Adéla 25.08.2001 Pála Vízner Tennis z.s. LTC Beroun, z.s. dorost 13.03.2017
Horáková Jana 15.02.1997 LTC Pardubice TK Holice dospělí 09.03.2017
Horáková Kateřina 13.05.1983 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. dospělí 16.03.2017
Horáková Zuzana 08.08.2003 Wilson Tenis Průhonice LTC Beroun, z.s. dorost 13.03.2017
Horáková Zuzana 08.08.2003 Wilson Tenis Průhonice LTC Beroun, z.s. starší žactvo 13.03.2017
Horčičková Viktorie 07.10.2007 SK HAMR, z.s. Tenis Brandýs n.L. starší žactvo 13.03.2017
Horký Dominik 21.12.2004 Tenisová akademie Siesta resort TC Chrudim z.s. starší žactvo 10.03.2017
Hořavková Nicole 24.05.2000 TK Havířov Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 09.03.2017
Hořejší Kristýna 05.08.2007 LTC Modřany 2005 DTJ Jinonice mladší žactvo 14.03.2017
Hořejší Vladimíra 19.01.2001 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dospělí 14.03.2017
Hostáková Julie 21.04.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Podolí Praha mladší žactvo 07.03.2017
Hošek David 24.11.2001 TJ Kyje Praha 14 TO Bohemians Praha dorost 07.03.2017
Hošťálek Tomáš 14.06.2006 TK Bystřice p.H. TENIS TONDACH Hranice, o.s. mladší žactvo 14.03.2017
Houdek Marek 04.11.2006 TK Slavia Plzeň TJ Sokol Hostivice starší žactvo 06.03.2017
Houdková Martina 03.10.1996 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice dospělí 28.03.2017
Houdková Sandra 08.01.2000 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice dospělí 28.03.2017
Houšková Kristýna 20.11.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice mladší žactvo 10.03.2017
Houžvičková Kristýna 17.09.2003 1.TK Pacov TK Oáza Říčany starší žactvo 08.03.2017
Houžvičková Nicol 20.03.2004 1.TK Pacov TK Oáza Říčany starší žactvo 08.03.2017
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha TK Čelákovice dorost 08.03.2017
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha TK Čelákovice starší žactvo 08.03.2017
Hozmanová Vanessa 03.02.2003 TK Čelákovice TK Radošovice starší žactvo 07.03.2017
Hrabalová Dominika 12.02.1998 TC Classic Brno ŽLTC Brno dospělí 20.03.2017
Hrabalová Eliška 21.09.2005 Lokomotiva Trutnov TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 08.03.2017
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 14.03.2017
Hraboš Andrej 17.10.2003 TJ Sokol Choteč Sokol Smíchov I. starší žactvo 13.03.2017
Hraboš Andrej 17.10.2003 TJ Sokol Choteč Lokomotiva Praha dorost 13.03.2017
Hradecká Gabriela 20.05.2001 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu SK Meteor Praha dospělí 13.03.2017
Hradecký Lukáš 27.07.2002 TK Semily TK Semily dospělí 08.03.2017
Hradecký Lukáš 27.07.2002 TK Semily TK Semily dorost 22.03.2017
Hradil Oliver 24.02.2004 TK Krnov Tenisový klub Bruntál, z.s. starší žactvo 03.03.2017
Hradilová Lucie 15.09.2006 Sport club Na Zámečku Slavoj Čerčany mladší žactvo 08.03.2017
Hradská Jitka 12.04.1963 TJ ZD Záboří TK Strakonice dospělí 07.03.2017
Hrach Tomáš 01.11.2002 TK Ostrovec TK Písek dorost 10.03.2017
Hrach Vít 29.05.2007 Lokomotiva Zdice Spartak Hořovice starší žactvo 14.03.2017
Hrachová Vendula 17.06.2001 Spartak Hořovice LTC Beroun, z.s. dorost 08.03.2017
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová TK Radegast dospělí 03.03.2017
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. dorost 08.03.2017
Hrášek Jakub 06.08.2005 LTC Modřany 2005 TGC Kunratice starší žactvo 08.03.2017
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov Tenisový klub Bzenec dorost 08.03.2017
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 06.03.2017
Hrbek Vít 15.08.1992 TK Sezimovo Ústí Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 15.03.2017
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno TTK ESOX dospělí 07.03.2017
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé 1. Vestecká sportovní o.s. dorost 10.03.2017
Hrdina Jakub 25.04.2001 TK Dynamo Hradec Králové TC Hořice dospělí 13.03.2017
Hrdličková Karolina 08.07.1989 Slavoj Stod Slavoj Stod dospělí 13.03.2017
Hrdý Štěpán 21.08.2007 TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 07.03.2017
Hromková Lucie 26.07.2000 SK Tenis Tišnov SK Tenis Tišnov dorost 08.03.2017
Hromková-Fialová Lenka 10.04.1979 Tatran Brno Kohoutovice BTK Ingstav Brno dospělí 03.03.2017
Hron Radek 29.05.1976 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín dospělí 08.03.2017
Hronek Karel 14.05.1981 LTC Nový Bydžov TO Bohemians Praha dospělí 24.03.2017
Hronovský Adam 25.02.2005 HTK Třebíč Sokol Jemnice mladší žactvo 09.03.2017
Hronzová Anežka 27.06.2002 Jiskra Bechyně TJ TK MANE Hluboká n.V. dospělí 08.03.2017
Hrubá Tereza 19.07.2006 TJ TK Neratovice Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 07.03.2017
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 14.03.2017
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 14.03.2017
Hrubešová Ema 07.08.2006 TK Dubí TK Ústí n.Labem mladší žactvo 14.03.2017
Hrubý Jan 22.02.1995 Severočeská tenisová o.s. TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 14.03.2017
Hrubý Matouš 29.12.1999 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa dospělí 08.03.2017
Hrubý Zdeněk 20.08.1971 TJ Sokol Hostivice TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 10.03.2017
Hrychová Denisa 10.03.1999 TK ZVVZ Milevsko LTC Tábor 1903 dorost 15.03.2017
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK Olymp Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 10.03.2017
Hubínková Andrea 05.05.1999 TGC Kunratice TJ Astra Zahradní Město dospělí 08.03.2017
Huf Samuel 02.12.2006 Jiskra Otrokovice TJ Sokol Vizovice mladší žactvo 09.03.2017
Huml Oliver 15.03.2004 Sokol Petrovice Sokol Petrovice starší žactvo 26.04.2017
Humpl Otakar 20.06.1974 KAPITOL Tenis KAPITOL Tenis dospělí 09.03.2017
Huňková Denisa 22.12.2002 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dospělí 14.03.2017
Husáková Regina 18.01.1990 TK Neridé TCV Strání dospělí 06.03.2017
Huťková Klaudie 23.03.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov starší žactvo 08.03.2017
Hyánek Jan 03.05.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Soběslav mladší žactvo 08.03.2017
Hybner Tomáš 12.01.2000 TK Radošovice TK Radošovice dorost 08.03.2017
Hylák Radoslav 05.05.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TK Frýdlant v Čechách starší žactvo 14.03.2017
Hynek Ondřej 15.01.1990 TJ MSV Studénka, z.s. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dospělí 17.03.2017
Hynková Lucie 12.12.1969 TK Brno - Chrlice Tatran Brno Kohoutovice dospělí 10.03.2017
Hypšová Barbora 26.06.2002 Sokol Petrovice Sokol Petrovice dorost 13.03.2017
Hýsková Karolína 23.10.2003 TK TILIA Brno SK Jundrov Brno dospělí 08.03.2017
Hyvnárová Julie 08.10.2004 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. starší žactvo 10.03.2017
Hyvnárová Julie 08.10.2004 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dorost 10.03.2017
Chalúpek Filip 12.03.2005 Tatran Starý Lískovec TK Brno Bosonohy,z.s. starší žactvo 14.03.2017
Chalupová Mirka 28.01.1977 Sokol Jemnice TJ Centropen Dačice dospělí 13.03.2017
Chalupová Veronika 22.10.1996 TJ Žďár nad Sázavou TJ Nové Město na Moravě dospělí 08.03.2017
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž Jiskra Otrokovice starší žactvo 09.03.2017
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s. Tenis Brandýs n.L. dospělí 14.03.2017
Charvátová Nela 26.06.2006 LTC Litvínov TK Kadaň starší žactvo 08.03.2017
Charvátová Nela 26.06.2006 LTC Litvínov Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno. TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 06.03.2017
Chmelík Jaroslav 09.07.1985 TC Realsport Nymburk o.s. TK Roja Příbram z.s. dospělí 09.03.2017
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA mladší žactvo 14.03.2017
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM starší žactvo 08.03.2017
Chocholouš Petr 29.06.1980 TK Kvasiny TK Kvasiny dospělí 08.03.2017
Chour Josef 17.10.2005 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy starší žactvo 10.03.2017
Christensen Sebastian 14.11.1992 Jiskra Bechyně TJ Solidarita Praha 10 dospělí 07.03.2017
Chudějová Aneta 01.08.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Radegast dospělí 06.03.2017
Chudějová Aneta 01.08.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí Rožnovský tenisový klub dorost 08.03.2017
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha TK Čelákovice starší žactvo 10.03.2017
Chvátal Vladislav 13.04.1985 LTC Slovan Kladno TK Ruzyně Praha dospělí 07.03.2017
Chvojka Martin 03.06.1980 Sportcentrum Uhříněves TK Radošovice dospělí 15.03.2017
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TK Natali starší žactvo 09.03.2017
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov TK Vyškov mladší žactvo 08.03.2017
Chytilová Sára 06.07.2005 TK Zlín TJ Sokol Uherský Brod starší žactvo 09.03.2017
Irgl Patrik 22.03.2004 TK TJ Ostrava TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 15.03.2017
Ivanová Lucie 07.07.2004 I.ČLTK Praha Slovácký TK Břeclav dorost 16.03.2017
Ivanová Lucie 07.07.2004 I.ČLTK Praha TC BORS CLUB-STK Břeclav starší žactvo 14.03.2017
Jablonsky Vit 19.07.2004 Sokol Košťany LTC Panorama Teplice starší žactvo 09.03.2017
Jač Ladislav 11.05.1976 TK RAPID LIBEREC TK Frýdlant v Čechách dospělí 13.03.2017
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku Slavoj Český Brod starší žactvo 09.03.2017
Jahodová Karolína 13.07.1999 LTC Zbraslav Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 08.03.2017
Jaklová Veronika 21.02.2003 TJ Spoje Praha VŠTJ Technika Praha strojní starší žactvo 15.03.2017
Jakubal Jan 26.09.2005 TK Lysá n.L. TC Realsport Nymburk o.s. mladší žactvo 10.03.2017
Jalůvka Břetislav 15.11.2005 SK Zlín-Mladcová TJ Sokol Vizovice starší žactvo 07.03.2017
Jančík Adam 10.04.1998 Tenis Dobříš TJ ZD Záboří dospělí 08.03.2017
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. dospělí 22.03.2017
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov dorost 03.03.2017
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč ŽLTC Brno dospělí 17.03.2017
Jandač Martin 11.06.2001 SK OAZA Praha TK Týnec nad Sázavou dorost 10.03.2017
Jandura Michal 17.10.1995 TK Čelákovice TK Lysá n.L. dospělí 14.03.2017
Janeček Ondřej 01.03.2006 TK Neridé TJ Jiskra Zruč n.Sáz. starší žactvo 08.03.2017
Janík Petr 09.03.2003 TK Radegast TK Radegast dospělí 10.03.2017
Janík Petr 09.03.2003 TK Radegast Rožnovský tenisový klub dorost 08.03.2017
Janischová Dagmar 26.12.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dospělí 17.03.2017
Janková Adéla 23.09.2002 Tenisový klub Tenet TJ Baník Ostrava OKD dorost 09.03.2017
Janková Tereza 19.04.1998 Tenisový klub Tenet TK Havířov dospělí 07.03.2017
Jankovská Tereza 17.10.1994 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 14.03.2017
Jankovski Dominik 16.11.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V. SK ČEMBY SPORT dorost 08.03.2017
Jánošík Kryštof 12.03.1995 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec dospělí 16.03.2017
Janošová Rozálie 24.12.2007 TO Odry TK Bílovec mladší žactvo 16.03.2017
Janošová Tereza 31.12.1996 Tenis Dobříš TK Roja Příbram z.s. dospělí 10.03.2017
Janota Jiří 02.12.1975 Tenis Dobříš Tenisový klub Mníšek dospělí 09.03.2017
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 02.03.2017
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dospělí 02.03.2017
Janoušek Petr 26.06.2000 SK Tenis Tišnov TK TILIA Brno dorost 15.03.2017
Janovská Klára 02.12.2004 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice starší žactvo 09.03.2017
Janovská Klára 02.12.2004 TC Nové Město n. Metují TC Nové Město n. Metují dorost 08.03.2017
Jansíková Adéla 21.10.2003 TK SB Světlá n.Sáz. TK Spartak Jihlava dorost 03.03.2017
Jansová Eliška 29.05.2005 TC Dvůr Králové, z.s. Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 09.03.2017
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 14.03.2017
Jarešová Iva 23.10.1986 TK Brno Bosonohy,z.s. TK Tuřany dospělí 21.03.2017
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé SK OAZA Praha dospělí 07.03.2017
Jarošová Julie 20.09.2004 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Strančice starší žactvo 15.03.2017
Jarošová Kateřina 27.01.2004 LTC Beroun, z.s. LTC Beroun, z.s. starší žactvo 09.03.2017
Jaša Miloslav 06.01.2002 TO Rotas Rotava TCG Karlovy Vary dorost 10.03.2017
Jašek Josef 21.06.1968 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 09.03.2017
Jedlička Adam 10.07.2005 TCG Karlovy Vary TCG Karlovy Vary dorost 14.03.2017
Jedlička Adam 10.07.2005 TCG Karlovy Vary TCG Karlovy Vary starší žactvo 14.03.2017
Jecho Adam 24.03.2006 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice starší žactvo 09.03.2017
Jelen Martin 09.04.1981 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 14.03.2017
Jelínek Adam 23.04.2000 Spartak Polička TK Česká Třebová, z.s. dorost 08.03.2017
Jelínková Barbora 19.05.2004 I.ČLTK Praha TC Přelouč dospělí 10.03.2017
Jelínková Barbora 19.05.2004 I.ČLTK Praha TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 17.03.2017
Jelínková Denisa 15.03.2000 TK Rynholec TK Stochov dorost 14.03.2017
Jelínková Nikola 11.08.2005 TK Moravský Krumlov z.s. TKB Hrušovany z.s. mladší žactvo 08.03.2017
Jemelková Jitka 26.10.2002 TJ Sokol Vizovice SK Zlín-Mladcová dorost 06.03.2017
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha TK Olymp Praha dorost 09.03.2017
Jerman Lukas 29.08.2006 Open Tennis Club TK Lány starší žactvo 22.03.2017
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 06.03.2017
Jeřábek Antonín 24.09.1974 TK Tenisek Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dospělí 14.03.2017
Jeřábek Daniel 26.04.2002 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 22.03.2017
Jetleb Josef 23.05.2003 SKP MAJÁK Jablonec n.N. Clasic Tenis Club o.s. starší žactvo 08.03.2017
Jež Viktor 06.08.2005 TK Vyškov TK Vyškov starší žactvo 06.03.2017
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 09.03.2017
Ježková Aneta 23.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny TJ Spartak Trhové Sviny dospělí 08.03.2017
Ježková Lucie 10.05.2006 TJ Lázně Bělohrad Tenis Nová Paka mladší žactvo 14.03.2017
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. starší žactvo 10.03.2017
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko TK Spartak Jihlava mladší žactvo 07.03.2017
Ježková Yveta 04.01.2000 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb dospělí 07.03.2017
Ježková Yveta 04.01.2000 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dorost 15.03.2017
Jíchová Tereza 20.08.2005 TK Dubí TK Ústí n.Labem mladší žactvo 14.03.2017
Jílková Martina 13.05.1987 TJ Kralupy o.s. TJ Kralupy o.s. dospělí 16.03.2017
Jindra Pavel 07.06.1999 TK Kaznějov TK Škoda Plzeň z.s. dorost 14.03.2017
Jindřichovská Sára 13.04.2001 Orel jednota Praha-Balkán Lokomotiva Praha dorost 14.03.2017
Jiras Martin 12.02.1999 Sokol Řeporyje DTJ Jinonice dospělí 13.03.2017
Jiras Zbyněk 14.08.1975 Sokol Řeporyje LTC Rudná dospělí 13.03.2017
Jirásková Tereza 12.07.2006 TJ Lázně Bělohrad Tenis Nová Paka mladší žactvo 09.03.2017
Jirasová Michaela 22.03.2004 Sokol Řeporyje Sokol Smíchov I. starší žactvo 13.03.2017
Jirka Maxmilián 05.07.2002 TK FZŠ Trávníčkova TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dorost 10.03.2017
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 09.03.2017
Jiříková Iva 19.10.1993 TK Brno - Chrlice Sokol Brno Žabovřesky dospělí 14.03.2017
Jones Patrik 13.05.2002 Tenis Tábor TK Sezimovo Ústí dorost 07.03.2017
Josef Jan 18.05.2007 SK Matchball Česká Lípa SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 09.03.2017
Juhásová Markéta 13.05.2003 TK Česká Skalice TC Nové Město n. Metují dorost 07.03.2017
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice dorost 10.03.2017
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 09.03.2017
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 09.03.2017
Jurák Jaroslav 16.05.2006 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. starší žactvo 20.03.2017
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 14.03.2017
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice starší žactvo 14.03.2017
Jurková Tereza 29.09.2005 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 08.03.2017
Jurková Tereza 29.09.2005 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Brno-Komín dorost 07.03.2017
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Zlín-Mladcová starší žactvo 13.03.2017
Kabelka David 27.04.1992 TJ Centropen Dačice LTC Humpolec dospělí 07.03.2017
Kábrtová Aneta 04.06.1993 Lokomotiva Trutnov TJ Sparta Úpice dospělí 09.03.2017
Kacbundová Nela 07.04.1999 TK Písek TK Strakonice dorost 08.03.2017
Kačírek Adam 06.06.2002 TK Holice LTC Pardubice dorost 10.03.2017
Kadeřábková Alena 11.05.1983 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 03.03.2017
Kadlec Denis 28.06.1996 TK Tenisek Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dospělí 16.03.2017
Kadlec Jakub 16.04.2001 WILSON Tenis Centrum Sportcentrum Uhříněves dorost 14.03.2017
Kadrlová Nikola 23.09.1990 TK SK Kladno, z.s. Sokol Buštěhrad dospělí 13.03.2017
Kahounová Karolína 29.11.2001 SPORTTENIS Slavoj Čerčany dorost 09.03.2017
Kachlířová Adéla 06.03.2000 ŽLTC Brno Start Brno dospělí 09.03.2017
Kachlířová Adéla 06.03.2000 ŽLTC Brno Start Brno dorost 09.03.2017
Kalčík Pavel 21.01.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Natali dospělí 16.03.2017
Kalík Jiří 20.09.2006 LTK Liberec TK Rochlice Liberec mladší žactvo 13.03.2017
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 09.03.2017
Kalinová Anna Kateřina 30.05.2002 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dorost 16.03.2017
Kalinová Anna Kateřina 30.05.2002 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 16.03.2017
