Český tenisový svaz

Hostování pro sezónu 2016

Jméno hráčeDatum narozeníMat. klubDo klubuVěková kategorieDatum realizace hostování
Abbasov Teymur 10.05.2005 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. SK LAMA o.s. mladší žactvo 03.03.2016
Abeldinov Patrik 13.06.1998 Tenisklub Cheb TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně dospělí 02.03.2016
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně mladší žactvo 02.03.2016
Abrahám Pavel 14.05.1985 TJ Meteor Stříbrná Skalice TJ Meteor Stříbrná Skalice dospělí 04.03.2016
Adam Matěj 24.07.1999 Tenisový klub SPORT,o.s. TK Kvasiny dorost 04.03.2016
Adamčík Marek 09.09.1971 Tenisový klub Černošice Tenis Club Mokropsy dospělí 04.03.2016
Adámek Pavel 04.05.2004 TO TJ Svitavy TK Hlinsko mladší žactvo 09.03.2016
Adámek Pavel 04.05.2004 TO TJ Svitavy TK Hlinsko starší žactvo 09.03.2016
Akivanova Pavlína 19.07.2002 TJ Baník Ostrava OKD TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 08.03.2016
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 11.03.2016
Altrichterová Veronika 02.12.2000 TK Spartak Jihlava TK ČLTK Jihlava dospělí 10.03.2016
Alturbanová Zuzana 30.03.2004 TK Vyškov TK Drnovice starší žactvo 09.03.2016
Andělová Šárka 13.04.1971 Spartak Průhonice Baník Praha dospělí 01.03.2016
Ander Josef 20.06.2002 TK Milo Olomouc Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 04.03.2016
Andres Erik 19.05.1997 TK Neridé TJ Solidarita Praha 10 dospělí 02.03.2016
Andrlík Jakub 27.03.1980 Sokol Ondřejov Sokol Ondřejov dospělí 18.03.2016
Andrysková Veronika 06.08.1978 T.K.MILTEN Start Liberec dospělí 14.03.2016
Apostolova Nikol 05.05.2005 TK TJ Ostrava TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 07.03.2016
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s. Sport club Na Zámečku starší žactvo 08.03.2016
Arnošt Jakub 25.11.2001 Sport club Na Zámečku Sport club Na Zámečku dorost 10.03.2016
Audy Norbert 12.03.1974 TO Slavoj Davle 1.TK Pacov dospělí 09.03.2016
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 09.03.2016
Augustinová Natálie 29.01.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dorost 09.03.2016
Azer Jakub 12.03.1999 LTC Hradec Králové TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dorost 11.03.2016
Babická Karin 14.03.1996 I.ČLTK Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 11.03.2016
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 10.03.2016
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 10.03.2016
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor SKT Planá n.Luž. dospělí 03.03.2016
Bacíková Lucie 22.01.2001 TK VEVE Tábor TK Pelhřimov dorost 14.03.2016
Bacíková Veronika 30.01.1993 SKT Planá n.Luž. SKT Planá n.Luž. dospělí 03.03.2016
Badhe Ashmit Samir 13.08.2004 TK Start Praha-Topolka TJ Spoje Praha starší žactvo 08.03.2016
Badhe Ashmit Samir 13.08.2004 TK Start Praha-Topolka TJ Spoje Praha mladší žactvo 08.03.2016
Bachna Bohuslav 17.03.2000 TJ Kralupy o.s. TK Roudnice n.L. dorost 29.02.2016
Bail Šimon 22.02.2000 SK Aritma Praha TK Radošovice dorost 09.03.2016
Bajerová Michaela 05.08.1992 SK Aritma Praha Tenis Libochovice dospělí 02.03.2016
Bako Jan 23.08.2005 TK Havířov Městský tenisový klub Karviná starší žactvo 10.03.2016
Balšínková Elena 06.04.2004 TO Odry TO TJ Nový Jičín mladší žactvo 07.03.2016
Balšínková Elena 06.04.2004 TO Odry TO TJ Nový Jičín starší žactvo 07.03.2016
Balun Jiří 04.09.1998 TC Brno. TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 11.03.2016
Balun Jonáš 18.01.1996 LTC Hodonín Slovan Hodonín dospělí 08.03.2016
Baňka Filip 01.11.2001 TK EMA o.s. LTC Svoboda Praha dorost 09.03.2016
Baný Michael Otakar 06.06.2002 ŽLTC Brno Start Brno dorost 09.03.2016
Baný Michael Otakar 06.06.2002 ŽLTC Brno Start Brno starší žactvo 09.03.2016
Barčáková Adéla 10.05.2005 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 11.03.2016
Barčáková Karolína 15.10.1998 TK Kadaň TK Žatec dospělí 09.03.2016
Barčáková Karolína 15.10.1998 TK Kadaň TK Žatec dorost 09.03.2016
Barnat Jiří 26.07.2001 TK Neridé TK PTA Kolín dospělí 02.03.2016
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 09.03.2016
Barrow Timothy 18.09.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska starší žactvo 04.03.2016
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice Slavoj Český Brod starší žactvo 09.03.2016
Barták Jakub 03.12.2000 DTJ Květná-tenisový klub TJ Sokol Vizovice dorost 08.03.2016
Bartoň Dominik 05.04.1998 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 07.03.2016
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC Kopřivnice dorost 22.03.2016
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 07.03.2016
Bartoň Jakub 29.08.2000 TK Spartak Jihlava TJ Jiskra Havlíčkův Brod dorost 29.02.2016
Bartoněk Ivo 22.09.1975 Spartak Rožmitál TK Týnec nad Sázavou dospělí 01.03.2016
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno. Mosilana Brno dospělí 18.03.2016
Bartoňová Veronika 05.03.1977 LTC Bakov n.Jiz. TK LTC Děčín dospělí 08.03.2016
Bartoš Ondřej 27.12.2001 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní LTC Domažlice dorost 08.03.2016
Bartošová Anežka 14.03.1999 TJ Spoje Praha TK Oáza Říčany dospělí 07.03.2016
Bartošová Hana 30.12.2002 TK Radošovice TJ Sokol Strančice starší žactvo 10.03.2016
Bartošová Veronika 05.11.2002 SK TIEBREAK Praha TK Hovorčovice starší žactvo 09.03.2016
Bartůňková Dominika 25.02.1999 SK HAMR, z.s. LTC Podolí Praha dospělí 04.03.2016
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha starší žactvo 09.03.2016
Bartušek Tomáš 28.09.2004 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Sokol Jemnice mladší žactvo 02.03.2016
Bartušek Vítek 09.11.2002 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. TK Strakonice starší žactvo 08.03.2016
Barun Artur 05.10.2004 Lob S.A. Bohnice, zs TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dorost 10.03.2016
Barun Artur 05.10.2004 Lob S.A. Bohnice, zs TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. starší žactvo 09.03.2016
Bařinka Adam 26.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. starší žactvo 08.03.2016
Baštářová Radka 18.06.1992 TK Roja Příbram z.s. LTC Slovan Kladno dospělí 04.03.2016
Batlička Michal 16.07.1999 Clasic Tenis Club o.s. TK Turnov dospělí 15.03.2016
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. dorost 11.03.2016
Bazgierová Agáta 19.02.2004 SK Vitality Slezsko o.s. Tennis Hill Havířov o.s. mladší žactvo 10.03.2016
Bečková Zuzana 15.05.1987 Sportovní klub Žižkov Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 29.02.2016
Bedáň Jan 24.04.1987 Sokol Brno Žabovřesky TK Blansko dospělí 10.03.2016
Bednář Jan 30.11.2001 TC Chrudim z.s. TK Holice dorost 04.03.2016
Bednaříková Petra 29.11.2006 TK 2000 Luhačovice SK Uherský Brod mladší žactvo 14.03.2016
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TK Neridé TK Olymp Praha dorost 07.03.2016
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s. TJ LTC Poděbrady dorost 08.03.2016
Běhounková Monika 07.01.1999 Sportcentrum MRKÁČEK TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dospělí 10.03.2016
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB-STK Břeclav mladší žactvo 10.03.2016
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TC BORS CLUB-STK Břeclav starší žactvo 10.03.2016
Bek Jan 31.12.1999 TŠ Pohořelec Tenis Cibulka dorost 10.03.2016
Beladová Markéta 23.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK Lokomotiva Trutnov dorost 01.03.2016
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé WILSON Tenis Centrum mladší žactvo 07.03.2016
Bena Libor 03.01.1986 TJ Baník Hrušov TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 17.03.2016
Benc Tomáš 22.07.2003 TK Sokolov TO Rotas Rotava starší žactvo 11.03.2016
Bencová Kateřina 22.03.2004 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 10.03.2016
Bencová Kateřina 22.03.2004 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 10.03.2016
Bencová Veronika 30.07.1998 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 15.03.2016
Beneda Petr 28.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 15.03.2016
Beneda Petr 28.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 04.03.2016
Benedikt Matyáš 20.02.1998 TJ Sokol Ústí n.L. TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 16.03.2016
Benedikt Matyáš 20.02.1998 TJ Sokol Ústí n.L. TJ SVAH Všebořice, o.s. dorost 16.03.2016
Benedikt Šimon 11.11.2004 LTC Zbraslav Sokol Říčany mladší žactvo 10.03.2016
Benedikt Tobiáš 30.07.2006 LTC Zbraslav Sokol Říčany mladší žactvo 10.03.2016
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 04.03.2016
Beneš Tomáš 09.07.2001 TK Hrušov TJ Sokol Vysočany dorost 04.03.2016
Benešová Iveta 01.02.1983 Tenis Cibulka Tenis Cibulka dospělí 09.03.2016
Benešová Laura 01.08.2001 TK Sparta Praha LTC Humpolec dospělí 04.03.2016
Benešová Laura 01.08.2001 TK Sparta Praha TC Dvůr Králové, z.s. dorost 11.03.2016
Benešová Linda 22.06.2006 SK OAZA Praha Tsport Votice o.s. mladší žactvo 03.03.2016
Benešová Tereza 25.05.2005 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 08.03.2016
Bennett Róza 18.06.2002 Tenis DLI Kladno TK Stochov starší žactvo 09.03.2016
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha Tenis Dobříš dospělí 08.03.2016
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha Tenis Dobříš dorost 08.03.2016
Beránková Adriana 04.05.2004 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 dorost 08.03.2016
Beránková Adriana 04.05.2004 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 starší žactvo 08.03.2016
Beránková Martina 24.03.1990 TK Horažďovice LTC Sušice dospělí 02.03.2016
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha TO TJ Tesla Pardubice starší žactvo 07.03.2016
Beranová Kateřina 08.06.2006 TK Sparta Praha TO TJ Tesla Pardubice mladší žactvo 07.03.2016
Beranová Kristýna 16.10.2004 TK Sparta Praha TO TJ Tesla Pardubice starší žactvo 07.03.2016
Beranová Kristýna 16.10.2004 TK Sparta Praha TO TJ Tesla Pardubice dorost 11.03.2016
Bergmanová Gabriela 09.05.1987 TENIS-CENTRUM DTJ HK SK Tenis Rohatsko dospělí 11.03.2016
Bermannová Lucie 13.07.2004 Spartak Vrchlabí Tenis Nová Paka mladší žactvo 07.03.2016
Bernardová Pavla 28.03.2000 Tenisový klub SPORT,o.s. TK Dynamo Hradec Králové dorost 07.03.2016
Bernas Daniel 11.11.2004 TK Olymp Praha Slavoj Žiželice starší žactvo 02.03.2016
Bešťák Jiří 04.05.2006 TK Slavia Plzeň TK FUNTOM Dobřany mladší žactvo 02.03.2016
Betáková Nikola 25.10.1998 TK Holice TK Holice dorost 10.03.2016
Bezdíček Bohumil 18.04.2004 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice mladší žactvo 02.03.2016
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 02.03.2016
Bezdíčková Hana 18.06.2001 DTK Skuteč TC Chrudim z.s. dorost 09.03.2016
Bezdíčková Šárka 08.08.1997 TK Ústí n. Orlicí TO TJ Svitavy dospělí 04.03.2016
Bezecný Čestmír 01.12.2004 Tennis Hill Havířov o.s. Městský tenisový klub Karviná starší žactvo 18.03.2016
Bezemek Petr 18.03.1997 TK Neridé Sokol Petrovice dospělí 04.03.2016
Bežák Milan 13.11.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 07.03.2016
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha TK Oáza Říčany dospělí 03.03.2016
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha SK Meteor Praha starší žactvo 16.03.2016
Bischoff Benno 21.03.2003 DTJ Jinonice Sokol Smíchov I. starší žactvo 15.03.2016
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka TK Start Praha-Topolka dospělí 04.03.2016
Bláha Lukáš 03.05.1999 SK Žalov SK Žalov dorost 17.03.2016
Bláha Martin 30.12.2003 Tenisový klub Černošice Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 04.03.2016
Bláha Matěj 14.12.1995 LTC Rudná TO Sokol Nehvizdy dospělí 10.03.2016
Blažek Jakub 21.04.1998 Sportclub Řevnice, z.s. 1.TK Pacov dospělí 10.03.2016
Blažka Daniel 03.02.2004 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 08.03.2016
Blažka Stanislav 10.12.2000 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s. TC-MJ TENIS Líšeň dorost 08.03.2016
Blažková Eva 23.07.2002 Sokol Lanžhot LTC Hodonín starší žactvo 09.03.2016
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s. Lokomotiva Beroun dospělí 08.03.2016
Blumensteinová Jana 11.11.1988 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 15.03.2016
Boček Igor 12.04.1985 TO Odry TO TJ Nový Jičín dospělí 08.03.2016
Boháč Daniel 07.11.1995 SK JC Sport Opava SK JC Sport Opava dospělí 08.03.2016
Bohušík Albert 16.10.2006 TK Radegast Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 09.03.2016
Bohušíková Kateřina 29.01.2002 TK Radegast Beskydský tenisový klub starší žactvo 03.03.2016
Bohušíková Kateřina 29.01.2002 TK Radegast TK Radegast dospělí 03.03.2016
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov TK Louny dospělí 08.03.2016
Bollog Jiří 21.07.2001 Městský tenisový klub Karviná TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 11.03.2016
Boráková Veronika 28.09.2004 Mosilana Brno Start Brno mladší žactvo 10.03.2016
Borovkova Milana 11.07.2006 TK Olymp Praha TK Sparta Praha mladší žactvo 04.03.2016
Bořek-Dohalský Vojtěch 07.01.2004 SK Aritma Praha Sokol Smíchov I. starší žactvo 09.03.2016
Boubelíková Jana 27.03.1994 TK Olymp Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 11.03.2016
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé TK Neridé mladší žactvo 07.03.2016
Boušková Adéla 17.10.1993 Orel jednota Praha-Balkán TJ Kralupy o.s. dospělí 07.03.2016
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Pernštýn 1897 Pardubice mladší žactvo 01.03.2016
Brabcová Sára 31.03.2004 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK Hlinsko starší žactvo 01.03.2016
Bradáč Matěj 20.04.2004 Sokol Smíchov I. Sokol Smíchov I. starší žactvo 15.03.2016
Branišová Adéla 09.03.2004 LTC Panorama Teplice TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 10.03.2016
Brašna Dominik 29.11.2005 TK Škoda Plzeň z.s. Sokol Nepomuk starší žactvo 07.03.2016
Bražina Michael 12.03.2004 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 07.03.2016
Brenk Jan 13.01.1994 TK Neridé Lokomotiva Plzeň dospělí 03.03.2016
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 03.03.2016
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou TCEN Hrádek nad Nisou dorost 03.03.2016
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou starší žactvo 03.03.2016
Brett Milan 19.06.2002 TK Mimoň TCEN Hrádek nad Nisou dorost 03.03.2016
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka LTC Svoboda Praha starší žactvo 08.03.2016
Bromová Jennifer Pavla 02.05.2004 SK Matchball Česká Lípa SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 15.03.2016
Brož Petr 15.06.2003 TK Škoda Plzeň z.s. SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 01.03.2016
Brožová Eva 19.07.1987 TO BREAK Statenice TJ Tatran Střešovice dospělí 07.03.2016
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. starší žactvo 04.03.2016
Brückner Lukáš 25.02.2001 TJ Jiskra Havlíčkův Brod HTK Třebíč dorost 04.03.2016
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 02.03.2016
Bruner Patrik 04.06.2006 Tenis Tábor TK ZVVZ Milevsko mladší žactvo 17.03.2016
Březina Jiří 22.10.1997 TK Lysá n.L. TK Lysá n.L. dospělí 07.03.2016
Bříza Martin 01.03.1996 SPORT EDEN Beroun SPORT EDEN Beroun dospělí 07.03.2016
Bubeníková Miroslava 31.03.2004 TC Brno. Start Brno starší žactvo 11.03.2016
Bučan Armin Salko 31.03.2006 SK LAMA o.s. SK LAMA o.s. mladší žactvo 17.03.2016
Buček Milan 05.12.2000 LTC Humpolec TK Pelhřimov dorost 02.03.2016
Budík Lukáš 24.01.2003 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla starší žactvo 01.03.2016
Budina Martin 21.01.2005 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 07.03.2016
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Lipník n.B. dospělí 17.03.2016
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 10.03.2016
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 08.03.2016
Bulant Jan 11.05.2006 HTK Třebíč HTK Třebíč mladší žactvo 04.03.2016
Bulant Robin 12.04.1992 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč dospělí 04.03.2016
Bulantová Adéla 21.05.1999 HTK Třebíč HTK Třebíč dospělí 04.03.2016
Bulantová Adéla 21.05.1999 HTK Třebíč HTK Třebíč dorost 04.03.2016
Bumbalová Barbora 23.08.2002 TK Start Praha-Topolka TK Start Praha-Topolka dorost 01.03.2016
Bureš Michal 20.12.2002 Tenisklub Cheb TK Slavia Plzeň starší žactvo 07.03.2016
Bürgerová Jana 13.03.1987 LTC Velešín LTC Velešín dospělí 08.03.2016
Buriánová Anna 17.02.2005 SK OAZA Praha SK OAZA Praha mladší žactvo 10.03.2016
Bursa Matyáš 24.07.1998 TK Neridé TJ Solidarita Praha 10 dorost 03.03.2016
Bursa Matyáš 24.07.1998 TK Neridé TC Pankrác dospělí 10.03.2016
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany Tenis Libochovice dorost 08.03.2016
Bušková Michaela 16.09.1997 Sportclub Řevnice, z.s. Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 02.03.2016
Bušta Adam 11.06.2002 TK Kruh Spartak Vrchlabí starší žactvo 07.03.2016
Bužek Václav 02.05.2002 TK Slavia Plzeň TK Bohutín, z.s. dospělí 01.03.2016
Bužek Václav 02.05.2002 TK Slavia Plzeň TK Bohutín, z.s. dorost 01.03.2016
Byrtusová Natálie 26.04.2006 TK SC OSTRAVA SK LAMA o.s. mladší žactvo 03.03.2016
Caisová Helena 27.01.1998 TJ Sokol Vysočany SK Meteor Praha dospělí 07.03.2016
Cajthamlová Barbora 16.07.2000 Sportovní klub Žižkov Praha Tenis Cibulka dorost 16.03.2016
Cakl Tomáš 25.04.1981 LTK Liberec LTC Humpolec dospělí 04.03.2016
Cao Xuan Hoang 11.02.1999 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec dorost 09.03.2016
Cinkova Michaela 31.12.2000 SK LAMA o.s. TC Kopřivnice dospělí 04.03.2016
Cmarová Andrea 17.04.1998 Lokomotiva Plzeň Prazdroj Plzeň dospělí 07.03.2016
Cmarová Lucie 12.10.2000 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dospělí 03.03.2016
Cmarová Lucie 12.10.2000 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dorost 03.03.2016
Crhák Adam 08.03.1999 SK Tenis Tišnov SK Jundrov Brno dorost 09.03.2016
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov SK LAMA o.s. starší žactvo 04.03.2016
Cváčková Natálie 18.01.1996 TK AGROFERT Prostějov TK SC OSTRAVA dospělí 09.03.2016
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM dorost 16.03.2016
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM dospělí 16.03.2016
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 03.03.2016
Čáp Jan 17.04.2002 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou DTK Skuteč starší žactvo 08.03.2016
Čapek Jakub 07.05.2000 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Zdice dospělí 10.03.2016
Čapek Jakub 07.05.2000 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň dorost 11.03.2016
Čapek Vít 23.04.2005 SK Tenis Kladno TK Tenisek Buštěhrad mladší žactvo 08.03.2016
Čása Stanislav 05.11.1971 TK Ústí n.Labem Severočeská tenisová o.s. dospělí 04.03.2016
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice starší žactvo 04.03.2016
Čech Filip 23.08.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice dorost 08.03.2016
Čech Jan 01.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 16.03.2016
Čech Kryštof 24.02.2004 TK Ostrožská Lhota TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 01.03.2016
Čechová Karolína 15.01.1992 Severočeská tenisová o.s. Tenis Cibulka dospělí 02.03.2016
Čejka Adam 09.06.2005 TO TJ Svitavy TK Hlinsko starší žactvo 09.03.2016
Čeleda Libor 14.08.1965 LTC Svoboda Praha LTC Svoboda Praha dospělí 04.03.2016
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. starší žactvo 07.03.2016
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha SK HAMR, z.s. mladší žactvo 07.03.2016
Černohlávková Vendula 21.08.1985 Top Tennis Academy Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek dospělí 02.03.2016
Černoch Michal 21.03.1999 Tenisový klub Bzenec TJ Jiskra Strážnice dorost 14.03.2016
Černý Jakub 27.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA starší žactvo 09.03.2016
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s. TCEN Hrádek nad Nisou dorost 03.03.2016
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s. SK Matchball Česká Lípa dospělí 08.03.2016
Červinková Petra 20.07.1974 TJ Žďár nad Sázavou TJ Nové Město na Moravě dospělí 09.03.2016
Činčalová Bára 22.01.2005 TJ Fulnek TO TJ Nový Jičín mladší žactvo 01.03.2016
Čipera Lukáš 19.04.2002 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dorost 01.03.2016
Číža Adam 19.01.2002 TO TJ Tesla Pardubice TO SK Žamberk starší žactvo 08.03.2016
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Sparta Praha LTC Modřany 2005 dorost 08.03.2016
Čížek Zdeněk 17.10.1990 TK Černovice TK Černovice dospělí 09.03.2016
Čížková Hana 08.08.1969 TJ Sokol Dobřichovice Tenisový klub Černošice dospělí 16.03.2016
Čížková Martina 03.04.1965 Sokol Dolní Počernice z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. dospělí 08.03.2016
Čížková Šárka 03.01.1996 TK Neridé TJ Sokol Dobřichovice dospělí 08.03.2016
Čížkovský Vojtěch 05.02.2004 TK Benešov TK Benešov mladší žactvo 09.03.2016
Čižmářová Denisa 24.07.2000 TJ Sokol Vizovice Jiskra Otrokovice dospělí 04.03.2016
Čmejla Adam 29.01.2004 TJ Radlice Sokol Čimice mladší žactvo 15.03.2016
Čmelík Jan 14.02.2001 DTK Skuteč TC Chrudim z.s. dorost 09.03.2016
Čtverák Ondřej 16.01.1998 BLTC Brno TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 01.03.2016
Danielová Šárka 28.08.1989 SKT Planá n.Luž. TK Sezimovo Ústí dospělí 09.03.2016
Daníšková Tereza 24.07.2002 Městský tenisový klub Karviná SK Vitality Slezsko o.s. starší žactvo 10.03.2016
Darmovzal Dominik 06.06.1997 TK SC OSTRAVA Sokol Vrbno p.Pradědem dospělí 07.03.2016
David Jan 22.02.2006 TK Ústí n.Labem TK Ústí n.Labem starší žactvo 04.03.2016
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Milo Olomouc starší žactvo 15.03.2016
Davidová Barbora 05.02.2004 TK Ústí n.Labem TK Ústí n.Labem starší žactvo 04.03.2016
Del Castillová Karolína 17.02.1988 TJ Blatná TJ Slavia Radonice dospělí 04.03.2016
Deml Jakub 26.06.2005 TK Start Praha-Topolka LTC Svoboda Praha starší žactvo 11.03.2016
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s. TK Konstruktiva, z.s. dorost 04.03.2016
Dlouhý Adam 03.12.1999 LTC Starý Kolín LTC Starý Kolín dospělí 09.03.2016
Dlouhý Radek 14.11.1984 TK Stochov TK Stochov dospělí 09.03.2016
Dobeš Ondřej 27.06.2000 TO Slavoj Davle TC Return dorost 09.03.2016
Dobrovodský Adam 12.04.2004 T.J. Sokol Lety Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 01.03.2016
