Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dorost

MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň A
Tisknout
6
1
53:10
109:28
746:319
13
2
TK Slavia Plzeň
Tisknout
6
1
49:14
102:32
704:367
13
3
TCG Karlovy Vary A
Tisknout
6
1
44:19
94:40
663:435
13
4
TCG Karlovy Vary B
Tisknout
3
4
27:36
57:75
518:585
10
5
TK Škoda Plzeň B
Tisknout
3
4
26:37
55:76
492:560
10
6
LTK Klatovy A
Tisknout
2
5
28:35
61:74
508:583
9
7
TK Sokolov
Tisknout
2
5
16:47
34:97
353:695
9
8
LTC Domažlice
Tisknout
0
7
9:54
21:111
301:741
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.2019
15
TCG Karlovy Vary A TK Slavia Plzeň
5:4
11:9
86:86
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Zapský Kryštof
25
Stolín Jan (H)
20
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
2.
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
20
Klír Petr
20
6:3
1:6
6:4
13
13
2
1
1
0
3.
Horská Zuzana
12
Nováková Karolína
35
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Mihoková Petra (H)
12
Nováková Klára
25
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Klír Lukáš
9
Jadlovský Jan
15
3:6
6:4
5:7
14
17
1
2
0
1
6.
Duda Adam (H)
3
Vild Ondřej
12
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
7.
Zahraj Kim Michaela (EU)
Mihoková Petra (H)
20
12
Nováková Karolína
Nováková Klára
35
25
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Zapský Kryštof
Klír Lukáš
25
9
Stolín Jan (H)
Klír Petr
20
20
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
9.
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
Duda Adam (H)
20
3
Jadlovský Jan
Vild Ondřej
15
12
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
86
86
11
9
5
4

Soupiska TCG Karlovy Vary A

jméno
nar.
BH
1
Zapský Kryštof
05.05.2001
43
25
2
Mirdzhaliev Mirgiiaz (Z)
23.03.2001
90
20
3
Klír Lukáš
05.07.2004
275
9
4
Hofmann Jiří
11.06.2001
340
6
5
Duda Adam (H)
28.10.2004
902
3
6
Černý Marek
20.03.2006
1128
1
21
Zahraj Kim Michaela (EU)
04.06.2002
62
20
22
Horská Zuzana
09.11.2003
124
12
23
Mihoková Petra (H)
04.11.2004
125
12
24
Strebkova Mariya (Z)
16.08.2001
135
12
25
Klokočková Simona
26.01.2003
805
1
26
Stráská Rozálie
17.09.2003
805
1
Kapitán družstva TCG Karlovy Vary A
Příjmení a jméno: Fuksa Andrej
Telefon: 608344653
E-mail: andrejfuksa@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TCG Karlovy Vary A
Příjmení a jméno: Hofmann Jiří MUDr.
Telefon: 737912301
E-mail: hoftenis@seznam.cz

Soupiska TK Slavia Plzeň

jméno
nar.
BH
1
Stolín Jan (H)
10.11.2001
83
20
2
Deliano Lucas Dominik (EU)
06.01.2004
88
20
3
Klír Petr
22.02.2001
90
20
4
Jadlovský Jan
05.03.2003
111
15
5
Janoušek Lukáš
12.06.2004
144
12
6
Vild Ondřej
19.01.2004
197
12
7
Mouček Tomáš
17.04.2002
246
9
8
Babka Jakub
22.04.2004
287
9
9
Houdek Marek
04.11.2006
1128
1
10
Kotrc Aleš
04.01.2008
1128
1
11
Fejka Matěj
23.06.2009
1128
1
12
Zelenka Patrik
14.04.2007
1128
1
21
Nováková Karolína
26.10.2002
15
35
22
Krýslová Vendula
05.12.2002
25
30
23
Nováková Klára
10.05.2002
29
25
24
Abeldinova Alla
25.04.2004
45
20
25
Gygalová Kateřina
18.03.2003
59
20
26
Čákorová Jana
11.06.2003
99
15
27
Jílková Denisa
02.04.2004
202
9
28
Šimonovská Tereza
03.08.2005
428
4
Kapitán družstva TK Slavia Plzeň
Příjmení a jméno: Heinová Simona
Telefon: 774549729
E-mail: havel@tkslaviaplzen.cz
Zástupce kapitána družstva TK Slavia Plzeň
Příjmení a jméno: Klír Petr
Telefon: 732470224
E-mail: havel@tkslaviaplzen.cz