Kalistová Anna 03.01.2001 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dorost 10.03.2017
Kalivodová Linda 24.11.1999 TO TJ Svitavy Tennis club Litomyšl, z.s. dospělí 08.03.2017
Kalle Nicholas 27.04.2007 TK Neridé Lokomotiva Zdice mladší žactvo 14.03.2017
Kallmünzerová Natálie 11.06.1997 TK Sparta Praha Slavoj Český Brod dospělí 06.03.2017
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 06.03.2017
Kalousová Michaela 09.07.1993 Start Brno Mosilana Brno dospělí 07.03.2017
Kamínková Kateřina 05.02.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 08.03.2017
Kanda Hugo 07.10.2004 TJ Radlice LTC Svoboda Praha dorost 14.03.2017
Karásek David 07.02.2006 SK HAMR, z.s. SK HAMR, z.s. mladší žactvo 14.03.2017
Karel Daniel 06.09.2000 SK Štětí TO SK Mělník dorost 15.03.2017
Karlický Jan 12.03.1988 Tenisový klub Karlický, z.s. VŠSK MFF Praha dospělí 06.03.2017
Karlický Josef 27.09.1984 Tenisový klub Karlický, z.s. VŠSK MFF Praha dospělí 13.03.2017
Kárník Matěj 10.01.2004 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dorost 10.03.2017
Karol Dušan 19.05.1983 I.ČLTK Praha Tenis & Padel klub Písečná, z.s. dospělí 07.03.2017
Kárych Tomáš 22.07.2000 TK SC OSTRAVA TK Talent Bohumín dorost 07.03.2017
Kárychová Viktorie 05.04.2007 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice mladší žactvo 09.03.2017
Kasparová Karolína 20.04.2001 TC Classic Brno Mosilana Brno dospělí 07.03.2017
Kašík Vojtěch 18.10.2001 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dorost 08.03.2017
Kašíková Vanesa 09.04.2005 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní TO Slavoj Tachov mladší žactvo 15.03.2017
Kašparovská Kateřina 09.07.2005 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno mladší žactvo 03.03.2017
Kaufmannová Miriam 31.03.1999 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dorost 09.03.2017
Kaufmannová Miriam 31.03.1999 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2017
Kauschitz Radek 06.12.1994 Sportovní klub Pohořany Tenisová akademie Březno u Loun dospělí 14.03.2017
Kauschitzová Kateřina 16.08.1993 Sportovní klub Pohořany Tenisová akademie Březno u Loun dospělí 14.03.2017
Kavínová Štěpánka 23.09.2002 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno dospělí 08.03.2017
Kavínová Štěpánka 23.09.2002 TC-MJ TENIS Líšeň TJ Kraví Hora Brno dorost 08.03.2017
Kawuloková Kateřina 20.03.1999 Tenisový klub Tenet TK Havířov dospělí 07.03.2017
Kawuloková Kateřina 20.03.1999 Tenisový klub Tenet TK Havířov dorost 08.03.2017
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dospělí 16.03.2017
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dorost 16.03.2017
Kembická Marta 05.09.2004 Baník Příbram TK Bohutín, z.s. starší žactvo 13.03.2017
Kepka Marek 12.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina starší žactvo 14.03.2017
Kerestešová Karolína 14.01.1998 Lokomotiva Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 15.03.2017
Keršláger Šimon 11.07.2003 TC Pankrác TK Konstruktiva, z.s. dorost 09.03.2017
Keršláger Šimon 11.07.2003 TC Pankrác TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 09.03.2017
Kessler Miroslav 28.07.2007 SK Matchball Česká Lípa SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 10.03.2017
Kilnarová Monika 08.10.1999 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 10.03.2017
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany dospělí 10.03.2017
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno ŽLTC Brno starší žactvo 20.03.2017
Klátil Adam 15.09.2005 LTC Pardubice Tenisový klub Jan Ševeček mladší žactvo 13.03.2017
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 06.03.2017
Klement Jan 25.11.2006 Tenis Akademie Bálek TJ Radlice mladší žactvo 09.03.2017
Klíma Adam 13.01.2005 TJ LTC Poděbrady TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 13.03.2017
Klimánková Stella 06.06.2007 Mladý tenista, z.s. Beskydský tenisový klub mladší žactvo 10.03.2017
Klimeš Prokop 04.08.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 14.03.2017
Klímová Barbora 09.09.2004 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad starší žactvo 10.03.2017
Klímová Eliška 22.05.2002 SK OAZA Praha LTC Radotín dorost 03.03.2017
Klimovič Matouš Kristián 17.10.2004 Lokomotiva Zdice TC ESO Praha z.s. starší žactvo 21.03.2017
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc dorost 07.03.2017
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc dospělí 07.03.2017
Klimovičová Viktorie 21.02.2007 TC BORS CLUB-STK Břeclav LTC Hodonín mladší žactvo 06.03.2017
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dorost 13.03.2017
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 08.03.2017
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň 1.ČLTK Plzeň dospělí 09.03.2017
Klíšť Jakub 08.07.2004 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 07.03.2017
Kljujev Leon 12.02.2002 SK OAZA Praha TK Konstruktiva, z.s. dorost 14.03.2017
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha TJ Sokol Hostivice starší žactvo 08.03.2017
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 08.03.2017
Klokočka Marek 18.07.1993 LTC Roztoky u Prahy LTC Roztoky u Prahy dospělí 06.04.2017
Klokočková Simona 26.01.2003 TCG Karlovy Vary TO Rotas Rotava dospělí 08.03.2017
Kmentová Julie 20.07.2004 SK Kometa Praha TO Bohemians Praha starší žactvo 13.03.2017
Knapp Vlastimil 30.06.1985 Lokomotiva Plzeň Slavoj Stod dospělí 13.03.2017
Kneys Radek 22.09.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu starší žactvo 13.03.2017
Kneys Radek 22.09.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 13.03.2017
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha LTC Svoboda Praha dospělí 14.03.2017
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha F.H.TK Dobřichovice dorost 03.03.2017
Knoflíček Daniel 05.01.1995 1. Východočeská Tenisová 1. Východočeská Tenisová dospělí 14.03.2017
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 14.03.2017
Kobera Jakub 10.04.2000 1. Vestecká sportovní o.s. TK Oáza Říčany dospělí 06.03.2017
Kobr Tomáš 03.05.1989 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. dospělí 16.03.2017
Kobrle Martin 09.06.1965 TK EMA o.s. Spartak Vlašim dospělí 07.03.2017
Kobza Martin 15.09.1993 TCV Strání TCV Strání dospělí 06.03.2017
Koc Daniel 24.04.1995 TJ Solidarita Praha 10 TK KAJA dospělí 07.03.2017
Kocaj Daniel 04.02.2005 Sokol Košťany LTC Panorama Teplice mladší žactvo 09.03.2017
Kocourek Ivan 11.05.1995 TK AGROFERT Prostějov SK Véska dospělí 21.03.2017
Kocúrová Lucie 05.01.1977 KAPITOL Tenis KAPITOL Tenis dospělí 09.03.2017
Kočiš Ondřej 17.10.2007 Tenisový klub Vnorovy, o.s. TJ Jiskra Strážnice mladší žactvo 10.03.2017
Kočur Jan 22.11.1995 TJ Sokol Dolní Lhota VŠSK MFF Praha dospělí 07.03.2017
Kodešová Michala 30.11.2000 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. T.J. Sokol Jevíčko dorost 08.03.2017
Kodýtek Jakub 09.03.2004 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 07.03.2017
Kohnová Kateřina 18.07.2003 TK Spartak Jihlava TK ČLTK Jihlava dospělí 14.03.2017
Kohout Štěpán 30.09.1981 Tenis Cibulka Tenis Cibulka dospělí 17.03.2017
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec Start Liberec dospělí 09.03.2017
Kohoutová Nikola 05.10.1997 I.ČLTK Praha LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 21.03.2017
Koišová Eva 24.07.2003 TK Milo Olomouc SK Véska starší žactvo 14.03.2017
Kojecký Jakub Vladimír 23.03.2005 TK Zlín SK Zlín-Mladcová mladší žactvo 14.03.2017
Kolaciová Viola 12.10.1998 ŽLTC Brno TJ Sokol Uherský Brod dospělí 06.03.2017
Koláčková Barbora 18.12.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dorost 10.03.2017
Koláčková Barbora 18.12.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 10.03.2017
Kolarová Šarlota 30.11.2007 TC Mozkové lázně Doubice TO TJ Slovan Varnsdorf mladší žactvo 14.03.2017
Kolář Jaroslav 07.07.1963 Sokol Královice Sokol Královice dospělí 14.03.2017
Kolařík Vojtěch 22.10.2002 TTK ESOX TJ Kraví Hora Brno dorost 21.03.2017
Kolářová Veronika 26.11.1988 LTC Modřany 2005 LTC Modřany 2005 dospělí 10.03.2017
Kolesárová Tereza 01.06.2000 TK SC OSTRAVA Sokol Bohumín dorost 09.03.2017
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 09.03.2017
Kondysová Martina 05.06.2003 Slavoj Čerčany TK Benešov dorost 16.03.2017
Konečná Veronika 05.03.2000 TC-MJ TENIS Líšeň TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 02.03.2017
Konečný Jakub 30.06.2000 TK Jeseník Sokol Zábřeh dorost 10.03.2017
Koníř Jan 18.12.2001 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 07.03.2017
Kopáč František 11.01.2007 TK Severní Terasa TK Severní Terasa mladší žactvo 14.03.2017
Kopáčiková Michaela 02.02.1993 TK Rochlice Liberec TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 03.03.2017
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. F.H.TK Dobřichovice dospělí 14.03.2017
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. F.H.TK Dobřichovice dorost 14.03.2017
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka TC VŠ Praha dorost 15.03.2017
Kopejtková Aneta 21.07.2000 F.H.TK Dobřichovice LTC Modřany 2005 dorost 08.03.2017
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín ŽLTC Brno starší žactvo 06.03.2017
Koplová Tereza 23.06.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dospělí 09.03.2017
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy WILSON Tenis Centrum mladší žactvo 14.03.2017
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy Slavoj Žiželice starší žactvo 09.03.2017
Kordač Tomáš 09.06.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 08.03.2017
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Drnovice starší žactvo 15.03.2017
Korselt Ondřej 04.05.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s. TKX Tennis Team Krupka z.s. dospělí 22.03.2017
Korytár Lukáš 05.01.1993 TK Zašová Mosilana Brno dospělí 10.03.2017
Korytář Jan 06.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. mladší žactvo 14.03.2017
Korytková Jana 14.07.2004 TK Tenisek Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad starší žactvo 13.03.2017
Korytková Jana 14.07.2004 TK Tenisek Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dorost 13.03.2017
Kosíková Zuzana 02.10.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dospělí 13.03.2017
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TC Classic Brno TC Brno. starší žactvo 07.03.2017
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TC Classic Brno TC Brno. dorost 07.03.2017
Kostková Karolína 19.06.2001 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. dorost 08.03.2017
Kostková Valentýna 15.08.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 07.03.2017
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 07.03.2017
Košek Martin 11.12.2006 Tenisový klub Rokycany TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 03.03.2017
Kotrčová Eliška 28.03.2006 TJ Sokol Vysočany TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 07.03.2017
Kottink Tobias 17.06.2005 Sokol Říčany Sokol Říčany starší žactvo 07.03.2017
Kottink Tobias 17.06.2005 Sokol Říčany Sokol Říčany mladší žactvo 07.03.2017
Kotvová Kateřina 06.02.2004 Spartak Polička TO TJ Svitavy starší žactvo 08.03.2017
Kotzmannová Emma 19.01.2006 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh mladší žactvo 14.03.2017
Koubková Kateřina 21.09.2007 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov mladší žactvo 08.03.2017
Koubová Kristýna 18.06.2003 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Jílové TK dospělí 07.03.2017
Koudelková Žaneta 18.04.2002 TK ZVVZ Milevsko Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 14.03.2017
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 14.03.2017
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Mladá Boleslav o.s. dorost 14.03.2017
Koukalová Vanda 17.06.2002 TK Zlín TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 10.03.2017
Koukalová Vanda 17.06.2002 TK Zlín TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 10.03.2017
Koukolíková Lucie 09.10.1985 TJ Slavoj Plzeň TK Nová Ves dospělí 13.03.2017
Koulová Kristina 07.02.1982 I.ČLTK Praha TK Hanspaulka dospělí 10.03.2017
Kouřilová Eliška 26.03.2004 NTC Kyjov Tenisový klub Bzenec starší žactvo 07.03.2017
Koutek Adam 12.07.2001 LTC Tábor 1903 SKT Planá n.Luž. dorost 10.03.2017
Koutek Karel 17.03.2004 Tsport Votice o.s. LTC Tábor 1903 starší žactvo 15.03.2017
Koutek Kryštof 20.01.2007 LTC Tábor 1903 LTC Tábor 1903 mladší žactvo 15.03.2017
Kováč Benjamin 01.09.1999 LTC Modřany 2005 TK Radošovice dospělí 16.03.2017
Kovačka Matouš 09.03.2005 Sokol Říčany TK Bohutín, z.s. mladší žactvo 14.03.2017
Kovář Aleš 29.03.1994 Mosilana Brno SHARK Brno dospělí 08.03.2017
Kovář Petr 26.08.1998 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec dospělí 08.03.2017
Kovář Petr 09.10.1956 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec dospělí 08.03.2017
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Nový Jičín dospělí 08.03.2017
Kovařík Tomáš 14.07.2004 BLTC Brno TK Brno Bosonohy,z.s. dorost 07.03.2017
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 09.03.2017
Kozma Jiří 05.08.2003 TJ Sokol Ústí n.L. TK Ústí n.Labem starší žactvo 09.03.2017
Kožušníková Miriam 17.06.1999 ITS Tennis Club, z.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2017
Kracík Matěj 09.01.1991 VSK VŠB-TU Ostrava TK Březnice dospělí 07.03.2017
Kračman Michal 23.06.2003 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 07.03.2017
Kraft Zdeněk 05.02.2005 TJ Sokol Domoušice TJ Sokol Budyně n.Ohř. mladší žactvo 10.03.2017
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA Městský tenisový klub Karviná dorost 13.03.2017
Krajčír Jakub 29.09.1998 LTC Hodonín LTC Hodonín dospělí 15.03.2017
Krajdlová Tereza 01.03.1997 TK Horní Měcholupy Sokol Petrovice dospělí 09.03.2017
Krakovský Denis 12.04.2006 Tennis Hill Havířov o.s. SK Vitality Slezsko o.s. starší žactvo 08.03.2017
Krakovský Matej 29.10.1999 TCV Strání Slovan Hodonín dorost 09.03.2017
Král David 25.02.1977 Sportovní klub Žižkov Praha Sokol Chuchle dospělí 09.03.2017
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dospělí 03.03.2017
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Ústí n. Orlicí starší žactvo 10.03.2017
Kralertová Nicol 25.06.2006 TJ Spoje Praha TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 09.03.2017
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dospělí 03.03.2017
Krátká Aneta 02.02.2005 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov starší žactvo 14.03.2017
Krátký Jakub 17.03.1998 TJ Sokol Vysočany Tenis Brandýs n.L. dospělí 13.03.2017
Kratochvíl Jaroslav 09.07.1999 TK Spartak Jihlava TJ Žďár nad Sázavou dorost 10.03.2017
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice dorost 10.03.2017
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice dospělí 10.03.2017
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 09.03.2017
Kravka Matěj 28.01.2002 TK Spartak Jihlava TJ Žďár nad Sázavou dorost 06.03.2017
Krbec Denis 01.05.2006 LTC Slovan Kladno TK Lány starší žactvo 22.03.2017
Krbec Tomáš 10.01.2000 T.J. Sokol Lety T.J. Sokol Lety dorost 17.03.2017
Kredbová Michaela 15.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 14.03.2017
Krejčí Barbora 22.05.2006 TC Fit4all Brno Start Brno mladší žactvo 14.03.2017
Krejčí Eliška 20.11.2005 TO SK Žamberk U.S.SPA TC Dolní Dobrouč dorost 14.03.2017
Krejčí Eliška 20.11.2005 TO SK Žamberk TK Česká Třebová, z.s. mladší žactvo 08.03.2017
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha mladší žactvo 10.03.2017
Krejčík Lukáš Jaroslav 31.07.1999 TK EMA o.s. Tenis Cibulka dorost 10.03.2017
Krejčíková Anna 01.06.1989 F.H.TK Dobřichovice TJ Radlice dospělí 15.03.2017
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s. Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 15.03.2017
Kresl Jan 02.02.2000 LTK Klatovy Lokomotiva Beroun dospělí 10.03.2017
Kresl Jan 02.02.2000 LTK Klatovy Lokomotiva Beroun dorost 10.03.2017
Kreuzer Tomáš 27.03.1992 Jiskra Bechyně Jiskra Bechyně dospělí 02.03.2017
Krist Tomáš 19.05.2004 LTC Hodonín LTC Hodonín starší žactvo 06.03.2017
Krkoška Jan 30.05.1981 TJ MSV Studénka, z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dospělí 10.03.2017
Kroftová Eliška 26.03.2007 LTC Litvínov TK Kadaň mladší žactvo 21.03.2017
Kroftová Viktorie 26.03.2007 LTC Litvínov TK Kadaň mladší žactvo 21.03.2017
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 08.03.2017
Kroupa Adam 29.05.2003 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dorost 07.03.2017
Kroupa Matěj 08.04.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N. Clasic Tenis Club o.s. starší žactvo 08.03.2017
Kroutil Marek 22.05.1993 TO SK Mělník Sokol Libiš dospělí 14.03.2017
Kroutilová Vendula 01.08.2003 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou TJ Jiskra Zruč n.Sáz. starší žactvo 08.03.2017
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany Slavoj Český Brod starší žactvo 06.03.2017
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany TK Radošovice dorost 03.03.2017
Krtková Rudnická Růžena 12.12.1986 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek LTC Svoboda Praha dospělí 03.03.2017
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 15.03.2017
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. 1. Východočeská Tenisová starší žactvo 17.03.2017
Krůtová Tereza 09.01.2002 Sportovní klub Žižkov Praha Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 13.03.2017
Krýl Kevin 17.05.2003 TJ Kralupy o.s. TJ Kralupy o.s. starší žactvo 06.03.2017
Krýlová Adriana 08.10.2000 TJ Kralupy o.s. TJ Kralupy o.s. dorost 06.03.2017
Krymlová Marie 13.12.2006 SK OAZA Praha TO SK Mělník mladší žactvo 15.03.2017
Krytinářová Amalie 20.02.2000 TC Brno. Sokol Chudčice dospělí 08.03.2017