Doksanská Eliška 25.06.2003 TK Chomutov TK Louny starší žactvo 10.03.2016
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha SKT Planá n.Luž. starší žactvo 01.03.2016
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 01.03.2016
Dolenský Jakub 30.06.2004 TK Březnice TK Březnice starší žactvo 07.03.2016
Doležal Tadeáš 12.03.2004 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč U.S.SPA TC Dolní Dobrouč mladší žactvo 23.03.2016
Doležal Tadeáš 12.03.2004 U.S.SPA TC Dolní Dobrouč U.S.SPA TC Dolní Dobrouč starší žactvo 15.03.2016
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 11.03.2016
Doroshkevich Anatolij 22.04.1995 Start České Budějovice TJ TK MANE Hluboká n.V. dospělí 11.03.2016
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Dynamo Hradec Králové dorost 07.03.2016
Dörreová Adéla 28.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 04.03.2016
Dostál Marek 10.09.1973 TJ Kraví Hora Brno Sokol Brno Žabovřesky dospělí 09.03.2016
Dostálková Johana 10.08.1995 TK Uherské Hradiště TJ Sokol Bílovice n.Svit. dospělí 08.03.2016
Dostálová Adéla 13.02.2003 TO Odry TK Hlučín starší žactvo 01.03.2016
Dostálová Ema 11.08.2005 TO Odry TO TJ Nový Jičín mladší žactvo 03.03.2016
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dorost 22.03.2016
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš mladší žactvo 22.03.2016
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 22.03.2016
Drábik Daniel 12.02.2003 SK TIEBREAK Praha TK Hovorčovice starší žactvo 11.03.2016
Drábík Martin 18.11.1977 Sokol Chudčice TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 08.03.2016
Drábková Sabina 07.05.2000 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2016
Drabová Adéla 31.07.2003 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Opava dorost 04.03.2016
Drabová Adéla 31.07.2003 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Jeseník starší žactvo 04.03.2016
Drástová Draga 08.04.1999 TK Sokolov Lokomotiva Karlovy Vary dospělí 07.03.2016
Drášilová Terezie 14.07.2006 TK Pernštýn 1897 Pardubice TJ Lázně Bělohrad starší žactvo 08.03.2016
Dražný Richard 05.03.1975 Tenis Nová Paka Tenis Nová Paka dospělí 10.03.2016
Dressler Vojtěch 19.10.1999 Sokol Říčany TJ Sokol Strančice dorost 17.03.2016
Dressler Vojtěch 19.10.1999 Sokol Říčany TJ Sokol Strančice dospělí 15.03.2016
Drncová Martina 13.02.2004 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 04.03.2016
Duba Ondřej 09.04.2003 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dorost 11.03.2016
Dubcová Sylva 09.12.1975 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TJ Nové Město na Moravě dospělí 09.03.2016
Duben Jan 18.08.1999 TK Zlín TJ Sokol Vizovice dospělí 08.03.2016
Dubová Barbora 10.01.2005 TK Gymnázium Uničov TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 08.03.2016
Dubová Magdalena 21.08.2001 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dorost 11.03.2016
Dubová Magdalena 21.08.2001 TK Slavia Plzeň LTC Domažlice dospělí 09.03.2016
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. starší žactvo 14.03.2016
Duda Filip 30.09.1998 TK Sparta Praha Lokomotiva Plzeň dospělí 03.03.2016
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha starší žactvo 10.03.2016
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dorost 10.03.2016
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 10.03.2016
Dusilová Bára 14.11.2003 TK Mimoň TK SLOVANKA Č. Lípa starší žactvo 04.03.2016
Dušátko Jiří 13.08.1973 Start Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 08.03.2016
Dušek David 27.05.2004 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš mladší žactvo 22.03.2016
Dušek David 27.05.2004 F.H.TK Dobřichovice Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 22.03.2016
Dušek Dominik 10.05.2001 F.H.TK Dobřichovice Tenis Club Mokropsy dorost 09.03.2016
Dušková Hana 21.05.1999 TJ Slovan Broumov TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 01.03.2016
Dušková Hana 21.05.1999 TJ Slovan Broumov TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 01.03.2016
Dušková Karolína 06.08.2004 TK Písnice TK Radošovice starší žactvo 07.03.2016
Dušková Laura 04.12.2002 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. starší žactvo 08.03.2016
Dvořáčková Klára 29.07.2000 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 24.03.2016
Dvořák Jan 01.09.1996 Start České Budějovice Start České Budějovice dospělí 08.03.2016
Dvořák Lukáš 16.07.2006 SK HAMR, z.s. TK Ruzyně Praha mladší žactvo 03.03.2016
Dvořák Tomáš 18.08.2006 TK Mohelnice, z.s. TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 08.03.2016
Dvořáková Eliška 01.06.1987 TJ Sokol Budyně n.Ohř. SK Štětí dospělí 04.03.2016
Dvořáková Valentina 15.05.2004 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 04.03.2016
Dyba Jan 24.05.2002 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 08.03.2016
Dybal Tomáš 08.10.1999 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dospělí 09.03.2016
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2016
Eršil David 13.08.2004 I.ČLTK Praha Tenis Dobříš starší žactvo 08.03.2016
Fafl Martin 07.04.1984 SK Aritma Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 09.03.2016
Fajmon Radek 02.11.1987 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Zašová dospělí 10.03.2016
Faldynová Daniela 23.11.2001 TK Na Dolině o.s. TK Bílovec dorost 10.03.2016
Faltová Olga 23.03.1975 TO TJ Slovan Varnsdorf TK Rochlice Liberec dospělí 02.03.2016
Fantová Jana 07.11.2004 TK Neridé TK Radošovice starší žactvo 07.03.2016
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 08.03.2016
Fantová Kristýna 09.08.2002 TK Neridé TJ Sokol Jílové TK dospělí 09.03.2016
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha TK Spartak Jihlava mladší žactvo 07.03.2016
Fekiač Martin 15.06.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 09.03.2016
Fenyk Jan 21.05.1998 BLTC Brno TJ Brno-Komín dospělí 07.03.2016
Ferkl Richard 12.11.2002 Lokomotiva Trutnov TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 03.03.2016
Feslová Markéta 18.08.2006 TJ Spartak Trhové Sviny LTC Velešín mladší žactvo 08.03.2016
Fiala Lukáš 07.03.1981 TK Františkovy Lázně Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 01.03.2016
Fiala Milan 24.05.1972 TK Františkovy Lázně Tenisklub Cheb dospělí 04.03.2016
Fiala Tomáš 25.03.1957 TK Strakonice TJ ZD Záboří dospělí 02.03.2016
Fialová Nikola 24.06.2000 Mladý tenista, z.s. TENIS TONDACH Hranice, o.s. dorost 08.03.2016
Fialová Sára 31.01.2004 Mladý tenista, z.s. Beskydský tenisový klub mladší žactvo 03.03.2016
Fialová Sára 31.01.2004 Mladý tenista, z.s. Beskydský tenisový klub starší žactvo 07.03.2016
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha Tenisový klub SPORT,o.s. dospělí 09.03.2016
Fiedler Jiří 14.06.2004 I.ČLTK Praha TK Dynamo Hradec Králové dorost 08.03.2016
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s. TC Hořice dospělí 03.03.2016
Fiedlerová Kristýna 26.02.2000 Tenisový klub SPORT,o.s. TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 03.03.2016
Fiedlerová Lucie 08.08.2005 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň starší žactvo 07.03.2016
Figlovská Petra 20.11.1991 TC Brno. TJ Žďár nad Sázavou dospělí 07.03.2016
Figurová Renata 30.03.1973 Univerzita obrany Mosilana Brno dospělí 11.03.2016
Fikar Marek 03.01.2003 TK Oáza Říčany Tenis klub FÉNIX Nedvězí starší žactvo 03.03.2016
Fikar Robert 11.08.1988 1.TK Pacov TK Oáza Říčany dospělí 10.03.2016
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 08.03.2016
Filip Ondřej 13.08.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 14.03.2016
Filip Ondřej 13.08.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 11.03.2016
Filípková Jiřina 14.07.2000 Tenis Dobříš Tenis Cibulka dorost 03.03.2016
Filípková Jiřina 14.07.2000 Tenis Dobříš Tenis Cibulka dospělí 03.03.2016
Filípková Lucie 25.12.2001 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Soběslav dorost 11.03.2016
Filipský Jakub 12.06.1995 TK Sparta Praha TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně dospělí 07.03.2016
Filo Daniel 23.04.1995 TK SC OSTRAVA TK TENNISPOINT FM dospělí 03.03.2016
Filo Roman 14.03.1999 SKP Ostrava-DATO TK TENNISPOINT FM dospělí 03.03.2016
Fišer Petr 05.03.2002 TK Březnice TK Březnice dorost 07.03.2016
Fišer Štěpán 05.11.2002 TK Čelákovice Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek dorost 08.03.2016
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s. TK Hlučín dorost 09.03.2016
Flašarová Zuzana 12.09.2000 Mladý tenista, z.s. TK Vítkovice 1926 z.s. dospělí 04.03.2016
Forejtek Jonáš 10.03.2001 TK Škoda Plzeň z.s. TK Slavia Plzeň dorost 07.03.2016
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 09.03.2016
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 09.03.2016
Formánek Pavel 29.05.1980 Slovan Liberec Slovan Liberec dospělí 10.03.2016
Forys Martin 04.04.1994 Severočeská tenisová o.s. TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 09.03.2016
Francová Aneta 08.02.2000 TK Ústí n. Orlicí TK Ústí n. Orlicí dospělí 09.03.2016
Franěk Radovan 10.12.2001 Junior Tenis Karviná Slavoj Český Těšín dorost 09.03.2016
Freibergová Milena 28.02.1970 TJ Tatran Střešovice TC Pankrác dospělí 11.03.2016
Frojdová Jana 24.03.1986 TC VŠ Praha Lokomotiva Beroun dospělí 11.03.2016
Froňka Martin 15.04.2001 Sportclub Řevnice, z.s. LTC Beroun, z.s. dospělí 09.03.2016
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 15.03.2016
Fruhvirtová Linda 01.05.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 11.03.2016
Frýba Filip 28.01.1999 TK Čáslav Slavoj Žiželice dorost 08.03.2016
Frýba Filip 28.01.1999 TK Čáslav TK Čáslav dospělí 01.03.2016
Furchová Jitka 14.09.1987 TC-MJ TENIS Líšeň TK Černovice dospělí 09.03.2016
Gáborík Trajan 16.06.2005 TK Sparta Praha TK Sparta Praha mladší žactvo 07.03.2016
Gajdůšková Magdaléna 30.10.2003 TJ TK Neratovice Sokol Libiš starší žactvo 17.03.2016
Gašpar Adam 31.08.2002 TK Sokolov TJ Kralupy o.s. starší žactvo 07.03.2016
Gavenda Ondřej 07.07.1988 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Zašová dospělí 11.03.2016
Gengel Marek 17.09.1995 RPM OÁZA Říčany SK OAZA Praha dospělí 10.03.2016
Ghoubrial Věra 17.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 08.03.2016
Gibek Jan 09.01.2005 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 15.03.2016
Ginterová Monika 04.06.1973 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek Sokol Ondřejov dospělí 10.03.2016
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Havířov starší žactvo 02.03.2016
Gold Oliver 19.04.2001 TC-MJ TENIS Líšeň TK Tuřany dospělí 11.03.2016
Goldmanová Kamila 06.01.1998 SK Tenis Tišnov TC Veverská Bítýška z.s. dospělí 24.03.2016
Gorani Adam 18.10.2004 Sokol Čebín TK Blansko mladší žactvo 08.03.2016
Gorbušinová Anna 23.09.1997 TJ Sokol Stodůlky Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 02.03.2016
Gosler Marek 09.08.2003 TK Škoda Plzeň z.s. SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 01.03.2016
Gregori Lisa 16.04.2001 SK LAMA o.s. TC Kopřivnice dospělí 04.03.2016
Grunt David 07.05.1996 SK HAMR, z.s. 1. Vestecká sportovní o.s. dospělí 09.03.2016
Grus Michal 25.08.2004 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. Sportklub Tenis Kolovraty mladší žactvo 09.03.2016
Guziur Filip 26.01.1998 BLTC Brno I.NTC Olomouc dospělí 03.03.2016
Guzoň Samuel 18.04.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 17.03.2016
Gvozdek Filip 15.02.1991 TK DEZA Valašské Meziříčí Tenisový klub Černošice dospělí 03.03.2016
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň Slavoj Stod dospělí 08.03.2016
Habenicht Martin 09.12.2005 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy mladší žactvo 09.03.2016
Habermannová Anežka 26.11.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. mladší žactvo 10.03.2016
Hadamcziková Aneta 20.11.2006 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. TK Hlučín mladší žactvo 01.03.2016
Hadrych Jan 07.03.1980 Sokol Bohumín Sokol Bohumín dospělí 04.03.2016
Hájek Jakub 17.05.2002 TK SLOVANKA Č. Lípa TCEN Hrádek nad Nisou dorost 02.03.2016
Hájek Jakub 17.05.2002 TK SLOVANKA Č. Lípa SK Matchball Česká Lípa starší žactvo 08.03.2016
Hájek Jakub 20.03.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 14.03.2016
Hájek Jakub 12.03.2004 TJ Sokol Dolní Lhota TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 04.03.2016
Hájek Martin 31.03.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 14.03.2016
Hájek Martin 31.03.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 11.03.2016
Hájek Michal 19.03.2002 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Krnov starší žactvo 03.03.2016
Hájek Michal 19.03.2002 Tenisový klub Bruntál, z.s. TK Krnov dorost 03.03.2016
Hájek Petr 12.03.1997 TK AGROFERT Prostějov TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 03.03.2016
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha LTC Tábor 1903 dospělí 08.03.2016
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 11.03.2016
Hájková Šárka 16.03.2000 TJ TK Neratovice TO SK Mělník dorost 16.03.2016
Hajná Michaela 22.08.2003 TJ Spoje Praha TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 08.03.2016
Hala Martin 07.07.2006 Jiskra Otrokovice TC Bajda Kroměříž starší žactvo 09.03.2016
Halounová Alexandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dorost 03.03.2016
Halounová Sandra 26.04.2000 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dorost 03.03.2016
Halová Veronika 20.08.2003 Jiskra Otrokovice TJ Sokol Vizovice dorost 10.03.2016
Hama Matyáš 10.06.1994 TK Krnov TK Drnovice dospělí 11.03.2016
Hamáček David 19.01.1999 TK FZŠ Trávníčkova SK OAZA Praha dorost 10.03.2016
Hamous Robert 23.10.1983 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 10.03.2016
Hampl Ladislav 19.01.2001 Baník Žacléř Baník Žacléř dorost 08.03.2016
Hanke Magdalena 04.07.2006 TK Lysá n.L. TC Realsport Nymburk o.s. mladší žactvo 07.03.2016
Hanzlík Petr 20.08.2005 Start Brno Start Brno mladší žactvo 10.03.2016
Hanzlík Petr 20.08.2005 Start Brno Start Brno starší žactvo 10.03.2016
Hanzlíková Klára 08.01.2004 Start Brno Start Brno mladší žactvo 10.03.2016
Hanzlíková Klára 08.01.2004 Start Brno Start Brno starší žactvo 10.03.2016
Hastrmanová Dominika 12.09.1998 TK Radegast TK Zašová dorost 10.03.2016
Hašlová Markéta 05.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav LTC Mladá Boleslav o.s. mladší žactvo 09.03.2016
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 09.03.2016
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé TJ Kyje Praha 14 dospělí 09.03.2016
Havel Matyáš 27.04.2003 TO Slavoj Davle TO Slavoj Davle starší žactvo 15.03.2016
Havelková Markéta 17.08.1990 TK Blansko TC Hořice dospělí 07.03.2016
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Olymp Praha SK OAZA Praha starší žactvo 10.03.2016
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz. TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 01.03.2016
Havlínová Andrea 06.12.1995 Chlumec n/Cidlinou TK PTA Kolín dospělí 07.03.2016
Havlínová Veronika 17.12.2002 Chlumec n/Cidlinou TK PTA Kolín starší žactvo 07.03.2016
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice TK Louny mladší žactvo 11.03.2016
Havlová Libuše 28.05.2005 ASK Lovosice TK Louny starší žactvo 11.03.2016
Havránek Jakub 19.04.2002 VSK VŠB-TU Ostrava TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 08.03.2016
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha TJ Radlice mladší žactvo 08.03.2016
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha TJ Radlice starší žactvo 08.03.2016
Heidekerová Lenka 27.02.2002 TK Vyškov TK Drnovice dospělí 04.03.2016
Heidekerová Lenka 27.02.2002 TK Vyškov TK Drnovice dorost 04.03.2016
Heinová Simona 28.05.1997 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2016
Hejcman Marek 16.07.2003 TC Nové Město n. Metují TK Česká Skalice starší žactvo 07.03.2016
Hejčová Dominika 24.10.2000 TK Slavia Orlová TK Slavia Orlová dospělí 02.03.2016
Hejčová Dominika 24.10.2000 TK Slavia Orlová TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 04.03.2016
Hejdukova Kristýna 17.11.2004 SK Matchball Česká Lípa SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 15.03.2016
Hejlová Zuzana 08.02.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 08.03.2016
Hejna Aleš 30.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. mladší žactvo 10.03.2016
Hemelka Jiří 20.10.1989 TK AGROFERT Prostějov TK Natali dospělí 11.03.2016
Hendrych Filip 02.05.1993 SK OAZA Praha LTC Český Krumlov dospělí 11.03.2016
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 15.03.2016
Herman Jan 08.03.2000 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. dospělí 04.03.2016
Herrmann Vojtěch 09.04.1989 TK Pernštýn 1897 Pardubice Slovan Liberec dospělí 10.03.2016
Heřman Sebastian 15.10.1991 USK Pardubice USK Pardubice dospělí 04.03.2016
Heřmanová Lucie 31.08.2002 Energetik Chvaletice Energetik Chvaletice dorost 08.03.2016
Heřmanová Nikola 11.05.2005 Sport club Na Zámečku TK Oáza Říčany mladší žactvo 10.03.2016
Hladíková Patrícia 29.12.2000 Sokol Lanžhot Slovácký TK Břeclav dorost 10.03.2016
Hladil Tomáš 30.07.1983 TK FZŠ Trávníčkova Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 02.03.2016
Hlaváček Martin 24.06.2002 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dorost 08.03.2016
Hlaváčová Kristýna 05.03.2001 TK Neridé TO SK Mělník dospělí 16.03.2016
Hlaváčová Veronika 08.12.1998 F.H.TK Dobřichovice TK Bohutín, z.s. dospělí 04.03.2016
Hlavička Jakub 15.08.2000 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek T.T.C.Rožnov dorost 16.03.2016
Hloušek Štěpán 04.03.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. Tenisový klub SPORT,o.s. mladší žactvo 04.03.2016
Hloušek Štěpán 04.03.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. Tenisový klub SPORT,o.s. starší žactvo 11.03.2016
Hnízdil Tomáš 31.03.2006 Lokomotiva Zdice TK Březnice starší žactvo 07.03.2016
Hobík Zdeněk 18.04.1973 Sokol Ondřejov Sokol Ondřejov dospělí 08.03.2016
Hodková Veronika 31.08.1982 TK Lysá n.L. TK Lysá n.L. dospělí 09.03.2016
Hofman Matěj 01.08.2006 SK Matchball Česká Lípa SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 15.03.2016
Hofman Václav 01.04.2003 TC Nové Město n. Metují TO TJ Tesla Pardubice starší žactvo 17.03.2016
Hofmann Jiří 11.06.2001 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary dospělí 23.03.2016
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s. Sokol Zábřeh dorost 08.03.2016
Holánková Andrea 07.04.2002 TK Oáza Říčany TŠ Hostivař starší žactvo 09.03.2016
Holeček Václav 13.12.2001 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dorost 01.03.2016
Holenda Michal 26.05.1978 TK Spartak Jihlava TK Spartak Jihlava dospělí 09.03.2016
Holická Monika 24.10.1984 TJ Sokol Vršovice II. VSK Elektro ČVUT Praha - klub zrušen dospělí 22.03.2016
Holík Filip 27.09.2005 Jiskra Otrokovice TC Bajda Kroměříž starší žactvo 09.03.2016
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast TJ Zbrojovka Vsetín dorost 08.03.2016
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dospělí 11.03.2016
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. dorost 09.03.2016
Holiš Štěpán 12.03.1998 Tennis Hill Havířov o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 08.03.2016
Holišová Alexandra 06.10.2002 ŽLTC Brno LTC Hodonín starší žactvo 09.03.2016
Holotík Matěj 19.11.1998 ITS Tennis Club, z.s. ITS Tennis Club, z.s. dospělí 11.03.2016
Holoubek Jan 26.10.1999 TK Spartak Jihlava TJ Jiskra Havlíčkův Brod dospělí 03.03.2016
Holzknechtová Nela 13.01.2003 TK Nová Ves Slavoj Stod starší žactvo 08.03.2016
Homola Patrik 22.02.1994 TK Sezimovo Ústí LTC Tábor 1903 dospělí 09.03.2016
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov SK LAMA o.s. mladší žactvo 03.03.2016
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov LTC Humpolec dospělí 04.03.2016
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov TK Pelhřimov dorost 02.03.2016
Honzková Zuzana 01.08.1993 LTC Radotín LTC Radotín dospělí 09.03.2016
Hora Martin 27.06.1969 SK Rapid Praha Sportcentrum Uhříněves dospělí 08.03.2016
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 09.03.2016
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 09.03.2016
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha TK Horní Měcholupy dospělí 10.03.2016
Horáková Adéla 25.08.2001 Wilson Tenis Průhonice LTC Beroun, z.s. dorost 07.03.2016
Horáková Adéla 25.08.2001 Wilson Tenis Průhonice LTC Beroun, z.s. dospělí 07.03.2016
Horáková Jana 15.02.1997 LTC Pardubice TK Holice dospělí 03.03.2016
Horáková Zuzana 08.08.2003 Wilson Tenis Průhonice LTC Beroun, z.s. starší žactvo 07.03.2016
Horáková Zuzana 08.08.2003 Wilson Tenis Průhonice LTC Beroun, z.s. dorost 07.03.2016
Horký Dominik 21.12.2004 Tenisová akademie Siesta resort TC Chrudim z.s. mladší žactvo 01.03.2016
Horký Maxim 21.05.2005 HTK Třebíč Sokol Jemnice mladší žactvo 10.03.2016
Hořavková Nicole 24.05.2000 TK Havířov TK Slavia Orlová dospělí 09.03.2016
Hostačný Jakub 28.02.1992 VŠSK MFF Praha VŠSK MFF Praha dospělí 08.03.2016
Houdková Martina 03.10.1996 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice dospělí 10.03.2016
Hrabalová Dominika 12.02.1998 TC Classic Brno ŽLTC Brno dorost 09.03.2016
Hrabalová Dominika 12.02.1998 TC Classic Brno ŽLTC Brno dospělí 09.03.2016
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 04.03.2016
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 04.03.2016
Hradecký Lukáš 27.07.2002 TK Semily TK Semily dorost 03.03.2016
Hradečný Michael 07.04.1981 TJ Republikán TJ Republikán dospělí 09.03.2016
Hradilová Lucie 15.09.2006 Sport club Na Zámečku Slavoj Čerčany mladší žactvo 08.03.2016
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová TK Radegast dospělí 02.03.2016
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 02.03.2016
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 01.03.2016
Hrbek Vít 15.08.1992 TK Sezimovo Ústí Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 10.03.2016
Hrdina Jakub 25.04.2001 TK Dynamo Hradec Králové TC Hořice dospělí 07.03.2016
Hrdlička Michal 23.01.1998 TK Spartak Jihlava TK Spartak Jihlava dorost 04.03.2016
Hrdlička Michal 23.01.1998 TK Spartak Jihlava TK Spartak Jihlava dospělí 04.03.2016
