Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: dospělí

ODO II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň C
Tisknout
6
0
52:2
105:9
678:287
12
2
TK Škoda Plzeň D
Tisknout
5
1
37:17
77:37
584:395
11
3
TK Kaznějov B
Tisknout
4
2
24:30
52:63
443:512
10
4
Sokol Plzeň Doudlevce B
Tisknout
3
3
22:32
48:70
443:552
9
5
Tenis klub Nýrsko
Tisknout
1
5
20:34
47:74
549:619
7
6
Slavoj Stod B
Tisknout
1
5
17:37
39:77
427:564
7
7
Sokol Nepomuk B
Tisknout
1
5
17:37
38:76
392:587
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
11.5.2019
11
TK Škoda Plzeň D TK Škoda Plzeň C
1:8
2:16
66:107
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mudra Lukáš
1
Růžička Václav
3
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Zummer Michael
1
Makovec Radek
4
4:6
5:7
 
9
13
0
2
0
1
3.
Kopačková Veronika
1
Vetráková Aneta
6
6:7
3:6
 
9
13
0
2
0
1
4.
Majerová Kristýna
1
Týnovská Veronika
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
5.
Staněk Pavel
1
Vavřík Roman
4
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
6.
Bek Milan
1
Milt Lukáš
1
5:7
3:6
 
8
13
0
2
0
1
7.
Kopačková Veronika
Majerová Kristýna
1
1
Vetráková Aneta
Týnovská Veronika
6
1
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Pechan Jiří
Staněk Pavel
4
1
Makovec Radek
Milt Lukáš
4
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Mudra Lukáš
Zummer Michael
1
1
Vavřík Roman
Miller David
4
1
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
               
66
107
2
16
1
8

Soupiska TK Škoda Plzeň D

jméno
nar.
BH
1
Pechan Jiří
29.09.1980
668
4
2
Mudra Lukáš
03.05.1993
1044
1
3
Zummer Michael
09.08.1990
1044
1
4
Moulis Ondřej
26.10.1991
1044
1
5
Staněk Pavel
30.09.1976
1044
1
6
Zummer Marek
03.07.1992
1044
1
7
Matas Robert
21.10.1971
1044
1
8
Bek Milan
15.09.1974
1044
1
21
Lisecová Michaela
23.11.1989
419
6
22
Sedláčková Michaela
26.03.1993
583
4
23
Kopačková Veronika
19.04.1985
1030
1
24
Ohajdová Markéta
29.10.2001
1030
1
25
Majerová Kristýna
15.03.2005
1030
1

Soupiska TK Škoda Plzeň C

jméno
nar.
BH
1
Vicenda Ondřej
27.02.1998
479
4
2
Tyrpák Josef
20.09.2001
863
3
3
Růžička Václav
21.02.2000
767
3
4
Makovec Radek
25.02.2001
581
4
5
Vavřík Roman
20.12.2001
628
4
6
Kopačka Jan
23.07.1982
1044
1
7
Milt Lukáš
11.12.2002
1044
1
8
Miller David
23.06.2002
1044
1
9
Juha Konrád
10.07.2003
1044
1
10
Brašna Dominik
29.11.2005
1044
1
11
Peroutka Matěj
21.09.2005
1044
1
12
Kolářík Jakub
13.04.2005
1044
1
21
Vetráková Aneta
25.12.2003
435
6
22
Greinerová Monika
26.08.1986
807
3
23
Týnovská Veronika
26.09.2000
1030
1
24
Trinerová Darja
01.09.2005
1030
1
25
Yigin Sara
13.05.2002
1030
1