Křenek Adam 04.09.2003 TK 2000 Luhačovice TJ Sokol Uherský Brod starší žactvo 13.03.2017
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 17.03.2017
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 09.03.2017
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub TK Radegast dorost 06.03.2017
Křepelková Tereza 05.04.1989 LTC Litvínov TJ Hvězda Kladno dospělí 14.03.2017
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 08.03.2017
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov I.ČLTK Praha starší žactvo 07.03.2017
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Zašová starší žactvo 09.03.2017
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov T.J. Sokol Šumperk dorost 16.03.2017
Křičenská Sandra 23.04.1986 TO Bohemians Praha TK Sezimovo Ústí dospělí 06.03.2017
Křikava Pavel 15.03.1986 Slavoj Třešť Slavoj Třešť dospělí 27.03.2017
Křipský Dominik 06.09.1999 SK Tenis Tišnov SK Tenis Tišnov dospělí 13.03.2017
Kříž Nikolas 30.08.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 14.03.2017
Kříž Nikolas 30.08.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. HTK Třebíč mladší žactvo 09.03.2017
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun LTC Panorama Teplice dorost 03.03.2017
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun LTC Panorama Teplice starší žactvo 03.03.2017
Křížek Šimon 20.04.2004 TK SC OSTRAVA TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 07.03.2017
Křížek Šimon 20.04.2004 TK SC OSTRAVA Městský tenisový klub Karviná starší žactvo 07.03.2017
Křížová Kristýna 10.07.2002 TK EMA o.s. Tenis Cibulka dorost 17.03.2017
Kubáčová Veronika 09.05.1983 TJ Karlín Tesla TO Bohemians Praha dospělí 10.03.2017
Kubáňová Anna 26.06.2003 TK Kubáň Ostrava TK Havířov starší žactvo 03.03.2017
Kubáňová Anna 26.06.2003 TK Kubáň Ostrava VSK VŠB-TU Ostrava dorost 09.03.2017
Kubec Ondřej 22.03.2002 SK Žalov T.J. Sokol Lety dorost 09.03.2017
Kubecová Iveta 17.10.1988 SK OAZA Praha Tenisový klub Mníšek dospělí 10.03.2017
Kubela Šimon 11.09.2005 T.T.C.Rožnov Tenis Rožnov p.Radhoštěm mladší žactvo 10.03.2017
Kubelka Miroslav 20.04.1968 Slavoj Český Brod Sokol Týnec n.L. dospělí 08.03.2017
Kubíčková Kristýna 25.06.2005 TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 09.03.2017
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé Sportcentrum Uhříněves dorost 13.03.2017
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé TK Radošovice starší žactvo 07.03.2017
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 15.03.2017
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dorost 15.03.2017
Kubina Pavel 16.10.2004 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 14.03.2017
Kuboň Jan 17.02.2004 TJ Sokol Choteč LTC Radotín starší žactvo 14.03.2017
Kubová Eliška 09.11.2001 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dospělí 14.03.2017
Kubová Eliška 09.11.2001 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dorost 15.03.2017
Kubová Hanka 05.08.2000 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dorost 15.03.2017
Kubová Hanka 05.08.2000 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dospělí 14.03.2017
Kučera Martin 11.06.2004 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 starší žactvo 15.03.2017
Kučera Václav 25.06.1987 I.ČLTK Praha LTC Slovan Kladno dospělí 09.03.2017
Kučerová Martina 20.12.2001 BLTC Brno BLTC Brno dospělí 03.03.2017
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA dospělí 14.03.2017
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Unex Uničov mladší žactvo 07.03.2017
Kudrna David 05.06.1992 Sportcentrum Uhříněves TJ Sokol Strančice dospělí 08.03.2017
Kudrna Filip 25.06.1997 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice dospělí 07.03.2017
Kudrnová Andrea 11.03.1994 TK Hrušov TJ Sokol Strančice dospělí 13.03.2017
Kuchařová Anna 23.08.2007 TO SK Mělník Tenis Club Mokropsy mladší žactvo 07.03.2017
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 09.03.2017
Kuchařová Nela 17.09.2006 TK Zlín SK Zlín-Mladcová starší žactvo 03.03.2017
Kuchařová Nela 17.09.2006 TK Zlín SK Zlín-Mladcová mladší žactvo 03.03.2017
Kulhánek Jáchym 13.01.2005 TJ Lázně Bělohrad TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 09.03.2017
Kulhánková Denisa 28.09.1995 TJ Spoje Praha Lokomotiva Plzeň dospělí 08.03.2017
Kulichová Adéla 23.02.2002 Tělocvičná jednota Sokol Osek SK Tenis Duchcov dorost 08.03.2017
Kulichová Adéla 23.02.2002 Tělocvičná jednota Sokol Osek SK Tenis Duchcov dospělí 08.03.2017
Kulíšková Michaela 05.03.2005 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Kulová Daniela 19.04.2000 Sokol Nepomuk TJ ZD Záboří dospělí 08.03.2017
Kulveit Drahoslav 05.03.1985 SK OAZA Praha TC Pankrác dospělí 13.03.2017
Kumbár Kamil 24.03.1970 TC Return Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 08.03.2017
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 10.03.2017
Kundrát Martin 27.05.2003 TK Sezimovo Ústí TK Sezimovo Ústí starší žactvo 14.03.2017
Kundrát Martin 27.05.2003 TK Sezimovo Ústí TK Sezimovo Ústí dorost 14.03.2017
Kupiec Dominik 17.10.2003 Tenisový klub Tenet Prestige tennis club Frýdek-Místek starší žactvo 09.03.2017
Kupková Aneta 15.03.2000 TK Města Bučovice TK Města Bučovice dospělí 22.03.2017
Kurajský Josef 15.10.1991 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 13.03.2017
Kurcová Denisa 30.09.2005 LTK Klatovy Lokomotiva Plzeň mladší žactvo 07.03.2017
Kurcová Denisa 30.09.2005 LTK Klatovy Lokomotiva Plzeň starší žactvo 07.03.2017
Kurdziel Václav 14.11.2005 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy starší žactvo 10.03.2017
Kuropčáková Klára 25.12.2003 TK SC OSTRAVA TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 07.03.2017
Kuropčáková Klára 25.12.2003 TK SC OSTRAVA Prestige tennis club Frýdek-Místek starší žactvo 07.03.2017
Kuryviál Martin 02.04.1986 Tenisový klub Vnorovy, o.s. NTC Kyjov dospělí 06.03.2017
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005 LTC Modřany 2005 starší žactvo 10.03.2017
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005 LTC Modřany 2005 mladší žactvo 10.03.2017
Kutač Vojtěch 25.07.1999 TK Choceň Nespin, z.s. dospělí 13.03.2017
Kutil Šimon 11.10.2001 LTC Radotín LTC Radotín dorost 15.03.2017
Kutová Nikola 10.04.1987 TJ Tatran Střešovice Tennis club Hýskov dospělí 08.03.2017
Kuzma Lukáš 03.04.2007 TK Dýšina TK Dýšina starší žactvo 10.03.2017
Kuzník Pavel 21.04.1999 SK LAMA o.s. TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. dospělí 08.03.2017
Kužela Jiří 03.10.1974 LTC Domažlice TK ZVVZ Milevsko dospělí 14.03.2017
Kuželev Jaroslav 04.04.2004 TJ Radlice LTC Svoboda Praha dorost 14.03.2017
Kvasnička Ondřej 27.05.1995 Sokol Libiš Sokol Libiš dospělí 07.03.2017
Kvochová Karolína 01.10.2002 TK SC OSTRAVA TK Slavia Orlová dospělí 06.03.2017
Kvochová Kristýna 05.02.2000 TO SK Mělník TO SK Mělník dospělí 15.03.2017
Kynčlová Anna 01.01.2000 TK Pelhřimov TK Pelhřimov dospělí 08.03.2017
Kyselka David 12.06.1994 Sokol Libiš Sokol Libiš dospělí 14.03.2017
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dospělí 14.03.2017
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc TK Milo Olomouc starší žactvo 21.03.2017
Lagoda Kristina 10.08.1995 1. Východočeská Tenisová Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 14.03.2017
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 15.03.2017
Lakomá Alena Dita 15.07.2001 ITS Tennis Club, z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 15.03.2017
Lalošák Martin 04.04.1992 SK Jundrov Brno SK Jundrov Brno dospělí 14.03.2017
Lamiová Tereza 31.03.1999 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 03.03.2017
Lamiová Tereza 31.03.1999 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 03.03.2017
Landfeld Vít 20.09.2003 I.ČLTK Praha Severočeská tenisová o.s. dorost 08.03.2017
Lang Marek 10.08.1990 TK Tuřany TK Černovice dospělí 09.03.2017
Langerová Anneta 16.03.2005 TK Gymnázium Uničov TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 03.03.2017
Langhammerová Natálie 28.09.2005 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety starší žactvo 07.03.2017
Langr Petr 15.03.1995 USK Pardubice TO TJ Tesla Pardubice dospělí 08.03.2017
Laštovic Matěj 18.05.2007 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec mladší žactvo 13.03.2017
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s. I.ČLTK Praha mladší žactvo 15.03.2017
Látalová Kateřina 07.04.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Na Dolině o.s. dorost 10.03.2017
Látalová Kateřina 07.04.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 08.03.2017
Laušman Matěj 12.02.2003 TK Skalník Mariánské Lázně TJ Sokol Planá u Mar.Lázní starší žactvo 15.03.2017
Laušman Matěj 12.02.2003 TK Skalník Mariánské Lázně TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dorost 15.03.2017
Lavička Jan 11.08.2007 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod starší žactvo 13.03.2017
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 14.03.2017
Lazarčík Markus 10.07.2005 TK Sparta Praha Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 09.03.2017
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice SK Tenis Tišnov dorost 13.03.2017
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice Start Brno dospělí 14.03.2017
Lebloch Jakub 07.10.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav Sokol Lanžhot dorost 01.03.2017
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava TK Hlinsko starší žactvo 15.03.2017
Lecjaksová Michaela 14.01.1994 SK SPORTCENTRUM Roudná SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 07.03.2017
Lehečka Jiří 08.11.2001 TK AGROFERT Prostějov Severočeská tenisová o.s. dospělí 07.03.2017
Lehningová Michela 22.04.2002 LTC Radotín LTC Radotín dorost 17.03.2017
Leipner Petr 13.02.2006 TK Písek SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 10.03.2017
Leja Michal 13.03.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec mladší žactvo 09.03.2017
Lejdar Ludvík 31.12.2005 TJ Lázně Bělohrad Tenis Nová Paka mladší žactvo 09.03.2017
Lejdarová Magdaléna 14.06.2007 TJ Lázně Bělohrad Tenis Nová Paka mladší žactvo 09.03.2017
Lenk Jan 24.09.1982 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 07.03.2017
Lenoch Jan 31.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA dospělí 14.03.2017
Lesch Adam 04.08.2000 TJ Radlice LTC Svoboda Praha dospělí 09.03.2017
Levá Eliška 25.04.1996 KAPITOL Tenis KAPITOL Tenis dospělí 09.03.2017
Levá Natálie 05.05.2000 TK Rynholec TK Stochov dorost 06.03.2017
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha LTC Mladá Boleslav o.s. starší žactvo 08.03.2017
Lhotáková Laura 23.01.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TC VŠ Praha mladší žactvo 08.03.2017
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. mladší žactvo 15.03.2017
Liczki Linda 18.09.2003 TK Sparta Praha SK Meteor Praha starší žactvo 10.03.2017
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s. LTC Tábor 1903 dospělí 09.03.2017
Linhart Jan 22.05.2004 T.J. Sokol Lety T.J. Sokol Lety starší žactvo 13.03.2017
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha LTC Kolín starší žactvo 14.03.2017
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha Slavoj Český Brod mladší žactvo 06.03.2017
Lipovská Kateřina 29.01.2003 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka TJ Solidarita Praha 10 dorost 07.03.2017
Lipovská Kateřina 29.01.2003 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka TJ Sokol Vysočany starší žactvo 06.03.2017
Lisnerová Kateřina 10.06.1999 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dorost 07.03.2017
Listopadová Barbora 22.07.2004 1.TK Pacov Tenis klub FÉNIX Nedvězí starší žactvo 13.03.2017
Liška Vojtěch 31.03.2000 LTC Slovan Kladno SK Tenis Kladno dospělí 08.03.2017
Loder David 09.11.1999 TJ Radlice TC VŠ Praha dospělí 09.03.2017
Londin Jaroslav 01.09.1978 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dospělí 10.03.2017
Lorencová Andrea 08.02.1990 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč dospělí 09.03.2017
Louda Miroslav 06.11.1993 1. Východočeská Tenisová Chlumec n/Cidlinou dospělí 10.03.2017
Ludvig Dušan 24.08.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov starší žactvo 14.03.2017
Ludvík Petr 30.05.2002 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko dospělí 15.03.2017
Lukáč Jakub 10.09.1998 SK HAMR, z.s. Tempo Praha dospělí 14.03.2017
Lukášová Natálie 29.03.2006 BLTC Brno BLTC Brno mladší žactvo 03.03.2017
Lukeš Adam 01.03.2004 TK Mokrá-Horákov Mosilana Brno starší žactvo 15.03.2017
Lupínková Nikola 06.04.2001 LTC Mladá Boleslav o.s. TC Jičín dorost 09.03.2017
Lušovský Michal 31.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2017
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk T.J. Sokol Šumperk dorost 09.03.2017
Macek Šimon 17.04.2007 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh mladší žactvo 16.03.2017
Macurová Valérie 24.12.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 08.03.2017
Magula Marek 18.08.2002 Slovácký TK Břeclav Sokol Lanžhot dospělí 07.03.2017
Magula Martin 19.11.2000 Slovácký TK Břeclav Sokol Lanžhot dospělí 06.03.2017
Mach Daniel 13.05.2007 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod starší žactvo 13.03.2017
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 07.03.2017
Macháčková Karolína 06.01.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Velké Bílovice dospělí 07.03.2017
Machačová Zuzana 20.10.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž mladší žactvo 09.03.2017
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 08.03.2017
Machálková Veronika 13.11.1988 SKP Kometa Brno Sokol Chudčice dospělí 03.03.2017
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín Jiskra Otrokovice dospělí 06.03.2017
Macháňová Markéta 15.12.2004 TK Bystřice p.H. TK Bystřice p.H. starší žactvo 03.03.2017
Macharáček Jan 11.12.1971 TK Uherské Hradiště Jiskra Otrokovice dospělí 09.03.2017
Machek Jiří 20.01.1995 TJ Sokol Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice dospělí 10.03.2017
Machová Petra 16.02.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s. TK Louny dospělí 14.03.2017
Machovská Barbora 06.06.1980 Sokol Vrbno p.Pradědem Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 14.03.2017
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. mladší žactvo 07.03.2017
Majer Lukáš 30.12.2002 ŽLTC Brno Tenisový klub Tesla Brno dorost 13.03.2017
Majerek Michal 21.02.2004 TK ARBREX-OSTRAVA TK Vítkovice 1926 z.s. dorost 08.03.2017
Majerek Michal 21.02.2004 TK ARBREX-OSTRAVA TK Vítkovice 1926 z.s. starší žactvo 08.03.2017
Malá Eliška 17.05.2004 TK Pelhřimov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 14.03.2017
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé WILSON Tenis Centrum starší žactvo 06.03.2017
Malá Tereza 11.02.2007 SK JC Sport Opava Tenisový klub Minerva Opava,z.s. starší žactvo 17.03.2017
Malaescu Daria-Stefania 03.10.2005 Wilson Tenis Průhonice Tenis Dobříš mladší žactvo 13.03.2017
Malaník Lukáš 16.09.2005 TK Zlín TJ Sokol Vizovice mladší žactvo 13.03.2017
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava TK Havířov dorost 07.03.2017
Maleček Pavel 08.10.1973 Lokomotiva Beroun SK Nižbor dospělí 07.03.2017
Malečková Natálie 02.12.2003 TC Pankrác TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 14.03.2017
Malečková Tereza 26.03.1997 TCM Praha TK Ruzyně Praha dospělí 06.03.2017
Malecha Jan 23.02.2005 TO Slavoj Tachov TJ Sokol Planá u Mar.Lázní starší žactvo 09.03.2017
Malek Erik 03.06.2005 TK Spartak Jihlava TK Spartak Jihlava starší žactvo 14.03.2017
Malek Erik 03.06.2005 TK Spartak Jihlava TK Spartak Jihlava mladší žactvo 14.03.2017
Málek Richard 12.05.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko mladší žactvo 08.03.2017
Malická Hana 24.08.1999 TK Louny TK Chomutov dorost 06.03.2017
Malíková Klára 25.11.1999 TC Realsport Nymburk o.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 03.03.2017
Malina Michal 25.01.2004 SHARK Brno TK Tuřany starší žactvo 21.03.2017
Malínek Vojtěch 04.01.2000 SPORTTENIS Slavoj Čerčany dorost 10.03.2017
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 08.03.2017
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dorost 14.03.2017
Malypetrová Viktorie 30.11.2001 Sokol Košťany Sokol Košťany dorost 10.03.2017
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 10.03.2017
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 10.03.2017
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dorost 10.03.2017
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Brno - Chrlice dospělí 10.03.2017
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dospělí 13.03.2017
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 09.03.2017
Marcelová Jaroslava 10.09.1997 TK Dýšina TK Dýšina dospělí 15.03.2017
Mareček Ondřej 20.09.2004 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno starší žactvo 09.03.2017
Marečková Vendula 03.04.2006 Prestige tennis club Frýdek-Místek TK Havířov mladší žactvo 03.03.2017
Marek Jan 14.06.2004 T.J. Sokol Sedlčany TK Bohutín, z.s. starší žactvo 09.03.2017
Marek Josef 21.11.1999 TK Města Bučovice TK Města Bučovice dospělí 07.03.2017
Marek Matei 28.12.2004 LTC Modřany 2005 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka starší žactvo 10.03.2017
Mareš Matyáš 07.09.1999 LTK Liberec Start Liberec dospělí 15.03.2017
Mareš Ondřej 22.05.1997 TK Louny Tenisová akademie Březno u Loun dospělí 13.03.2017
Mareš Petr 28.05.1982 LTC Rudná TJ Sokol Vysočany dospělí 07.03.2017
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod TJ Solidarita Praha 10 dospělí 07.03.2017
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod TJ Solidarita Praha 10 dorost 07.03.2017
Marešová Kateřina 05.03.2003 Tenisový klub Eden TK Dynamo Hradec Králové dorost 08.03.2017