Hrebeňáková Andrea 07.11.2001 TK Česká Kamenice TO TJ Slovan Varnsdorf dorost 14.03.2016
Hrmová Anna 07.07.2006 LTC Beroun, z.s. TK Lány mladší žactvo 09.03.2016
Hrochová Gabriela 28.06.1988 TK Ústí n.Labem SK HAMR, z.s. dospělí 09.03.2016
Hromadová Nikola 09.09.1991 TJ Tatran Střešovice TJ Tatran Střešovice dospělí 03.03.2016
Hron Radek 29.05.1976 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín dospělí 09.03.2016
Hronek Karel 14.05.1981 LTC Nový Bydžov TO Bohemians Praha dospělí 07.03.2016
Hronzová Anežka 27.06.2002 Jiskra Bechyně Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 08.03.2016
Hronzová Anežka 27.06.2002 Jiskra Bechyně Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 08.03.2016
Hrubá Marina 28.03.1995 TK Vamos TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 01.03.2016
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 11.03.2016
Hrubanová Gabriela 20.01.2003 TK AGROFERT Prostějov Start Brno starší žactvo 11.03.2016
Hrubý Jan 22.02.1995 Severočeská tenisová o.s. TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 14.03.2016
Hruška Martin 17.03.1982 Baník Příbram TJ Slavia Radonice dospělí 07.03.2016
Hrychová Denisa 10.03.1999 TK ZVVZ Milevsko LTC Tábor 1903 dorost 08.03.2016
Hrzánová Karolína 22.07.2001 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dorost 09.03.2016
Huang Pavel 21.12.2004 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy mladší žactvo 04.03.2016
Hubáčková Julie 26.04.2003 SKT Planá n.Luž. SKT Planá n.Luž. starší žactvo 10.03.2016
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK Olymp Praha TK Hanspaulka dospělí 09.03.2016
Hudák Dominik 29.09.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. starší žactvo 04.03.2016
Humlová Monika 16.03.1985 Sportovní klub Žižkov Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 02.03.2016
Humpl Otakar 20.06.1974 KAPITOL Tenis KAPITOL Tenis dospělí 10.03.2016
Huňková Denisa 22.12.2002 TK AGROFERT Prostějov SK Tenis Tišnov dorost 07.03.2016
Hušková Barbora 25.09.2003 TJ Solidarita Praha 10 TK EMA o.s. starší žactvo 11.03.2016
Hyánek Jan 03.05.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Soběslav mladší žactvo 14.03.2016
Hýbl Jan 18.07.1997 Tenis klub FÉNIX Nedvězí Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 15.03.2016
Hybner Tomáš 12.01.2000 TK Radošovice TK Radošovice dorost 02.03.2016
Hyklová Kateřina 13.01.2001 TC Kopřivnice Tenisový klub Příbor,z.s. dorost 11.03.2016
Hylák Radoslav 05.05.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N. Clasic Tenis Club o.s. mladší žactvo 02.03.2016
Hynek Ondřej 15.01.1990 TJ MSV Studénka, z.s. TK Bílovec dospělí 16.03.2016
Hynková Lucie 20.08.1984 Lokomotiva Trutnov TK Choceň dospělí 03.03.2016
Hynková Lucie 12.12.1969 TK Brno - Chrlice Tatran Brno Kohoutovice dospělí 10.03.2016
Hýsková Karolína 23.10.2003 TK TILIA Brno TK Mokrá-Horákov starší žactvo 01.03.2016
Chalupa Lukáš 10.06.1999 T.J. Sokol Šumperk TK Gymnázium Uničov dospělí 07.03.2016
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 07.03.2016
Chalupová Veronika 22.10.1996 TJ Žďár nad Sázavou TJ Nové Město na Moravě dospělí 09.03.2016
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno. TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 11.03.2016
Chládková Alice 27.08.2003 TK Benešov SK OAZA Praha starší žactvo 09.03.2016
Chlebeček Tomáš 04.06.2002 TJ Brno-Komín TJ Brno-Komín starší žactvo 02.03.2016
Chmelařová Natálie 18.08.1998 TC VITALITY Březnice TC VITALITY Březnice dorost 10.03.2016
Chmelík Roman 28.09.1989 TK Roja Příbram z.s. LTC Tábor 1903 dospělí 02.03.2016
Chocholouš Petr 29.06.1980 TK Kvasiny TK Kvasiny dospělí 04.03.2016
Cholasta Ondřej 10.09.1988 TC Holešov, o.s. TC Holešov, o.s. dospělí 15.03.2016
Chour Josef 17.10.2005 SK Matchball Česká Lípa TK Doksy mladší žactvo 04.03.2016
Chudomelová Tereza 13.05.1998 TK PTA Kolín LTC Kolín dorost 09.03.2016
Chvapil Ondřej 22.09.1979 TC Realsport Nymburk o.s. Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 04.03.2016
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha TK Čelákovice starší žactvo 07.03.2016
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha TK Čelákovice mladší žactvo 07.03.2016
Chvátal Vladislav 13.04.1985 LTC Slovan Kladno TK Ruzyně Praha dospělí 08.03.2016
Irgl Patrik 22.03.2004 TK TJ Ostrava TC Ostrava Nová Ves mladší žactvo 11.03.2016
Ivanová Lucie 07.07.2004 I.ČLTK Praha HTK Třebíč starší žactvo 11.03.2016
Ivičičová Hana 25.09.2002 Tenisový klub Mikulov, spolek TJ Slavoj Velké Pavlovice starší žactvo 16.03.2016
Jablonovská Jana 03.02.1996 TK Start Praha-Topolka TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 16.03.2016
Jacik David 14.07.2001 TO Sokol Nehvizdy Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek dorost 08.03.2016
Jadamus Adam 22.04.2001 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec dorost 09.03.2016
Jäger Michaela 02.06.2003 Sport club Na Zámečku Slavoj Český Brod starší žactvo 14.03.2016
Jahodová Karolína 13.07.1999 LTC Zbraslav Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 01.03.2016
Jakeš Dominik 21.03.2004 Rožnovský tenisový klub Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 10.03.2016
Jakubal Jan 26.09.2005 TK Lysá n.L. TC Realsport Nymburk o.s. mladší žactvo 09.03.2016
Jakubčík Martin 10.02.2002 ŽLTC Brno ŽLTC Brno starší žactvo 07.03.2016
Jaloviec Marek 21.01.1994 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 03.03.2016
Jančík Adam 10.04.1998 Tenis Dobříš TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. dospělí 07.03.2016
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Zbrojovka Vsetín dorost 08.03.2016
Janda Daniel 17.10.2003 TTK ESOX TJ Kraví Hora Brno starší žactvo 03.03.2016
Jandač Martin 11.06.2001 SK OAZA Praha Tsport Votice o.s. dorost 09.03.2016
Jandourek Matyáš 19.11.1999 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dorost 21.03.2016
Janeček Ondřej 01.03.2006 TK Neridé TK Písnice mladší žactvo 03.03.2016
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec Start Liberec dospělí 09.03.2016
Janischová Dagmar 26.12.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. dospělí 04.03.2016
Janková Tereza 19.04.1998 Tenisový klub Tenet TK Havířov dorost 10.03.2016
Janková Tereza 19.04.1998 Tenisový klub Tenet TK Havířov dospělí 14.03.2016
Jankovská Tereza 17.10.1994 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 10.03.2016
Jankovski Dominik 16.11.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V. SK ČEMBY SPORT dorost 14.03.2016
Jánošík Boris 08.02.2001 TOPTENNIS club TK TENNISPOINT FM dorost 03.03.2016
Jánošík Boris 08.02.2001 TOPTENNIS club TK TENNISPOINT FM dospělí 03.03.2016
Janošová Viktorie 08.03.2003 TO Odry TO Odry dorost 07.03.2016
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy starší žactvo 01.03.2016
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň LTK Klatovy dorost 01.03.2016
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 08.03.2016
Jarešová Iva 23.10.1986 TK Brno Bosonohy,z.s. TK Tuřany dospělí 11.03.2016
Jaroš Marek 25.06.1976 Kelly Tennis Academy TK Oáza Říčany dospělí 11.03.2016
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé SK OAZA Praha dospělí 02.03.2016
Jaša Miloslav 06.01.2002 TO Rotas Rotava TCG Karlovy Vary dorost 10.03.2016
Jašek Josef 21.06.1968 TJ Spoje Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 01.03.2016
Javůrek Adam 25.06.1986 LTC Kolín LTC Kolín dospělí 09.03.2016
Jebavý Roman 23.07.1965 Tenis Nová Paka Sokol Horní Branná dospělí 07.03.2016
Ječmík Albert 16.11.1999 TJ Břevnov TJ Břevnov dospělí 10.03.2016
Jedlička Adam 10.07.2005 TCG Karlovy Vary TCG Karlovy Vary mladší žactvo 10.03.2016
Jedlička Adam 10.07.2005 TCG Karlovy Vary TCG Karlovy Vary starší žactvo 10.03.2016
Jedlička Tomáš 16.01.1987 SK Satalice TK Pelhřimov dospělí 02.03.2016
Jedounová Kristýna 07.09.2005 TK Spartak Jihlava Sokol Jemnice mladší žactvo 01.03.2016
Jecho Adam 24.03.2006 TK AGROFERT Prostějov SK Zlín-Mladcová starší žactvo 09.03.2016
Jelen Martin 09.04.1981 SK Týniště nad Orlicí Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 04.03.2016
Jelínek Adam 23.04.2000 Spartak Polička TK Česká Třebová, z.s. dorost 03.03.2016
Jelínek Kamil 23.05.2000 TK Brno - Chrlice Tenisový klub Tesla Brno dorost 09.03.2016
Jelínková Barbora 19.05.2004 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 08.03.2016
Jelínková Barbora 19.05.2004 I.ČLTK Praha TC Přelouč dospělí 14.03.2016
Jemelková Jitka 26.10.2002 TJ Sokol Vizovice SK Zlín-Mladcová starší žactvo 08.03.2016
Jenček Alexandr 27.02.2002 TC Jičín Tenis Nová Paka starší žactvo 10.03.2016
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha TJ Spoje Praha dospělí 08.03.2016
Jeníček Jiří 14.12.1999 TJ Spoje Praha TJ Sokol Vysočany dorost 08.03.2016
Jenis Matouš 03.06.1999 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu LTC České Budějovice,z.s. dorost 08.03.2016
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK TENNISPOINT FM dospělí 03.03.2016
Jermář Jan 12.04.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK TENNISPOINT FM dorost 03.03.2016
Jetleb Josef 23.05.2003 SKP MAJÁK Jablonec n.N. Clasic Tenis Club o.s. starší žactvo 02.03.2016
Jež Viktor 06.08.2005 TK Vyškov TK Vyškov mladší žactvo 08.03.2016
Ježek Jaroslav 02.07.1997 TO Staré Splavy TO Staré Splavy dospělí 10.03.2016
Ježek Jiří 05.07.1979 TK Ruzyně Praha TK Ruzyně Praha dospělí 08.03.2016
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 04.03.2016
Ježková Lucie 10.05.2006 TJ Lázně Bělohrad Tenis Nová Paka mladší žactvo 10.03.2016
Ježková Yveta 04.01.2000 TK Slavia Plzeň TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 02.03.2016
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně mladší žactvo 02.03.2016
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno TJ Sokol Vysočany starší žactvo 08.03.2016
Jirák Jaromír 15.05.2001 TO TJ Tesla Pardubice LTC Pardubice dospělí 03.03.2016
Jiras Martin 12.02.1999 Sokol Řeporyje DTJ Jinonice dospělí 14.03.2016
Jiras Zbyněk 14.08.1975 Sokol Řeporyje LTC Rudná dospělí 14.03.2016
Jirasová Michaela 22.03.2004 Sokol Řeporyje DTJ Jinonice mladší žactvo 14.03.2016
Jirka Jonáš 02.06.2000 TK FZŠ Trávníčkova TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 09.03.2016
Jirka Jonáš 02.06.2000 TK FZŠ Trávníčkova Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 04.03.2016
Jirka Maxmilián 05.07.2002 TK FZŠ Trávníčkova TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dorost 09.03.2016
Jirková Laura 19.12.2006 Tenisová akademie Březno u Loun Tenis Libochovice mladší žactvo 02.03.2016
Jirousek Lukáš 06.09.1999 Sokol Horní Branná Sokol Horní Branná dospělí 21.03.2016
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2016
Jirsáková Michaela 07.06.1995 TK Ledce TK Horní Měcholupy dospělí 17.03.2016
Jiřička Jakub 30.05.1992 Start České Budějovice LTC Modřany 2005 dospělí 09.03.2016
Jones Patrik 13.05.2002 Tenis Tábor TK ZVVZ Milevsko starší žactvo 11.03.2016
Jörková Nicol 29.01.2004 SK Jundrov Brno Sokol Brno Žabovřesky mladší žactvo 10.03.2016
Jumar Matěj 22.07.2005 TŠ Hostivař TŠ Hostivař starší žactvo 01.03.2016
Jumar Matěj 22.07.2005 TŠ Hostivař TŠ Hostivař mladší žactvo 01.03.2016
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 11.03.2016
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 07.03.2016
Jurásek Jakub 09.04.1998 TK Fatra Napajedla TK Zlín dorost 02.03.2016
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Drnovice starší žactvo 08.03.2016
Jurda Tomáš 30.09.2006 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 11.03.2016
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec starší žactvo 16.03.2016
Jurková Tereza 29.09.2005 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 09.03.2016
Jurková Tereza 29.09.2005 TK RAPID LIBEREC Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 09.03.2016
Juřenová Denisa 24.02.1998 TCV Strání TCV Strání dospělí 09.03.2016
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. mladší žactvo 14.03.2016
Jusková Dagmar 22.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. starší žactvo 14.03.2016
Kadeřábková Alena 11.05.1983 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 02.03.2016
Kadlecová Anna Marie 19.02.2000 Tempo Praha TK Písnice dorost 10.03.2016
Kadrlová Nikola 23.09.1990 TK SK Kladno, z.s. Sokol Buštěhrad dospělí 15.03.2016
Kahanek Kryštof 16.05.1999 TK DEZA Valašské Meziříčí Prestige tennis club Frýdek-Místek dospělí 09.03.2016
Kahounová Karolína 29.11.2001 SPORTTENIS Slavoj Čerčany dorost 08.03.2016
Kachlířová Adéla 06.03.2000 ŽLTC Brno Tenisový klub Tesla Brno dospělí 10.03.2016
Kachlířová Adéla 06.03.2000 ŽLTC Brno Start Brno dorost 11.03.2016
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 08.03.2016
Kalaš David 12.02.1996 Lokomotiva Plzeň Lokomotiva Plzeň dospělí 10.03.2016
Kalčík Pavel 21.01.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Natali dospělí 16.03.2016
Kaleta Štěpán 19.09.2002 TK Havířov TK Havířov dorost 04.03.2016
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha TK Písnice starší žactvo 04.03.2016
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 02.03.2016
Kalinová Anna Kateřina 30.05.2002 TK Sparta Praha TC Return dorost 16.03.2016
Kalinová Anna Kateřina 30.05.2002 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs starší žactvo 16.03.2016
Kalistová Anna 03.01.2001 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha dorost 10.03.2016
Kalivodová Linda 24.11.1999 TO TJ Svitavy Tennis club Litomyšl, z.s. dospělí 07.03.2016
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 02.03.2016
Kalvodová Dominika 29.10.2005 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Bystřice p.H. mladší žactvo 04.03.2016
Kamínková Kateřina 05.02.1994 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 09.03.2016
Kammermayerová Zita 05.06.1995 TK Šlapanice SKP Kometa Brno dospělí 08.03.2016
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov TK Havířov starší žactvo 02.03.2016
Kapoun Štěpán 21.08.2002 TK Ústí n. Orlicí TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 03.03.2016
Karban Matěj 25.05.2001 TJ Blatná TJ Blatná dospělí 15.03.2016
Kardová Kamila 29.10.1985 TK SK Dobrá Voda u Č.B. TK SK Dobrá Voda u Č.B. dospělí 16.03.2016
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 08.03.2016
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s. Severočeská tenisová o.s. dorost 02.03.2016
Kares Tomáš 26.09.2006 Sokol Blovice Sokol Nepomuk mladší žactvo 08.03.2016
Karlický Jan 12.03.1988 Tenisový klub Karlický, z.s. VŠSK MFF Praha dospělí 01.03.2016
Karlický Josef 27.09.1984 Tenisový klub Karlický, z.s. Tenisový klub Tesla Brno dospělí 11.03.2016
Kárník Matěj 10.01.2004 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod starší žactvo 08.03.2016
Karšňáková Anna 28.12.2006 Dioss Nýřany Lokomotiva Zdice mladší žactvo 14.03.2016
Kárych Jan 20.10.1998 TK SC OSTRAVA Sokol Bohumín dospělí 10.03.2016
Kárych Tomáš 22.07.2000 TK SC OSTRAVA TK Talent Bohumín dorost 15.03.2016
Kasal Jan 14.01.2004 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 starší žactvo 09.03.2016
Kasal Jan 14.01.2004 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 mladší žactvo 09.03.2016
Kasalová Klára 24.07.2001 Tenis Proboštov z.s. Tenis Club Mokropsy dorost 08.03.2016
Kaštovský Ondřej 10.04.2001 Tenisový klub Tenet TK Havířov dorost 10.03.2016
Kaufmannová Miriam 31.03.1999 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dorost 15.03.2016
Kavínová Štěpánka 23.09.2002 TC-MJ TENIS Líšeň BLTC Brno starší žactvo 11.03.2016
Kawuloková Kateřina 20.03.1999 Tenisový klub Tenet TK Havířov dospělí 14.03.2016
Kawuloková Kateřina 20.03.1999 Tenisový klub Tenet TK Havířov dorost 10.03.2016
Kec Martin 17.06.1973 TO Staré Splavy TO Staré Splavy dospělí 04.03.2016
Keilová Petra 23.12.1985 TK LTC Děčín TJ TK Březiněves dospělí 07.03.2016
Kellner Jan 13.09.1982 LTC Tábor 1903 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dospělí 15.03.2016
Kepka Marek 12.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s. Slavoj Stod starší žactvo 08.03.2016
Kerestešová Karolína 14.01.1998 Lokomotiva Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 07.03.2016
Kerestešová Karolína 14.01.1998 Lokomotiva Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dorost 07.03.2016
Keršláger Šimon 11.07.2003 TC Pankrác LTC Podolí Praha starší žactvo 11.03.2016
Khol Tomáš 12.11.1999 SPORTTENIS Slavoj Čerčany dorost 08.03.2016
Kilnarová Monika 08.10.1999 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 10.03.2016
Kilnarová Monika 08.10.1999 TK AGROFERT Prostějov TK Sparta Praha dorost 11.03.2016
Kischer Martin 10.08.1997 Sportclub Řevnice, z.s. 1.TK Pacov dospělí 10.03.2016
Kiss David 05.02.1995 BLTC Brno TC Brno. dospělí 29.02.2016
Klausová Anna 30.03.2002 Tenis DLI Kladno TK Stochov starší žactvo 09.03.2016
Klawe Kvido Kryštof 26.06.2002 TJ Baník Ostrava OKD Beskydský tenisový klub starší žactvo 03.03.2016
Klečková Veronika 14.09.2000 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 08.03.2016
Kleinová Jana 04.06.2000 Lokomotiva Praha TJ Spoje Praha dospělí 24.03.2016
Klejch Adam 11.03.2002 TJ Lázně Bělohrad TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 03.03.2016
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 03.03.2016
Klement Jan 25.11.2006 Tenis Akademie Bálek TJ Kralupy o.s. mladší žactvo 08.03.2016
Klesnil Daniel 29.05.1999 1. Vestecká sportovní o.s. WILSON Tenis Centrum dorost 15.03.2016
Klézlová Adéla 05.02.2001 TK Kubáň Ostrava TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 08.03.2016
Klimeš Prokop 04.08.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 08.03.2016
Klimková Michaela 02.06.2000 Mladý tenista, z.s. TK Bílovec dorost 10.03.2016
Klímová Eliška 22.05.2002 SK OAZA Praha LTC Radotín dorost 01.03.2016
Klimovičová Linda 18.06.2004 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc starší žactvo 10.03.2016
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary dorost 10.03.2016
Klír Lukáš 05.07.2004 I.ČLTK Praha TCG Karlovy Vary starší žactvo 10.03.2016
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dospělí 14.03.2016
Kljujev Leon 12.02.2002 SK OAZA Praha TK Konstruktiva, z.s. dorost 14.03.2016
Klokočková Simona 26.01.2003 TCG Karlovy Vary TCG Karlovy Vary starší žactvo 10.03.2016
Klokočková Simona 26.01.2003 TCG Karlovy Vary TCG Karlovy Vary dorost 10.03.2016
Kmentová Julie 20.07.2004 SK Kometa Praha I.ČLTK Praha mladší žactvo 07.03.2016
Kmošek Daniel 12.06.1969 USK Pardubice TO TJ Tesla Pardubice dospělí 09.03.2016
Knapp Vlastimil 30.06.1985 Lokomotiva Plzeň Slavoj Stod dospělí 08.03.2016
Knesplová Adéla 07.08.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 04.03.2016
Kneys Radek 22.09.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu mladší žactvo 10.03.2016
Kneys Radek 22.09.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu starší žactvo 10.03.2016
Kněžková Laura 07.06.2005 I.ČLTK Praha TK Konstruktiva, z.s. starší žactvo 08.03.2016
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha Sportclub Řevnice, z.s. dorost 09.03.2016
Knoflíček Daniel 05.01.1995 1. Východočeská Tenisová LTC Pardubice dospělí 02.03.2016
Knotková Nela 28.01.2003 LTK Klatovy SKP Klatovy starší žactvo 08.03.2016
Knutsonová Gabriela Andrea 21.04.1997 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dospělí 07.03.2016
Kobilík Václav 25.09.1998 TK SC OSTRAVA TJ Baník Ostrava OKD dospělí 09.03.2016
Kobrle Martin 09.06.1965 TK EMA o.s. Spartak Vlašim dospělí 03.03.2016
Koc Daniel 24.04.1995 TJ Solidarita Praha 10 TK KAJA dospělí 01.03.2016
Kocmanová Anna 09.03.1976 Slovan Ivančice TK Moravský Krumlov z.s. dospělí 17.03.2016
Kocourek Ivan 11.05.1995 TK AGROFERT Prostějov SK Véska dospělí 07.03.2016
Kocúrová Lucie 05.01.1977 KAPITOL Tenis KAPITOL Tenis dospělí 14.03.2016
Kočí Šárka 13.07.1983 T.J. Sokol Šumperk TK Oáza Říčany dospělí 04.03.2016
Kočur Jan 22.11.1995 TJ Sokol Dolní Lhota VŠSK MFF Praha dospělí 04.03.2016
Kodýtek Jakub 09.03.2004 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. starší žactvo 07.03.2016
Kohout Štěpán 30.09.1981 Tenis Cibulka Tenis Cibulka dospělí 02.03.2016
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec Start Liberec dospělí 10.03.2016
Kohoutová Barbora 10.07.2000 TC Spořilov Praha TC Spořilov Praha dospělí 07.03.2016
Kohoutová Nikola 05.10.1997 I.ČLTK Praha LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 11.03.2016
Kohoutová Nikola 10.07.2000 TC Spořilov Praha TC Spořilov Praha dospělí 07.03.2016
Koišová Eva 24.07.2003 TK Milo Olomouc Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 04.03.2016
Koišová Eva 24.07.2003 TK Milo Olomouc SK Véska starší žactvo 01.03.2016
Kolaciová Viola 12.10.1998 ŽLTC Brno TJ Sokol Uherský Brod dospělí 01.03.2016
Koláčková Barbora 18.12.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 10.03.2016
Kolář Adam 01.08.2000 SKP MAJÁK Jablonec n.N. Clasic Tenis Club o.s. dorost 02.03.2016
Kolář Jaroslav 07.07.1963 Sokol Královice Sokol Královice dospělí 29.02.2016
Kolařík Jiří 05.04.1998 TJ LTC Poděbrady TC Realsport Nymburk o.s. dorost 07.03.2016
Kolařík Michal 10.09.2005 LTC Hodonín Sokol Lanžhot starší žactvo 09.03.2016
Kolařík Vojtěch 22.10.2002 TTK ESOX TJ Kraví Hora Brno starší žactvo 08.03.2016
Kolářová Tereza 20.02.1998 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 10.03.2016
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha TK Konstruktiva, z.s. dorost 08.03.2016
Kolijev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha TK Olymp Praha starší žactvo 03.03.2016
Kolínek Tomáš 13.05.2004 SK Žalov Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 11.03.2016
Kondr Milan 12.12.1985 Sokol Košťany Sokol Košťany dospělí 07.03.2016
Kondysová Martina 05.06.2003 Slavoj Čerčany TK Benešov dorost 09.03.2016
Konečná Veronika 05.03.2000 TC-MJ TENIS Líšeň SK Slatina dospělí 21.03.2016
Konečný Jakub 30.06.2000 TK Jeseník Sokol Zábřeh dorost 08.03.2016
Königsmark Jan 14.12.1984 TK Horní Měcholupy TJ Astra Zahradní Město dospělí 17.03.2016
Koníř Jan 18.12.2001 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 04.03.2016
Kopáčiková Michaela 02.02.1993 TK Rochlice Liberec TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 09.03.2016
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Konstruktiva, z.s. dospělí 09.03.2016
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO SK Mělník dorost 09.03.2016
