Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
6
0
52:2
105:9
678:287
12
2
TK Škoda Plzeň D
Tisknout
5
1
37:17
77:37
584:395
11
3
TK Kaznějov B
Tisknout
4
2
24:30
52:63
443:512
10
4
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
3
3
22:32
48:70
443:552
9
5
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
1
5
20:34
47:74
549:619
7
6
Slavoj Stod B
Tisknout
1
5
17:37
39:77
427:564
7
7
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
5
17:37
38:76
392:587
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.6.2019
24
Slavoj Stod B TK Škoda Plzeň D
1:8
2:16
52:106
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Šmolík Jiří
1
Mudra Lukáš
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Hořan Marek
1
Zummer Michael
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Kozáková Martina
1
Lisecová Michaela
6
0:6
4:6
 
4
12
0
2
0
1
4.
Kozáková Tereza
1
Sedláčková Michaela
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Koča Bohumil
1
Moulis Ondřej
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
6.
Vacovský Bořek
1
Staněk Pavel
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Kozáková Martina
Kozáková Tereza
1
1
Sedláčková Michaela
Lisecová Michaela
4
6
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
8.
Šmolík Jiří
Koča Bohumil
1
1
Staněk Pavel
Zummer Michael
1
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Hořan Marek
Vacovský Bořek
1
1
Mudra Lukáš
Moulis Ondřej
1
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
               
52
106
2
16
1
8

Soupiska Slavoj Stod B

jméno
nar.
BH
1
Hertl Otto (H)
01.12.2004
1044
1
2
Čulík Jan
19.05.1987
1044
1
3
Bernát Jakub
18.11.1985
1044
1
4
Šmolík Jiří
25.10.1980
1044
1
5
Ruský Milan
08.04.1979
1044
1
6
Hořan Marek
04.04.1984
1044
1
7
Koča Bohumil
03.05.1971
1044
1
8
Šobr Karel
11.05.1973
1044
1
9
Vacovský Bořek
27.02.2002
1044
1
10
Šobr Kristián
02.08.2006
1044
1
11
Vacík Ondřej
14.04.2004
1044
1
12
Božik Miroslav
07.07.2005
1044
1
21
Hertlová Veronika (H)
01.12.2004
1030
1
22
Štenglová Monika
04.04.1986
1030
1
23
Šobrová Anna
22.02.2004
1030
1
24
Kozáková Martina
15.05.1972
1030
1
25
Kozáková Tereza
05.04.2002
1030
1
26
Ibehejová Julie
07.04.2002
1030
1
27
Kopecká Adéla
06.06.2006
1030
1
28
Šmidingrová Natálie
29.12.2005
1030
1

Soupiska TK Škoda Plzeň D

jméno
nar.
BH
1
Pechan Jiří
29.09.1980
668
4
2
Mudra Lukáš
03.05.1993
1044
1
3
Zummer Michael
09.08.1990
1044
1
4
Moulis Ondřej
26.10.1991
1044
1
5
Staněk Pavel
30.09.1976
1044
1
6
Zummer Marek
03.07.1992
1044
1
7
Matas Robert
21.10.1971
1044
1
8
Bek Milan
15.09.1974
1044
1
21
Lisecová Michaela
23.11.1989
419
6
22
Sedláčková Michaela
26.03.1993
583
4
23
Kopačková Veronika
19.04.1985
1030
1
24
Ohajdová Markéta
29.10.2001
1030
1
25
Majerová Kristýna
15.03.2005
1030
1