Marešová Kateřina 05.03.2003 Tenisový klub Eden TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 08.03.2017
Marková Nikola 24.11.1992 USK Pardubice TC Chrudim z.s. dospělí 10.03.2017
Maršálková Aneta 06.03.2005 Sokol Letovice ŽLTC Brno mladší žactvo 10.03.2017
Maršalová Sara 31.10.2001 Tatran Starý Lískovec TK Tuřany dospělí 21.03.2017
Martincová Julie 15.06.2000 TCEN Hrádek nad Nisou TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 09.03.2017
Martincová Veronika 28.02.1985 Tenisový klub Mikulov, spolek TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 31.03.2017
Martinec Ondřej 17.04.2007 Lokomotiva Trutnov TJ Sparta Úpice mladší žactvo 09.03.2017
Martinek Jiří 23.06.1982 TK Krásné Březno TK Krásné Březno dospělí 11.04.2017
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba Prestige tennis club Frýdek-Místek starší žactvo 08.03.2017
Maříková Adriana 21.09.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC Tábor 1903 dorost 15.03.2017
Maříková Klára 29.05.2002 TJ Sokol Choteč LTC Radotín dorost 10.03.2017
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé LTC Houštka dospělí 14.03.2017
Masárová Lucie 03.12.2004 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary starší žactvo 15.03.2017
Masopust Tomáš 27.12.2001 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dorost 10.03.2017
Máša Filip 07.08.1987 Baník Příbram Baník Příbram dospělí 07.03.2017
Mašík Jan 11.09.1983 I.NTC Olomouc I.NTC Olomouc dospělí 07.03.2017
Mašková Michaela 06.05.2003 TK Bílovec TO TJ Nový Jičín starší žactvo 08.03.2017
Mašková Michaela 06.05.2003 TK Bílovec TK Bílovec dorost 16.03.2017
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dorost 08.03.2017
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dospělí 08.03.2017
Matějovská Marika 11.09.1999 TK Turnov TK Železný Brod dospělí 13.03.2017
Maťhová Žaneta 22.02.1998 LTC České Budějovice,z.s. LTC Tábor 1903 dospělí 08.03.2017
Matocha Marek 02.12.2004 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. starší žactvo 10.03.2017
Matochová Sandra 30.12.2000 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 07.03.2017
Matochová Sandra 30.12.2000 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TCEN Hrádek nad Nisou dorost 07.03.2017
Matouš Jakub 27.07.2003 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice starší žactvo 08.03.2017
Matoušek Petr 05.03.2007 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín starší žactvo 09.03.2017
Matoušková Anna 18.03.1997 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dospělí 15.03.2017
Matoušková Jana 14.07.1993 TC Realsport Nymburk o.s. TK Bohutín, z.s. dospělí 14.03.2017
Matoušová Markéta 06.09.2002 Severočeská tenisová o.s. Start Liberec dospělí 14.03.2017
Matúš Ondřej 04.06.1987 TJ Baník Ostrava OKD TK Vítkovice 1926 z.s. dospělí 08.03.2017
Matušková Hana 22.05.2005 LTK TEPLICE o.s. LTK TEPLICE o.s. starší žactvo 10.03.2017
Matyáš Matěj 09.02.2005 TK Písnice WILSON Tenis Centrum starší žactvo 14.03.2017
Mayerová Marie 18.06.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 07.03.2017
Mazanec Adam 22.02.2003 TK Bílovec TO TJ Nový Jičín starší žactvo 09.03.2017
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava TK Vítkovice 1926 z.s. dorost 15.03.2017
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava TK Vítkovice 1926 z.s. starší žactvo 15.03.2017
Medřický Zdeněk 17.04.1980 Lokomotiva Beroun TK Botanika Bezděkov-Unhošť dospělí 08.03.2017
Měchurová Martina 11.05.2002 Sokol Smíchov I. Tenis Cibulka dorost 13.03.2017
Meixner Dominik 04.01.2003 TK Choceň TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 08.03.2017
Melichar Tomáš 24.05.2006 Slovácký TK Břeclav LTC Hodonín mladší žactvo 06.03.2017
Melichar Tomáš 24.05.2006 Slovácký TK Břeclav Slovan Hodonín starší žactvo 15.03.2017
Melicherová Radka 18.05.1978 TJ Slavoj Vrdy TC Chrudim z.s. dospělí 10.03.2017
Melounová Petra 14.07.1997 TK AGROFERT Prostějov TK Spartak Jihlava dospělí 14.03.2017
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 09.03.2017
Menšíková Miroslava 16.09.1993 TK DEZA Valašské Meziříčí SHARK Brno dospělí 03.03.2017
Metelka Adam 16.12.1995 TK Vyškov TK Drnovice dospělí 20.03.2017
Mezerová Adéla 23.01.2001 LTC Radotín LTC Radotín dorost 21.03.2017
Mička Matyáš 31.05.2001 SK LAMA o.s. TO Odry dorost 16.03.2017
Mihalíková Gábina 09.12.2003 SHARK Brno TK Tuřany starší žactvo 21.03.2017
Mihálová Slávka 17.08.2004 Slovan Hodonín NTC Kyjov dorost 09.03.2017
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha Tenisklub Cheb dorost 10.03.2017
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň starší žactvo 09.03.2017
Michal Tomáš 20.09.1998 TK Drnovice TK Města Bučovice dospělí 15.03.2017
Michalczyková Sára 10.02.2005 TC Ostrava Nová Ves TJ Sokol Dolní Lhota starší žactvo 13.03.2017
Michálek Stanislav 11.07.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. mladší žactvo 13.03.2017
Michalík Jiří 13.07.2000 TK Slavia Orlová TC Kopřivnice dospělí 07.03.2017
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Svoboda Praha dospělí 08.03.2017
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s. 1. Vestecká sportovní o.s. dorost 08.03.2017
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek TO SK Mělník dospělí 15.03.2017
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava TK AGROFERT Prostějov dospělí 10.03.2017
Mikešová Emilie Viktorie 30.06.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha mladší žactvo 02.03.2017
Mikešová Emilie Viktorie 30.06.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha starší žactvo 02.03.2017
Mikláš Josef 20.11.2004 TCV Strání Orel jednota Uherský Brod starší žactvo 15.03.2017
Mikulcová Nela 12.02.2005 TK Zlín TJ Sokol Uherský Brod starší žactvo 09.03.2017
Mikušík Adam 24.06.2003 DTJ Květná-tenisový klub TC BORS CLUB-STK Břeclav starší žactvo 06.03.2017
Mikušík Adam 24.06.2003 DTJ Květná-tenisový klub Slovan Hodonín dorost 03.03.2017
Mikušková Natálie 17.05.2001 Sokol Dolní Počernice z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 07.03.2017
Miler Kevin 13.07.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s. TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 08.03.2017
Milostná Martina 10.04.1989 STK Okříšky Sokol Jemnice dospělí 07.03.2017
Milovanovič Ilija 12.09.2003 TK Ruzyně Praha TK Ruzyně Praha starší žactvo 08.03.2017
Milovanovič Ilija 12.09.2003 TK Ruzyně Praha TK Ruzyně Praha dorost 08.03.2017
Milt Karel 15.12.1977 TK Škoda Plzeň z.s. Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 14.03.2017
Minařík Jan 15.04.2005 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 08.03.2017
MIROSZKA JAKUB 06.11.2006 TK Frýdlant v Čechách TK Rochlice Liberec mladší žactvo 08.03.2017
Mísař Aleš 21.11.2002 Slovan Hodonín Slovan Hodonín dorost 10.03.2017
Mláková Kristýna 08.01.2002 Kelly Tennis Academy TJ Sokol Strančice dorost 16.03.2017
Mlčochová Zuzana 01.02.2004 Slavoj Český Těšín Slavoj Český Těšín starší žactvo 09.03.2017
Mnich Viktor 27.01.2003 Fifteen club z.s. TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 06.03.2017
Modrák Martin 23.05.2003 TK Radošovice TK Čelákovice dorost 15.03.2017
Mojžiš Martin 09.03.2005 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Sportcentrum Uhříněves starší žactvo 13.03.2017
Moravcová Nikola 21.06.2000 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 06.03.2017
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé Slavoj Český Brod mladší žactvo 06.03.2017
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé LTC Kolín starší žactvo 14.03.2017
Moravec František 10.09.2000 TJ Sokol Vysočany SK Tenis Kladno dospělí 07.03.2017
Morávková Valentina 08.12.1999 Sokol Říčany WILSON Tenis Centrum dospělí 09.03.2017
Morysová Michaela 17.10.2002 Prestige tennis club Frýdek-Místek TK Kyjov dorost 16.03.2017
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 09.03.2017
Motyková Markéta 29.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TK Slavia Orlová mladší žactvo 14.03.2017
Mouček Tomáš 17.04.2002 TK Slavia Plzeň Tenisový klub Rokycany dospělí 07.03.2017
Mouček Tomáš 17.04.2002 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 03.03.2017
Moudrá Adéla 12.11.2005 Tsport Votice o.s. T.J. Sokol Sedlčany mladší žactvo 07.03.2017
Moudrá Bára 07.11.2007 Tsport Votice o.s. T.J. Sokol Sedlčany mladší žactvo 07.03.2017
Mráz Filip 11.05.1999 LTC Modřany 2005 LTC Podolí Praha dorost 13.03.2017
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 13.03.2017
Mrázová Laura 29.01.2003 TK Sparta Praha TK Ruzyně Praha dorost 08.03.2017
Mrkvicová Anna Marie 04.10.2004 TC BORS CLUB-STK Břeclav LTC Hodonín starší žactvo 06.03.2017
Mrkvicová Anna Marie 04.10.2004 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav dorost 16.03.2017
Mrowiecová Karolína 18.04.2003 Tennis Hill Havířov o.s. SK Vitality Slezsko o.s. starší žactvo 10.03.2017
Mrva Maxim 02.08.2007 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 13.03.2017
Mrvoljak Michal 20.04.2003 T.J. Sokol Jevíčko TK Natali starší žactvo 14.03.2017
Mück Filip 05.02.2007 TO Odry TO TJ Nový Jičín mladší žactvo 08.03.2017
Mudřík Jan 27.10.2007 I.ČLTK Praha Sport club Na Zámečku starší žactvo 16.03.2017
Müller Matěj 12.04.2006 Lokomotiva Beroun Sokol Králův Dvůr mladší žactvo 14.03.2017
Müller Ondřej 23.09.2005 TJ Sokol Jílové TK TK Stochov mladší žactvo 03.03.2017
Müllerová Nicole 11.08.2002 TK Aš TK Sokolov dorost 07.03.2017
Müllerová Nicole 11.08.2002 TK Aš TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dospělí 13.03.2017
Musil Jindřich 03.09.2004 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TK Sokolov starší žactvo 08.03.2017
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dorost 09.03.2017
Musilová Alena 13.07.1981 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 08.03.2017
Musilová Dominika 07.04.2001 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně TK Ruzyně Praha dospělí 14.03.2017
Mužík Vladimír 21.09.2006 TK Tuřany SHARK Brno mladší žactvo 20.03.2017
Mužíková Tereza 09.01.2004 TK ZVVZ Milevsko LTC Tábor 1903 starší žactvo 15.03.2017
Mužíková Tereza 09.01.2004 TK ZVVZ Milevsko Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 14.03.2017
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 14.03.2017
Naisar Marek 23.09.1996 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 07.03.2017
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s. TJ Sokol Uherský Brod dospělí 06.03.2017
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 08.03.2017
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 08.03.2017
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 13.03.2017
Naxerová Anna 11.01.2006 TK Písnice Sokol Říčany dospělí 10.03.2017
Naxerová Karolína 22.08.2003 Sokol Říčany Sokol Říčany dospělí 10.03.2017
Neček Pavel 11.05.2005 TK Gymnázium Uničov TK Gymnázium Uničov starší žactvo 14.03.2017
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA TJ Baník Ostrava OKD dospělí 14.03.2017
Nechanický Michal 30.03.2000 Severočeská tenisová o.s. TK Chomutov dorost 17.03.2017
Nechanický Michal 30.03.2000 Severočeská tenisová o.s. TK Chomutov dospělí 17.03.2017
Nejedlá Tereza 20.09.2005 Sportík, z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu starší žactvo 13.03.2017
Nejedlá Tereza 20.09.2005 Sportík, z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu mladší žactvo 13.03.2017
Nekvasil Jakub 20.06.2006 TŠ Pohořelec Tenis Cibulka mladší žactvo 10.03.2017
Němcová Alžběta 11.04.1995 Slavoj Český Brod TK Hanspaulka dospělí 06.03.2017
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s. TJ Jiskra Strážnice mladší žactvo 13.03.2017
Němeček Patrik 25.06.2006 TK Neridé TK Písnice mladší žactvo 15.03.2017
Němeček Patrik 25.06.2006 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 15.03.2017
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek TK Strakonice dospělí 07.03.2017
Nešpor Štěpán 18.09.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav dorost 16.03.2017
Netušil David 15.09.2002 TJ Radlice TJ Sokol Liboc dorost 07.03.2017
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann TK Neridé mladší žactvo 06.03.2017
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann TK Start Praha-Topolka starší žactvo 06.03.2017
Neveselá Nicole 27.03.2001 Tenisový klub Tesla Brno TK Mokrá-Horákov dospělí 07.03.2017
Nevšímal Filip 14.01.1997 LTC České Budějovice,z.s. Start České Budějovice dospělí 16.03.2017
Nezavdal Jaroslav 07.10.2005 TK PTA Kolín LTC Kolín starší žactvo 08.03.2017
Nguyenová Petra 10.07.2003 LTC Litvínov TK Jirkov starší žactvo 07.03.2017
Nguyenová Petra 10.07.2003 LTC Litvínov TK Kadaň dorost 07.03.2017
Nicolardi Alberto 01.01.2005 Orel jednota Uherský Brod Orel jednota Uherský Brod mladší žactvo 13.03.2017
Niče Ondřej 14.05.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. T.J. Sokol Šumperk dospělí 16.03.2017
Nichols Adam 26.02.2003 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dorost 07.03.2017
Nikodemová Eliška 20.11.2002 TK Mnichovo Hradiště LTC Bakov n.Jiz. dorost 09.03.2017
Nikolayeva Violeta 24.02.2004 ŽLTC Brno Slovácký TK Břeclav dorost 16.03.2017
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň dorost 15.03.2017
Nohýnek Martin 15.12.2004 TK Mnichovo Hradiště LTC Bakov n.Jiz. starší žactvo 10.03.2017
Noska Daniel 05.08.2005 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK Nová Ves starší žactvo 14.03.2017
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 14.03.2017
Nováček David 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov dorost 14.03.2017
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 17.03.2017
Nováček Filip 13.02.2002 TO TJ Tesla Pardubice TO TJ Tesla Pardubice dorost 07.03.2017
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 07.03.2017
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty TK Sparta Praha starší žactvo 13.03.2017
Novák Daniel 25.02.1996 TK Spartak Jihlava Slavoj Polná dospělí 10.03.2017
Novák Filip 24.01.2002 LTC Svoboda Praha TC VŠ Praha dorost 07.03.2017
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 07.03.2017
Novák Jan 06.08.2002 LTC Panorama Teplice Sokol Košťany dorost 09.03.2017
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 10.03.2017
Novák Jiří 22.03.1975 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 07.03.2017
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 10.03.2017
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé Sportclub Řevnice, z.s. dorost 03.03.2017
Novák Petr 27.08.1981 Jiskra Otrokovice TK Radošovice dospělí 16.03.2017
Novák Tobiáš 27.02.2006 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 08.03.2017
Novák Tobiáš 27.02.2006 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Novák Vojtěch 15.06.2001 TENIS Klánovice TK Oáza Říčany dospělí 06.03.2017
Novák Vojtěch 16.05.1989 Tenisový klub Mníšek Tenisový klub Mníšek dospělí 07.03.2017
Nováková Alžběta 08.09.1998 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. dospělí 07.03.2017
Nováková Karolína 26.10.2002 TCG Karlovy Vary TK Evženie Klášterec n/O dospělí 22.03.2017
Nováková Kateřina 16.03.1999 TENIS Klánovice TK Oáza Říčany dospělí 07.03.2017
Nováková Kateřina 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 10.03.2017
Nováková Kateřina 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 10.03.2017
Nováková Natálie 07.04.2004 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek TK Sokol Horní Počernice,p.s. starší žactvo 03.03.2017
Nováková Petra 30.11.1987 Lokomotiva Trutnov Tenis Nová Paka dospělí 17.03.2017
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA Městský tenisový klub Karviná starší žactvo 13.03.2017
Nováková Veronika 06.10.2006 LTC Panorama Teplice Sokol Košťany dorost 09.03.2017
Novikova Maria 25.01.1997 I.ČLTK Praha LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 22.03.2017
Novotná Aneta 10.09.1995 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Sokol Bohumín dospělí 09.03.2017
Novotná Karolína 27.09.1994 LTC Pardubice TK Česká Třebová, z.s. dospělí 08.03.2017
Novotný Eduard 31.05.2004 Tenisový klub Tesla Brno Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 08.03.2017
Novotný Eduard 31.05.2004 Tenisový klub Tesla Brno Tenisový klub Tesla Brno dorost 08.03.2017
Novotný Josef 05.05.2006 Tenisový klub Tesla Brno Tenisový klub Tesla Brno mladší žactvo 08.03.2017
Nový Matěj 07.07.2000 Lokomotiva Zdice Lokomotiva Plzeň dorost 17.03.2017
Nuhlíček Václav 26.01.1978 TC Holešov, o.s. TC Holešov, o.s. dospělí 02.03.2017
Nygrýnová Šárka 15.05.1994 HTK Třebíč VŠTJ Ekonom Praha dospělí 16.03.2017
Nývltová Natálie 20.10.2004 Lokomotiva Trutnov Baník Žacléř dorost 25.04.2017
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 06.03.2017
Odrášková Michaela 05.03.1997 Tenis Akademie Bálek TJ ZD Záboří dospělí 15.03.2017
Ohajda Filip 06.08.2003 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina starší žactvo 13.03.2017
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s. TJ Spoje Praha mladší žactvo 10.03.2017
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s. SK Meteor Praha starší žactvo 10.03.2017
Olič Vlastimil 12.05.1995 TJ Sokol Vysočany Tenis Brandýs n.L. dospělí 13.03.2017
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 06.03.2017
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň TJ Kyje Praha 14 dospělí 06.03.2017
Ondráček Kryštof 14.09.2007 Tenisová akademie Siesta resort TK Holice mladší žactvo 09.03.2017
Ondroušek Jakub 21.05.2006 TK Bystřice p.H. TENIS TONDACH Hranice, o.s. mladší žactvo 13.03.2017
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Prestige tennis club Frýdek-Místek Prestige tennis club Frýdek-Místek dospělí 22.03.2017
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 14.03.2017