Kopecký Filip 30.03.1999 TK Oáza Říčany TK Horní Měcholupy dorost 07.03.2016
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod TK Neridé starší žactvo 02.03.2016
Kopejtková Aneta 21.07.2000 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš dorost 18.03.2016
Kopf Václav 06.11.1971 Baník Příbram KAPITOL Tenis dospělí 09.03.2016
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín TC BORS CLUB-STK Břeclav mladší žactvo 01.03.2016
Koplová Tereza 23.06.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dospělí 04.03.2016
Kopřiva Petr 06.02.1975 TO Sokol Nehvizdy SK Nučice,z.s.-zrušen dospělí 10.03.2016
Kopřiva Vít 15.06.1997 TK AGROFERT Prostějov TK PRECHEZA Přerov o.s. dospělí 09.03.2016
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy Slavoj Žiželice mladší žactvo 02.03.2016
Korbel Filip 27.09.2003 TK Kaznějov TK Dýšina starší žactvo 04.03.2016
Kordač Tomáš 09.06.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 14.03.2016
Kordač Tomáš 09.06.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 11.03.2016
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 01.03.2016
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Drnovice starší žactvo 08.03.2016
Korous David 09.06.2004 Tsport Votice o.s. SKT Planá n.Luž. mladší žactvo 15.03.2016
Korselt Filip 27.07.1983 TJ Slavia Radonice Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 02.03.2016
Korytář Jan 06.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Bystřice p.H. mladší žactvo 10.03.2016
Korytková Jana 14.07.2004 TK Tenisek Buštěhrad TK Tenisek Buštěhrad starší žactvo 21.03.2016
Korytová Anežka 25.01.2005 1.TK Pacov Sokol Dolní Počernice z.s. mladší žactvo 08.03.2016
Kořenková Dáša 12.06.2003 TK 2000 Luhačovice SK Uherský Brod starší žactvo 10.03.2016
Kösslerová Angelina Barbette 11.08.2001 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice dorost 11.03.2016
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TC Classic Brno TC Brno. mladší žactvo 09.03.2016
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TC Classic Brno TC Brno. starší žactvo 10.03.2016
Kostinková Ivona 02.08.2000 TJ LTC Poděbrady TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 02.03.2016
Kostinková Ivona 02.08.2000 TJ LTC Poděbrady TC Realsport Nymburk o.s. dorost 02.03.2016
Kosťová Natálie 06.04.1998 TJ Sokol Vršovice II. LTC Radotín dorost 08.03.2016
Kosťová Natálie 06.04.1998 TJ Sokol Vršovice II. LTC Radotín dospělí 11.03.2016
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 02.03.2016
Košek Jan Lucas 14.10.2005 Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 02.03.2016
Kotík Adam 07.04.2002 TO SK Mělník LTC Mladá Boleslav o.s. starší žactvo 09.03.2016
Kotlín Michael 16.03.1999 SK HAMR, z.s. SK HAMR, z.s. dorost 08.03.2016
Kotvová Kateřina 06.02.2004 Spartak Polička TO TJ Svitavy mladší žactvo 04.03.2016
Kouba Jan 20.04.1999 Lob S.A. Bohnice, zs TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 10.03.2016
Koubová Kristýna 18.06.2003 LTC Modřany 2005 TJ Sokol Jílové TK dospělí 08.03.2016
Koubová Kristýna 18.06.2003 LTC Modřany 2005 TK Stochov dorost 08.03.2016
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav o.s. Slavoj Český Brod dorost 07.03.2016
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 09.03.2016
Koukolíková Lucie 09.10.1985 TJ Slavoj Plzeň TK Nová Ves dospělí 04.03.2016
Kouřilová Eliška 26.03.2004 NTC Kyjov TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 07.03.2016
Kouřilová Eliška 26.03.2004 NTC Kyjov TK Kyjov starší žactvo 09.03.2016
Koutek Karel 17.03.2004 Tsport Votice o.s. LTC Tábor 1903 mladší žactvo 07.03.2016
Kováč Benjamin 01.09.1999 LTC Modřany 2005 Tempo Praha dospělí 10.03.2016
Kovalčuk Vladimír 28.07.1995 TK Dynamo Hradec Králové TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 10.03.2016
Kovalenko Denis 24.11.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 09.03.2016
Kovář Petr 26.08.1998 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec dorost 02.03.2016
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov TK Na Dolině o.s. dorost 02.03.2016
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Nový Jičín dospělí 02.03.2016
Kovařík Tomáš 14.07.2004 BLTC Brno TK Brno Bosonohy,z.s. mladší žactvo 08.03.2016
Kovařík Tomáš 17.02.2001 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. Spartak Vlašim dospělí 10.03.2016
Kovaříková Natálie 02.09.2003 TK Na Dolině o.s. TK Bílovec dorost 10.03.2016
Kovářová Martina 16.08.1981 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 03.03.2016
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA Městský tenisový klub Karviná starší žactvo 09.03.2016
Krajčír Jakub 29.09.1998 LTC Hodonín LTC Hodonín dospělí 09.03.2016
Krajčír Tomáš 17.06.2001 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav dorost 10.03.2016
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice Sportclub Řevnice, z.s. dorost 29.02.2016
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 29.02.2016
Král David 25.02.1977 Sportovní klub Žižkov Praha Sokol Chuchle dospělí 09.03.2016
Král Libor 13.09.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 02.03.2016
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dospělí 08.03.2016
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice Sportclub Řevnice, z.s. dorost 29.02.2016
Kramolišová Dominika 14.08.2001 TK Radegast TK Havířov dospělí 01.03.2016
Kramolišová Dominika 14.08.2001 TK Radegast TK Havířov dorost 01.03.2016
Krátká Aneta 02.02.2005 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň starší žactvo 03.03.2016
Kratochvíl Filip 27.02.2002 Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod dorost 08.03.2016
Kratochvíl Filip 27.02.2002 Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2016
Kratochvíl Jaroslav 09.07.1999 TK Spartak Jihlava TJ Žďár nad Sázavou dorost 08.03.2016
Kratochvíl Lukáš 19.08.1994 TK Olymp Praha Baník Praha dospělí 15.03.2016
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice starší žactvo 01.03.2016
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha LTC Pardubice dorost 01.03.2016
Krejčí Eliška 20.11.2005 TO SK Žamberk U.S.SPA TC Dolní Dobrouč starší žactvo 10.03.2016
Krejčí Eliška 20.11.2005 TO SK Žamberk U.S.SPA TC Dolní Dobrouč dorost 10.03.2016
Krejčíková Anna 01.06.1989 F.H.TK Dobřichovice TJ Radlice dospělí 09.03.2016
Krejčová Martina 28.01.1998 TJ Spartak Velké Meziříčí TJ Spartak Velké Meziříčí dospělí 08.03.2016
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s. TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 01.03.2016
Krejzová Tereza 26.05.2000 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně Lokomotiva Plzeň dospělí 01.03.2016
Kresl Jan 02.02.2000 LTK Klatovy Lokomotiva Beroun dorost 08.03.2016
Kresl Jan 02.02.2000 LTK Klatovy Lokomotiva Beroun dospělí 11.03.2016
Krhovský Miroslav 06.06.1960 TK Uherské Hradiště TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 10.03.2016
Krchňáček Tomáš 23.09.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s. TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 01.03.2016
Kropáčková Eliška 03.06.1998 LTC Bakov n.Jiz. TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. dospělí 07.03.2016
Krotká Mária 18.01.1993 TC Jičín TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. dospělí 07.03.2016
Kroupa Adam 29.05.2003 Jiskra Otrokovice TK Fatra Napajedla dorost 01.03.2016
Kroupa Matěj 08.04.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N. Clasic Tenis Club o.s. starší žactvo 02.03.2016
Kroupa Matěj 08.04.2004 SKP MAJÁK Jablonec n.N. Clasic Tenis Club o.s. mladší žactvo 08.03.2016
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dorost 03.03.2016
Kroutilová Vendula 01.08.2003 Tenisový klub Ledeč nad Sázavou TJ Jiskra Zruč n.Sáz. starší žactvo 10.03.2016
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany Slavoj Český Brod mladší žactvo 04.03.2016
Krstev Ondřej 13.06.1997 I.ČLTK Praha Severočeská tenisová o.s. dospělí 15.03.2016
Krüger Tobiáš 12.07.2004 TK Skalník Mariánské Lázně TJ Sokol Planá u Mar.Lázní mladší žactvo 11.03.2016
Krumich Martin 26.12.2002 TK Sparta Praha LTC Kolín dorost 09.03.2016
Kryčová Tereza 03.03.2001 Lokomotiva Zdice Lokomotiva Zdice dospělí 10.03.2016
Krymlová Marie 13.12.2006 SK OAZA Praha LTC Podolí Praha mladší žactvo 15.03.2016
Křenek Adam 04.09.2003 TK 2000 Luhačovice SK Uherský Brod starší žactvo 10.03.2016
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 08.03.2016
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 09.03.2016
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 07.03.2016
Křenovský Arnošt 06.04.2006 TK Břízky Jablonec n.Nis. TCEN Hrádek nad Nisou mladší žactvo 10.03.2016
Křepelková Tereza 05.04.1989 LTC Litvínov TJ Hvězda Kladno dospělí 03.03.2016
Křepinská Simona 27.07.2004 Lokomotiva Trutnov TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 02.03.2016
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 02.03.2016
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov TO SK Žamberk starší žactvo 10.03.2016
Křikala Martin 12.10.2001 TO Odry TO Odry dorost 07.03.2016
Křikava Pavel 15.03.1986 Slavoj Třešť Slavoj Třešť dospělí 02.03.2016
Kříž Nikolas 30.08.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. starší žactvo 08.03.2016
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun LTC Panorama Teplice dorost 01.03.2016
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun LTC Panorama Teplice starší žactvo 01.03.2016
Křížová Barbora 05.11.2004 TJ TK Neratovice TO SK Mělník mladší žactvo 16.03.2016
Křížová Magdaléna 21.05.2000 TŠ Pohořelec Tenis Cibulka dorost 09.03.2016
Ksiažek Jakub 04.11.2003 TK Talent Bohumín Sokol Bohumín starší žactvo 01.03.2016
Kubáňová Anna 26.06.2003 TK Kubáň Ostrava SK LAMA o.s. starší žactvo 03.03.2016
Kubašta Daniel 29.10.1997 TK Česká Skalice TC Nové Město n. Metují dospělí 07.03.2016
Kubec Ondřej 22.03.2002 SK Žalov T.J. Sokol Lety starší žactvo 08.03.2016
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha TK Sparta Praha starší žactvo 07.03.2016
Kubík Ondřej 20.02.2004 I.ČLTK Praha TJ Radlice starší žactvo 09.03.2016
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé Sportcentrum Uhříněves starší žactvo 09.03.2016
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé Sportcentrum Uhříněves dorost 09.03.2016
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha starší žactvo 04.03.2016
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha SK OAZA Praha dorost 04.03.2016
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast TK Zašová dorost 10.03.2016
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast SK LAMA o.s. starší žactvo 03.03.2016
Kubina Pavel 16.10.2004 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá mladší žactvo 08.03.2016
Kubina Pavel 16.10.2004 Family Tennis Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 10.03.2016
Kubinová Drahomíra 24.02.2003 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 08.03.2016
Kubinová Kamila 30.04.2005 TJ Sokol Vysočany TK Sport Kolovraty mladší žactvo 10.03.2016
Kubová Eliška 09.11.2001 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dospělí 02.03.2016
Kubová Hanka 05.08.2000 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dorost 02.03.2016
Kubová Hanka 05.08.2000 TK Bohutín, z.s. Baník Příbram dospělí 02.03.2016
Kučera Martin 11.06.2004 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 mladší žactvo 07.03.2016
Kučera Martin 11.06.2004 Tenis Tábor LTC Tábor 1903 starší žactvo 07.03.2016
Kučera Václav 25.06.1987 I.ČLTK Praha LTC Slovan Kladno dospělí 08.03.2016
Kučerová Alexandra 03.06.2005 TK Blansko TJ Brno-Komín starší žactvo 08.03.2016
Kučerová Petra 06.01.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK SC OSTRAVA dospělí 09.03.2016
Kuderová Lucie 17.12.1995 TK Mokrá-Horákov Tenisový klub Tesla Brno dospělí 11.03.2016
Kudrna David 05.06.1992 Sportcentrum Uhříněves TJ Sokol Strančice dospělí 14.03.2016
Kudrna Filip 25.06.1997 LTC Modřany 2005 Tenisový klub Černošice dospělí 09.03.2016
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 07.03.2016
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Třinec dorost 07.03.2016
Kuka Miroslav 03.12.1982 Slovan Liberec Slovan Liberec dospělí 10.03.2016
Kulhánek Jáchym 13.01.2005 TJ Lázně Bělohrad TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 02.03.2016
Kulhánková Denisa 28.09.1995 TJ Spoje Praha TJ Spoje Praha dospělí 10.03.2016
Kulichová Adéla 23.02.2002 Tělocvičná jednota Sokol Osek SK Tenis Duchcov dorost 04.03.2016
Kulová Daniela 19.04.2000 Sokol Nepomuk TJ ZD Záboří dospělí 02.03.2016
Kumbár Kamil 24.03.1970 TC Return Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 08.03.2016
Kunc Adam 05.04.2003 TK Horní Měcholupy TK Horní Měcholupy starší žactvo 09.03.2016
Kundrát Martin 27.05.2003 TK Sezimovo Ústí TK ZVVZ Milevsko starší žactvo 11.03.2016
Kunovská Nela 11.05.2005 TK SC OSTRAVA TJ Baník Ostrava OKD mladší žactvo 08.03.2016
Kupec Jan 01.05.1982 TK Pelhřimov TJ Solidarita Praha 10 dospělí 10.03.2016
Kurajský Josef 15.10.1991 LTC Slovan Kladno Sokol Buštěhrad dospělí 15.03.2016
Kuriaková Janka 02.02.1999 SK Vitality Slezsko o.s. SK JC Sport Opava dospělí 10.03.2016
Kurilla Matyáš 30.11.2001 TCEN Hrádek nad Nisou TCEN Hrádek nad Nisou dorost 02.03.2016
Kurilla Matyáš 30.11.2001 TCEN Hrádek nad Nisou TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 02.03.2016
Kuropčáková Klára 25.12.2003 TK SC OSTRAVA TK Slavia Orlová dorost 09.03.2016
Kurz Ivan 19.02.1965 1.TK Pacov TJ Kralupy o.s. dospělí 09.03.2016
Kus Jan 11.04.2002 TO TJ Nový Jičín Beskydský tenisový klub starší žactvo 01.03.2016
Kůstková Jana 09.08.1996 TK Ústí n.Labem Severočeská tenisová o.s. dospělí 04.03.2016
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005 SK Meteor Praha mladší žactvo 07.03.2016
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005 SK Meteor Praha starší žactvo 07.03.2016
Kutil Šimon 11.10.2001 LTC Radotín LTC Radotín dorost 10.03.2016
Kůtka Lukáš 26.04.2001 TK Ústí n.Labem TJ SVAH Všebořice, o.s. dorost 08.03.2016
Kutnarová Barbora 17.05.2002 SK Uherský Brod SK Uherský Brod starší žactvo 01.03.2016
Kútníková Bára 03.06.1999 TK Tuřany TK Tuřany dospělí 11.03.2016
Kužela Jiří 03.10.1974 LTC Domažlice TK ZVVZ Milevsko dospělí 15.03.2016
Kuželev Jaroslav 04.04.2004 TJ Radlice LTC Svoboda Praha starší žactvo 09.03.2016
Kvapilová Hana 05.08.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 01.03.2016
Kverek Libor 04.08.2003 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Mladá Boleslav o.s. dorost 03.03.2016
Kverek Libor 04.08.2003 LTC Mladá Boleslav o.s. LTC Mladá Boleslav o.s. starší žactvo 03.03.2016
Kvochová Karolína 01.10.2002 TK SC OSTRAVA Sokol Bohumín dospělí 16.03.2016
Kvochová Kristýna 05.02.2000 TO SK Mělník TK Ruzyně Praha dorost 11.03.2016
Kvochová Kristýna 05.02.2000 TO SK Mělník TK Ruzyně Praha dospělí 14.03.2016
Kyncl Barbora 19.09.1980 SK Slatina TJ Brno-Komín dospělí 07.03.2016
Kynčlová Anna 01.01.2000 TK Pelhřimov Jiskra Bechyně dospělí 01.03.2016
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha SK OAZA Praha dospělí 08.03.2016
Laciga Bruno 29.11.2004 I.NTC Olomouc ITS Tennis Club, z.s. mladší žactvo 10.03.2016
Láchová Iva 06.09.1962 Sokol Královice Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 15.03.2016
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 03.03.2016
Lakomá Alena Dita 15.07.2001 ITS Tennis Club, z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 10.03.2016
Lamiová Tereza 31.03.1999 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 01.03.2016
Lamiová Tereza 31.03.1999 TJ Lázně Bělohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice dorost 01.03.2016
Lang Marek 10.08.1990 TK Tuřany TK Černovice dospělí 09.03.2016
Langer Jan 07.12.1986 TC Realsport Nymburk o.s. Tenis Semice a.s. dospělí 14.03.2016
Langer Patrik 06.04.2005 ITS Tennis Club, z.s. SK Véska mladší žactvo 02.03.2016
Langerová Anneta 16.03.2005 TK Gymnázium Uničov TK Mohelnice, z.s. mladší žactvo 08.03.2016
Langr Petr 15.03.1995 USK Pardubice TC Chrudim z.s. dospělí 09.03.2016
Lapčíková Kristýna 20.04.1998 Start Brno SK Jundrov Brno dorost 16.03.2016
Lapčíková Kristýna 20.04.1998 Start Brno SK Jundrov Brno dospělí 16.03.2016
Lashchinina Sofia 20.02.2004 TK Šlapanice TK Mokrá-Horákov mladší žactvo 14.03.2016
Lašanová Simona 26.07.2004 Slavoj Třešť Sokol Jemnice mladší žactvo 01.03.2016
Laštůvková Lucie 22.07.2000 TJ Radlice F.H.TK Dobřichovice dospělí 15.03.2016
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s. TJ Radlice mladší žactvo 09.03.2016
Látalová Kateřina 07.04.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 07.03.2016
Lauer Šimon 23.01.2004 TK Oáza Říčany TJ Jiskra Zruč n.Sáz. starší žactvo 10.03.2016
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2016
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 11.03.2016
Lazarčík Markus 10.07.2005 TK Sparta Praha TK Neridé mladší žactvo 02.03.2016
Lebišová Marie 20.05.1998 Sokol Letovice Start Brno dorost 11.03.2016
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice Start Brno dorost 11.03.2016
Lebišová Veronika 15.05.2001 Sokol Letovice Start Brno dospělí 15.03.2016
Ledvina Roman 10.12.1988 TK Česká Kamenice TK Česká Kamenice dospělí 17.03.2016
Lehečka Jiří 08.11.2001 TK AGROFERT Prostějov Severočeská tenisová o.s. dorost 04.03.2016
Lehečka Jiří 08.11.2001 TK AGROFERT Prostějov Severočeská tenisová o.s. dospělí 04.03.2016
Lejdar Ludvík 31.12.2005 TJ Lázně Bělohrad Tenis Nová Paka mladší žactvo 07.03.2016
Lekešová Alžběta 17.06.1997 Orel jednota Uherský Brod TK Kunovice dospělí 09.03.2016
Lenk Jan 24.09.1982 SK Aritma Praha TK Hanspaulka dospělí 16.03.2016
Lenoch Jan 31.07.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dospělí 08.03.2016
Levá Natálie 05.05.2000 TK Rynholec TK Stochov dorost 09.03.2016
Levko Edita 26.09.2001 TK Na Dolině o.s. TK Radegast dospělí 09.03.2016
Levko Edita 26.09.2001 TK Na Dolině o.s. T.T.C.Rožnov dorost 09.03.2016
Lhotáková Laura 23.01.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 08.03.2016
Lhotská Jana 06.06.1993 Sokol Libiš TK Konstruktiva, z.s. dospělí 08.03.2016
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha mladší žactvo 07.03.2016
Liczki Linda 18.09.2003 TK Sparta Praha SK Meteor Praha starší žactvo 04.03.2016
Linha Jiří 24.11.1984 LTC České Budějovice,z.s. LTC Tábor 1903 dospělí 04.03.2016
Linhart Jan 22.05.2004 T.J. Sokol Lety T.J. Sokol Lety starší žactvo 17.03.2016
Linhart Jan 22.05.2004 T.J. Sokol Lety T.J. Sokol Lety mladší žactvo 17.03.2016
Linhart Josef 31.10.2001 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov dorost 07.03.2016
Linhart Radek 20.06.1997 T.J. Sokol Lety T.J. Sokol Lety dospělí 17.03.2016
Lisnerová Kateřina 10.06.1999 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dorost 09.03.2016
Listopadová Barbora 22.07.2004 1.TK Pacov Tenis klub FÉNIX Nedvězí starší žactvo 08.03.2016
Lišáková Eliška 26.03.2002 TK Slavia Orlová TK Havířov starší žactvo 02.03.2016
Liška Pavel 22.04.1991 TK FZŠ Trávníčkova TK Horní Měcholupy dospělí 09.03.2016
Liška Vojtěch 31.03.2000 LTC Slovan Kladno SK Tenis Kladno dospělí 08.03.2016
Literová Martina 15.06.1969 LTC Svoboda Praha TJ Sokol Stodůlky dospělí 16.03.2016
Lomický Martin 02.01.1997 Lokomotiva Plzeň TK Kaznějov dospělí 23.03.2016
Lonková Magdalena 22.02.2000 T.J. Sokol Šumperk Sokol Zábřeh dospělí 16.03.2016
Lorencová Andrea 08.02.1990 TK Spartak Jihlava HTK Třebíč dospělí 04.03.2016
Louda Vítězslav 01.05.1975 SK Rychnovek SK Rychnovek dospělí 14.03.2016
Ludra Pavel 16.05.1974 Sparta Kutná Hora TC Přelouč dospělí 16.03.2016
Lugsová Lucie 11.09.1985 Severočeská tenisová o.s. LTC Panorama Teplice dospělí 11.03.2016
Lukáč Jakub 10.09.1998 SK HAMR, z.s. Tempo Praha dorost 15.03.2016
Lupínková Nikola 06.04.2001 LTC Mladá Boleslav o.s. TC Jičín dorost 15.03.2016
Lušovský Michal 31.03.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 03.03.2016
Lutovská Aneta 25.03.1998 SKT Planá n.Luž. TK Pelhřimov dorost 02.03.2016
Luxa Petr 03.03.1972 F.H.TK Dobřichovice TK Horní Měcholupy dospělí 10.03.2016
Lyčková Natálie 05.05.2003 TK ARBREX-OSTRAVA TK Vítkovice 1926 z.s. starší žactvo 15.03.2016
Lyčková Natálie 05.05.2003 TK ARBREX-OSTRAVA TK Vítkovice 1926 z.s. dorost 15.03.2016
Macek Matěj 24.07.2001 TJ TK Šumperk SK Véska dorost 04.03.2016
Magula Marek 18.08.2002 Slovácký TK Břeclav HTK Třebíč starší žactvo 04.03.2016
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách TCEN Hrádek nad Nisou mladší žactvo 16.03.2016
Machač Kristian 28.06.1999 Sokol Petrovice LTC Houštka dospělí 07.03.2016
Macháč Tomáš 13.10.2000 TK Sparta Praha LTC Slovan Kladno dospělí 21.03.2016
Macháček Vojtěch 09.10.1999 SK Týniště nad Orlicí TK Holice dorost 09.03.2016
Macháčková Karolína 06.01.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Velké Bílovice starší žactvo 09.03.2016
Macháčková Sára 07.02.2002 TO TJ Nový Jičín SK LAMA o.s. starší žactvo 03.03.2016
Macháčková Tereza 13.05.2002 TK Česká Skalice TC Nové Město n. Metují dorost 04.03.2016
Macháčová Kateřina 09.08.1991 TK Sparta Praha LTC Slovan Kladno dospělí 21.03.2016
Machalíček Jaromír 17.06.2002 Mladý tenista, z.s. TO Odry dorost 07.03.2016
Machalíček Jaromír 17.06.2002 Mladý tenista, z.s. TC Ostrava Nová Ves starší žactvo 17.03.2016
Macháňová Markéta 15.12.2004 TK Bystřice p.H. TK Zlín mladší žactvo 03.03.2016
Macháňová Markéta 15.12.2004 TK Bystřice p.H. TK Bystřice p.H. starší žactvo 03.03.2016
Macharáček Jan 11.12.1971 TK Uherské Hradiště Jiskra Otrokovice dospělí 04.03.2016
Macharáček Jan 06.11.1999 TK Zlín TJ Sokol Vizovice dospělí 08.03.2016
Machek Jiří 20.01.1995 TJ Sokol Dobřichovice TJ Sokol Dobřichovice dospělí 04.03.2016
Machová Anna 07.05.2004 TŠ Pohořelec LTC Modřany 2005 mladší žactvo 08.03.2016
Machová Kateřina 15.04.2004 Tenisový klub Tesla Brno SK Tenis Tišnov starší žactvo 04.03.2016
Machová Kateřina 07.02.2003 TJ Lokomotiva Veselí n.L. TK Soběslav starší žactvo 11.03.2016
Machová Kateřina 15.04.2004 Tenisový klub Tesla Brno SK Tenis Tišnov mladší žactvo 04.03.2016
Majer Lukáš 30.12.2002 ŽLTC Brno TK Tuřany dorost 11.03.2016
Majerek Michal 21.02.2004 TK ARBREX-OSTRAVA TC BIOCEL Vratimov z.s. starší žactvo 02.03.2016
Majerek Michal 21.02.2004 TK ARBREX-OSTRAVA TC BIOCEL Vratimov z.s. mladší žactvo 02.03.2016
