Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
6
0
52:2
105:9
678:287
12
2
TK Škoda Plzeň D
Tisknout
5
1
37:17
77:37
584:395
11
3
TK Kaznějov B
Tisknout
4
2
24:30
52:63
443:512
10
4
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
3
3
22:32
48:70
443:552
9
5
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
1
5
20:34
47:74
549:619
7
6
Slavoj Stod B
Tisknout
1
5
17:37
39:77
427:564
7
7
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
5
17:37
38:76
392:587
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
22.6.2019
25
Sokol Nepomuk B TK Škoda Plzeň D
4:5
8:11
72:91
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Tyrpekl Jan
1
Mudra Lukáš
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Michálek Petr
1
Zummer Michael
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Šedivá Aneta
1
Lisecová Michaela
6
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Houšková Andrea
1
Kopačková Veronika
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Michálek David
1
Staněk Pavel
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Michálek Tomáš
1
Zummer Marek
1
6:7
6:2
6:0
18
9
2
1
1
0
7.
Šedivá Aneta
Houšková Andrea
1
1
Lisecová Michaela
Kopačková Veronika
6
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Tyrpekl Jan
Michálek Petr
1
1
Staněk Pavel
Zummer Michael
1
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
9.
Michálek David
Michálek Tomáš
1
1
Staněk Pavel
Zummer Marek
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
72
91
8
11
4
5

Soupiska Sokol Nepomuk B

jméno
nar.
BH
1
Bohatý Lukáš
27.05.1988
784
3
2
Suko Michal
03.11.1995
846
3
3
Houška Jan
11.12.1969
1044
1
4
Tyrpekl Jan
07.02.1999
1044
1
5
Dvořák Filip
12.07.2001
1044
1
6
Michálek Petr
03.11.2000
1044
1
7
Michálek David
04.04.2000
1044
1
8
Michálek Tomáš
04.09.2004
1044
1
9
Tolar David
03.04.2003
1044
1
10
Kilbergr Martin
10.03.2004
1044
1
11
Hodek David
13.11.2002
1044
1
12
Zahradník Vojtěch
17.05.2004
1044
1
21
Milotová Denisa
28.01.2002
715
3
22
Šedivá Aneta
06.10.2002
1030
1
23
Veselá Martina
31.07.1976
1030
1
24
Týmlová Jana
26.08.2003
1030
1
25
Týmlová Eliška
26.08.2003
1030
1
26
Houšková Andrea
12.05.2004
1030
1
27
Houšková Kristýna
20.11.2006
1030
1
28
Šloufová Kateřina
07.05.2006
1030
1

Soupiska TK Škoda Plzeň D

jméno
nar.
BH
1
Pechan Jiří
29.09.1980
668
4
2
Mudra Lukáš
03.05.1993
1044
1
3
Zummer Michael
09.08.1990
1044
1
4
Moulis Ondřej
26.10.1991
1044
1
5
Staněk Pavel
30.09.1976
1044
1
6
Zummer Marek
03.07.1992
1044
1
7
Matas Robert
21.10.1971
1044
1
8
Bek Milan
15.09.1974
1044
1
21
Lisecová Michaela
23.11.1989
419
6
22
Sedláčková Michaela
26.03.1993
583
4
23
Kopačková Veronika
19.04.1985
1030
1
24
Ohajdová Markéta
29.10.2001
1030
1
25
Majerová Kristýna
15.03.2005
1030
1