Opršal Ondřej 21.12.2004 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TJ Sokol Bedřichov Jihlava starší žactvo 10.03.2017
Opršalová Adéla 27.01.2007 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TJ Sokol Bedřichov Jihlava mladší žactvo 10.03.2017
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2017
Orság Denis 09.10.2007 T.T.C.Rožnov Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 09.03.2017
Oswald Jan 19.11.2003 TCEN Hrádek nad Nisou TJ Jiskra Nový Bor ,z.s. starší žactvo 15.03.2017
Otavová Adéla 11.08.2001 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 10.03.2017
Otoupalík Karel 12.03.1967 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Turnov dospělí 03.03.2017
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s. TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 06.03.2017
Pable Viktor 02.10.2003 TJ Sokol Ústí n.L. TK Ústí n.Labem starší žactvo 14.03.2017
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice Tenisový klub Černošice dospělí 14.03.2017
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice F.H.TK Dobřichovice dorost 14.03.2017
Pachl Michael 19.11.1999 SK OAZA Praha TJ Spoje Praha dorost 20.03.2017
Pacholek Jakub 01.04.1994 TK SC OSTRAVA TK Vítkovice 1926 z.s. dospělí 07.03.2017
Paleček Adam 09.01.2001 Tenisový klub Tesla Brno ŽLTC Brno dorost 10.03.2017
Paleček Nicole 15.11.2003 TK Neridé Lokomotiva Zdice dospělí 10.03.2017
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. dorost 07.03.2017
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha Tenisklub Cheb dospělí 02.03.2017
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice I.ČLTK Praha mladší žactvo 15.03.2017
Pařízek Jan 24.08.1999 BLTC Brno TC-MJ TENIS Líšeň dorost 15.03.2017
Pařízková Kateřina 27.01.2004 TC-MJ TENIS Líšeň Start Brno dorost 14.03.2017
Pastora Jakub 04.12.1988 SK Tenis Tišnov TK Týnec nad Sázavou dospělí 14.03.2017
Pašalič Marko 11.12.1998 TK Olymp Praha Lokomotiva Plzeň dospělí 15.03.2017
Pašek Adam 16.06.1999 Lokomotiva Plzeň TK Slavia Plzeň dorost 16.03.2017
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 07.03.2017
Pátková Anna 23.04.2001 Slavoj Český Brod TK Oáza Říčany dospělí 10.03.2017
Pátková Viktorie 20.12.2007 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary mladší žactvo 21.03.2017
Pátý Daniel 04.10.1999 TC Dvůr Králové, z.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 09.03.2017
Patyk Michal 09.10.2005 TK Ústí n.Labem TK Ústí n.Labem starší žactvo 14.03.2017
Paul Adam 19.03.2000 SK Aritma Praha Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 10.03.2017
Pavel Tomáš 14.01.2003 Spartak Vrchlabí Tenis Nová Paka starší žactvo 06.03.2017
Pavelka Patrik 07.01.2000 TK TENNISPOINT FM TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 09.03.2017
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. starší žactvo 08.03.2017
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. dorost 08.03.2017
Pávková Viktorie 06.04.2003 TJ Sokol Vysočany TJ Sokol Vysočany starší žactvo 09.03.2017
Pavlasová Renata 15.06.2002 TK Skalník Mariánské Lázně TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dorost 13.03.2017
Pavlasová Renata 15.06.2002 TK Skalník Mariánské Lázně TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dospělí 13.03.2017
Pavlík David 23.05.1994 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 06.03.2017
Pavlis Lukáš 27.10.2004 Tennis Hill Havířov o.s. SK Vitality Slezsko o.s. starší žactvo 10.03.2017
Pavliska Tomáš 27.08.2003 TJ Baník Ostrava OKD TJ Baník Ostrava OKD dorost 06.03.2017
Pavliska Tomáš 27.08.2003 TJ Baník Ostrava OKD TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 03.03.2017
Pavliš Damián 06.09.2001 DTK Skuteč TK Holice dorost 09.03.2017
Pavlišta Jonáš 18.04.2001 SK OAZA Praha TC VITALITY Březnice dospělí 10.03.2017
Pavlištík Jakub 29.07.1998 SLOVAN HRANICE, z.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 08.03.2017
Pavlovský Jakub 28.05.1999 Tempo Praha Tempo Praha dorost 16.03.2017
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha TJ Radlice starší žactvo 15.03.2017
Pazderka Jan 07.12.1999 Lokomotiva Praha TJ Spoje Praha dorost 23.03.2017
Pazderová Mariana 28.10.2005 TK Hostýnská Tempo Praha mladší žactvo 14.03.2017
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 14.03.2017
Pecka Aleš 07.02.2002 TK Spartak Jihlava TJ Žďár nad Sázavou dorost 10.03.2017
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč Spartak Polička dorost 16.03.2017
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 08.03.2017
Pečenková Eliška 14.06.2000 DTK Skuteč TO TJ Tesla Pardubice dorost 08.03.2017
Pečenková Eliška 14.06.2000 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 08.03.2017
Pech Patrik 25.04.1995 TK Olymp Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 16.03.2017
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb mladší žactvo 02.03.2017
Pejčevová Jana 08.03.2005 BLTC Brno Mosilana Brno starší žactvo 06.03.2017
Pejcha Jan 24.11.1999 TC Chrudim z.s. TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 08.03.2017
Pekárková Tereza 25.10.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovan Hodonín dorost 06.03.2017
Pekárková Tereza 25.10.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Velké Bílovice dospělí 06.03.2017
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 13.03.2017
Peláková Martina 05.03.2002 TJ Spoje Praha TC Realsport Nymburk o.s. dorost 02.03.2017
Peláková Martina 05.03.2002 TJ Spoje Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 02.03.2017
PELC RICHARD 14.12.2007 TC Spořilov Praha LTC Podolí Praha mladší žactvo 08.03.2017
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Olymp Praha TK FZŠ Trávníčkova dorost 09.03.2017
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha starší žactvo 09.03.2017
Peldová Barbora 11.05.2001 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dorost 09.03.2017
Peldová Barbora 11.05.2001 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2017
Pelikán Daniel 27.04.2006 Open Tennis Club LTC Pardubice mladší žactvo 15.03.2017
Pelikán Tomáš 05.09.1991 TC Chrudim z.s. TJ Lázně Bělohrad dospělí 07.03.2017
Pelucha Adam 29.04.2003 Tenisový klub Vnorovy, o.s. Tenisový klub Bzenec starší žactvo 08.03.2017
Pepelanov Mario Valentýn 06.09.2002 LTC Modřany 2005 TK Radošovice dorost 07.03.2017
Perglerová Anna 17.02.2004 TK Aš TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 13.03.2017
Perůtka Jan 08.04.1989 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc dospělí 14.03.2017
Pešička Marek 16.02.1994 SK OAZA Praha LTC Tábor 1903 dospělí 14.03.2017
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Radotín dorost 07.03.2017
Petáková Helena 21.04.2004 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 14.03.2017
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha Sokol Čimice dospělí 07.03.2017
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha TJ Radlice dorost 07.03.2017
Petláková Klára 23.05.2003 BLTC Brno Start Brno dorost 08.03.2017
Petláková Klára 23.05.2003 BLTC Brno Start Brno starší žactvo 08.03.2017
Petráček Petr 10.12.1963 SPORTTENIS SPORTTENIS dospělí 08.03.2017
Petráčková Eliška 02.04.1997 Sportclub Řevnice, z.s. LTC Houštka dospělí 21.03.2017
Petríková Eliška 09.02.1996 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 14.03.2017
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Radegast dospělí 07.03.2017
Petřeková Adéla 12.02.2001 Rožnovský tenisový klub T.T.C.Rožnov dorost 21.03.2017
Petřina Jakub 09.08.1975 KAPITOL Tenis KAPITOL Tenis dospělí 09.03.2017
Petzold Dirk 25.04.1982 TK Krásné Březno TK Severní Terasa dospělí 29.03.2017
Pfeifferová Kamila 25.02.2006 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 14.03.2017
Pilát Miroslav 18.09.1979 TK 2000 Luhačovice Sokol Nové Strašecí dospělí 09.03.2017
Pilzová Tereza 02.10.1995 TK Neridé SK Tenis Rohatsko dospělí 14.03.2017
Pinkrová Anna 09.11.2001 TK SPORTYS, z.s. TK Jirkov dospělí 09.03.2017
Pinkrová Barbora 16.09.2006 TK SPORTYS, z.s. TK Jirkov mladší žactvo 09.03.2017
Pípal Kryštof 01.05.2004 TJ Spoje Praha TK Roudnice n.L. starší žactvo 13.03.2017
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s. SK HAMR, z.s. dorost 07.03.2017
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s. Beskydský tenisový klub starší žactvo 10.03.2017
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s. Beskydský tenisový klub mladší žactvo 10.03.2017
Pitra Václav 13.03.1975 Tenis klub Nýrsko KAPITOL Tenis dospělí 09.03.2017
Pláničková Kateřina 06.02.2002 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 13.03.2017
Planková Natalie 16.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TK Vítkovice 1926 z.s. dorost 06.03.2017
Planková Natalie 16.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TK Vítkovice 1926 z.s. dospělí 06.03.2017
Plas Radek 28.02.1979 TK Sokolov TCG Karlovy Vary dospělí 07.03.2017
Plecitá Andrea 01.04.1996 SK Tenis Rohatsko SK Tenis Rohatsko dospělí 14.03.2017
Plevová Zuzana 26.04.1996 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 08.03.2017
Plomer Michal 14.10.1983 TK Evženie Klášterec n/O TK Jirkov dospělí 14.03.2017
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 07.03.2017
Pobořil Martin 27.01.1987 TK Roja Příbram z.s. TK Roja Příbram z.s. dospělí 08.03.2017
Póč David 20.03.2000 TK Tuřany SHARK Brno dorost 20.03.2017
Podhrázská Adéla 28.07.2004 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč starší žactvo 09.03.2017
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s. TK Louny dospělí 07.03.2017
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 08.03.2017
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Brno. dospělí 07.03.2017
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Brno. dorost 07.03.2017
Podsosonnaja Valeriya 31.05.1993 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 13.03.2017
Podškubka Karel 22.08.2001 TK Spartak Jihlava TK Znojmo dospělí 06.03.2017
Pohořelá Aneta 03.06.1987 TK Benešov SPORTTENIS dospělí 08.03.2017
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TK SC OSTRAVA dorost 14.03.2017
Pokorná Natálie 16.06.2001 LTK Liberec TK Frýdlant v Čechách dospělí 13.03.2017
Pokorný Jakub 20.04.2000 Sokol Týnec n.L. Energetik Chvaletice dorost 07.03.2017
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 15.03.2017
Pokorová Laura 31.10.2001 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 10.03.2017
Pokorová Laura 31.10.2001 TK TILIA Brno SK Jundrov Brno dorost 10.03.2017
Polák Michal 09.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 14.03.2017
Poláková Daniela 25.04.1995 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec dospělí 07.03.2017
Polata Michael 04.04.2005 Sokol Říčany TK Bohutín, z.s. mladší žactvo 14.03.2017
Poledňák Petr 20.05.1999 Tenisový klub Bruntál, z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 08.03.2017
Poledník Jakub 10.01.2004 TK SC OSTRAVA Prestige tennis club Frýdek-Místek starší žactvo 08.03.2017
Poletínová Alena 09.10.1994 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 14.03.2017
Polyak Tomáš 07.05.2001 TK Lomnice n.Pop. TK Semily dorost 08.03.2017
Pomahač Antonín 05.07.2007 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 06.03.2017
Pomahač Ondřej 21.04.2002 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod dorost 07.03.2017
Popova Elizabeth 05.07.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 03.03.2017
Popova Elizabeth 05.07.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 03.03.2017
Popule Patrik 20.08.1987 TJ Baník Ostrava OKD Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 08.03.2017
Poskočil Vojtěch 29.05.1987 TK KAJA TO Spartak Modřany dospělí 06.03.2017
Poslední Jan 10.02.2004 WILSON Tenis Centrum Tenis klub FÉNIX Nedvězí starší žactvo 13.03.2017
Pospíchal Tomáš 30.04.1990 Sokol Brno Žabovřesky Sokol Brno Žabovřesky dospělí 13.03.2017
Pospíšil Jan 30.07.2001 TJ Sokol Újezd n.L. TŠ Hostivař dospělí 06.03.2017
Pospíšil Jan 30.07.2001 TJ Sokol Újezd n.L. TJ Sokol Vysočany dorost 06.03.2017
Pospíšil Kristián 01.09.1992 TK PRIS Frýdek-Místek Prestige tennis club Frýdek-Místek dospělí 24.03.2017
Pospíšil Lukáš 05.12.1979 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 03.03.2017
Pospíšil Ondřej 25.01.1987 ŽLTC Brno BTK Ingstav Brno dospělí 13.03.2017
Pospíšil Stanislav 13.06.2000 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha dorost 07.03.2017
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 14.03.2017
Pospíšilová Kristýna 13.06.2000 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha dorost 07.03.2017
Postupa Jan 04.01.2000 VSK VŠB-TU Ostrava TK Slavia Orlová dospělí 07.03.2017
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TK Slavia Orlová dorost 07.03.2017
Poštolka Roman 07.04.1999 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 06.03.2017
Pošvář Tomáš 08.06.2006 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov starší žactvo 16.03.2017
Potěšilová Karolína 29.12.1999 T.J. Sokol Šumperk Sokol Zábřeh dorost 15.03.2017
Potměšilová Michaela 29.08.2000 TENIS Klánovice TJ Kyje Praha 14 dospělí 09.03.2017
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC-MJ TENIS Líšeň dorost 15.03.2017
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. BLTC Brno dospělí 16.03.2017
Prágr Ondřej 03.05.2000 LTC Rudná TC VŠ Praha dorost 15.03.2017
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s. I.ČLTK Praha starší žactvo 08.03.2017
Prášek Dominik 13.12.2006 ŽLTC Brno Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 07.03.2017
Prášek Miloslav 20.03.2001 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dorost 09.03.2017
Prášek Miloslav 20.03.2001 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dospělí 09.03.2017
Prášek Vojtěch 23.01.2005 ŽLTC Brno Tenisový klub Tesla Brno starší žactvo 07.03.2017
Prášil David 03.07.2006 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko mladší žactvo 13.03.2017
Prášil Jakub 03.07.2006 LTK Klatovy Tenis klub Nýrsko mladší žactvo 13.03.2017
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 06.03.2017
Praus Rudolf 26.09.1972 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 06.03.2017
Pražák Adam 05.09.2005 SHARK Brno TK Tuřany starší žactvo 21.03.2017
Pražáková Gabriela 29.10.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dospělí 03.03.2017
Pres Jiří 23.01.2002 TJ Mokrá Hora TK TILIA Brno dorost 08.03.2017
Procházka Jan 27.03.2003 TK Chomutov TK Jirkov starší žactvo 31.03.2017
Procházka Matyáš 18.11.2004 BLTC Brno Start Brno starší žactvo 14.03.2017
Procházka Pavel 17.08.1983 TCEN Hrádek nad Nisou TK Frýdlant v Čechách dospělí 13.03.2017
Procházková Anežka 30.04.2001 Sportovní centrum Linhart Slavoj Český Brod dospělí 09.03.2017
Procházková Anežka 30.04.2001 Sportovní centrum Linhart Slavoj Český Brod dorost 09.03.2017
Procházková Eliška 04.08.2007 Pála Vízner Tennis z.s. Slavoj Český Brod mladší žactvo 06.03.2017
Procházková Karolína 11.07.2003 LTK Bílina TK Dubí dorost 10.03.2017
Procházková Lucie 03.01.1998 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2017
Procházková Natálie 08.05.2001 ŽLTC Brno Start Brno dorost 14.03.2017
Procházková Natálie 08.05.2001 ŽLTC Brno Start Brno dospělí 14.03.2017
Procházková Nikol 17.07.2002 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 09.03.2017
Procházková Petra 15.10.2006 TK RAPID LIBEREC Start Liberec mladší žactvo 14.03.2017
Procházková Tereza 12.03.2006 LTK Bílina Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 10.03.2017
Prokop Robin 29.08.2003 Lokomotiva Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary starší žactvo 15.03.2017
Prokopius Matyáš 27.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs Lob S.A. Bohnice, zs dorost 08.03.2017
Prokopius Matyáš 27.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 08.03.2017
Prokopius Oliver 11.06.2006 Lob S.A. Bohnice, zs Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 08.03.2017
Prokš Petr 21.12.2005 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko mladší žactvo 08.03.2017
Prošek Hynek 09.01.2006 Lokomotiva Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 08.03.2017
Prouzová Anna-Marie 30.04.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Dvůr Králové, z.s. dorost 15.03.2017
Přadka Roman 05.11.2002 TO TJ Nový Jičín TK Bílovec dorost 06.03.2017
Přádová Adéla 01.09.2003 Sokol Smíchov I. Sokol Smíchov I. starší žactvo 08.03.2017
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc starší žactvo 08.03.2017
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 08.03.2017
Přenosil David 31.05.1986 Tsport Votice o.s. Tsport Votice o.s. dospělí 10.03.2017
Přibyl Tadeáš 25.02.2003 Tenis klub FÉNIX Nedvězí Tenis klub FÉNIX Nedvězí starší žactvo 13.03.2017
Přibylová Klára 23.06.1995 SK Tenis Duchcov TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 07.03.2017
Příhodová Eva 14.02.1991 TJ Sokol Ústí n.L. TK Roudnice n.L. dospělí 02.03.2017
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 06.03.2017
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 06.03.2017
Pullmann Adam 23.08.2003 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. starší žactvo 10.03.2017
Racek Adam 23.07.2003 TK Talent Bohumín TK Havířov starší žactvo 09.03.2017
Rada Pavel 07.01.2004 TJ Červený Kostelec TJ Červený Kostelec starší žactvo 13.03.2017
Rada Pavel 07.01.2004 TJ Červený Kostelec TJ Červený Kostelec dorost 13.03.2017
Radová Adéla 12.11.2001 Lokomotiva Trutnov Baník Žacléř dorost 16.03.2017
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dorost 13.03.2017
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha TK Sparta Praha mladší žactvo 15.03.2017
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 13.03.2017
Rajnochová Lucie 30.03.2004 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. starší žactvo 10.03.2017