Malá Alexandra 11.10.2002 TTK ESOX TJ Kraví Hora Brno starší žactvo 03.03.2016
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé WILSON Tenis Centrum mladší žactvo 03.03.2016
Malaník Lukáš 16.09.2005 TK Zlín TJ Sokol Vizovice mladší žactvo 07.03.2016
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava TK Slavia Orlová dorost 01.03.2016
Maleček Adam 04.11.1997 Sportík, z.s. LTC Český Krumlov dospělí 09.03.2016
Maleček Lukáš 06.05.2000 Sportík, z.s. LTC Český Krumlov dorost 09.03.2016
Maleček Pavel 08.10.1973 Lokomotiva Beroun SK Nižbor dospělí 14.03.2016
Malečková Natálie 02.12.2003 TC Pankrác LTC Podolí Praha starší žactvo 11.03.2016
Malečková Tereza 26.03.1997 TCM Praha TK Ruzyně Praha dospělí 03.03.2016
Malecha Jan 23.02.2005 TO Slavoj Tachov TJ Sokol Planá u Mar.Lázní mladší žactvo 09.03.2016
Malek Erik 03.06.2005 TK Spartak Jihlava TK Spartak Jihlava mladší žactvo 08.03.2016
Malek Erik 03.06.2005 TK Spartak Jihlava TK Spartak Jihlava starší žactvo 08.03.2016
Malická Hana 24.08.1999 TK Louny TK Chomutov dorost 03.03.2016
Malická Hana 24.08.1999 TK Louny TK Chomutov dospělí 03.03.2016
Malíková Klára 25.11.1999 TC Realsport Nymburk o.s. TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 10.03.2016
Malíková Tereza 13.07.1991 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 04.03.2016
Malínek Vojtěch 04.01.2000 SPORTTENIS Slavoj Čerčany dorost 08.03.2016
Mandelík Lukáš 09.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 09.03.2016
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 09.03.2016
Mandelíková Kateřina 13.06.2003 TK AGROFERT Prostějov TK Brno - Chrlice dospělí 09.03.2016
Mandík Lumír 14.03.2005 Severočeská tenisová o.s. LTC Panorama Teplice mladší žactvo 08.03.2016
Mandík Lumír 14.03.2005 Severočeská tenisová o.s. LTC Panorama Teplice starší žactvo 08.03.2016
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dorost 08.03.2016
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov TJ Zbrojovka Vsetín dospělí 08.03.2016
Mareček Ondřej 20.09.2004 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno mladší žactvo 09.03.2016
Marek Jan 14.06.2004 T.J. Sokol Sedlčany TK Bohutín, z.s. mladší žactvo 02.03.2016
Mareš Matyáš 07.09.1999 LTK Liberec Start Liberec dospělí 10.03.2016
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod TJ Solidarita Praha 10 dospělí 04.03.2016
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod TJ Solidarita Praha 10 dorost 04.03.2016
Marešová Kateřina 05.03.2003 Tenisový klub Eden TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 01.03.2016
Marková Johana 15.05.1999 I.ČLTK Praha LTC Tábor 1903 dospělí 09.03.2016
Marková Nina 25.11.2000 Tenis Cibulka TK Roudnice n.L. dospělí 07.03.2016
Marková Nina 25.11.2000 Tenis Cibulka TK Roudnice n.L. dorost 07.03.2016
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha dospělí 01.03.2016
Maroulová Dominika 23.12.1998 LTC Mladá Boleslav o.s. Tenis Semice a.s. dospělí 11.03.2016
Maršálková Kateřina 05.07.2006 Jiskra Otrokovice TC Bajda Kroměříž mladší žactvo 08.03.2016
Martincová Aneta 05.05.1999 Sportovní klub Žižkov Praha Sportovní klub Žižkov Praha dospělí 04.03.2016
Martincová Julie 15.06.2000 TCEN Hrádek nad Nisou Start Liberec dospělí 11.03.2016
Martincová Veronika 28.02.1985 Tenisový klub Mikulov, spolek TK Brno Bosonohy,z.s. dospělí 04.03.2016
Martínek David 02.08.1998 SK HAMR, z.s. SK HAMR, z.s. dorost 09.03.2016
Martínek David 02.08.1998 SK HAMR, z.s. SK HAMR, z.s. dospělí 09.03.2016
Maříková Michaela 03.01.1995 TK Neridé LTC Houštka dospělí 09.03.2016
Masárová Lucie 03.12.2004 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary mladší žactvo 11.03.2016
Mašková Michaela 06.05.2003 TK Bílovec TK Hlučín starší žactvo 01.03.2016
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s. LTK Liberec starší žactvo 04.03.2016
Mašková Petra 30.03.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Semily dorost 03.03.2016
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha SK OAZA Praha starší žactvo 08.03.2016
Matějka Josef 30.05.1982 SPORT EDEN Beroun LTC Podolí Praha dospělí 07.03.2016
Matějovská Marika 11.09.1999 TK Turnov Clasic Tenis Club o.s. dorost 02.03.2016
Maťhová Žaneta 22.02.1998 LTC České Budějovice,z.s. LTC Tábor 1903 dorost 03.03.2016
Maťhová Žaneta 22.02.1998 LTC České Budějovice,z.s. LTC Tábor 1903 dospělí 03.03.2016
Matochová Sandra 30.12.2000 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TCEN Hrádek nad Nisou dorost 01.03.2016
Matochová Sandra 30.12.2000 SKP MAJÁK Jablonec n.N. TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 01.03.2016
Matoušková Anna 18.03.1997 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. dospělí 09.03.2016
Matoušková Jana 14.07.1993 TC Realsport Nymburk o.s. Spartak Rožmitál dospělí 04.03.2016
Matoušková Linda 21.05.2006 Nespin, z.s. TK Kvasiny mladší žactvo 02.03.2016
Matoušová Markéta 06.09.2002 Severočeská tenisová o.s. Start Liberec dospělí 10.03.2016
Matušková Hana 22.05.2005 LTK TEPLICE o.s. TJ Sokol Ústí n.L. mladší žactvo 04.03.2016
Matyáš Jakub 21.05.1996 TK PTA Kolín TK PTA Kolín dospělí 01.03.2016
Matyáš Matěj 09.02.2005 TK Písnice WILSON Tenis Centrum starší žactvo 10.03.2016
Matyáš Pavel 02.06.1999 TK PTA Kolín TK PTA Kolín dospělí 01.03.2016
Matyáš Pavel 02.06.1999 TK PTA Kolín Slavoj Žiželice dorost 01.03.2016
Mauerová Andrea 15.01.1996 LTC Velešín LTC Velešín dospělí 14.03.2016
Mayerová Marie 18.06.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 02.03.2016
Mazanec Adam 22.02.2003 TK Bílovec TO TJ Nový Jičín starší žactvo 01.03.2016
Mecová Kristýna 05.09.2003 Family Tennis Ostrava TK Vítkovice 1926 z.s. starší žactvo 15.03.2016
Melichar Tomáš 11.11.2002 LTC Hodonín ŽLTC Brno starší žactvo 04.03.2016
Melichar Tomáš 24.05.2006 Slovácký TK Břeclav TJ Slavoj Velké Pavlovice starší žactvo 01.03.2016
Melichar Tomáš 11.11.2002 LTC Hodonín LTC Hodonín dorost 04.03.2016
Melicharová Klára 19.07.2005 Lokomotiva Trutnov TJ Sparta Úpice mladší žactvo 04.03.2016
Melicherová Radka 18.05.1978 TJ Slavoj Vrdy TC Chrudim z.s. dospělí 09.03.2016
Melounová Petra 14.07.1997 TK AGROFERT Prostějov TK Spartak Jihlava dospělí 08.03.2016
Meluzínová Tereza 29.05.1995 Sokol Letovice TK Tuřany dospělí 11.03.2016
Menclová Dominika 13.04.1996 TK Lomnice n.Pop. Slovan Liberec dospělí 10.03.2016
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Brno Bosonohy,z.s. dorost 11.03.2016
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov Jiskra Otrokovice starší žactvo 04.03.2016
Merta Vojtěch 03.07.1999 Beskydský tenisový klub Beskydský tenisový klub dorost 07.03.2016
Metelka Jan 02.04.1985 TK Spartak Jihlava Sokol Smíchov I. dospělí 07.03.2016
Metlička Jonáš 10.10.2000 Lokomotiva Praha TC Return dospělí 17.03.2016
Mezera Lukáš 07.10.1998 Sokol Petrovice TK Horní Měcholupy dorost 10.03.2016
Mezerová Adéla 23.01.2001 LTC Radotín LTC Radotín dorost 09.03.2016
Mička Matyáš 31.05.2001 SK LAMA o.s. TO Odry dorost 07.03.2016
Mičkal Marek 16.02.2004 Tenis Club Mokropsy Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 09.03.2016
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 11.03.2016
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 10.03.2016
Michalčíková Bernadette 07.01.2006 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Velké Bílovice mladší žactvo 09.03.2016
Michalčíková Bernadette 07.01.2006 TC BORS CLUB-STK Břeclav TK Velké Bílovice starší žactvo 09.03.2016
Michalec Robert 11.10.2005 Tatran Starý Lískovec Sokol Brno Žabovřesky mladší žactvo 09.03.2016
Michálek Ondřej 06.04.2004 TC Pankrác LTC Podolí Praha mladší žactvo 11.03.2016
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s. 1. Vestecká sportovní o.s. dorost 09.03.2016
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek Lokomotiva Plzeň dospělí 02.03.2016
Michnev Petr 03.08.1989 VSK VŠB-TU Ostrava TK PRECHEZA Přerov o.s. dospělí 09.03.2016
Michut David 03.05.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 07.03.2016
Mikešová Emilie Viktorie 30.06.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha mladší žactvo 08.03.2016
Mikulová Natálie 09.03.1999 TC Jičín TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 16.03.2016
Mikušík Adam 24.06.2003 DTJ Květná-tenisový klub SK Uherský Brod dorost 01.03.2016
Mikušík Adam 24.06.2003 DTJ Květná-tenisový klub Slovan Hodonín starší žactvo 01.03.2016
Mikušková Natálie 17.05.2001 Sokol Dolní Počernice z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 09.03.2016
Milostná Martina 10.04.1989 STK Okříšky Sokol Jemnice dospělí 01.03.2016
Milovanovič Ilija 12.09.2003 TK Ruzyně Praha TK Ruzyně Praha starší žactvo 14.03.2016
Minařík Jan 15.04.2005 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 10.03.2016
Minařík Josef 25.06.2004 TK Nová Ves TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 10.03.2016
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Starý Kolín LTC Kolín dorost 09.03.2016
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Starý Kolín LTC Kolín dospělí 09.03.2016
Mittigová Nikola 25.09.1977 Lokomotiva Beroun LTC Beroun, z.s. dospělí 03.03.2016
Mládková Ela 01.03.2006 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety mladší žactvo 08.03.2016
Mlčochová Zuzana 01.02.2004 Slavoj Český Těšín TC Třinec starší žactvo 10.03.2016
Mlejnková Barbora 16.10.1996 Baník Praha Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 17.03.2016
Mnich Viktor 27.01.2003 Fifteen club z.s. TJ Slavoj Velké Pavlovice starší žactvo 02.03.2016
Mólerová Natálie 29.08.2005 Tenisový klub Šternberk, z.s. TK Unex Uničov mladší žactvo 03.03.2016
Moravcová Magdalena 24.03.2000 Lokomotiva Praha TJ Spoje Praha dospělí 11.03.2016
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé Slavoj Český Brod mladší žactvo 08.03.2016
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Neridé LTC Kolín starší žactvo 09.03.2016
Moravec František 10.09.2000 TJ Sokol Vysočany SK Tenis Kladno dospělí 09.03.2016
Motl Pavel 07.09.1997 TK Sparta Praha TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně dospělí 07.03.2016
Motyková Markéta 29.09.2005 SK Vitality Slezsko o.s. TK Krnov starší žactvo 09.03.2016
Mráz Filip 11.05.1999 LTC Modřany 2005 LTC Podolí Praha dorost 10.03.2016
Mráz Martin 03.01.2000 LTC České Budějovice,z.s. LTC České Budějovice,z.s. dorost 11.03.2016
Mrázová Kristina 12.07.1996 LTC České Budějovice,z.s. LTC České Budějovice,z.s. dospělí 11.03.2016
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno SK Tenis Kladno mladší žactvo 10.03.2016
Müller Ondřej 23.09.2005 TJ Sokol Jílové TK TK Stochov mladší žactvo 07.03.2016
Müllerová Kateřina 11.10.1996 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 16.03.2016
Müllerová Nicole 11.08.2002 TK Aš TO Rotas Rotava starší žactvo 02.03.2016
Munzarová Pavla 26.03.1988 TJ Tatran Střešovice TJ Tatran Střešovice dospělí 09.03.2016
Musil Jakub 28.01.1997 TK Olymp Praha TK Čelákovice dospělí 07.03.2016
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dorost 08.03.2016
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha LTC Podolí Praha dospělí 11.03.2016
Musil Petr 25.07.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Choceň dospělí 17.03.2016
Mužíková Tereza 19.08.1998 SK Matchball Česká Lípa TK Mnichovo Hradiště dorost 07.03.2016
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov TK PRECHEZA Přerov o.s. mladší žactvo 08.03.2016
Myslivečková Eliška 16.04.1989 LTC Houštka LTC Houštka dospělí 17.03.2016
Náhlovský Dominik 29.03.2001 Sparta Kutná Hora Sparta Kutná Hora dospělí 09.03.2016
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s. TJ Sokol Uherský Brod dospělí 01.03.2016
Najmanová Tereza 19.01.2001 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dorost 10.03.2016
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. dorost 11.03.2016
Nápravník Adam 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC Dvůr Králové, z.s. starší žactvo 11.03.2016
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín mladší žactvo 08.03.2016
Naxerová Karolína 22.08.2003 Sokol Říčany Sokol Říčany dospělí 07.03.2016
Naxerová Natálie 25.02.2001 Sokol Říčany Sokol Říčany dospělí 07.03.2016
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA SK LAMA o.s. starší žactvo 03.03.2016
Nechutová Mia 19.04.2006 SHARK Brno TK Tuřany starší žactvo 16.03.2016
Nejdlová Kateřina 27.09.1990 TK KAJA TK KAJA dospělí 08.03.2016
Nejedlá Tereza 20.09.2005 Sportík, z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu mladší žactvo 10.03.2016
Němcová Nela 08.02.2004 TJ Sokol Stodůlky TJ Sokol Stodůlky mladší žactvo 09.03.2016
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Natali starší žactvo 11.03.2016
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 01.03.2016
Němeček Patrik 25.06.2006 TK Neridé TK Písnice mladší žactvo 11.03.2016
Neradová Štěpánka 27.08.2002 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice dorost 10.03.2016
Nermuťová Izabela 20.09.2004 TK Choceň TO SK Žamberk mladší žactvo 11.03.2016
Nerud Vladimír 21.03.2002 TK Tuřany TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 11.03.2016
Neřold Šimon 15.06.2003 LTC Radotín TO Slavoj Davle starší žactvo 11.03.2016
Neřold Šimon 15.06.2003 LTC Radotín LTC Radotín dorost 11.03.2016
Nestával Benjamín 10.06.2006 LTC Tábor 1903 TK ZVVZ Milevsko mladší žactvo 11.03.2016
Nestával Samuel 10.06.2006 LTC Tábor 1903 TK ZVVZ Milevsko mladší žactvo 11.03.2016
Nesvadbová Lucie 19.12.1993 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Lipník n.B. dospělí 16.03.2016
Nešpor Patrik 10.08.1988 TK SC OSTRAVA TK Louny dospělí 11.03.2016
Nešpor Štěpán 18.09.2003 TC BORS CLUB-STK Břeclav Slovácký TK Břeclav dorost 10.03.2016
Neudek Martin 08.04.1997 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy dospělí 07.03.2016
Neugebauerová Markéta 06.07.1992 Nespin, z.s. TO SK Žamberk dospělí 07.03.2016
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann TK Start Praha-Topolka starší žactvo 02.03.2016
Neumann Jakub Jiří 23.02.2005 TK Neumann TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 02.03.2016
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 07.03.2016
Neumannová Zuzana 15.02.2002 TK Písek TK Ostrovec starší žactvo 18.03.2016
Neumanová Anna 04.09.2001 TC Kopřivnice Tenisový klub Příbor,z.s. dorost 11.03.2016
Neumanová Žaneta 04.07.1984 TK Čelákovice Slavia VŠST Liberec dospělí 01.03.2016
Nevolová Zuzana 07.09.1978 Sokol Horní Branná Spartak Vrchlabí dospělí 07.03.2016
Nevšímal Filip 14.01.1997 LTC České Budějovice,z.s. Start České Budějovice dospělí 08.03.2016
Nguyenová Petra 10.07.2003 LTC Litvínov TK Jirkov starší žactvo 16.03.2016
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha TK Sparta Praha mladší žactvo 08.03.2016
Niče Ondřej 14.05.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. T.J. Sokol Šumperk dospělí 15.03.2016
Niederlová Jessica 18.08.1999 Sokol Zábřeh T.J. Sokol Šumperk dorost 08.03.2016
Nikogosyan Narek 10.12.1994 TK Čelákovice TK Čelákovice dospělí 07.03.2016
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 I.ČLTK Praha TK Slavia Plzeň dorost 09.03.2016
Noack Maximilian 11.09.1998 TŠ Pohořelec Tenis Cibulka dorost 10.03.2016
Noháč Jan 08.05.2005 LTC Tábor 1903 TK Sezimovo Ústí starší žactvo 09.03.2016
Nosek Jan 20.08.2001 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice dorost 08.03.2016
Nosková Linda 17.11.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK LAMA o.s. starší žactvo 03.03.2016
Noulová Zuzana 14.01.1994 LTC Houštka TJ Kralupy o.s. dospělí 10.03.2016
Nouza Petr 09.09.1998 SK HAMR, z.s. TK Sparta Praha dorost 10.03.2016
Nováček David 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov dorost 08.03.2016
Nováček Filip 13.02.2002 TO TJ Tesla Pardubice TO TJ Tesla Pardubice starší žactvo 01.03.2016
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA TO VOKD Ostrava-Poruba dorost 08.03.2016
Nováček Lukáš 19.05.2002 TK Talent Bohumín Sokol Bohumín starší žactvo 01.03.2016
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty TK Olymp Praha starší žactvo 11.03.2016
Novák Filip 24.01.2002 LTC Svoboda Praha TK Horní Měcholupy starší žactvo 07.03.2016
Novák Jakub 16.12.1998 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 02.03.2016
Novák Jan 06.08.2002 LTC Panorama Teplice Sokol Košťany dorost 07.03.2016
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 07.03.2016
Novák Jiří 22.03.1975 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dospělí 04.03.2016
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 07.03.2016
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé Sportclub Řevnice, z.s. dorost 01.03.2016
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 01.03.2016
Novák Petr 27.08.1981 Jiskra Otrokovice TK Radošovice dospělí 10.03.2016
Novák Vojtěch 15.06.2001 TENIS Klánovice TK Oáza Říčany dospělí 02.03.2016
Nováková Alžběta 08.09.1998 LTC Pardubice TC Chrudim z.s. dospělí 04.03.2016
Nováková Eliška 21.04.2001 ŽLTC Brno TK Znojmo dospělí 07.03.2016
Nováková Eliška 21.04.2001 ŽLTC Brno TK Znojmo dorost 08.03.2016
Nováková Karolína 26.10.2002 TCG Karlovy Vary TK Evženie Klášterec n/O dospělí 15.03.2016
Nováková Karolína 26.10.2002 TCG Karlovy Vary TK Chomutov dorost 10.03.2016
Nováková Kateřina 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 07.03.2016
Nováková Kateřina 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dospělí 07.03.2016
Nováková Kateřina 16.03.1999 TENIS Klánovice TK Oáza Říčany dospělí 02.03.2016
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň TK Sparta Praha starší žactvo 04.03.2016
Nováková Natálie 07.04.2004 Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek mladší žactvo 08.03.2016
Nováková Petra 30.11.1987 Lokomotiva Trutnov Tenis Nová Paka dospělí 03.03.2016
Nováková Sophia 01.02.2002 I.ČLTK Praha Tenis Cibulka starší žactvo 11.03.2016
Nováková Tiffany 05.05.2005 LTC Modřany 2005 LTC Modřany 2005 starší žactvo 08.03.2016
Nováková Tiffany 05.05.2005 LTC Modřany 2005 LTC Modřany 2005 mladší žactvo 08.03.2016
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA Městský tenisový klub Karviná starší žactvo 10.03.2016
Novikova Maria 25.01.1997 I.ČLTK Praha LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 14.03.2016
Novotná Alžběta 11.07.2006 SK Tenis Kladno TK Stochov mladší žactvo 09.03.2016
Novotná Aneta 10.09.1995 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. Sokol Bohumín dospělí 04.03.2016
Novotná Julie 28.01.2003 T.J. Sokol Jevíčko T.J. Sokol Jevíčko dorost 10.03.2016
Novotná Karolína 27.09.1994 LTC Pardubice TK Česká Třebová, z.s. dospělí 14.03.2016
Novotná Terezie 05.11.1998 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec dorost 16.03.2016
Novotná Veronika 22.05.2000 TK Konstruktiva, z.s. Sokol Ondřejov dospělí 07.03.2016
Novotný Adam 21.10.1998 TK Mokrá-Horákov SK Slatina dorost 09.03.2016
Novotný Cyril 21.04.2001 T.J. Sokol Jevíčko T.J. Sokol Jevíčko dorost 10.03.2016
Novotný Jiří 14.11.1983 Lokomotiva Praha Lokomotiva Praha dospělí 07.03.2016
Novotný Matěj 16.04.1999 TC Chrudim z.s. TK Hlinsko dospělí 09.03.2016
Nový Matěj 07.07.2000 Lokomotiva Zdice Lokomotiva Plzeň dorost 08.03.2016
Nový Mikoláš 02.01.2005 Lokomotiva Zdice TK Březnice starší žactvo 08.03.2016
Nuhlíček Václav 26.01.1978 TC Holešov, o.s. TC Holešov, o.s. dospělí 10.03.2016
Nygrýnová Šárka 15.05.1994 HTK Třebíč VŠTJ Ekonom Praha dospělí 08.03.2016
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK LTC Pardubice starší žactvo 01.03.2016
Ohajda Filip 06.08.2003 TK Škoda Plzeň z.s. SKP Klatovy starší žactvo 04.03.2016
Ondroušková Barbora 09.04.2001 TJ Spoje Praha Lokomotiva Praha dorost 11.03.2016
Opacki Matěj 14.07.2000 Tenis Proboštov z.s. Tenis Proboštov z.s. dospělí 04.03.2016
Opršal Ondřej 21.12.2004 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TJ Sokol Bedřichov Jihlava mladší žactvo 04.03.2016
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 03.03.2016
Ošlejšek Stanislav 14.06.1965 TK Blansko Sokol Rudice dospělí 09.03.2016
Otava Michal 11.01.1982 TK SC OSTRAVA Prestige tennis club Frýdek-Místek dospělí 15.03.2016
Otoupalík Karel 12.03.1967 TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Turnov dospělí 09.03.2016
Ottis Jan 22.01.2005 Tělocvičná jednota Sokol Osek TJ Sokol Ústí n.L. mladší žactvo 08.03.2016
Pajor Ondřej 20.04.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. T.J. Sokol Šumperk dorost 08.03.2016
Paleček Nicole 15.11.2003 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 11.03.2016
Pandadis Marek 21.10.2000 TK Mimoň TK Mnichovo Hradiště dorost 15.03.2016
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha Tenisklub Cheb dospělí 04.03.2016
Papežová Sabina 19.08.2005 SK Tenis Kladno TK Stochov mladší žactvo 09.03.2016
Parachin Petr 13.07.2001 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice dorost 11.03.2016
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice TK Škoda Plzeň z.s. starší žactvo 10.03.2016
Pařízek Jan 24.08.1999 BLTC Brno Start Brno dospělí 11.03.2016
Pastora Jakub 04.12.1988 SK Tenis Tišnov TK Týnec nad Sázavou dospělí 08.03.2016
Pašalič Marko 11.12.1998 TK Olymp Praha TO SK Mělník dospělí 16.03.2016
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha SK Aritma Praha dospělí 02.03.2016
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha SK Aritma Praha starší žactvo 03.03.2016
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha TK Olymp Praha mladší žactvo 03.03.2016
Pátková Anna 23.04.2001 Slavoj Český Brod TK Oáza Říčany dospělí 07.03.2016
Patyk Michal 09.10.2005 TK Ústí n.Labem TK Ústí n.Labem starší žactvo 04.03.2016
Paul Adam 19.03.2000 SK Aritma Praha Tenis Club Mokropsy dorost 08.03.2016
Paul Adam 19.03.2000 SK Aritma Praha Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 08.03.2016
Paul Daniel 18.03.1997 LTC Svoboda Praha LTC Svoboda Praha dospělí 03.03.2016
Paulson Andrew 16.11.2001 TK Sparta Praha TK Olymp Praha dorost 11.03.2016
Paulson Andrew 16.11.2001 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 08.03.2016
Paulson David 19.02.1996 TK Sparta Praha TJ Sokol Vysočany dospělí 08.03.2016
Paulů Barbora 17.01.2006 Sokol Horní Branná Spartak Vrchlabí starší žactvo 07.03.2016
Pavelka Lukáš 16.06.2001 LTC Modřany 2005 TK Konstruktiva, z.s. dorost 08.03.2016
Pavelka Ondřej 16.06.2001 LTC Modřany 2005 TK Konstruktiva, z.s. dorost 08.03.2016
Pavlásková Monika 10.12.1998 Tennis Hill Havířov o.s. Tennis Hill Havířov o.s. dospělí 08.03.2016
Pavlasová Renata 15.06.2002 TK Skalník Mariánské Lázně TJ Sokol Planá u Mar.Lázní starší žactvo 11.03.2016
Pavlica Tomáš 28.01.2001 TK Radegast TK Zašová dorost 04.03.2016
Pavlík David 23.05.1994 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. dospělí 08.03.2016
Pavliska Tomáš 27.08.2003 TJ Baník Ostrava OKD TJ TO Sokol Stará Bělá starší žactvo 04.03.2016
Pavlištík Jakub 29.07.1998 SLOVAN HRANICE, z.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dospělí 07.03.2016
Pavlištíková Aneta 04.10.2003 SLOVAN HRANICE, z.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dorost 07.03.2016
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka LTC Houštka dospělí 17.03.2016
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 09.03.2016
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 03.03.2016
Pecáková Gabriela 14.04.1998 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov dorost 14.03.2016
Pecáková Gabriela 14.04.1998 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov dospělí 14.03.2016
Pecková Andrea 16.10.2000 TJ Radlice LTC Svoboda Praha dorost 07.03.2016
Pečenková Adéla 15.07.2003 DTK Skuteč Spartak Polička dorost 08.03.2016
Pečenková Eliška 14.06.2000 DTK Skuteč TK Pernštýn 1897 Pardubice dospělí 02.03.2016
Pečenková Eliška 14.06.2000 DTK Skuteč TC Chrudim z.s. dorost 09.03.2016
Pech Patrik 25.04.1995 TK Olymp Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 14.03.2016
Pecha Zdeněk 13.11.2001 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. Spartak Vlašim dospělí 10.03.2016
Pechačová Michaela 18.01.1992 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 03.03.2016
Pechar Ondřej 29.01.1999 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dospělí 10.03.2016
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň Tenisklub Cheb mladší žactvo 04.03.2016
Pejcha Jan 24.11.1999 TC Chrudim z.s. TO SK Žamberk dorost 04.03.2016
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 09.03.2016
Peláková Martina 05.03.2002 TJ Spoje Praha TC Realsport Nymburk o.s. dorost 26.02.2016
Pelda Ondřej 14.05.2004 TK Olymp Praha TK Ruzyně Praha starší žactvo 04.03.2016
Peldová Barbora 11.05.2001 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dorost 09.03.2016
Peldová Nikola 04.01.2006 LTK Liberec LTK Liberec mladší žactvo 08.03.2016
Pelikán Tomáš 05.09.1991 TC Chrudim z.s. TJ Lázně Bělohrad dospělí 09.03.2016
Perglerová Anna 17.02.2004 TK Aš TO Rotas Rotava starší žactvo 01.03.2016
Peroutka Matěj 21.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s. Lokomotiva Plzeň starší žactvo 07.03.2016
Perůtka Jan 08.04.1989 TK AGROFERT Prostějov SK Véska dospělí 07.03.2016
Pešek Filip 13.10.1984 TK Ostrovec TC VITALITY Březnice dospělí 10.03.2016
Pešek Jakub 17.07.1995 TK Ostrovec TC VITALITY Březnice dospělí 10.03.2016
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Radotín dorost 08.03.2016
Peštál Petr 05.06.1985 HTK Třebíč TJ TK Březiněves dospělí 01.03.2016
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha TJ Radlice dorost 02.03.2016
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha Sokol Čimice dospělí 02.03.2016
Peterka Nikolas 02.02.2005 Start Liberec Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 10.03.2016
Petláková Klára 23.05.2003 BLTC Brno Start Brno starší žactvo 09.03.2016
Petráček Petr 10.12.1963 SPORTTENIS SPORTTENIS dospělí 10.03.2016
Petráčková Eliška 02.04.1997 Sportclub Řevnice, z.s. LTC Houštka dospělí 09.03.2016
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s. ITS Tennis Club, z.s. mladší žactvo 14.03.2016
Petríková Eliška 09.02.1996 LTK Liberec TK Rochlice Liberec dospělí 09.03.2016
Petronilho Laura 18.05.2001 TK Radošovice TJ Sokol Strančice dorost 11.03.2016
Petrtýlová Markéta 04.05.2001 Severočeská tenisová o.s. Start Liberec dospělí 10.03.2016
Petrušová Renáta 02.05.1988 TCG Karlovy Vary TCG Karlovy Vary dospělí 04.03.2016
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí T.T.C.Rožnov dorost 09.03.2016
Pförtnerová Julie 08.07.2004 TJ Tatran Střešovice TJ Sokol Liboc mladší žactvo 10.03.2016
Philippová Natálie 09.11.2004 TK SC OSTRAVA TJ Baník Ostrava OKD mladší žactvo 07.03.2016
Pilecká Dominika 12.09.1986 Baník Příbram Baník Příbram dospělí 10.03.2016
Pilecká Vendula 06.12.1983 Baník Příbram Baník Příbram dospělí 10.03.2016
Pilzová Tereza 02.10.1995 TK Neridé SK Tenis Rohatsko dospělí 11.03.2016
Pinkas Tadeáš 23.03.2006 TK Velké Bílovice TJ Slavoj Velké Pavlovice starší žactvo 01.03.2016
Pinkrová Anna 09.11.2001 TK SPORTYS, z.s. TK Jirkov dospělí 04.03.2016
Pinkrová Anna 09.11.2001 TK SPORTYS, z.s. TK Jirkov dorost 04.03.2016
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s. TK Ruzyně Praha dorost 11.03.2016
Pitra Václav 13.03.1975 Tenis klub Nýrsko KAPITOL Tenis dospělí 07.03.2016
Pivrnec Vít 11.10.2000 LTC Svoboda Praha LTC Svoboda Praha dorost 09.03.2016
Planková Natalie 16.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TK Vítkovice 1926 z.s. dorost 09.03.2016
Planková Natalie 16.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TK Vítkovice 1926 z.s. dospělí 09.03.2016
Plas Radek 28.02.1979 TK Sokolov Lokomotiva Karlovy Vary dospělí 10.03.2016
Plecitá Andrea 01.04.1996 SK Tenis Rohatsko SK Tenis Rohatsko dospělí 11.03.2016
Plevová Zuzana 26.04.1996 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 09.03.2016
Plomer Michal 14.10.1983 TK Evženie Klášterec n/O TK Jirkov dospělí 18.03.2016
Pluhařová Terezie 07.08.2002 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. dorost 07.03.2016
Pobořil Martin 27.01.1987 TK Roja Příbram z.s. HTK Třebíč dospělí 09.03.2016
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s. TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně dospělí 02.03.2016
Podrazká Šárka 11.01.1997 TK Olymp Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dospělí 07.03.2016
Podruhová Petra 12.03.1980 LTC Český Krumlov LTC Český Krumlov dospělí 03.03.2016
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. ŽLTC Brno dorost 08.03.2016
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. ŽLTC Brno dospělí 08.03.2016
Podsosonnaja Valeriya 31.05.1993 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 04.03.2016
Podsosonnaya Viktoriya 29.03.1990 Prazdroj Plzeň LTK Klatovy dospělí 11.03.2016
Podškubka Karel 22.08.2001 TK Spartak Jihlava TK Znojmo dospělí 09.03.2016
Podulka Ewa 16.11.2003 Severočeská tenisová o.s. Clasic Tenis Club o.s. starší žactvo 16.03.2016
Podulka Ewa 16.11.2003 Severočeská tenisová o.s. Clasic Tenis Club o.s. dorost 16.03.2016
Podzemná Daniela 23.08.1999 TK Brno - Chrlice TJ Kraví Hora Brno dorost 08.03.2016
Podzemná Erika 23.08.1999 TK Brno - Chrlice TJ Kraví Hora Brno dorost 08.03.2016
Pochylý Robert 15.07.1977 TC Staré Město TK Kunovice dospělí 03.03.2016
Pokorná Natálie 16.06.2001 LTK Liberec TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 08.03.2016
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 11.03.2016
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 11.03.2016
Pokorný Pavel 15.09.1987 TJ Centropen Dačice TJ Centropen Dačice dospělí 08.03.2016
Pokorný Vítězslav 08.05.1988 LTK TEPLICE o.s. TK Česká Kamenice dospělí 02.03.2016
Polák Michal 09.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 04.03.2016
Polák Michal 09.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 04.03.2016
Poláková Anna 30.05.2005 SKT Planá n.Luž. TK Soběslav mladší žactvo 14.03.2016
Poláková Daniela 25.04.1995 Severočeská tenisová o.s. TK Žatec dospělí 09.03.2016
Polášková Natálie 07.04.2000 SK Zlín-Mladcová TC Holešov, o.s. dorost 03.03.2016
Poledňák Petr 20.05.1999 Tenisový klub Bruntál, z.s. Tenisový klub Šternberk, z.s. dorost 02.03.2016
Poledníček Tomáš 08.06.1998 TO Sokol Nehvizdy TO Sokol Nehvizdy dospělí 11.03.2016
Poletínová Alena 09.10.1994 TK Sparta Praha Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 15.03.2016
Poloch Jakub 04.08.2002 TJ Baník Ostrava OKD Prestige tennis club Frýdek-Místek starší žactvo 09.03.2016
Polyak Tomáš 07.05.2001 TK Lomnice n.Pop. TK Lomnice n.Pop. dospělí 09.03.2016
Pomahač Ondřej 21.04.2002 TK Škoda Plzeň z.s. Sokol Nepomuk starší žactvo 07.03.2016
Popelka Libor 14.10.1999 DTJ Květná-tenisový klub TJ Sokol Vizovice dorost 08.03.2016
Popova Elizabeth 05.07.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dospělí 09.03.2016
Popule Patrik 20.08.1987 TJ Baník Ostrava OKD Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 08.03.2016
Pospíšil Jan 30.07.2001 TJ Sokol Újezd n.L. TŠ Hostivař dospělí 07.03.2016
Pospíšil Karel 22.05.1971 TO SK Žamberk TO SK Žamberk dospělí 09.03.2016
Pospíšil Kristián 01.09.1992 TK PRIS Frýdek-Místek Prestige tennis club Frýdek-Místek dospělí 23.03.2016
Pospíšil Lukáš 05.12.1979 TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 07.03.2016
Pospíšilíková Eliška 29.03.2004 TK Milo Olomouc TK Natali starší žactvo 11.03.2016
Pospíšilová Daniela 03.01.1994 LTC Slaný TK Stochov dospělí 10.03.2016
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 09.03.2016
Pospíšilová Kateřina 17.03.1992 VŠSK Univerzita Zlín TC Return dospělí 08.03.2016
Postupa Jan 04.01.2000 VSK VŠB-TU Ostrava TK Slavia Orlová dospělí 03.03.2016
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava TK Slavia Orlová dorost 03.03.2016
Poštolka Roman 07.04.1999 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2016
Pošvář Tomáš 08.06.2006 TK Slavia Plzeň Prazdroj Plzeň starší žactvo 07.03.2016
Potěšilová Karolína 29.12.1999 T.J. Sokol Šumperk Sokol Zábřeh dorost 10.03.2016
Potůčková Anna 19.07.1999 TK Sparta Praha TK FZŠ Trávníčkova dorost 16.03.2016
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC-MJ TENIS Líšeň dorost 14.03.2016
Prágr Ondřej 03.05.2000 LTC Rudná TC VŠ Praha dorost 01.03.2016
Praibiš Jakub 29.06.1982 TK Ústí n.Labem LTC Slovan Kladno dospělí 14.03.2016
Prášek Miloslav 20.03.2001 TK Slavia Plzeň LTC Sušice dorost 03.03.2016
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 16.03.2016
Pražáková Gabriela 29.10.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dorost 03.03.2016
Pres Jiří 23.01.2002 TJ Mokrá Hora Tatran Starý Lískovec starší žactvo 10.03.2016
Privara Peter Benjamín 02.08.2004 TK Zlín TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 08.03.2016
Procházka Jan 27.03.2003 TK Chomutov TK Louny starší žactvo 11.03.2016
Procházková Andrea 14.02.1992 ASK Lipůvka ASK Lipůvka dospělí 09.03.2016
Procházková Anežka 30.04.2001 Sportovní centrum Linhart Slavoj Český Brod dorost 07.03.2016
Procházková Anežka 30.04.2001 Sportovní centrum Linhart Slavoj Český Brod dospělí 07.03.2016
Procházková Natálie 08.05.2001 ŽLTC Brno Start Brno dorost 09.03.2016
Procházková Nela 13.09.2005 SK Tenis Tišnov Sokol Rudice dospělí 07.03.2016
Prokešová Justýna 10.09.2004 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. SK Týniště nad Orlicí mladší žactvo 09.03.2016
Prokešová Justýna 10.09.2004 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. SK Týniště nad Orlicí starší žactvo 09.03.2016
Prokop Vojtěch 04.09.1998 TC-MJ TENIS Líšeň TK AGROFERT Prostějov dorost 01.03.2016
Prokopová Anežka 13.01.2005 TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Nové Město na Moravě mladší žactvo 09.03.2016
Pros František 18.09.2001 SK Žalov SK Žalov dorost 14.03.2016
Průša Ivo 28.08.1963 TK Senožaty B TK Senožaty B dospělí 09.03.2016
Průšek Šimon 08.09.2002 TK Mnichovo Hradiště TK SLOVANKA Č. Lípa starší žactvo 10.03.2016
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Na Dolině o.s. starší žactvo 09.03.2016
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 09.03.2016
Přenosil David 31.05.1986 Tsport Votice o.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dospělí 16.03.2016
Přibylová Klára 23.06.1995 SK Tenis Duchcov TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 08.03.2016
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Sparta Praha Jiskra Bechyně dospělí 07.03.2016
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod dorost 08.03.2016
Příhodová Eva 14.02.1991 TJ Sokol Ústí n.L. TK Roudnice n.L. dospělí 08.03.2016
Přikrylová Eliška 14.02.1999 TK Spartak Jihlava TK ČLTK Jihlava dospělí 16.03.2016
Pšenička Tomáš 09.07.2004 TK Sparta Praha TJ Kralupy o.s. starší žactvo 07.03.2016
Ptáčková Tereza 15.05.2006 TK Bystřice n.Pernštejnem TJ Nové Město na Moravě mladší žactvo 10.03.2016
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé Slavoj Český Brod dorost 03.03.2016
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé LTC Bakov n.Jiz. dospělí 02.03.2016
Pulchartová Laetitia 18.01.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. Lokomotiva Beroun dospělí 02.03.2016
Pullmann Adam 23.08.2003 TK Hlinsko DTK Skuteč starší žactvo 08.03.2016
Pumprla Jiří 26.04.1998 Sokol Zábřeh T.J. Sokol Šumperk dorost 03.03.2016
Pustinová Hana 31.10.1996 Tatran Starý Lískovec Tatran Starý Lískovec dospělí 10.03.2016
Quittová Barbora 02.02.2001 TK Česká Třebová, z.s. TK Česká Třebová, z.s. dorost 08.03.2016
Raab Michal 11.08.1977 LTK Liberec LTC Mladá Boleslav o.s. dospělí 09.03.2016
Raczek Ewa 21.12.1996 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. TK Opava dospělí 16.03.2016
Rada Pavel 07.01.2004 TJ Červený Kostelec TJ Červený Kostelec starší žactvo 02.03.2016
Radová Adéla 12.11.2001 Lokomotiva Trutnov Baník Žacléř dorost 08.03.2016
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu starší žactvo 07.03.2016
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha Slavoj Žiželice starší žactvo 11.03.2016
Raiskup Vojtěch 06.02.2004 Tenisový klub Bzenec TJ Jiskra Strážnice mladší žactvo 15.03.2016
Rakušanová Anna 30.11.1987 TK Tanvald TK Rochlice Liberec dospělí 09.03.2016
Ramachová Michaela 26.09.2006 HTK Třebíč Sokol Jemnice mladší žactvo 02.03.2016
Rapantová Tereza 02.04.2000 TK Zlín TCV Strání dospělí 03.03.2016
Reithmaierová Simona 04.07.2004 TK Dýšina TK Dýšina starší žactvo 04.03.2016
Reitspiesová Hana 12.06.1992 Tenisový klub Rokycany TO Bohemians Praha dospělí 10.03.2016
Renč Daniel 16.03.2001 Severočeská tenisová o.s. TK Jirkov dorost 10.03.2016
Rendlová Natálie 02.09.2000 TK Tenisek Buštěhrad TJ Tatran Střešovice dospělí 16.03.2016
Renner Jan 18.12.1998 TK Ústí n.Labem LTC Panorama Teplice dorost 10.03.2016
Res Richard 25.01.2002 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. starší žactvo 03.03.2016
Richter Stanislav 19.10.1975 TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. TJ TK Březiněves dospělí 10.03.2016
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dorost 07.03.2016
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha SK HAMR, z.s. dospělí 07.03.2016
Richtrová Sabina 27.12.2000 TK Na Dolině o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 08.03.2016
Riklová Alice 20.06.1967 I.ČLTK Praha Tenis Libochovice dospělí 11.03.2016
Ročovská Sabina 07.10.1989 LTC České Budějovice,z.s. TJ TK MANE Hluboká n.V. dospělí 14.03.2016
Rodák Jan 02.05.2001 Městský tenisový klub Karviná TK Slavia Orlová dospělí 08.03.2016
Rodák Jan 02.05.2001 Městský tenisový klub Karviná TK Slavia Orlová dorost 08.03.2016
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 07.03.2016
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 07.03.2016
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy TO TJ Svitavy dorost 04.03.2016
Rouchal Dominik 01.10.2005 TO TJ Svitavy TO TJ Svitavy starší žactvo 04.03.2016
Rozbrojová Klára 31.12.2003 TK Na Dolině o.s. TK Bílovec dorost 10.03.2016
Rožnovský Matyáš 04.01.2006 SK JC Sport Opava TK Hlučín mladší žactvo 01.03.2016
Rubeš Jan 27.05.2003 Tenis club Úvaly TENIS Klánovice starší žactvo 14.03.2016
Rubešová Sabina 24.12.1995 LTC Slaný TK Stochov dospělí 09.03.2016
Růčka Šimon 30.12.2005 TJ TO Gumárny Zubří Rožnovský tenisový klub mladší žactvo 04.03.2016
Rulc Šimon 09.08.2003 TK Oáza Říčany TENIS Klánovice starší žactvo 09.03.2016
Ruprecht Daniel 12.07.1996 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 07.03.2016
Ruprechtová Michaela 06.11.1990 USK Pardubice USK Pardubice dospělí 07.03.2016
Russová Nicole 14.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s. TGC Kunratice dorost 08.03.2016
Russová Nicole 14.04.2003 1. Vestecká sportovní o.s. LTC Slovan Kladno starší žactvo 07.03.2016
Rutar Adam 27.12.2002 Slavoj Čerčany Slavoj Čerčany starší žactvo 09.03.2016
Rutar Adam 27.12.2002 Slavoj Čerčany Slavoj Čerčany dorost 09.03.2016
Rutarová Eva 21.07.1995 TK AGROFERT Prostějov TK Start Praha-Topolka dospělí 02.03.2016
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s. 1. Východočeská Tenisová mladší žactvo 07.03.2016
Růtová Dominika 24.01.2006 TC Dvůr Králové, z.s. 1. Východočeská Tenisová starší žactvo 07.03.2016
Růžanský Jan Evžen 04.04.2006 TK Písnice SK Meteor Praha mladší žactvo 04.03.2016
Růžanský Jan Evžen 04.04.2006 TK Písnice SK Meteor Praha starší žactvo 04.03.2016
Růžička František 09.02.1999 TK Škoda Plzeň z.s. TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 08.03.2016
Růžička Jan Sebastian 18.04.2006 TK Natali SK Véska mladší žactvo 04.03.2016
Růžička Petr 27.01.1990 TO SK Mělník Tenis Club Mokropsy dospělí 14.03.2016
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha SK OAZA Praha starší žactvo 04.03.2016
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha TK Březnice dorost 04.03.2016
Růžičková Adéla 09.10.2001 TK Turnov TK Semily dorost 09.03.2016
Rybář Alex 18.11.2001 TC-MJ TENIS Líšeň TK Tuřany dospělí 11.03.2016
Rybka Eduard 25.09.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dorost 07.03.2016
Rygr Václav 25.07.1999 Sokol Horní Branná Sokol Horní Branná dospělí 02.03.2016
Rychly Petr 10.03.2005 TK Neridé Tenis Dobříš mladší žactvo 11.03.2016
Rysová Natálie 11.01.2000 TK Slavia Plzeň TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 09.03.2016
Řehák Adam 10.04.2006 TK Milo Olomouc TREND SPORT, z.s. starší žactvo 03.03.2016
Řehák Daniel 10.04.2006 TK Milo Olomouc TREND SPORT, z.s. starší žactvo 03.03.2016
Řezáč Stanislav 29.01.2000 Rožnovský tenisový klub TK Radegast dospělí 02.03.2016
Řezníčková Anna 13.08.2001 TK Kunštát TK Černovice dospělí 09.03.2016
Řezníčková Eliška 24.03.1962 Spartak Průhonice KAPITOL Tenis dospělí 09.03.2016
Řezníčková Eliška 12.08.2002 TK Kunštát ŽLTC Brno starší žactvo 09.03.2016
Řezníčková Eliška 12.08.2002 TK Kunštát TK Blansko dorost 08.03.2016
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát ŽLTC Brno mladší žactvo 09.03.2016
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát TK Blansko starší žactvo 08.03.2016
Řežábek Robin 20.07.1995 Sokol Smíchov I. SK ČEMBY SPORT dospělí 08.03.2016
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. starší žactvo 07.03.2016
Říha Patrik 29.01.1986 TK Slavia Plzeň LTC Domažlice dospělí 14.03.2016
Říha Viktor 25.03.1972 Lokomotiva Beroun Spartak Průhonice dospělí 15.03.2016
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s. TK Kadaň starší žactvo 01.03.2016
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s. TK Olymp Praha mladší žactvo 01.03.2016
Římalová Tereza 04.12.2003 Sportclub Řevnice, z.s. T.J. Sokol Lety starší žactvo 08.03.2016
Sadil Matyáš 16.06.2004 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 08.03.2016
Sadil Tomáš 14.04.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TJ Kyje Praha 14 dospělí 08.03.2016
Sadilová Kateřina 17.07.1994 TK Konstruktiva, z.s. TO Bohemians Praha dospělí 09.03.2016
Sachinidu Eleni 03.03.2000 TK Líšeň TK Líšeň dospělí 08.03.2016
Sachko Vitaly 14.07.1997 HTK Třebíč HTK Třebíč dospělí 09.03.2016
Salava Jan 22.06.1977 TJ SVAH Všebořice, o.s. TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 11.03.2016
Salini Linda 09.11.1985 Lob S.A. Bohnice, zs Baník Praha dospělí 02.03.2016
Salvétová Andrea 05.06.1989 TK Slavia Plzeň TK Nová Ves dospělí 04.03.2016
Samek Šimon 31.12.2002 TK Sokolov TK Sokolov dorost 01.03.2016
Samek Šimon 31.12.2002 TK Sokolov TK Sokolov starší žactvo 01.03.2016
Samková Michaela 16.04.2003 TK Spartak Jihlava TGC Kunratice dorost 08.03.2016
Samková Michaela 16.04.2003 TK Spartak Jihlava TJ Radlice starší žactvo 03.03.2016
Santo Patrik 05.03.2003 ASK Lovosice TK Louny starší žactvo 11.03.2016
Sawicki Jakub 13.11.2002 SKT Frýdlant n.O. Prestige tennis club Frýdek-Místek starší žactvo 14.03.2016
Sebastian Ševeček 07.08.2005 Tenisový klub Jan Ševeček LTC Pardubice mladší žactvo 15.03.2016
Sedláček František 11.03.1969 1.TK Pacov 1.TK Pacov dospělí 10.03.2016
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha Sokol Čimice dospělí 02.03.2016
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany TJ Solidarita Praha 10 dospělí 10.03.2016
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany TJ Solidarita Praha 10 dorost 03.03.2016
Sedlář Petr 06.05.1978 T.J. Sokol Lety T.J. Sokol Lety dospělí 01.03.2016
Seďová Barbora 06.06.2002 LTC Panorama Teplice TK Dubí dorost 11.03.2016
Seidlová Kateřina 15.02.2005 TJ Sokol Vysočany TK Sport Kolovraty mladší žactvo 11.03.2016
Seifertová Lucie 01.05.2003 TK PTA Kolín Slavoj Český Brod starší žactvo 04.03.2016
Sejfi Robert 03.08.2002 Chotěbořské strojírny Chotěboř TK SB Světlá n.Sáz. starší žactvo 16.03.2016
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 08.03.2016
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé Tenisový klub Benátky nad Jizerou dospělí 08.03.2016
Servusová Carolina 12.01.1999 TC Return TJ Sokol Vysočany dorost 08.03.2016
Severinová Zuzana 28.10.1998 LTC Slovan Kladno LTC Svoboda Praha dospělí 07.03.2016
Sheridan James 30.09.2004 TCM Praha TK Ruzyně Praha starší žactvo 07.03.2016
Sheridan James 30.09.2004 TCM Praha TK Ruzyně Praha mladší žactvo 07.03.2016
Shchetinina Irina 14.02.2001 SK HAMR, z.s. LTC Humpolec dospělí 04.03.2016
Shchipakina Alexandra 20.04.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dospělí 02.03.2016
Schacherl Matěj 09.02.2005 TK Písek TK Ostrovec starší žactvo 10.03.2016
Schiller Jiří 03.01.1998 LTC Pardubice TK Choceň dospělí 10.03.2016
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha TC VŠ Praha dorost 10.03.2016
Schreier Maxmilián 26.01.1995 VSK VŠB-TU Ostrava TJ TO Sokol Stará Bělá dospělí 17.03.2016
Sidorják Štěpán 16.08.1998 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. dorost 10.03.2016
Silbernáglová Vendula 22.10.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK 1. Východočeská Tenisová dorost 04.03.2016