Rajnochová Lucie 30.03.2004 Tenisový klub Příbor,z.s. TJ MSV Studénka, z.s. dorost 10.03.2017
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Hlinsko TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 03.03.2017
Rapantová Tereza 02.04.2000 TK Zlín TCV Strání dospělí 31.03.2017
Rašín Jakub 22.06.2007 TK Mnichovo Hradiště LTC Bakov n.Jiz. starší žactvo 14.03.2017
Raška Tomáš 05.07.2003 LTC Radotín LTC Radotín starší žactvo 13.03.2017
Reithmaierová Simona 04.07.2004 TK Dýšina TK Dýšina starší žactvo 07.03.2017
Rejlková Denisa 12.12.2002 TK Ostrovec TK Písek dorost 14.03.2017
Renč Daniel 16.03.2001 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov dorost 14.03.2017
Rendlová Natálie 02.09.2000 TK Tenisek Buštěhrad TJ Tatran Střešovice dospělí 09.03.2017
Rendlová Sofie 28.11.2006 TK Sokolov TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. mladší žactvo 14.03.2017
Rieser Frederik William 31.12.2006 SK Tenis Mýto, o.s. LTC Beroun, z.s. starší žactvo 03.03.2017
Richter Jonáš 28.12.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. LTC Podolí Praha mladší žactvo 07.03.2017
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dorost 22.03.2017
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha LTC Svoboda Praha dospělí 10.03.2017
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 10.03.2017
Riklová Alice 20.06.1967 I.ČLTK Praha Tenis Libochovice dospělí 10.03.2017
Rosecký Daniel 20.06.2006 Tenis Akademie Bálek TJ Radlice mladší žactvo 15.03.2017
Rosenbaumová Karolína 11.08.2006 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov mladší žactvo 08.03.2017
Rosendorfová Pavlína 06.03.2005 TO TJ Svitavy TO TJ Svitavy mladší žactvo 06.03.2017
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 14.03.2017
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 14.03.2017
Rothová Marika 28.08.2007 Lokomotiva Trutnov TJ Sparta Úpice mladší žactvo 07.03.2017
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy TO TJ Svitavy dorost 06.03.2017
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy TO TJ Svitavy starší žactvo 06.03.2017
Rousková Julie 06.05.2002 LTC Modřany 2005 TK FZŠ Trávníčkova dospělí 20.03.2017
Rubeš Jiří 31.12.2003 TK Spartak Děčín TK SLOVANKA Č. Lípa starší žactvo 13.03.2017
Rubešová Sabina 24.12.1995 LTC Slaný TK Stochov dospělí 09.03.2017
Rundervoort Robin Gertjan 26.10.2003 TC Brno. TK Tuřany starší žactvo 14.03.2017
Ruprecht Daniel 12.07.1996 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 09.03.2017
Rusnák Martin 03.06.1969 F.H.TK Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice dospělí 15.03.2017
Rusnáková Daniela 14.06.1995 F.H.TK Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice dospělí 15.03.2017
Russová Nicole 14.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s. TGC Kunratice dorost 10.03.2017
Rutarová Eva 21.07.1995 TK AGROFERT Prostějov TK Start Praha-Topolka dospělí 08.03.2017
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s. 1. Východočeská Tenisová starší žactvo 09.03.2017
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s. 1. Východočeská Tenisová mladší žactvo 09.03.2017
Růžanský Jan Evžen 04.04.2006 TK Písnice SK Meteor Praha starší žactvo 10.03.2017
Růžanský Jan Evžen 04.04.2006 TK Písnice SK Meteor Praha mladší žactvo 10.03.2017
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dospělí 13.03.2017
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku I.ČLTK Praha mladší žactvo 10.03.2017
Růžička Petr 27.01.1990 TO SK Mělník Tenis Club Mokropsy dospělí 13.03.2017
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha TK Březnice dorost 02.03.2017
Růžičková Anna 16.06.2003 Tenisový klub Černošice Tenis Club Mokropsy starší žactvo 09.03.2017
Růžičková Kristýna 01.11.2007 1.ČLTK Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná mladší žactvo 08.03.2017
Rybář Alex 18.11.2001 TC-MJ TENIS Líšeň TK Tuřany dospělí 21.03.2017
Rybář Daniel 06.11.2003 TK SLOVANKA Č. Lípa TK Mnichovo Hradiště dorost 09.03.2017
Rygr Václav 25.07.1999 Sokol Horní Branná Sokol Horní Branná dospělí 08.03.2017
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé Tenis Dobříš mladší žactvo 14.03.2017
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé Tenis Dobříš starší žactvo 14.03.2017
Rychtecká Vanessa 18.05.2007 TK Chomutov TK Jirkov starší žactvo 09.03.2017
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava TK Na Dolině o.s. dorost 08.03.2017
Rysová Amálie 17.05.2007 SK JC Sport Opava SK JC Sport Opava mladší žactvo 14.03.2017
Rzepczyk William Krzysztof 04.02.2004 SK JC Sport Opava TK Opava dorost 14.03.2017
Řeháčková Bára 02.09.2006 TCEN Hrádek nad Nisou Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 10.03.2017
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc TREND SPORT, z.s. starší žactvo 06.03.2017
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc TREND SPORT, z.s. starší žactvo 06.03.2017
Řezáčová Jiřina 15.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Jaroměř dorost 10.03.2017
Řezáčová Jiřina 15.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Hradec Králové starší žactvo 21.03.2017
Řezníčková Eliška 12.08.2002 TK Kunštát TK Blansko dorost 07.03.2017
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát ŽLTC Brno starší žactvo 20.03.2017
Řežábek Robin 20.07.1995 Sokol Smíchov I. Sokol Smíchov I. dospělí 10.03.2017
Řežábková Marika 18.10.1992 Sokol Smíchov I. Sokol Smíchov I. dospělí 10.03.2017
Říha Patrik 29.01.1986 TK Slavia Plzeň LTC Domažlice dospělí 07.03.2017
Říha Viktor 25.03.1972 Lokomotiva Beroun Spartak Průhonice dospělí 13.03.2017
Řihošková Melanie 02.03.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS TONDACH Hranice, o.s. mladší žactvo 10.03.2017
Řihošková Valerie 02.03.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS TONDACH Hranice, o.s. mladší žactvo 09.03.2017
Sadil Tomáš 14.04.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 07.03.2017
Sadilová Kateřina 17.07.1994 TK Konstruktiva, z.s. TO Bohemians Praha dospělí 10.03.2017
Sachinidu Eleni 03.03.2000 TK Líšeň SK Slatina dorost 09.03.2017
Saifrtová Aneta 08.12.2001 Spartak Vlašim TK EMA o.s. dospělí 14.03.2017
Salvétová Andrea 05.06.1989 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 13.03.2017
Sanders Natalia 27.08.2005 Open Tennis Club TK Olymp Praha mladší žactvo 10.03.2017
Sanders Oliver 09.10.2007 TK Olymp Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 10.03.2017
Santo Patrik 05.03.2003 ASK Lovosice TK Louny starší žactvo 17.03.2017
Sargsyan David 21.02.1999 TK Spartak Jihlava TJ Žďár nad Sázavou dorost 10.03.2017
Sedláček Jiří 15.08.2006 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín starší žactvo 07.03.2017
Sedláčková Adéla 02.01.2004 Tenis Dobříš F.H.TK Dobřichovice dorost 16.03.2017
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha Sokol Čimice dospělí 13.03.2017
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany TJ Solidarita Praha 10 dospělí 09.03.2017
Sedláková Pavla 02.09.2006 TC Brno. TK Vyškov mladší žactvo 06.03.2017
Sedláková Veronika 11.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice mladší žactvo 13.03.2017
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 09.03.2017
Seidlová Kateřina 15.02.2005 TJ Sokol Vysočany TŠ Hostivař starší žactvo 20.03.2017
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín TJ Sokol Vysočany starší žactvo 10.03.2017
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín LTC Kolín dorost 14.03.2017
Sembdner Adam 02.09.2004 SK Tenis Kladno Lokomotiva Beroun starší žactvo 10.03.2017
Semczuková Nicol 12.10.2003 TK TILIA Brno SHARK Brno dorost 08.03.2017
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 14.03.2017
Severa Karel 11.02.1993 LTC Kolín TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2017
Severinová Zuzana 28.10.1998 LTC Slovan Kladno SK Tenis Kladno dospělí 08.03.2017
Sheridan James 30.09.2004 TCM Praha TK Ruzyně Praha starší žactvo 07.03.2017
Sheridan James 30.09.2004 TCM Praha TK Ruzyně Praha dorost 07.03.2017
Shchetinina Irina 14.02.2001 SK HAMR, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 10.03.2017
Schambergerová Kateřina 08.02.2006 TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál starší žactvo 09.03.2017
Schee Marek 12.07.1990 LTK Klatovy TK Slavia Plzeň dospělí 03.03.2017
Schiller Jiří 03.01.1998 LTC Pardubice Nespin, z.s. dospělí 21.03.2017
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha TJ Radlice dorost 09.03.2017
Schovancová Zuzana 08.01.2001 TK Česká Třebová, z.s. LTC Kolín dorost 14.03.2017
Schreier Maxmilián 26.01.1995 VSK VŠB-TU Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 14.03.2017
Síkelová Adéla 14.04.2003 TJ Kralupy o.s. TO SK Mělník dorost 15.03.2017
Sikora David 17.08.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec mladší žactvo 08.03.2017
Sikorová Sára 25.06.2006 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh mladší žactvo 14.03.2017
Silbernáglová Vendula 22.10.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK 1. Východočeská Tenisová dorost 08.03.2017
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 10.03.2017
Silovský Miroslav 26.04.2003 TK Dýšina TK Kaznějov dorost 14.03.2017
Simonová Daniela 14.06.1993 Sokol Říčany Sokol Říčany dospělí 16.03.2017
Simonová Klára 13.09.1996 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek Tenis Brandýs n.L. dospělí 13.03.2017
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 09.03.2017
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc dospělí 08.03.2017
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov TK Kadaň mladší žactvo 07.03.2017
Sklenár Eduard 15.05.2005 TJ Radlice SK Meteor Praha mladší žactvo 07.03.2017
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha TC VŠ Praha starší žactvo 07.03.2017
Sklenička Tomáš 20.05.2002 TK EMA o.s. Tenis Cibulka dorost 13.03.2017
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha Sokol Buštěhrad dospělí 13.03.2017
Skoumal Vítek 22.08.2006 TJ Sokol Bludov Sokol Zábřeh mladší žactvo 14.03.2017
Skoupilová Natálie 17.07.1997 TK Města Bučovice TK Města Bučovice dospělí 10.03.2017
Skrbek Matěj 25.11.2000 LTC Sušice TK Slavia Plzeň dorost 07.03.2017
Skřebská Martina 02.12.1982 TK Gymnázium Uničov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 20.03.2017
Skřivánková Michaela 25.04.1985 TK Ruzyně Praha TJ Brno-Komín dospělí 06.03.2017
Skvrnová Tereza 28.09.2001 SK HAMR, z.s. TJ Sokol Jílové TK dospělí 07.03.2017
Slabý Michal 16.02.2007 SK Kometa Praha TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 07.03.2017
Sládek Josef 15.03.1990 Severočeská tenisová o.s. TJ Radlice dospělí 15.03.2017
Sládek Martin 19.07.2004 TK Benešov TK Benešov starší žactvo 15.03.2017
Sládek Martin 19.07.2004 TK Benešov TK Benešov dorost 15.03.2017
Sláma Vlastislav 30.10.1979 LTC Podolí Praha TC Pankrác dospělí 13.03.2017
Slaměník Roman 29.04.1979 SK Véska SK Véska dospělí 13.03.2017
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 06.03.2017
Slanec Daniel 02.03.1992 LTC Roztoky u Prahy LTC Roztoky u Prahy dospělí 13.03.2017
Slavík Filip 24.10.2002 TK Oáza Říčany 1.TK Pacov dorost 09.03.2017
Slavík Jakub 12.02.2006 SK Matchball Česká Lípa SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 15.03.2017
Slavíková Adéla 27.04.2006 TJ TK Šumperk Sokol Zábřeh mladší žactvo 17.03.2017
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 13.03.2017
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé TK Radošovice dorost 13.03.2017
Slezák Václav 19.01.1996 TK Sparta Praha Lokomotiva Plzeň dospělí 09.03.2017
Slivková Barbora 25.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 14.03.2017
Slívová Michaela 18.09.1997 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. dospělí 03.03.2017
Slováčková Tereza 12.01.2004 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 08.03.2017
Slováčková Tereza 12.01.2004 TK TILIA Brno SK Jundrov Brno dorost 08.03.2017
Slováková Anna 04.04.1999 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 09.03.2017
Slováková Kamila 27.09.2005 TK AGROFERT Prostějov T.T.C.Rožnov starší žactvo 07.03.2017
Slováková Kamila 27.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 06.03.2017
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s. TJ SVAH Všebořice, o.s. dorost 07.03.2017
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy starší žactvo 06.03.2017
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 09.03.2017
Smetana Adam 12.07.2002 TO SK Žamberk TK Letohrad dorost 03.03.2017
Smetana Ondřej 11.01.2005 TK PTA Kolín LTC Kolín starší žactvo 08.03.2017
Smolka Bartoloměj 30.03.2006 Severočeská tenisová o.s. Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Smolka Bartoloměj 30.03.2006 Severočeská tenisová o.s. Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 08.03.2017
Smýkalová Markéta 01.03.2005 Orel jednota Uherský Brod Orel jednota Uherský Brod mladší žactvo 13.03.2017
Sobotková Simona 20.02.1979 T.J. Sokol Bojkovice T.J. Sokol Bojkovice dospělí 09.03.2017
Sochorová Adéla 27.03.2003 TK Třebíč TK Znojmo dorost 07.03.2017
Sochorová Adéla 27.03.2003 TK Třebíč TK Znojmo starší žactvo 07.03.2017
Sochůrek Dominik 20.10.1995 SK HAMR, z.s. SK HAMR, z.s. dospělí 09.03.2017
Sojková Eliška 30.08.1996 TK SC OSTRAVA TK TENNISPOINT FM dospělí 08.03.2017
Sokolová Klára 09.04.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Nové Město n. Metují dospělí 06.03.2017
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 14.03.2017
Sommer Patrik 08.09.2003 LTC Modřany 2005 TO Slavoj Davle dorost 22.03.2017
Sommer Vlastimil 14.09.1968 TO Slavoj Davle LTC Radotín dospělí 15.03.2017
Sopoušek Mirek 30.01.2004 SHARK Brno TK Tuřany starší žactvo 21.03.2017
Souček Adam 03.04.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko mladší žactvo 10.03.2017
Souček Jakub 07.06.1990 Tenis & Padel klub Písečná, z.s. Tenis & Padel klub Písečná, z.s. dospělí 06.03.2017
Součková Andrea 27.04.2004 TK Olymp Praha LTC Modřany 2005 starší žactvo 08.03.2017
Soukalová Bára 12.02.2006 TK SB Světlá n.Sáz. TJ Jiskra Havlíčkův Brod starší žactvo 07.03.2017
Soukalová Bára 12.02.2006 TK SB Světlá n.Sáz. TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 07.03.2017
Soukop Jiří 21.02.2005 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno mladší žactvo 06.03.2017
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha mladší žactvo 07.03.2017
Soukupová Barbora 09.07.2002 TJ Kyje Praha 14 TJ Kyje Praha 14 dospělí 07.03.2017
Soumar Matyáš 22.07.2006 TK Česká Skalice Lokomotiva Trutnov mladší žactvo 10.03.2017
Soused Zbyněk 09.02.1974 TK Březnice TC VITALITY Březnice dospělí 07.03.2017
Soušková Vanda 14.08.2005 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. mladší žactvo 06.03.2017
Soušková Vanda 14.08.2005 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 06.03.2017
Spal Radek 05.08.1976 Sokol Buštěhrad TK Lány dospělí 08.03.2017
Spálenka Adam 20.05.2005 TGC Kunratice Tenis klub FÉNIX Nedvězí starší žactvo 14.03.2017
Sperátová Zuzana 04.05.2003 DTK Skuteč TO TJ Svitavy dorost 06.03.2017
Sperátová Zuzana 04.05.2003 DTK Skuteč TO TJ Svitavy starší žactvo 06.03.2017
Spousta Jiří 10.10.1981 TCG Karlovy Vary TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 14.03.2017
Srna Jiří 12.06.1996 Severočeská tenisová o.s. TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 07.03.2017
Staňková Natálie 28.04.2001 SK TALENT 13 - spolek TK Žatec dorost 14.03.2017
Staňková Terezie 08.10.2007 T.J. Sokol Jevíčko Sokol Letovice mladší žactvo 13.03.2017
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 07.03.2017
Starý Dominik 18.01.1997 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň dospělí 09.03.2017
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň dorost 09.03.2017
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2017
Stefanova Anna 01.03.2001 Family Tennis Ostrava TK Havířov dorost 07.03.2017
Stefanova Anna 01.03.2001 Family Tennis Ostrava TK Havířov dospělí 07.03.2017
Stehlík Daniel 08.01.2001 LTC Beroun, z.s. LTC Beroun, z.s. dospělí 14.03.2017
Stehnová Tereza 01.11.1997 TK Lysá n.L. TK Lysá n.L. dospělí 07.03.2017
Steinhauser Robert 02.09.2000 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 07.03.2017
Steinhauser Robert 02.09.2000 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dospělí 13.03.2017
Stibůrek Filip 13.04.2006 SK OAZA Praha Slavoj Čerčany mladší žactvo 10.03.2017
Stibůrková Lucie 01.03.1997 SPORTTENIS SPORTTENIS dospělí 08.03.2017
Stindl Rudolf 17.12.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Ostrožská Lhota dorost 06.03.2017
Stloukalová Kateřina 24.01.1997 BLTC Brno BLTC Brno dospělí 06.03.2017
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov TK Chomutov dorost 06.03.2017
Straněk Vojtěch 29.01.2007 TJ Lázně Bělohrad TC Hořice mladší žactvo 13.03.2017
Stránská Julie 29.04.2002 SK Meteor Praha Lob S.A. Bohnice, zs dorost 13.03.2017
Stránský Štěpán 14.07.2000 TJ Sokol Vysočany SK Meteor Praha dospělí 13.03.2017
Strážnický Filip 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov SK Véska starší žactvo 21.03.2017
Strnad Štěpán 09.03.2006 Tenis Dobříš Slavoj Čerčany starší žactvo 10.03.2017
Stropková Stella 21.03.2005 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety starší žactvo 10.03.2017
Stuchlík Jakub 03.10.2000 TC Hořice Lokomotiva Trutnov dorost 14.03.2017
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha Lokomotiva Beroun dospělí 10.03.2017
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha Lokomotiva Beroun dorost 10.03.2017
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 10.03.2017
Suchá Anna 08.08.2005 TK Škoda Plzeň z.s. TK Dýšina starší žactvo 09.03.2017
Suchá Denisa 03.04.2003 TK Sokolov TK Aš dorost 08.03.2017