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Na Dolině o.s. dorost 07.03.2016
Silná Alexandra 10.01.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s. TO TJ Nový Jičín dospělí 08.03.2016
Silovský Miroslav 26.04.2003 TK Dýšina TK Kaznějov dorost 08.03.2016
Simonová Daniela 14.06.1993 Sokol Říčany Sokol Říčany dospělí 09.03.2016
Singer Martin 25.05.2003 F.H.TK Dobřichovice Tenis Dobříš starší žactvo 09.03.2016
Siniakov Daniel 15.01.2003 TK Sparta Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK dorost 16.03.2016
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov I.NTC Olomouc dospělí 02.03.2016
Sítařová Šárka 17.07.1979 Sokol Čebín Sokol Chudčice dospělí 16.03.2016
Skácel Tomáš 31.05.2005 Tenisový klub Tesla Brno TK TILIA Brno mladší žactvo 08.03.2016
Sklenár Eduard 15.05.2005 TJ Radlice 1. Vestecká sportovní o.s. mladší žactvo 09.03.2016
Sklenařík Michal 28.03.1994 TJ Sokol Stodůlky TJ Sokol Stodůlky dospělí 07.03.2016
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha TJ Kralupy o.s. dospělí 16.03.2016
Skoupilová Natálie 17.07.1997 TK Města Bučovice TK Města Bučovice dospělí 16.03.2016
Skřebská Martina 02.12.1982 TK Gymnázium Uničov Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dospělí 08.03.2016
Skřička Jan 03.11.2004 TJ Radlice TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 07.03.2016
Skuhravý Tomáš 07.05.1988 TK Nová Ves TK Nová Ves dospělí 04.03.2016
Slaba Damián 06.03.2006 LTC Tábor 1903 TK Sezimovo Ústí starší žactvo 09.03.2016
Sládek Josef 15.03.1990 Severočeská tenisová o.s. TJ Radlice dospělí 09.03.2016
Sládek Martin 21.12.1989 TK Horní Měcholupy Sokol Petrovice dospělí 09.03.2016
Sladká Tereza 28.07.1989 TC BIOCEL Vratimov z.s. VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 09.03.2016
Sláma Vlastislav 30.10.1979 LTC Podolí Praha TC Pankrác dospělí 16.03.2016
Slanec Daniel 02.03.1992 LTC Roztoky u Prahy LTC Roztoky u Prahy dospělí 08.03.2016
Slavík Filip 24.10.2002 TK Oáza Říčany Tenis klub FÉNIX Nedvězí starší žactvo 04.03.2016
Slavík Jakub 12.02.2006 SK Matchball Česká Lípa SK Matchball Česká Lípa mladší žactvo 15.03.2016
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé TK Radošovice dorost 07.03.2016
Slavíková Emma 24.01.2003 TK Neridé TK Radošovice dospělí 07.03.2016
Slavíková Naďa 08.03.1988 SK Tenis Rohatsko TK Mnichovo Hradiště dospělí 04.03.2016
Slezák Ondřej 15.09.1998 Lokomotiva Zdice Lokomotiva Plzeň dorost 03.03.2016
Slezák Radim 17.04.1969 Sokol Bohumín Sokol Bohumín dospělí 15.03.2016
Slezák Václav 19.01.1996 TK Sparta Praha Lokomotiva Plzeň dospělí 03.03.2016
Slezáková Natálie 30.07.2000 TK Zlín VŠSK Univerzita Zlín dospělí 01.03.2016
Slivková Barbora 25.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 04.03.2016
Slívová Michaela 18.09.1997 Jiskra Otrokovice TC Holešov, o.s. dospělí 09.03.2016
Slováková Anna 04.04.1999 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí dospělí 07.03.2016
Slováková Kamila 27.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Na Dolině o.s. starší žactvo 15.03.2016
Slováková Kamila 27.09.2005 TK AGROFERT Prostějov TK Na Dolině o.s. mladší žactvo 15.03.2016
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s. TJ SVAH Všebořice, o.s. starší žactvo 08.03.2016
Sluková Blanka 22.09.2003 TJ SVAH Všebořice, o.s. TJ SVAH Všebořice, o.s. dorost 08.03.2016
Smékal Tobiáš 11.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. TENIS TONDACH Hranice, o.s. mladší žactvo 08.03.2016
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TO TJ Svitavy starší žactvo 04.03.2016
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 01.03.2016
Smítalová Marie 09.01.2006 Prestige tennis club Frýdek-Místek SKT Frýdlant n.O. mladší žactvo 03.03.2016
Smítka Vojtěch 10.06.2000 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dorost 10.03.2016
Smolka Bartoloměj 30.03.2006 Severočeská tenisová o.s. Severočeská tenisová o.s. mladší žactvo 09.03.2016
Smutný Josef 06.04.2000 Lob S.A. Bohnice, zs Lob S.A. Bohnice, zs dorost 16.03.2016
Smutný Josef 06.04.2000 Lob S.A. Bohnice, zs Lob S.A. Bohnice, zs dospělí 16.03.2016
Smutný Petr 08.06.1988 TC Nové Město n. Metují TC Hořice dospělí 03.03.2016
Sochorová Adéla 27.03.2003 TK Třebíč TK Znojmo dorost 04.03.2016
Sochorová Adéla 27.03.2003 TK Třebíč TK Znojmo starší žactvo 04.03.2016
Sochůrek Dominik 20.10.1995 SK HAMR, z.s. SK HAMR, z.s. dospělí 09.03.2016
Sokolová Klára 09.04.1998 TENIS-CENTRUM DTJ HK TC Chrudim z.s. dospělí 07.03.2016
Solař David 07.06.1999 TK Olymp Praha TJ Spoje Praha dospělí 11.03.2016
Sopoušek Mirek 30.01.2004 SHARK Brno Tatran Starý Lískovec starší žactvo 01.03.2016
Sopoušek Mirek 30.01.2004 SHARK Brno TK TILIA Brno mladší žactvo 02.03.2016
Součková Andrea 27.04.2004 TK Olymp Praha LTC Modřany 2005 mladší žactvo 08.03.2016
Soukalová Bára 12.02.2006 TK SB Světlá n.Sáz. TJ Jiskra Havlíčkův Brod mladší žactvo 03.03.2016
Soukup Jakub 03.03.1998 Tempo Praha Slavoj Litoměřice dorost 08.03.2016
Soušková Vanda 14.08.2005 TK Sparta Praha WILSON Tenis Centrum starší žactvo 11.03.2016
Soušková Vanda 14.08.2005 TK Sparta Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. mladší žactvo 11.03.2016
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín Tennis Hill Havířov o.s. mladší žactvo 09.03.2016
Sponar Rostislav 16.12.1998 Sokol Letovice Sokol Velké Opatovice dospělí 07.03.2016
Sponar Rostislav 16.12.1998 Sokol Letovice TK Kunštát dorost 07.03.2016
Spousta Jiří 10.10.1981 TCG Karlovy Vary TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 07.03.2016
Starec Martin 12.01.1992 Tenisové centrum Černý Most SK Kometa Praha dospělí 18.03.2016
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha TJ Solidarita Praha 10 starší žactvo 07.03.2016
Starý Dominik 18.01.1997 TK AGROFERT Prostějov TK Slavia Plzeň dospělí 09.03.2016
Starý Filip 17.09.2004 TK Ústí n.Labem TK Ústí n.Labem starší žactvo 04.03.2016
Staš Michael 08.05.2005 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. mladší žactvo 09.03.2016
Stauchová Ivana 12.12.1974 LTC Modřany 2005 LTC Modřany 2005 dospělí 02.03.2016
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha SK Aritma Praha dorost 10.03.2016
Stefanova Anna 01.03.2001 Family Tennis Ostrava TK Havířov dospělí 04.03.2016
Stefanova Anna 01.03.2001 Family Tennis Ostrava TK Havířov dorost 04.03.2016
Stehnová Alice 11.04.2005 TJ TO Sokol Stará Bělá TJ Sokol Dolní Lhota mladší žactvo 08.03.2016
Steinhauser Robert 02.09.2000 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dorost 11.03.2016
Stibůrek Jiří 30.12.1992 TK Březnice TK Březnice dospělí 10.03.2016
Stiegler Jan 06.08.2005 TK Škoda Plzeň z.s. TJ Sokol Vejprnice mladší žactvo 10.03.2016
Stolz Maxim 15.02.2002 LTC Svoboda Praha LTC Svoboda Praha dorost 09.03.2016
Stránský Štěpán 14.07.2000 TJ Sokol Vysočany SK Meteor Praha dospělí 03.03.2016
Strážnický Filip 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň starší žactvo 11.03.2016
Strážnický Filip 10.04.2004 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 11.03.2016
Strebkova Mariya 16.08.2001 TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary dospělí 11.03.2016
Strmiska Ondřej 31.03.2005 LTC Hodonín Sokol Lanžhot starší žactvo 09.03.2016
Strnad Filip 12.05.1992 TK Březnice TK Březnice dospělí 10.03.2016
Strnad Štěpán 09.03.2006 Tenis Dobříš TK Radošovice mladší žactvo 03.03.2016
Střelcová Tereza 30.01.2001 TK Zlín VŠSK Univerzita Zlín dospělí 01.03.2016
Stříteská Lucie 19.07.2004 TK Zlín Beskydský tenisový klub starší žactvo 09.03.2016
Stříteská Lucie 19.07.2004 TK Zlín Beskydský tenisový klub mladší žactvo 01.03.2016
Stříteský Tomáš 17.05.2000 SK Tenis Tišnov BTK Ingstav Brno dospělí 29.02.2016
Stuchlík Jakub 03.10.2000 TC Hořice TC Jičín dorost 14.03.2016
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha Tenis Dobříš dospělí 08.03.2016
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha Tenis Dobříš dorost 08.03.2016
Sudiková Dominika 03.05.2004 TK Březnice Lokomotiva Zdice mladší žactvo 04.03.2016
Sucháň Ondřej 18.05.2005 TENIS SLOVÁCKO z.s. Slovan Hodonín starší žactvo 04.03.2016
Suchánek David 02.11.2004 BLTC Brno HTK Třebíč mladší žactvo 09.03.2016
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova TK FZŠ Trávníčkova dospělí 10.03.2016
Suchánek Ondřej 25.03.2006 Slovan Hodonín TK Velké Bílovice mladší žactvo 02.03.2016
Suchanová Jana 12.08.1965 KAPITOL Tenis KAPITOL Tenis dospělí 07.03.2016
Sunkovský Jiří 26.03.1991 Tenisová akademie Březno u Loun Tenis Libochovice dospělí 09.03.2016
Surovčíková Nina 18.03.2006 TK AGROFERT Prostějov TK DEZA Valašské Meziříčí mladší žactvo 08.03.2016
Svoboda Matouš 25.06.1990 TK Brno Bosonohy,z.s. Tenisový klub Sokol Horní Počernice, pobočný spolek dospělí 08.03.2016
Svoboda Tomáš 28.07.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou starší žactvo 04.03.2016
Svoboda Tomáš 28.07.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou mladší žactvo 04.03.2016
Svobodná Petra 31.05.2002 TO TJ Slovan Varnsdorf TO TJ Slovan Varnsdorf dorost 11.03.2016
Svobodová Anna 17.04.2005 TK Doksy SK Matchball Česká Lípa starší žactvo 08.03.2016
Svobodová Barbora 11.06.1992 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. TJ Jiskra Zruč n.Sáz. dospělí 10.03.2016
Svobodová Julie 26.03.2005 SK Jundrov Brno TK Velké Bílovice mladší žactvo 09.03.2016
Svobodová Klára 26.11.2001 TK 2000 Luhačovice SK Zlín-Mladcová dorost 08.03.2016
Svrčina Dalibor 02.10.2002 TK AGROFERT Prostějov VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 10.03.2016
Sýkora Matyáš 19.11.2004 Spartak Rožmitál TK Bohutín, z.s. starší žactvo 04.03.2016
Sýkora Matyáš 19.11.2004 Spartak Rožmitál TK Bohutín, z.s. mladší žactvo 04.03.2016
Sýkora Maxim 01.01.2006 TK Neridé Slavoj Český Brod mladší žactvo 02.03.2016
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun TJ Sokol Vysočany mladší žactvo 01.03.2016
Sýkorová Petra 07.12.1982 TK Písnice LTC Podolí Praha dospělí 09.03.2016
Sypták Martin 10.03.1982 TC Ostrov TK Rochlice Liberec dospělí 09.03.2016
Syrová Radka 02.03.2000 Tenisový klub Bzenec TJ Jiskra Strážnice dorost 14.03.2016
Syrovátka Filip 25.10.2001 Lokomotiva Trutnov LTC Nový Bydžov dorost 01.03.2016
Syrovátka Filip 25.10.2001 Lokomotiva Trutnov LTC Jaroměř dospělí 03.03.2016
Szturc Dominik 20.07.2000 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec dorost 10.03.2016
Szturc Dominik 21.09.2005 Mladý tenista, z.s. Beskydský tenisový klub mladší žactvo 07.03.2016
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha TK Start Praha-Topolka dorost 11.03.2016
Šafařík Jakub 18.09.2005 1. Vestecká sportovní o.s. Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 07.03.2016
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha TK Ruzyně Praha dorost 17.03.2016
Šafránek Václav 20.05.1994 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 09.03.2016
Šafránková Timea 21.07.2004 SHARK Brno TK TILIA Brno mladší žactvo 10.03.2016
Šafrová Veronika 16.12.2000 LTC Slovan Kladno LTC Roztoky u Prahy dospělí 10.03.2016
Šajer Vojtěch 17.06.2003 TK Bílovec SK LAMA o.s. starší žactvo 03.03.2016
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé TK Písnice starší žactvo 04.03.2016
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé TK Písnice mladší žactvo 04.03.2016
Šandová Michaela 29.07.2003 SLOVAN HRANICE, z.s. TK PRECHEZA Přerov o.s. starší žactvo 08.03.2016
Šašek Martin 15.07.2005 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň mladší žactvo 11.03.2016
Šašinka Albert 12.11.2000 SK Uherský Brod SK Uherský Brod dorost 01.03.2016
Šebek Martin 10.05.2005 Rožnovský tenisový klub TK Zašová mladší žactvo 11.03.2016
Šebesta Filip 05.05.1994 TK Neridé Slavoj Český Brod dospělí 08.03.2016
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM dospělí 03.03.2016
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK AGROFERT Prostějov TK TENNISPOINT FM dorost 03.03.2016
Šebková Kateřina 13.09.2002 Tenis Dobříš TK Hořovice dorost 04.03.2016
Šebková Kateřina 13.09.2002 Tenis Dobříš TK Březnice starší žactvo 04.03.2016
Šedivý Jan 27.11.2003 TK Třebenice TK Třebenice dospělí 16.03.2016
Šefčík Martin 16.01.1998 TJ Sokol Vysočany LTC Radotín dospělí 10.03.2016
Šefl Vojtěch 01.07.2006 Sokol Blovice Sokol Nepomuk mladší žactvo 08.03.2016
Šenkárčinová Bára 06.06.1992 TJ Sokol Vysočany TJ Břevnov dospělí 09.03.2016
Šestáková Klára 05.04.1993 SK Aritma Praha SPORT EDEN Beroun dospělí 10.03.2016
Šestáková Sára 06.10.2001 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 08.03.2016
Šetina Ondřej 09.04.2005 TK Neridé TK Horní Měcholupy mladší žactvo 08.03.2016
Šetina Ondřej 09.04.2005 TK Neridé TK Horní Měcholupy starší žactvo 10.03.2016
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava TK Opava mladší žactvo 09.03.2016
Ševčík Tadeáš 07.01.2005 Family Tennis Ostrava TK Opava starší žactvo 09.03.2016
Ševelová Petra 09.08.1973 ASK Lovosice TJ SVAH Všebořice, o.s. dospělí 15.03.2016
Šíbl Dominik 25.09.2000 TO Rotas Rotava TK Sokolov dorost 07.03.2016
Šíbl Dominik 25.09.2000 TO Rotas Rotava TK Sokolov dospělí 07.03.2016
Šik Michal 22.04.1999 TK Slavia Plzeň TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota dorost 07.03.2016
Šiková Lenka 12.08.2004 TK Slavia Plzeň TK Dýšina starší žactvo 04.03.2016
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. Slavoj Žiželice mladší žactvo 01.03.2016
Šimeček Jiří 04.07.1967 TK Lysá n.L. TK Hrušov dospělí 18.03.2016
Šimeček Martin 08.02.1999 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Slavia Orlová dospělí 03.03.2016
Šimková Michaela 28.03.2004 TK Skalník Mariánské Lázně TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně mladší žactvo 07.03.2016
Šimková Michaela 28.03.2004 TK Skalník Mariánské Lázně TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně starší žactvo 07.03.2016
Šimková Tereza 05.01.2002 TK Skalník Mariánské Lázně TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně dorost 07.03.2016
Šimková Tereza 05.01.2002 TK Skalník Mariánské Lázně TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně starší žactvo 07.03.2016
Šímová Michaela 15.03.2002 TC Týn nad Vltavou Jiskra Bechyně dorost 01.03.2016
Široká Tereza 20.11.2001 Sokol Smíchov I. TK Stochov dorost 09.03.2016
Široká Tereza 20.11.2001 Sokol Smíchov I. Tenis Banka Praha dospělí 07.03.2016
Škoda Martin 22.02.1986 Tenisový oddíl Junior TK Březnice dospělí 08.03.2016
Škodová Andrea 10.02.2005 Nespin, z.s. SK Týniště nad Orlicí mladší žactvo 09.03.2016
Škodová Andrea 10.02.2005 Nespin, z.s. SK Týniště nad Orlicí starší žactvo 09.03.2016
Škodová Jesika 30.03.2003 Nespin, z.s. TO SK Žamberk dorost 10.03.2016
Škodová Jesika 30.03.2003 Nespin, z.s. TO SK Žamberk starší žactvo 10.03.2016
Škrobánek Martin 03.04.2003 SK Tenis Hradec n.Moravicí o.s. SK JC Sport Opava starší žactvo 11.03.2016
Škuligová Pavla 03.08.1998 TO TJ Tesla Pardubice TC Přelouč dospělí 01.03.2016
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM TK Slavia Orlová dorost 04.03.2016
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec TC Hořice starší žactvo 07.03.2016
Šlapák David 20.04.2003 LTK Liberec TC Hořice dorost 07.03.2016
Šlapáková Magdalena 20.04.2003 LTK Liberec TJ Lázně Bělohrad starší žactvo 09.03.2016
Šlapáková Magdalena 20.04.2003 LTK Liberec TJ Lázně Bělohrad dorost 09.03.2016
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 03.03.2016
Šmejkalová Eva 09.10.1995 LTC Pardubice VŠTJ UK Hradec Králové dospělí 14.03.2016
Šmerdová Karolína 20.02.2004 BLTC Brno TK Znojmo mladší žactvo 08.03.2016
Šmída Daniel 04.09.1998 F.H.TK Dobřichovice Lokomotiva Beroun dorost 04.03.2016
Šmída David 04.09.1998 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dospělí 22.03.2016
Šmídt Daniel 06.12.2000 TK Slavia Plzeň TK Kaznějov dorost 11.03.2016
Šnajdr Jan 31.03.1998 SK Žalov SK Žalov dorost 17.03.2016
Šobáň Filip 19.03.1997 TCV Strání TCV Strání dospělí 09.03.2016
Šobr Kristián 02.08.2006 Slavoj Stod TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 08.03.2016
Šobrová Anna 22.02.2004 Slavoj Stod TK Škoda Plzeň z.s. mladší žactvo 07.03.2016
Šodek David 08.01.1990 SK OAZA Praha TK Horní Měcholupy dospělí 16.03.2016
Šolc Marek 21.04.2004 TC Hořice TK Česká Skalice mladší žactvo 09.03.2016
Šoltys Radek 30.06.2002 TC Jičín TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 02.03.2016
Šota Petr 11.11.1963 Orel jednota Praha-Balkán TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. dospělí 07.03.2016
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Olymp Praha Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 07.03.2016
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Olymp Praha SK OAZA Praha dospělí 07.03.2016
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň dospělí 14.03.2016
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov TK Zlín dorost 02.03.2016
Šrajer Jan 11.09.2004 TK Česká Třebová, z.s. TO TJ Svitavy mladší žactvo 04.03.2016
Šrámková Tereza 04.07.1991 TC Pankrác 1.TK Pacov dospělí 11.03.2016
Šroufek Jaroslav 05.08.1990 TK Chomutov SPORTCLUB 80 Chomutov dospělí 10.03.2016
Štafl Robin 11.09.1986 Tenis Lekce club Praha Tenis Lekce club Praha dospělí 22.03.2016
Šťastná Tereza 21.10.1993 TK Turnov TK Turnov dospělí 16.03.2016
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha TK FZŠ Trávníčkova dospělí 09.03.2016
Šťastný Petr 24.05.1980 LTC Bakov n.Jiz. Tenis klub FÉNIX Nedvězí dospělí 09.03.2016
Štěpán Ondřej 28.06.1999 TC Kopřivnice TK SC OSTRAVA dorost 08.03.2016
Štěpánek Martin 23.04.1988 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Zašová dospělí 10.03.2016
Štěpánková Jeannine 14.04.2002 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. starší žactvo 04.03.2016
Štěpánková Jeannine 14.04.2002 Severočeská tenisová o.s. TJ Sokol Ústí n.L. dorost 04.03.2016
Štěrba Jiří 26.06.2000 TC Pankrác LTC Podolí Praha dorost 11.03.2016
Štěrbová Kristýna 27.10.1998 Severočeská tenisová o.s. TK Louny dorost 11.03.2016
Štěrbová Kristýna 27.10.1998 Severočeská tenisová o.s. TK Louny dospělí 11.03.2016
Šterclová Mabel 11.04.1997 Tenisový klub Tesla Brno TTK ESOX dospělí 09.03.2016
Štrbavý Jan 28.02.1999 TK Na Dolině o.s. TC Kopřivnice dospělí 10.03.2016
Štros Vojtěch 15.02.1998 TK EMA o.s. LTC Svoboda Praha dorost 08.03.2016
Štruncová Martina 15.05.1992 Lokomotiva Plzeň TK Březnice dospělí 14.03.2016
Štumpa Diego Jordan 30.11.2004 SK Aritma Praha TK Ruzyně Praha mladší žactvo 10.03.2016
Štumpa Mario Rahman 29.01.2003 SK Aritma Praha TO Bohemians Praha starší žactvo 08.03.2016
Štumpf Daniel 05.05.1994 LTC Modřany 2005 TK EMA o.s. dospělí 09.03.2016
Štvrtecká Silvia 14.10.2005 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec starší žactvo 10.03.2016
Štyler Adam 08.03.2005 I.ČLTK Praha TJ Spoje Praha mladší žactvo 08.03.2016
Šubert Matyáš 14.08.2003 TK Náchod Tenisový klub SPORT,o.s. starší žactvo 11.03.2016
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha TC ESO Praha z.s. dorost 02.03.2016
Šúchal Tomáš 17.03.1995 SK Podještědští Pardálové TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 03.03.2016
Šulcová Vanesa 11.12.2004 SK JC Sport Opava SK LAMA o.s. dorost 03.03.2016
Šulcová Vanesa 11.12.2004 SK JC Sport Opava SK LAMA o.s. starší žactvo 03.03.2016
Šuléř Stanislav 12.10.1970 CPM Tenis Praha TJ Sokol Vršovice II. dospělí 09.03.2016
Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov TC Brno. dospělí 10.03.2016
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav Sokol Říčany starší žactvo 09.03.2016
Šůsová Tereza 07.01.2006 TK Škoda Plzeň z.s. TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota mladší žactvo 07.03.2016
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 TJ Sokol Hostivice SK Tenis Kladno mladší žactvo 07.03.2016
Šutová Gabriela 08.12.2005 TJ MEZ Vsetín TENIS TONDACH Hranice, o.s. mladší žactvo 08.03.2016
Švarcová Natali 30.07.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. Slovan Hodonín starší žactvo 07.03.2016
Švec Jakub 26.01.2000 TK Spartak Jihlava TJ Jiskra Havlíčkův Brod dorost 08.03.2016
Švec Martin 24.10.1984 TK Ústí n.Labem Severočeská tenisová o.s. dospělí 04.03.2016
Švec Šimon 14.08.2006 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy mladší žactvo 08.03.2016
Švec Štěpán 18.01.2002 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy dorost 08.03.2016
Švec Štěpán 18.01.2002 Tenis klub Nýrsko LTK Klatovy starší žactvo 08.03.2016
Švecová Renata 02.10.1998 LTC Velešín LTC České Budějovice,z.s. dorost 08.03.2016
Švendová Denisa 04.10.2001 Jiskra Otrokovice TJ Sokol Vizovice dospělí 08.03.2016
Šviráková Kateřina 29.07.1978 TK Oáza Říčany Sokol Říčany dospělí 10.03.2016
Švorcová Monika 15.11.1979 TC ESO Praha z.s. TC ESO Praha z.s. dospělí 10.03.2016
Tabara Michal 11.08.1979 TK Fatra Napajedla TK Fatra Napajedla dospělí 01.03.2016
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK 1. Východočeská Tenisová starší žactvo 04.03.2016
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK 1. Východočeská Tenisová dorost 14.03.2016
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK 1. Východočeská Tenisová starší žactvo 04.03.2016
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK 1. Východočeská Tenisová dorost 14.03.2016
Talacko Vojtěch 09.06.2000 TŠ Pohořelec Tenis Cibulka dorost 09.03.2016
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha SK OAZA Praha dorost 07.03.2016
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha TK Oáza Říčany dospělí 07.03.2016
Tauber Václav 03.06.2002 SK Tenis Kladno SK Tenis Kladno starší žactvo 07.03.2016
Tauš Radek 19.06.1975 SKP Kometa Brno Sokol Chudčice dospělí 10.03.2016
Tauš Vojtěch 22.01.2005 NTC Kyjov Tenisový klub Bzenec starší žactvo 14.03.2016
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé TK Neridé starší žactvo 02.03.2016
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé TK Neridé mladší žactvo 01.03.2016
Tesařík Tomáš 19.04.2004 TJ Radlice Sokol Čimice mladší žactvo 16.03.2016
Tesková Petra 26.02.1999 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 14.03.2016
Tesková Sylvie 02.01.1996 TK Písek SK TK Vodňany dospělí 14.03.2016
TEUBER RENE 04.01.2005 TK Čelákovice TK Čelákovice mladší žactvo 15.03.2016
Texl Filip 21.03.2000 Slovácký TK Břeclav TJ Slavoj Velké Pavlovice dorost 02.03.2016
Tihelka Adam 15.06.2005 TC VŠ Praha TC VŠ Praha starší žactvo 11.03.2016
Tihelka Adam 15.06.2005 TC VŠ Praha TC VŠ Praha mladší žactvo 11.03.2016
Tichá Lenka 04.10.1979 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 01.03.2016
Tichá Linda 12.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. Sokol Dolní Počernice z.s. mladší žactvo 01.03.2016
Ticháčková Nela 28.04.2003 TK Olymp Praha Sportclub Řevnice, z.s. starší žactvo 09.03.2016
Timura Petr 13.10.1989 TENIS Klánovice Sokol Ondřejov dospělí 10.03.2016
Tingl Marek 25.01.2005 SK Satalice TO Sokol Nehvizdy starší žactvo 09.03.2016
Tlačbaba Jakub 28.09.2002 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno dorost 01.03.2016
Tlačbaba Matěj 02.07.2005 TJ Brno-Komín TK TILIA Brno mladší žactvo 01.03.2016
Tlapák Adam 06.12.1999 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dospělí 09.03.2016
Tlapák Adam 06.12.1999 TK AGROFERT Prostějov ŽLTC Brno dorost 09.03.2016
Tobišková Andrea 12.06.2003 TK Kvasiny TK Česká Třebová, z.s. starší žactvo 03.03.2016
Tocháčková Dominika 15.09.1993 TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka TK ZVVZ Milevsko dospělí 09.03.2016
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. mladší žactvo 07.03.2016
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov TENIS SLOVÁCKO z.s. starší žactvo 07.03.2016
Toman David 14.06.2006 TK Slavia Plzeň Lokomotiva Plzeň mladší žactvo 14.03.2016
Toman Kryštof 14.01.2004 TJ Spoje Praha TJ Spoje Praha starší žactvo 09.03.2016
Tomanová Amálie 28.11.2003 TK Spartak Jihlava Slavoj Třešť dospělí 08.03.2016
Tomasová Michaela 30.03.2001 LTK Liberec TK Frýdlant v Čechách dospělí 11.03.2016
Tomaščík Peter 14.05.2001 Lokomotiva Plzeň TK Březnice dospělí 07.03.2016
Tomaščík Peter 14.05.2001 Lokomotiva Plzeň TK Březnice dorost 07.03.2016
Tomášek Lukáš 19.12.2002 TK Aš TO Rotas Rotava starší žactvo 02.03.2016
Tomášková Jana 09.07.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dospělí 04.03.2016
Tošil Karel 21.06.2004 LTC Velešín LTC České Budějovice,z.s. mladší žactvo 08.03.2016
Toulec Radek 07.04.1987 TK Drnovice TK Natali dospělí 11.03.2016
Tovcimaková Dita 11.06.1978 TJ Kraví Hora Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 15.03.2016
Trefný Martin 20.07.1999 TK Slavia Orlová TC-MJ TENIS Líšeň dospělí 11.03.2016
Trefný Martin 20.07.1999 TK Slavia Orlová TC-MJ TENIS Líšeň dorost 11.03.2016
Trnka Přemysl 06.08.1996 Tenisklub Cheb Tenisklub Cheb dospělí 04.03.2016
Trojan Michael 30.07.2004 Tenis Akademie Bálek TJ Kralupy o.s. mladší žactvo 07.03.2016
Trunečka Štěpán 30.07.2001 SK HAMR, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. dorost 11.03.2016
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany TJ Sokol Vysočany dospělí 03.03.2016
Tříška Martin 23.09.1971 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 04.03.2016
Tříšková Petra 09.12.1995 TK Sport Kolovraty Sokol Královice dospělí 09.03.2016
Tuhovčák Matěj 22.09.2001 TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. dorost 07.03.2016
Tůma Vojtěch 14.04.1998 LTC Bakov n.Jiz. LTC Mladá Boleslav o.s. dorost 09.03.2016
Tůmová Monika 04.01.1991 TK Neridé LTC Modřany 2005 dospělí 08.03.2016
Tumová Romana 16.01.1999 TK Šlapanice TC Austerlitz dorost 15.03.2016
Tumová Romana 16.01.1999 TK Šlapanice Sokol Lanžhot dospělí 11.03.2016
Tunega Jan 20.08.2000 TC Hořice TC Jičín dorost 14.03.2016
Tureček Jiří 15.07.1953 TK Bohutín, z.s. Spartak Rožmitál dospělí 01.03.2016
Turková Hana 30.05.1986 TJ Sokol Bedřichov Jihlava TJ Nové Město na Moravě dospělí 09.03.2016
Turková Jitka 14.07.1969 TC Pankrác TC Pankrác dospělí 11.03.2016
Turner Jan 09.11.1973 SK Nučice,z.s.-zrušen Lokomotiva Praha dospělí 11.03.2016
Turský Mikuláš 03.03.2003 TO TJ Nový Jičín TK Bílovec dorost 10.03.2016
Turzik Jindřich 17.01.2000 Tsport Votice o.s. Tsport Votice o.s. dospělí 11.03.2016
Tuzarová Michaela 30.06.1989 TK Dýšina TK Dýšina dospělí 09.03.2016
Tyl Slavomír 18.10.1986 Baník Příbram Tenis Lekce club Praha dospělí 16.03.2016
Týnovská Veronika 26.09.2000 TK Škoda Plzeň z.s. TK Sokolov dorost 07.03.2016
Uhrová Hana 12.11.1997 JOPI TC Brno ŽLTC Brno dospělí 04.03.2016
Ullrychová Eliška 25.03.1998 TK LTC Děčín TK Spartak Děčín dospělí 02.03.2016
Ulrych Petr 06.05.1983 TC Veverská Bítýška z.s. Sokol Rudice dospělí 09.03.2016
Ungr Milan 25.11.1962 1.ČLTK Plzeň 1.ČLTK Plzeň dospělí 04.03.2016
Urbánek Milan 08.07.2004 TK Choceň TO SK Žamberk mladší žactvo 11.03.2016
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov TK Natali starší žactvo 04.03.2016
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov TC-MJ TENIS Líšeň mladší žactvo 02.03.2016
Ustupská Michaela 25.08.1999 TJ TO Sokol Stará Bělá VSK VŠB-TU Ostrava dorost 09.03.2016
Uvíra Matěj 20.07.1990 TK SC OSTRAVA TJ Baník Ostrava OKD dospělí 10.03.2016
Uwaifo Ayo 21.10.2006 TJ Sokol Vysočany TO Bohemians Praha mladší žactvo 08.03.2016
Vacek Michal 13.02.2000 LTC Podolí Praha TK EMA o.s. dospělí 10.03.2016
Vacek Šimon 09.04.2004 Tenisový klub SPORT,o.s. TJ Červený Kostelec mladší žactvo 08.03.2016
Václav Jan 25.11.1981 Slavoj Stod Slavoj Stod dospělí 08.03.2016
Václavek Matyáš 17.03.2005 TK Mohelnice, z.s. TK Gymnázium Uničov starší žactvo 07.03.2016
Václavek Tomáš 05.05.2001 SK Tenis Tišnov TO TJ Sokol Kuřim dorost 09.03.2016
Vacula Jan 28.03.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska dorost 17.03.2016
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dospělí 11.03.2016
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov Start Brno dorost 11.03.2016
Vaculík Robin 14.04.2005 TC Brno. Start Brno starší žactvo 11.03.2016
Vaculíková Lucie 17.03.1988 TK Břízky Jablonec n.Nis. TK Břízky Jablonec n.Nis. dospělí 10.03.2016
Vaculín Štěpán 20.03.2000 TJ Sokol Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod dospělí 11.03.2016
Vágnerová Adéla 19.07.1999 TJ Sokol Liboc TK Ruzyně Praha dospělí 15.03.2016
Vágnerová Adéla 19.07.1999 TJ Sokol Liboc TK Ruzyně Praha dorost 09.03.2016
Vachovec Dominik 08.11.2003 TK Horažďovice LTK Klatovy starší žactvo 10.03.2016
Vachtlová Jana 09.07.1999 LTC Slovan Kladno Lokomotiva Beroun dorost 02.03.2016
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov starší žactvo 04.03.2016
Vajda Bořek 11.06.2004 DTJ Tenis Vřesina TK Havířov mladší žactvo 04.03.2016
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 I.ČLTK Praha I.ČLTK Praha starší žactvo 08.03.2016
Valášek Petr 21.03.1985 TJ Kyje Praha 14 TJ Kyje Praha 14 dospělí 10.03.2016
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany TJ Sokol Vysočany dorost 07.03.2016
Valenta Michal 20.06.2002 SK HAMR, z.s. SK HAMR, z.s. dorost 10.03.2016
Valenta Michal 20.06.2002 SK HAMR, z.s. SK HAMR, z.s. starší žactvo 10.03.2016
Valeš Daniel 29.10.1975 Sokol Plzeň Doudlevce Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 09.03.2016
Válková Simona 06.04.2005 Spartak Polička TO TJ Svitavy mladší žactvo 04.03.2016
Valoušková Eliška 19.01.2001 LTK TEPLICE o.s. TK Dubí dospělí 01.03.2016
Vančuřík Štěpán 12.05.1993 LTC Pardubice LTC Pardubice dospělí 04.03.2016
Vaněk Martin 06.04.2000 Baník Žacléř Baník Žacléř dorost 08.03.2016
Vaňková Michaela 04.04.2000 TK LTC Děčín TK Česká Kamenice dospělí 04.03.2016
Vanžura Leoš 01.03.1984 BLTC Brno TJ Brno-Komín dospělí 03.03.2016
Vanžurová Jiřina 08.04.1957 BLTC Brno TJ Brno-Komín dospělí 09.03.2016
Varga Alexandr 09.08.2000 TK Spartak Jihlava STK Okříšky dospělí 08.03.2016
Vargová Adéla 10.05.2000 Tenisový klub Bzenec TJ Jiskra Strážnice dorost 14.03.2016
Vašenková Lenka 04.11.1998 TK Radegast TK Radegast dospělí 03.03.2016
Vašíček Lukáš 14.05.1980 SKP Kometa Brno TJ Brno-Komín dospělí 09.03.2016
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha TK Ruzyně Praha dorost 10.03.2016
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha LTC Modřany 2005 dospělí 09.03.2016
Vašina Vojtěch 03.04.2000 TK Start Praha-Topolka SK Meteor Praha dospělí 01.03.2016
Vašinová Kristýna 26.03.2002 TK Horní Měcholupy TJ Sokol Liboc starší žactvo 14.03.2016
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha TJ Radlice mladší žactvo 09.03.2016
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha 1. Vestecká sportovní o.s. starší žactvo 11.03.2016
Vašutová Agáta 30.11.2006 Sokol Říčany TK Oáza Říčany mladší žactvo 08.03.2016
Vavruška Patrik 09.09.1998 Spartak Žebrák Spartak Žebrák dospělí 04.03.2016
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice TK Sparta Praha starší žactvo 09.03.2016
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 03.03.2016
Venclík Patrik 11.04.1974 LTC Bakov n.Jiz. LTC Bakov n.Jiz. dospělí 09.03.2016
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín VŠSK Univerzita Zlín dospělí 01.03.2016
Venzara Lukáš 27.05.1999 TK Semily LTC Mladá Boleslav o.s. dorost 03.03.2016
Verbeščukova Nikoletta 13.05.2003 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dospělí 15.03.2016
Verbeščukova Nikoletta 13.05.2003 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. dorost 15.03.2016
Verner Pavel 13.01.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. dorost 04.03.2016
Veselý Pavel 18.04.1971 TK Dobříš Tenis Dobříš dospělí 15.03.2016
Větrovec Michal 31.07.1995 TK Slavia Plzeň Sokol Plzeň Doudlevce dospělí 18.03.2016
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. dorost 11.03.2016
Vicenda Ondřej 27.02.1998 TK Škoda Plzeň z.s. TK Škoda Plzeň z.s. dospělí 08.03.2016
Vidmanov Vasiliy 14.08.1996 I.ČLTK Praha Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2016
Vícha Dominik 17.04.1998 Tenisový klub Minerva Opava,z.s. SK JC Sport Opava dorost 10.03.2016
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s. TK Milo Olomouc mladší žactvo 07.03.2016
Vild Ondřej 19.01.2004 SK Tenis Mýto, o.s. LTC Beroun, z.s. starší žactvo 01.03.2016
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK starší žactvo 09.03.2016
Vintera Michal 30.01.2005 I.ČLTK Praha TENIS-CENTRUM DTJ HK mladší žactvo 09.03.2016
Vitásek Ondřej 07.11.2005 Lob S.A. Bohnice, zs Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 04.03.2016
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 03.03.2016
Vitmajerová Diana 11.05.2004 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. mladší žactvo 02.03.2016
Vitmajerová Diana 11.05.2004 SK Tenis Rohatsko LTC Bakov n.Jiz. starší žactvo 02.03.2016
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. SLOVAN HRANICE, z.s. dorost 10.03.2016
Vízner Daniel 09.07.1998 F.H.TK Dobřichovice F.H.TK Dobřichovice dospělí 04.03.2016
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava TC Třinec dorost 07.03.2016
Vlachopulosová Nelly 06.06.1999 VSK VŠB-TU Ostrava VSK VŠB-TU Ostrava dospělí 10.03.2016
Vlasák Matěj 18.07.2006 LTK Liberec TCEN Hrádek nad Nisou mladší žactvo 08.03.2016
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club Sportclub Řevnice, z.s. mladší žactvo 04.03.2016
Vlčková Natálie 05.01.2004 Slavoj Čerčany Slavoj Čerčany starší žactvo 08.03.2016
Vlčková Natálie 05.01.2004 Slavoj Čerčany Slavoj Čerčany mladší žactvo 08.03.2016
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK TENIS-CENTRUM DTJ HK dospělí 03.03.2016
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK TK Olymp Praha dorost 09.03.2016
Voborník Matyáš 16.11.2004 Start Liberec Severočeská tenisová o.s. starší žactvo 10.03.2016
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí TK Bystřice p.H. dorost 03.03.2016
Vodičková Lucie 09.03.1991 Sportclub Řevnice, z.s. Lokomotiva Plzeň dospělí 03.03.2016
Vodičková Tereza 16.03.1995 TJ Solidarita Praha 10 TJ Solidarita Praha 10 dospělí 02.03.2016
Vojáček Marek 25.05.1975 Severočeská tenisová o.s. SK Tenis Duchcov dospělí 10.03.2016
Vojáčková Bára 06.06.2004 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov starší žactvo 04.03.2016
Vojáčková Bára 06.06.2004 LTC Litvínov SK Tenis Duchcov mladší žactvo 04.03.2016
Vojta Emil 16.08.1975 V-TEAM Čáslav TJ Tatran Střešovice dospělí 08.03.2016
Vojtíšek Adam 01.06.1999 TO SK Žamberk TO SK Žamberk dorost 09.03.2016
Vojtová Martina 11.10.1977 V-TEAM Čáslav LTC Houštka dospělí 11.03.2016
Vojtová Veronika 29.09.2002 TJ Spoje Praha TK Horní Měcholupy dorost 11.03.2016
Vojtová Veronika 29.09.2002 TJ Spoje Praha TK Horní Měcholupy starší žactvo 11.03.2016
Volánková Kateřina 01.12.2004 Tatran Starý Lískovec TK TILIA Brno mladší žactvo 09.03.2016
Volf Jakub 04.11.1998 TK Sport Kolovraty Sportcentrum Uhříněves dospělí 03.03.2016
Volfová Barbora 05.10.1985 LTC Mladá Boleslav o.s. TK Mnichovo Hradiště dospělí 07.03.2016
Volková Tereza 15.06.1998 TC Pankrác LTC Podolí Praha dorost 11.03.2016
Vondra Adam 29.03.1997 DTJ Jinonice Tenis Cibulka dospělí 21.03.2016
Vondráčková Markéta 30.07.2003 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. starší žactvo 08.03.2016
Vondráčková Markéta 30.07.2003 TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. dorost 08.03.2016
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Spartak Jihlava dorost 03.03.2016
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov TK Spartak Jihlava dospělí 03.03.2016
Vondráková Denisa 10.02.2004 LTC Tábor 1903 TK AGROFERT Prostějov mladší žactvo 02.03.2016
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TKX Tennis Team Krupka z.s. LTK TEPLICE o.s. dospělí 14.03.2016
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. dorost 08.03.2016
Vondruška Leoš 20.06.1982 TK Soběslav Spartak Vlašim dospělí 03.03.2016
Voráč Jan 14.09.1979 TK Kadaň TK Žatec dospělí 16.03.2016
Vorlíčková Simona 04.10.2000 LTC Slaný TK Stochov dorost 16.03.2016
Vorlíčková Simona 04.10.2000 LTC Slaný TK Stochov dospělí 16.03.2016
Vostrá Tereza 09.06.2003 TK Chomutov TK Jirkov starší žactvo 02.03.2016
Votruba Daniel 01.08.2000 TK Pernštýn 1897 Pardubice LTC Pardubice dospělí 10.03.2016
Votruba Mário 11.11.1981 Sparta Kutná Hora TC Přelouč dospělí 15.03.2016
Voženílek Filip 14.06.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž dorost 10.03.2016
Voženílek Tomáš 01.03.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. TC Bajda Kroměříž starší žactvo 10.03.2016
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s. Jiskra Otrokovice dospělí 04.03.2016
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka starší žactvo 02.03.2016
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha TK Start Praha-Topolka mladší žactvo 02.03.2016
Vrba Lukáš 02.05.2003 TO TJ Nový Jičín TK DEZA Valašské Meziříčí starší žactvo 07.03.2016
Vrbenský Michael 26.12.1999 TK Sparta Praha TC Realsport Nymburk o.s. dospělí 09.03.2016
Vu Hiep 16.12.1998 LTC Panorama Teplice LTC Panorama Teplice dorost 09.03.2016
Vu Hung Cuong 27.04.2003 I.ČLTK Praha TJ Sokol Vysočany starší žactvo 08.03.2016
Vunč Jakub 10.09.2003 TK Mnichovo Hradiště TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. starší žactvo 07.03.2016
Vymetálková Olga 24.01.1976 F.H.TK Dobřichovice Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. dospělí 14.03.2016
Wawrečka Ronald 14.11.1974 TO Staré Splavy TO Staré Splavy dospělí 03.03.2016
Weberová Melisa 15.02.2005 LTC Český Krumlov TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu mladší žactvo 10.03.2016
Weberová Tereza 29.05.1998 SK ČEMBY SPORT SKP České Budějovice dospělí 11.03.2016
Weigelová Adéla 28.08.1998 Sokol Velké Opatovice TK Kunštát dorost 09.03.2016
Weston Emily Gabriela 18.08.2001 Slavoj Český Brod TK Radošovice dospělí 03.03.2016
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo ŽLTC Brno mladší žactvo 07.03.2016
Wirth Jan 28.11.1970 TK Slavia Plzeň SK SPORTCENTRUM Roudná dospělí 08.03.2016
Wojnar Dominik 19.02.2003 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec starší žactvo 09.03.2016
Wünsch Vojtěch 02.08.2001 TC Hořice TO TJ Tesla Pardubice dorost 10.03.2016
Zahrádka Filip 31.10.1998 Sportclub Řevnice, z.s. LTC Beroun, z.s. dospělí 09.03.2016
Zahrádková Viktorie 14.11.2000 Tenisový klub Nová Ves Tenisový klub Benátky nad Jizerou dorost 16.03.2016
Zahrádková Viktorie 14.11.2000 Tenisový klub Nová Ves LTC Bakov n.Jiz. dospělí 07.03.2016
Záhradník Adam 05.05.1989 Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot dospělí 09.03.2016
Zahradník Karel 31.08.1990 LTC Pardubice TK Hlinsko dospělí 09.03.2016
Zajíčková Klára 26.09.2004 SK Tenis Mýto, o.s. LTC Beroun, z.s. starší žactvo 07.03.2016
Zajoncová Barbara 24.10.2002 SK Vitality Slezsko o.s. TC Třinec dorost 10.03.2016
Zákostelecký David 30.10.2001 SKT Planá n.Luž. TK Sezimovo Ústí dorost 09.03.2016
Zálabská Eva 22.04.1961 LTC Pardubice USK Pardubice dospělí 04.03.2016
Zámečník Adam 29.05.2003 TJ Sokol Vysočany TENIS Klánovice dorost 09.03.2016
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 09.03.2016
Záplata Ondřej 09.08.2004 TK Česká Skalice TK Česká Skalice starší žactvo 07.03.2016
Zapletalová Zuzana 22.06.1991 TK SLOVANKA Č. Lípa TCEN Hrádek nad Nisou dospělí 08.03.2016
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s. TK Evženie Klášterec n/O dorost 09.03.2016
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary TK Evženie Klášterec n/O dospělí 09.03.2016
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín Jiskra Otrokovice mladší žactvo 01.03.2016
Zatloukal Ondřej 14.07.2001 TJ Radlice Sokol Čimice dospělí 16.03.2016
Zatloukalová Andrea 14.07.2001 Sokol Čimice Sokol Čimice dospělí 17.03.2016
Zavadil Alexandr 15.07.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska starší žactvo 10.03.2016
Závodská Lenka 05.04.1996 TC Týn nad Vltavou TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu dospělí 11.03.2016
Závodský Tomáš 14.04.2005 TK Zlín TJ Sokol Vizovice mladší žactvo 08.03.2016
Závrský Hynek 11.08.2000 SK HAMR, z.s. TK Louny dospělí 02.03.2016
Zavřel Lukáš 15.06.2003 TC Brno. TC Brno. dorost 09.03.2016
Zavřel Lukáš 15.06.2003 TC Brno. TC Brno. starší žactvo 09.03.2016
Zbořil Jan 14.06.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc starší žactvo 09.03.2016
Zbořil Jan 14.06.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s. I.NTC Olomouc dorost 09.03.2016
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha TJ Radlice dospělí 09.03.2016
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha TJ Radlice dorost 09.03.2016
Zdychyncová Dorota 12.03.1994 TJ Blatná TJ Blatná dospělí 15.03.2016
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub TK Zašová dorost 10.03.2016
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub Beskydský tenisový klub starší žactvo 03.03.2016
Zelenka Benjamin 24.06.2004 Sokol Vrbno p.Pradědem T.J. Sokol Šumperk mladší žactvo 08.03.2016
Zelený Filip 27.09.2001 Sokol Jemnice Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. dorost 08.03.2016
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha SK Aritma Praha dospělí 04.03.2016
Zeman Radim 11.11.2001 TK TILIA Brno Tatran Brno Kohoutovice dospělí 11.03.2016
Zeman Radim 11.11.2001 TK TILIA Brno TK Drnovice dorost 04.03.2016
Zemek René 31.03.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V. TJ TK MANE Hluboká n.V. starší žactvo 08.03.2016
Zemek René 31.03.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V. TJ TK MANE Hluboká n.V. mladší žactvo 08.03.2016
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka TK Start Praha-Topolka dospělí 29.02.2016
Zemková Emma 31.03.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V. TJ TK MANE Hluboká n.V. mladší žactvo 08.03.2016
Zemková Emma 31.03.2004 TJ TK MANE Hluboká n.V. TJ TK MANE Hluboká n.V. starší žactvo 08.03.2016
Zika Šimon 29.08.2005 TJ Jiskra Strážnice Tenisový klub Bzenec starší žactvo 10.03.2016
Zíková Veronika 24.04.1999 TK Slavia Plzeň 1.ČLTK Plzeň dospělí 11.03.2016
Zimmermannová Eliška 23.05.2005 TO Sokol Nehvizdy TK Čelákovice mladší žactvo 07.03.2016
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha TK Pernštýn 1897 Pardubice mladší žactvo 01.03.2016
Zörklerová Eliška 13.01.2004 SK HAMR, z.s. TK EMA o.s. mladší žactvo 10.03.2016
Zoubek Vilém 14.06.1951 TK Strakonice TJ ZD Záboří dospělí 08.03.2016
Zoufalý Jiří 22.06.2000 SK Tenis Tišnov TK Drnovice dorost 08.03.2016
Zoufalý Jiří 22.06.2000 SK Tenis Tišnov Tatran Brno Kohoutovice dospělí 09.03.2016
Zounková Martina 15.07.2001 LTC Radotín LTC Radotín dorost 10.03.2016
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s. VŠSK Univerzita Zlín dospělí 01.03.2016
Zubek Radim 09.02.2001 TK SC OSTRAVA TC BIOCEL Vratimov z.s. dospělí 04.03.2016
Zubek Radim 09.02.2001 TK SC OSTRAVA TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 04.03.2016
Zubková Eva 26.09.2002 TK Vítkovice 1926 z.s. TC BIOCEL Vratimov z.s. dorost 01.03.2016
Zvěřinová Klára 04.11.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav LTC Mladá Boleslav o.s. mladší žactvo 09.03.2016
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun TK Sport Kolovraty dorost 09.03.2016
Zýtová Julie 01.02.2003 Lokomotiva Beroun TK Olymp Praha starší žactvo 09.03.2016
Žáček Jan 21.01.2001 TJ Kyje Praha 14 TJ Kyje Praha 14 dospělí 11.03.2016
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. TO Bohemians Praha dorost 10.03.2016
Žák Kryštof 14.04.2004 Lob S.A. Bohnice, zs Lob S.A. Bohnice, zs mladší žactvo 10.03.2016
Žák Kryštof 14.04.2004 Lob S.A. Bohnice, zs Sokol Smíchov I. starší žactvo 04.03.2016
Žáková Alena 11.01.1988 SK OAZA Praha Sokol Říčany dospělí 03.03.2016
Žaloudík Jiří 13.05.2002 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. dorost 07.03.2016
Žaloudík Jiří 13.05.2002 TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC České Budějovice,z.s. starší žactvo 07.03.2016
Žampachová Tereza 26.06.1999 TK Bystřice p.H. TC Holešov, o.s. dospělí 08.03.2016
Žantovský David 13.05.2001 TCM Praha TK Ruzyně Praha dorost 09.03.2016
Žaroská Natálie 28.10.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s. TK Milo Olomouc mladší žactvo 09.03.2016
Žaroský Jan 23.02.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s. SK Véska dorost 04.03.2016
Ždánská Dita 11.12.1971 TK Brno - Chrlice Tatran Brno Kohoutovice dospělí 08.03.2016
Železný Jan 24.07.2000 LTC Starý Kolín LTC Kolín dorost 09.03.2016
Ženatý Antonín 27.08.2005 TJ Sokol Újezd n.L. TŠ Hostivař mladší žactvo 07.03.2016
Žilinský Jan 04.01.2001 TK Radegast TK Radegast dospělí 03.03.2016
Žižková Evelína 31.10.2005 Tenisový klub Nová Ves TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o. mladší žactvo 07.03.2016
Žižková Vendula 09.05.2002 Severočeská tenisová o.s. TK AGROFERT Prostějov starší žactvo 04.03.2016
Žvaková Julie 01.06.2006 Prestige tennis club Frýdek-Místek SKT Frýdlant n.O. mladší žactvo 03.03.2016