Suchánek David 02.11.2004 BLTC Brno HTK Třebíč starší žactvo 10.03.2017
Suchánek Jakub 01.03.2003 Slovan Hodonín TC BORS CLUB-STK Břeclav starší žactvo 06.03.2017
Suchánek Ondřej 30.10.1985 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Jičín dospělí 06.03.2017
Suchánek Ondřej 25.03.2006 Slovan Hodonín LTC Hodonín mladší žactvo 06.03.2017
Suchanová Jana 12.08.1965 KAPITOL Tenis KAPITOL Tenis dospělí 09.03.2017
Suchý Ondřej 31.01.1980 TGC Kunratice TGC Kunratice dospělí 03.03.2017
Suková Anna Alexandra 15.02.1998 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně Lokomotiva Praha dospělí 07.03.2017
Surovceva Karina 08.07.2004 TK EMA o.s. TO Bohemians Praha starší žactvo 13.03.2017
Surovčíková Nina 18.03.2006 TK AGROFERT Prostějov Tennis Hill Havířov o.s. mladší žactvo 17.03.2017
Svatá Kateřina 23.02.2006 TK Turnov TK Lomnice n.Pop. mladší žactvo 10.03.2017
Svoboda Jan 08.09.2002 Prazdroj Plzeň Slavoj Stod dorost 09.03.2017
Svoboda Matouš 25.06.1990 TK Brno Bosonohy,z.s. SK Tenis Rohatsko dospělí 07.03.2017
Svoboda Tomáš 28.07.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 14.03.2017
Svobodná Petra 31.05.2002 TO TJ Slovan Varnsdorf TO TJ Slovan Varnsdorf dorost 13.03.2017
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno TC BORS CLUB-STK Břeclav mladší žactvo 08.03.2017
Svobodová Klára 26.11.2001 TK 2000 Luhačovice TK Bystřice p.H. dospělí 08.03.2017
Svobodová Klára 26.11.2001 TK 2000 Luhačovice TK Bystřice p.H. dorost 08.03.2017
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 07.03.2017
Sýkora Jan 14.06.1988 Tsport Votice o.s. Tsport Votice o.s. dospělí 22.03.2017
Sýkora Maxim 01.01.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod mladší žactvo 06.03.2017
Sýkora Maxim 01.01.2006 TK Neridé TJ Jiskra Zruč n.Sáz. starší žactvo 07.03.2017
Sýkora Radim 20.02.1980 Sokol Velké Opatovice Sokol Rudice dospělí 15.03.2017
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun Lokomotiva Beroun starší žactvo 10.03.2017
Sýkorová Petra 07.12.1982 TK Písnice Sokol Kamýk n.Vlt. dospělí 14.03.2017
Syrovátka Filip 25.10.2001 Lokomotiva Trutnov VŠTJ UK Hradec Králové dospělí 15.03.2017
Syrový Jakub 03.06.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha dorost 08.03.2017
Sysel Lukáš 05.05.2007 TK Sparta Praha TK Ústí n.Labem starší žactvo 14.03.2017
Szkorupová Aneta 07.08.2002 ITS Tennis Club, z.s. I.NTC Olomouc dorost 08.03.2017
Szytányi Janko 09.12.2003 TJ Radlice TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 14.03.2017
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 15.03.2017
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dorost 15.03.2017
Šafář Radek 28.10.1985 LTC Velen Boskovice Sokol Rudice dospělí 15.03.2017
Šafařík Jakub 18.09.2005 1. Vestecká sportovní o.s. 1. Vestecká sportovní o.s. mladší žactvo 13.03.2017
Šafařík Jakub 18.09.2005 1. Vestecká sportovní o.s. 1. Vestecká sportovní o.s. starší žactvo 13.03.2017
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha TK Ruzyně Praha dorost 14.03.2017
Šafránková Timea 21.07.2004 SHARK Brno TK Tuřany starší žactvo 21.03.2017
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 09.03.2017
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha Lokomotiva Beroun mladší žactvo 09.03.2017
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 09.03.2017
Šafrová Veronika 16.12.2000 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 10.03.2017
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 06.03.2017
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 07.03.2017
Šandová Michaela 29.07.2003 SLOVAN HRANICE, z.s. SK JC Sport Opava starší žactvo 07.03.2017
Šebesta Filip 05.05.1994 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 06.03.2017
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 08.03.2017
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Neridé dorost 07.03.2017
Šebková Kateřina 13.09.2002 Tenis Dobříš TK Březnice dospělí 09.03.2017
Šebková Kateřina 13.09.2002 Tenis Dobříš TK Hořovice dorost 08.03.2017
Šeda Adam 28.06.2003 TJ Sokol Bedřichov Jihlava Slavoj Třešť dospělí 14.03.2017
Šedivý Jan 27.11.2003 TK Třebenice TK Třebenice dospělí 07.03.2017
Šenkyříková Lucie 29.10.2004 TK Brno - Chrlice Sokol Brno Žabovřesky starší žactvo 07.03.2017
Šestáková Sára 06.10.2001 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 14.03.2017
Šetina Ondřej 09.04.2005 TK Neridé TK Horní Měcholupy mladší žactvo 21.03.2017
Šetina Ondřej 09.04.2005 TK Neridé TK Horní Měcholupy starší žactvo 21.03.2017
Šetrle Jakub 12.03.2003 1.TK Pacov WILSON Tenis Centrum starší žactvo 08.03.2017
Ševčík Jiří 24.07.2002 TJ Spoje Praha Lokomotiva Praha dorost 15.03.2017
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava TK SC OSTRAVA mladší žactvo 07.03.2017
Ševelová Petra 09.08.1973 ASK Lovosice TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 21.03.2017
Šic Daniel 10.01.2007 TC Mozkové lázně Doubice TO TJ Slovan Varnsdorf mladší žactvo 28.03.2017
Šik Michal 22.04.1999 TK Slavia Plzeň TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 08.03.2017
Šiková Lenka 12.08.2004 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň starší žactvo 08.03.2017
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. dorost 08.03.2017
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. SK Aritma Praha mladší žactvo 02.03.2017
Šimáček Ondřej 24.12.1979 Sokol Brno Žabovřesky Tenisový klub Tesla Brno dospělí 21.03.2017
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 03.03.2017
Šimková Michaela 28.03.2004 TK Skalník Mariánské Lázně TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dorost 09.03.2017
Šimková Michaela 28.03.2004 TK Skalník Mariánské Lázně TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. starší žactvo 09.03.2017
Šimková Tereza 05.01.2002 TK Skalník Mariánské Lázně TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. dorost 09.03.2017
Šimon František 08.07.1991 TK PTA Kolín TK PTA Kolín dospělí 09.03.2017
Šimonková Petra 20.02.1973 TK Dubí TC Pankrác dospělí 10.03.2017
Šímová Michaela 15.03.2002 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dorost 13.03.2017
Šímová Michaela 15.03.2002 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dospělí 13.03.2017
Šimůnek Radim 05.12.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s. TJ Sokol Ústí n.L. starší žactvo 27.03.2017
Šimůnek Radim 05.12.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa dorost 18.04.2017
Široká Tereza 20.11.2001 Sokol Smíchov I. Tenis Cibulka dorost 10.03.2017
Široká Tereza 20.11.2001 Sokol Smíchov I. Tenis Banka Praha dospělí 13.03.2017
Škoda Martin 22.02.1986 Tenisový oddíl Junior TK Březnice dospělí 13.03.2017
Škodová Andrea 10.02.2005 Nespin, z.s. SK Týniště nad Orlicí mladší žactvo 17.03.2017
Škodová Andrea 10.02.2005 Nespin, z.s. SK Týniště nad Orlicí starší žactvo 17.03.2017
Škodová Jesika 30.03.2003 Nespin, z.s. SK Týniště nad Orlicí starší žactvo 17.03.2017
Škodová Jesika 30.03.2003 Nespin, z.s. SK Týniště nad Orlicí dorost 17.03.2017
Škopek Martin 04.05.1999 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dospělí 15.03.2017
Škopek Martin 18.06.2006 TK Škoda Plzeň z.s. Lokomotiva Plzeň starší žactvo 07.03.2017
Škopík Jakub 23.10.2006 TK Opava TK Opava mladší žactvo 06.03.2017
Škudrnová Tereza 22.08.1998 Tenis Dobříš Tenis Dobříš dospělí 13.03.2017
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM TK Slavia Orlová dorost 14.03.2017
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec TJ Lázně Bělohrad dorost 06.03.2017
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 07.03.2017
Šlapáková Magdalena 20.04.2003 LTK Liberec TJ Lázně Bělohrad dorost 06.03.2017
Šlapáková Magdalena 20.04.2003 LTK Liberec TJ Lázně Bělohrad starší žactvo 06.03.2017
Šloufová Kateřina 07.05.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice mladší žactvo 10.03.2017
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice dospělí 09.03.2017
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice dorost 09.03.2017
Šmehil Šimon 11.09.2006 I.ČLTK Praha Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 16.03.2017
Šmejkal Vladimír 28.09.1984 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 06.03.2017
Šmejkalová Eva 09.10.1995 LTC Pardubice VŠTJ UK Hradec Králové dospělí 15.03.2017
Šmerdová Aneta 31.01.1995 TK Tuřany TK Tuřany dospělí 14.03.2017
Šmerdová Karolína 20.02.2004 BLTC Brno TK Znojmo starší žactvo 06.03.2017
Šmída Lucas 30.10.2003 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dorost 13.03.2017
Šobr Kristián 02.08.2006 Slavoj Stod TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 16.03.2017
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc mladší žactvo 14.03.2017
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Milo Olomouc starší žactvo 14.03.2017
Šota Petr 11.11.1963 Orel jednota Praha-Balkán TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 08.03.2017
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Olymp Praha TK Start Praha-Topolka dospělí 08.03.2017
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov BLTC Brno dospělí 08.03.2017
Šrámek Erik 02.04.2007 Chotěbořské strojírny Chotěboř TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 15.03.2017
Šrámek Ondřej 06.09.2006 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa mladší žactvo 14.03.2017
Šrámková Adriana 17.10.2002 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Krásné Březno dospělí 20.03.2017
Šrotová Linda 24.09.2007 ITS Tennis Club, z.s. TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 10.03.2017
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2017
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 09.03.2017
Štaubert Pavel 11.01.1996 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 16.03.2017
Štěpán Adam 28.01.2007 TJ Radlice LTC Svoboda Praha mladší žactvo 14.03.2017
Štěpán Ondřej 28.06.1999 TC Kopřivnice TK SC OSTRAVA dorost 13.03.2017
Štěpánková Jeannine 14.04.2002 Severočeská tenisová o.s. LTK TEPLICE o.s. dorost 10.03.2017
Štěpánová Martina 24.03.1990 TK Horažďovice LTC Sušice dospělí 09.03.2017
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 08.03.2017
Štěrbová Kristýna 27.10.1998 Severočeská tenisová o.s. TK Louny dospělí 13.03.2017
Štorková Michaela 26.04.2001 TK Hlinsko TC Chrudim z.s. dorost 10.03.2017
Štrbavý Jan 28.02.1999 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 08.03.2017
Štreit David 03.08.2006 Sokol Králův Dvůr TK Březnice starší žactvo 14.03.2017
Štumpf Daniel 05.05.1994 LTC Modřany 2005 TK EMA o.s. dospělí 09.03.2017
Šturm Milan 16.02.1972 TK Roudnice n.L. Tenis Libochovice dospělí 17.03.2017
Štyler Adam 08.03.2005 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. starší žactvo 07.03.2017
Štyler Adam 08.03.2005 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň mladší žactvo 07.03.2017
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha TC ESO Praha z.s. dorost 14.03.2017
Šugárek Albert 06.02.2006 TJ Baník Ostrava OKD TJ Baník Ostrava OKD mladší žactvo 03.03.2017
Šúchal Tomáš 17.03.1995 SK Podještědští Pardálové TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 07.03.2017
Šulák Jiří 23.12.2005 TK Opava SK LAMA o.s. mladší žactvo 13.03.2017
Šulc Dominik 06.06.2003 Slavoj Český Brod Slavoj Žiželice dorost 13.03.2017
Šulcová Vanesa 11.12.2004 SK JC Sport Opava SK Vitality Slezsko o.s. starší žactvo 14.03.2017
Šuléř Stanislav 12.10.1970 CPM Tenis Praha TJ Sokol Vršovice II. dospělí 08.03.2017
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 07.03.2017
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 08.03.2017
Šuranský Filip 27.04.2002 SK Žalov T.J. Sokol Lety dorost 20.03.2017
Šůsová Tereza 07.01.2006 TK Škoda Plzeň z.s. TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. mladší žactvo 07.03.2017
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 TJ Sokol Hostivice SK Tenis Kladno mladší žactvo 09.03.2017
Šutová Gabriela 08.12.2005 TJ MEZ Vsetín T.T.C.Rožnov mladší žactvo 03.03.2017
Švamberová Barbora 19.05.2007 TJ Spartak Trhové Sviny TK Český Krumlov mladší žactvo 03.03.2017
Švaňa Daniel 06.03.2007 TK Praga-Vysočany TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 09.03.2017
Švarcová Natali 30.07.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. Slovan Hodonín dorost 07.03.2017
Švec Štěpán 18.01.2002 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy dorost 08.03.2017
Švecová Tereza 13.06.1991 TK DEZA Valašské Meziříčí TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 10.03.2017
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha TK Roudnice n.L. starší žactvo 08.03.2017
Švonc Oliver 17.05.2005 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha mladší žactvo 02.03.2017
Švoncová Adéla 16.06.2000 TJ Kyje Praha 14 TO Bohemians Praha dorost 07.03.2017
Tabara Michal 11.08.1979 TK Fatra Napajedla TK Fatra Napajedla dospělí 07.03.2017
Táborská Karolína 14.12.1989 TK Horní Měcholupy TC Spořilov Praha dospělí 06.03.2017
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha TK Oáza Říčany dospělí 10.03.2017
Tauš Radek 19.06.1975 SKP Kometa Brno Sokol Chudčice dospělí 03.03.2017
Tauš Vojtěch 22.01.2005 NTC Kyjov Tenisový klub Bzenec starší žactvo 13.03.2017
Tauš Vojtěch 22.01.2005 NTC Kyjov TJ Jiskra Strážnice mladší žactvo 10.03.2017
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé Tenis Cibulka dorost 08.03.2017
Tesař Adam 12.11.2004 LTC České Budějovice,z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 07.03.2017
Tesková Petra 26.02.1999 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 09.03.2017
Tesková Sylvie 02.01.1996 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 09.03.2017
Tichá Lenka 04.10.1979 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 13.03.2017
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. mladší žactvo 03.03.2017
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha LTC Řevnice dospělí 09.03.2017
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dorost 09.03.2017
Tichý Štěpán 16.02.2001 Jiskra Otrokovice Jiskra Otrokovice dorost 09.03.2017
Tikalová Žaneta 01.10.2007 TK Sparta Praha TK Čelákovice mladší žactvo 10.03.2017
Tilkeridisová Gabriela 23.03.1994 TK Pernštýn 1897 Pardubice TO TJ Svitavy dospělí 06.03.2017
Timura Petr 13.10.1989 TENIS Klánovice Sokol Ondřejov dospělí 16.03.2017
Tingl Marek 25.01.2005 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy starší žactvo 20.03.2017
Tlačbaba Matěj 02.07.2005 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno mladší žactvo 07.03.2017
Tlapák Adam 06.12.1999 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dorost 15.03.2017
Tocháčková Dominika 15.09.1993 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka TK ZVVZ Milevsko dospělí 08.03.2017
Tolar Jan 28.02.2006 Sokol Nepomuk Sokol Blovice mladší žactvo 09.03.2017
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 10.03.2017
Toman David 14.06.2006 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň mladší žactvo 20.03.2017
Toman Jakub 05.08.1999 TK Praha- Jižní Město TK Týnec nad Sázavou dorost 08.03.2017
Tomanová Amálie 28.11.2003 TK Spartak Jihlava Tenis Dobříš starší žactvo 14.03.2017
Tomasová Michaela 30.03.2001 LTK Liberec TK Frýdlant v Čechách dospělí 09.03.2017
Tomášek Lukáš 19.12.2002 TK Aš TJ Sokol Planá u Mar.Lázní dospělí 14.03.2017
Tomášková Jana 09.07.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 06.03.2017
Tonová Natálie 17.10.1997 TK Tenisek Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad dospělí 09.03.2017
Tošner Natalie 06.01.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 13.03.2017
Toulec Radek 07.04.1987 TK Drnovice TK Města Bučovice dospělí 13.03.2017
Tovcimaková Dita 11.06.1978 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 06.03.2017
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 10.03.2017
Trojan Filip 18.04.2005 TJ Sokol Liboc Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 07.03.2017
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2017
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. dorost 17.03.2017
Třetinová Lucie 15.01.2007 TKB Hrušovany z.s. TKB Hrušovany z.s. mladší žactvo 08.03.2017
Tříška Martin 23.09.1971 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 15.03.2017
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany TJ Sokol Vysočany dospělí 09.03.2017
Tříšková Petra 09.12.1995 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 15.03.2017
Tůma Filip 22.07.2004 LTC Slovan Kladno TK Tenisek Buštěhrad starší žactvo 15.03.2017
Tůmová Monika 04.01.1991 TK Neridé LTC Modřany 2005 dospělí 10.03.2017
Turčin Ondřej 27.10.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Ostrožská Lhota dorost 02.03.2017
Turková Jitka 14.07.1969 TC Pankrác TC Pankrác dospělí 10.03.2017
Turský Mikuláš 03.03.2003 TO TJ Nový Jičín TK Bílovec dorost 10.03.2017
Turzik Jindřich 17.01.2000 Tsport Votice o.s. Tsport Votice o.s. dospělí 20.03.2017
Tuzarová Kristina 03.09.1986 TK Dýšina TK Dýšina dospělí 09.03.2017
Tuzarová Michaela 30.06.1989 TK Dýšina TK Dýšina dospělí 06.03.2017
Tužová Nikola 16.03.2003 Tenis Nová Paka Spartak Vrchlabí dorost 08.03.2017
Tvrdá Aneta 02.07.2004 TK Znojmo Sokol Jemnice dospělí 07.03.2017
Týbl David 24.05.2003 TJ Radlice TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 14.03.2017
Tynková Beatrice 23.02.1992 Sokol Libiš Sokol Libiš dospělí 14.03.2017
Uhlík Michal 04.11.1979 SKT Planá n.Luž. SKT Planá n.Luž. dospělí 06.03.2017
Uhlíř Lukáš 14.12.2006 I.ČLTK Praha TO Sokol Nehvizdy mladší žactvo 10.03.2017
Ulík Matyáš 23.12.2001 TK Sport Kolovraty Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 15.03.2017
Ullrychová Eliška 25.03.1998 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín dospělí 08.03.2017
Urban Tomáš 27.05.1989 TK Slavia Plzeň 1.ČLTK Plzeň dospělí 21.03.2017
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA mladší žactvo 07.03.2017
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov HTK Třebíč starší žactvo 09.03.2017
Ustupská Michaela 25.08.1999 TJ TO Sokol Stará Bělá TK Hlučín dorost 13.03.2017
Uwaifo Ayo 21.10.2006 TJ Sokol Vysočany TŠ Hostivař mladší žactvo 15.03.2017
Vacek Michal 13.02.2000 LTC Podolí Praha TK EMA o.s. dospělí 13.03.2017
Vacek Šimon 09.04.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. TC Nové Město n. Metují dorost 14.03.2017
Václav Jan 25.11.1981 Slavoj Stod Slavoj Stod dospělí 13.03.2017
Václavek Jakub 23.04.2004 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety dorost 09.03.2017
Vacula Jakub 04.03.2007 TJ Sokol Uherský Brod TK Zlín mladší žactvo 09.03.2017
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 08.03.2017
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dorost 08.03.2017
Vaculín Štěpán 20.03.2000 TJ Sokol Uherský Brod T.J. Sokol Bojkovice dospělí 14.03.2017
Vacurová Tereza 15.10.1993 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Sokol Bohumín dospělí 14.03.2017
Vachovec Dominik 08.11.2003 TK Horažďovice LTK Klatovy starší žactvo 08.03.2017
Vachtlová Jana 09.07.1999 LTC Slovan Kladno Lokomotiva Beroun dorost 07.03.2017
Vaindl Filip 19.08.1999 Sokol TK Kaplice LTC Velešín dorost 14.03.2017
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 14.03.2017
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 14.03.2017
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha LTC Mladá Boleslav o.s. dorost 14.03.2017
Valachová Lucie 01.11.2001 TK Písnice TK Oáza Říčany dospělí 13.03.2017
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany TJ Sokol Vysočany dorost 09.03.2017
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha SK Meteor Praha starší žactvo 10.03.2017
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá dorost 15.03.2017
Valigůra Vojtěch 20.08.2004 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 15.03.2017
Válková Simona 06.04.2005 Spartak Polička TC Brno. mladší žactvo 07.03.2017
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s. SK Tenis Duchcov starší žactvo 08.03.2017
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s. TK Louny dospělí 13.03.2017
Vaněk Jiří 08.06.1999 Lob S.A. Bohnice, zs Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 16.03.2017
Vaněk Josef 23.07.1988 TC Pankrác TC Pankrác dospělí 07.03.2017
Vaněk Tomáš 06.11.2006 TK Natali SK Véska mladší žactvo 08.03.2017
Vaňková Michaela 04.04.2000 TK LTC Děčín TK Česká Kamenice dospělí 09.03.2017
Varyš Adam 17.10.1988 TK Opava TK Sokol Horní Počernice,p.s. dospělí 16.03.2017
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 07.03.2017
Vašíček Lukáš 14.05.1980 SKP Kometa Brno TJ Brno-Komín dospělí 06.03.2017
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dospělí 10.03.2017
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 07.03.2017
Vašina Vojtěch 03.04.2000 TK Start Praha-Topolka SK Meteor Praha dospělí 02.03.2017
Vašinová Kristýna 26.03.2002 TK Horní Měcholupy TJ Sokol Liboc dorost 03.03.2017
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň starší žactvo 13.03.2017
Vašutová Agáta 30.11.2006 Sokol Říčany TK Oáza Říčany mladší žactvo 07.03.2017
Vašutová Agáta 30.11.2006 Sokol Říčany TK Oáza Říčany starší žactvo 13.03.2017
Vávra Jakub 03.01.2002 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dorost 06.03.2017
Vavrečka Matěj 19.06.2003 SK LAMA o.s. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 17.03.2017
Vávrová Vanda 01.08.2003 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad dorost 06.03.2017
Vávrová Vanda 01.08.2003 TC Hořice TJ Lázně Bělohrad starší žactvo 06.03.2017
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice TK Sparta Praha starší žactvo 08.03.2017
Vejdovcová Tereza 09.08.2001 SK HAMR, z.s. TJ Sokol Jílové TK dospělí 07.03.2017
Velčovský Vojtěch 20.04.2005 TK Havířov Tennis Hill Havířov o.s. mladší žactvo 07.03.2017
Velík Lukáš 17.06.2005 Lokomotiva Beroun I.ČLTK Praha mladší žactvo 08.03.2017
Venclova Daniela 09.03.2004 TO SK Žamberk U.S.SPA TC Dolní Dobrouč dorost 21.03.2017
Venclova Daniela 09.03.2004 TO SK Žamberk U.S.SPA TC Dolní Dobrouč starší žactvo 21.03.2017
Vencourová Romana 19.08.2004 TK TILIA Brno SK Tenis Tišnov starší žactvo 07.03.2017
Vencourová Romana 19.08.2004 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín dorost 07.03.2017
Venzara Lukáš 27.05.1999 TK Semily LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 09.03.2017
Venzara Lukáš 27.05.1999 TK Semily LTC Mladá Boleslav o.s. dorost 09.03.2017
Verner Jan 07.09.1976 VŠSK MFF Praha Sokol Chuchle dospělí 17.03.2017
Verner Martin 06.09.2000 TTK ESOX TK Natali dospělí 14.03.2017
Verner Štěpán 06.09.2000 TTK ESOX TK Natali dospělí 14.03.2017
Veselá Michaela 14.07.2007 Lokomotiva Plzeň TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 07.03.2017
Veselá Romana 13.10.2001 TK TILIA Brno TK Tuřany dospělí 21.03.2017
Veselá Romana 13.10.2001 TK TILIA Brno TK Tuřany dorost 21.03.2017
Veselý Pavel 18.04.1971 TK Dobříš Tenis Dobříš dospělí 14.03.2017
Větrovec Michal 31.07.1995 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 24.03.2017
Vičan Jan 03.06.2007 TK Radegast Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 08.03.2017
Vidmanov Vasiliy 14.08.1996 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2017
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 13.03.2017
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2017
Vignatová Anna 27.07.2006 TJ Sokol Strančice TJ Spoje Praha mladší žactvo 10.03.2017
Vícha Dominik 17.04.1998 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. SK JC Sport Opava dospělí 10.03.2017
Viková Tereza 17.06.2002 TK Česká Skalice TC Nové Město n. Metují dorost 10.03.2017
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 09.03.2017
Vild Ondřej 19.01.2004 SK Tenis Mýto, o.s. LTC Beroun, z.s. dorost 03.03.2017
Vinš Adam 21.02.2005 LTC Slovan Kladno TK Stochov starší žactvo 07.03.2017
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 09.03.2017
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 09.03.2017
Vitmajerová Diana 11.05.2004 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. starší žactvo 15.03.2017
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava SK Vitality Slezsko o.s. dorost 15.03.2017
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club SK Tenis Kladno mladší žactvo 09.03.2017
Vlčková Gabriela 05.04.2004 Open Tennis Club SK Tenis Kladno dorost 07.03.2017
Vlčková Gabriela 05.04.2004 Open Tennis Club SK Tenis Kladno starší žactvo 07.03.2017
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha 1. Vestecká sportovní o.s. dorost 15.03.2017
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Olymp Praha dorost 08.03.2017
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Bystřice p.H. dospělí 06.03.2017
Vodháněl Ondřej 05.02.2006 TK Mnichovo Hradiště Clasic Tenis Club o.s. mladší žactvo 08.03.2017
Vodičková Karin 28.01.1987 TK Břízky Jablonec n.Nis. TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 07.03.2017
Vodráško Miroslav 08.02.1992 LTK TEPLICE o.s. LTK TEPLICE o.s. dospělí 09.03.2017
Vohradská Eliška 22.01.2007 TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál starší žactvo 14.03.2017
Vohralikova Ana 05.10.2006 SK HAMR, z.s. I.ČLTK Praha mladší žactvo 17.03.2017
Vojáček Marek 25.05.1975 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 08.03.2017
Vojkuvka Marek 14.01.2003 TK Krnov Tenisový klub Bruntál, z.s. starší žactvo 03.03.2017
Vojta Emil 16.08.1975 V-TEAM Čáslav TJ Tatran Střešovice dospělí 03.03.2017
Vojta Martin 09.10.2004 TJ Spoje Praha TK Horní Měcholupy starší žactvo 10.03.2017
Vojta Martin 09.10.2004 TJ Spoje Praha TK Horní Měcholupy dorost 10.03.2017
Vojtěch Jan 14.04.1976 Baník Praha TK Týnec nad Sázavou dospělí 15.03.2017
Vojtíšek Filip 02.05.2006 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 14.03.2017
Vojtíšek Filip 02.05.2006 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. mladší žactvo 14.03.2017
Vojtíšek Jan 01.07.2002 TK Ústí n. Orlicí TK Letohrad dorost 15.03.2017
Vojtíšek Petr 22.03.1985 TK Březnice TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 14.03.2017
Vojtová Martina 11.10.1977 V-TEAM Čáslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 14.03.2017
Vojtová Michaela 11.02.2005 TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. LTC Bakov n.Jiz. mladší žactvo 14.03.2017
Vojtová Veronika 29.09.2002 TJ Spoje Praha TK Horní Měcholupy dospělí 10.03.2017
Vojtová Veronika 29.09.2002 TJ Spoje Praha TK Horní Měcholupy dorost 10.03.2017
Volfová Barbora 05.10.1985 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 09.03.2017
Volfová Patricie 04.12.2004 TJ SVAH Všebořice, o.s. TK Severní Terasa dorost 14.03.2017
Vondra Adam 29.03.1997 DTJ Jinonice Tenis Cibulka dospělí 14.03.2017
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Spartak Jihlava dospělí 14.03.2017
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V. TK Pelhřimov dorost 06.03.2017
Vondruška Leoš 20.06.1982 TK Soběslav Spartak Vlašim dospělí 07.03.2017
Vons Nikolas 31.03.2004 TK SC OSTRAVA Tennis Hill Havířov o.s. dorost 07.03.2017
Vopálka Pavel 11.04.1992 TO TJ Svitavy TK Ústí n. Orlicí dospělí 07.03.2017
Voráč Jan 14.09.1979 TK Kadaň TK Žatec dospělí 09.03.2017
Vostárek Lukáš 04.03.1986 TC Realsport Nymburk o.s. Tenisový klub Mníšek dospělí 01.03.2017
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny LTC Velešín mladší žactvo 13.03.2017
Votruba Mário 11.11.1981 Sparta Kutná Hora TC Přelouč dospělí 10.03.2017
Voženílek Filip 14.06.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 13.03.2017
Voženílek Tomáš 01.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž starší žactvo 13.03.2017
Voženílek Tomáš 01.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 13.03.2017
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha TK Sparta Praha mladší žactvo 08.03.2017
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha Tenis Dobříš starší žactvo 14.03.2017
Vrba Tomáš 12.09.2004 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK Nová Ves starší žactvo 08.03.2017
Vrbňáková Valentina 26.10.2002 LTC Hodonín TK Kyjov dorost 03.03.2017
Výborný Erik 08.10.2003 TK Na Dolině o.s. T.T.C.Rožnov dorost 21.03.2017
Vyhlas Radek 19.03.1993 Sokol Horní Branná Tenis & Padel klub Písečná, z.s. dospělí 10.03.2017
Vykydal Tomáš 25.07.2003 Tenisový klub Tenet TK Havířov starší žactvo 09.03.2017
Vylitová Eliška 19.01.2001 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dorost 13.03.2017
Vylitová Eliška 19.01.2001 TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál dospělí 13.03.2017
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s. TK Strakonice mladší žactvo 06.03.2017
Weberová Adéla 24.06.2004 SK ČEMBY SPORT TK SK Dobrá Voda u Č.B. starší žactvo 15.03.2017
Weberová Melisa 15.02.2005 LTC Český Krumlov TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu mladší žactvo 30.03.2017
Weberová Tereza 29.05.1998 SK ČEMBY SPORT SKP České Budějovice dospělí 09.03.2017
Weston Emily Gabriela 18.08.2001 Slavoj Český Brod TK Radošovice dospělí 15.03.2017
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary starší žactvo 21.03.2017
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo ŽLTC Brno starší žactvo 07.03.2017
Wízner Petr 08.04.2007 LTC Český Krumlov Sokol TK Kaplice mladší žactvo 13.03.2017
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA dospělí 10.03.2017
Wojnar Dominik 19.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec dorost 07.03.2017
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice TK Dynamo Hradec Králové dorost 08.03.2017
Zaduban Lukáš 07.07.2004 TK Mokrá-Horákov SK Slatina dorost 08.03.2017
Zaduban Lukáš 07.07.2004 TK Mokrá-Horákov TC Austerlitz starší žactvo 08.03.2017
Zadubanová Alice 11.03.2002 TK Mokrá-Horákov SK Slatina dorost 08.03.2017
Zahrádková Viktorie 14.11.2000 Tenisový klub Nová Ves Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 14.03.2017
Zahrádková Viktorie 14.11.2000 Tenisový klub Nová Ves LTC Bakov n.Jiz. dospělí 15.03.2017
Zahradník Karel 31.08.1990 LTC Pardubice TK Hlinsko dospělí 10.03.2017
Zahradníková Pavla 21.01.1988 LTC Slaný TK KAJA dospělí 21.03.2017
Záhrubský Filip 26.01.2004 Lokomotiva Beroun SPORT EDEN Beroun starší žactvo 07.03.2017
Zajoncová Barbara 24.10.2002 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec dorost 07.03.2017
Zálabská Eva 22.04.1961 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 09.03.2017
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s. TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 09.03.2017
Zatloukal Vojtěch 29.08.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 03.03.2017
Zbořil Jan 14.06.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dorost 08.03.2017
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha TJ Radlice dospělí 15.03.2017
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha TJ Radlice dorost 15.03.2017
Zdychyncová Dorota 12.03.1994 TJ Blatná TJ Blatná dospělí 23.03.2017
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub TK Radegast dospělí 07.03.2017
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub TK Radegast dorost 07.03.2017
Zelený Filip 27.09.2001 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 20.03.2017
Zeman Radim 11.11.2001 TK TILIA Brno TJ Brno-Komín dorost 14.03.2017
Zeman Radim 11.11.2001 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 14.03.2017
Zemanec Petr 31.05.2002 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Bakov n.Jiz. dorost 15.03.2017
Zemanová Adéla 07.08.2006 TK Milo Olomouc I.NTC Olomouc mladší žactvo 09.03.2017
Zemek René 31.03.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V. TJ TK MANE Hluboká n.V. starší žactvo 13.03.2017
Zemková Emma 31.03.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V. TJ TK MANE Hluboká n.V. starší žactvo 13.03.2017
Zenker Jakub 28.05.1996 TK Olymp Praha LTC Rudná dospělí 10.03.2017
Zich Petr 30.06.1974 TK Hrušov TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 13.03.2017
Zika Kryštof 16.11.2001 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec dorost 09.03.2017
Zika Šimon 29.08.2005 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec starší žactvo 09.03.2017
Zíková Veronika 24.04.1999 TK Slavia Plzeň 1.ČLTK Plzeň dospělí 10.03.2017
Zíková Veronika 24.04.1999 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dorost 08.03.2017
Zimenová Sára 24.09.2007 SK JC Sport Opava TO TJ Nový Jičín mladší žactvo 08.03.2017
Zimmermannová Eliška 23.05.2005 TO Sokol Nehvizdy TK Čelákovice mladší žactvo 07.03.2017
Zimmermannová Eliška 23.05.2005 TO Sokol Nehvizdy TK Čelákovice starší žactvo 15.03.2017
Zímová Renáta 30.08.1997 Sokol Nové Strašecí Sokol Nové Strašecí dospělí 09.03.2017
Zinke Petr 11.05.2004 Sokol Čimice TJ Radlice starší žactvo 14.03.2017
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dorost 08.03.2017
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha TJ Radlice starší žactvo 08.03.2017
Zmrhalová Anežka 03.03.2006 TJ Sokol Domoušice TJ Sokol Budyně n.Ohř. mladší žactvo 10.03.2017
Zoubek Vilém 14.06.1951 TK Strakonice TJ ZD Záboří dospělí 09.03.2017
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2017
Zoufalý Jiří 22.06.2000 SK Tenis Tišnov Tatran Brno Kohoutovice dospělí 07.03.2017
Zounková Martina 15.07.2001 LTC Radotín LTC Radotín dorost 14.03.2017
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno starší žactvo 03.03.2017
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno mladší žactvo 03.03.2017
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Sokol Vizovice dospělí 13.03.2017
Zubek Radim 09.02.2001 TK SC OSTRAVA TC BIOCEL Vratimov z.s. dospělí 06.03.2017
Zuzaníková Kateřina 21.05.2007 JUNIOR CENTRUM Krnov TK Krnov mladší žactvo 08.03.2017
Zvěřinová Klára 04.11.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 14.03.2017
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun TK Sport Kolovraty dorost 14.03.2017
Žáček Jan 21.01.2001 TJ Kyje Praha 14 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 10.03.2017
Žáčková Jolana 31.03.2006 TK Kunštát TK Kunštát mladší žactvo 02.03.2017
Žahour Kryštof 18.09.2003 TJ Sokol Strančice TK Mnichovo Hradiště starší žactvo 07.03.2017
Žák Kryštof 14.04.2004 Lob S.A. Bohnice, zs Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 13.03.2017
Žák Kryštof 14.04.2004 Lob S.A. Bohnice, zs Lob S.A. Bohnice, zs dorost 13.03.2017
Žák Šimon 06.04.2006 TK Olymp Praha Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 13.03.2017
Žaloudík Jiří 13.05.2002 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. dorost 08.03.2017
Žantovský David 13.05.2001 TCM Praha TK Ruzyně Praha dorost 07.03.2017
Žaroská Natálie 28.10.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc dorost 14.03.2017
Žaroská Natálie 28.10.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Zlín-Mladcová starší žactvo 14.03.2017
Žaroský Jan 23.02.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska dorost 06.03.2017
Ždánská Dita 11.12.1971 TK Brno - Chrlice Tatran Brno Kohoutovice dospělí 08.03.2017
Železný Jan 24.07.2000 LTC Starý Kolín LTC Kolín dorost 14.03.2017
Žemlička Michal 08.09.2004 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TK Nová Ves starší žactvo 16.03.2017
Ženatý Antonín 27.08.2005 TJ Sokol Újezd n.L. Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 16.03.2017
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady TJ LTC Poděbrady starší žactvo 08.03.2017
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s. TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 07.03.2017
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. mladší žactvo 06.03.2017